Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

11. WMMR, Paluzza, Italy 2011

17.9.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 11. WMMR, Paluzza, Italy 2011
  • datum konání: 17.9.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.wmmrc2011.org
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 11. WMMR, Paluzza, Italy 2011

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M35 (trať 10,98 km, 620 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1140Galliano MassimoITA7400:47:52-
2M1238Filippi DiegoITA7500:49:11-
3M1652Marchi EmanueleITA7500:49:51-
4M11237Ermacora MicheleITA7300:50:54-
5M11868Morocutti AntonelloITA7100:52:10-
6M12357Matanin Konečný MarcelMŠK Vranov7300:52:31-
7M12867Morocutti GionniITA7300:53:04-
8M13246Grasselli DenisITA7300:53:30-
9M14042Giovio OscarITA7300:53:56-
10M14150Janjatovic MirkoSLO7100:53:59-
11M1426Bellini MauroITA7500:54:01-
12M15578Pessa LorisATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA7400:55:49-
13M15772O'Farrell PeterIRL7500:56:01-
14M15990Schweigl Alexandertelmekom team südtirol7400:56:09-
15M16215Brod CarstenGER7200:56:34-
16M1631Abrahám LuděkSK Hronov7500:56:41-
17M1679Bertoni MassimoAtletica Paratico7400:57:17-
18M16891Segrado MarcoITA7200:57:20-
19M17898Zanitti MassimoITA7300:58:05-
20M17918Bubisutti PaoloITA7400:58:06-
21M18816Brumat RiccardoITA7400:58:45-
22M19964Morandini StefanoITA7200:59:22-
23M110014Briggs GarethGBR7200:59:24-
24M110334Di Caprio DanieleITA7300:59:33-
25M110593Tonon MassimoITA7500:59:35-
26M110780Pieri DennisITA7200:59:39-
27M110945Gortan AlbertoITA7400:59:43-
28M111496Visintini MarcoITA7600:59:51-
29M111570Nodale DenisITA7600:59:52-
30M111674Pausin EnricoITA7400:59:53-
31M112224Cucchiaro AntonioITA7201:00:12-
32M112813Boschian Bailo MatteoITA7401:00:22-
33M113355Maslanka TomaszPOL7201:00:34-
34M113584Raisoni MarinoITA7401:00:51-
35M11392Amadio FabrizioITA7401:01:00-
36M11463Barsotti GionataITA7601:01:19-
37M115159Meniconi SandroITA7301:01:26-
38M116487Romanelli IvoITA7601:02:13-
39M116986Rispetto AlbertoITA7301:02:30-
40M11704Bassan LucaITA7401:02:35-
41M118858Menguzzato MicheleITA7501:03:47-
42M119153Maresia RobertoITA7301:04:08-
43M120173Passeri MassimoITA7301:04:40-
44M121033Della Valle PaoloITA7101:05:06-
45M121219Candido FabrizioITA7601:05:09-
46M121325Da Rui MassimoITA7501:05:11-
47M12165Bastari SimoneITA7501:05:23-
48M121877Persiani ClaudioITA7501:05:29-
49M122071Novel FabrizioITA7201:05:38-
50M122895Vian FedericoITA7501:05:57-
51M123375Pellanda MircoITA7501:06:21-
52M125023Cragnolini FabrizioITA7301:07:04-
53M125212Blanzan LucaITA7501:07:05-
54M127448Ianich MicheleITA7601:08:33-
55M12818Bertoldi PaoloITA7101:08:49-
56M128876Pellegrinetti AlessandrITA7401:09:21-
57M130163Molinaro StefanoITA7401:09:48-
58M130344Gori StefanoITA7401:09:55-
59M131097Zamolo RobertoITA7401:10:20-
60M132381Pinna DavideITA7201:10:58-
61M132836Di Palma ArmandoITA7601:11:15-
62M133399Zuggal EgonITA7501:11:30-
63M134256Mason AuriITA7201:12:19-
64M134354Marton FedericoITA7201:12:22-
65M136769Mucin MicheleITA7101:13:31-
66M13887Benci MicheleITA7401:14:27-
67M139321Cervia AndreaITA7201:14:39-
68M139511Biancuzzi StefanoITA7301:14:46-
69M140743Gorella CristianITA7401:16:02-
70M141028Del Gallo LinoITA7101:16:16-
71M141788Rossi AlessioITA7401:16:39-
72M141920Castellan DavideITA7301:16:45-
73M142639Franco ManolitoITA7401:17:00-
74M147694Verucchi PaoloITA7201:21:46-
75M148392Tasca CristianITA7301:22:52-
76M152485Ridolfi AlbertoITA7401:32:00-
77M152561Metlika SandroITA7201:32:37-
78M154647Grillone SaverioITA7301:48:48-
-M1-83Primus MarcoITA74DNF-
W35 (trať 10,98 km, 620 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W169292Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:57:38-
2W1107273Fornelli Maria LauraA T P TORINO7300:59:39-
3W1110264Brod JuttaTV Konstanz7300:59:45-
4W1118270Di Bert LjudmilaITA7400:59:58-
5W1138274Fortin AleksandraSLO7201:00:59-
6W1162267Combi LorenzaITA7501:02:03-
7W1171280McCauley JennyIRL7401:02:48-
8W1190288Perosini LorenaITA7401:04:03-
9W1213262Bagatin ErikaATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA7401:05:11-
10W1224289Piklová AliceVětřní7301:05:48-
11W1227286Penzo MonicaITA7101:05:56-
12W1229296Zuccato DianaITA7201:06:02-
13W1231281Melihen ErikaSLO7501:06:14-
14W1236263Bonanni ValentinaITA7101:06:29-
15W1246272Finizio AnnaITA7401:06:54-
16W1250294Zorzut MilenaITA7101:07:04-
17W1280265Buzzacchero SimonaITA7501:08:45-
18W1304276Kašparová FrantiškaITA7401:10:00-
19W1313291Ronchi Maria TeresaITA7301:10:26-
20W1318266Cicutin LaraITA7201:10:49-
21W1358275Freschi DeboraITA7601:13:01-
22W1366290Poyatos Evangelio MontsITA7401:13:30-
23W1374260Anderson RobynRSA7201:13:48-
24W1376283Morocutti PatriziaITA7201:13:58-
25W1390293Worek MagdalenaŻabnica7301:14:34-
26W1437285Nascimbeni RominaITA7501:17:57-
27W1451277Lippi FedericaITA7501:19:16-
28W1456268De Sario KatiaITA7601:19:30-
29W1478282Merluzzi AnnaITA7601:21:57-
30W1501295Zotti KatiaITA7301:24:43-
31W1519287Peresutti ManuelaITA7201:29:51-
32W1531278Maddaleni RominaITA7501:34:40-
33W1537269Del Fabro SarahITA7201:37:10-
-W1-284Mrak ValerijaAD Posočje Rekreativec.si Scott team71DNF-
M40 (trať 10,98 km, 620 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23252Molinari AntonioAtl. Trento Cmb Italia6700:49:12-
2M25153Della Pietra LorenzoITA6900:49:49-
3M28117Bado CorradoITA6700:49:57-
4M210138Cencini DanieleITA7000:50:14-
5M213215Pieroni MaurizioITA6700:50:59-
6M215201Paragoni IvanoITA7000:51:39-
7M217250Zupančić MarjanKGT Papež7100:52:08-
8M219247Vettorel GiacomoITA6700:52:16-
9M220240Tiussi GilbertoITA6700:52:25-
10M221243Van Orden TimUSA6800:52:26-
11M226200Paniga OscarITA6900:53:00-
12M227242Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:03-
13M230116Badini CristianAtletica Paratico7100:53:17-
14M231159Fiorentini Marino PaoloITA7000:53:23-
15M233135Carty NeilIRL6600:53:37-
16M235160Franco FlavioITA6700:53:41-
17M237165Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7000:53:43-
18M243128Brennan JohnIRL7100:54:17-
19M244127Bregar MetodSLO6900:54:45-
20M248164Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7000:55:08-
21M251115Antonutti EmanueleITA7000:55:12-
22M253171Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:55:32-
23M256155Di Priamo AlessandroITA6800:55:54-
24M258195Oitzinger WilliamITA6800:56:06-
25M265122Bertarini AndreaITA7100:56:57-
26M272132Buzzetti Giuseppegs csi morbegno7100:57:42-
27M273154Della Pietra FabioITA6700:57:52-
28M274119Bello AntonioITA6700:58:00-
29M275110Adami GianniITA6900:58:04-
30M284232Schneider HeikoGER6900:58:20-
31M286145Conroy CormacIRL6900:58:25-
32M290193Murray LeoIRL6800:58:50-
33M291248Zamberlan CorradoITA6700:58:51-
34M294146Cortolezzis FabrizioITA6800:59:06-
35M2100151De Eccher LucioITA6800:59:24-
36M2104231Schirinzi LucianoITA7100:59:34-
37M2113237Tarussio GiovanniITA7100:59:50-
38M2120224Rizzo BeppinoITA6701:00:11-
39M2123222Raso AgostinoITA6901:00:13-
40M2124177Lenarduzzi FaustoITA6901:00:15-
41M2126162Gasparotto EdoardoITA6801:00:19-
42M2130149Dalla Torre MauroITA6901:00:24-
43M2134241Trevisiol PaoloATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA6901:00:41-
44M2139206Penzo FrancescoITA7001:01:00-
45M2141236Spelat EdiITA7001:01:01-
46M2143186McCauley RichardIRL7101:01:07-
47M2150189Mio AndreaITA6901:01:25-
48M2153123Bianchin MircoITA6801:01:30-
49M2157238Taylor RogerPreston Harriers6701:01:41-
50M2159212Petris LuigiITA6801:01:44-
51M2173136Cavuoti GabrieleITA7101:02:50-
52M2178182Junga MariánBK Lysá pod Makytou6901:03:15-
53M2182134Candido GinoITA7101:03:30-
54M2193213Petrozziello RobertoITA6701:04:20-
55M2200141Cimenti ClaudioITA7001:04:36-
56M2204220Putelli LuiginoITA7001:04:43-
57M2205187Miani NicolaITA7001:04:44-
58M2208251Picco NorisITA6901:04:52-
59M2221235Simonte FabioITA6901:05:43-
60M2233192Moro LuiginoITA6701:06:21-
61M2235202Paravano GabrieleITA7001:06:26-
62M2236163Gavini FedericoITA7001:06:29-
63M2238125Bizzarini WalterITA6801:06:30-
64M2241156Dini SimoneITA7001:06:39-
65M2245198Ottogalli GiuseppeITA6701:06:48-
66M2248167Grattoni DamianoITA6901:07:00-
67M2249175Lavaroni PaoloITA6901:07:03-
68M2253142Cinel MicheleITA6801:07:06-
69M2254176Lenarduzzi FabioITA6701:07:08-
70M2256130Buttignol WalterITA6801:07:29-
71M2257157Dorigo GuglielmoITA6901:07:32-
72M2258150Danesin GabrieleITA6801:07:36-
73M2261172Kuchenmeister MartinTG Kitzingen6901:07:45-
74M2268170Köhler RomanVfL Waldkraiburg6901:08:11-
75M2271227Rupolo AlbertoITA6801:08:20-
76M2272148Da Pieve Juri CarloITA7101:08:25-
77M2286225Ros LucaITA7101:09:06-
78M2291166Gosparini AndreaITA6701:09:33-
79M2295216Pinel MassimoITA7001:09:39-
80M2299207Peressutti PierluigiITA6701:09:47-
81M2302244Varuzza MorenoITA7101:09:54-
82M2307246Venier MicheleITA6801:10:08-
83M2312179Lugli AlbertoITA6801:10:25-
84M2314169Ierman PaoloITA6901:10:27-
85M2320196Orlando MicheleITA7101:10:50-
86M2324218Plet StefanoITA7101:11:02-
87M2326120Beltrame ClaudioITA6701:11:08-
88M2340118Baradello LucaITA6801:12:07-
89M2346188Minin StefanoITA7101:12:27-
90M2348226Rosa StefanoITA6701:12:30-
91M2351129Bulik MilanSVK6601:12:33-
92M2359208Pertoldi RiccardoITA6901:13:04-
93M2363144Comar GuidoITA7101:13:13-
94M2365139Cescut OmarITA6801:13:24-
95M2370223Rizzini MarcoITA6801:13:37-
96M2375203Parpinel PierluigiITA6701:13:57-
97M2378185Mazzero DiegoITA7001:14:04-
98M2379152Degano StephanoITA7001:14:07-
99M2383219Provazník DušanSVK6901:14:18-
100M2385114Antonelli GianniITA6901:14:20-
101M2401131Buttini MassimoITA6901:15:35-
102M2405205Patriarca MassimoITA7101:15:47-
103M2409209Peruch AldoITA6801:16:10-
104M2412143Codispoti NataleITA7001:16:19-
105M2424239Tedeschi FrancescoITA6801:16:59-
106M2430133Calcara GiorgioITA6701:17:13-
107M2468112Agarinis AleandroITA6801:20:44-
108M2482124Birbeck MarkPreston Harriers6801:22:36-
109M2484111Adamo GianniITA7101:22:53-
110M2485214Picco DamianoITA7101:22:56-
111M2489190Mongelli DomenicoITA6901:23:05-
112M2506197Orlando ValerioITA6701:25:32-
113M2507140Chicco MarcoITA6901:25:53-
114M2509245Vegh PeterSVK6801:26:23-
115M2515180Maieron PaoloITA6901:27:27-
116M2517184Masiero StefanoITA6701:29:09-
117M2520234Simonetti GiovanniITA6901:30:18-
118M2546158Faurlin FabioITA6901:48:48-
-M2-217Pizzi EdoITA67DNF-
-M2-168Halbrštat PetrTK Znojmo67DNF-
W40 (trať 10,98 km, 620 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W2116314Chemello Maria PiaITA7100:59:53-
2W2127309Bonassi CristianaITA6901:00:20-
3W2144331Petrova OksanaUkrajina7001:01:10-
4W2181328Pakosz IrenaTechnik Komorno6601:03:24-
5W2194313Carl MonicaLG Welfen7101:04:21-
6W2198307Baron LorellaITA6801:04:32-
7W2202329Pergola MirellaITA6601:04:41-
8W2223336Trobec UršaTK Kobarid6701:05:47-
9W2225326Olivieri LuciaITA6701:05:51-
10W2267327Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:08:03-
11W2277315Cinca ElenaITA7001:08:41-
12W2284306Angeli CristinaITA6901:09:04-
13W2291325Melling ZoeRathfarnham WSAF6901:09:33-
14W2298308Bernardi GiulianaITA6701:09:46-
15W2316320Fedrigo NadiaITA6801:10:32-
16W2344323Grion MilenaITA6701:12:24-
17W2362333Sallier VanessaIRL7101:13:11-
18W2372318Dolan MariaIRL6801:13:40-
19W2384340Nodale LauraITA7001:14:19-
20W2397330Pertegato GiulianaITA6801:14:57-
21W2408337Vaughan AndreaGBR6901:16:04-
22W2432339De Beni AntonellaITA7101:17:39-
23W2436338Zechner AnjaAUT6901:17:49-
24W2448321Fiorino MarilisaITA7101:18:53-
25W2466324Marega DanielaITA7001:20:37-
26W2488334Sangoi AlessandraITA6701:22:58-
27W2493332Rover MonicaITA7001:23:33-
28W2494322Flocchini MarilenaITA6801:23:43-
29W2499310Bosco ChiaraITA6701:24:21-
30W2543312Campanini RobertaITA6801:41:29-
M45 (trať 10,98 km, 620 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34460Roberts CraigKendal AAC6300:49:23-
2M37397Fregona LucioITA6400:49:54-
3M39450Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:50:07-
4M311480Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:50:26-
5M316495Milesi DavideGS Orobie6400:52:03-
6M324477Teraz FranciSLO6200:52:44-
7M329357Bidese Giovanni BattistITA6300:53:08-
8M334485Vanotti EnzoITA6200:53:38-
9M336431Meloni CarloITA6500:53:42-
10M338358Bigoni MicheleLA RECASTELLO RADICI GROUP6400:53:53-
11M346387Dugdale PaulKendal6500:54:58-
12M347373Cunningham MikeIRL6500:55:05-
13M350457Pyke StephenStaffordshire Moorlands AC6500:55:11-
14M352414Hoeller KarlITA6300:55:30-
15M353410Gortan FrediITA6500:55:32-
16M360405Gamberoni PaoloITA6400:56:26-
17M364471Settembrini ElioITA6300:56:45-
18M366396Fraquelli GiancarloAthletic Team Lario6200:57:04-
19M369433Menel RinaldoITA6200:57:38-
20M382395Franceschini LucaITA6100:58:14-
21M385467Ryan KeithIRL6600:58:21-
22M387392Flora PiermarioITA6200:58:38-
23M389360Blackburn ThomasIRL6500:58:47-
24M392412Grimaz MarcoITA6500:58:53-
25M393384Dereani BeniaminoITA6100:58:58-
26M397411Greco MicheleITA6400:59:13-
27M3112402Gabrieucig AdrianoITA6300:59:49-
28M3119453Plazzotta FrancoITA6401:00:08-
29M3125476Stecker HaraldTV Jahn Kempten6501:00:17-
30M3132470Sartori VitalianoITA6101:00:30-
31M3135383Del Zotto StefanoITA6401:00:51-
32M3148421Lorenzi AntonioITA6501:01:23-
33M3149442Nassimbeni PaoloITA6601:01:24-
34M3152349Baldo MicheleITA6401:01:27-
35M3153462Ronzani MaurizioITA6601:01:30-
36M3158441Moretti RobertoITA6101:01:42-
37M3161490Zamparo MorenoITA6401:01:56-
38M3163481Trevisan ClaudioITA6401:02:04-
39M3165108Giorgis FrancescoITA6401:02:15-
40M3167417Jokel LubomírPalestra Praha6401:02:23-
41M3168386Donat DinoITA6601:02:29-
42M3172422Madaj ĽubomírRáztočno6201:02:49-
43M3175399Fruch LinoITA6401:02:57-
44M3176493Zecchin PietroITA6201:03:06-
45M3183420Lazovic SergioITA6201:03:34-
46M3185415Iacuzzo PiergiorgioITA6601:03:43-
47M3189432Menegatti MauroITA6401:03:48-
48M3195427Mare SergioITA6401:04:28-
49M3196486Vlasatý VladimírSlovakia Mountain Running Team6201:04:29-
50M3197484Valenta MichalHZS Praha6201:04:30-
51M3199398Frigura VasileITA6301:04:33-
52M3202362Burdett FrancisUSA6501:04:41-
53M3207464Ros MorenoITA6401:04:46-
54M3210416Iancer RiccardoITA6501:05:06-
55M3213389Facchini RaffaeleITA6401:05:11-
56M3216354Bellina FrancescoITA6301:05:23-
57M3219452Pilenga MauroITA6501:05:32-
58M3230365Caldara FabrizioITA6501:06:06-
59M3232474Sovran PaoloAtl. S. Martino T.6401:06:20-
60M3238346Adami LorisITA6201:06:30-
61M3240456Prata GiorgioITA6501:06:37-
62M3242492Zanella FernandoITA6401:06:42-
63M3244447Pardini AlderanoITA6501:06:47-
64M3259382Del Negro AldoITA6301:07:39-
65M3262455Polo RobertoITA6501:07:55-
66M3263371Cont MauroITA6401:07:58-
67M3265361Bonuccelli AldoITA6401:08:00-
68M3270423Magliaretta MaurizioITA6401:08:18-
69M3274379De Luca GiorgioITA6201:08:33-
70M3279459Rizzi MassimoITA6401:08:44-
71M3283413Gumirato FabrizioITA6401:09:03-
72M3285355Bellini IvanoAtletica 3V6501:09:05-
73M3289350Barbiero GianpietroITA6401:09:22-
74M3309434Mentil WalterITA6601:10:12-
75M3311356Beltrame AlfioITA6201:10:23-
76M3315426Marcon CelestinoITA6301:10:31-
77M3321482Urban AdrianoITA6501:10:55-
78M3325376Dall'agnese DenisITA6501:11:03-
79M3330436Millo MaurizioITA6501:11:17-
80M3331352Battistella MaurizioITA6101:11:20-
81M3334487Vuerich DanieleITA6301:11:34-
81M3334348Ancillao FrancoITA6401:11:34-
83M3337443Noselli MarcoITA6501:11:40-
84M3349469Sartor MaurizioITA6201:12:32-
85M3364425Manfrin ValentinoITA6601:13:17-
86M3367429Matějovský PavelAVC Praha6501:13:31-
87M3373375Dal Lago OlfeoITA6401:13:45-
88M3381353Baxa MassimoITA6401:14:12-
89M3385473Sossi SergioITA6401:14:20-
90M3387489Zaccagni AndreaITA6601:14:26-
91M3389374D'Angela LorenzoITA6301:14:30-
92M3391372Creanzi PierenricoITA6501:14:36-
93M3403494Zoratti MarioITA6301:15:38-
94M3406439Mocnik AleksanderSLO6501:15:52-
95M3411359Biscontin IgorITA6501:16:17-
96M3415409Gobbato RobertoITA6601:16:33-
97M3416401Furtag GeraldLG Donau-Ries6301:16:35-
98M3419451Picotti StefanoITA6301:16:45-
99M3421430Maurer BernhardLG Kraft Foods6301:16:46-
100M3428347Ambrosini StefanoITA6301:17:10-
101M3431461Roberts AlanVale of Aylesbury6401:17:15-
102M3434435Meulli ErmesITA6401:17:45-
103M3438380De Luca RobertoITA6401:18:02-
104M3441478Tittaferrante RenatoITA6501:18:22-
105M3442370Comelli FabioITA6601:18:23-
106M3443367Ceroi FabioITA6201:18:29-
107M3446388Evangelista MicheleITA6501:18:51-
108M3450407Gava TizianoITA6201:19:01-
109M3452448Paron StefanoITA6401:19:17-
110M3459463Roppoca IvanoITA6201:20:03-
111M3460483Urli DonatoITA6301:20:07-
112M3461465Roseano AttilioAtl. San Martino Coop Casarsa6201:20:08-
113M3465444Orlich RobertoITA6101:20:23-
114M3468366Candotti MarcoITA6201:20:44-
115M3479390Fanton AndreaITA6501:22:20-
116M3481369Collepiccolo AndreaITA6401:22:33-
117M3491472Sisto DaniloITA6201:23:20-
118M3492437Misano SilvanoITA6301:23:28-
119M3495368Colamartino FrancescoITA6201:23:46-
120M3498363Busato PaoloITA6501:24:19-
121M3511378De Cecco RiccardoITA6301:26:39-
122M3514428Margiore AndreaITA6601:27:24-
123M3526381De Luca MarinoITA6301:32:54-
124M3545393Formentin GiorgioITA6301:44:30-
-M3-406Gardelliano GiovanniAtletica Buja-Treppo Grande64DNF-
W45 (trať 10,98 km, 620 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W3153650Greenway Tracey JayneGBR6401:01:30-
2W3166676Stich BarbaraLG Oberland6601:02:17-
3W3221682White HelenSportsworld6501:05:43-
4W3226661Menean LuiginaITA6501:05:53-
5W3243660Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:06:44-
6W3273659Mattioz LuisaITA6101:08:31-
7W3276658Maraschi GiulianaITA6201:08:35-
8W3282680Vidoz SusannaITA6601:08:52-
9W3306671Serio SilvanaITA6301:10:07-
10W3308649Fossa EmanuelaITA6601:10:10-
11W3328664Naxerová JanaUSK Plzeň6601:11:15-
12W3339679Vallejo Matteo Dulce MaITA6401:11:48-
13W3356639Brisotto OrnellaITA6601:12:48-
14W3357669Sandford Annenewcastle athletic club6501:12:57-
15W3360667Riccesi ChiaraITA6501:13:05-
16W3361678Uboldi SilvanaITA6601:13:07-
17W3392681Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:14:37-
18W3394665Pizzolo VannaITA6601:14:42-
19W3397646Dugdale EvelynKendal6401:14:57-
20W3400662Michelizza TizianaITA6401:15:34-
21W3414654Iussa MichelaITA6601:16:21-
22W3421657Macoratti LauraITA6501:16:46-
23W3423641Campigotto Maria TeresaITA6101:16:50-
24W3429644De Cillia IlariaITA6501:17:11-
25W3435656Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:17:46-
26W3457638Bortot GiannaITA6301:19:46-
27W3458640Busa MariaITA6401:19:53-
28W3475670Santarossa RitaITA6501:21:39-
29W3496637Borrelli GiuliaITA6501:24:07-
30W3503677Tagliapietra LuciaG.S. Voltan6301:25:13-
31W3508674Slabáková LenkaOlymp Brno6601:26:10-
32W3510648Flego VaniaITA6301:26:31-
33W3516651Halasová VieraSVK6401:28:14-
34W3518653Hlabian ElenaITA6401:29:48-
35W3521672Shotter JeanHolmfirth Harriers6201:30:47-
36W3527636Callanan PatriciaIRL6501:33:47-
37W3528675Sokol StojankaSRB6201:33:55-
38W3534647Faraon ClaudiaITA6201:36:35-
39W3536645Derin AntonellaITA6301:37:05-
40W3539673Sinicco AdeliaITA6401:39:07-
41W3548663Mosquera Rivas Maria EmCOL6301:55:31-
M50 (trať 10,98 km, 620 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414509Amati ClaudioITA6000:51:08-
2M422607Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:27-
3M425539Ebiner MattUSA6100:52:59-
4M439536Donati DonatoITA5900:53:55-
5M445621Winfried Huber Dr.GER6000:54:56-
6M449521Cimenti GaetanoITA5600:55:09-
7M460520Centofante GiorgioITA5900:56:26-
8M471560Maloney GerardIRL6000:57:40-
9M475567Mc Donald MartinNorth Laois5600:58:04-
10M477577Novello MaurizioITA6000:58:05-
11M479576Normandale AndyYork Acorn RC5600:58:06-
12M481575Munz BernhardGER6100:58:08-
13M483552Kavs MiranSLO5700:58:19-
14M495581Peruzza ClaudioITA6100:59:09-
15M496604Stevenson JohnGRB6100:59:11-
16M498538Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6000:59:16-
17M4102599Segat RenatoITA6000:59:29-
18M4106583Pitau MaurizioITA5900:59:38-
19M4111527De Crignis PaoloITA6000:59:46-
20M4120545Griffin GerITA5901:00:11-
21M4129513Baranski BoguslawPOL5801:00:23-
22M4130620Vrábel MikulášMŠK Vranov nad Topľou5901:00:24-
23M4137531Devetak TommasoITA6001:00:53-
24M4142588Rainford JohnPreston Harriers6101:01:02-
25M4145565Markovic ZoranSRB6001:01:11-
26M4147540Ertekin Abdullah YavuzTUR6001:01:20-
27M4156516Bonacina PaoloITA6101:01:39-
28M4174548Hrivnak JánAK Banik Prievidza6001:02:55-
29M4176534Dojčár JurajSlovakia Mountain Running Team5801:03:06-
30M4178594Savić MiroACRONI TEAM6001:03:15-
31M4180522Coden DaniloITA6101:03:20-
32M4184602Smutný ZdeněkAHA Vyškov5701:03:39-
33M4186514Beaty AndrewCumberland Fell Runners5801:03:46-
34M4187603Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:47-
35M4192566McCavana PatDublin5901:04:10-
36M4205568McGreevy DominicNewcastle AC5701:04:44-
37M4209606Strain FulvioITA6101:05:00-
38M4247569Merotto RobertoITA6101:06:55-
39M4255590Reiterer RobertTelmekom-Team-Südtirol5901:07:13-
40M4259563Marchio GiorgioPolisportiva Montereal6001:07:39-
41M4266559Lunghi LuigiITA5901:08:01-
42M4269530Della Pietra AngeloITA5601:08:12-
43M4278584Pizzichini RenzoITA5801:08:43-
44M4287553Kenny Raymond EdwardGBR6001:09:13-
45M4293507Agostinis PietroITA5901:09:34-
46M4294535Donadi AntonioITA6001:09:37-
47M4296618Visini GiuseppeITA5701:09:43-
48M4297623Zanatta RenzoITA6001:09:44-
49M4299551Itri AndreaITA5901:09:47-
50M4305614Trussardi ElioITA5701:10:04-
51M4317555Kozhin PetrSt. Petersburg6101:10:33-
52M4318580Perin TizianoITA5801:10:49-
53M4321608Strappato SergioITA6101:10:55-
54M4332571Milan OttorinoITA5801:11:27-
55M4336582Petrussa PaoloITA6001:11:36-
56M4338508Alpini MaurizioITA6001:11:45-
57M4344515Bertuzzi LeandroITA5701:12:24-
58M4352613Tormen LuigiITA5901:12:34-
59M4353544Greenan SeamusClonliffe Harriers5701:12:35-
60M4355617Virgolini FabrizioITA5701:12:41-
61M4370622Wutti ToniAUT5801:13:37-
62M4380537Duleba AndrejPúchov5801:14:08-
63M4396615Urban JosefSABZO Praha5601:14:56-
64M4413519Carofiglio FrancescoITA5901:16:20-
65M4418593Santarossa FrancescoITA5801:16:41-
66M4424595Scodellaro RenatoITA5801:16:59-
67M4427529Dean PaoloITA5801:17:09-
68M4433558Longo GiuseppeITA5901:17:42-
69M4440506Adamo NicolaITA5901:18:21-
70M4444591Rossetto ElioITA6001:18:35-
71M4446542Gaglia MicheleITA5801:18:51-
72M4449586Pravato ClaudioITA6001:19:00-
73M4454518Cantarutti FulvioITA5801:19:23-
74M4455541Fontana UrbanoG.S. Voltan5901:19:25-
75M4462587Ragogna GiuseppeITA5701:20:11-
76M4463592Rugo RenzoITA6001:20:13-
77M4471578Olivo MarinoITA5901:20:55-
78M4472523Comelli LucianoITA5701:20:57-
79M4476611Thompson Gordon DouglasPreston Harriers6001:21:46-
80M4480556Krám MiroslavMaratonstav Úpice5601:22:29-
81M4485510Amato GiuseppeITA5801:22:56-
82M4487564Marinuzzi GiuseppeITA6001:22:57-
83M4497596Scremin MircoITA6001:24:14-
84M4500543Godeassi MaurizioITA6001:24:36-
85M4504546Grillo MircoITA5801:25:15-
86M4505562Maranzana LauroITA5901:25:22-
87M4513512Ballico LuigiITA5701:26:53-
88M4522609Tengattini EzioAtletica Paratico6101:31:16-
89M4523511Arena MarcelloITA5701:31:38-
90M4529597Scubla AngeloITA5701:34:02-
91M4530572Modolo GiampaoloITA5701:34:11-
92M4532579Pelos AldoITA5601:35:10-
93M4535532Dewhurst GlennAUS5901:36:52-
94M4540526Czekay SvenGER5901:39:33-
95M4541598Sebastiani LeonardoITA6101:39:44-
96M4544549Hruška MilanSportovní spolek Radost5901:41:39-
-M4-619Vittori BrunoITA61DNF-
-M4-600Sgarzi StefanoITA58DNF-
-M4-605Stich WalterLG Oberland61DNF-
-M4-547Hesselmann RolfLG Hünxe57DNF-
W50 (trať 10,98 km, 620 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4159717Heilig-Duventäster Marie-LuiseLG Welfen6101:01:44-
2W4264720Hynštová MarieAHA Vyškov5701:07:59-
3W4290704Bonanni IrisITA5601:09:28-
4W4327716Greenan MagsClonliffe5701:11:09-
5W4341732Zalisko OksanaSK NU Lvivska Politechnika5601:12:14-
6W4346731Zahalová JindraCZE6101:12:27-
7W4349729Sachs ChristineTV Geiselhöring5701:12:32-
8W4354703Bergler UschiLG Welfen5801:12:40-
9W4369718Hoffmann BrigitteGER5701:13:34-
10W4377730Urbani MariaITA5701:14:03-
11W4382702Beaty Kathleencumberland fell runners5801:14:14-
12W4399705Boose ChristineCAN6001:15:21-
13W4402709Buzzi MiriamITA6001:15:37-
14W4404728Rigamonti GiannaITA5701:15:43-
15W4439719Hrivnaková AnnaBS Tatran Turany6001:18:06-
16W4445708Budinská EvaSlovakia Mountain Running Team5601:18:47-
17W4453706Brachetti GraziaITA6001:19:18-
18W4464712Dario GiuseppinaITA6101:20:22-
19W4467724Pasin MargheritaITA6001:20:38-
20W4470714Fuhrmann CarmenTeam Klinikum Nürnberg5901:20:45-
21W4473722Martinová EvaValteřice5801:21:10-
22W4474726Procházková IrenaBonBon Praha5701:21:13-
23W4490721Lane SharonAUS6001:23:12-
24W4502707Buck Lindsay JeanCumberland Fell Runners6001:24:45-
25W4512711D'andrea MariaA.S.D. ATLETICA AVIANO6001:26:48-
26W4533723Miorin FrancescaITA5901:35:39-
27W4538727Puntel EvelinaITA5901:38:03-
28W4542713Di Lenardo ChiaraITA6101:39:54-
29W4549715Girardi EddaITA6002:30:55-
M55 (trať 8,68 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M520830Tikhonov LeonidRUS5600:41:01-
2M521771Englaro GianpaoloITA5600:41:11-
3M527838Vallicella AlfonsoITA5600:42:07-
4M530821Smrčka MilošBK Říčany5400:42:27-
5M536758Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:14-
6M537819Senoner Hugotelmekom team südtirol5500:43:18-
7M540755Caldart GiovanniITA5300:43:52-
8M541808Portigliotti MarinoG.S.A. VALSESIA5300:43:53-
9M546826Steinhauser Peter PaulTelmekom-Team-Südtirol5300:44:17-
10M547834Trentin VirginioITA5400:44:35-
11M550774Fries ElmarTV Geiselhöring5300:45:16-
12M557844Yildiz DuraliTUR5500:45:58-
13M558836Tubia OddoneITA5300:46:15-
14M560787Kováč MiroslavSlovenský orol Trenčín5200:46:25-
15M563810Pugnetti Maurizioa.s.d.carniatletica5500:46:30-
16M564801Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:40-
17M565792Martinis AurelioITA5400:46:41-
18M568831Toni SilvioA.S.D. ORECCHIELLA GARFAGNANA5500:47:06-
19M569779Hauser AndyHolmfirth Harriers5500:47:18-
20M570798Ortis VenanzioITA5500:47:23-
21M571805Piccinin GianpaoloITA5200:47:25-
22M577841Vieider HeinrichTelmekom-Team-Südtirol5400:47:50-
23M579741Baschiera ClaudioITA5400:47:56-
24M580794Müller Hans-GünterRennsteiglaufverein5300:47:59-
25M584782Isidori EttoreITA5600:48:15-
26M585833Toscan RinaldoITA5600:48:21-
27M586820Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:48:29-
28M588765Da Canal VirgilioITA5600:48:45-
29M591753Burkhardt LotharLG Welfen5600:49:18-
30M593742Battistella GuerrinoITA5400:49:23-
31M595760Cella AntoninoITA5300:49:36-
32M598822Sobek MiroslavPúchov5600:49:47-
33M5101824Stevanović RajkoSLO5200:49:53-
34M5102806Pigozzi CarloITA5200:49:57-
35M5104776Ghilardi LauroAtletica Marignana5400:50:03-
36M5119754Burn RobertThirsk& Sowerby Harriers5300:51:04-
37M5122796Neukomm RemoITA5300:51:11-
38M5123843Watson AlanAUS5200:51:21-
39M5124807Poletto LucioITA5600:51:25-
40M5139803Perin AntonioITA5400:52:44-
41M5141746Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5600:52:54-
42M5142837Uniati SilvanoITA5600:53:15-
43M5144840Vezzi FulvioITA5500:53:24-
44M5146756Calzaferri PaoloITA5200:53:38-
45M5148772Ferrari GianfrancoAtletica 3V5400:53:42-
46M5150790Malatín ŠtefanAAC Brno5500:54:10-
47M5151762Ciresa VittorioAtletica 3V5600:54:12-
48M5152761Chies NataleITA5400:54:25-
49M5154784Koal GerdNLLB Cottbus5200:54:42-
50M5157775Fuhrmann GünterTeam Klinikum Nürnberg5600:54:48-
51M5158744Bonassi LucianoATLETICA PARATICO5300:54:49-
52M5165812Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5300:55:06-
53M5167791Maniago BrunoAtl. San Martino Coop Casarsa5300:55:33-
54M5170781Hyross PavelSlovakia Mountain Running Team5200:55:40-
55M5174783Karak ŠtefanSlovenské elektrárne5100:56:06-
56M5177832Tonin BrunoITA5400:56:12-
57M5180793McLoughlin MichaelPreston Harriers5200:56:27-
58M5184802Pelli LandoITA5500:56:36-
59M5186759Carboni CostantinoITA5400:56:54-
60M5189777Giacomello IvanoITA5500:57:03-
61M5191811Radulovic RadovanSRB5200:57:06-
62M5193827Stua WilliamITA5200:57:18-
63M5204773Finco PietroITA5400:58:00-
64M5205799Pagnutti GiancarloITA5300:58:02-
65M5206842Vuerich AndreaITA5500:58:10-
66M5207757Cantamessi GiorgioAtletica Paratico5100:58:16-
67M5211747Bradley NicholasMeirionnydd running club5400:58:33-
68M5216818Semproniel AngeloITA5400:59:13-
69M5219750Brown Willie Johnmourne runners5201:00:03-
70M5223749Brazzale FiorenzoITA5201:00:21-
71M5224845Zorzanello GiovanniITA5501:00:22-
72M5225817Scodellaro FrancoITA5501:00:23-
73M5229770Eberhart FritzLG Donau-Ries5601:00:28-
74M5230768Di Centa PaoloITA5301:00:38-
75M5232766Del Gobbo RenatoITA5501:00:39-
76M5233745Bortolan RenzoITA5301:01:04-
77M5236740Bakyta JánDubnica nad Váhom5301:01:16-
78M5238780Hervat EugenioITA5601:01:43-
79M5240823Spölgen JoachimTeam Voreifel5401:02:07-
80M5241788Krupka MilanTJ Rumburk5601:02:28-
81M5243751Bruegel JuergenGER5301:02:41-
82M5245813Rinaldi AdrianoITA5201:03:06-
83M5249829Tichý FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5501:03:36-
84M5251825Steffan OdinoITA5601:03:56-
85M5253763Colomba EnricoITA5301:04:25-
86M5254764Crosato RobertoITA5201:04:42-
87M5264815Sachs WernerTV Geiselhöring5301:06:36-
88M5266778Grünwald Günter FranzGER5201:07:00-
89M5267752Buratti MauroITA5601:07:29-
90M5272809Proietti MauroITA5201:10:40-
91M5274804Pezze EzioATLETICA PARATICO5401:10:55-
92M5279835Trevisan DanieleITA5501:14:02-
93M5291769Donghi EugenioItaly5501:18:27-
94M5292767Di Bello FrancoITA5101:18:31-
-M5-839Vaughan Frankiemeirionnydd running club54DNF-
W55 (trať 8,68 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W594973Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:49:30-
2W5106980Trave Anne MagretheNOR5500:50:13-
3W5121968Moras DanilaLeoni San Marco5500:51:08-
4W5153956Brenner Piccinin VerenaITA5300:54:37-
5W5163954Bertocchi DanielaITA5600:55:04-
6W5172963Fischer AnneATS Cuxhaven5500:55:54-
7W5176974Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:56:08-
8W5178971Pattis RosaASV LG Schlern5200:56:21-
9W5182960Dall'armi IvanaA.S.D. ATLETICA AVIANO5300:56:32-
10W5188965Grazioso ClemesITA5200:57:02-
11W5217955Boesi Maria GraziaATLETICA PARATICO5400:59:23-
12W5220981Vannini VannaA.S.D. ATLETICA AVIANO5601:00:06-
13W5235976Possagno RosannaAtletica Villorba5301:01:10-
14W5248983Visconti UrsulaKLC Klagenfurt5301:03:32-
15W5257977Short ElisabethAUS5101:05:01-
16W5265966Jäger GertrudTV Geiselhöring5501:06:42-
17W5268972Patton DorothyCumberland Fell Runners5501:07:47-
18W5273982Viol RossellaITA5201:10:48-
19W5277967Monego PieraITA5501:13:09-
20W5278978Taschieri NormaITA5201:13:20-
21W5280979Totaro LuciaITA5401:14:04-
22W5282959Cattelan GrazianaIdeal Door Libertas Gen. Biagio5401:14:37-
23W5284962Falappi PaolaITA5101:15:18-
24W5286970Passon LuisaITA5201:15:32-
25W5290969Mottram JaneCumberland Fell Runners5401:17:59-
26W5293961De Gioia GioiaITA5201:18:37-
27W5294975Piol MauraITA5401:18:42-
28W5296957Burn ChristineGBR5401:19:12-
29W5299984Voss MonicaGER5101:20:50-
30W5300964Gatto Maria CristinaITA5301:21:48-
31W5304958Casarini MarinellaITA5201:29:03-
M60 (trať 8,68 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M642908Moscato AurelioPolisportiva Libertas Cernuschese5100:43:55-
2M652938Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:45:27-
3M654858Andrich IvoITA4900:45:40-
4M656891Grant BernardHarrogate Harriers4800:45:54-
5M662939Winn JackieEllenborough AC5100:46:28-
6M672941Zampieri EnnioITA5000:47:28-
7M673936Valle FrancoA.S. Carniatletica4800:47:33-
8M681880Donadoni LivioATLETICA PARATICO4900:48:01-
9M692928Spangaro AmedeoSTELLA ALPINA4800:49:21-
10M696886Foccoli UmbertoITA5000:49:39-
11M699934Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:50-
12M6100875Ciric DraganSRB5100:49:51-
13M6106912Novacco AldoITA5000:50:13-
14M6109914Pletzer RudolfTSV Frickenhausen4900:50:21-
15M6110930Stadler AlfredGER4900:50:29-
16M6111874Cipolla AgostinoITA5100:50:31-
17M6112931Sviták StanislavAK Žilina5000:50:34-
18M6114865Bolla AntonelloAtletica Team Lario5000:50:37-
19M6117872Chiara CarlluccioGSA Valsesia5100:50:47-
20M6118923Sbrizzai RobertoITA4900:50:52-
21M6125861Barizza GiulianoITA4800:51:26-
22M6128907Molinaro SerenoITA4900:51:36-
23M6129916Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:51:37-
24M6130864Blum SiegfriedFC Unterkirnach5000:51:45-
25M6135896Kulyk OleksiyFenix, Lviv, Ukraine4900:52:25-
26M6137909Nagl WilliLC Running Puchberg4600:52:40-
27M6147892Herington SteveHereford Couriers4800:53:40-
28M6149918Reichert AndrzejUjazd5100:54:09-
29M6155897Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:54:47-
30M6156927Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:48-
31M6161893Ianich AidoITA4700:54:58-
32M6163906Micic DragoslavVeteran4900:55:04-
33M6169932Tagliaferri GiulianoITA4800:55:36-
34M6175856Agliotti FaustoITA4900:56:07-
35M6178895Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:56:21-
36M6187910Nicholls PeterGBR5100:56:57-
37M6190898Leszkow JosefMK Hlinsko5100:57:04-
38M6192881Ermacora PierinoITA5000:57:11-
39M6195870Ceragioli LucianoITA4700:57:37-
40M6197905Mazzoleni TarcisioITA4700:57:43-
41M6198903Mason FrancoITA5000:57:44-
42M6199878Di Lenardo PierinoITA5000:57:45-
43M6200889Giovannini AnnibaleITA5100:57:47-
44M6201862Bertoldi AlbertoITA5000:57:48-
45M6203883Fae GiuseppeITA4700:57:55-
46M6209920Rossi TizianoITA4900:58:25-
47M6212904Mason LaudinoITA4700:58:46-
48M6213879Didone RobertoITA5000:58:48-
49M6218863Biasin FulvioAtletica San Martino5100:59:55-
50M6226929Spedicati StefanoITA4801:00:26-
51M6227859Armellin LuigiITA4801:00:27-
52M6230860Barbon AngeloITA5001:00:38-
53M6233888Gasparetto LucianoITA4701:01:04-
54M6246902Martinis DinoITA4901:03:13-
55M6247921Ruzzier MarinoITA5101:03:18-
56M6252885Ferraris GiovanniITA4701:04:15-
57M6255884Fanin ArmandoITA4901:04:50-
58M6256857Andreetta GildoITA4601:04:58-
59M6258867Botti LucianoA.S.D. ATLETICA AVIANO4901:05:20-
60M6259877Di Carlo GaetanoITA5101:05:30-
61M6260943Zorzi MarioITA5001:05:47-
62M6261917Rati CorradoITA4901:06:01-
63M6263899Lewis JohnGBR5001:06:32-
64M6269868Calligaro GiuseppeITA4701:09:06-
65M6275926Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:12:22-
66M6276869Cavalieri EnricoITA4901:12:31-
67M6289933Taruselli RobertoITA5101:17:58-
68M6297900Maranzina AldoITA4601:19:23-
69M6298871Cerroni AntonioRunners Chieti4701:20:42-
70M6303924Setunský OldřichŠK Houštka4801:28:42-
71M6305937Vatua FabioITA4601:29:08-
72M6308887Fullop VladimírSlovakia Mountain Running Team4701:45:02-
-M6-890Gorbunov AntonTV Geiselhöring49DNF-
W60 (trať 8,68 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W61831008Spronk MarianneSV Viktoria Goch4800:56:35-
2W61851009Staroňová AnnaLK Opalisko Závažna Poruba4800:56:39-
3W62081011Winkler LuiseTSV Gershofen5100:58:20-
4W62221003Olma IrmgardVfB-LC Friedrichshafen4801:00:15-
5W62361010Vezzoli EnricaITA5001:01:16-
6W62501006Rizzotti EmilianaITA5001:03:42-
7W6262996Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:31-
8W6270998Kofler AnnalieseITA5001:09:45-
9W6271994Da Re PasqualinaITA4901:10:26-
10W62811000Marcolin NorinaITA5001:14:06-
11W62831005Pol EmilianaITA4801:14:54-
12W62871004Pittia MarziaITA4901:16:53-
13W62881001Mio Anzolin RitaITA4701:17:08-
14W6301995De Biagi NadiaITA4701:22:20-
15W6302992Bestenbreur Mareikerunnersworld4801:26:18-
16W63061002Neta SlavicaSRB5001:31:13-
17W63071007Sandrini MargitAmateur Sport Club Berg4701:31:45-
M65 (trať 8,68 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M711032Fruet AlfredAthletic Club 96 Alpikom4500:34:48-
2M721035Imbrosci VincenzoG.S.A. Valsesia4400:35:09-
3M731039Milan ClaudioAtletica Susa4600:36:06-
4M741023Bruno InnocenteITA4300:36:40-
5M751029De Crignis GrazianoU.S. ALDO MORO PALUZZA (UDINE)4300:37:28-
6M771052Smali RobertoITA4500:38:42-
7M7101054Tschermnjak WilliAUT4500:39:15-
8M7111036Leszkow PetrMK Hlinsko4400:39:26-
9M7121049Romele AdamoAtletica Paratico4500:39:31-
10M7141047Plazzotta AldoITA4400:40:08-
11M7161060Zuin DelfinoITA4400:40:41-
12M7191040Moody PeterCarmarthen Harriers4300:40:49-
13M7231031Ford MartinCheltenham & County Harriers4300:41:25-
14M7241033Hetherton MichaelYork Acorn RC4600:41:44-
15M7251025Casula VincenzoITA4400:41:50-
16M7261056Vodička JanMK Radslavice4500:41:53-
17M7321046Pittino GianniITA4600:42:32-
18M7341028Darsie GianpaoloITA4600:43:03-
19M7351055Violin GiuseppeAtl. S. Martino T.4600:43:08-
20M7381050Rossi AdrianoITA4600:43:26-
21M7431045Pinzani RemigioITA4200:44:06-
22M7451038Matiášek PetrAthletic veteran club Praha4600:44:12-
23M7591022Bogenhuber MaxAUS4200:46:19-
24M7611059Winkler Karl AntonGER4500:46:26-
25M7661057Vrána DušanDubnica4500:46:47-
26M7671024Cafarella AntoninoITA4600:47:04-
27M7741021Belsito RobertoLaufgemeinshaft Schlern4300:47:34-
28M7831048Plecháček JiříSokol Tuháň4400:48:08-
29M7871042Mosca MicheleITA4400:48:34-
30M71301026Cesar Normando T.b.BRA4600:51:45-
31M71331058Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4400:52:11-
32M71341020Auriol DanielFRA4300:52:13-
33M71381044Petrović MiloradSRB4400:52:41-
34M71391041Morgan DavidGB-Workington4400:52:44-
35M71441034Iannelli CorradoITA4500:53:24-
36M71591037Lipnik BrankoSLO4500:54:51-
37M71661053Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4600:55:28-
38M72851030Dzuroška VladimírSlovakia Mountain Running Team4201:15:29-
-M7-1018Andregg AlbertSUI45DNF-
-M7-1019Aufderklamm RolandAmateur-Sport-Club-Berg43DNF-
-M7-1027D'Iincal DarioITA46DNF-
-M7-1043Passot GiulioITA43DNF-
W65 (trať 8,68 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W7281140Plener CharlotteGER4500:42:16-
2W7751135Fretta FiorellaITA4600:47:37-
3W7781131Bauer LeniLC Aichach4500:47:55-
4W7901132Corelli IolandaDopolavoro Ferrov. Udine4500:48:57-
5W71271141Risch KarinTSV Eschollbrücken-Eich4600:51:27-
6W71431136Furegon ErminiaA.S.D. ATLETICA AVIANO4200:53:18-
7W71621137Grigio VeleriaITA4200:54:59-
8W71811142Robinson BrendaROCHDALE HARRIERS4300:56:31-
9W71961139Panzironi Anna MariaITA4300:57:38-
10W72101133Dzurošková TatianaKanoe Tatra Klub4600:58:30-
11W72951144Hocevar Trontelj SilvaSLO team4301:19:01-
-W7-1138Moser AmandaPost SV Graz43DNF-
M70 (trať 8,68 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M861080Gross GeorgSVO LA Germaringen3800:37:39-
2M881074Covey PeterPudsey & Bramley3900:38:53-
3M891084Krausse RaimundGER3900:38:56-
4M8131087Monini GiuseppeOrecchiella Garfagnana3900:40:05-
5M8151094Seiffert GeroldSSV Ulm 18464000:40:16-
6M8171089Peruzzo TullioITA3800:40:43-
7M8221096Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:41:21-
8M8291085Krupskiy VasylFenix Lwów4000:42:24-
9M8311097Valli RoccoLA Torre3900:42:29-
10M8331073Bucovaz MarioITA4100:42:53-
11M8391092Roffare MircoITA3600:43:32-
12M8441070Aresti NicolinoITA4100:44:11-
13M8481083Kenneth BuckleGBR4100:45:02-
14M8531081Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:45:39-
15M8551098Volskyi OleksandrKlub Masterov Kiev, Ukraine4000:45:46-
16M8761091Pravisani EzioITA3900:47:38-
17M8821078Fiamin IvanBratislava4100:48:06-
18M8971095Stelzer HerbertPostsportverein Graz3600:49:45-
19M81041086Hána KvětoslavSvatobořice3700:50:03-
20M81081076Dal Bo EmilioITA3800:50:20-
21M81151075Cziganyik RezsoHUN4100:50:41-
22M81201088Moser HorstAUT4000:51:07-
23M81251079Gasparini AdrianoITA3700:51:26-
24M81601099Watson StephenCumberland Fell Runners4000:54:54-
25M81681082Kellett MichaelIRL-Dublin3900:55:35-
26M81711100Trontelj MiroAK Koper4000:55:50-
27M82141090Poli RuggeroITA3900:58:49-
28M82211077Deuss PeterVfl Waldkraiburg3701:00:12-
W70 (trať 8,68 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W81161149Berghaus BärbelSolinger LC4000:50:43-
2W81731151Riboldi Maria PiaITA4100:56:03-
3W82151150Fragiacomo Maria CristinaA.S.D. ATLETICA AVIANO3800:59:09-
4W82391152Sellan JoleITA4001:01:44-
M75+ (trať 8,68 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9181111Baggia BrunoAtletica Valli di Non e Sole3400:40:44-
2M9491120Pasqualini BenvenutoITA3400:45:06-
3M9511113Cerello AngeloAtletica Casorate3400:45:20-
4M9891110Amarell LudwigGMRLV Laufgruppe Süd3500:48:50-
5M91031114Číž FrantišekOrol Prievidza3500:49:59-
6M91131112Boschi GiuseppeG.S.A. Corno Marco Itali3500:50:36-
7M91321118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:58-
8M91361119Molinari SergioITA3600:52:39-
9M91941116Hajro AntonBaník Sebedražie3500:57:36-
10M92271121Stevanović VladaVeteran Beograd3401:00:27-
11M92421117Linke HorstGER3201:02:37-
12M92431115Duffy PeterNorthern Veterans AC3501:02:41-
W75+ (trať 8,68 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W92021158Marcibálová MáriaSlovakia Mountain Running Team3400:57:50-
Trať 8,68 km, 493 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M711032Fruet AlfredAthletic Club 96 Alpikom4500:34:48-
2M721035Imbrosci VincenzoG.S.A. Valsesia4400:35:09-
3M731039Milan ClaudioAtletica Susa4600:36:06-
4M741023Bruno InnocenteITA4300:36:40-
5M751029De Crignis GrazianoU.S. ALDO MORO PALUZZA (UDINE)4300:37:28-
1M861080Gross GeorgSVO LA Germaringen3800:37:39-
6M771052Smali RobertoITA4500:38:42-
2M881074Covey PeterPudsey & Bramley3900:38:53-
3M891084Krausse RaimundGER3900:38:56-
7M7101054Tschermnjak WilliAUT4500:39:15-
8M7111036Leszkow PetrMK Hlinsko4400:39:26-
9M7121049Romele AdamoAtletica Paratico4500:39:31-
4M8131087Monini GiuseppeOrecchiella Garfagnana3900:40:05-
10M7141047Plazzotta AldoITA4400:40:08-
5M8151094Seiffert GeroldSSV Ulm 18464000:40:16-
11M7161060Zuin DelfinoITA4400:40:41-
6M8171089Peruzzo TullioITA3800:40:43-
1M9181111Baggia BrunoAtletica Valli di Non e Sole3400:40:44-
12M7191040Moody PeterCarmarthen Harriers4300:40:49-
1M520830Tikhonov LeonidRUS5600:41:01-
2M521771Englaro GianpaoloITA5600:41:11-
7M8221096Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:41:21-
13M7231031Ford MartinCheltenham & County Harriers4300:41:25-
14M7241033Hetherton MichaelYork Acorn RC4600:41:44-
15M7251025Casula VincenzoITA4400:41:50-
16M7261056Vodička JanMK Radslavice4500:41:53-
3M527838Vallicella AlfonsoITA5600:42:07-
1W7281140Plener CharlotteGER4500:42:16-
8M8291085Krupskiy VasylFenix Lwów4000:42:24-
4M530821Smrčka MilošBK Říčany5400:42:27-
9M8311097Valli RoccoLA Torre3900:42:29-
17M7321046Pittino GianniITA4600:42:32-
10M8331073Bucovaz MarioITA4100:42:53-
18M7341028Darsie GianpaoloITA4600:43:03-
19M7351055Violin GiuseppeAtl. S. Martino T.4600:43:08-
5M536758Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:14-
6M537819Senoner Hugotelmekom team südtirol5500:43:18-
20M7381050Rossi AdrianoITA4600:43:26-
11M8391092Roffare MircoITA3600:43:32-
7M540755Caldart GiovanniITA5300:43:52-
8M541808Portigliotti MarinoG.S.A. VALSESIA5300:43:53-
1M642908Moscato AurelioPolisportiva Libertas Cernuschese5100:43:55-
21M7431045Pinzani RemigioITA4200:44:06-
12M8441070Aresti NicolinoITA4100:44:11-
22M7451038Matiášek PetrAthletic veteran club Praha4600:44:12-
9M546826Steinhauser Peter PaulTelmekom-Team-Südtirol5300:44:17-
10M547834Trentin VirginioITA5400:44:35-
13M8481083Kenneth BuckleGBR4100:45:02-
2M9491120Pasqualini BenvenutoITA3400:45:06-
11M550774Fries ElmarTV Geiselhöring5300:45:16-
3M9511113Cerello AngeloAtletica Casorate3400:45:20-
2M652938Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:45:27-
14M8531081Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:45:39-
3M654858Andrich IvoITA4900:45:40-
15M8551098Volskyi OleksandrKlub Masterov Kiev, Ukraine4000:45:46-
4M656891Grant BernardHarrogate Harriers4800:45:54-
12M557844Yildiz DuraliTUR5500:45:58-
13M558836Tubia OddoneITA5300:46:15-
23M7591022Bogenhuber MaxAUS4200:46:19-
14M560787Kováč MiroslavSlovenský orol Trenčín5200:46:25-
24M7611059Winkler Karl AntonGER4500:46:26-
5M662939Winn JackieEllenborough AC5100:46:28-
15M563810Pugnetti Maurizioa.s.d.carniatletica5500:46:30-
16M564801Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:40-
17M565792Martinis AurelioITA5400:46:41-
25M7661057Vrána DušanDubnica4500:46:47-
26M7671024Cafarella AntoninoITA4600:47:04-
18M568831Toni SilvioA.S.D. ORECCHIELLA GARFAGNANA5500:47:06-
19M569779Hauser AndyHolmfirth Harriers5500:47:18-
20M570798Ortis VenanzioITA5500:47:23-
21M571805Piccinin GianpaoloITA5200:47:25-
6M672941Zampieri EnnioITA5000:47:28-
7M673936Valle FrancoA.S. Carniatletica4800:47:33-
27M7741021Belsito RobertoLaufgemeinshaft Schlern4300:47:34-
2W7751135Fretta FiorellaITA4600:47:37-
16M8761091Pravisani EzioITA3900:47:38-
22M577841Vieider HeinrichTelmekom-Team-Südtirol5400:47:50-
3W7781131Bauer LeniLC Aichach4500:47:55-
23M579741Baschiera ClaudioITA5400:47:56-
24M580794Müller Hans-GünterRennsteiglaufverein5300:47:59-
8M681880Donadoni LivioATLETICA PARATICO4900:48:01-
17M8821078Fiamin IvanBratislava4100:48:06-
28M7831048Plecháček JiříSokol Tuháň4400:48:08-
25M584782Isidori EttoreITA5600:48:15-
26M585833Toscan RinaldoITA5600:48:21-
27M586820Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:48:29-
29M7871042Mosca MicheleITA4400:48:34-
28M588765Da Canal VirgilioITA5600:48:45-
4M9891110Amarell LudwigGMRLV Laufgruppe Süd3500:48:50-
4W7901132Corelli IolandaDopolavoro Ferrov. Udine4500:48:57-
29M591753Burkhardt LotharLG Welfen5600:49:18-
9M692928Spangaro AmedeoSTELLA ALPINA4800:49:21-
30M593742Battistella GuerrinoITA5400:49:23-
1W594973Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:49:30-
31M595760Cella AntoninoITA5300:49:36-
10M696886Foccoli UmbertoITA5000:49:39-
18M8971095Stelzer HerbertPostsportverein Graz3600:49:45-
32M598822Sobek MiroslavPúchov5600:49:47-
11M699934Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:50-
12M6100875Ciric DraganSRB5100:49:51-
33M5101824Stevanović RajkoSLO5200:49:53-
34M5102806Pigozzi CarloITA5200:49:57-
5M91031114Číž FrantišekOrol Prievidza3500:49:59-
19M81041086Hána KvětoslavSvatobořice3700:50:03-
35M5104776Ghilardi LauroAtletica Marignana5400:50:03-
13M6106912Novacco AldoITA5000:50:13-
2W5106980Trave Anne MagretheNOR5500:50:13-
20M81081076Dal Bo EmilioITA3800:50:20-
14M6109914Pletzer RudolfTSV Frickenhausen4900:50:21-
15M6110930Stadler AlfredGER4900:50:29-
16M6111874Cipolla AgostinoITA5100:50:31-
17M6112931Sviták StanislavAK Žilina5000:50:34-
6M91131112Boschi GiuseppeG.S.A. Corno Marco Itali3500:50:36-
18M6114865Bolla AntonelloAtletica Team Lario5000:50:37-
21M81151075Cziganyik RezsoHUN4100:50:41-
1W81161149Berghaus BärbelSolinger LC4000:50:43-
19M6117872Chiara CarlluccioGSA Valsesia5100:50:47-
20M6118923Sbrizzai RobertoITA4900:50:52-
36M5119754Burn RobertThirsk& Sowerby Harriers5300:51:04-
22M81201088Moser HorstAUT4000:51:07-
3W5121968Moras DanilaLeoni San Marco5500:51:08-
37M5122796Neukomm RemoITA5300:51:11-
38M5123843Watson AlanAUS5200:51:21-
39M5124807Poletto LucioITA5600:51:25-
23M81251079Gasparini AdrianoITA3700:51:26-
21M6125861Barizza GiulianoITA4800:51:26-
5W71271141Risch KarinTSV Eschollbrücken-Eich4600:51:27-
22M6128907Molinaro SerenoITA4900:51:36-
23M6129916Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:51:37-
30M71301026Cesar Normando T.b.BRA4600:51:45-
24M6130864Blum SiegfriedFC Unterkirnach5000:51:45-
7M91321118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:58-
31M71331058Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4400:52:11-
32M71341020Auriol DanielFRA4300:52:13-
25M6135896Kulyk OleksiyFenix, Lviv, Ukraine4900:52:25-
8M91361119Molinari SergioITA3600:52:39-
26M6137909Nagl WilliLC Running Puchberg4600:52:40-
33M71381044Petrović MiloradSRB4400:52:41-
40M5139803Perin AntonioITA5400:52:44-
34M71391041Morgan DavidGB-Workington4400:52:44-
41M5141746Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5600:52:54-
42M5142837Uniati SilvanoITA5600:53:15-
6W71431136Furegon ErminiaA.S.D. ATLETICA AVIANO4200:53:18-
43M5144840Vezzi FulvioITA5500:53:24-
35M71441034Iannelli CorradoITA4500:53:24-
44M5146756Calzaferri PaoloITA5200:53:38-
27M6147892Herington SteveHereford Couriers4800:53:40-
45M5148772Ferrari GianfrancoAtletica 3V5400:53:42-
28M6149918Reichert AndrzejUjazd5100:54:09-
46M5150790Malatín ŠtefanAAC Brno5500:54:10-
47M5151762Ciresa VittorioAtletica 3V5600:54:12-
48M5152761Chies NataleITA5400:54:25-
4W5153956Brenner Piccinin VerenaITA5300:54:37-
49M5154784Koal GerdNLLB Cottbus5200:54:42-
29M6155897Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:54:47-
30M6156927Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:48-
50M5157775Fuhrmann GünterTeam Klinikum Nürnberg5600:54:48-
51M5158744Bonassi LucianoATLETICA PARATICO5300:54:49-
36M71591037Lipnik BrankoSLO4500:54:51-
24M81601099Watson StephenCumberland Fell Runners4000:54:54-
31M6161893Ianich AidoITA4700:54:58-
7W71621137Grigio VeleriaITA4200:54:59-
5W5163954Bertocchi DanielaITA5600:55:04-
32M6163906Micic DragoslavVeteran4900:55:04-
52M5165812Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5300:55:06-
37M71661053Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4600:55:28-
53M5167791Maniago BrunoAtl. San Martino Coop Casarsa5300:55:33-
25M81681082Kellett MichaelIRL-Dublin3900:55:35-
33M6169932Tagliaferri GiulianoITA4800:55:36-
54M5170781Hyross PavelSlovakia Mountain Running Team5200:55:40-
26M81711100Trontelj MiroAK Koper4000:55:50-
6W5172963Fischer AnneATS Cuxhaven5500:55:54-
2W81731151Riboldi Maria PiaITA4100:56:03-
55M5174783Karak ŠtefanSlovenské elektrárne5100:56:06-
34M6175856Agliotti FaustoITA4900:56:07-
7W5176974Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:56:08-
56M5177832Tonin BrunoITA5400:56:12-
8W5178971Pattis RosaASV LG Schlern5200:56:21-
35M6178895Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:56:21-
57M5180793McLoughlin MichaelPreston Harriers5200:56:27-
8W71811142Robinson BrendaROCHDALE HARRIERS4300:56:31-
9W5182960Dall'armi IvanaA.S.D. ATLETICA AVIANO5300:56:32-
1W61831008Spronk MarianneSV Viktoria Goch4800:56:35-
58M5184802Pelli LandoITA5500:56:36-
2W61851009Staroňová AnnaLK Opalisko Závažna Poruba4800:56:39-
59M5186759Carboni CostantinoITA5400:56:54-
36M6187910Nicholls PeterGBR5100:56:57-
10W5188965Grazioso ClemesITA5200:57:02-
60M5189777Giacomello IvanoITA5500:57:03-
37M6190898Leszkow JosefMK Hlinsko5100:57:04-
61M5191811Radulovic RadovanSRB5200:57:06-
38M6192881Ermacora PierinoITA5000:57:11-
62M5193827Stua WilliamITA5200:57:18-
9M91941116Hajro AntonBaník Sebedražie3500:57:36-
39M6195870Ceragioli LucianoITA4700:57:37-
9W71961139Panzironi Anna MariaITA4300:57:38-
40M6197905Mazzoleni TarcisioITA4700:57:43-
41M6198903Mason FrancoITA5000:57:44-
42M6199878Di Lenardo PierinoITA5000:57:45-
43M6200889Giovannini AnnibaleITA5100:57:47-
44M6201862Bertoldi AlbertoITA5000:57:48-
1W92021158Marcibálová MáriaSlovakia Mountain Running Team3400:57:50-
45M6203883Fae GiuseppeITA4700:57:55-
63M5204773Finco PietroITA5400:58:00-
64M5205799Pagnutti GiancarloITA5300:58:02-
65M5206842Vuerich AndreaITA5500:58:10-
66M5207757Cantamessi GiorgioAtletica Paratico5100:58:16-
3W62081011Winkler LuiseTSV Gershofen5100:58:20-
46M6209920Rossi TizianoITA4900:58:25-
10W72101133Dzurošková TatianaKanoe Tatra Klub4600:58:30-
67M5211747Bradley NicholasMeirionnydd running club5400:58:33-
47M6212904Mason LaudinoITA4700:58:46-
48M6213879Didone RobertoITA5000:58:48-
27M82141090Poli RuggeroITA3900:58:49-
3W82151150Fragiacomo Maria CristinaA.S.D. ATLETICA AVIANO3800:59:09-
68M5216818Semproniel AngeloITA5400:59:13-
11W5217955Boesi Maria GraziaATLETICA PARATICO5400:59:23-
49M6218863Biasin FulvioAtletica San Martino5100:59:55-
69M5219750Brown Willie Johnmourne runners5201:00:03-
12W5220981Vannini VannaA.S.D. ATLETICA AVIANO5601:00:06-
28M82211077Deuss PeterVfl Waldkraiburg3701:00:12-
4W62221003Olma IrmgardVfB-LC Friedrichshafen4801:00:15-
70M5223749Brazzale FiorenzoITA5201:00:21-
71M5224845Zorzanello GiovanniITA5501:00:22-
72M5225817Scodellaro FrancoITA5501:00:23-
50M6226929Spedicati StefanoITA4801:00:26-
10M92271121Stevanović VladaVeteran Beograd3401:00:27-
51M6227859Armellin LuigiITA4801:00:27-
73M5229770Eberhart FritzLG Donau-Ries5601:00:28-
52M6230860Barbon AngeloITA5001:00:38-
74M5230768Di Centa PaoloITA5301:00:38-
75M5232766Del Gobbo RenatoITA5501:00:39-
53M6233888Gasparetto LucianoITA4701:01:04-
76M5233745Bortolan RenzoITA5301:01:04-
13W5235976Possagno RosannaAtletica Villorba5301:01:10-
5W62361010Vezzoli EnricaITA5001:01:16-
77M5236740Bakyta JánDubnica nad Váhom5301:01:16-
78M5238780Hervat EugenioITA5601:01:43-
4W82391152Sellan JoleITA4001:01:44-
79M5240823Spölgen JoachimTeam Voreifel5401:02:07-
80M5241788Krupka MilanTJ Rumburk5601:02:28-
11M92421117Linke HorstGER3201:02:37-
81M5243751Bruegel JuergenGER5301:02:41-
12M92431115Duffy PeterNorthern Veterans AC3501:02:41-
82M5245813Rinaldi AdrianoITA5201:03:06-
54M6246902Martinis DinoITA4901:03:13-
55M6247921Ruzzier MarinoITA5101:03:18-
14W5248983Visconti UrsulaKLC Klagenfurt5301:03:32-
83M5249829Tichý FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5501:03:36-
6W62501006Rizzotti EmilianaITA5001:03:42-
84M5251825Steffan OdinoITA5601:03:56-
56M6252885Ferraris GiovanniITA4701:04:15-
85M5253763Colomba EnricoITA5301:04:25-
86M5254764Crosato RobertoITA5201:04:42-
57M6255884Fanin ArmandoITA4901:04:50-
58M6256857Andreetta GildoITA4601:04:58-
15W5257977Short ElisabethAUS5101:05:01-
59M6258867Botti LucianoA.S.D. ATLETICA AVIANO4901:05:20-
60M6259877Di Carlo GaetanoITA5101:05:30-
61M6260943Zorzi MarioITA5001:05:47-
62M6261917Rati CorradoITA4901:06:01-
7W6262996Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:31-
63M6263899Lewis JohnGBR5001:06:32-
87M5264815Sachs WernerTV Geiselhöring5301:06:36-
16W5265966Jäger GertrudTV Geiselhöring5501:06:42-
88M5266778Grünwald Günter FranzGER5201:07:00-
89M5267752Buratti MauroITA5601:07:29-
17W5268972Patton DorothyCumberland Fell Runners5501:07:47-
64M6269868Calligaro GiuseppeITA4701:09:06-
8W6270998Kofler AnnalieseITA5001:09:45-
9W6271994Da Re PasqualinaITA4901:10:26-
90M5272809Proietti MauroITA5201:10:40-
18W5273982Viol RossellaITA5201:10:48-
91M5274804Pezze EzioATLETICA PARATICO5401:10:55-
65M6275926Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:12:22-
66M6276869Cavalieri EnricoITA4901:12:31-
19W5277967Monego PieraITA5501:13:09-
20W5278978Taschieri NormaITA5201:13:20-
92M5279835Trevisan DanieleITA5501:14:02-
21W5280979Totaro LuciaITA5401:14:04-
10W62811000Marcolin NorinaITA5001:14:06-
22W5282959Cattelan GrazianaIdeal Door Libertas Gen. Biagio5401:14:37-
11W62831005Pol EmilianaITA4801:14:54-
23W5284962Falappi PaolaITA5101:15:18-
38M72851030Dzuroška VladimírSlovakia Mountain Running Team4201:15:29-
24W5286970Passon LuisaITA5201:15:32-
12W62871004Pittia MarziaITA4901:16:53-
13W62881001Mio Anzolin RitaITA4701:17:08-
67M6289933Taruselli RobertoITA5101:17:58-
25W5290969Mottram JaneCumberland Fell Runners5401:17:59-
93M5291769Donghi EugenioItaly5501:18:27-
94M5292767Di Bello FrancoITA5101:18:31-
26W5293961De Gioia GioiaITA5201:18:37-
27W5294975Piol MauraITA5401:18:42-
11W72951144Hocevar Trontelj SilvaSLO team4301:19:01-
28W5296957Burn ChristineGBR5401:19:12-
68M6297900Maranzina AldoITA4601:19:23-
69M6298871Cerroni AntonioRunners Chieti4701:20:42-
29W5299984Voss MonicaGER5101:20:50-
30W5300964Gatto Maria CristinaITA5301:21:48-
14W6301995De Biagi NadiaITA4701:22:20-
15W6302992Bestenbreur Mareikerunnersworld4801:26:18-
70M6303924Setunský OldřichŠK Houštka4801:28:42-
31W5304958Casarini MarinellaITA5201:29:03-
71M6305937Vatua FabioITA4601:29:08-
16W63061002Neta SlavicaSRB5001:31:13-
17W63071007Sandrini MargitAmateur Sport Club Berg4701:31:45-
72M6308887Fullop VladimírSlovakia Mountain Running Team4701:45:02-
Trať 10,98 km, 620 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1140Galliano MassimoITA7400:47:52-
2M1238Filippi DiegoITA7500:49:11-
1M23252Molinari AntonioAtl. Trento Cmb Italia6700:49:12-
1M34460Roberts CraigKendal AAC6300:49:23-
2M25153Della Pietra LorenzoITA6900:49:49-
3M1652Marchi EmanueleITA7500:49:51-
2M37397Fregona LucioITA6400:49:54-
3M28117Bado CorradoITA6700:49:57-
3M39450Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:50:07-
4M210138Cencini DanieleITA7000:50:14-
4M311480Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:50:26-
4M11237Ermacora MicheleITA7300:50:54-
5M213215Pieroni MaurizioITA6700:50:59-
1M414509Amati ClaudioITA6000:51:08-
6M215201Paragoni IvanoITA7000:51:39-
5M316495Milesi DavideGS Orobie6400:52:03-
7M217250Zupančić MarjanKGT Papež7100:52:08-
5M11868Morocutti AntonelloITA7100:52:10-
8M219247Vettorel GiacomoITA6700:52:16-
9M220240Tiussi GilbertoITA6700:52:25-
10M221243Van Orden TimUSA6800:52:26-
2M422607Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:27-
6M12357Matanin Konečný MarcelMŠK Vranov7300:52:31-
6M324477Teraz FranciSLO6200:52:44-
3M425539Ebiner MattUSA6100:52:59-
11M226200Paniga OscarITA6900:53:00-
12M227242Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:03-
7M12867Morocutti GionniITA7300:53:04-
7M329357Bidese Giovanni BattistITA6300:53:08-
13M230116Badini CristianAtletica Paratico7100:53:17-
14M231159Fiorentini Marino PaoloITA7000:53:23-
8M13246Grasselli DenisITA7300:53:30-
15M233135Carty NeilIRL6600:53:37-
8M334485Vanotti EnzoITA6200:53:38-
16M235160Franco FlavioITA6700:53:41-
9M336431Meloni CarloITA6500:53:42-
17M237165Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7000:53:43-
10M338358Bigoni MicheleLA RECASTELLO RADICI GROUP6400:53:53-
4M439536Donati DonatoITA5900:53:55-
9M14042Giovio OscarITA7300:53:56-
10M14150Janjatovic MirkoSLO7100:53:59-
11M1426Bellini MauroITA7500:54:01-
18M243128Brennan JohnIRL7100:54:17-
19M244127Bregar MetodSLO6900:54:45-
5M445621Winfried Huber Dr.GER6000:54:56-
11M346387Dugdale PaulKendal6500:54:58-
12M347373Cunningham MikeIRL6500:55:05-
20M248164Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7000:55:08-
6M449521Cimenti GaetanoITA5600:55:09-
13M350457Pyke StephenStaffordshire Moorlands AC6500:55:11-
21M251115Antonutti EmanueleITA7000:55:12-
14M352414Hoeller KarlITA6300:55:30-
15M353410Gortan FrediITA6500:55:32-
22M253171Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:55:32-
12M15578Pessa LorisATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA7400:55:49-
23M256155Di Priamo AlessandroITA6800:55:54-
13M15772O'Farrell PeterIRL7500:56:01-
24M258195Oitzinger WilliamITA6800:56:06-
14M15990Schweigl Alexandertelmekom team südtirol7400:56:09-
16M360405Gamberoni PaoloITA6400:56:26-
7M460520Centofante GiorgioITA5900:56:26-
15M16215Brod CarstenGER7200:56:34-
16M1631Abrahám LuděkSK Hronov7500:56:41-
17M364471Settembrini ElioITA6300:56:45-
25M265122Bertarini AndreaITA7100:56:57-
18M366396Fraquelli GiancarloAthletic Team Lario6200:57:04-
17M1679Bertoni MassimoAtletica Paratico7400:57:17-
18M16891Segrado MarcoITA7200:57:20-
1W169292Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:57:38-
19M369433Menel RinaldoITA6200:57:38-
8M471560Maloney GerardIRL6000:57:40-
26M272132Buzzetti Giuseppegs csi morbegno7100:57:42-
27M273154Della Pietra FabioITA6700:57:52-
28M274119Bello AntonioITA6700:58:00-
9M475567Mc Donald MartinNorth Laois5600:58:04-
29M275110Adami GianniITA6900:58:04-
10M477577Novello MaurizioITA6000:58:05-
19M17898Zanitti MassimoITA7300:58:05-
20M17918Bubisutti PaoloITA7400:58:06-
11M479576Normandale AndyYork Acorn RC5600:58:06-
12M481575Munz BernhardGER6100:58:08-
20M382395Franceschini LucaITA6100:58:14-
13M483552Kavs MiranSLO5700:58:19-
30M284232Schneider HeikoGER6900:58:20-
21M385467Ryan KeithIRL6600:58:21-
31M286145Conroy CormacIRL6900:58:25-
22M387392Flora PiermarioITA6200:58:38-
21M18816Brumat RiccardoITA7400:58:45-
23M389360Blackburn ThomasIRL6500:58:47-
32M290193Murray LeoIRL6800:58:50-
33M291248Zamberlan CorradoITA6700:58:51-
24M392412Grimaz MarcoITA6500:58:53-
25M393384Dereani BeniaminoITA6100:58:58-
34M294146Cortolezzis FabrizioITA6800:59:06-
14M495581Peruzza ClaudioITA6100:59:09-
15M496604Stevenson JohnGRB6100:59:11-
26M397411Greco MicheleITA6400:59:13-
16M498538Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6000:59:16-
22M19964Morandini StefanoITA7200:59:22-
35M2100151De Eccher LucioITA6800:59:24-
23M110014Briggs GarethGBR7200:59:24-
17M4102599Segat RenatoITA6000:59:29-
24M110334Di Caprio DanieleITA7300:59:33-
36M2104231Schirinzi LucianoITA7100:59:34-
25M110593Tonon MassimoITA7500:59:35-
18M4106583Pitau MaurizioITA5900:59:38-
26M110780Pieri DennisITA7200:59:39-
2W1107273Fornelli Maria LauraA T P TORINO7300:59:39-
27M110945Gortan AlbertoITA7400:59:43-
3W1110264Brod JuttaTV Konstanz7300:59:45-
19M4111527De Crignis PaoloITA6000:59:46-
27M3112402Gabrieucig AdrianoITA6300:59:49-
37M2113237Tarussio GiovanniITA7100:59:50-
28M111496Visintini MarcoITA7600:59:51-
29M111570Nodale DenisITA7600:59:52-
30M111674Pausin EnricoITA7400:59:53-
1W2116314Chemello Maria PiaITA7100:59:53-
4W1118270Di Bert LjudmilaITA7400:59:58-
28M3119453Plazzotta FrancoITA6401:00:08-
20M4120545Griffin GerITA5901:00:11-
38M2120224Rizzo BeppinoITA6701:00:11-
31M112224Cucchiaro AntonioITA7201:00:12-
39M2123222Raso AgostinoITA6901:00:13-
40M2124177Lenarduzzi FaustoITA6901:00:15-
29M3125476Stecker HaraldTV Jahn Kempten6501:00:17-
41M2126162Gasparotto EdoardoITA6801:00:19-
2W2127309Bonassi CristianaITA6901:00:20-
32M112813Boschian Bailo MatteoITA7401:00:22-
21M4129513Baranski BoguslawPOL5801:00:23-
22M4130620Vrábel MikulášMŠK Vranov nad Topľou5901:00:24-
42M2130149Dalla Torre MauroITA6901:00:24-
30M3132470Sartori VitalianoITA6101:00:30-
33M113355Maslanka TomaszPOL7201:00:34-
43M2134241Trevisiol PaoloATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA6901:00:41-
34M113584Raisoni MarinoITA7401:00:51-
31M3135383Del Zotto StefanoITA6401:00:51-
23M4137531Devetak TommasoITA6001:00:53-
5W1138274Fortin AleksandraSLO7201:00:59-
44M2139206Penzo FrancescoITA7001:01:00-
35M11392Amadio FabrizioITA7401:01:00-
45M2141236Spelat EdiITA7001:01:01-
24M4142588Rainford JohnPreston Harriers6101:01:02-
46M2143186McCauley RichardIRL7101:01:07-
3W2144331Petrova OksanaUkrajina7001:01:10-
25M4145565Markovic ZoranSRB6001:01:11-
36M11463Barsotti GionataITA7601:01:19-
26M4147540Ertekin Abdullah YavuzTUR6001:01:20-
32M3148421Lorenzi AntonioITA6501:01:23-
33M3149442Nassimbeni PaoloITA6601:01:24-
47M2150189Mio AndreaITA6901:01:25-
37M115159Meniconi SandroITA7301:01:26-
34M3152349Baldo MicheleITA6401:01:27-
35M3153462Ronzani MaurizioITA6601:01:30-
1W3153650Greenway Tracey JayneGBR6401:01:30-
48M2153123Bianchin MircoITA6801:01:30-
27M4156516Bonacina PaoloITA6101:01:39-
49M2157238Taylor RogerPreston Harriers6701:01:41-
36M3158441Moretti RobertoITA6101:01:42-
50M2159212Petris LuigiITA6801:01:44-
1W4159717Heilig-Duventäster Marie-LuiseLG Welfen6101:01:44-
37M3161490Zamparo MorenoITA6401:01:56-
6W1162267Combi LorenzaITA7501:02:03-
38M3163481Trevisan ClaudioITA6401:02:04-
38M116487Romanelli IvoITA7601:02:13-
39M3165108Giorgis FrancescoITA6401:02:15-
2W3166676Stich BarbaraLG Oberland6601:02:17-
40M3167417Jokel LubomírPalestra Praha6401:02:23-
41M3168386Donat DinoITA6601:02:29-
39M116986Rispetto AlbertoITA7301:02:30-
40M11704Bassan LucaITA7401:02:35-
7W1171280McCauley JennyIRL7401:02:48-
42M3172422Madaj ĽubomírRáztočno6201:02:49-
51M2173136Cavuoti GabrieleITA7101:02:50-
28M4174548Hrivnak JánAK Banik Prievidza6001:02:55-
43M3175399Fruch LinoITA6401:02:57-
44M3176493Zecchin PietroITA6201:03:06-
29M4176534Dojčár JurajSlovakia Mountain Running Team5801:03:06-
52M2178182Junga MariánBK Lysá pod Makytou6901:03:15-
30M4178594Savić MiroACRONI TEAM6001:03:15-
31M4180522Coden DaniloITA6101:03:20-
4W2181328Pakosz IrenaTechnik Komorno6601:03:24-
53M2182134Candido GinoITA7101:03:30-
45M3183420Lazovic SergioITA6201:03:34-
32M4184602Smutný ZdeněkAHA Vyškov5701:03:39-
46M3185415Iacuzzo PiergiorgioITA6601:03:43-
33M4186514Beaty AndrewCumberland Fell Runners5801:03:46-
34M4187603Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:47-
41M118858Menguzzato MicheleITA7501:03:47-
47M3189432Menegatti MauroITA6401:03:48-
8W1190288Perosini LorenaITA7401:04:03-
42M119153Maresia RobertoITA7301:04:08-
35M4192566McCavana PatDublin5901:04:10-
54M2193213Petrozziello RobertoITA6701:04:20-
5W2194313Carl MonicaLG Welfen7101:04:21-
48M3195427Mare SergioITA6401:04:28-
49M3196486Vlasatý VladimírSlovakia Mountain Running Team6201:04:29-
50M3197484Valenta MichalHZS Praha6201:04:30-
6W2198307Baron LorellaITA6801:04:32-
51M3199398Frigura VasileITA6301:04:33-
55M2200141Cimenti ClaudioITA7001:04:36-
43M120173Passeri MassimoITA7301:04:40-
52M3202362Burdett FrancisUSA6501:04:41-
7W2202329Pergola MirellaITA6601:04:41-
56M2204220Putelli LuiginoITA7001:04:43-
57M2205187Miani NicolaITA7001:04:44-
36M4205568McGreevy DominicNewcastle AC5701:04:44-
53M3207464Ros MorenoITA6401:04:46-
58M2208251Picco NorisITA6901:04:52-
37M4209606Strain FulvioITA6101:05:00-
44M121033Della Valle PaoloITA7101:05:06-
54M3210416Iancer RiccardoITA6501:05:06-
45M121219Candido FabrizioITA7601:05:09-
55M3213389Facchini RaffaeleITA6401:05:11-
9W1213262Bagatin ErikaATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA7401:05:11-
46M121325Da Rui MassimoITA7501:05:11-
56M3216354Bellina FrancescoITA6301:05:23-
47M12165Bastari SimoneITA7501:05:23-
48M121877Persiani ClaudioITA7501:05:29-
57M3219452Pilenga MauroITA6501:05:32-
49M122071Novel FabrizioITA7201:05:38-
59M2221235Simonte FabioITA6901:05:43-
3W3221682White HelenSportsworld6501:05:43-
8W2223336Trobec UršaTK Kobarid6701:05:47-
10W1224289Piklová AliceVětřní7301:05:48-
9W2225326Olivieri LuciaITA6701:05:51-
4W3226661Menean LuiginaITA6501:05:53-
11W1227286Penzo MonicaITA7101:05:56-
50M122895Vian FedericoITA7501:05:57-
12W1229296Zuccato DianaITA7201:06:02-
58M3230365Caldara FabrizioITA6501:06:06-
13W1231281Melihen ErikaSLO7501:06:14-
59M3232474Sovran PaoloAtl. S. Martino T.6401:06:20-
51M123375Pellanda MircoITA7501:06:21-
60M2233192Moro LuiginoITA6701:06:21-
61M2235202Paravano GabrieleITA7001:06:26-
62M2236163Gavini FedericoITA7001:06:29-
14W1236263Bonanni ValentinaITA7101:06:29-
63M2238125Bizzarini WalterITA6801:06:30-
60M3238346Adami LorisITA6201:06:30-
61M3240456Prata GiorgioITA6501:06:37-
64M2241156Dini SimoneITA7001:06:39-
62M3242492Zanella FernandoITA6401:06:42-
5W3243660Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:06:44-
63M3244447Pardini AlderanoITA6501:06:47-
65M2245198Ottogalli GiuseppeITA6701:06:48-
15W1246272Finizio AnnaITA7401:06:54-
38M4247569Merotto RobertoITA6101:06:55-
66M2248167Grattoni DamianoITA6901:07:00-
67M2249175Lavaroni PaoloITA6901:07:03-
52M125023Cragnolini FabrizioITA7301:07:04-
16W1250294Zorzut MilenaITA7101:07:04-
53M125212Blanzan LucaITA7501:07:05-
68M2253142Cinel MicheleITA6801:07:06-
69M2254176Lenarduzzi FabioITA6701:07:08-
39M4255590Reiterer RobertTelmekom-Team-Südtirol5901:07:13-
70M2256130Buttignol WalterITA6801:07:29-
71M2257157Dorigo GuglielmoITA6901:07:32-
72M2258150Danesin GabrieleITA6801:07:36-
64M3259382Del Negro AldoITA6301:07:39-
40M4259563Marchio GiorgioPolisportiva Montereal6001:07:39-
73M2261172Kuchenmeister MartinTG Kitzingen6901:07:45-
65M3262455Polo RobertoITA6501:07:55-
66M3263371Cont MauroITA6401:07:58-
2W4264720Hynštová MarieAHA Vyškov5701:07:59-
67M3265361Bonuccelli AldoITA6401:08:00-
41M4266559Lunghi LuigiITA5901:08:01-
10W2267327Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:08:03-
74M2268170Köhler RomanVfL Waldkraiburg6901:08:11-
42M4269530Della Pietra AngeloITA5601:08:12-
68M3270423Magliaretta MaurizioITA6401:08:18-
75M2271227Rupolo AlbertoITA6801:08:20-
76M2272148Da Pieve Juri CarloITA7101:08:25-
6W3273659Mattioz LuisaITA6101:08:31-
69M3274379De Luca GiorgioITA6201:08:33-
54M127448Ianich MicheleITA7601:08:33-
7W3276658Maraschi GiulianaITA6201:08:35-
11W2277315Cinca ElenaITA7001:08:41-
43M4278584Pizzichini RenzoITA5801:08:43-
70M3279459Rizzi MassimoITA6401:08:44-
17W1280265Buzzacchero SimonaITA7501:08:45-
55M12818Bertoldi PaoloITA7101:08:49-
8W3282680Vidoz SusannaITA6601:08:52-
71M3283413Gumirato FabrizioITA6401:09:03-
12W2284306Angeli CristinaITA6901:09:04-
72M3285355Bellini IvanoAtletica 3V6501:09:05-
77M2286225Ros LucaITA7101:09:06-
44M4287553Kenny Raymond EdwardGBR6001:09:13-
56M128876Pellegrinetti AlessandrITA7401:09:21-
73M3289350Barbiero GianpietroITA6401:09:22-
3W4290704Bonanni IrisITA5601:09:28-
13W2291325Melling ZoeRathfarnham WSAF6901:09:33-
78M2291166Gosparini AndreaITA6701:09:33-
45M4293507Agostinis PietroITA5901:09:34-
46M4294535Donadi AntonioITA6001:09:37-
79M2295216Pinel MassimoITA7001:09:39-
47M4296618Visini GiuseppeITA5701:09:43-
48M4297623Zanatta RenzoITA6001:09:44-
14W2298308Bernardi GiulianaITA6701:09:46-
49M4299551Itri AndreaITA5901:09:47-
80M2299207Peressutti PierluigiITA6701:09:47-
57M130163Molinaro StefanoITA7401:09:48-
81M2302244Varuzza MorenoITA7101:09:54-
58M130344Gori StefanoITA7401:09:55-
18W1304276Kašparová FrantiškaITA7401:10:00-
50M4305614Trussardi ElioITA5701:10:04-
9W3306671Serio SilvanaITA6301:10:07-
82M2307246Venier MicheleITA6801:10:08-
10W3308649Fossa EmanuelaITA6601:10:10-
74M3309434Mentil WalterITA6601:10:12-
59M131097Zamolo RobertoITA7401:10:20-
75M3311356Beltrame AlfioITA6201:10:23-
83M2312179Lugli AlbertoITA6801:10:25-
19W1313291Ronchi Maria TeresaITA7301:10:26-
84M2314169Ierman PaoloITA6901:10:27-
76M3315426Marcon CelestinoITA6301:10:31-
15W2316320Fedrigo NadiaITA6801:10:32-
51M4317555Kozhin PetrSt. Petersburg6101:10:33-
20W1318266Cicutin LaraITA7201:10:49-
52M4318580Perin TizianoITA5801:10:49-
85M2320196Orlando MicheleITA7101:10:50-
77M3321482Urban AdrianoITA6501:10:55-
53M4321608Strappato SergioITA6101:10:55-
60M132381Pinna DavideITA7201:10:58-
86M2324218Plet StefanoITA7101:11:02-
78M3325376Dall'agnese DenisITA6501:11:03-
87M2326120Beltrame ClaudioITA6701:11:08-
4W4327716Greenan MagsClonliffe5701:11:09-
61M132836Di Palma ArmandoITA7601:11:15-
11W3328664Naxerová JanaUSK Plzeň6601:11:15-
79M3330436Millo MaurizioITA6501:11:17-
80M3331352Battistella MaurizioITA6101:11:20-
54M4332571Milan OttorinoITA5801:11:27-
62M133399Zuggal EgonITA7501:11:30-
81M3334348Ancillao FrancoITA6401:11:34-
81M3334487Vuerich DanieleITA6301:11:34-
55M4336582Petrussa PaoloITA6001:11:36-
83M3337443Noselli MarcoITA6501:11:40-
56M4338508Alpini MaurizioITA6001:11:45-
12W3339679Vallejo Matteo Dulce MaITA6401:11:48-
88M2340118Baradello LucaITA6801:12:07-
5W4341732Zalisko OksanaSK NU Lvivska Politechnika5601:12:14-
63M134256Mason AuriITA7201:12:19-
64M134354Marton FedericoITA7201:12:22-
16W2344323Grion MilenaITA6701:12:24-
57M4344515Bertuzzi LeandroITA5701:12:24-
6W4346731Zahalová JindraCZE6101:12:27-
89M2346188Minin StefanoITA7101:12:27-
90M2348226Rosa StefanoITA6701:12:30-
7W4349729Sachs ChristineTV Geiselhöring5701:12:32-
84M3349469Sartor MaurizioITA6201:12:32-
91M2351129Bulik MilanSVK6601:12:33-
58M4352613Tormen LuigiITA5901:12:34-
59M4353544Greenan SeamusClonliffe Harriers5701:12:35-
8W4354703Bergler UschiLG Welfen5801:12:40-
60M4355617Virgolini FabrizioITA5701:12:41-
13W3356639Brisotto OrnellaITA6601:12:48-
14W3357669Sandford Annenewcastle athletic club6501:12:57-
21W1358275Freschi DeboraITA7601:13:01-
92M2359208Pertoldi RiccardoITA6901:13:04-
15W3360667Riccesi ChiaraITA6501:13:05-
16W3361678Uboldi SilvanaITA6601:13:07-
17W2362333Sallier VanessaIRL7101:13:11-
93M2363144Comar GuidoITA7101:13:13-
85M3364425Manfrin ValentinoITA6601:13:17-
94M2365139Cescut OmarITA6801:13:24-
22W1366290Poyatos Evangelio MontsITA7401:13:30-
65M136769Mucin MicheleITA7101:13:31-
86M3367429Matějovský PavelAVC Praha6501:13:31-
9W4369718Hoffmann BrigitteGER5701:13:34-
61M4370622Wutti ToniAUT5801:13:37-
95M2370223Rizzini MarcoITA6801:13:37-
18W2372318Dolan MariaIRL6801:13:40-
87M3373375Dal Lago OlfeoITA6401:13:45-
23W1374260Anderson RobynRSA7201:13:48-
96M2375203Parpinel PierluigiITA6701:13:57-
24W1376283Morocutti PatriziaITA7201:13:58-
10W4377730Urbani MariaITA5701:14:03-
97M2378185Mazzero DiegoITA7001:14:04-
98M2379152Degano StephanoITA7001:14:07-
62M4380537Duleba AndrejPúchov5801:14:08-
88M3381353Baxa MassimoITA6401:14:12-
11W4382702Beaty Kathleencumberland fell runners5801:14:14-
99M2383219Provazník DušanSVK6901:14:18-
19W2384340Nodale LauraITA7001:14:19-
89M3385473Sossi SergioITA6401:14:20-
100M2385114Antonelli GianniITA6901:14:20-
90M3387489Zaccagni AndreaITA6601:14:26-
66M13887Benci MicheleITA7401:14:27-
91M3389374D'Angela LorenzoITA6301:14:30-
25W1390293Worek MagdalenaŻabnica7301:14:34-
92M3391372Creanzi PierenricoITA6501:14:36-
17W3392681Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:14:37-
67M139321Cervia AndreaITA7201:14:39-
18W3394665Pizzolo VannaITA6601:14:42-
68M139511Biancuzzi StefanoITA7301:14:46-
63M4396615Urban JosefSABZO Praha5601:14:56-
20W2397330Pertegato GiulianaITA6801:14:57-
19W3397646Dugdale EvelynKendal6401:14:57-
12W4399705Boose ChristineCAN6001:15:21-
20W3400662Michelizza TizianaITA6401:15:34-
101M2401131Buttini MassimoITA6901:15:35-
13W4402709Buzzi MiriamITA6001:15:37-
93M3403494Zoratti MarioITA6301:15:38-
14W4404728Rigamonti GiannaITA5701:15:43-
102M2405205Patriarca MassimoITA7101:15:47-
94M3406439Mocnik AleksanderSLO6501:15:52-
69M140743Gorella CristianITA7401:16:02-
21W2408337Vaughan AndreaGBR6901:16:04-
103M2409209Peruch AldoITA6801:16:10-
70M141028Del Gallo LinoITA7101:16:16-
95M3411359Biscontin IgorITA6501:16:17-
104M2412143Codispoti NataleITA7001:16:19-
64M4413519Carofiglio FrancescoITA5901:16:20-
21W3414654Iussa MichelaITA6601:16:21-
96M3415409Gobbato RobertoITA6601:16:33-
97M3416401Furtag GeraldLG Donau-Ries6301:16:35-
71M141788Rossi AlessioITA7401:16:39-
65M4418593Santarossa FrancescoITA5801:16:41-
72M141920Castellan DavideITA7301:16:45-
98M3419451Picotti StefanoITA6301:16:45-
99M3421430Maurer BernhardLG Kraft Foods6301:16:46-
22W3421657Macoratti LauraITA6501:16:46-
23W3423641Campigotto Maria TeresaITA6101:16:50-
105M2424239Tedeschi FrancescoITA6801:16:59-
66M4424595Scodellaro RenatoITA5801:16:59-
73M142639Franco ManolitoITA7401:17:00-
67M4427529Dean PaoloITA5801:17:09-
100M3428347Ambrosini StefanoITA6301:17:10-
24W3429644De Cillia IlariaITA6501:17:11-
106M2430133Calcara GiorgioITA6701:17:13-
101M3431461Roberts AlanVale of Aylesbury6401:17:15-
22W2432339De Beni AntonellaITA7101:17:39-
68M4433558Longo GiuseppeITA5901:17:42-
102M3434435Meulli ErmesITA6401:17:45-
25W3435656Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:17:46-
23W2436338Zechner AnjaAUT6901:17:49-
26W1437285Nascimbeni RominaITA7501:17:57-
103M3438380De Luca RobertoITA6401:18:02-
15W4439719Hrivnaková AnnaBS Tatran Turany6001:18:06-
69M4440506Adamo NicolaITA5901:18:21-
104M3441478Tittaferrante RenatoITA6501:18:22-
105M3442370Comelli FabioITA6601:18:23-
106M3443367Ceroi FabioITA6201:18:29-
70M4444591Rossetto ElioITA6001:18:35-
16W4445708Budinská EvaSlovakia Mountain Running Team5601:18:47-
107M3446388Evangelista MicheleITA6501:18:51-
71M4446542Gaglia MicheleITA5801:18:51-
24W2448321Fiorino MarilisaITA7101:18:53-
72M4449586Pravato ClaudioITA6001:19:00-
108M3450407Gava TizianoITA6201:19:01-
27W1451277Lippi FedericaITA7501:19:16-
109M3452448Paron StefanoITA6401:19:17-
17W4453706Brachetti GraziaITA6001:19:18-
73M4454518Cantarutti FulvioITA5801:19:23-
74M4455541Fontana UrbanoG.S. Voltan5901:19:25-
28W1456268De Sario KatiaITA7601:19:30-
26W3457638Bortot GiannaITA6301:19:46-
27W3458640Busa MariaITA6401:19:53-
110M3459463Roppoca IvanoITA6201:20:03-
111M3460483Urli DonatoITA6301:20:07-
112M3461465Roseano AttilioAtl. San Martino Coop Casarsa6201:20:08-
75M4462587Ragogna GiuseppeITA5701:20:11-
76M4463592Rugo RenzoITA6001:20:13-
18W4464712Dario GiuseppinaITA6101:20:22-
113M3465444Orlich RobertoITA6101:20:23-
25W2466324Marega DanielaITA7001:20:37-
19W4467724Pasin MargheritaITA6001:20:38-
114M3468366Candotti MarcoITA6201:20:44-
107M2468112Agarinis AleandroITA6801:20:44-
20W4470714Fuhrmann CarmenTeam Klinikum Nürnberg5901:20:45-
77M4471578Olivo MarinoITA5901:20:55-
78M4472523Comelli LucianoITA5701:20:57-
21W4473722Martinová EvaValteřice5801:21:10-
22W4474726Procházková IrenaBonBon Praha5701:21:13-
28W3475670Santarossa RitaITA6501:21:39-
74M147694Verucchi PaoloITA7201:21:46-
79M4476611Thompson Gordon DouglasPreston Harriers6001:21:46-
29W1478282Merluzzi AnnaITA7601:21:57-
115M3479390Fanton AndreaITA6501:22:20-
80M4480556Krám MiroslavMaratonstav Úpice5601:22:29-
116M3481369Collepiccolo AndreaITA6401:22:33-
108M2482124Birbeck MarkPreston Harriers6801:22:36-
75M148392Tasca CristianITA7301:22:52-
109M2484111Adamo GianniITA7101:22:53-
110M2485214Picco DamianoITA7101:22:56-
81M4485510Amato GiuseppeITA5801:22:56-
82M4487564Marinuzzi GiuseppeITA6001:22:57-
26W2488334Sangoi AlessandraITA6701:22:58-
111M2489190Mongelli DomenicoITA6901:23:05-
23W4490721Lane SharonAUS6001:23:12-
117M3491472Sisto DaniloITA6201:23:20-
118M3492437Misano SilvanoITA6301:23:28-
27W2493332Rover MonicaITA7001:23:33-
28W2494322Flocchini MarilenaITA6801:23:43-
119M3495368Colamartino FrancescoITA6201:23:46-
29W3496637Borrelli GiuliaITA6501:24:07-
83M4497596Scremin MircoITA6001:24:14-
120M3498363Busato PaoloITA6501:24:19-
29W2499310Bosco ChiaraITA6701:24:21-
84M4500543Godeassi MaurizioITA6001:24:36-
30W1501295Zotti KatiaITA7301:24:43-
24W4502707Buck Lindsay JeanCumberland Fell Runners6001:24:45-
30W3503677Tagliapietra LuciaG.S. Voltan6301:25:13-
85M4504546Grillo MircoITA5801:25:15-
86M4505562Maranzana LauroITA5901:25:22-
112M2506197Orlando ValerioITA6701:25:32-
113M2507140Chicco MarcoITA6901:25:53-
31W3508674Slabáková LenkaOlymp Brno6601:26:10-
114M2509245Vegh PeterSVK6801:26:23-
32W3510648Flego VaniaITA6301:26:31-
121M3511378De Cecco RiccardoITA6301:26:39-
25W4512711D'andrea MariaA.S.D. ATLETICA AVIANO6001:26:48-
87M4513512Ballico LuigiITA5701:26:53-
122M3514428Margiore AndreaITA6601:27:24-
115M2515180Maieron PaoloITA6901:27:27-
33W3516651Halasová VieraSVK6401:28:14-
116M2517184Masiero StefanoITA6701:29:09-
34W3518653Hlabian ElenaITA6401:29:48-
31W1519287Peresutti ManuelaITA7201:29:51-
117M2520234Simonetti GiovanniITA6901:30:18-
35W3521672Shotter JeanHolmfirth Harriers6201:30:47-
88M4522609Tengattini EzioAtletica Paratico6101:31:16-
89M4523511Arena MarcelloITA5701:31:38-
76M152485Ridolfi AlbertoITA7401:32:00-
77M152561Metlika SandroITA7201:32:37-
123M3526381De Luca MarinoITA6301:32:54-
36W3527636Callanan PatriciaIRL6501:33:47-
37W3528675Sokol StojankaSRB6201:33:55-
90M4529597Scubla AngeloITA5701:34:02-
91M4530572Modolo GiampaoloITA5701:34:11-
32W1531278Maddaleni RominaITA7501:34:40-
92M4532579Pelos AldoITA5601:35:10-
26W4533723Miorin FrancescaITA5901:35:39-
38W3534647Faraon ClaudiaITA6201:36:35-
93M4535532Dewhurst GlennAUS5901:36:52-
39W3536645Derin AntonellaITA6301:37:05-
33W1537269Del Fabro SarahITA7201:37:10-
27W4538727Puntel EvelinaITA5901:38:03-
40W3539673Sinicco AdeliaITA6401:39:07-
94M4540526Czekay SvenGER5901:39:33-
95M4541598Sebastiani LeonardoITA6101:39:44-
28W4542713Di Lenardo ChiaraITA6101:39:54-
30W2543312Campanini RobertaITA6801:41:29-
96M4544549Hruška MilanSportovní spolek Radost5901:41:39-
124M3545393Formentin GiorgioITA6301:44:30-
78M154647Grillone SaverioITA7301:48:48-
118M2546158Faurlin FabioITA6901:48:48-
41W3548663Mosquera Rivas Maria EmCOL6301:55:31-
29W4549715Girardi EddaITA6002:30:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód