Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nemojská devítka

23.7.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Nemojská devítka
  • datum konání: 23.7.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.7.2010Nemojská devítka42

Statistika závodu Nemojská devítka

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 42

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Horák Pavel612
Holý Josef412
Odehnal Aleš752
Němeček Jiří822
Večeřa Roman802
Holeček Stanislav552
Bodiš Ivo712
Morávek Jiří472
Frank Pavel472
Fritscher Adam752
Kudlička Svatopluk502
Šitka Josef862
Štrajt Jiří442
Měřínský Jaroslav612
Kunc Josef602
Jiříček Vladimír492
Adamec Milan772
Doubková Kateřina722
Kobliha Milan572

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Blaha TomášAK Kroměříž7600:30:44-
2MA211Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:32:28-
3MA359Adamec MilanOrel Vyškov7700:32:30-
4MA469Horák OndřejFortex SKI Moravský Beroun7500:32:38-
5MA548Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:33:16-
6MA636Němeček JiříAHA Vyškov8200:33:23-
7MA1215Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:35:49-
8MA1355Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:36:35-
9MA1564Rašner TomášOlomouc7900:36:59-
10MA1632Frydrych MartinBaláž EXTREME Team Ostrava8300:37:06-
11MA1768Šitka JosefDrnovice8600:37:08-
12MA1977Taddei ValerioMilano8000:37:53-
13MA2057Strnad RichardVyškov7400:38:11-
14MA3139Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:40:55-
15MA3270Škorpík JosefBrno7500:41:18-
16MA3756Strnad VladanDrnovice7300:43:50-
17MA3952Podhajský JaroslavOB Zlín7200:45:06-
Muži B (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB734Sedláček JosefVIK KAMÍK Tučapy7000:33:53-
2MB846Bodiš IvoBrno7100:34:15-
3MB1053Sadílek MartinOB Vizovice6900:35:01-
4MB2554Jína PavelOlomouc6200:38:58-
5MB2671Alman DušanBabice6700:39:30-
6MB2778Havlík RomanLošov6500:39:47-
7MB2965Bubeník JiříLRS Vyškov6900:40:24-
8MB3560Lukačka JozefLRS Vyškov7100:43:46-
Muži C (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC962Horák PavelAHA Vyškov6100:34:16-
2MC1145Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:04-
3MC1830Klimeš JiříAC Náchod6100:37:14-
4MC21417Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:38:19-
5MC2229Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:38:26-
6MC2350Kunc JosefLRS Vyškov6000:38:37-
7MC3041Měřínský JaroslavAK Perná6100:40:40-
8MC3843Holeček StanislavOtnice5500:44:48-
9MC4361Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:56-
10MC4431Ciesar RudolfSlavkov u Brna6000:47:31-
11MC5375Králík MarekNC Vyškov6100:54:03-
Muži D (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1463Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:36:45-
2MD3626Kunrt MiroslavHŽP Prostějov4900:43:48-
3MD4166Bubeník JiříLRS Vyškov4400:45:53-
4MD4633Štrajt JiříRájec4400:48:14-
5MD4728Morávek JiříLiga 100 Prostějov4700:48:28-
6MD4835Jiříček VladimírAHA Vyškov4900:48:50-
7MD5051Frank PavelSokol Holubice4700:49:30-
8MD5276Vachutka JaromírLiga 100 Olomouc4700:53:32-
Muži E (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4567Tomíšek JindřichŘíkovice3900:47:50-
2ME4949Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:49:23-
Ženy F (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2847Vévodová MartinaAK Perná9000:40:17-
2ZA4038Suráková LenkaAHA Vyškov9000:45:09-
3ZA5537Hubáčková DenisaAHA Vyškov9600:56:43-
4ZA563Švestková SabinaAHA Vyškov9801:01:52-
Ženy G (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2440Doubková KateřinaAK Perná7200:38:49-
2ZB3442Divišová SilvieMoravský Krumlov7500:42:48-
3ZB5174Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:51:30-
Ženy H (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3316Hynštová MarieAHA Vyškov5700:41:27-
2ZC4227Bajerová IlonaTupesy5800:45:55-
3ZC5472Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:54:23-
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Blaha TomášAK Kroměříž7600:30:44-
2MA211Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:32:28-
3MA359Adamec MilanOrel Vyškov7700:32:30-
4MA469Horák OndřejFortex SKI Moravský Beroun7500:32:38-
5MA548Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:33:16-
6MA636Němeček JiříAHA Vyškov8200:33:23-
1MB734Sedláček JosefVIK KAMÍK Tučapy7000:33:53-
2MB846Bodiš IvoBrno7100:34:15-
1MC962Horák PavelAHA Vyškov6100:34:16-
3MB1053Sadílek MartinOB Vizovice6900:35:01-
2MC1145Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:04-
7MA1215Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:35:49-
8MA1355Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:36:35-
1MD1463Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:36:45-
9MA1564Rašner TomášOlomouc7900:36:59-
10MA1632Frydrych MartinBaláž EXTREME Team Ostrava8300:37:06-
11MA1768Šitka JosefDrnovice8600:37:08-
3MC1830Klimeš JiříAC Náchod6100:37:14-
12MA1977Taddei ValerioMilano8000:37:53-
13MA2057Strnad RichardVyškov7400:38:11-
4MC21417Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:38:19-
5MC2229Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:38:26-
6MC2350Kunc JosefLRS Vyškov6000:38:37-
1ZB2440Doubková KateřinaAK Perná7200:38:49-
4MB2554Jína PavelOlomouc6200:38:58-
5MB2671Alman DušanBabice6700:39:30-
6MB2778Havlík RomanLošov6500:39:47-
1ZA2847Vévodová MartinaAK Perná9000:40:17-
7MB2965Bubeník JiříLRS Vyškov6900:40:24-
7MC3041Měřínský JaroslavAK Perná6100:40:40-
14MA3139Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:40:55-
15MA3270Škorpík JosefBrno7500:41:18-
1ZC3316Hynštová MarieAHA Vyškov5700:41:27-
2ZB3442Divišová SilvieMoravský Krumlov7500:42:48-
8MB3560Lukačka JozefLRS Vyškov7100:43:46-
2MD3626Kunrt MiroslavHŽP Prostějov4900:43:48-
16MA3756Strnad VladanDrnovice7300:43:50-
8MC3843Holeček StanislavOtnice5500:44:48-
17MA3952Podhajský JaroslavOB Zlín7200:45:06-
2ZA4038Suráková LenkaAHA Vyškov9000:45:09-
3MD4166Bubeník JiříLRS Vyškov4400:45:53-
2ZC4227Bajerová IlonaTupesy5800:45:55-
9MC4361Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:56-
10MC4431Ciesar RudolfSlavkov u Brna6000:47:31-
1ME4567Tomíšek JindřichŘíkovice3900:47:50-
4MD4633Štrajt JiříRájec4400:48:14-
5MD4728Morávek JiříLiga 100 Prostějov4700:48:28-
6MD4835Jiříček VladimírAHA Vyškov4900:48:50-
2ME4949Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:49:23-
7MD5051Frank PavelSokol Holubice4700:49:30-
3ZB5174Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:51:30-
8MD5276Vachutka JaromírLiga 100 Olomouc4700:53:32-
11MC5375Králík MarekNC Vyškov6100:54:03-
3ZC5472Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:54:23-
3ZA5537Hubáčková DenisaAHA Vyškov9600:56:43-
4ZA563Švestková SabinaAHA Vyškov9801:01:52-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód