Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný - nahoru a dolů

10.9.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný - nahoru a dolů
  • datum konání: 10.9.2011
  • zobrazeno již 9x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

na místě do 30 minut před startem

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km (juniorky 7 km)
Převýšení: 400 m (juniorky 235 m)
polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v hodnotě 15.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel Dolní Dobrouč
Vlastimil Mlynář
561 02 Dolní Dobrouč 318
mobil 724 288 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1140Pavel JanLoko Trutnov9500:49:3935
2MJ3553Dušek MartinOB Žamberk9600:59:2631
Muži A (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:44:2535
2MA219Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:45:3231
3MA342Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:45:4327
4MA546Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:46:5124
5MA729Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:47:20-
6MA830Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:47:30-
7MA932Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:4522
8MA139Mařík JiříMP Žamberk7200:49:5320
9MA1422Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:50:0519
10MA1748Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:51:2118
11MA1823Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:51:3417
12MA2026Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:52:3116
13MA2187Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:53:5915
14MA2334Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:54:4014
15MA2627Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:55:22-
16MA3252Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:57:4413
17MA3445Holubec MiroslavOstrov7600:58:2212
Muži B (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB611Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:5735
2MB1024Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:48:5531
3MB1621Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:5027
4MB1939Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:52:0124
5MB2435Dostálek PetrViking Králíky6700:54:4522
6MB3033Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:56:3520
7MB3157Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:4219
8MB3647Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:2818
9MB388Sedláček RomanLanškroun6401:01:1317
10MB4041Votava VladimírTTC Ústí nad Orlicí6301:02:3916
11MB4338Tomšů PetrMlýn Janderov6401:08:0315
Muži C (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC410Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4435
2MC151Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:2431
3MC275Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:5827
4MC2956Hodek RomanSokol Kunvald6000:56:2924
5MC3750Jandejsek ZdeněkStudené6100:59:5122
6MC5249Sedlák JiříPřelouč5801:15:0020
7MC5754Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:25:0719
Muži D (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD412Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:2235
2MD4555Koblížek JindřichSK Žamberk4801:09:0731
3MD5320Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:1027
Muži E (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME443Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:3735
2ME4725Sedláček FrantišekSokol Jeneč4001:11:1231
3ME4843Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:11:1727
4ME567Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:21:0624
Juniorky (trať 7 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1301Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:2035
Ženy A (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1214Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:49:5035
2ZA2531Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:55:21-
3ZA2818Vévodová MartinaAK Perná9000:56:1831
4ZA424Stříhavková PetraAC Choceň7901:03:4527
5ZA5028Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:12:48-
6ZA5117Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:13:5924
Ženy B (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2212Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:1435
2ZB3916Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:01:2231
Ženy C (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3336Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:4935
2ZC4644Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:2231
Ženy D (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4951Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:11:4135
2ZD5415Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:16:1531
3ZD556Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:1127
Trať 7 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1301Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:2035
Trať 12 km, 400 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:44:2535
2MA219Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:45:3231
3MA342Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:45:4327
1MC410Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4435
4MA546Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:46:5124
1MB611Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:5735
5MA729Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:47:20-
6MA830Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:47:30-
7MA932Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:4522
2MB1024Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:48:5531
1MJ1140Pavel JanLoko Trutnov9500:49:3935
1ZA1214Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:49:5035
8MA139Mařík JiříMP Žamberk7200:49:5320
9MA1422Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:50:0519
2MC151Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:2431
3MB1621Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:5027
10MA1748Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:51:2118
11MA1823Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:51:3417
4MB1939Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:52:0124
12MA2026Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:52:3116
13MA2187Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:53:5915
1ZB2212Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:1435
14MA2334Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:54:4014
5MB2435Dostálek PetrViking Králíky6700:54:4522
2ZA2531Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:55:21-
15MA2627Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:55:22-
3MC275Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:5827
3ZA2818Vévodová MartinaAK Perná9000:56:1831
4MC2956Hodek RomanSokol Kunvald6000:56:2924
6MB3033Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:56:3520
7MB3157Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:4219
16MA3252Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:57:4413
1ZC3336Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:4935
17MA3445Holubec MiroslavOstrov7600:58:2212
2MJ3553Dušek MartinOB Žamberk9600:59:2631
8MB3647Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:2818
5MC3750Jandejsek ZdeněkStudené6100:59:5122
9MB388Sedláček RomanLanškroun6401:01:1317
2ZB3916Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:01:2231
10MB4041Votava VladimírTTC Ústí nad Orlicí6301:02:3916
1MD412Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:2235
4ZA424Stříhavková PetraAC Choceň7901:03:4527
11MB4338Tomšů PetrMlýn Janderov6401:08:0315
1ME443Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:3735
2MD4555Koblížek JindřichSK Žamberk4801:09:0731
2ZC4644Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:2231
2ME4725Sedláček FrantišekSokol Jeneč4001:11:1231
3ME4843Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:11:1727
1ZD4951Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:11:4135
5ZA5028Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:12:48-
6ZA5117Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:13:5924
6MC5249Sedlák JiříPřelouč5801:15:0020
3MD5320Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:1027
2ZD5415Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:16:1531
3ZD556Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:1127
4ME567Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:21:0624
7MC5754Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:25:0719
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1214Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:49:5035
2ZB2212Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:1431
3ZA2818Vévodová MartinaAK Perná9000:56:1827
4ZC3336Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:4924
5ZB3916Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:01:2222
6ZA424Stříhavková PetraAC Choceň7901:03:4520
7ZC4644Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:2219
8ZD4951Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:11:4118
9ZA5117Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:13:5917
10ZD5415Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:16:1516
11ZD556Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:1115

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Díky za nový a velmi pěkný závod.Těstovinový salát po závodě neměl chybu.
vacekma
Ať žije Orel Dolní Dobrouč. Díky moc za vše.
vladimir.vacarda
Organizátoři mysleli na všechno. Příjemný závod na zajímavé trati a dobré jídlo. Řetůvanka jako bonus na závěr. Díky.
ok5ra

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód