Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Beh na Poludňový Grúň

24.6.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Beh na Poludňový Grúň
  • datum konání: 24.6.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Vladimír Valo

Sociální sítě

Místo konání

Vrátna dolina - Paseky, start sedačkové lanovky
10:00 hodin

Přihlášky

Vrátna-Paseky, 24.6.2012, od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

3 Euro (junioři a juniorky neplatí)

Popis tratě

Délka: 4 km
Převýšení: 846 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vladimír Valo
Chata na Grúni
013 06 Terchová
Slovenská republika
tel. +421 903 524 200

Internetové stránky

http://www.chatanagruni.sk/beh/

E-mailová adresa

chng@centrum.sk
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Beh na Poludňový Grúň

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4 km, 848 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8140Rlonský RafaelŠK Meteor DK9300:36:52-
2MJ153Sitárik DávidOŠK Breza9300:38:04-
3MJ2061Bechný MichalVinotéka u Karla9400:39:36105
4MJ34138Dvorštiak SamuelMHK Rbk9300:42:14-
5MJ3662Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:42:2493
6MJ5556Ujček JakubBS Tatran Turany9600:44:56-
7MJ7073Šimek VratkoMK Rajec0000:46:48-
8MJ9176Havloník DávidStará Bystrica9800:50:10-
9MJ11748Tomič DušanGJM Galanta9400:53:37-
10MJ129131Pospíšil JurajDRUPY9400:55:06-
11MJ142106Nevedel JozefZborov nad Bystricou0000:58:16-
12MJ18146Kalina BranislavGJM Galanta9401:10:53-
Muži A (trať 4 km, 848 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:32:15-
2MA223Brýdl PavelAdidas-Hudy8000:33:46105
3MA433Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:35:0893
4MA722Pockian JánŠK Hrachovo7300:36:35-
5MA953Litvaj MarekBS Tatran Turany9100:37:02-
6MA1778Ponek TiborČadca7600:38:58-
7MA1865Valuch MatejDubnica nad Váhom8700:39:10-
8MA2083Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:39:3681
9MA2289Pryszcz PatrikHO TJ TŽ Třinec7800:39:5572
10MA2360Štefina ŠtefanRun FOR JOY8600:39:57-
11MA24114Piala JánMK Rajec9200:40:23-
12MA27142Néger JánKBL Martin7500:40:55-
13MA2858Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:40:5866
14MA2964Pavlík IvanRun FOR JOY8400:41:04-
15MA32151Pavlík IvanKBBS Turčianske Teplice7800:42:04-
16MA3867Kudla VladimírTrenčín8100:42:40-
17MA3930Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:42:4460
18MA44119Jaš Martinneregistrován7600:43:51-
19MA47108Hrivlák PeterMartin7700:44:05-
20MA49132Duraj JozefBacúch7400:44:27-
21MA51116Mitala Jozefneregistrován8900:44:33-
22MA5296Bulej PeterTriatlon Team Žilina7500:44:38-
23MA56152Nemček DušanAŠKP Žilina8400:45:11-
24MA6413Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:46:1657
25MA6738Piechočák RomanBK Ružomberok8300:46:28-
26MA69111Dobrucký ŠtefanHO Slávia8300:46:47-
27MA76159Miklian PeterTJ Dynamo8300:47:31-
28MA8139Ivan ĽubošBK Ružomberok8900:48:23-
29MA82161Kotman BorisTJ Dynamo8300:48:33-
30MA84122Vrábel ĽubomírŽilina7600:48:42-
31MA8981Káčer JurajBelá9000:49:59-
32MA9526Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:50:2054
33MA9993Czerný PavelKarviná8100:50:5951
34MA104107Blažek JakubPartizánske8900:52:13-
35MA10555Ronec VladimírJogging klub Dubnica nad Váhom8100:52:17-
36MA10742Štígel Martinneregistrován9000:52:19-
37MA109154Weiner MichalRAW7900:52:33-
38MA11114Polášek TomášSK Valašské Království8400:52:5548
39MA11370Skala Marcelneregistrován7800:53:04-
40MA114149Bugoš MariánKBBS Turčianské Teplice7500:53:23-
41MA117104Solár ŠtefanStečno7500:53:37-
42MA122120Dendis MartinCross Country Club Rača9100:53:46-
43MA126109Hoffmann JánSlávia Žilina7900:54:38-
44MA13151Novák PeterGalanta8500:55:35-
45MA133127Murárik Romanneregistrován8100:55:56-
46MA134136Ciklamini JánŠBR Piešťany7500:55:57-
47MA135118Šustiak MarekVrátna7800:56:03-
48MA13650Krčula RadovanHorská Polícia8100:56:37-
49MA138162Harkabuzík MichalFirepro Team8100:57:00-
50MA139124Michálek Pavolneregistrován9200:57:19-
51MA149128Horčík Jaroslavneregistrován8301:00:27-
52MA152126Gašpierik Jánneregistrován8601:01:33-
53MA155112Muráň MilanVrátna8201:01:48-
54MA15799Tomašovič Peterneregistrován8501:03:01-
55MA158155Kontsek MartinKensei Do Senec8401:03:21-
56MA15982Mizera PavolKKM Čadca7801:03:39-
57MA161163Feťko MartinBS Tatran Turany7501:03:53-
58MA16472Benčič Romanneregistrován8401:04:46-
59MA166117Kostolný Jakubneregistrován9101:05:10-
60MA167113Muráň Marošneregistrován8901:05:36-
61MA173121Záhradník Tomášneregistrován8701:08:06-
62MA174147Kaštier VladimírMartin8101:08:30-
63MA17524Gašo Štefanneregistrován8601:08:35-
63MA17541Janura Peterneregistrován8501:08:35-
65MA17779Marčaník PeterBratislava7401:08:47-
66MA184103Tkáč Andrejneregistrován8701:25:06-
67MA18563Masár Jozefneregistrován7801:30:56-
Muži B (trať 4 km, 848 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB371Koleda ZdenoMK Rajec7100:34:22-
2MB545Celerin MilanTAT Martin6500:36:12-
3MB1075Jurčík JánKKM Čadca6800:37:13-
4MB1232Kováčik ĽubomírSúlov6600:37:48-
5MB1485Sventek LadislavŠKP Čadca6500:38:01-
6MB26144Furár MilanNitra7000:40:38-
7MB46134Tichý PeterMKP Žilina6900:43:57-
8MB4835Junga MariánPúchov6900:44:15-
9MB5318Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:48105
10MB5752Litvaj PavolBS Tatran Turany6400:45:16-
11MB6290Stupňan JaroslavMaratón klub Rajec6300:45:55-
12MB6388Bízik Peterneregistrován6700:45:58-
13MB7419Malíček JánMalco Myjava6600:47:12-
14MB7584Sopúch DušanOravská Poruba6700:47:24-
15MB85133Geschnábel PavolBanská Bystrica7200:48:49-
16MB97105Kolenčík MiroslavTurčianský Peter6700:50:28-
17MB10187Jančařík PetrAAC Brno6800:51:1393
18MB103137Dvorštiak Daliborneregistrován7000:52:09-
19MB10516Janota MiroslavBS Tatran Turany6300:52:17-
20MB117148Vaňko DanielPúchov6700:53:37-
21MB120141Lonský ĽubošOravský Podzámok6400:53:39-
22MB12144Tomič PeterMirdzeš Galanta6700:53:43-
23MB12491Uhlárik JánMK Rajec6300:53:55-
24MB12894Lazar PeterAK Žilina6500:54:59-
25MB150145Franczak Pawelneregistrován6401:00:40-
26MB15666Volek Eddieneregistrován6601:02:21-
27MB1729Bičár ZdeňkoKKM Čadca6301:07:32-
Muži C (trať 4 km, 848 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC657Páleník ErvínTrenčín6200:36:27-
2MC1169Bežec JánŽilina6100:37:39-
3MC1317Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:50105
4MC1912Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:39:2993
5MC25123Gajdoš PeterMŠK Kysucké Nové Mesto6200:40:27-
6MC3054Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:41:3181
7MC3340Sobek MiroslavMatador Púchov5600:42:12-
8MC3729Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:3572
9MC4028Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6000:43:03-
10MC4180Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:0666
11MC4237Jankech PavolJogging klub Dubnica5700:43:30-
12MC505Vanta JosefSK Hronov6200:44:3260
13MC54150Dojčár JurajKBBS Turčianske Teplice5800:44:54-
14MC58102Líška ĽubomírAK Žilina5300:45:33-
15MC7225Hrivnák JánAK Baník Prievidza6000:47:05-
16MC7359Tomanec KarelVinotéka u Karla5800:47:0757
17MC77143Tabak MilanAC Uniza Žilina5500:47:33-
18MC7827Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:47:4754
19MC8343Železník PeterPaTO Nižná5800:48:40-
20MC864Berníček ŠtefanZakamenné5800:48:54-
21MC8721Ďurdík PavolOBÚ Folkušová5500:49:26-
22MC8886Malatín ŠtefanAAC Brno5500:49:5551
23MC9177Kemka Jozefneregistrován6100:50:10-
24MC96157Ferenc FerdinandŠK Šiva5700:50:28-
25MC1107Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:52:4148
26MC12536Duleba AndrejMatador Púchov5800:54:29-
27MC132146Kaštier VladimírBS Tatran Turany5700:55:42-
28MC146139Novák PeterSBS Lokomotiva Vrútky6000:59:27-
29MC15149Novák ŠtefanGalanta5401:00:56-
30MC160156Bednár MartinKNB Žilina5801:03:47-
31MC165115Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:05:0545
32MC18011Pucholt JiříSokol Unhošť5901:10:4742
Muži D (trať 4 km, 848 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1631Jasek TadeuszKS Zywiec5100:38:18-
2MD311Prcin EmilŠK Kriváň Važec5100:41:51-
3MD3568Kováč MiroslavTrenčín5200:42:21-
4MD432Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:48105
5MD6195Sviták StanislavAK Žilina5000:45:53-
6MD6598Spiška JozefHandlové5000:46:23-
7MD68130Ľupták JánLK OPALISKO Závažná Poruba5200:46:35-
8MD80153Vladár JánKBBS Turčianské Teplice4800:48:11-
9MD1026Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:4693
10MD11647Hýroš PavolSBS Lokomotiva Vrútky5100:53:34-
11MD123129Valent BohuslavLK Opalisko Závažná Poruba4900:53:55-
12MD14374Kincel PavolBS Tatran Turany5100:58:50-
13MD14592Sloboda JosefTrnava4600:59:23-
14MD148110Farský ŠtefanDom srdca Martin4601:00:24-
15MD15420Liskaj JozefBS Tatran Turany5001:01:42-
16MD163158Bubelíny JánJK Žilina5001:04:25-
17MD16897Remíš AdamTrnava4801:05:38-
18MD16910Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:58105
19MD17934Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:10:1681
20MD18215Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:5472
Juniorky (trať 4 km, 848 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ127207Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:54:42105
2ZJ147216Juríčková MartaVinotéka u Karla9400:59:4093
Ženy A (trať 4 km, 848 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA60215Železníková AlžbětaPaTO Nižná8600:45:43-
2ZA66212Hiklová LenkaMalinô Sklp8000:46:24-
3ZA94204Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:15105
4ZA108225Gašiaková LuciaFALCK Zách.ZA9100:52:21-
5ZA115217Kováčová VeronikaTrenčín8700:53:24-
6ZA137227Kasanová Martinaneregistrována8300:56:40-
7ZA140201Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:3593
Ženy B (trať 4 km, 848 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB45211Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:54105
2ZB58213Paulínyová KatarínaAK Martin7500:45:33-
3ZB71210Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:46:5093
4ZB90208Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:50:06105
5ZB112205Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:53:0293
6ZB141218Polakovičová Lívianeregistrována7600:57:42-
7ZB162220Poneková LenkaPonek sk7701:04:19-
8ZB171214Podhradská JanaDaňová6301:06:46-
Ženy C (trať 4 km, 848 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC79223Balošáková AnnaŠKP-Čadca6100:47:53-
2ZC93224Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:50:13105
3ZC98209Hrivnáková AnnaBS Tatran Turany6000:50:51-
4ZC130219Koledová Zideková JanaMaraton klub Rajec6000:55:20-
5ZC153206Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:3781
6ZC170222Spišková ValériaHandlová5401:06:30-
7ZC183203Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:1581
Ženy D (trať 4 km, 848 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD100226Staroňová AnnaLK Opalisko Závažna Poruba4800:51:05-
2ZD144202Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:59:1593
3ZD178221Marcibálová MáriaSlávia Čadca3401:08:53-
Trať 4 km, 848 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:32:15-
2MA223Brýdl PavelAdidas-Hudy8000:33:46105
1MB371Koleda ZdenoMK Rajec7100:34:22-
3MA433Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:35:0893
2MB545Celerin MilanTAT Martin6500:36:12-
1MC657Páleník ErvínTrenčín6200:36:27-
4MA722Pockian JánŠK Hrachovo7300:36:35-
1MJ8140Rlonský RafaelŠK Meteor DK9300:36:52-
5MA953Litvaj MarekBS Tatran Turany9100:37:02-
3MB1075Jurčík JánKKM Čadca6800:37:13-
2MC1169Bežec JánŽilina6100:37:39-
4MB1232Kováčik ĽubomírSúlov6600:37:48-
3MC1317Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:50105
5MB1485Sventek LadislavŠKP Čadca6500:38:01-
2MJ153Sitárik DávidOŠK Breza9300:38:04-
1MD1631Jasek TadeuszKS Zywiec5100:38:18-
6MA1778Ponek TiborČadca7600:38:58-
7MA1865Valuch MatejDubnica nad Váhom8700:39:10-
4MC1912Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:39:2993
3MJ2061Bechný MichalVinotéka u Karla9400:39:36105
8MA2083Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:39:3681
9MA2289Pryszcz PatrikHO TJ TŽ Třinec7800:39:5572
10MA2360Štefina ŠtefanRun FOR JOY8600:39:57-
11MA24114Piala JánMK Rajec9200:40:23-
5MC25123Gajdoš PeterMŠK Kysucké Nové Mesto6200:40:27-
6MB26144Furár MilanNitra7000:40:38-
12MA27142Néger JánKBL Martin7500:40:55-
13MA2858Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:40:5866
14MA2964Pavlík IvanRun FOR JOY8400:41:04-
6MC3054Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:41:3181
2MD311Prcin EmilŠK Kriváň Važec5100:41:51-
15MA32151Pavlík IvanKBBS Turčianske Teplice7800:42:04-
7MC3340Sobek MiroslavMatador Púchov5600:42:12-
4MJ34138Dvorštiak SamuelMHK Rbk9300:42:14-
3MD3568Kováč MiroslavTrenčín5200:42:21-
5MJ3662Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:42:2493
8MC3729Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:3572
16MA3867Kudla VladimírTrenčín8100:42:40-
17MA3930Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:42:4460
9MC4028Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6000:43:03-
10MC4180Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:0666
11MC4237Jankech PavolJogging klub Dubnica5700:43:30-
4MD432Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:48105
18MA44119Jaš Martinneregistrován7600:43:51-
1ZB45211Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:54105
7MB46134Tichý PeterMKP Žilina6900:43:57-
19MA47108Hrivlák PeterMartin7700:44:05-
8MB4835Junga MariánPúchov6900:44:15-
20MA49132Duraj JozefBacúch7400:44:27-
12MC505Vanta JosefSK Hronov6200:44:3260
21MA51116Mitala Jozefneregistrován8900:44:33-
22MA5296Bulej PeterTriatlon Team Žilina7500:44:38-
9MB5318Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:48105
13MC54150Dojčár JurajKBBS Turčianske Teplice5800:44:54-
6MJ5556Ujček JakubBS Tatran Turany9600:44:56-
23MA56152Nemček DušanAŠKP Žilina8400:45:11-
10MB5752Litvaj PavolBS Tatran Turany6400:45:16-
14MC58102Líška ĽubomírAK Žilina5300:45:33-
2ZB58213Paulínyová KatarínaAK Martin7500:45:33-
1ZA60215Železníková AlžbětaPaTO Nižná8600:45:43-
5MD6195Sviták StanislavAK Žilina5000:45:53-
11MB6290Stupňan JaroslavMaratón klub Rajec6300:45:55-
12MB6388Bízik Peterneregistrován6700:45:58-
24MA6413Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:46:1657
6MD6598Spiška JozefHandlové5000:46:23-
2ZA66212Hiklová LenkaMalinô Sklp8000:46:24-
25MA6738Piechočák RomanBK Ružomberok8300:46:28-
7MD68130Ľupták JánLK OPALISKO Závažná Poruba5200:46:35-
26MA69111Dobrucký ŠtefanHO Slávia8300:46:47-
7MJ7073Šimek VratkoMK Rajec0000:46:48-
3ZB71210Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:46:5093
15MC7225Hrivnák JánAK Baník Prievidza6000:47:05-
16MC7359Tomanec KarelVinotéka u Karla5800:47:0757
13MB7419Malíček JánMalco Myjava6600:47:12-
14MB7584Sopúch DušanOravská Poruba6700:47:24-
27MA76159Miklian PeterTJ Dynamo8300:47:31-
17MC77143Tabak MilanAC Uniza Žilina5500:47:33-
18MC7827Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:47:4754
1ZC79223Balošáková AnnaŠKP-Čadca6100:47:53-
8MD80153Vladár JánKBBS Turčianské Teplice4800:48:11-
28MA8139Ivan ĽubošBK Ružomberok8900:48:23-
29MA82161Kotman BorisTJ Dynamo8300:48:33-
19MC8343Železník PeterPaTO Nižná5800:48:40-
30MA84122Vrábel ĽubomírŽilina7600:48:42-
15MB85133Geschnábel PavolBanská Bystrica7200:48:49-
20MC864Berníček ŠtefanZakamenné5800:48:54-
21MC8721Ďurdík PavolOBÚ Folkušová5500:49:26-
22MC8886Malatín ŠtefanAAC Brno5500:49:5551
31MA8981Káčer JurajBelá9000:49:59-
4ZB90208Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:50:06105
8MJ9176Havloník DávidStará Bystrica9800:50:10-
23MC9177Kemka Jozefneregistrován6100:50:10-
2ZC93224Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:50:13105
3ZA94204Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:15105
32MA9526Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:50:2054
24MC96157Ferenc FerdinandŠK Šiva5700:50:28-
16MB97105Kolenčík MiroslavTurčianský Peter6700:50:28-
3ZC98209Hrivnáková AnnaBS Tatran Turany6000:50:51-
33MA9993Czerný PavelKarviná8100:50:5951
1ZD100226Staroňová AnnaLK Opalisko Závažna Poruba4800:51:05-
17MB10187Jančařík PetrAAC Brno6800:51:1393
9MD1026Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:4693
18MB103137Dvorštiak Daliborneregistrován7000:52:09-
34MA104107Blažek JakubPartizánske8900:52:13-
35MA10555Ronec VladimírJogging klub Dubnica nad Váhom8100:52:17-
19MB10516Janota MiroslavBS Tatran Turany6300:52:17-
36MA10742Štígel Martinneregistrován9000:52:19-
4ZA108225Gašiaková LuciaFALCK Zách.ZA9100:52:21-
37MA109154Weiner MichalRAW7900:52:33-
25MC1107Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:52:4148
38MA11114Polášek TomášSK Valašské Království8400:52:5548
5ZB112205Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:53:0293
39MA11370Skala Marcelneregistrován7800:53:04-
40MA114149Bugoš MariánKBBS Turčianské Teplice7500:53:23-
5ZA115217Kováčová VeronikaTrenčín8700:53:24-
10MD11647Hýroš PavolSBS Lokomotiva Vrútky5100:53:34-
20MB117148Vaňko DanielPúchov6700:53:37-
41MA117104Solár ŠtefanStečno7500:53:37-
9MJ11748Tomič DušanGJM Galanta9400:53:37-
21MB120141Lonský ĽubošOravský Podzámok6400:53:39-
22MB12144Tomič PeterMirdzeš Galanta6700:53:43-
42MA122120Dendis MartinCross Country Club Rača9100:53:46-
11MD123129Valent BohuslavLK Opalisko Závažná Poruba4900:53:55-
23MB12491Uhlárik JánMK Rajec6300:53:55-
26MC12536Duleba AndrejMatador Púchov5800:54:29-
43MA126109Hoffmann JánSlávia Žilina7900:54:38-
1ZJ127207Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:54:42105
24MB12894Lazar PeterAK Žilina6500:54:59-
10MJ129131Pospíšil JurajDRUPY9400:55:06-
4ZC130219Koledová Zideková JanaMaraton klub Rajec6000:55:20-
44MA13151Novák PeterGalanta8500:55:35-
27MC132146Kaštier VladimírBS Tatran Turany5700:55:42-
45MA133127Murárik Romanneregistrován8100:55:56-
46MA134136Ciklamini JánŠBR Piešťany7500:55:57-
47MA135118Šustiak MarekVrátna7800:56:03-
48MA13650Krčula RadovanHorská Polícia8100:56:37-
6ZA137227Kasanová Martinaneregistrována8300:56:40-
49MA138162Harkabuzík MichalFirepro Team8100:57:00-
50MA139124Michálek Pavolneregistrován9200:57:19-
7ZA140201Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:3593
6ZB141218Polakovičová Lívianeregistrována7600:57:42-
11MJ142106Nevedel JozefZborov nad Bystricou0000:58:16-
12MD14374Kincel PavolBS Tatran Turany5100:58:50-
2ZD144202Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:59:1593
13MD14592Sloboda JosefTrnava4600:59:23-
28MC146139Novák PeterSBS Lokomotiva Vrútky6000:59:27-
2ZJ147216Juríčková MartaVinotéka u Karla9400:59:4093
14MD148110Farský ŠtefanDom srdca Martin4601:00:24-
51MA149128Horčík Jaroslavneregistrován8301:00:27-
25MB150145Franczak Pawelneregistrován6401:00:40-
29MC15149Novák ŠtefanGalanta5401:00:56-
52MA152126Gašpierik Jánneregistrován8601:01:33-
5ZC153206Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:3781
15MD15420Liskaj JozefBS Tatran Turany5001:01:42-
53MA155112Muráň MilanVrátna8201:01:48-
26MB15666Volek Eddieneregistrován6601:02:21-
54MA15799Tomašovič Peterneregistrován8501:03:01-
55MA158155Kontsek MartinKensei Do Senec8401:03:21-
56MA15982Mizera PavolKKM Čadca7801:03:39-
30MC160156Bednár MartinKNB Žilina5801:03:47-
57MA161163Feťko MartinBS Tatran Turany7501:03:53-
7ZB162220Poneková LenkaPonek sk7701:04:19-
16MD163158Bubelíny JánJK Žilina5001:04:25-
58MA16472Benčič Romanneregistrován8401:04:46-
31MC165115Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:05:0545
59MA166117Kostolný Jakubneregistrován9101:05:10-
60MA167113Muráň Marošneregistrován8901:05:36-
17MD16897Remíš AdamTrnava4801:05:38-
18MD16910Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:58105
6ZC170222Spišková ValériaHandlová5401:06:30-
8ZB171214Podhradská JanaDaňová6301:06:46-
27MB1729Bičár ZdeňkoKKM Čadca6301:07:32-
61MA173121Záhradník Tomášneregistrován8701:08:06-
62MA174147Kaštier VladimírMartin8101:08:30-
63MA17524Gašo Štefanneregistrován8601:08:35-
63MA17541Janura Peterneregistrován8501:08:35-
65MA17779Marčaník PeterBratislava7401:08:47-
3ZD178221Marcibálová MáriaSlávia Čadca3401:08:53-
19MD17934Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:10:1681
32MC18011Pucholt JiříSokol Unhošť5901:10:4742
12MJ18146Kalina BranislavGJM Galanta9401:10:53-
20MD18215Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:5472
7ZC183203Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:1581
66MA184103Tkáč Andrejneregistrován8701:25:06-
67MA18563Masár Jozefneregistrován7801:30:56-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA223Brýdl PavelAdidas-Hudy8000:33:46105
2MA433Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:35:0893
3MC1317Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:5081
4MC1912Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:39:2972
5MJ2061Bechný MichalVinotéka u Karla9400:39:3666
5MA2083Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:39:3666
7MA2289Pryszcz PatrikHO TJ TŽ Třinec7800:39:5557
8MA2858Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:40:5854
9MC3054Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:41:3151
10MJ3662Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:42:2448
11MC3729Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:3545
12MA3930Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:42:4442
13MC4180Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:0639
14MD432Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:4836
15MC505Vanta JosefSK Hronov6200:44:3233
16MB5318Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:4830
17MA6413Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:46:1627
18MC7359Tomanec KarelVinotéka u Karla5800:47:0724
19MC7827Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:47:4721
20MC8886Malatín ŠtefanAAC Brno5500:49:5518
21MA9526Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:50:2015
22MA9993Czerný PavelKarviná8100:50:5912
23MB10187Jančařík PetrAAC Brno6800:51:139
24MD1026Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:466
25MC1107Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:52:413
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB45211Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:54105
2ZB71210Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:46:5093
3ZB90208Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:50:0681
4ZC93224Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:50:1372
5ZA94204Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:1566
6ZB112205Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:53:0260
7ZJ127207Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:54:4257
8ZA140201Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:3554
9ZD144202Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:59:1551
10ZJ147216Juríčková MartaVinotéka u Karla9400:59:4048
11ZC153206Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:3745
12ZC183203Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:1542

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

super
stefangros

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód