Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím řeky Bělé

4.8.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím řeky Bělé
  • datum konání: 4.8.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou - společenské centrum
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Bubeníček
tel. 732 294 553

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

ski.skuhrov@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A do 34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1A1286Lorenc TomášAtletika Polička8600:34:38100,09
2A1363Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:34:5798,29
3A1439Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:2795,42
4A1524Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:3694,60
5A1713Hurdálek RobertYetti Club Trutnov7800:36:4188,29
6A11115Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:37:11112,13
7A11918Janeček PavelKrkonoše Vrchlabí9000:38:2178,65
8A12451Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:39:2372,70
9A13454Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:40:3395,14
10A14069Dvořáček RadekOB Vamberk9400:41:0292,74
11A15487Šimák JanHradec Králové8300:43:4947,14
12A18238Khom LukášHradec Králové8000:54:353,00
13A18880Smutný ŠimonOB Vamberk9301:01:463,00
Muži B1 35-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B1127Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:34:23101,62
2B1992Lev JanSK Rychnov nad Kněžnou7400:36:4987,53
3B12578Suchý JiříFEL Praha7600:39:3171,94
4B13195Horvat DavidHradec Králové7300:40:2366,95
5B13793Jelen JindřichSolnice7400:40:3965,38
6B14759Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:41:5857,83
7B16548David VáclavSmiřice7400:45:4935,62
8B16736Jirásko DušanSK Srch7300:46:5229,50
Muži B2 40-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B21064Musil JiříMK Hlinsko7200:37:06101,21
2B21511Mrklovský MiroslavStalak Devoss RK7200:38:0695,91
3B21826Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:1894,85
4B22722Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:40:0085,74
5B23812Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:4481,79
6B25145Metelka PavelHradec Králové6800:42:3771,71
7B26484Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:2256,92
8B28050Moník MilanMT Smiřice6900:51:3623,53
Muži C1 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1823Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:48102,88
2C11677Michalec RomanTJ Čelákovice6500:38:1295,37
3C12294Tichý PavelAC Náchod6300:38:5991,14
4C12934Sedláček RomanLanškroun6400:40:1384,51
5C13272Dostálek PetrASPV Těchonín6700:40:3083,04
6C14896Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:42:0574,51
7C17066Černý AlešTC Dobruška6400:47:3045,55
8C17291Smith GrahameVrchlabí6600:47:4743,96
9C1856Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:59:373,00
Muži C2 50-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21317Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:34102,08
2C21720Klimeš JiříAC Náchod6100:38:1798,33
3C22097Žila MilošBystré6200:38:2497,75
4C2281Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:40:0488,96
5C23060Flégl BohumilSkibob Klub Dobruška6000:40:1987,59
6C23956Holeček PetrLabe Tri Club5900:40:5584,43
7C24171Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:41:1282,99
8C24230Valenta MichalHZS Praha6200:41:1682,58
9C24462Mikulica BohumilKamenice6200:41:4080,49
10C25752Sedlák JiříPřelouč5800:43:5968,33
11C25816Dvořák LadislavBald CZ6200:44:0168,12
-C2-82Smutný MichalOB Vamberk62DNF-
Muži D1 55-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11410Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:38:0399,59
2D13573Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:3686,17
3D13689Hrdina VilémBohnice5600:40:3786,06
4D1463Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:41:5079,65
5D15943Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:0367,94
6D16365Drozd JiříMopos Pardubice5700:45:0862,29
Muži D2 60-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D22621Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:48109,71
2D24549Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:47100,20
3D25557Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:5490,09
4D2625Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:45:0484,56
5D26861Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:0275,16
6D27570Knap JanLPU Pardubice5100:49:3762,81
7D27919Vilhelm VáclavPřívrat5100:51:1654,89
Muži E1 65 - 69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E18328Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:55:1435,89
2E1868Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:01:296,03
Muži E2 70 - 74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E27747Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:50:22103,09
2E27831Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:36102,20
3E28440Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:55:4582,08
4E28753Vorel MilanSlatiňany4001:01:4358,72
Muži E3 75 - 79 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E38141Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:52:3194,70
2E39085Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:02:4654,65
3E39537Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:573,00
Muži E4 80 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E49481Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:25:203,00
Ženy F do 34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1F12188Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:38:55110,77
2F14333Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:41:30100,00
3F14974Lochmanová PetraUSK Praha8000:42:1294,77
4F15068Knapová JanaLPU Pardubice9000:42:1694,46
5F15379Brunerová LudmilaPečky7800:43:2289,17
-F1-9Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují79DNF-
Ženy G1 35-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G11258Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:24101,66
2G12376Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:39:2191,36
3G15275Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:42:4473,40
4G15690Smith LucieVrchlabí7300:43:5667,01
5G16142Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:45:0161,33
6G16614Uchytilová MonikaTJ Banes Slavoj Pacov7700:45:5256,79
Ženy G2 40-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G2644Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:24106,98
Ženy H1 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H17455Jirásková EvaLanškroun6400:48:3392,40
2H1764Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:49:4787,13
3H19232Šternerová HanaHradec Králové6301:09:273,00
4H19335Sedláčková HedvikaLanškroun6601:11:293,00
Ženy H2 50 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H23329Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:31138,08
2H26025Mališová KarlaUSK Praha6000:44:32109,56
3H2692Vacková HanaSK Hronov5600:47:28110,30
4H27183Smutná JanaOB Vamberk6200:47:3496,60
5H27367Knapová IvaLPU Pardubice6000:48:1393,84
6H2897Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:02:0951,62
7H29146Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:3633,79
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B1127Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:34:23101,62
1A1286Lorenc TomášAtletika Polička8600:34:38100,09
2A1363Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:34:5798,29
3A1439Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:2795,42
4A1524Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:3694,60
1G2644Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:24106,98
5A1713Hurdálek RobertYetti Club Trutnov7800:36:4188,29
1C1823Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:48102,88
2B1992Lev JanSK Rychnov nad Kněžnou7400:36:4987,53
1B21064Musil JiříMK Hlinsko7200:37:06101,21
6A11115Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:37:11112,13
1G11258Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:24101,66
1C21317Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:34102,08
1D11410Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:38:0399,59
2B21511Mrklovský MiroslavStalak Devoss RK7200:38:0695,91
2C11677Michalec RomanTJ Čelákovice6500:38:1295,37
2C21720Klimeš JiříAC Náchod6100:38:1798,33
3B21826Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:1894,85
7A11918Janeček PavelKrkonoše Vrchlabí9000:38:2178,65
3C22097Žila MilošBystré6200:38:2497,75
1F12188Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:38:55110,77
3C12294Tichý PavelAC Náchod6300:38:5991,14
2G12376Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:39:2191,36
8A12451Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:39:2372,70
3B12578Suchý JiříFEL Praha7600:39:3171,94
1D22621Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:48109,71
4B22722Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:40:0085,74
4C2281Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:40:0488,96
4C12934Sedláček RomanLanškroun6400:40:1384,51
5C23060Flégl BohumilSkibob Klub Dobruška6000:40:1987,59
4B13195Horvat DavidHradec Králové7300:40:2366,95
5C13272Dostálek PetrASPV Těchonín6700:40:3083,04
1H23329Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:31138,08
9A13454Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:40:3395,14
2D13573Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:3686,17
3D13689Hrdina VilémBohnice5600:40:3786,06
5B13793Jelen JindřichSolnice7400:40:3965,38
5B23812Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:4481,79
6C23956Holeček PetrLabe Tri Club5900:40:5584,43
10A14069Dvořáček RadekOB Vamberk9400:41:0292,74
7C24171Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:41:1282,99
8C24230Valenta MichalHZS Praha6200:41:1682,58
2F14333Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:41:30100,00
9C24462Mikulica BohumilKamenice6200:41:4080,49
2D24549Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:47100,20
4D1463Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:41:5079,65
6B14759Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:41:5857,83
6C14896Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:42:0574,51
3F14974Lochmanová PetraUSK Praha8000:42:1294,77
4F15068Knapová JanaLPU Pardubice9000:42:1694,46
6B25145Metelka PavelHradec Králové6800:42:3771,71
3G15275Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:42:4473,40
5F15379Brunerová LudmilaPečky7800:43:2289,17
11A15487Šimák JanHradec Králové8300:43:4947,14
3D25557Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:5490,09
4G15690Smith LucieVrchlabí7300:43:5667,01
10C25752Sedlák JiříPřelouč5800:43:5968,33
11C25816Dvořák LadislavBald CZ6200:44:0168,12
5D15943Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:0367,94
2H26025Mališová KarlaUSK Praha6000:44:32109,56
5G16142Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:45:0161,33
4D2625Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:45:0484,56
6D16365Drozd JiříMopos Pardubice5700:45:0862,29
7B26484Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:2256,92
7B16548David VáclavSmiřice7400:45:4935,62
6G16614Uchytilová MonikaTJ Banes Slavoj Pacov7700:45:5256,79
8B16736Jirásko DušanSK Srch7300:46:5229,50
5D26861Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:0275,16
3H2692Vacková HanaSK Hronov5600:47:28110,30
7C17066Černý AlešTC Dobruška6400:47:3045,55
4H27183Smutná JanaOB Vamberk6200:47:3496,60
8C17291Smith GrahameVrchlabí6600:47:4743,96
5H27367Knapová IvaLPU Pardubice6000:48:1393,84
1H17455Jirásková EvaLanškroun6400:48:3392,40
6D27570Knap JanLPU Pardubice5100:49:3762,81
2H1764Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:49:4787,13
1E27747Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:50:22103,09
2E27831Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:36102,20
7D27919Vilhelm VáclavPřívrat5100:51:1654,89
8B28050Moník MilanMT Smiřice6900:51:3623,53
1E38141Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:52:3194,70
12A18238Khom LukášHradec Králové8000:54:353,00
1E18328Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:55:1435,89
3E28440Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:55:4582,08
9C1856Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:59:373,00
2E1868Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:01:296,03
4E28753Vorel MilanSlatiňany4001:01:4358,72
13A18880Smutný ŠimonOB Vamberk9301:01:463,00
6H2897Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:02:0951,62
2E39085Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:02:4654,65
7H29146Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:3633,79
3H19232Šternerová HanaHradec Králové6301:09:273,00
4H19335Sedláčková HedvikaLanškroun6601:11:293,00
1E49481Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:25:203,00
3E39537Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:573,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B1127Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:34:23101,62
2A1286Lorenc TomášAtletika Polička8600:34:38100,09
3A1363Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:34:5798,29
4A1439Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:2795,42
5A1524Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:3694,60
6A1713Hurdálek RobertYetti Club Trutnov7800:36:4188,29
7C1823Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:4887,66
8B1992Lev JanSK Rychnov nad Kněžnou7400:36:4987,53
9B21064Musil JiříMK Hlinsko7200:37:0685,85
10A11115Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:37:1185,38
11C21317Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:3483,16
12D11410Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:38:0380,44
13B21511Mrklovský MiroslavStalak Devoss RK7200:38:0680,15
14C11677Michalec RomanTJ Čelákovice6500:38:1279,56
15C21720Klimeš JiříAC Náchod6100:38:1779,06
16B21826Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:1879,00
17A11918Janeček PavelKrkonoše Vrchlabí9000:38:2178,65
18C22097Žila MilošBystré6200:38:2478,42
19C12294Tichý PavelAC Náchod6300:38:5975,01
20A12451Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:39:2372,70
21B12578Suchý JiříFEL Praha7600:39:3171,94
22D22621Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:4870,30
23B22722Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:40:0069,19
24C2281Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:40:0468,79
25C12934Sedláček RomanLanškroun6400:40:1367,86
26C23060Flégl BohumilSkibob Klub Dobruška6000:40:1967,28
27B13195Horvat DavidHradec Králové7300:40:2366,95
28C13272Dostálek PetrASPV Těchonín6700:40:3066,28
29A13454Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:40:3365,97
30D13573Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:3665,74
31D13689Hrdina VilémBohnice5600:40:3765,61
32B13793Jelen JindřichSolnice7400:40:3965,38
33B23812Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:4464,94
34C23956Holeček PetrLabe Tri Club5900:40:5563,82
35A14069Dvořáček RadekOB Vamberk9400:41:0263,22
36C24171Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:41:1262,24
37C24230Valenta MichalHZS Praha6200:41:1661,80
38C24462Mikulica BohumilKamenice6200:41:4059,51
39D24549Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:4758,82
40D1463Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:41:5058,59
41B14759Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:41:5857,83
42C14896Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:42:0557,10
43B25145Metelka PavelHradec Králové6800:42:3754,08
44A15487Šimák JanHradec Králové8300:43:4947,14
45D25557Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:5446,61
46C25752Sedlák JiříPřelouč5800:43:5946,19
47C25816Dvořák LadislavBald CZ6200:44:0145,96
48D15943Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:0345,76
49D2625Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:45:0439,93
50D16365Drozd JiříMopos Pardubice5700:45:0839,57
51B26484Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:2238,14
52B16548David VáclavSmiřice7400:45:4935,62
53B16736Jirásko DušanSK Srch7300:46:5229,50
54D26861Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:0228,59
55C17066Černý AlešTC Dobruška6400:47:3025,90
56C17291Smith GrahameVrchlabí6600:47:4724,19
57D27570Knap JanLPU Pardubice5100:49:3713,68
58E27747Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:50:229,27
59E27831Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:367,96
60D27919Vilhelm VáclavPřívrat5100:51:164,12
61B28050Moník MilanMT Smiřice6900:51:363,00
62E38141Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:52:313,00
63A18238Khom LukášHradec Králové8000:54:353,00
64E18328Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:55:143,00
65E28440Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:55:453,00
66C1856Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:59:373,00
67E1868Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:01:293,00
68E28753Vorel MilanSlatiňany4001:01:433,00
69A18880Smutný ŠimonOB Vamberk9301:01:463,00
70E39085Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:02:463,00
71E49481Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:25:203,00
72E39537Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:573,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G2644Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:24106,25
2G11258Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:24100,91
3F12188Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:38:5592,85
4G12376Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:39:2190,57
5H23329Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:3184,35
6F14333Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:41:3079,07
7F14974Lochmanová PetraUSK Praha8000:42:1275,34
8F15068Knapová JanaLPU Pardubice9000:42:1675,00
9G15275Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:42:4472,54
10F15379Brunerová LudmilaPečky7800:43:2269,20
11G15690Smith LucieVrchlabí7300:43:5666,12
12H26025Mališová KarlaUSK Praha6000:44:3262,93
13G16142Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:45:0160,43
14G16614Uchytilová MonikaTJ Banes Slavoj Pacov7700:45:5255,87
15H2692Vacková HanaSK Hronov5600:47:2847,34
16H27183Smutná JanaOB Vamberk6200:47:3446,81
17H27367Knapová IvaLPU Pardubice6000:48:1343,37
18H17455Jirásková EvaLanškroun6400:48:3341,57
19H1764Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:49:4735,02
20H2897Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:02:093,00
21H29146Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:363,00
22H19232Šternerová HanaHradec Králové6301:09:273,00
23H19335Sedláčková HedvikaLanškroun6601:11:293,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Výsledky dětských kategorií by nebyly? Dík Petr B
jampb
Přibývají ročníky, ze závodu se stává tradice a nedílná součást soutěží v regionu. Trať na dobré silnici, jen doprava trochu houstne. Pětileté kategorie by mohly přilákat více běžců, zejména veteránů. Díky pořadatelům.
Taky pěkný závod v příjemném prostředí - myslím, že je to jedna z našich nejhezčích silničních desítek a navíc opět skvělá organizace s kvalitním zázemím pro závodníky. Pětileté veteránské kategorie jsou prima, to se jen tak běžně na závodech nevidí, ale doporučovala bych přidat ještě kategorii i pro ženy nad 55, kterých běhá v poslední době hodně, kategorie žen nad 50+ byla zde nejobsazenější ženskou kategorií. Jinak nejvyšší kladné hodnocení a poděkování organizátorskému týmu. Dáša
Dagmar.Kubrova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód