Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

25.8.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 25.8.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice poháru

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:00:32-
2C228Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:34-
3C233Záruba DavidHC Spartak Choceň0600:00:36-
4C257Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:39-
5C275Kubišta OndřejTJ Dlouhá Třebová0600:00:43-
6C2924Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:44-
7C21225Morkes Lukášneregistrován0700:00:46-
8C21419Baláž ŠimonČeská Třebová0800:00:58-
9C21518Cartmell Oliverneregistrován0800:01:03-
10C21726Janda MatyášČeská Třebová1000:01:07-
11C21916Marhold DanielHorní Jelení0900:01:12-
12C2209Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:01:13-
13C22215Trávníček Janneregistrován0900:01:15-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2411Grosse JessicaSC Cheinitz0500:00:38-
2D266Zachová AnetaPeklák team0500:00:41-
3D2821Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:43-
4D2102Vetchá RozálieLanškroun0700:00:44-
5D21117Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:45-
6D21328Zahálková LucieČeská Třebová0500:00:48-
7D21627Zemanová TerezaBHLT0700:01:07-
8D21810Grosse JennyCheinitz0700:01:07-
9D22114Trávníčková Lindaneregistrována0900:01:15-
10D22312Tutschová KateřinaČeská Třebová0900:01:17-
11D22422Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:17-
12D22513Kubátová Amálieneregistrována0900:01:18-
13D22623Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:19-
14D22720Typlová JohanaČeská Třebová1000:01:26-
15D2284Tesařová DenisaChrudim0900:01:49-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Budig MatoušAtletika Polička0300:01:18-
2M1415Mužík MartinAtletika Polička0300:01:21-
3M1822Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:32-
4M1107Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:32-
5M1136Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:35-
6M1193Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:45-
7M1221Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:57-
8M12326Kolář MatějFK Česká Třebová0300:02:02-
9M12727Kolář ŠimonFK Česká Třebová0300:02:24-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z172Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:31-
2Z1912Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:32-
3Z11213Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:34-
4Z11820Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:41-
5Z1248Kubištová DenisaTJ Dlouhá Třebová0400:02:06-
6Z12517Balážová ElenČeská Třebová0400:02:10-
7Z12618Hrubanová IvaČeská Třebová0400:02:23-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2321Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:21-
2M21119Fedra VojtěchKlepačov0200:01:33-
3M2164Pirkl OliverHC Choceň0100:01:39-
4M21724Švub Vojtěchneregistrován0200:01:41-
5M22010Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:46-
6M2215Pirkl TobiášGeodézie Česká Třebová0100:01:57-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2211Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:19-
2Z2516Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:25-
3Z2623Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:28-
4Z2149Zachová MarkétaPeklák team0100:01:36-
5Z21525Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:39-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M336Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:03:04-
2M375Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:21-
3M31118Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:03:33-
4M31211Gregor TomášMARS Svratka0000:03:38-
5M3164Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:57-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3147Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:45-
2Z3158Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:52-
3Z3171Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:59-
4Z31816Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:03-
5Z3199Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:09-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4110Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:47-
2M4212Slaný FilipAtletika Polička9700:02:50-
3M442Jurco PatrikFbK OT9700:03:06-
4M453Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:10-
5M4613Mužík JanAtletika Polička9800:03:14-
6M4817Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:22-
7M4914Tomšů JanAtletika Polička9800:03:28-
8M41015Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:31-
9M41319Skotálek JanFbK OT9700:03:41-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5214Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:39-
2M52513Záveský JanJudo Česká Třebová9500:06:55-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55257Krátká HanaLanškroun9500:08:47-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:27-
2MJ456Cink MartinAC Pardubice9400:05:30-
3MJ1730Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:14-
4MJ2363Bednář PetrDolní Čermná9300:06:47-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1934Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:06:20-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hrdina PavelAK Perná8800:05:00-
2MA348Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:30-
3MA555Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:37-
4MA617Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:05:42-
5MA754Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:05:45-
6MA835Večeře TomášAtletika Polička9000:05:47-
7MA937Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:47-
8MA1019Morávek VlastislavŽamberk7600:05:50-
9MA1160Kolhánek PetrJZD Česká Třebová8700:05:53-
10MA1347Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:56-
11MA1562Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:09-
12MA2021Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:31-
13MA2261Hordějčuk VáclavPeklák team8700:06:47-
14MA2636Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:56-
15MA2710Švub ZdeněkČeská Třebová7700:06:57-
16MA2851Kalous PetrSK Žamberk7700:06:58-
17MA3159Kolář MichalÚstí nad Orlicí8600:07:10-
18MA352Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:41-
19MA3914Zeman BřetislavBHLT7500:07:56-
20MA4342Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:00-
21MA443Marhold LubošHorní Jelení7700:08:02-
22MA5529Hendrych KarelEden Litoměřice7400:09:12-
23MA6249Doseděl MarekBanín8700:11:22-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1445Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:57-
2MB1622Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:10-
3MB1844Zachař JiříSruby7200:06:19-
4MB3046Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:07:05-
5MB3811Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:51-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1264Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:55-
2MC2958Krátký LubošLanškroun6200:07:05-
3MC3618Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:42-
4MC418Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:59-
5MC4640Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:08:05-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3415Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:30-
2MD4539Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:02-
3MD4816Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:14-
4MD5150Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:44-
5MD6012Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:17-
6MD6425Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:42-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5938Bielčik JindřichLichkov4000:10:13-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2420Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:49-
2ZA3253Vévodová MartinaAK Perná9000:07:16-
3ZA4228Hendrychová PetraEden Litoměřice8100:07:59-
4ZA4733Záveská AnnaKOB Dobruška8800:08:12-
5ZA505Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:29-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3326Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:27-
2ZB379Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:50-
3ZB4043Černá MarkétaLanškroun7000:07:58-
4ZB547Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:07-
5ZB6132Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:38-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4931Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:25-
2ZC5323Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:09:04-
3ZC5641Drymlová AlenaSkalka6200:09:27-
4ZC636Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:32-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5724Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:39-
2ZD5827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:49-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Budig MatoušAtletika Polička0300:01:18-
1Z2211Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:19-
1M2321Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:21-
2M1415Mužík MartinAtletika Polička0300:01:21-
2Z2516Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:25-
3Z2623Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:28-
1Z172Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:31-
3M1822Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:32-
2Z1912Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:32-
4M1107Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:32-
2M21119Fedra VojtěchKlepačov0200:01:33-
3Z11213Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:34-
5M1136Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:35-
4Z2149Zachová MarkétaPeklák team0100:01:36-
5Z21525Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:39-
3M2164Pirkl OliverHC Choceň0100:01:39-
4M21724Švub Vojtěchneregistrován0200:01:41-
4Z11820Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:41-
6M1193Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:45-
5M22010Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:46-
6M2215Pirkl TobiášGeodézie Česká Třebová0100:01:57-
7M1221Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:57-
8M12326Kolář MatějFK Česká Třebová0300:02:02-
5Z1248Kubištová DenisaTJ Dlouhá Třebová0400:02:06-
6Z12517Balážová ElenČeská Třebová0400:02:10-
7Z12618Hrubanová IvaČeská Třebová0400:02:23-
9M12727Kolář ŠimonFK Česká Třebová0300:02:24-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hrdina PavelAK Perná8800:05:00-
1MJ21Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:27-
2MA348Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:30-
2MJ456Cink MartinAC Pardubice9400:05:30-
3MA555Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:37-
4MA617Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:05:42-
5MA754Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:05:45-
6MA835Večeře TomášAtletika Polička9000:05:47-
7MA937Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:47-
8MA1019Morávek VlastislavŽamberk7600:05:50-
9MA1160Kolhánek PetrJZD Česká Třebová8700:05:53-
1MC1264Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:55-
10MA1347Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:05:56-
1MB1445Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:05:57-
11MA1562Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:09-
2MB1622Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:10-
3MJ1730Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:14-
3MB1844Zachař JiříSruby7200:06:19-
1ZJ1934Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:06:20-
12MA2021Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:06:31-
1M5214Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:06:39-
13MA2261Hordějčuk VáclavPeklák team8700:06:47-
4MJ2363Bednář PetrDolní Čermná9300:06:47-
1ZA2420Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:49-
2M52513Záveský JanJudo Česká Třebová9500:06:55-
14MA2636Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:56-
15MA2710Švub ZdeněkČeská Třebová7700:06:57-
16MA2851Kalous PetrSK Žamberk7700:06:58-
2MC2958Krátký LubošLanškroun6200:07:05-
4MB3046Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:07:05-
17MA3159Kolář MichalÚstí nad Orlicí8600:07:10-
2ZA3253Vévodová MartinaAK Perná9000:07:16-
1ZB3326Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:27-
1MD3415Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:30-
18MA352Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:41-
3MC3618Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:42-
2ZB379Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:50-
5MB3811Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:51-
19MA3914Zeman BřetislavBHLT7500:07:56-
3ZB4043Černá MarkétaLanškroun7000:07:58-
4MC418Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:59-
3ZA4228Hendrychová PetraEden Litoměřice8100:07:59-
20MA4342Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:00-
21MA443Marhold LubošHorní Jelení7700:08:02-
2MD4539Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:02-
5MC4640Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:08:05-
4ZA4733Záveská AnnaKOB Dobruška8800:08:12-
3MD4816Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:14-
1ZC4931Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:25-
5ZA505Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:29-
4MD5150Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:44-
1Z55257Krátká HanaLanškroun9500:08:47-
2ZC5323Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:09:04-
4ZB547Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:07-
22MA5529Hendrych KarelEden Litoměřice7400:09:12-
3ZC5641Drymlová AlenaSkalka6200:09:27-
1ZD5724Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:39-
2ZD5827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:49-
1ME5938Bielčik JindřichLichkov4000:10:13-
5MD6012Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:17-
5ZB6132Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:38-
23MA6249Doseděl MarekBanín8700:11:22-
4ZC636Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:32-
6MD6425Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:42-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 92%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 93%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

povedený!!!
ZavesakFilip
Dobrý den, budou také žákovské kategorie započítány do Iscarex poháru 2012?
Veronika.silarova
mno, tak bezel bych mozna radsi ve dne :-P ..ale musim uznat ze oba koncerty a hlavne ta atmosfera nocniho zavodu to na 110% vynahradili, proste A+++ a VELKY dik poradatelum :-)
turekm
Zakovske kategorie doplneny.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód