10.6.2001, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 42 | Mach Jan | Veba Trutnov | 86 | 00:13:49 | - |
2 | MJ | 2 | 43 | Čechal Zdeněk | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:14:10 | - |
3 | MJ | 6 | 44 | Kinzel Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 87 | 00:15:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 9 | 73 | Čechalová Iveta | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:15:26 | - |
2 | ŽJ | 10 | 74 | Kárníková Libuše | KOB Dobruška | 84 | 00:15:40 | - |
3 | ŽJ | 16 | 75 | Kinzelová Lenka | TJ Porkert Skuhrov n. B. | 85 | 00:16:58 | - |
4 | ŽJ | 28 | 76 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:20:11 | - |
5 | ŽJ | 29 | 77 | Chmelařová Kateřina | TJ Dobruška | 91 | 00:21:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B1 | 3 | 22 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:35:58 | - |
2 | B1 | 10 | 23 | Eliáš Petr | AFK SKP Pardubice | 60 | 00:38:42 | - |
3 | B1 | 11 | 24 | Toman Jiří | HZS Hradec Králové | 61 | 00:39:00 | - |
4 | B1 | 18 | 25 | Bláha Milan | SK Nové Město n. Metují | 57 | 00:40:03 | - |
5 | B1 | 26 | 26 | Flégl Bohumil | SKP Rychnov nad Kněžnou | 60 | 00:42:15 | - |
6 | B1 | 28 | 27 | Heš Petr | Jiskra Králíky | 60 | 00:42:37 | - |
7 | B1 | 31 | 28 | Šrutek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:43:03 | - |
8 | B1 | 39 | 29 | Knápek Ladislav | Olymp Hradec Králové | 61 | 00:44:31 | - |
- | B1 | - | 30 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B2 | 6 | 31 | Borůvka Jiří | SK Nové Město n. Metují | 56 | 00:37:20 | - |
2 | B2 | 17 | 32 | Kylar Ivo | Jiskra Králíky | 54 | 00:39:57 | - |
3 | B2 | 19 | 33 | Švec Miroslav | TJ Potštejn | 52 | 00:40:07 | - |
4 | B2 | 22 | 34 | Kubr Václav | Labe Tri Club Hradec Králové | 55 | 00:40:27 | - |
5 | B2 | 23 | 35 | Mach Václav | Maratonstav Úpice | 55 | 00:40:53 | - |
6 | B2 | 34 | 36 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:43:41 | - |
7 | B2 | 35 | 37 | Krupička Miroslav | Sportdres Ústí nad Orlicí | 53 | 00:43:56 | - |
8 | B2 | 38 | 38 | Ryba Milan | AVC Praha | 52 | 00:44:15 | - |
9 | B2 | 44 | 39 | Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 56 | 00:46:14 | - |
10 | B2 | 48 | 40 | Rücker Oldřich | Lhota | 55 | 00:48:35 | - |
11 | B2 | 51 | 41 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:49:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 16 | 45 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:39:54 | - |
2 | C1 | 20 | 46 | Krsek Jaroslav | CTC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:40:09 | - |
3 | C1 | 27 | 47 | Cejnar Václav | Olymp Hradec Králové | 51 | 00:42:27 | - |
4 | C1 | 43 | 48 | Stuchlík Zdeněk | Olymp Hradec Králové | 50 | 00:46:12 | - |
5 | C1 | 55 | 49 | Čepelka Oldřich | Tima Liberec | 48 | 00:57:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 7 | 50 | Krátký František | Jiskra Králíky | 43 | 00:37:51 | - |
2 | C2 | 29 | 51 | Krejcar Petr | Maratonstav Úpice | 45 | 00:42:52 | - |
3 | C2 | 47 | 52 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 00:47:54 | - |
4 | C2 | 49 | 53 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:48:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 36 | 54 | Fiala Jaroslav | ENJO Pardubice | 38 | 00:44:09 | - |
2 | MD | 45 | 55 | Marek František | TJ Červený Kostelec | 41 | 00:46:18 | - |
3 | MD | 46 | 56 | Buchar Jan | KVG Fellbach Vrchlabí | 33 | 00:46:28 | - |
4 | MD | 50 | 57 | Bielčík Jindřich | Lichkov | 00:48:46 | - | |
5 | MD | 52 | 58 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:50:37 | - |
6 | MD | 54 | 59 | Culka Václav | Liga 100 Hradec Králové | 35 | 00:53:57 | - |
7 | MD | 57 | 60 | Pecháček Vojtěch | Atletika Albrechtice | 38 | 00:58:53 | - |
- | MD | - | 61 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 56 | 62 | Kadlec Jaroslav | Labe Tri Club Hradec Králové | 30 | 00:57:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 5 | 86 | Kárník Luboš | KOB Dobruška | 57 | 00:15:00 | - |
2 | MC | 7 | 87 | Krátký Josef | KP NKN Mělník | 65 | 00:15:17 | - |
3 | MC | 8 | 88 | Novotný Adam | Sezemice | 89 | 00:15:25 | - |
4 | MC | 12 | 89 | Rohlena Martin | Dobruška | 90 | 00:15:43 | - |
5 | MC | 14 | 90 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:15:54 | - |
6 | MC | 18 | 91 | Klossowski Jiří | Dobruška | 49 | 00:17:35 | - |
7 | MC | 23 | 92 | Rücker Jakub | SK Hronov | 88 | 00:18:49 | - |
8 | MC | 33 | 93 | Gregor Michal | Chábory | 91 | 00:27:38 | - |
9 | MC | 35 | 94 | Novotný Ota | Pardubice | 96 | 00:41:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZF | 3 | 63 | Sirůčková Daniela | LABE TRI CLUB HK | 76 | 00:14:22 | - |
2 | ZF | 15 | 64 | Ouřecká Renáta | Pardubice | 70 | 00:15:58 | - |
3 | ZF | 21 | 65 | Krejčíková Eva | KOB Dobruška | 67 | 00:18:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZG | 4 | 66 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:14:54 | - |
2 | ZG | 10 | 67 | Schejbalová Eva | Sokol Třebechovice | 64 | 00:15:40 | - |
3 | ZG | 13 | 68 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:15:43 | - |
4 | ZG | 19 | 69 | Novotná Edita | Sezemice | 66 | 00:18:03 | - |
5 | ZG | 20 | 70 | Chmelařová Irena | TJ Dobruška | 65 | 00:18:41 | - |
6 | ZG | 24 | 71 | Klimešová Alena | Sokol Bukovice | 63 | 00:18:55 | - |
7 | ZG | 30 | 72 | Chalupníková Alena | Dolní Dobrouč | 65 | 00:21:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 17 | 78 | Schejbalová Alena | Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:17:35 | - |
2 | ZA | 22 | 79 | Šestáková Kateřina | Police nad Metují | 76 | 00:18:49 | - |
3 | ZA | 25 | 80 | Svobodová Veronika | Holice | 81 | 00:19:06 | - |
4 | ZA | 26 | 81 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:19:29 | - |
5 | ZA | 27 | 82 | Krejčíková Michaela | Dobruška | 92 | 00:20:08 | - |
6 | ZA | 31 | 83 | Krejčíková Lenka | Dobruška | 88 | 00:24:57 | - |
7 | ZA | 32 | 84 | Mervartová Markéta | Dobruška | 89 | 00:24:58 | - |
8 | ZA | 34 | 85 | Novotná Edita | Sezemice | 91 | 00:38:06 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.