Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

17.7.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 17.7.2011
  • zobrazeno již 16x
  • pořadatel: SC Dobrošov

Sociální sítě

Místo konání

Náchod, zimní stadion
10:00 hodin

Popis tratě

délka: 8,9 km
převýšení: 410 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SC Dobrošov d.o.s.
Josef Kolísko
Bílkova 1544
547 02 Náchod
mobil 607 933 811

Internetové stránky

http://www.scdobrosov.tk

E-mailová adresa

sc.dobrosov@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2593

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Sedlák Jiří5812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Kozel Karel5210
Jirka Jan8310
Losman Miroslav5110
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 18.07.2011, 15:37
  • zobrazeno 1972x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2125Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:47:0635
2MJ2324Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:47:3131
Muži A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA244Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:5135
2MA436Abrahám LuděkSK Hronov7500:38:4731
3MA530Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:39:3327
4MA714Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:40:3024
5MA1122Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:43:2022
6MA1327Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:44:1120
7MA1633Kuře PetrIVT Náchod7500:45:3219
8MA2528Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:48:1018
9MA2629Jirka JanSTAMP Náchod8300:48:3217
10MA3526Slovák JiříÚstí nad Labem8500:51:5516
11MA4218Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:57:5515
Muži B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:3635
2MB616Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:2231
3MB1031Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:42:5727
4MB158Valenta MichalHZS Praha6200:44:5124
5MB2021Trnovský MiloslavHOBUK6500:46:5022
6MB2747Skalský MilošAC Náchod6700:50:1220
7MB3050Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:50:3719
-MB-48Tichý PavelAC Náchod63DNF-
Muži C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC84Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:2035
2MC915Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:1331
3MC1719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:0327
4MC1923Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:46:4524
5MC2210Flegl VlastimilBrtev5300:47:3022
6MC2849Kučera ZdeněkAC Náchod5500:50:2620
7MC409Ventruba MiroslavMarvan Team Brno5800:57:3819
8MC4517Svatoň JiříČechovka Hořice6101:02:0018
Muži D (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1432Tempír FrantišekSokol Štíty4900:44:1735
2MD3234Kudrna JiříSpartak Praha 45100:51:1831
3MD3713Tučný JanMK Pardubice4700:56:0027
4MD3946Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:2024
5MD4845Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:4222
Muži E (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3111Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:4335
2ME336Marek FrantišekSK Hronov4100:51:4031
3ME441Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:3627
Juniorky (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA183Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:46:2735
2ZA2442Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:5131
3ZA2912Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:3427
4ZA4343Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:1324
Ženy B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB339Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:3735
2ZB3440Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:51:4631
Ženy C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3837Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:56:1035
2ZC4735Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:4131
3ZC4941Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:3627
Ženy D (trať 8,9 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD127Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:4735
2ZD365Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:52:5031
3ZD4138Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:57:4827
4ZD462Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:0424
Trať 8,9 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:3635
1MA244Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:5135
1ZB339Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:3735
2MA436Abrahám LuděkSK Hronov7500:38:4731
3MA530Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:39:3327
2MB616Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:2231
4MA714Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:40:3024
1MC84Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:2035
2MC915Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:1331
3MB1031Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:42:5727
5MA1122Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:43:2022
1ZD127Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:4735
6MA1327Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:44:1120
1MD1432Tempír FrantišekSokol Štíty4900:44:1735
4MB158Valenta MichalHZS Praha6200:44:5124
7MA1633Kuře PetrIVT Náchod7500:45:3219
3MC1719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:0327
1ZA183Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:46:2735
4MC1923Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:46:4524
5MB2021Trnovský MiloslavHOBUK6500:46:5022
1MJ2125Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:47:0635
5MC2210Flegl VlastimilBrtev5300:47:3022
2MJ2324Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:47:3131
2ZA2442Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:5131
8MA2528Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:48:1018
9MA2629Jirka JanSTAMP Náchod8300:48:3217
6MB2747Skalský MilošAC Náchod6700:50:1220
6MC2849Kučera ZdeněkAC Náchod5500:50:2620
3ZA2912Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:3427
7MB3050Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:50:3719
1ME3111Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:4335
2MD3234Kudrna JiříSpartak Praha 45100:51:1831
2ME336Marek FrantišekSK Hronov4100:51:4031
2ZB3440Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:51:4631
10MA3526Slovák JiříÚstí nad Labem8500:51:5516
2ZD365Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:52:5031
3MD3713Tučný JanMK Pardubice4700:56:0027
1ZC3837Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:56:1035
4MD3946Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:2024
7MC409Ventruba MiroslavMarvan Team Brno5800:57:3819
3ZD4138Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:57:4827
11MA4218Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:57:5515
4ZA4343Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:1324
3ME441Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:3627
8MC4517Svatoň JiříČechovka Hořice6101:02:0018
4ZD462Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:0424
2ZC4735Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:4131
5MD4845Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:4222
3ZC4941Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:3627
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:3635
2MA244Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:5131
3MA436Abrahám LuděkSK Hronov7500:38:4727
4MA530Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:39:3324
5MB616Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:2222
6MA714Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:40:3020
7MC84Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:2019
8MC915Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:1318
9MB1031Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:42:5717
10MA1122Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:43:2016
11MA1327Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:44:1115
12MD1432Tempír FrantišekSokol Štíty4900:44:1714
13MB158Valenta MichalHZS Praha6200:44:5113
14MA1633Kuře PetrIVT Náchod7500:45:3212
15MC1719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:0311
16MC1923Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:46:4510
17MB2021Trnovský MiloslavHOBUK6500:46:509
18MJ2125Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:47:068
19MC2210Flegl VlastimilBrtev5300:47:307
20MJ2324Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:47:316
21MA2528Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:48:105
22MA2629Jirka JanSTAMP Náchod8300:48:324
23MB2747Skalský MilošAC Náchod6700:50:123
24MC2849Kučera ZdeněkAC Náchod5500:50:262
25MB3050Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:50:371

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód