Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Svatý Hostýn

25.8.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Svatý Hostýn
  • datum konání: 25.8.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Bystřice pod Hostýnem

Sociální sítě

Místo konání

náměstí TGM Bystřice pod Hostýnem
14:00 hodin

Přihlášky

Elektronicky zde nebo od 11:00 do 13:45 hodin v budově společenského domu SUŠIL (sportovní hala) v ulici Fryčajova 901. Souřadnice pro navigaci 49°24'6.23N; 17°40'14.92E

Startovné

80,- Kč pro přihlášené elektronicky
100,- Kč v případě přihlášení v den startu
60,- Kč členové Orla (v ceně guláš).

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 422 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné dle propozic

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Novák
Za drahou 853
768 61 Bystřice pod Hostýnem
tel. 573 380 479, 737 273 893

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.behnasvatyhostyn.cz

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1166Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:25:4035
2MJ61119Veselský PetrHulín9400:30:3431
3MJ67140Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:30:5627
4MJ84139Nehybka JosefOrel Židenice9500:33:0624
5MJ8882Šana Radekneregistrován9600:33:4622
6MJ9277Cícha Janneregistrován9600:34:0420
Muži A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:21:1935
2MA2150Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:22:0631
3MA386Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:22:3527
4MA430Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4124
5MA641Schwarz OndřejPJR Radhošť7700:24:0822
6MA751Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:24:3820
7MA1095Dubčák PavelZlín8600:25:3519
8MA13141Sehnal TomášKHB Radegast7300:25:5218
9MA1584Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:25:5917
10MA1621Gajdoš AntonínSCMT8300:26:1816
11MA18152Rašner TomášOlomouc7900:26:3115
12MA193Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:26:3614
13MA2064Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:26:3813
14MA22131Chytil DavidChvalčov9200:26:4812
15MA2493Ščotka DavidTwister Bike Revival8000:27:2711
16MA252Čeladník MichalContinental X-race8600:27:3210
17MA27137Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:27:399
18MA28104Polášek TomášSK Valašského Království8400:27:438
19MA34103Malík MartinJibos7300:28:137
20MA40144Juránek ŠtěpánOrel Židenice9000:28:506
21MA41151Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8000:28:525
22MA42153Odstrčilík RomanASPOT Hulín7500:28:554
23MA4438Reček JanVlčovice9000:29:013
24MA45161Dědic MichalDrásal Team8400:29:032
25MA4955Haluzík MarekDracy7400:29:141
26MA5283Špacír JanSK UP Olomouc8800:29:251
27MA5465Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:29:371
28MA55169Sichálek TomášHO Holešov7300:29:451
29MA58111Lacina VojtěchVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9000:30:031
30MA5956Brázdil Jiříneregistrován8200:30:211
30MA59132Chytil PetrZekon Club BpH8800:30:211
32MA6290Bartoň MartinSlušovice8700:30:361
33MA6529Lutonský AlešHulín8500:30:451
34MA6661Čeladník PetrRAAB Computer8800:30:541
35MA6931Hošek Václavneregistrován8700:31:151
36MA7058Hilbert Hynekneregistrován8700:31:181
37MA7128Valko RadimHulín8200:31:361
38MA8237Hronek JaroslavOrel Obřany9100:32:521
39MA83155Zápeca MiroslavVelké Karlovice7800:33:021
40MA9133Částečka RomanHrabůvka7300:34:001
41MA97100Navrátil MichalDR.A.CY7400:34:281
42MA100112Jánošík MiroslavPřerov7700:34:421
43MA1034Staša PetrHulín9100:34:501
44MA10488Perknovský MartinVyškov7700:34:561
45MA105148Leskovjan TomášDomaželice7600:35:041
46MA11210Hána VáclavOrel jednota Hulín7300:35:431
47MA11734Slatinský MartinChomýž7600:36:031
48MA121160Kozicki JacekGAS Engeneering Bytom7800:36:13-
49MA13440Cícha Ondřejneregistrován8700:39:201
50MA142163Holubníček LeošOrel Hulín8100:41:151
51MA146159Kozicki TomaszBytom7600:42:08-
52MA148108Langer FrantišekZlín7400:44:111
Muži B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB516Bětík PetrALPE6900:23:5135
2MB818Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:24:5231
3MB925Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:25:2827
4MB1454Szebesta PavelBurik Team6800:25:5724
5MB1749Šindelek DanielPepaTeam Frýdek-Místek6500:26:2622
6MB23166Haničinec IvoBS Slopné6700:27:1120
7MB29129Kučera PetrKES Bukteam7200:27:4819
8MB3074Helcel RichardM.H.BIKE HAVÍŘOV7200:27:4918
9MB38130Šimek MilanKES Bukteam6900:28:2217
10MB5068Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:29:2216
11MB72117Tongel PetrValašské Meziříčí6900:31:4015
12MB7689Jurný JaroslavSlušovice7000:31:5414
13MB7948Vernarský JaroslavPepaTeam Frýdek-Místek6700:32:2313
14MB861Pšenica Julius-6700:33:30-
15MB87116Valíček LudvíkPraha Kobylisy6800:33:4012
16MB90124Marek MartinDuke Rožnov p.R.7000:33:5711
17MB110123Bambušek PetrLoučka u Val. Meziříčí7200:35:2810
18MB111128Silnoušek JiříŠternberg7200:35:379
19MB114125Obermajer JaroslavClowns7000:35:458
20MB13770Výleta Marekneregistrován6400:39:527
Muži C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1246Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:25:4935
2MC2153Škrabánek PetrBílovec6000:26:4031
3MC26135Gargulák JosefLidečko6200:27:3627
4MC31115Ševčík PavelZombie Opava6100:27:5324
5MC3369Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:28:0122
6MC35126Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:28:1520
7MC3663Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:28:1819
8MC37107Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:28:2018
9MC3999Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:28:2917
10MC43101Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:28:5716
11MC4747Madaj ĽubomírBK Ráztočno6200:29:08-
12MC51113Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:29:2315
13MC7571Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p. R.5800:31:5214
14MC77158Škorňa VlastimilZlín5500:31:5613
15MC85121Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:33:1612
16MC9397Martínek VladimírSKP Holešov5600:34:1011
17MC9811Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:34:3510
18MC99127Prčík AntonínOrel Hodonín5500:34:389
19MC10675Březina LadislavOstravice6100:35:088
20MC107142Lubínek LubomírSVT Zlín6000:35:097
21MC10892Bařinka AntonínNMS Kroměříž5800:35:186
22MC11913Novák KarelOrel Bystřice pod Hostýnem6200:36:115
23MC120114Jaroň AlešHrabůvka6000:36:124
24MC12842Skupieň JosefHranice5700:38:253
25MC133138Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:39:162
26MC136143Juránek StanislavOrel Židenice5600:39:441
27MC143118Raclavský VlastimilLiga100 Olomouc5500:41:341
Muži D (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3232Tempír FrantišekSokol Štíty4900:27:5635
2MD4696Vynikal BedřichOlomouc5200:29:0531
3MD5339Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:29:2927
4MD6350Kvita JosefMK Kopřivnice5100:30:4024
5MD64102Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:30:4422
6MD74133Vodička JanS.K.Salix Brymov4500:31:5020
7MD81106Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:32:4519
8MD95120Chytil VladimírDD Všechovice5000:34:1618
9MD113147Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:35:4417
10MD12757Peška AntonínTJ Sokol Holešov4800:37:3216
11MD12915Procházka Jiříneregistrován5200:38:2815
12MD131109Velička JaroslavBystřice pod Hostýnem4400:38:3914
13MD135122Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:39:4113
14MD140162Bejdák SilvestrBrusné4300:40:1612
15MD15022Krejči JosefPepa Team F-M4900:46:0911
Muži E (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME101110Podžorný ErvinČeský Těšín4100:34:4335
2ME126170Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:3031
3ME13272Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:39:0027
4ME144154Štec JosefIAMES Prešov3600:41:4624
5ME149134Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:44:1822
Juniorky (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ10967Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:35:2135
2ZJ122149Klepáčová KateřinaFrýdek Místek9400:36:1431
Ženy A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4860Doleželová MonikaAC Domažlice7800:29:1235
2ZA55145Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:29:4531
3ZA73168Kochňáková MartinaFryšták8500:31:4227
4ZA80165Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8100:32:4124
5ZA8985Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:33:5022
6ZA9359Pochylá Lucieneregistrována7900:34:1020
7ZA96157Melcrová JitkaOlomouc Štěpánov7900:34:1719
8ZA115105Brázdová VeronikaKroměříž9000:35:5618
9ZA11894Berná Marieneregistrována8000:36:1017
10ZA12443Skupieňová KristýnaHranice8900:36:4316
11ZA130164Pokusová LenkaOrel Hulín8700:38:3815
12ZA14198Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:41:1014
Ženy B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5787Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:30:0235
2ZB78156Palíšková JarmilaSK Salix Grymov7600:32:2131
3ZB10226Hrabincová EvaNové Město na Moravě7700:34:4427
4ZB125167Mahdalová AlenaAuthor TUFO TRILIFE Zlín7000:37:2324
Ženy C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC116146Poklopová IvanaSK UP Olomouc6400:36:0035
2ZC13979Hořínková JanaStřelka Brno6500:40:0831
3ZC147136Tovaryšová HanaOrel Horní Moštěnice6100:43:3027
Ženy D (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6862Hynštová MarieAHA Vyškov5700:31:0035
2ZD12336Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:36:2031
3ZD13827Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:5527
4ZD14578Janečková AnežkaAK Zlín4700:42:0124
5ZD15173Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:48:0622
6ZD15223Krejči InkaPepa Team F-M5300:49:0520
Trať 5 km, 422 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:21:1935
2MA2150Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:22:0631
3MA386Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:22:3527
4MA430Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4124
1MB516Bětík PetrALPE6900:23:5135
5MA641Schwarz OndřejPJR Radhošť7700:24:0822
6MA751Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:24:3820
2MB818Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:24:5231
3MB925Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:25:2827
7MA1095Dubčák PavelZlín8600:25:3519
1MJ1166Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:25:4035
1MC1246Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:25:4935
8MA13141Sehnal TomášKHB Radegast7300:25:5218
4MB1454Szebesta PavelBurik Team6800:25:5724
9MA1584Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:25:5917
10MA1621Gajdoš AntonínSCMT8300:26:1816
5MB1749Šindelek DanielPepaTeam Frýdek-Místek6500:26:2622
11MA18152Rašner TomášOlomouc7900:26:3115
12MA193Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:26:3614
13MA2064Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:26:3813
2MC2153Škrabánek PetrBílovec6000:26:4031
14MA22131Chytil DavidChvalčov9200:26:4812
6MB23166Haničinec IvoBS Slopné6700:27:1120
15MA2493Ščotka DavidTwister Bike Revival8000:27:2711
16MA252Čeladník MichalContinental X-race8600:27:3210
3MC26135Gargulák JosefLidečko6200:27:3627
17MA27137Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:27:399
18MA28104Polášek TomášSK Valašského Království8400:27:438
7MB29129Kučera PetrKES Bukteam7200:27:4819
8MB3074Helcel RichardM.H.BIKE HAVÍŘOV7200:27:4918
4MC31115Ševčík PavelZombie Opava6100:27:5324
1MD3232Tempír FrantišekSokol Štíty4900:27:5635
5MC3369Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:28:0122
19MA34103Malík MartinJibos7300:28:137
6MC35126Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:28:1520
7MC3663Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:28:1819
8MC37107Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:28:2018
9MB38130Šimek MilanKES Bukteam6900:28:2217
9MC3999Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:28:2917
20MA40144Juránek ŠtěpánOrel Židenice9000:28:506
21MA41151Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8000:28:525
22MA42153Odstrčilík RomanASPOT Hulín7500:28:554
10MC43101Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:28:5716
23MA4438Reček JanVlčovice9000:29:013
24MA45161Dědic MichalDrásal Team8400:29:032
2MD4696Vynikal BedřichOlomouc5200:29:0531
11MC4747Madaj ĽubomírBK Ráztočno6200:29:08-
1ZA4860Doleželová MonikaAC Domažlice7800:29:1235
25MA4955Haluzík MarekDracy7400:29:141
10MB5068Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:29:2216
12MC51113Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:29:2315
26MA5283Špacír JanSK UP Olomouc8800:29:251
3MD5339Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:29:2927
27MA5465Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:29:371
2ZA55145Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:29:4531
28MA55169Sichálek TomášHO Holešov7300:29:451
1ZB5787Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:30:0235
29MA58111Lacina VojtěchVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9000:30:031
30MA5956Brázdil Jiříneregistrován8200:30:211
30MA59132Chytil PetrZekon Club BpH8800:30:211
2MJ61119Veselský PetrHulín9400:30:3431
32MA6290Bartoň MartinSlušovice8700:30:361
4MD6350Kvita JosefMK Kopřivnice5100:30:4024
5MD64102Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:30:4422
33MA6529Lutonský AlešHulín8500:30:451
34MA6661Čeladník PetrRAAB Computer8800:30:541
3MJ67140Kalčík LiborOrel Brno-Židenice9300:30:5627
1ZD6862Hynštová MarieAHA Vyškov5700:31:0035
35MA6931Hošek Václavneregistrován8700:31:151
36MA7058Hilbert Hynekneregistrován8700:31:181
37MA7128Valko RadimHulín8200:31:361
11MB72117Tongel PetrValašské Meziříčí6900:31:4015
3ZA73168Kochňáková MartinaFryšták8500:31:4227
6MD74133Vodička JanS.K.Salix Brymov4500:31:5020
13MC7571Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p. R.5800:31:5214
12MB7689Jurný JaroslavSlušovice7000:31:5414
14MC77158Škorňa VlastimilZlín5500:31:5613
2ZB78156Palíšková JarmilaSK Salix Grymov7600:32:2131
13MB7948Vernarský JaroslavPepaTeam Frýdek-Místek6700:32:2313
4ZA80165Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8100:32:4124
7MD81106Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:32:4519
38MA8237Hronek JaroslavOrel Obřany9100:32:521
39MA83155Zápeca MiroslavVelké Karlovice7800:33:021
4MJ84139Nehybka JosefOrel Židenice9500:33:0624
15MC85121Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:33:1612
14MB861Pšenica Julius-6700:33:30-
15MB87116Valíček LudvíkPraha Kobylisy6800:33:4012
5MJ8882Šana Radekneregistrován9600:33:4622
5ZA8985Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:33:5022
16MB90124Marek MartinDuke Rožnov p.R.7000:33:5711
40MA9133Částečka RomanHrabůvka7300:34:001
6MJ9277Cícha Janneregistrován9600:34:0420
6ZA9359Pochylá Lucieneregistrována7900:34:1020
16MC9397Martínek VladimírSKP Holešov5600:34:1011
8MD95120Chytil VladimírDD Všechovice5000:34:1618
7ZA96157Melcrová JitkaOlomouc Štěpánov7900:34:1719
41MA97100Navrátil MichalDR.A.CY7400:34:281
17MC9811Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:34:3510
18MC99127Prčík AntonínOrel Hodonín5500:34:389
42MA100112Jánošík MiroslavPřerov7700:34:421
1ME101110Podžorný ErvinČeský Těšín4100:34:4335
3ZB10226Hrabincová EvaNové Město na Moravě7700:34:4427
43MA1034Staša PetrHulín9100:34:501
44MA10488Perknovský MartinVyškov7700:34:561
45MA105148Leskovjan TomášDomaželice7600:35:041
19MC10675Březina LadislavOstravice6100:35:088
20MC107142Lubínek LubomírSVT Zlín6000:35:097
21MC10892Bařinka AntonínNMS Kroměříž5800:35:186
1ZJ10967Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:35:2135
17MB110123Bambušek PetrLoučka u Val. Meziříčí7200:35:2810
18MB111128Silnoušek JiříŠternberg7200:35:379
46MA11210Hána VáclavOrel jednota Hulín7300:35:431
9MD113147Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:35:4417
19MB114125Obermajer JaroslavClowns7000:35:458
8ZA115105Brázdová VeronikaKroměříž9000:35:5618
1ZC116146Poklopová IvanaSK UP Olomouc6400:36:0035
47MA11734Slatinský MartinChomýž7600:36:031
9ZA11894Berná Marieneregistrována8000:36:1017
22MC11913Novák KarelOrel Bystřice pod Hostýnem6200:36:115
23MC120114Jaroň AlešHrabůvka6000:36:124
48MA121160Kozicki JacekGAS Engeneering Bytom7800:36:13-
2ZJ122149Klepáčová KateřinaFrýdek Místek9400:36:1431
2ZD12336Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:36:2031
10ZA12443Skupieňová KristýnaHranice8900:36:4316
4ZB125167Mahdalová AlenaAuthor TUFO TRILIFE Zlín7000:37:2324
2ME126170Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:3031
10MD12757Peška AntonínTJ Sokol Holešov4800:37:3216
24MC12842Skupieň JosefHranice5700:38:253
11MD12915Procházka Jiříneregistrován5200:38:2815
11ZA130164Pokusová LenkaOrel Hulín8700:38:3815
12MD131109Velička JaroslavBystřice pod Hostýnem4400:38:3914
3ME13272Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:39:0027
25MC133138Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:39:162
49MA13440Cícha Ondřejneregistrován8700:39:201
13MD135122Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:39:4113
26MC136143Juránek StanislavOrel Židenice5600:39:441
20MB13770Výleta Marekneregistrován6400:39:527
3ZD13827Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:5527
2ZC13979Hořínková JanaStřelka Brno6500:40:0831
14MD140162Bejdák SilvestrBrusné4300:40:1612
12ZA14198Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:41:1014
50MA142163Holubníček LeošOrel Hulín8100:41:151
27MC143118Raclavský VlastimilLiga100 Olomouc5500:41:341
4ME144154Štec JosefIAMES Prešov3600:41:4624
4ZD14578Janečková AnežkaAK Zlín4700:42:0124
51MA146159Kozicki TomaszBytom7600:42:08-
3ZC147136Tovaryšová HanaOrel Horní Moštěnice6100:43:3027
52MA148108Langer FrantišekZlín7400:44:111
5ME149134Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:44:1822
15MD15022Krejči JosefPepa Team F-M4900:46:0911
5ZD15173Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:48:0622
6ZD15223Krejči InkaPepa Team F-M5300:49:0520
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:21:1935
2MA2150Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:22:0631
3MA386Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:22:3527
4MA430Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4124
5MB516Bětík PetrALPE6900:23:5122
6MA641Schwarz OndřejPJR Radhošť7700:24:0820
7MA751Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:24:3819
8MB818Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:24:5218
9MB925Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:25:2817
10MA1095Dubčák PavelZlín8600:25:3516
11MJ1166Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:25:4015
12MC1246Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:25:4914
13MA13141Sehnal TomášKHB Radegast7300:25:5213
14MB1454Szebesta PavelBurik Team6800:25:5712
15MA1584Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:25:5911
16MA1621Gajdoš AntonínSCMT8300:26:1810
17MB1749Šindelek DanielPepaTeam Frýdek-Místek6500:26:269
18MA18152Rašner TomášOlomouc7900:26:318
19MA193Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:26:367
20MA2064Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:26:386
21MC2153Škrabánek PetrBílovec6000:26:405
22MA22131Chytil DavidChvalčov9200:26:484
23MB23166Haničinec IvoBS Slopné6700:27:113
24MA2493Ščotka DavidTwister Bike Revival8000:27:272
25MA252Čeladník MichalContinental X-race8600:27:321
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4860Doleželová MonikaAC Domažlice7800:29:1235
2ZA55145Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:29:4531
3ZB5787Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:30:0227
4ZD6862Hynštová MarieAHA Vyškov5700:31:0024
5ZA73168Kochňáková MartinaFryšták8500:31:4222
6ZB78156Palíšková JarmilaSK Salix Grymov7600:32:2120
7ZA80165Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8100:32:4119
8ZA8985Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:33:5018
9ZA9359Pochylá Lucieneregistrována7900:34:1017
10ZA96157Melcrová JitkaOlomouc Štěpánov7900:34:1716
11ZB10226Hrabincová EvaNové Město na Moravě7700:34:4415
12ZJ10967Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:35:2114
13ZA115105Brázdová VeronikaKroměříž9000:35:5613
14ZC116146Poklopová IvanaSK UP Olomouc6400:36:0012
15ZA11894Berná Marieneregistrována8000:36:1011
16ZJ122149Klepáčová KateřinaFrýdek Místek9400:36:1410
17ZD12336Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:36:209
18ZA12443Skupieňová KristýnaHranice8900:36:438
19ZB125167Mahdalová AlenaAuthor TUFO TRILIFE Zlín7000:37:237
20ZA130164Pokusová LenkaOrel Hulín8700:38:386
21ZD13827Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:555
22ZC13979Hořínková JanaStřelka Brno6500:40:084
23ZA14198Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:41:103
24ZD14578Janečková AnežkaAK Zlín4700:42:012
25ZC147136Tovaryšová HanaOrel Horní Moštěnice6100:43:301

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

povedený!!!
ZavesakFilip
Dobrý den, budou také žákovské kategorie započítány do Iscarex poháru 2012?
Veronika.silarova
mno, tak bezel bych mozna radsi ve dne :-P ..ale musim uznat ze oba koncerty a hlavne ta atmosfera nocniho zavodu to na 110% vynahradili, proste A+++ a VELKY dik poradatelum :-)
turekm
Zakovske kategorie doplneny.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód