Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hvězdu

16.7.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hvězdu
  • datum konání: 16.7.2011
  • zobrazeno již 10x
  • pořadatel: Jaroslav Mazač

Sociální sítě

Místo konání

Police nad Metují, Masarykovo nám.
14:30 hodin

Přihlášky

na místě od 12:00 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

délka: 8,9 km (jubiorky, muži E a ženy D - 5 km)
převýšení: 350 m

Ceny pro vítěze

finanční nebo věcné pro první tři v kategorii, finanční pro prvních pět v absolutním pořadí mužů i žen, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Mazač
Žďárská 302
549 54 Náchod
mobil 605 901 133

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jmaja@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Běh na Hvězdu

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2982

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrutek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Beran Jan8319
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7617
Šesták Karel7116
Polej Jiří7116
Šír Václav4815
Marek František4115
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Hájková Renata7514
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kubrová Dagmar6312
Kolář Radek6912
Kubr Václav5512
Havlíček Zdeněk3511
Šmída Oldřich4811
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Trejbal Karel5111
Soukup Jiří2711
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Šimůnek Jan8210
Vacarda Vladimír5910
Hejl Dušan8410
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 18.07.2011, 11:05
  • zobrazeno 1214x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci do 6 let (trať 80 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1135Kohl JonášRůža Bike Kids0500:00:16-
2C1212Brumlich TadeášMedvědí doupě Hronov0500:00:17-
3C1543Meier JakubSPARTAK Police nad Metují0500:00:19-
4C1748Podstata OliverLážo-plážo Vrchlabí0600:00:21-
5C1857Rutar TomášPolice nad Metují0500:00:22-
6C11027Šesták JakubTJ Maratonstav Úpice0500:00:23-
7C11116Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:24-
8C11456Gabriel Tomáš-0500:00:27-
9C11558Osoba Augustin-0500:00:28-
10C11611Štrof PetrČervený Kostelec0700:00:29-
11C11922Metelka TomášHradec Králové0800:00:42-
12C12454Friede JanHospoda Na Kopci, V. Srbská0600:01:01-
13C1251Hornych OldaSPARTAK Police nad Metují0900:01:06-
14C1267Binar JáchymSPARTAK Police nad Metují0700:01:09-
15C12731Cvrček JáchymVeltrusy1000:01:28-
Děvčata do 6 let (trať 80 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1224Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:17-
2D1449Depanfilis JulieSulmona Italy0500:00:18-
3D1634Kohlová ŠtěpánkaRůža Bike Kids0700:00:20-
4D1837Luptáková KarolínaVysoké Tatry0600:00:22-
5D1112Pohlová AdélkaSpartak Police nad Metují0700:00:24-
6D11352Rückerová AnežkaMachovská Lhota0700:00:25-
7D11750De Panfilis KatiaSulmona Italy0500:00:39-
8D11845Nosková AmálkaPolice nad Metují0700:00:41-
9D1194Vrabcová NelaSOKOL Žďárky0800:00:42-
10D12133Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:00:43-
11D1223Kráčmarová AnnaSpartak Police nad Metují0900:00:56-
12D12338Beranová SáraPolice nad Metují0900:00:59-
-D1-53Friedová AnetaHospoda Na Kopci, V. Srbská06DNF-
Chlapci 7 - 8 let (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1339Maršálka MartinZŠ Broumov - Olivětín0300:01:32-
2M1446Važan MichaelPolice nad Metují0400:01:36-
3M1626Šesták JanTJ Maratonstav Úpice0300:01:38-
4M11223Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:46-
5M1148Klimeš MilošSokol Police nad Metují0400:01:51-
6M11551Nosek RadovanSpartak Police nad Metují0300:01:58-
Děvčata 7 - 8 let (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1740Svobodová AničkaHvězda Pardubice0300:01:41-
2Z1928Pojezdalová LucieTýniště nad Orlicí0400:01:43-
3Z11329Metelková MíšaHradec Králové0400:01:50-
4Z11621Marsalli MartinsPolice nad Metují0300:02:03-
5Z11755Fiedová KristýnaHospoda Na Kopci, V. Srbská0400:02:07-
6Z11932Cvrčková JasmínaPraha0300:02:25-
Chlapci 9 - 10 let (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Binar OndraSPARTAK Police nad Metují0100:01:28-
2M2544Černý DavidSpartak Police nad Metují0100:01:37-
3M2813Bartoň JanJUNÁK Opočno0100:01:42-
4M2914Krunčík JakubJunák Opočno0100:01:43-
5M21842Černý JaroslavSpartak Police nad Metují0200:02:11-
Děvčata 9 - 10 let (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2247Važanová LucieSokol Police nad Metují0200:01:30-
2Z21130Kašparová KamilaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0200:01:44-
-Z2-36Luptáková NatálkaVysoké Tatry02DNF-
Chlapci 11 - 14 let (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3218Krulich StanislavJunák Opočno9800:02:49-
2M3319Hrabina AdamJunák Opočno9800:02:51-
3M3410Binar OndraSPARTAK Police nad Metují0100:02:54-
4M3520Bajer DavidJunák Opočno9900:03:10-
5M3715Krunčík DominikJunák Opočno9900:03:39-
6M3817Roško DavidJunák Opočno9800:03:49-
Děvčata 11 - 14 let (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3141Svobodová EditaHvězda Pardubice9800:02:45-
2Z365Vlachová MarieBukovice9900:03:11-
Chlapci 15 - 17 let (trať 1200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M419Kožíšek MatějHořice9600:02:50-
Děvčata 15 - 17 let (trať 1200 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ476Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:38:2970
2MJ1965Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:42:1062
3MJ21106Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:42:1754
4MJ4286Málek MartinVelké Poříčí9300:45:2448
5MJ4838Vlk JakubVernéřovice9600:45:4944
6MJ5887Boháč LadislavVelké Poříčí9200:47:5240
7MJ6829Kašpar JosefLokomotiva Trutnov9900:49:2538
8MJ85108Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:54:0936
Muži A (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1115Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:34:4770
2MA256Pechek PetrTJ Maratonstav - Triexpert8300:35:0962
3MA372Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:3054
4MA526Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:3048
5MA810Koszewski MichalBoguszow Gorce8600:39:18-
6MA10127Hepner DavidSlávia Hradec Králové7600:39:4344
7MA11112Abrahám LuděkSK Hronov7500:40:1040
8MA1337Beran JanSpartak Police nad Metují8300:41:0438
9MA141Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:41:1536
10MA1567Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:41:1634
11MA1892Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:42:0232
12MA205Gandalák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:42:1530
13MA2244Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:42:3628
14MA24117Melišík JanRedpoint Pearl Izumi7400:42:5926
15MA2623Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:2724
16MA2816Kožíšek PavelACC Brno7200:44:0022
17MA3093Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:44:3020
18MA37109Friede JanHospoda na kopci Vysoká Srbská7700:44:5718
19MA38111Divíšek DavidHospoda na kopci Vysoká Srbská7700:44:5816
20MA3951Krátký ZdeněkLibiš7800:45:0014
21MA44101Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:45:3612
22MA5295Vašíček RomanSK Radvanice7400:46:5410
23MA578Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:47:518
24MA59129Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:47:546
25MA61128Šilpert PavelSDH Lhota8300:48:254
26MA6364Horvat DavidHradec Králové7300:48:332
27MA6430Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:48:372
28MA6657Jirka JanSTAMP Náchod8300:49:132
29MA69104Šulc LubošTeam Pavlišov7600:49:302
30MA7011Zak ArturKB Faurecia Walbrzych7900:49:452
31MA7517Štrof PetrČervený Kostelec7700:51:362
32MA7627Švestka DavidRačí údolí8300:51:522
33MA79119Rücker JakubMachov - Lhota8800:52:442
34MA822Hanousek JakubSK SAZA Praha7100:53:202
35MA8421Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:53:412
36MA8897Pastorčák JanMC Vsetín8300:55:032
37MA93100Stehlík FilipOdolena Voda7800:56:272
38MA9432Cvrček MartinVeltrusy7900:56:512
39MA107131Zelený MartinNáchod7601:06:082
Muži B (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB639Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:4570
2MB7120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:1662
3MB2561Novotný JiříKateřinky7100:43:1754
4MB2999Buriánek RomanČeská Třebová6500:44:0248
5MB4040Ptáček MilošPetrovičky7000:45:0144
6MB45107Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:45:3740
7MB4789Valenta MichalHZS Praha6200:45:4738
8MB55123Polej JiříHronov7100:47:4136
9MB7315Binar LubošHOBUK6600:50:4034
10MB7778Beznoska KamilČermná nad Orlicí6300:51:5832
11MB8136Lupták PeterVysoké Tatry7000:53:1930
12MB10468Smith GrahameVrchlabí6601:02:4528
Muži C (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC980Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:3270
2MC1690Siegel JosefAC Choceň5800:41:1862
3MC1760Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:3054
4MC2342Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:4048
5MC3379Kaván LubomírChřibská6100:44:4044
6MC35122Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:44:4840
7MC3670Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:44:5538
8MC4158Klimeš JiříAC Náchod6100:45:0436
9MC4945Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:0934
10MC5152Flegl VlastimilBrtev5300:46:4932
11MC53116Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:47:2330
12MC54126Zelený LuděkAC Náchod6100:47:3928
13MC603Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:2126
14MC62102Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:48:2924
15MC78105Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:3522
16MC80124Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:53:1620
17MC83114Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:53:2218
18MC9633Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:57:4016
19MC100118Rücker OldřichBon Bon Lhota5500:59:4514
20MC102125Krajč ZdeněkTrutnov5401:01:2412
Muži D (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4366Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:3470
2MD6583Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:48:4262
3MD7284Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:50:0754
4MD7462Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:1448
5MD8946Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:55:3844
6MD9050Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:55:5540
7MD9724Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:5038
8MD103132Červ MiloslavAtletika Polička5001:02:3936
9MD10849Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:0834
10MD109121Kvapil VojtěchSokol Suchý Důl4801:08:4132
11MD11018Linhart MilošLiga 100 Hronov4401:16:3230
12MD11196Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4801:19:2928
Muži E (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME453Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:27:0270
2ME625Marek FrantišekSK Hronov4100:28:1262
3ME814Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:30:1554
4ME1075Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:31:2148
5ME1141Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:2644
6ME1343Sedláček FrantišekSokol Jeneč4000:33:0240
7ME1477Buchar JanATL Vrchlabí3300:37:3338
8ME154Vorel MilanSlatiňany4000:38:3236
Muži F (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF1685Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:40:4934
Juniorky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ181Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:1370
2ZJ294Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:25:0762
3ZJ574Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:27:0554
4ZJ722Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:29:2348
Ženy A (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2747Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:43:3270
2ZA3469Pešinová JitkaRedpoint Pearl Izumi7700:44:4162
3ZA4654Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:4454
4ZA5028Stružková HanaRačí Údolí8300:46:1048
5ZA5648Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:4944
6ZA6782Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:1540
7ZA86103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:54:1138
8ZA9863Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:59:2336
9ZA99130Zocherová MartinaSpartak Police nad Metují8500:59:4234
10ZA10131Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:3132
11ZA10671Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:05:4530
Ženy B (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1235Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:40:3670
2ZB317Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:44:3362
3ZB7119Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:49:5554
Ženy C (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3288Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:3770
2ZC879Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:54:5462
3ZC9173Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:56:0154
4ZC92113Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:56:2648
5ZC9534Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:57:3944
6ZC10591Siegelová MagdalenaAC Choceň6501:03:5040
Ženy D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD359Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:26:4770
2ZD96Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:30:2462
3ZD1220Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:32:4754
Trať 800 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3141Svobodová EditaHvězda Pardubice9800:02:45-
1M3218Krulich StanislavJunák Opočno9800:02:49-
2M3319Hrabina AdamJunák Opočno9800:02:51-
3M3410Binar OndraSPARTAK Police nad Metují0100:02:54-
4M3520Bajer DavidJunák Opočno9900:03:10-
2Z365Vlachová MarieBukovice9900:03:11-
5M3715Krunčík DominikJunák Opočno9900:03:39-
6M3817Roško DavidJunák Opočno9800:03:49-
Trať 1200 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M419Kožíšek MatějHořice9600:02:50-
Trať 8,9 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1115Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:34:4770
2MA256Pechek PetrTJ Maratonstav - Triexpert8300:35:0962
3MA372Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:3054
1MJ476Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:38:2970
4MA526Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:3048
1MB639Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:38:4570
2MB7120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:1662
5MA810Koszewski MichalBoguszow Gorce8600:39:18-
1MC980Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:3270
6MA10127Hepner DavidSlávia Hradec Králové7600:39:4344
7MA11112Abrahám LuděkSK Hronov7500:40:1040
1ZB1235Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:40:3670
8MA1337Beran JanSpartak Police nad Metují8300:41:0438
9MA141Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:41:1536
10MA1567Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:41:1634
2MC1690Siegel JosefAC Choceň5800:41:1862
3MC1760Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:3054
11MA1892Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:42:0232
2MJ1965Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:42:1062
12MA205Gandalák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:42:1530
3MJ21106Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:42:1754
13MA2244Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:42:3628
4MC2342Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:4048
14MA24117Melišík JanRedpoint Pearl Izumi7400:42:5926
3MB2561Novotný JiříKateřinky7100:43:1754
15MA2623Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:2724
1ZA2747Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:43:3270
16MA2816Kožíšek PavelACC Brno7200:44:0022
4MB2999Buriánek RomanČeská Třebová6500:44:0248
17MA3093Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:44:3020
2ZB317Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:44:3362
1ZC3288Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:3770
5MC3379Kaván LubomírChřibská6100:44:4044
2ZA3469Pešinová JitkaRedpoint Pearl Izumi7700:44:4162
6MC35122Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:44:4840
7MC3670Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:44:5538
18MA37109Friede JanHospoda na kopci Vysoká Srbská7700:44:5718
19MA38111Divíšek DavidHospoda na kopci Vysoká Srbská7700:44:5816
20MA3951Krátký ZdeněkLibiš7800:45:0014
5MB4040Ptáček MilošPetrovičky7000:45:0144
8MC4158Klimeš JiříAC Náchod6100:45:0436
4MJ4286Málek MartinVelké Poříčí9300:45:2448
1MD4366Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:3470
21MA44101Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:45:3612
6MB45107Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:45:3740
3ZA4654Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:4454
7MB4789Valenta MichalHZS Praha6200:45:4738
5MJ4838Vlk JakubVernéřovice9600:45:4944
9MC4945Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:0934
4ZA5028Stružková HanaRačí Údolí8300:46:1048
10MC5152Flegl VlastimilBrtev5300:46:4932
22MA5295Vašíček RomanSK Radvanice7400:46:5410
11MC53116Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:47:2330
12MC54126Zelený LuděkAC Náchod6100:47:3928
8MB55123Polej JiříHronov7100:47:4136
5ZA5648Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:4944
23MA578Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:47:518
6MJ5887Boháč LadislavVelké Poříčí9200:47:5240
24MA59129Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:47:546
13MC603Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:2126
25MA61128Šilpert PavelSDH Lhota8300:48:254
14MC62102Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:48:2924
26MA6364Horvat DavidHradec Králové7300:48:332
27MA6430Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:48:372
2MD6583Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:48:4262
28MA6657Jirka JanSTAMP Náchod8300:49:132
6ZA6782Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:1540
7MJ6829Kašpar JosefLokomotiva Trutnov9900:49:2538
29MA69104Šulc LubošTeam Pavlišov7600:49:302
30MA7011Zak ArturKB Faurecia Walbrzych7900:49:452
3ZB7119Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:49:5554
3MD7284Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:50:0754
9MB7315Binar LubošHOBUK6600:50:4034
4MD7462Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:1448
31MA7517Štrof PetrČervený Kostelec7700:51:362
32MA7627Švestka DavidRačí údolí8300:51:522
10MB7778Beznoska KamilČermná nad Orlicí6300:51:5832
15MC78105Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:3522
33MA79119Rücker JakubMachov - Lhota8800:52:442
16MC80124Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:53:1620
11MB8136Lupták PeterVysoké Tatry7000:53:1930
34MA822Hanousek JakubSK SAZA Praha7100:53:202
17MC83114Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:53:2218
35MA8421Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:53:412
8MJ85108Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:54:0936
7ZA86103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:54:1138
2ZC879Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:54:5462
36MA8897Pastorčák JanMC Vsetín8300:55:032
5MD8946Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:55:3844
6MD9050Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:55:5540
3ZC9173Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:56:0154
4ZC92113Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:56:2648
37MA93100Stehlík FilipOdolena Voda7800:56:272
38MA9432Cvrček MartinVeltrusy7900:56:512
5ZC9534Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:57:3944
18MC9633Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:57:4016
7MD9724Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:5038
8ZA9863Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:59:2336
9ZA99130Zocherová MartinaSpartak Police nad Metují8500:59:4234
19MC100118Rücker OldřichBon Bon Lhota5500:59:4514
10ZA10131Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:3132
20MC102125Krajč ZdeněkTrutnov5401:01:2412
8MD103132Červ MiloslavAtletika Polička5001:02:3936
12MB10468Smith GrahameVrchlabí6601:02:4528
6ZC10591Siegelová MagdalenaAC Choceň6501:03:5040
11ZA10671Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:05:4530
39MA107131Zelený MartinNáchod7601:06:082
9MD10849Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:0834
10MD109121Kvapil VojtěchSokol Suchý Důl4801:08:4132
11MD11018Linhart MilošLiga 100 Hronov4401:16:3230
12MD11196Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4801:19:2928

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

Ahoj, nějak se nemůžu najít ve výsledcích. Hlásil jsem se jako Jiří Šlégr, muži D a snad jsem měl č. 116. Dík za info
slegr
Dobry den, jste v kategorii Muzi C.
team
Sportovně i společensky vydařený závod. Krásná panoramata. Trasa náročná jako vždy a letos v pěkném počasí velmi dobré podmínky. Početná divácká kulisa na trati. Vyhlašování zbytečně zmatečné pro nepozornost v zařazování do kategorií. Tedy kontrola při prezentaci? Kategorii si přece neurčuje závodník, ale kategorie snad odpovídá ročníku narození! Ještě dnes je Vašek Kubr mezi staršími, než by měl být. Jinak pěkné a těším se opět nashle.
Dekujeme za upozorneni, Kubr opraven.
iscarex
Velice povedený závod jak organizačně tak zážitkem. I když jsem neskončil zrovna první :-) tak jsem si to užil.
ladabohac

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód