Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

3.9.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 3.9.2011
  • zobrazeno již 11x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Společenské centrum Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

80 Kč

Popis tratě

délka: 13 km
převýšení: 750 m
Od startu 2 km po silnici 2. třídy směrem na Deštné v O. h.. Dále následuje náročné stoupání po zpevněné cestě v délce asi 2 km. Potom po polních cestách přes Pádolský kopec na Zámeček. Dále následuje mírné stoupání po lesní asfaltové cestě na Luisino Údolí. Začátek závěrečného obtížného stoupání vede po lesní asfaltové cestě, poté přejde do lesní cesty až k vrcholu Velké Deštné.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SKI Skuhrov s.o.
Pavel Krunčík
517 03 Skuhrov nad Bělou
mobil 734 494 373

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.7.2016Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!-
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1014

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Ulich Petr688
Sedláček František408
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Flegl Vlastimil537
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Stránský Aleš606
Kučera Zdeněk556
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Kapl Libor656
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Svatoš Otakar345
Mertová Michaela765

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 03.09.2011, 20:45
  • zobrazeno 1070x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1653Pavel JanLoko Trutnov9501:08:08105
2MJ4045Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9301:19:4893
3MJ4837Krátký ŠtěpánSK Los Lobos9501:22:3681
Muži A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:55:31105
2MA249Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:0493
3MA369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:0381
4MA527Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:02:0572
5MA742Herda JanU.A.C.8301:02:4566
6MA833Abrahám LuděkSK Hronov7501:03:0860
7MA1272Schejbal OldřichOlfin Car Vella - Trutnov9101:06:0857
8MA1762Kalný PetrAtletika Chrudim8101:08:5454
9MA2443Zachař JiříSruby7201:12:3151
10MA2613Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:12:5248
11MA2766Benák JanHradec Králové8201:13:0145
12MA3546Kalous PetrSK Žamberk7701:16:3042
13MA3659Křoustek MartinSKI Skuhrov nad Bělou7801:18:0239
14MA3931Martínek StanislavOlešnice7701:19:2836
15MA6017Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:28:1433
16MA6156Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:28:5130
Muži B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB610Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:02:34105
2MB1422Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:07:1293
3MB1836Krátký TomášSK LOS Lobos6701:09:3381
4MB2052Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:10:2872
5MB2319Stříhavka JindřichAC Choceň7101:12:3166
6MB3021Valenta MichalHZS Praha6201:14:1860
7MB3374Ambrož RadomírLanškroun6301:15:1557
8MB3448Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:15:4754
9MB4571Myšák MilanSokol Jehnědí6601:21:5651
10MB5058Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:23:2748
11MB5723Beznoska KamilČermná nad Orlicí6301:27:3245
12MB5935Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:28:0542
Muži C (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC464Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:01:53105
2MC1057Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:05:0693
3MC1155Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5301:05:1381
4MC133Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:06:1372
5MC1912Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:09:4966
6MC215Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:3260
7MC251Flegl VlastimilBrtev5301:12:4957
8MC2938Brožek RadmilKRB Chrudim5401:13:5654
9MC3711Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:18:2851
10MC4351Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6101:20:5348
11MC5244Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:24:5945
12MC5863Kučera ZdeněkAC Náchod5501:28:0142
Muži D (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3126Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:30105
2MD4134Hájek FrantišekFGT Stolany4901:19:5993
3MD4673Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:22:1181
4MD477Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:22:2772
5MD538Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:25:3766
6MD546Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:25:3860
7MD5628Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:26:1157
8MD6654Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:37:3454
9MD7075Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:43:3251
Muži E (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4925Marek FrantišekSK Hronov4101:22:59105
2ME512Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:24:3493
3ME6429Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:35:1381
4ME6567Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:36:0972
5ME6939Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:42:5166
Juniorky (trať 4,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5132Ulrychová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:34:21105
Ženy A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2815Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:13:28105
2ZA3260Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:14:4893
3ZA6218Stříhavková PetraAC Choceň7901:29:3281
Ženy B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB924Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:03:48105
2ZB1516Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:07:5793
3ZB4250Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:20:3981
4ZB4447Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:21:3772
Ženy C (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3865Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:18:57105
2ZC6332Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:32:5193
-ZC-68Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58DNF-
Ženy D (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2220Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:12:09105
2ZD5514Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:25:3893
3ZD6761Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:40:1881
4ZD6870Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:40:4672
5ZD714Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:44:3366
Lidový běh muži (trať 4,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1131Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:28:17-
2LBM2133Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:29:41-
3LBM341Šimák JanHradec Králové8300:30:13-
Lidový běh ženy (trať 4,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ440Šimáková KláraHradec Králové8300:34:17-
2LBZ6134Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:39:46-
Trať 4,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1131Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:28:17-
2LBM2133Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:29:41-
3LBM341Šimák JanHradec Králové8300:30:13-
1LBZ440Šimáková KláraHradec Králové8300:34:17-
1ZJ5132Ulrychová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:34:21105
2LBZ6134Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:39:46-
Trať 13 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:55:31105
2MA249Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:0493
3MA369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:0381
1MC464Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:01:53105
4MA527Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:02:0572
1MB610Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:02:34105
5MA742Herda JanU.A.C.8301:02:4566
6MA833Abrahám LuděkSK Hronov7501:03:0860
1ZB924Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:03:48105
2MC1057Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:05:0693
3MC1155Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5301:05:1381
7MA1272Schejbal OldřichOlfin Car Vella - Trutnov9101:06:0857
4MC133Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:06:1372
2MB1422Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:07:1293
2ZB1516Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:07:5793
1MJ1653Pavel JanLoko Trutnov9501:08:08105
8MA1762Kalný PetrAtletika Chrudim8101:08:5454
3MB1836Krátký TomášSK LOS Lobos6701:09:3381
5MC1912Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:09:4966
4MB2052Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:10:2872
6MC215Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:3260
1ZD2220Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:12:09105
5MB2319Stříhavka JindřichAC Choceň7101:12:3166
9MA2443Zachař JiříSruby7201:12:3151
7MC251Flegl VlastimilBrtev5301:12:4957
10MA2613Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:12:5248
11MA2766Benák JanHradec Králové8201:13:0145
1ZA2815Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:13:28105
8MC2938Brožek RadmilKRB Chrudim5401:13:5654
6MB3021Valenta MichalHZS Praha6201:14:1860
1MD3126Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:30105
2ZA3260Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:14:4893
7MB3374Ambrož RadomírLanškroun6301:15:1557
8MB3448Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:15:4754
12MA3546Kalous PetrSK Žamberk7701:16:3042
13MA3659Křoustek MartinSKI Skuhrov nad Bělou7801:18:0239
9MC3711Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:18:2851
1ZC3865Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:18:57105
14MA3931Martínek StanislavOlešnice7701:19:2836
2MJ4045Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9301:19:4893
2MD4134Hájek FrantišekFGT Stolany4901:19:5993
3ZB4250Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:20:3981
10MC4351Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6101:20:5348
4ZB4447Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:21:3772
9MB4571Myšák MilanSokol Jehnědí6601:21:5651
3MD4673Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:22:1181
4MD477Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:22:2772
3MJ4837Krátký ŠtěpánSK Los Lobos9501:22:3681
1ME4925Marek FrantišekSK Hronov4101:22:59105
10MB5058Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:23:2748
2ME512Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:24:3493
11MC5244Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:24:5945
5MD538Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:25:3766
6MD546Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:25:3860
2ZD5514Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:25:3893
7MD5628Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:26:1157
11MB5723Beznoska KamilČermná nad Orlicí6301:27:3245
12MC5863Kučera ZdeněkAC Náchod5501:28:0142
12MB5935Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:28:0542
15MA6017Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:28:1433
16MA6156Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:28:5130
3ZA6218Stříhavková PetraAC Choceň7901:29:3281
2ZC6332Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:32:5193
3ME6429Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:35:1381
4ME6567Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:36:0972
8MD6654Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:37:3454
3ZD6761Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:40:1881
4ZD6870Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:40:4672
5ME6939Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:42:5166
9MD7075Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:43:3251
5ZD714Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:44:3366
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:55:31105
2MA249Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:0493
3MA369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:0381
4MC464Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:01:5372
5MA527Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:02:0566
6MB610Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:02:3460
7MA742Herda JanU.A.C.8301:02:4557
8MA833Abrahám LuděkSK Hronov7501:03:0854
9MC1057Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:05:0651
10MC1155Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5301:05:1348
11MA1272Schejbal OldřichOlfin Car Vella - Trutnov9101:06:0845
12MC133Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:06:1342
13MB1422Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:07:1239
14MJ1653Pavel JanLoko Trutnov9501:08:0836
15MA1762Kalný PetrAtletika Chrudim8101:08:5433
16MB1836Krátký TomášSK LOS Lobos6701:09:3330
17MC1912Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:09:4927
18MB2052Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:10:2824
19MC215Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:3221
20MB2319Stříhavka JindřichAC Choceň7101:12:3118
21MA2443Zachař JiříSruby7201:12:3115
22MC251Flegl VlastimilBrtev5301:12:4912
23MA2613Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:12:529
24MA2766Benák JanHradec Králové8201:13:016
25MC2938Brožek RadmilKRB Chrudim5401:13:563

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Fascinuje mě ta jistota u závodů Iscarexu , se kterou vím - když večer se nudím, že když ten den proběhne jeho závod, pak už ten večer jsou k dispozici velice přehledné výsledky a kvalitní houf fotek. Prostě takové malé Bavorsko v Česku ! Viva !
turistickybezec
Konečně jsem se odvážil na náročnou trať do Orlických hor. Pořadatelům se to vydařilo, panoramata krásná. Výborné občerstvení. Začátek po silnici s provozem je nejhorší. Kouřící a zapáchající autobus pořadatele mohl počkat a neotravovat závodníky.
vynikající závod, všechno klapalo, trať náročná - škoda slabší účasti vzhledem k tomu, že to byl suprák. Autobusu škoda, měl jet před běžci, jinak 100% vydařená akce.
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód