28.8.2011, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
16.9.2018 | Slopenská desítka | 129 |
13.8.2017 | Slopenská desítka | 122 |
21.8.2016 | Slopenská desítka | 109 |
23.8.2015 | Slopenská desítka | 120 |
25.8.2013 | Slopenská desítka | 97 |
26.8.2012 | Slopenská desítka | 86 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Švihel Miroslav | 58 | 7 |
Zátopek Jiří | 60 | 7 |
Dvořák Pavel | 82 | 6 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 6 |
Strakoš Jiří | 50 | 6 |
Dubčák Pavel | 86 | 6 |
Sýkorová Mária | 79 | 6 |
Žaludková Jana | 75 | 6 |
Dvořáková Eva | 55 | 6 |
Prokop Jiří | 56 | 6 |
Pokluda Ondřej | 69 | 6 |
Groš Štefan | 61 | 5 |
Váňa Josef | 74 | 5 |
Kobliha Milan | 57 | 5 |
Žaludek Přemysl | 77 | 5 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 5 |
Dorušek Pavel | 54 | 5 |
Vlček Jiří | 77 | 5 |
Sýkora Karel | 67 | 4 |
Ohnůtek Zdeněk | 75 | 4 |
Hubáček Josef | 73 | 4 |
Machů Karel | 75 | 4 |
Staněk Petr | 74 | 4 |
Švach Petr | 69 | 4 |
Šmakal Pavel | 48 | 4 |
Heinz Pavel | 74 | 4 |
Višněvská Pavla | 63 | 4 |
Dohnal Jiří | 76 | 4 |
Holeš Bohumil | 48 | 4 |
Baláž Roman | 65 | 4 |
Višněvský Andrej | 91 | 4 |
Brázdová Veronika | 90 | 4 |
Sýkora Lukáš | 90 | 4 |
Gargulák Josef | 62 | 4 |
Petráš Michal | 93 | 4 |
Solařová Eva | 70 | 4 |
Šnevajs Radomír | 63 | 4 |
Podhajský Jaroslav | 72 | 3 |
Černocký Libor | 98 | 3 |
Pšenica Július | 67 | 3 |
Vaněčková Lada | 62 | 3 |
Manová Martina | 76 | 3 |
Vacarda Vladimír | 59 | 3 |
Raška Zbyněk | 75 | 3 |
Mudrák Štěpán | 96 | 3 |
Tláskal Jan | 83 | 3 |
Sadílek Martin | 69 | 3 |
Haničinec Ivo | 67 | 3 |
Vinklárek Jiří | 61 | 3 |
Misař Tomáš | 85 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 14 | 23 | Petráš Michal | SK Hranice | 93 | 00:41:22 | 35 |
2 | MJ | 17 | 8 | Pavel Jan | Loko Trutnov | 95 | 00:42:06 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 66 | Soukup Radomír | AC Tábor | 68 | 00:39:27 | 35 |
2 | MB | 7 | 17 | Bětík Petr | Sokol Opava | 69 | 00:39:41 | 31 |
3 | MB | 9 | 43 | Sadílek Martin | OB Vizovice | 69 | 00:40:24 | 27 |
4 | MB | 10 | 70 | Páleník Ervín | Trenčín | 62 | 00:40:47 | 24 |
5 | MB | 18 | 60 | Trávníček Rostislav | Pepa Team Frýdek-Místek | 68 | 00:42:06 | 22 |
6 | MB | 22 | 101 | Haničinec Ivo | BS Slopné | 67 | 00:43:39 | 20 |
7 | MB | 31 | 9 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:45:07 | 19 |
8 | MB | 34 | 6 | Březina Radomír | Ostrava | 67 | 00:45:32 | 18 |
9 | MB | 41 | 69 | Nedbálek Stanislav | Moraviaman | 68 | 00:48:04 | 17 |
10 | MB | 45 | 16 | Pastor Richard | Dobrá | 71 | 00:49:28 | 16 |
11 | MB | 65 | 62 | Janovský Zdeněk | Strání | 65 | 00:55:20 | 15 |
12 | MB | 85 | 65 | Fujerík Milan | Maunas Ilava | 66 | 01:30:15 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 18 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:41:02 | 35 |
2 | MC | 19 | 2 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:42:13 | 31 |
3 | MC | 21 | 41 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:43:34 | 27 |
4 | MC | 24 | 71 | Ďuriga Stanislav | Trenčín | 61 | 00:44:19 | 24 |
5 | MC | 33 | 38 | Vrága Zdeněk | Rožnov pod Radhoštěm | 58 | 00:45:25 | 22 |
6 | MC | 35 | 1 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:45:45 | 20 |
7 | MC | 44 | 76 | Dorušek Pavel | Klenoty Slavičín | 54 | 00:48:45 | 19 |
8 | MC | 55 | 29 | Talaš Jaromír | SKD Otrokovice | 54 | 00:51:37 | 18 |
9 | MC | 59 | 22 | Rafaj Jaromír | FLEXIKO Zlín | 54 | 00:52:38 | 17 |
10 | MC | 60 | 33 | Prokop Jiří | CGS-TYRES Zlín | 56 | 00:53:00 | 16 |
11 | MC | 62 | 72 | Škorňa Vlastimil | TS Vizovice | 55 | 00:54:46 | 15 |
12 | MC | 63 | 68 | Mahdal Bohumil | EASY TEAM | 52 | 00:54:52 | 14 |
13 | MC | 67 | 7 | Švihel Miroslav | BS Slopné | 58 | 00:56:11 | 13 |
14 | MC | 70 | 73 | Budík Karel | TJ Sokol Míškovice | 56 | 00:58:37 | 12 |
15 | MC | 79 | 74 | Šimara Pavel | Vsetín | 54 | 01:02:55 | 11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 26 | 40 | Němec Jiří | Lockar Loket | 48 | 00:44:24 | 35 |
2 | MD | 40 | 59 | Strakoš Jiří | Tatra Kopřivnice | 50 | 00:47:59 | 31 |
3 | MD | 43 | 28 | Smola Josef | MK Seitl Ostrava | 51 | 00:48:19 | 27 |
4 | MD | 49 | 13 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:50:35 | 24 |
5 | MD | 54 | 4 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 00:51:23 | 22 |
6 | MD | 58 | 24 | Šohaj Josef | Uherský Brod | 48 | 00:52:23 | 20 |
7 | MD | 61 | 56 | Bednařík Jiří | LBK Kopřivnice | 45 | 00:53:21 | 19 |
8 | MD | 64 | 19 | Kubíček František | Relax Dobré Pole | 46 | 00:55:17 | 18 |
9 | MD | 71 | 75 | Perůtka Karel | Slovan Luhačovice | 49 | 00:58:53 | 17 |
10 | MD | 78 | 79 | Šmakal Pavel | SKOB Zlín | 48 | 01:02:35 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 69 | 5 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 00:58:25 | 35 |
2 | ME | 73 | 83 | Tomíšek Jindřich | Obec Říkovice | 39 | 01:01:02 | 31 |
3 | ME | 77 | 12 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 01:02:13 | 27 |
4 | ME | 82 | 34 | Knebl Vladislav | Toma Otrokovice | 35 | 01:12:59 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 30 | 15 | Pastorová Petra | MK Seitl Ostrava | 77 | 00:44:59 | 35 |
2 | ZA | 74 | 36 | Kocháňová Martina | EASY TEAM | 85 | 01:01:25 | 31 |
3 | ZA | 75 | 37 | Kocháňová Lucie | EASY TEAM | 89 | 01:01:25 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 38 | 53 | Žaludková Jana | Author Tufo Zlín | 75 | 00:47:13 | 35 |
2 | ZB | 50 | 49 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:50:37 | 31 |
3 | ZB | 76 | 35 | Mahdalová Alena | EASY TEAM | 70 | 01:01:26 | 27 |
4 | ZB | 83 | 63 | Burzalová Slávka | Maunas Dubnica | 69 | 01:30:15 | 24 |
5 | ZB | 84 | 64 | Csomósová Judit | Maunas Dubnica | 70 | 01:30:15 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 48 | 21 | Durnová Marta | Branopac Veselí na Moravě | 64 | 00:50:26 | 35 |
2 | ZC | 52 | 54 | Vaněčková Lada | SK Štípa - Zlín | 62 | 00:50:54 | 31 |
3 | ZC | 68 | 47 | Machalická Libuše | Fortex SKI Moravsky Beroun | 64 | 00:57:21 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 72 | 14 | Barančíková Helena | Považský cukor a.s. | 51 | 00:59:10 | 35 |
2 | ZD | 80 | 3 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:05:38 | 31 |
3 | ZD | 81 | 78 | Žáčková Zdenka | AK Zlín | 56 | 01:05:41 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 30 | 15 | Pastorová Petra | MK Seitl Ostrava | 77 | 00:44:59 | 35 |
2 | ZB | 38 | 53 | Žaludková Jana | Author Tufo Zlín | 75 | 00:47:13 | 31 |
3 | ZC | 48 | 21 | Durnová Marta | Branopac Veselí na Moravě | 64 | 00:50:26 | 27 |
4 | ZB | 50 | 49 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:50:37 | 24 |
5 | ZC | 52 | 54 | Vaněčková Lada | SK Štípa - Zlín | 62 | 00:50:54 | 22 |
6 | ZC | 68 | 47 | Machalická Libuše | Fortex SKI Moravsky Beroun | 64 | 00:57:21 | 20 |
7 | ZD | 72 | 14 | Barančíková Helena | Považský cukor a.s. | 51 | 00:59:10 | 19 |
8 | ZA | 74 | 36 | Kocháňová Martina | EASY TEAM | 85 | 01:01:25 | 18 |
9 | ZA | 75 | 37 | Kocháňová Lucie | EASY TEAM | 89 | 01:01:25 | 17 |
10 | ZB | 76 | 35 | Mahdalová Alena | EASY TEAM | 70 | 01:01:26 | 16 |
11 | ZD | 80 | 3 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:05:38 | 15 |
12 | ZD | 81 | 78 | Žáčková Zdenka | AK Zlín | 56 | 01:05:41 | 14 |
13 | ZB | 83 | 63 | Burzalová Slávka | Maunas Dubnica | 69 | 01:30:15 | 13 |
14 | ZB | 84 | 64 | Csomósová Judit | Maunas Dubnica | 70 | 01:30:15 | 12 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.