8.9.2012, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 309 | Nehybka Josef | Orel Židenice Brno | 95 | 00:32:18 | 35 |
2 | MJ | 3 | 308 | Dušek Martin | OBB TJ Sokol Žamberk | 96 | 00:33:06 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 206 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:45:57 | 35 |
2 | MB | 13 | 229 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:50:40 | 31 |
3 | MB | 22 | 268 | Zachař Jiří | Orel Vysoké Mýto Sruby | 72 | 00:53:33 | 27 |
4 | MB | 25 | 252 | Sedláček Roman | Lanškroun | 64 | 00:54:12 | 24 |
5 | MB | 26 | 234 | Ambrož Radomír | SANELA Lanškroun | 63 | 00:54:43 | 22 |
6 | MB | 31 | 285 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 66 | 00:56:51 | 20 |
7 | MB | 35 | 223 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 00:57:33 | 19 |
8 | MB | 42 | 277 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 01:00:12 | 18 |
9 | MB | 43 | 283 | Chejnovský Luboš | Dolní Dobrouč | 64 | 01:00:38 | 17 |
10 | MB | 46 | 224 | Pour Jiří | TJ SOKOL atletika Jaroměř | 70 | 01:02:01 | 16 |
11 | MB | 49 | 288 | Donát Václav | Sokol Hylváty | 65 | 01:02:50 | 15 |
12 | MB | 52 | 260 | Svoboda Filip | Letohrad | 71 | 01:03:33 | 14 |
13 | MB | 58 | 237 | Kalousek Jan | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 01:07:38 | 13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 5 | 207 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:46:31 | 35 |
2 | MC | 12 | 210 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:50:29 | 31 |
3 | MC | 16 | 245 | Vanta Josef | SK Hronov | 62 | 00:51:16 | 27 |
4 | MC | 23 | 228 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:53:51 | 24 |
5 | MC | 37 | 282 | Skalický Josef | Žichlínek | 62 | 00:58:33 | 22 |
6 | MC | 38 | 286 | Jandejsek Zdeněk | Studené | 61 | 00:59:23 | 20 |
7 | MC | 40 | 204 | Scherrer Jaroslav | Orel Moravské Budějovice | 60 | 00:59:51 | 19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 28 | 220 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:55:26 | 35 |
2 | MD | 32 | 227 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 00:57:11 | 31 |
3 | MD | 44 | 269 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 01:00:53 | 27 |
4 | MD | 48 | 222 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 01:02:42 | 24 |
5 | MD | 54 | 233 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 01:05:10 | 22 |
6 | MD | 59 | 287 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 01:07:54 | 20 |
7 | MD | 66 | 274 | Vilhelm Václav | Přívrat | 51 | 01:10:49 | 19 |
8 | MD | 72 | 216 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:20:04 | 18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 50 | 243 | Marek František | SK Hronov | 41 | 01:03:08 | 35 |
2 | ME | 62 | 265 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 01:09:27 | 31 |
3 | ME | 63 | 242 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 01:09:51 | 27 |
4 | ME | 64 | 209 | Tomíšek Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 39 | 01:10:07 | 24 |
5 | ME | 67 | 238 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 01:11:58 | 22 |
6 | ME | 73 | 214 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 01:20:54 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 8 | 310 | Kolomá Kateřina | ASK Slavia Praha | 94 | 00:49:01 | 35 |
2 | ZJ | 9 | 311 | Vondráčková Denisa | ASK Slavia Praha | 94 | 00:49:02 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 21 | 256 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:53:19 | 35 |
2 | ZA | 27 | 211 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:55:10 | 31 |
3 | ZA | 55 | 240 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 01:05:49 | 27 |
4 | ZA | 68 | 270 | Leszczynska Dominika | ULKS Bystrica Klodska | 84 | 01:14:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 9 | 247 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:48:46 | 35 |
2 | ZB | 20 | 203 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:52:49 | 31 |
3 | ZB | 34 | 212 | Lukášová Zlata | AC Falcon Rokycany | 68 | 00:57:30 | 27 |
4 | ZB | 36 | 239 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:57:52 | 24 |
5 | ZB | 51 | 264 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 01:03:26 | 22 |
6 | ZB | 56 | 273 | Černá Markéta | Lanškroun | 70 | 01:06:21 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 30 | 259 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:56:31 | 35 |
2 | ZC | 60 | 221 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 01:07:59 | 31 |
3 | ZC | 71 | 248 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 01:19:19 | 27 |
4 | ZC | 74 | 217 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:27:36 | 24 |
5 | ZC | 75 | 249 | Sedláčková Hedvika | Lanškroun | 66 | 01:28:47 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 45 | 246 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 01:01:55 | 35 |
2 | ZD | 53 | 267 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové-orientační běh | 52 | 01:04:00 | 31 |
3 | ZD | 61 | 253 | Dvořáková Eva | Biatlon Prostějov | 55 | 01:09:20 | 27 |
4 | ZD | 69 | 218 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:15:08 | 24 |
5 | ZD | 70 | 230 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:17:41 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 1 | Řehák Jan | Dolní Dobrouč | 88 | 00:31:50 | - |
2 | LB | 4 | 2 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:33:32 | - |
3 | LB | 5 | 3 | Mlynář Petr | Orel Dolní Dobrouč | 71 | 00:36:15 | - |
4 | LB | 6 | 4 | Slabáková Lenka | Orel Židenice | 66 | 00:44:09 | - |
5 | LB | 7 | 5 | Řeháková Květa | Dolní Dobrouč | 62 | 00:46:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 1 | Řehák Jan | Dolní Dobrouč | 88 | 00:31:50 | - |
1 | MJ | 2 | 309 | Nehybka Josef | Orel Židenice Brno | 95 | 00:32:18 | 35 |
2 | MJ | 3 | 308 | Dušek Martin | OBB TJ Sokol Žamberk | 96 | 00:33:06 | 31 |
2 | LB | 4 | 2 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:33:32 | - |
3 | LB | 5 | 3 | Mlynář Petr | Orel Dolní Dobrouč | 71 | 00:36:15 | - |
4 | LB | 6 | 4 | Slabáková Lenka | Orel Židenice | 66 | 00:44:09 | - |
5 | LB | 7 | 5 | Řeháková Květa | Dolní Dobrouč | 62 | 00:46:00 | - |
1 | ZJ | 8 | 310 | Kolomá Kateřina | ASK Slavia Praha | 94 | 00:49:01 | 35 |
2 | ZJ | 9 | 311 | Vondráčková Denisa | ASK Slavia Praha | 94 | 00:49:02 | 31 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 98% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
vacekma