Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Karpacz - Sněžka

14.7.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Karpacz - Sněžka
  • datum konání: 14.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SPORT EVENT - Polski Klub Adventure Racing

Sociální sítě

Místo konání

Dwór Liczyrzepy - Karpacz, Polsko
11:00 hodin

Přihlášky

Online přihláška je zde.

Pozor! Limit účastníků je 300, přihlaste se včas!
Prezentace bude v hotelu Relaks (ul. Obrońców Pokoju 4) od 8:00 do 10:00 hodin

Startovné

45 zł (platit můžete buď ve złotých nebo v eurech, české peníze vám vymění v polském kantoru, kterých je po Karpači plno)

Popis tratě

Délka: 14,3 km
Převýšení: 1164 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Sport Event a Polski Klub Adventure Racing
ul. Dlugie Ogrody 26/41
80-765 Gdaňsk
tel. +48 600 325 678

Internetové stránky

http://www.mountainmarathon.pl

E-mailová adresa

promocja@karpacz.eu
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Karpacz - Sněžka

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14,3 km, 1164 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14141Swat NatanielGKS Piast Gliwice9401:17:07-
2MJ18127Nadolny PiotrGlogów9301:19:19-
3MJ20266Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:20:07105
4MJ28269Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9701:21:3693
5MJ29243Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:21:4381
6MJ104197Regenczuk SebastianWrocław9601:36:15-
Muži A (trať 14,3 km, 1164 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2257Kruczkowski DariuszTS Regle Szklarska Poręba7501:07:30-
2MA32Bierczak MaciejPOL9101:09:30-
3MA43Wosik DanielRMD Montrail Sport Network8001:09:54-
4MA54Ulfik RafałRMD Montrail Team / SKB Krasnik8701:13:20-
5MA6545Kunze HolmPSV Zittau7301:14:30-
6MA78Szczesniewski MiloszSalomon Suunto Team / LLKS8901:15:02-
7MA11264Holly PiotrRMD Montrail Team8301:16:04-
8MA2164Holubowicz JerzyCybinka8601:20:28-
9MA2231Grodecki SebastianZdyszaaani Chocianów7801:20:40-
10MA2332Celinski RobertByledobiec Anin Bielsko-Biala7901:20:46-
11MA25125Soban DamianBoguszów Gorce8101:21:21-
12MA32194Jolibski JacekAurum Kobud Zlotoryja9101:21:51-
13MA34242Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:21:57105
14MA35195Studniarek AdamJezow Sudecki8801:22:08-
15MA36206Wieliczko JacekJawor8501:22:19-
16MA3744Pawlowski MarcinOlaws Zlotoryja8201:22:34-
17MA38247Wenderski WojciechKB Zólwik Krobia8801:22:35-
18MA40544Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:23:1693
19MA4182Jagiellicz MarcinByledobiec Anin8801:23:18-
20MA43144Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7401:24:18-
21MA46175Byrtek KamilByrtus Running Team8701:25:20-
22MA4817Grablewski GrzegorzWKB Piast Wrocław7501:25:37-
23MA60145Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:29:39-
24MA61167Chodakowski MarceliK.B. Geotermia Uniejów7801:29:57-
25MA63236Chudzikiewicz TomaszWojcieszów7601:30:05-
26MA6598Gózdz WojtekSpeleoklub Swietokrzyski7401:30:24-
27MA67229Nalepa LukaszDruzyna Szpiku KGHM8001:30:34-
28MA68123Skrok DariuszNamyslów7301:31:05-
29MA73147Sobczak HubertLKS Iskra Jaszkowa8701:31:34-
30MA74300Zmurko DariuszPiechowice7401:31:50-
31MA7513Chruscicki SzymonKoszalin8301:32:06-
32MA76252Hradečný ViktorNeracity8001:32:1481
33MA78119Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:32:3472
34MA80277Franaszczuk WojciechSobótka7601:32:56-
35MA81128Dudzik RobertMszana Dolna8401:33:15-
36MA82541Šplíchal JanTJ Starkoč8301:33:1666
37MA8777Sroka PawelKowary7401:33:50-
38MA90222Hofman BartoszJelenia Gora7401:34:34-
39MA91235Korpecki KrzysztofWojcieszów8201:34:35-
40MA9234Onuszczak BogdanLubin8101:34:45-
41MA94108Zieniewicz WojciechWrocław7501:35:04-
42MA9623Terlecki KrzysztofBaza LT Poznan8001:35:22-
43MA97307Selda MariuszPolsko7801:35:42-
44MA99190Kita MichalPedzaci v Miescu7501:35:57-
45MA102152Prochownik LukaszOlawa8201:36:11-
46MA103223Salis WojciechTechgis Cycling Team7801:36:13-
47MA105273Ilków MarcinGluszyca7701:36:20-
48MA106262Lerian MariuszLubań8201:36:24-
49MA10876Dziedzic MarcinKB Mckis8101:36:28-
50MA109121Wolek SzymonTychy8301:36:29-
51MA11050Wijas MariuszSalomon Trail Running Krakow7301:36:30-
52MA112225Kubiak MaciejIce Mat Team7301:36:33-
53MA11329Szczepaniak MaciejPro-Run Wroclaw7301:36:34-
54MA11468Lanowy LukaszWroclaw7401:36:36-
55MA115154Stawiarz TomaszCzluchow9201:36:48-
56MA119186Krzysztofik MariuszKrakow8101:37:13-
57MA120240Górczewski LukaszDeby Walbrzych9201:37:23-
58MA12197Kijowski MarekBoleslawiec8501:37:24-
59MA123239Górczewski MateuszDeby Walbrzych9201:37:32-
60MA12459Glowacki RafalMilków7501:37:39-
61MA125156Stelmaszyk BlazejDabrowa8401:37:46-
62MA12794Dominów LukaszLubinskie Charaktery7901:37:57-
63MA128203Kuczynski RafalLubinskie Charaktery7901:37:58-
64MA13296Wróbel LukaszKepno7701:38:31-
65MA133272Moczulski MarcinKatowice7501:38:33-
66MA134136Kierzek PrzemyslawPatataj7901:38:43-
67MA13561Fabisiak GrzegorzRonin7401:38:49-
68MA136278Kozaczuk SebastianSulecin7901:38:51-
69MA137170Slusarczyk PawelKS Lomnica9001:39:10-
70MA139174Byrtek MarcinByrtus Running Team8401:39:20-
71MA141187Badylak AdamKrakow7301:39:47-
72MA14315Jezewski KrzysztofJelenia Gora8101:40:14-
73MA145221Troinski JacekSkadiki7901:40:28-
74MA146151Bednarczyk Aleksanderwww.sports-men.pl8201:40:29-
75MA149169Krupa GrzegorzStrzegomiany7301:40:40-
76MA152276Cieciuch MaciejBespanski Jestem7501:40:48-
77MA154185Kowalczyk MarcinArtresan Active8201:40:57-
78MA155231Oszmianczuk PawelZary7801:41:15-
79MA156132Lisak WojciechKatowice8001:41:30-
80MA161246Wajerowski KrzysztofOlesnica7901:41:57-
81MA162238Kraus JiříAČR7301:42:0360
82MA164182Rogórz Piotrwww.ferraty.pl7401:42:11-
83MA168286Lachowicz TomaszJeczernica8001:42:30-
84MA16970Smolan MarcinLegnica7901:42:38-
85MA172166Gajos MichalCrossfit Mjollnir8501:43:00-
86MA175188Godlewski BogdanDruzyna Szpiku KGHM7401:43:14-
87MA177237Mirowski BartoszMeta Lublinec8701:43:34-
88MA178171Purzynski JaroslawJelenia Gora8401:43:35-
89MA18060Wojtczak MariuszZdunska Wola7501:43:38-
90MA182547Stezka MartinChřibská8401:43:4757
91MA18593Hetman WojciechDarnowo8701:44:00-
92MA18651Czachor MarekWulkany Milosci8201:44:02-
93MA190115Papierski KamilOlesnica8701:44:22-
94MA195213Górski JaroslawGorzów WLKP7601:44:53-
95MA19636Gerc JaroslawWulkany Milosci8201:44:58-
96MA198116Debski JakubOzorkow8501:45:11-
97MA19928Hulin SebastianYachts Saturn Team7401:45:58-
98MA20558Bialowas DanielGlowów7601:46:46-
99MA206106Górak WojciechEDI Team Zgorzelec7401:47:08-
100MA207161Bednarczyk RafalZory7701:47:09-
101MA20978Lojko MichalRajtarowianka Drzonkow8701:47:31-
102MA21042Markiewicz AdamPro-Run Wroclaw8101:47:36-
103MA21165Paul MarcinGrodziski klub biegacza7701:47:56-
104MA21325Mekal RadoslawDB Runners7901:48:34-
105MA216164Drews KrzysztofPoznan8601:49:10-
106MA21748Kielar AdamWroclaw8201:49:12-
107MA220293Michalski MariuszBudziszów7801:49:36-
108MA223105Zakrzewski RobertTarnowo7701:50:12-
109MA225118Wiesner MichalCzerwony Smok Poznan8101:50:26-
110MA226289Wilk TomaszKowary8201:50:55-
111MA227107Turek SzymonBoleslawiec8801:50:57-
112MA228129Niechajczyk JacekYeti Team7701:51:10-
113MA229211Duda MaciejPoznan8301:51:18-
114MA231114Mich LukaszSokolowsko8501:51:37-
115MA23824Kaczor KarolWroclaw8901:52:26-
116MA23916Wywrot GrzegorzSodexo Run 28201:52:28-
117MA24288Odelga KrzysztofLeamington Spa8201:53:08-
118MA245219Dec SlawomirWroclaw7801:53:22-
119MA25074Paluszczyszyn MarcinBoleslawiec8201:53:35-
120MA25112Kulinski KamilPekao Leasing8501:53:37-
121MA252126Pietka JakubOpalenica8901:54:05-
122MA253215Suchcicki KrzysztofWroclaw7401:54:13-
123MA255245Lagodzinski MarekKB Zólwik Krobia7701:54:30-
124MA256280Gancarz PrzemyslawAldingen8301:54:40-
125MA257162Lipinski KamilCrossfit Mjollnir8501:54:42-
126MA25895Mazurek GrzegorzLubinskie Charaktery8001:54:46-
127MA264260Rosa RobertGlogow7601:56:12-
128MA266143Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8301:56:18-
129MA26783Zelawski AleksanderNowy Targ8501:56:26-
130MA269173Ciesiolkiewicz PawelIntersport Team Wroclaw8801:56:51-
131MA270124Kowalski MichalMichnet 7801:57:21-
132MA271295Szymczak SzymonKB Arturowek Lodz9001:57:38-
133MA273198Tomaszewski JacekSwidnica8201:58:21-
134MA274201Angry ArkadiuszRaindog7901:58:24-
135MA277285Kuca KrzysztofSwierkowa8401:58:58-
136MA279131Tytko BartolomiejTychy7901:59:24-
137MA280592Rospek GrzegorzOlesnica8801:59:25-
138MA28143Piepiora NorbertZgorzelec8401:59:30-
139MA282159Kaczmarek RadoslawLeszno7801:59:36-
140MA284104Rutkowski GrzegorzJelenia Gora7802:00:24-
141MA285150Jezierski BartoszCzerwony Smok Poznan7602:00:41-
142MA28737Danisz JakubDruzyna Gazety Zielona Gora8002:00:49-
143MA288130Rojek MarcinBeblo7802:01:12-
144MA290218Iwanski DanielJawor7902:01:25-
145MA29372Rybarczyk AdrianGlogow7702:03:36-
146MA29489Peremicki ArkadiuszPbgie Egbud Sp Zoo8002:04:02-
147MA29953Fedorowicz MarcinLubin7902:05:01-
148MA300158Czaplinski AdrianPiensk8702:05:11-
149MA301111Pielecki BartoszIlawa8802:05:27-
150MA305230Lesiak MiroslawWarszawa7502:05:41-
151MA306308Steczyszyn Janneregistrován7402:06:23-
152MA31179Tokarski MichalWroclaw8202:08:31-
153MA312180Sobaszek MarcinJelenia Gora7902:09:08-
154MA313191Rusiecki TomaszJelenia Gora7902:09:13-
155MA317100Jaworski RobertWalbryzch7502:10:55-
156MA318110Wiatrowski KrzysztofJetronik Team7502:11:06-
157MA319183Klewin RadoslawDruzyna Szpiku8202:14:38-
158MA320112Kolinski RobertLos Massakratos7902:14:39-
159MA32346Sosniak SebastianNamyslow7502:15:54-
160MA325157Janik WitoldJelenia Gora8302:18:08-
161MA328209Pilecki MaciejWroclaw7702:18:59-
162MA331214Rogowski TomaszOlawa7802:22:54-
Muži B (trať 14,3 km, 1164 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9139Cichorek DariuszKKB Finisz Kalisz7201:15:27-
2MB1056Michałowski JanRMD Montrail Team7201:15:36-
3MB1257Turowski DariuszWroclaw7101:16:17-
4MB1387Walewski PrzemysławWszystkoobieganiu.pl / Malta Poznań6701:16:56-
5MB15249Sventek LadislavŠKP Čadca6501:18:06-
6MB24281Osman ArturWicrpol Maratow Team7001:21:14-
7MB26133Guzowski DariuszTalex-Boryslaw Borzytuchom6901:21:22-
8MB27146Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:21:31-
9MB30590Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:21:45105
10MB31279Ludkiewicz MariuszEDI Team Zgorzelec7101:21:48-
11MB3310Galuszka MariuszPGNIG Gazownia Zabrzanska7001:21:55-
12MB44292Olszowski WładysławMiędzybrodzie6701:24:33-
13MB45306Karlík MichalLoko Trutnov6401:25:1293
14MB47298Byrtek KamilGrupa Beskidzka Gopr6501:25:31-
15MB50253Krátký TomášPraha6701:26:4681
16MB5222Kuriata RobertOlaws Zlotoryja6601:27:26-
17MB58113Zajac GrzegorzWalbrzych6901:29:20-
18MB64135Czechorowski Piotr RyszardSzklarska7201:30:22-
19MB70226Szturo JanPodgórzyn6701:31:17-
20MB77284Koucký RomanViking Jilemnice6301:32:1972
21MB83204Królikowski EdwardKB Maniac Poznan7001:33:23-
22MB84179Bartlomieczyk LechGliwice6501:33:31-
23MB88254Dubowiecki WitekWrocław7101:34:09-
24MB9571Matejko BogdanPisarzowice6501:35:12-
25MB9827Wawrzyniak HubertSekcja Wodna Wroclaw7101:35:44-
26MB10740Wayda AdamTC Chrobry Komak Glogów6801:36:25-
27MB111227Tomaszek JarosławŻywiec6901:36:31-
28MB11663Janík TomášSpona Teplice6801:36:5866
29MB12249Bergen TorstenNeiederschlesien Triatlon Team6901:37:30-
30MB13855Danik PiotrZawiercie7001:39:14-
31MB140288Krzeminski MariuszLeonica7001:39:45-
32MB144591Wylegalski PiotrYeti Team7101:40:18-
33MB148216Zaklukiewicz JerzyOlawa7101:40:34-
34MB150275Hreczany WaldemarFeniks Legnica7001:40:43-
35MB15399Wicher PawelPiechowice7101:40:50-
36MB157177Blachowiak MariuszLeszno6401:41:32-
37MB16373Franczak PawelPoznan6401:42:04-
38MB16575Grochowalski TomaszWarszawa6801:42:15-
38MB165137Piatkowski Andrzejkb-rebus.pl6701:42:15-
40MB184283Stepien IreneuszBractwo Biegaczy Zielona Góra6901:43:56-
41MB187196Nazarewicz MieczyslawLegnica6901:44:03-
42MB18919Pietryka JanuszBractwo Biegaczy Zielona Góra6701:44:15-
43MB193168Chajdas WlodzimierzK.B. Geotermia Uniejów6501:44:50-
44MB19714Migodzinski WojciechLegnica7201:45:01-
45MB200181Morawski MariuszWroclaw6701:45:59-
46MB214261Niezgódka TomaszWroclaw7001:48:56-
47MB222102Roleczek PiotrOlaws Zlotoryja6901:50:09-
48MB23285Tuzimek DariuszDruzyna Gazety Zielona Gora6601:51:49-
49MB236297Dobiecki TomaszCarving SKI Karpacz7001:52:10-
50MB237155Debicki ArturGdynia6801:52:12-
51MB240207Mocko DanielSwiat Sportu Racing Team7101:52:50-
52MB241153Cisinski DariuszExsstrom6501:53:06-
53MB246233Gbiorczyk RobertSmiegel6401:53:23-
54MB247148Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7101:53:23-
55MB261163Ozimkowski MiroslawKowary6701:55:51-
56MB263103Szygenda WaldemarKB Aktywni-Konin6301:56:07-
57MB26811Pernet JacekWieliczka6901:56:40-
58MB283165Maslanka ZbigniewWroclaw6502:00:20-
59MB286200Chudzinski TomaszSrem7102:00:48-
60MB292537Rzepczynski RyszardCech Tragarzy Lektyk Miasta Karpacza6602:03:11-
61MB296172Sztermer PiotrDruzyna Gazety Zielona Gora6902:04:21-
62MB29886Szukala PiotrWszystkoobieganiu.pl / Druzyna Szpiku7102:04:59-
63MB304138Kowol BogdanZielona Gora7202:05:38-
64MB32652Bartosik DariuszWalbryzch7002:18:16-
Muži C (trať 14,3 km, 1164 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7549Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:15:02105
2MC17263Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:19:1393
3MC19228Witulski WaldemarSMS Sosnówka6001:19:58-
4MC39217Pytel JanuszT.G. Sokól Zakopane5801:22:41-
5MC49540Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:26:1081
6MC56232Lukawski MiroslawMaratonczyk Team Szczecin6201:28:54-
7MC5784Ulfik JerzyDlugobiegacze5901:29:16-
8MC6681Jaworski StanislavFeniks Legnica6201:30:29-
9MC69267Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:31:1472
10MC71291Plesniarski ZbigniewKlub Sportowy Gran W Karpaczu5901:31:22-
11MC79303Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:32:5366
12MC85142Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5501:33:36-
13MC89546Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:34:2960
14MC100301Valenta MichalHZS Praha6201:36:0357
15MC10190Trzcielinsky RomanPSY Warszawa5301:36:10-
16MC118304Sawicki LeszekWroclaw5301:36:59-
17MC126255Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:37:5154
18MC131268Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:38:1551
19MC158178Walczak LeszekMaraton Leszno5401:41:33-
20MC15921Nizynski JanuszWroclaw6001:41:46-
21MC17045Zebrowski MarekPromienko5701:42:40-
22MC171271Hodek RomanSokol Kunvald6001:42:5748
23MC174259Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5301:43:1245
24MC17638Perlakowski TadeuszKGHM Huta Glogów Druzyna Szpiku5601:43:15-
25MC181265Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p. R.5801:43:4042
26MC191258Šulc JiříChřibská6201:44:3539
27MC192120Buk RyszardAKB-Supermaraton 1005401:44:49-
28MC203134Wieczorkowski WładysławPoznań5601:46:41-
29MC204296Barancewicz JacekGopr Karkonosze5501:46:43-
30MC208117Oleksy JarosławKS Limanowa Forrest5901:47:16-
31MC215202Lisicki JanSzczecin5901:49:00-
32MC219244Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:49:3236
33MC22430Koza KazimierzJelenia Gora5601:50:22-
34MC230302Wrobel CzeslawDruzyna Szpiku KGHM5301:51:34-
35MC259109Mleczek TadeuszTadek Team Wroclaw5801:55:08-
36MC276234Jasinski BoguslawKarpacz5301:58:47-
37MC278270Orzechowski MarekTKKF - Beskidek Bielsko-Biała5401:59:17-
38MC289305Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5802:01:1833
39MC29567Fijalkowski WojciechMonar Gracze6102:04:14-
40MC297251Krzeminski MarekGB Grupa Wrocławskie Krasnale5402:04:30-
41MC303220Kula ZbigniewOsielsko5802:05:33-
42MC310140Stachowski RomanSmigiel6002:07:30-
43MC316205Blottko ChristianAudi5502:09:58-
44MC32491Niesler MarianBytom6202:17:18-
Muži D (trať 14,3 km, 1164 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD53248Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:27:31105
2MD5939Kucharski HenrykKGHM Huta Glogów Druzyna Szpiku5201:29:27-
3MD62256Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:30:0193
4MD86299Šír VáclavTJ Rokytnice nad Jizerou4801:33:4181
5MD129193Radomski ZbigniewTKKF - Beskidek Bielsko-Biała5101:38:11-
6MD147539Vodička JanSK Salix Grymov4501:40:3172
7MD17926Dul WieslawKlub Maratonczyka TIM s.a.5201:43:37-
8MD212192Adamski WojciechWroclaw5001:48:25-
9MD218274Przybyl ZenonLKS Trzebinia4701:49:14-
10MD234210Suchy FranciszekTKKF Beskidek Bielsko-Biała5201:51:58-
11MD235241Tučný JanMK Pardubice4701:52:0966
12MD260250Bras HenrykPolitechnika Slaska5201:55:46-
13MD272101Urban MieczyslawBweco Rawicz Team5201:58:08-
14MD291294Krzystoszek JanuszKarpacz5002:03:10-
15MD30269Golebiewski MichalPrzesieka4702:05:29-
16MD321282Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:15:1060
17MD33366Dmitriewski GrzegorzLubin5202:24:51-
Muži E (trať 14,3 km, 1164 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME314538Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:09:22105
Juniorky (trať 14,3 km, 1164 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ130535Frackowiak MagdalenaPOL9301:38:12-
2ZJ221521Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:49:47105
3ZJ264550Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:56:1293
Ženy A (trať 14,3 km, 1164 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1501Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:16:51-
2ZA16502Celińska AnnaByledobiec Anin Bielsko-Biala7901:18:32-
3ZA55554Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:28:16105
4ZA116558Jarosz DominikaWikiprint8101:36:58-
5ZA142522Adamowska KarolinaWroclaw8701:40:05-
6ZA151542Zalewska ElaZabkowice Sl8101:40:44-
7ZA183529Kula OlimpiaOsielsko8201:43:53-
8ZA188560Rzepka SabinaKS Energetyk8601:44:09-
9ZA244531Kacka MalgorzataAzs Awf Kraków Masters9001:53:18-
10ZA248543Niesluchowska KatarzynaSulecin7901:53:24-
10ZA248526Ruta Kaczmarska PaulinaPolskie Stowarzyszenie Nordic Walking8001:53:24-
12ZA254551Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:54:1793
13ZA275523Nowinska JoannaCrossfit Mjollnir8201:58:26-
14ZA308511Terlecka Marta31 Baza Lotnictwa Taktycznego7902:07:08-
15ZA315517Kolczyk OlgaWroclaw8802:09:43-
16ZA327513Halgas AgnieszkaWalbrzych8102:18:17-
17ZA330514Zawada MonikaSodexo Run 28602:22:40-
Ženy B (trať 14,3 km, 1164 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB42548Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:23:51105
2ZB54503Galuszka HalinaRMD Montrail Team Porabka7101:27:56-
3ZB72505Chelmicka MagdalenaRmd Montrail Team, Festiwal Biegowy W Krynicy7101:31:32-
4ZB93534Gacoń KarolinaLKB Rudnik7501:34:58-
5ZB160527Pachura KingaCeneria.pl7601:41:49-
6ZB194557Černá MarkétaLanškroun7001:44:5193
7ZB242553Lysiak AlicjaBractwo Biegaczy Zielona Góra7401:53:08-
8ZB322532Skibicka DorotaWarszawa7302:15:35-
9ZB329530Spyrka IzabellaOkrajnik7702:21:18-
Ženy C (trať 14,3 km, 1164 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC167519Drewnicka-Ogrodnik JoannaWroclaw / Przemilow6701:42:26-
2ZC173533Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:43:11105
3ZC201520Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:46:0993
4ZC262556Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:55:5881
5ZC332555Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:23:3572
Ženy D (trať 14,3 km, 1164 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD51559Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:27:01105
2ZD202508Dobkowska AnnaKB Galeria Warszawa5101:46:24-
3ZD233536Procházková IrenaPraha 45701:51:5393
4ZD307552Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4802:06:4281
5ZD309528Mokrzycka KrystynaWroclaw5202:07:26-
Trať 14,3 km, 1164 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1501Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:16:51-
1MA2257Kruczkowski DariuszTS Regle Szklarska Poręba7501:07:30-
2MA32Bierczak MaciejPOL9101:09:30-
3MA43Wosik DanielRMD Montrail Sport Network8001:09:54-
4MA54Ulfik RafałRMD Montrail Team / SKB Krasnik8701:13:20-
5MA6545Kunze HolmPSV Zittau7301:14:30-
1MC7549Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:15:02105
6MA78Szczesniewski MiloszSalomon Suunto Team / LLKS8901:15:02-
1MB9139Cichorek DariuszKKB Finisz Kalisz7201:15:27-
2MB1056Michałowski JanRMD Montrail Team7201:15:36-
7MA11264Holly PiotrRMD Montrail Team8301:16:04-
3MB1257Turowski DariuszWroclaw7101:16:17-
4MB1387Walewski PrzemysławWszystkoobieganiu.pl / Malta Poznań6701:16:56-
1MJ14141Swat NatanielGKS Piast Gliwice9401:17:07-
5MB15249Sventek LadislavŠKP Čadca6501:18:06-
2ZA16502Celińska AnnaByledobiec Anin Bielsko-Biala7901:18:32-
2MC17263Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:19:1393
2MJ18127Nadolny PiotrGlogów9301:19:19-
3MC19228Witulski WaldemarSMS Sosnówka6001:19:58-
3MJ20266Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:20:07105
8MA2164Holubowicz JerzyCybinka8601:20:28-
9MA2231Grodecki SebastianZdyszaaani Chocianów7801:20:40-
10MA2332Celinski RobertByledobiec Anin Bielsko-Biala7901:20:46-
6MB24281Osman ArturWicrpol Maratow Team7001:21:14-
11MA25125Soban DamianBoguszów Gorce8101:21:21-
7MB26133Guzowski DariuszTalex-Boryslaw Borzytuchom6901:21:22-
8MB27146Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:21:31-
4MJ28269Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9701:21:3693
5MJ29243Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:21:4381
9MB30590Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:21:45105
10MB31279Ludkiewicz MariuszEDI Team Zgorzelec7101:21:48-
12MA32194Jolibski JacekAurum Kobud Zlotoryja9101:21:51-
11MB3310Galuszka MariuszPGNIG Gazownia Zabrzanska7001:21:55-
13MA34242Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:21:57105
14MA35195Studniarek AdamJezow Sudecki8801:22:08-
15MA36206Wieliczko JacekJawor8501:22:19-
16MA3744Pawlowski MarcinOlaws Zlotoryja8201:22:34-
17MA38247Wenderski WojciechKB Zólwik Krobia8801:22:35-
4MC39217Pytel JanuszT.G. Sokól Zakopane5801:22:41-
18MA40544Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:23:1693
19MA4182Jagiellicz MarcinByledobiec Anin8801:23:18-
1ZB42548Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:23:51105
20MA43144Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7401:24:18-
12MB44292Olszowski WładysławMiędzybrodzie6701:24:33-
13MB45306Karlík MichalLoko Trutnov6401:25:1293
21MA46175Byrtek KamilByrtus Running Team8701:25:20-
14MB47298Byrtek KamilGrupa Beskidzka Gopr6501:25:31-
22MA4817Grablewski GrzegorzWKB Piast Wrocław7501:25:37-
5MC49540Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:26:1081
15MB50253Krátký TomášPraha6701:26:4681
1ZD51559Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:27:01105
16MB5222Kuriata RobertOlaws Zlotoryja6601:27:26-
1MD53248Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:27:31105
2ZB54503Galuszka HalinaRMD Montrail Team Porabka7101:27:56-
3ZA55554Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:28:16105
6MC56232Lukawski MiroslawMaratonczyk Team Szczecin6201:28:54-
7MC5784Ulfik JerzyDlugobiegacze5901:29:16-
17MB58113Zajac GrzegorzWalbrzych6901:29:20-
2MD5939Kucharski HenrykKGHM Huta Glogów Druzyna Szpiku5201:29:27-
23MA60145Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:29:39-
24MA61167Chodakowski MarceliK.B. Geotermia Uniejów7801:29:57-
3MD62256Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:30:0193
25MA63236Chudzikiewicz TomaszWojcieszów7601:30:05-
18MB64135Czechorowski Piotr RyszardSzklarska7201:30:22-
26MA6598Gózdz WojtekSpeleoklub Swietokrzyski7401:30:24-
8MC6681Jaworski StanislavFeniks Legnica6201:30:29-
27MA67229Nalepa LukaszDruzyna Szpiku KGHM8001:30:34-
28MA68123Skrok DariuszNamyslów7301:31:05-
9MC69267Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:31:1472
19MB70226Szturo JanPodgórzyn6701:31:17-
10MC71291Plesniarski ZbigniewKlub Sportowy Gran W Karpaczu5901:31:22-
3ZB72505Chelmicka MagdalenaRmd Montrail Team, Festiwal Biegowy W Krynicy7101:31:32-
29MA73147Sobczak HubertLKS Iskra Jaszkowa8701:31:34-
30MA74300Zmurko DariuszPiechowice7401:31:50-
31MA7513Chruscicki SzymonKoszalin8301:32:06-
32MA76252Hradečný ViktorNeracity8001:32:1481
20MB77284Koucký RomanViking Jilemnice6301:32:1972
33MA78119Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:32:3472
11MC79303Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:32:5366
34MA80277Franaszczuk WojciechSobótka7601:32:56-
35MA81128Dudzik RobertMszana Dolna8401:33:15-
36MA82541Šplíchal JanTJ Starkoč8301:33:1666
21MB83204Królikowski EdwardKB Maniac Poznan7001:33:23-
22MB84179Bartlomieczyk LechGliwice6501:33:31-
12MC85142Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5501:33:36-
4MD86299Šír VáclavTJ Rokytnice nad Jizerou4801:33:4181
37MA8777Sroka PawelKowary7401:33:50-
23MB88254Dubowiecki WitekWrocław7101:34:09-
13MC89546Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:34:2960
38MA90222Hofman BartoszJelenia Gora7401:34:34-
39MA91235Korpecki KrzysztofWojcieszów8201:34:35-
40MA9234Onuszczak BogdanLubin8101:34:45-
4ZB93534Gacoń KarolinaLKB Rudnik7501:34:58-
41MA94108Zieniewicz WojciechWrocław7501:35:04-
24MB9571Matejko BogdanPisarzowice6501:35:12-
42MA9623Terlecki KrzysztofBaza LT Poznan8001:35:22-
43MA97307Selda MariuszPolsko7801:35:42-
25MB9827Wawrzyniak HubertSekcja Wodna Wroclaw7101:35:44-
44MA99190Kita MichalPedzaci v Miescu7501:35:57-
14MC100301Valenta MichalHZS Praha6201:36:0357
15MC10190Trzcielinsky RomanPSY Warszawa5301:36:10-
45MA102152Prochownik LukaszOlawa8201:36:11-
46MA103223Salis WojciechTechgis Cycling Team7801:36:13-
6MJ104197Regenczuk SebastianWrocław9601:36:15-
47MA105273Ilków MarcinGluszyca7701:36:20-
48MA106262Lerian MariuszLubań8201:36:24-
26MB10740Wayda AdamTC Chrobry Komak Glogów6801:36:25-
49MA10876Dziedzic MarcinKB Mckis8101:36:28-
50MA109121Wolek SzymonTychy8301:36:29-
51MA11050Wijas MariuszSalomon Trail Running Krakow7301:36:30-
27MB111227Tomaszek JarosławŻywiec6901:36:31-
52MA112225Kubiak MaciejIce Mat Team7301:36:33-
53MA11329Szczepaniak MaciejPro-Run Wroclaw7301:36:34-
54MA11468Lanowy LukaszWroclaw7401:36:36-
55MA115154Stawiarz TomaszCzluchow9201:36:48-
4ZA116558Jarosz DominikaWikiprint8101:36:58-
28MB11663Janík TomášSpona Teplice6801:36:5866
16MC118304Sawicki LeszekWroclaw5301:36:59-
56MA119186Krzysztofik MariuszKrakow8101:37:13-
57MA120240Górczewski LukaszDeby Walbrzych9201:37:23-
58MA12197Kijowski MarekBoleslawiec8501:37:24-
29MB12249Bergen TorstenNeiederschlesien Triatlon Team6901:37:30-
59MA123239Górczewski MateuszDeby Walbrzych9201:37:32-
60MA12459Glowacki RafalMilków7501:37:39-
61MA125156Stelmaszyk BlazejDabrowa8401:37:46-
17MC126255Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:37:5154
62MA12794Dominów LukaszLubinskie Charaktery7901:37:57-
63MA128203Kuczynski RafalLubinskie Charaktery7901:37:58-
5MD129193Radomski ZbigniewTKKF - Beskidek Bielsko-Biała5101:38:11-
1ZJ130535Frackowiak MagdalenaPOL9301:38:12-
18MC131268Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:38:1551
64MA13296Wróbel LukaszKepno7701:38:31-
65MA133272Moczulski MarcinKatowice7501:38:33-
66MA134136Kierzek PrzemyslawPatataj7901:38:43-
67MA13561Fabisiak GrzegorzRonin7401:38:49-
68MA136278Kozaczuk SebastianSulecin7901:38:51-
69MA137170Slusarczyk PawelKS Lomnica9001:39:10-
30MB13855Danik PiotrZawiercie7001:39:14-
70MA139174Byrtek MarcinByrtus Running Team8401:39:20-
31MB140288Krzeminski MariuszLeonica7001:39:45-
71MA141187Badylak AdamKrakow7301:39:47-
5ZA142522Adamowska KarolinaWroclaw8701:40:05-
72MA14315Jezewski KrzysztofJelenia Gora8101:40:14-
32MB144591Wylegalski PiotrYeti Team7101:40:18-
73MA145221Troinski JacekSkadiki7901:40:28-
74MA146151Bednarczyk Aleksanderwww.sports-men.pl8201:40:29-
6MD147539Vodička JanSK Salix Grymov4501:40:3172
33MB148216Zaklukiewicz JerzyOlawa7101:40:34-
75MA149169Krupa GrzegorzStrzegomiany7301:40:40-
34MB150275Hreczany WaldemarFeniks Legnica7001:40:43-
6ZA151542Zalewska ElaZabkowice Sl8101:40:44-
76MA152276Cieciuch MaciejBespanski Jestem7501:40:48-
35MB15399Wicher PawelPiechowice7101:40:50-
77MA154185Kowalczyk MarcinArtresan Active8201:40:57-
78MA155231Oszmianczuk PawelZary7801:41:15-
79MA156132Lisak WojciechKatowice8001:41:30-
36MB157177Blachowiak MariuszLeszno6401:41:32-
19MC158178Walczak LeszekMaraton Leszno5401:41:33-
20MC15921Nizynski JanuszWroclaw6001:41:46-
5ZB160527Pachura KingaCeneria.pl7601:41:49-
80MA161246Wajerowski KrzysztofOlesnica7901:41:57-
81MA162238Kraus JiříAČR7301:42:0360
37MB16373Franczak PawelPoznan6401:42:04-
82MA164182Rogórz Piotrwww.ferraty.pl7401:42:11-
38MB165137Piatkowski Andrzejkb-rebus.pl6701:42:15-
38MB16575Grochowalski TomaszWarszawa6801:42:15-
1ZC167519Drewnicka-Ogrodnik JoannaWroclaw / Przemilow6701:42:26-
83MA168286Lachowicz TomaszJeczernica8001:42:30-
84MA16970Smolan MarcinLegnica7901:42:38-
21MC17045Zebrowski MarekPromienko5701:42:40-
22MC171271Hodek RomanSokol Kunvald6001:42:5748
85MA172166Gajos MichalCrossfit Mjollnir8501:43:00-
2ZC173533Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:43:11105
23MC174259Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5301:43:1245
86MA175188Godlewski BogdanDruzyna Szpiku KGHM7401:43:14-
24MC17638Perlakowski TadeuszKGHM Huta Glogów Druzyna Szpiku5601:43:15-
87MA177237Mirowski BartoszMeta Lublinec8701:43:34-
88MA178171Purzynski JaroslawJelenia Gora8401:43:35-
7MD17926Dul WieslawKlub Maratonczyka TIM s.a.5201:43:37-
89MA18060Wojtczak MariuszZdunska Wola7501:43:38-
25MC181265Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p. R.5801:43:4042
90MA182547Stezka MartinChřibská8401:43:4757
7ZA183529Kula OlimpiaOsielsko8201:43:53-
40MB184283Stepien IreneuszBractwo Biegaczy Zielona Góra6901:43:56-
91MA18593Hetman WojciechDarnowo8701:44:00-
92MA18651Czachor MarekWulkany Milosci8201:44:02-
41MB187196Nazarewicz MieczyslawLegnica6901:44:03-
8ZA188560Rzepka SabinaKS Energetyk8601:44:09-
42MB18919Pietryka JanuszBractwo Biegaczy Zielona Góra6701:44:15-
93MA190115Papierski KamilOlesnica8701:44:22-
26MC191258Šulc JiříChřibská6201:44:3539
27MC192120Buk RyszardAKB-Supermaraton 1005401:44:49-
43MB193168Chajdas WlodzimierzK.B. Geotermia Uniejów6501:44:50-
6ZB194557Černá MarkétaLanškroun7001:44:5193
94MA195213Górski JaroslawGorzów WLKP7601:44:53-
95MA19636Gerc JaroslawWulkany Milosci8201:44:58-
44MB19714Migodzinski WojciechLegnica7201:45:01-
96MA198116Debski JakubOzorkow8501:45:11-
97MA19928Hulin SebastianYachts Saturn Team7401:45:58-
45MB200181Morawski MariuszWroclaw6701:45:59-
3ZC201520Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:46:0993
2ZD202508Dobkowska AnnaKB Galeria Warszawa5101:46:24-
28MC203134Wieczorkowski WładysławPoznań5601:46:41-
29MC204296Barancewicz JacekGopr Karkonosze5501:46:43-
98MA20558Bialowas DanielGlowów7601:46:46-
99MA206106Górak WojciechEDI Team Zgorzelec7401:47:08-
100MA207161Bednarczyk RafalZory7701:47:09-
30MC208117Oleksy JarosławKS Limanowa Forrest5901:47:16-
101MA20978Lojko MichalRajtarowianka Drzonkow8701:47:31-
102MA21042Markiewicz AdamPro-Run Wroclaw8101:47:36-
103MA21165Paul MarcinGrodziski klub biegacza7701:47:56-
8MD212192Adamski WojciechWroclaw5001:48:25-
104MA21325Mekal RadoslawDB Runners7901:48:34-
46MB214261Niezgódka TomaszWroclaw7001:48:56-
31MC215202Lisicki JanSzczecin5901:49:00-
105MA216164Drews KrzysztofPoznan8601:49:10-
106MA21748Kielar AdamWroclaw8201:49:12-
9MD218274Przybyl ZenonLKS Trzebinia4701:49:14-
32MC219244Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:49:3236
107MA220293Michalski MariuszBudziszów7801:49:36-
2ZJ221521Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:49:47105
47MB222102Roleczek PiotrOlaws Zlotoryja6901:50:09-
108MA223105Zakrzewski RobertTarnowo7701:50:12-
33MC22430Koza KazimierzJelenia Gora5601:50:22-
109MA225118Wiesner MichalCzerwony Smok Poznan8101:50:26-
110MA226289Wilk TomaszKowary8201:50:55-
111MA227107Turek SzymonBoleslawiec8801:50:57-
112MA228129Niechajczyk JacekYeti Team7701:51:10-
113MA229211Duda MaciejPoznan8301:51:18-
34MC230302Wrobel CzeslawDruzyna Szpiku KGHM5301:51:34-
114MA231114Mich LukaszSokolowsko8501:51:37-
48MB23285Tuzimek DariuszDruzyna Gazety Zielona Gora6601:51:49-
3ZD233536Procházková IrenaPraha 45701:51:5393
10MD234210Suchy FranciszekTKKF Beskidek Bielsko-Biała5201:51:58-
11MD235241Tučný JanMK Pardubice4701:52:0966
49MB236297Dobiecki TomaszCarving SKI Karpacz7001:52:10-
50MB237155Debicki ArturGdynia6801:52:12-
115MA23824Kaczor KarolWroclaw8901:52:26-
116MA23916Wywrot GrzegorzSodexo Run 28201:52:28-
51MB240207Mocko DanielSwiat Sportu Racing Team7101:52:50-
52MB241153Cisinski DariuszExsstrom6501:53:06-
7ZB242553Lysiak AlicjaBractwo Biegaczy Zielona Góra7401:53:08-
117MA24288Odelga KrzysztofLeamington Spa8201:53:08-
9ZA244531Kacka MalgorzataAzs Awf Kraków Masters9001:53:18-
118MA245219Dec SlawomirWroclaw7801:53:22-
53MB246233Gbiorczyk RobertSmiegel6401:53:23-
54MB247148Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7101:53:23-
10ZA248526Ruta Kaczmarska PaulinaPolskie Stowarzyszenie Nordic Walking8001:53:24-
10ZA248543Niesluchowska KatarzynaSulecin7901:53:24-
119MA25074Paluszczyszyn MarcinBoleslawiec8201:53:35-
120MA25112Kulinski KamilPekao Leasing8501:53:37-
121MA252126Pietka JakubOpalenica8901:54:05-
122MA253215Suchcicki KrzysztofWroclaw7401:54:13-
12ZA254551Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:54:1793
123MA255245Lagodzinski MarekKB Zólwik Krobia7701:54:30-
124MA256280Gancarz PrzemyslawAldingen8301:54:40-
125MA257162Lipinski KamilCrossfit Mjollnir8501:54:42-
126MA25895Mazurek GrzegorzLubinskie Charaktery8001:54:46-
35MC259109Mleczek TadeuszTadek Team Wroclaw5801:55:08-
12MD260250Bras HenrykPolitechnika Slaska5201:55:46-
55MB261163Ozimkowski MiroslawKowary6701:55:51-
4ZC262556Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:55:5881
56MB263103Szygenda WaldemarKB Aktywni-Konin6301:56:07-
3ZJ264550Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:56:1293
127MA264260Rosa RobertGlogow7601:56:12-
128MA266143Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8301:56:18-
129MA26783Zelawski AleksanderNowy Targ8501:56:26-
57MB26811Pernet JacekWieliczka6901:56:40-
130MA269173Ciesiolkiewicz PawelIntersport Team Wroclaw8801:56:51-
131MA270124Kowalski MichalMichnet 7801:57:21-
132MA271295Szymczak SzymonKB Arturowek Lodz9001:57:38-
13MD272101Urban MieczyslawBweco Rawicz Team5201:58:08-
133MA273198Tomaszewski JacekSwidnica8201:58:21-
134MA274201Angry ArkadiuszRaindog7901:58:24-
13ZA275523Nowinska JoannaCrossfit Mjollnir8201:58:26-
36MC276234Jasinski BoguslawKarpacz5301:58:47-
135MA277285Kuca KrzysztofSwierkowa8401:58:58-
37MC278270Orzechowski MarekTKKF - Beskidek Bielsko-Biała5401:59:17-
136MA279131Tytko BartolomiejTychy7901:59:24-
137MA280592Rospek GrzegorzOlesnica8801:59:25-
138MA28143Piepiora NorbertZgorzelec8401:59:30-
139MA282159Kaczmarek RadoslawLeszno7801:59:36-
58MB283165Maslanka ZbigniewWroclaw6502:00:20-
140MA284104Rutkowski GrzegorzJelenia Gora7802:00:24-
141MA285150Jezierski BartoszCzerwony Smok Poznan7602:00:41-
59MB286200Chudzinski TomaszSrem7102:00:48-
142MA28737Danisz JakubDruzyna Gazety Zielona Gora8002:00:49-
143MA288130Rojek MarcinBeblo7802:01:12-
38MC289305Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5802:01:1833
144MA290218Iwanski DanielJawor7902:01:25-
14MD291294Krzystoszek JanuszKarpacz5002:03:10-
60MB292537Rzepczynski RyszardCech Tragarzy Lektyk Miasta Karpacza6602:03:11-
145MA29372Rybarczyk AdrianGlogow7702:03:36-
146MA29489Peremicki ArkadiuszPbgie Egbud Sp Zoo8002:04:02-
39MC29567Fijalkowski WojciechMonar Gracze6102:04:14-
61MB296172Sztermer PiotrDruzyna Gazety Zielona Gora6902:04:21-
40MC297251Krzeminski MarekGB Grupa Wrocławskie Krasnale5402:04:30-
62MB29886Szukala PiotrWszystkoobieganiu.pl / Druzyna Szpiku7102:04:59-
147MA29953Fedorowicz MarcinLubin7902:05:01-
148MA300158Czaplinski AdrianPiensk8702:05:11-
149MA301111Pielecki BartoszIlawa8802:05:27-
15MD30269Golebiewski MichalPrzesieka4702:05:29-
41MC303220Kula ZbigniewOsielsko5802:05:33-
63MB304138Kowol BogdanZielona Gora7202:05:38-
150MA305230Lesiak MiroslawWarszawa7502:05:41-
151MA306308Steczyszyn Janneregistrován7402:06:23-
4ZD307552Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4802:06:4281
14ZA308511Terlecka Marta31 Baza Lotnictwa Taktycznego7902:07:08-
5ZD309528Mokrzycka KrystynaWroclaw5202:07:26-
42MC310140Stachowski RomanSmigiel6002:07:30-
152MA31179Tokarski MichalWroclaw8202:08:31-
153MA312180Sobaszek MarcinJelenia Gora7902:09:08-
154MA313191Rusiecki TomaszJelenia Gora7902:09:13-
1ME314538Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:09:22105
15ZA315517Kolczyk OlgaWroclaw8802:09:43-
43MC316205Blottko ChristianAudi5502:09:58-
155MA317100Jaworski RobertWalbryzch7502:10:55-
156MA318110Wiatrowski KrzysztofJetronik Team7502:11:06-
157MA319183Klewin RadoslawDruzyna Szpiku8202:14:38-
158MA320112Kolinski RobertLos Massakratos7902:14:39-
16MD321282Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:15:1060
8ZB322532Skibicka DorotaWarszawa7302:15:35-
159MA32346Sosniak SebastianNamyslow7502:15:54-
44MC32491Niesler MarianBytom6202:17:18-
160MA325157Janik WitoldJelenia Gora8302:18:08-
64MB32652Bartosik DariuszWalbryzch7002:18:16-
16ZA327513Halgas AgnieszkaWalbrzych8102:18:17-
161MA328209Pilecki MaciejWroclaw7702:18:59-
9ZB329530Spyrka IzabellaOkrajnik7702:21:18-
17ZA330514Zawada MonikaSodexo Run 28602:22:40-
162MA331214Rogowski TomaszOlawa7802:22:54-
5ZC332555Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:23:3572
17MD33366Dmitriewski GrzegorzLubin5202:24:51-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7549Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:15:02105
2MC17263Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:19:1393
3MJ20266Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:20:0781
4MJ28269Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9701:21:3672
5MJ29243Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:21:4366
6MB30590Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:21:4560
7MA34242Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:21:5757
8MA40544Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:23:1654
9MB45306Karlík MichalLoko Trutnov6401:25:1251
10MC49540Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:26:1048
11MB50253Krátký TomášPraha6701:26:4645
12MD53248Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:27:3142
13MD62256Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:30:0139
14MC69267Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:31:1436
15MA76252Hradečný ViktorNeracity8001:32:1433
16MB77284Koucký RomanViking Jilemnice6301:32:1930
17MA78119Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:32:3427
18MC79303Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:32:5324
19MA82541Šplíchal JanTJ Starkoč8301:33:1621
20MD86299Šír VáclavTJ Rokytnice nad Jizerou4801:33:4118
21MC89546Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:34:2915
22MC100301Valenta MichalHZS Praha6201:36:0312
23MB11663Janík TomášSpona Teplice6801:36:589
24MC126255Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:37:516
25MC131268Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:38:153
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB42548Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:23:51105
2ZD51559Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:27:0193
3ZA55554Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:28:1681
4ZC173533Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:43:1172
5ZB194557Černá MarkétaLanškroun7001:44:5166
6ZC201520Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:46:0960
7ZJ221521Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:49:4757
8ZD233536Procházková IrenaPraha 45701:51:5354
9ZA254551Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:54:1751
10ZC262556Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:55:5848
11ZJ264550Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9401:56:1245
12ZD307552Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4802:06:4242
13ZC332555Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:23:3539

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 52%
Zvolená trasa závodu: 50%
Značení závodu: 58%
Vyhlášení výsledků: 52%
Zpracování výsledků: 48%
Ceny vítězům: 40%
Celkový dojem ze závodu: 54%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
51%

Názory na závod

Výborný závod o skvělé organizaci. Kdy se však dočkáme zápočtu bodů do Saucony poháru v běhu do vrchu? děkuji
m.bechny
Kvalitní závod na výborné úrovni. Rád bych však měl možnost vidět své výsledky stejně jako ženy. Ezechiel
ezechielbeha
Přátelé běžci, vydržte. Výsledky zveřejnil pořadatel v úterý a celé se musí do systému ručně přepsat. Navíc je webmaster na dovolené. Prosíme o strpení. Dočkáte se. Iscarex team.
stransky.ales
tak, tak, jen klid.. ono prepsat 350lidi urcite neni na chvilku a navic jsou prazdniny, a cas dovolenych.. jinak vysledky jsou kem stazeni na: http://www.mountainmarathon.pl/e2_wyniki.html ..a pokud si chce nekdo dopocitat nejake ty bodiky do poharu prozatim alespúon "provizorne" z hlavy, urcite to nebude zhledem k poctu ceskych ucastniku tak tezke :-) jinak zavod krasny, organizace az na uplne male detaily vskutku vyborna, a v danych podminkach (vitr,mlha) to bylo myslim i dostatecne tvrde a tezke.. temer kategorie S++ ..snad jen skoda ze se nebezelo lepsi (nejkratsi moznou/nejprudsi) trasou :-P
turekm
Zdravím,mám dotaz ohledně výsledků v kategorii muži A. Je možné aby byl započítán do Českého poháru v běhu do vrchu polský závodník startující za Polsko a polský klub? ( JAGIELLICZ MARCIN, BYLEDOBIEC ANIN, start. č. 82, v závodě Karpacz-Sněžka. Díky a behu zdar. S pozdravem Jan Herbs Vrchaři Vrchlabí
jan.herbs
Bodovani u Jagiellicze opraveno, postupne doplnujeme dalsi zavodniky...
team
Já tento závod pro kolizi termínů vynechal, ale výsledky a body mě zajímají, zejména v kat. MD. Na polském webu se k tomu nemohu proklikat. Když výsledky nejsou ani po 10 dnech ... NOK. Ať žije "Zlatý volant".
to iscarex: "Spiccal Jan" je honza Šplíchal z TJ Strakoč.. on se prihlasoval az na miste tak to Polaci asi neumeli precist.. ;-)
turekm
Splichal opraven
kebrle
Je 3. srpna a výsledky nejsou dokončené, nezapomněl na to někdo? Opravdu rarita.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód