Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zámecký běh Hejnovkou

7.4.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Zámecký běh Hejnovkou
  • datum konání: 7.4.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Police nad Metují

Sociální sítě

Místo konání

Náchod, restaurace Vatikán
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 11,2 km
Převýšení: 380 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří a Lenka Wiesnerovi
Na Klínku 1291
547 01 Náchod
tel. 606 551 510

Internetové stránky

http://www.behwortega.hostuju.cz

E-mailová adresa

wortega@email.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.4.2011Zámecký běh Hejnovkou94

Statistika závodu Zámecký běh Hejnovkou

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 94

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Karlík Michal642
Šlechtová Marie522
Sedláček František402
Linhart Miloš442
Žák Jiří712
Šulc Luboš762
Horáček Michal752
Šesták Karel712
Pechková Šárka562
Šklíba Karel502
Jirka Jan832
Zajac Leszek502
Vraštilová Miloslava562
Lelek Vít502
Marek František412
Trejbal Karel512
Šteinc Ludvík412
Nečas Josef582
Ulich Petr682
Osoba Martin652
Kollertová Eva832
Beran Jan832
Šrůtek Stanislav582
Jirásková Eva642
Pavel Jan952

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ533Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:45:1335
2MJ1434Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:47:4131
3MJ3235Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:54:5627
Muži A (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0035
2MA237Findra VladimírBaník Kalinovo8500:44:5131
3MA438Malý JanSokol Nová Paka7300:44:5927
4MA639Beran JanSpartak Police nad Metují8300:45:4124
5MA840Zvěřina PetrLoko Pardubice8200:45:5922
6MA1141Zajac LeszekWalbrzych8300:47:01-
7MA1642Janda MartinKOB Dobruška8000:48:2820
8MA1844Filipec PetrTJ Frenštát8400:50:0119
9MA1945Rücker PavelBike Team Jaroměř7600:50:0818
10MA2246Abrahám LuděkSK Hronov7500:50:3317
11MA2347Jetelina PetrRačí údolí8500:50:3416
12MA2748Svoboda PavelJeníkovice7600:54:1615
13MA2849Šulc LubošTeam Pavlišov7600:54:2314
14MA3450Netolický MilanChoceň7600:57:1413
15MA3552Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:57:1612
16MA3751Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:57:2311
17MA3853Jirka JanAC Náchod8300:58:0510
18MA3954Rücker JakubBonbon Lhota8800:59:119
19MA4255Cholasta JiříHO Rychleby8301:01:138
20MA4456Procházka LukášDrtiči Jaguáři8101:01:247
21MA4957Findra StanislavLučenec8801:02:576
22MA5358Dziedzic TomaszNowa Ruda8801:04:03-
23MA5659Rücker LukášLhota7801:05:325
24MA6160Saciuk PiotrPolsko7801:09:08-
25MA6461Roleček MilanPěčín7601:10:314
26MA6562Janeček PavelŠkoda plechů8101:10:503
Muži B (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB363Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:44:5535
2MB764Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:45:5431
3MB1065Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:47:0027
4MB1366Ptáček MilošPetrovičky7000:47:3524
5MB1567Osoba MartinLoko Meziměstí6500:47:4322
6MB1743Klimczak PiotrGimpas Paskek7200:48:45-
7MB2068Karlík MichalLoko Trutnov6400:50:1520
8MB3069Tichý PavelAC Náchod6300:54:4319
9MB4170Zbyryt MarekNowa Ruda6501:00:54-
10MB4771Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:02:4818
11MB4872Cafourek VladislavKramolna6801:02:5417
12MB5073Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6301:03:4216
Muži C (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC974Vaněk PetrAC Praha6100:46:5235
2MC2575Vanta JosefSK Hronov6200:51:5731
3MC2676Tarant JiříPraha 105800:53:2927
4MC2977Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:54:3924
5MC3178Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:54:4722
6MC3679Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:2220
7MC7180Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:19:1019
Muži D (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3381Zajac LeszekWalbrzych5000:56:46-
2MD4382Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:01:1735
3MD6683Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:11:1431
4MD6884Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:13:3527
5MD7285Linhart MilošLiga 100 Náchod4401:28:4724
Muži E (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5286Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:03:5335
2ME5787Marek FrantišekSK Hronov4101:05:4431
3ME5888Janeček JaroslavSABZO Praha4001:05:5927
4ME6389Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:09:2424
5ME6990Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:13:5422
6ME7391Lanta JiříLO Hronov3401:38:0920
Juniorky (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ601Slováková ZuzanaGymnázium Nové Město na Moravě9401:08:4635
Ženy A (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA462Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:0635
2ZA553Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9101:04:4231
3ZA624Koutská PetraJavornice8701:09:1527
Ženy B (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB125Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:47:3135
2ZB216Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:50:1731
3ZB247Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:51:0727
4ZB518Moravcová DanaBezděkov nad Metují7401:03:4324
5ZB679Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:12:0522
Ženy C (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4010Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:00:0735
2ZC5411Jirásková EvaLanškroun6401:04:1131
Ženy D (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4512Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:3035
2ZD5913Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:08:0331
3ZD7014Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:14:4027
Trať 11,2 km, 380 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0035
2MA237Findra VladimírBaník Kalinovo8500:44:5131
1MB363Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:44:5535
3MA438Malý JanSokol Nová Paka7300:44:5927
1MJ533Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:45:1335
4MA639Beran JanSpartak Police nad Metují8300:45:4124
2MB764Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:45:5431
5MA840Zvěřina PetrLoko Pardubice8200:45:5922
1MC974Vaněk PetrAC Praha6100:46:5235
3MB1065Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:47:0027
6MA1141Zajac LeszekWalbrzych8300:47:01-
1ZB125Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:47:3135
4MB1366Ptáček MilošPetrovičky7000:47:3524
2MJ1434Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:47:4131
5MB1567Osoba MartinLoko Meziměstí6500:47:4322
7MA1642Janda MartinKOB Dobruška8000:48:2820
6MB1743Klimczak PiotrGimpas Paskek7200:48:45-
8MA1844Filipec PetrTJ Frenštát8400:50:0119
9MA1945Rücker PavelBike Team Jaroměř7600:50:0818
7MB2068Karlík MichalLoko Trutnov6400:50:1520
2ZB216Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:50:1731
10MA2246Abrahám LuděkSK Hronov7500:50:3317
11MA2347Jetelina PetrRačí údolí8500:50:3416
3ZB247Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:51:0727
2MC2575Vanta JosefSK Hronov6200:51:5731
3MC2676Tarant JiříPraha 105800:53:2927
12MA2748Svoboda PavelJeníkovice7600:54:1615
13MA2849Šulc LubošTeam Pavlišov7600:54:2314
4MC2977Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:54:3924
8MB3069Tichý PavelAC Náchod6300:54:4319
5MC3178Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:54:4722
3MJ3235Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:54:5627
1MD3381Zajac LeszekWalbrzych5000:56:46-
14MA3450Netolický MilanChoceň7600:57:1413
15MA3552Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:57:1612
6MC3679Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:2220
16MA3751Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:57:2311
17MA3853Jirka JanAC Náchod8300:58:0510
18MA3954Rücker JakubBonbon Lhota8800:59:119
1ZC4010Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:00:0735
9MB4170Zbyryt MarekNowa Ruda6501:00:54-
19MA4255Cholasta JiříHO Rychleby8301:01:138
2MD4382Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:01:1735
20MA4456Procházka LukášDrtiči Jaguáři8101:01:247
1ZD4512Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:3035
1ZA462Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:0635
10MB4771Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:02:4818
11MB4872Cafourek VladislavKramolna6801:02:5417
21MA4957Findra StanislavLučenec8801:02:576
12MB5073Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6301:03:4216
4ZB518Moravcová DanaBezděkov nad Metují7401:03:4324
1ME5286Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:03:5335
22MA5358Dziedzic TomaszNowa Ruda8801:04:03-
2ZC5411Jirásková EvaLanškroun6401:04:1131
2ZA553Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9101:04:4231
23MA5659Rücker LukášLhota7801:05:325
2ME5787Marek FrantišekSK Hronov4101:05:4431
3ME5888Janeček JaroslavSABZO Praha4001:05:5927
2ZD5913Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:08:0331
1ZJ601Slováková ZuzanaGymnázium Nové Město na Moravě9401:08:4635
24MA6160Saciuk PiotrPolsko7801:09:08-
3ZA624Koutská PetraJavornice8701:09:1527
4ME6389Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:09:2424
25MA6461Roleček MilanPěčín7601:10:314
26MA6562Janeček PavelŠkoda plechů8101:10:503
3MD6683Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:11:1431
5ZB679Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:12:0522
4MD6884Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:13:3527
5ME6990Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:13:5422
3ZD7014Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:14:4027
7MC7180Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:19:1019
5MD7285Linhart MilošLiga 100 Náchod4401:28:4724
6ME7391Lanta JiříLO Hronov3401:38:0920
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0035
2MA237Findra VladimírBaník Kalinovo8500:44:5131
3MB363Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:44:5527
4MA438Malý JanSokol Nová Paka7300:44:5924
5MJ533Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:45:1322
6MA639Beran JanSpartak Police nad Metují8300:45:4120
7MB764Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:45:5419
8MA840Zvěřina PetrLoko Pardubice8200:45:5918
9MC974Vaněk PetrAC Praha6100:46:5217
10MB1065Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:47:0016
11MB1366Ptáček MilošPetrovičky7000:47:3515
12MJ1434Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:47:4114
13MB1567Osoba MartinLoko Meziměstí6500:47:4313
14MA1642Janda MartinKOB Dobruška8000:48:2812
15MA1844Filipec PetrTJ Frenštát8400:50:0111
16MA1945Rücker PavelBike Team Jaroměř7600:50:0810
17MB2068Karlík MichalLoko Trutnov6400:50:159
18MA2246Abrahám LuděkSK Hronov7500:50:338
19MA2347Jetelina PetrRačí údolí8500:50:347
20MC2575Vanta JosefSK Hronov6200:51:576
21MC2676Tarant JiříPraha 105800:53:295
22MA2748Svoboda PavelJeníkovice7600:54:164
23MA2849Šulc LubošTeam Pavlišov7600:54:233
24MC2977Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:54:392
25MB3069Tichý PavelAC Náchod6300:54:431

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Krásný závod, tak jako každý rok!!!
lubos.sulc
Výborná organizace,trať i značení,které bylo náročné. Byla to klika,druhý den bylo všechno pod sněhem,to by byl horor s vyznačením trati! Dík a gratulace pořadatelům za pěkný závod!!!
kinabalu
Dobrá akce na začátek soutěže vrchařů. Rozmanitá a náročná trať. Dobré zázemí a občerstvení. Účast snižuje kolize s jinými běžeckými akcemi, to není stížnost, jen konstatování. Za rok nashledanou.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód