Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr 2011

24.8.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr 2011
  • datum konání: 24.8.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný kilometr 2011

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci a juniori 15-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:24121,37
2MJ52Cink MartinAC Pardubice9400:16:35130,88
3MJ123Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov9300:19:0392,50
4MJ164Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:3886,13
5MJ175Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:19:4299,09
6MJ286Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:22:3370,03
7MJ307Bednář PetrDolní Čermná9300:22:3853,36
Muži A 20-39 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:14:47111,59
2MA22Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:0595,05
3MA33Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:1393,35
4MA84Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:17:2178,91
5MA95Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:4174,61
6MA136Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:19:2652,38
7MA157Gregora ZdenekLanškroun7300:19:3650,17
8MA188Zachař JiříSruby7200:19:4548,40
9MA199Hartman KarelOMT Pardubice7700:19:4847,66
10MA2010Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:1442,13
11MA2311Kalous PetrSK Žamberk7700:20:4735,11
12MA3612Zeman BřetislavBHLT7500:24:213,00
Muži B 40-49 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB61Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:40118,23
2MB102Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:5394,14
3MB143Stříhavka JindřichAC Choceň7100:19:2887,64
4MB374Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:2833,16
5MB385Křivohlávek MiroslavOrlice6700:24:3132,66
Muži C 50-59 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC72Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:07118,03
2MC113Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:0197,73
3MC214Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:20:1784,24
4MC265Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:22:0864,61
5MC486Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:27:445,02
6MC507Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:28:103,00
Muži D 60 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD291Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:38107,58
2MD342Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:20101,65
3MD393Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:3690,77
4MD524Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:12100,00
5MD545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:4738,24
6MD576Rossi OttoHradec Králové4300:34:0110,66
Dorostenky a juniorky 15-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ461Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:27:03100,00
2ZJ472Krátká HanaLanškroun9500:27:44100,00
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA221Vévodová MartinaAK Perná9000:20:38102,24
2ZA242Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:5799,21
3ZA253Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:0198,55
4ZA324Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:0678,70
5ZA335Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:1277,64
6ZA406Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:3764,10
7ZA417Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:2157,11
8ZA438Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:25:4553,28
9ZA499Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:28:0231,40
Ženy B 35-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB271Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:20113,21
2ZB352Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:5899,60
3ZB423Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:25:2787,19
4ZB564Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:31:5932,50
Ženy C 45 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC311Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:44118,22
2ZC442Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:0791,10
3ZC453Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:26:1190,68
4ZC514Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:28:15111,01
5ZC535Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:49100,47
6ZC556Rossi LenkaHradec Králové5400:31:3788,52
7ZC587Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:5121,33
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:14:47111,59
2MA22Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:0595,05
3MA33Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:1393,35
1MJ41Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:24121,37
2MJ52Cink MartinAC Pardubice9400:16:35130,88
1MB61Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:40118,23
1MC72Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:07118,03
4MA84Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:17:2178,91
5MA95Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:4174,61
2MB102Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:5394,14
2MC113Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:0197,73
3MJ123Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov9300:19:0392,50
6MA136Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:19:2652,38
3MB143Stříhavka JindřichAC Choceň7100:19:2887,64
7MA157Gregora ZdenekLanškroun7300:19:3650,17
4MJ164Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:3886,13
5MJ175Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:19:4299,09
8MA188Zachař JiříSruby7200:19:4548,40
9MA199Hartman KarelOMT Pardubice7700:19:4847,66
10MA2010Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:1442,13
3MC214Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:20:1784,24
1ZA221Vévodová MartinaAK Perná9000:20:38102,24
11MA2311Kalous PetrSK Žamberk7700:20:4735,11
2ZA242Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:5799,21
3ZA253Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:0198,55
4MC265Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:22:0864,61
1ZB271Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:20113,21
6MJ286Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:22:3370,03
1MD291Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:38107,58
7MJ307Bednář PetrDolní Čermná9300:22:3853,36
1ZC311Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:44118,22
4ZA324Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:0678,70
5ZA335Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:1277,64
2MD342Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:20101,65
2ZB352Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:5899,60
12MA3612Zeman BřetislavBHLT7500:24:213,00
4MB374Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:2833,16
5MB385Křivohlávek MiroslavOrlice6700:24:3132,66
3MD393Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:3690,77
6ZA406Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:3764,10
7ZA417Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:2157,11
3ZB423Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:25:2787,19
8ZA438Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:25:4553,28
2ZC442Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:0791,10
3ZC453Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:26:1190,68
1ZJ461Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:27:03100,00
2ZJ472Krátká HanaLanškroun9500:27:44100,00
5MC486Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:27:445,02
9ZA499Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:28:0231,40
6MC507Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:28:103,00
4ZC514Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:28:15111,01
4MD524Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:12100,00
5ZC535Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:49100,47
5MD545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:4738,24
6ZC556Rossi LenkaHradec Králové5400:31:3788,52
4ZB564Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:31:5932,50
6MD576Rossi OttoHradec Králové4300:34:0110,66
7ZC587Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:5121,33
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:14:47111,59
2MA22Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:0595,05
3MA33Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:1393,35
4MJ41Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:2491,12
5MJ52Cink MartinAC Pardubice9400:16:3588,61
6MB61Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:4087,58
7MC72Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:0781,92
8MA84Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:17:2178,91
9MA95Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:4174,61
10MB102Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:5359,44
11MC113Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:0157,59
12MJ123Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov9300:19:0357,35
13MA136Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:19:2652,38
14MB143Stříhavka JindřichAC Choceň7100:19:2851,84
15MA157Gregora ZdenekLanškroun7300:19:3650,17
16MJ164Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:3849,91
17MJ175Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:19:4248,87
18MA188Zachař JiříSruby7200:19:4548,40
19MA199Hartman KarelOMT Pardubice7700:19:4847,66
20MA2010Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:1442,13
21MC214Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:20:1741,44
22MA2311Kalous PetrSK Žamberk7700:20:4735,11
23MC265Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:22:0817,91
24MJ286Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:22:3312,55
25MD291Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:3811,62
26MJ307Bednář PetrDolní Čermná9300:22:3811,59
27MD342Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:203,00
28MA3612Zeman BřetislavBHLT7500:24:213,00
29MB374Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:283,00
30MB385Křivohlávek MiroslavOrlice6700:24:313,00
31MD393Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:363,00
32MC486Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:27:443,00
33MC507Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:28:103,00
34MD524Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:123,00
35MD545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:473,00
36MD576Rossi OttoHradec Králové4300:34:013,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA221Vévodová MartinaAK Perná9000:20:38102,24
2ZA242Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:5799,21
3ZA253Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:0198,55
4ZB271Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:2085,97
5ZC311Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:4482,14
6ZA324Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:0678,70
7ZA335Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:1277,64
8ZB352Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:5870,38
9ZA406Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:3764,10
10ZA417Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:2157,11
11ZB423Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:25:2756,16
12ZA438Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:25:4553,28
13ZC442Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:0749,64
14ZC453Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:26:1149,14
15ZJ461Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:27:0340,80
16ZJ472Krátká HanaLanškroun9500:27:4434,19
17ZA499Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:28:0231,40
18ZC514Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:28:1529,28
19ZC535Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:4914,18
20ZC556Rossi LenkaHradec Králové5400:31:373,00
21ZB564Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:31:593,00
22ZC587Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:513,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, mám ještě dotaz k těmto starším závodům. Proč nebyly započítány celkové výsledky Pekelného kilometru v žákovských kategoriích do Iscarex poháru? (V propozicích je napsáno: Celkový výsledek běžce v poháru Pekelný kilometr 2011 bude započítán do Iscarex poháru 2011.Ale v žákovských kategoricíh to zjevně asi neplatí ...)
Veronika.silarova
Dobry den, mladeznicke kategorie Pekelneho kilometru se bohuzel nekryji s kategoriemi v ISCAREX poharu a kvuli rozdilnym tratim je nelze v ISCAREX poharu bodovat. Bylo to zpusobeno absorbci Orlicke ligy mladeze, ktera probehla tesne pred zacatkem lonskeho rocniku a bohuzel se nam jiz nepodarilo mladeznicke kategorie obou poharu sesynchronizovat.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč