Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Děvín

11.6.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Děvín
  • datum konání: 11.6.2011
  • zobrazeno již 17x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Perná u Mikulova - u kostela
11:00 hodin

Přihlášky

od 9 hodin, KD Perná

Startovné

hlavní závod - 80 Kč
děti - 40 Kč

Popis tratě

délka: 9 km
převýšení: 691 m

Ceny pro vítěze

věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AK Perná
František Kolínek
691 86 Perná 244
mobil 606 527 724

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Výsledky závodu

  • platné k 13.06.2011, 07:34
  • zobrazeno 1164x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ613Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:43:5570
Muži A (trať 9 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:1870
2MA216Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:42:2862
3MA341Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:4554
4MA742Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5848
5MA1314Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:0844
6MA1681Sehnal TomášKHB Radegast7300:46:2440
7MA1846Gajdušek Jakub-9100:47:2538
8MA2137Čermák David-7600:50:1136
9MA2282Sichálek TomášHO Holešov7300:50:2734
10MA2690Suchánek LukášKHB Radegast7900:51:2132
11MA3484Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:54:0630
12MA3656Šindelka AntonínRadioklub Brno7200:55:3228
13MA3844Baják MarekTJ Sokol V. B.7200:56:3726
14MA4198Kurečka Radomír-7600:56:4924
15MA5088Urbánek JiříHo Slávie Liberec8700:59:4622
16MA6073Štogl Karel-7301:02:4820
17MA6583Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:05:0318
18MA7692Klimovič AdamBřeclav9001:13:4216
19MA8820Tenk TomášAK Perná7501:27:1214
20MA8934Holík ŠimonPopocatepetl9001:29:4412
Muži B (trať 9 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB472Palko AlešVSK UNI Brno7100:43:0870
2MB53Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:3362
3MB835Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:2354
4MB994Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5048
5MB10102Soukup RadomírAC Tábor6800:45:0544
6MB1548Jančík BořekSvartes Hořice6400:46:2340
7MB1786Svoboda TomášVšechovice7000:46:5838
8MB1932Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:1136
9MB2577Nožka JiříDinosport Ivančice6300:51:1834
10MB3222Valenta MichalHZS Praha6200:53:5432
11MB3791Ling MilanBřeclav6800:56:3230
12MB40101Bubeník JiříLRS Vyškov6900:56:4828
13MB4360Jančařík PetrAAC Brno6800:57:5226
14MB4543Jurča Jaroslav;-)6200:58:4924
15MB6658Kresta RomanZetor Brno6501:05:0922
16MB8231Halbrštat PetrTK Znojmo6701:16:5020
Muži C (trať 9 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:1670
2MC141Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:1462
3MC2047Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:5154
4MC2311Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:50:4548
5MC2465Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:5744
6MC2727Vévoda IvanAK Perná6000:51:3940
7MC317Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:2838
8MC492Marek LudvíkPopocatepetl5800:59:4036
9MC5276Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:59:5434
10MC5539Měřínský JaroslavDinosport Ivančice6101:00:5232
11MC6462Macháček MartinRC Brno5501:04:4030
12MC678Palaš ZdeněkSSSR Prdlavka Modřice6101:05:1328
13MC6899Gajdoš JaroslavAK Perná5601:07:5526
14MC6997Lach Thomas-5701:08:1624
15MC7289Horákovský PetrMS Brno5201:11:4422
16MC8057Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5201:14:5320
Muži D (trať 9 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3051Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:0070
2MD484Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:59:3162
3MD5445Vodička JanMK Radslavice4501:00:2454
4MD58100Mareš BohumilLEAR Brno5101:02:0748
5MD8353Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:17:0244
6MD8525Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:17:5440
Muži E (trať 4,4 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME161Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:30:5770
2ME223Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:5262
3ME355Sedláček JosefBoleráz3900:35:1754
4ME410Hána KvětoslavSvatobořice3700:35:4748
5ME518Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:36:1144
6ME69Machala JaroslavHluk3800:36:4440
7ME887Kubík JosefPtačina Adamov3800:44:1638
Juniorky (trať 4,4 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ785Šitková TerezieDrnovice9200:38:4070
Ženy A (trať 9 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1266Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:5970
2ZA2867Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:51:4662
3ZA3517Vévodová MartinaAK Perná9000:54:3854
4ZA3926Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:4048
5ZA5319Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:1144
6ZA5796Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:0040
7ZA6124Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:0138
8ZA6368Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8601:03:2936
9ZA7165Sedláčková AlžbětaBrno7801:10:3234
10ZA7770Kuglerová JitkaRadostice7701:14:1732
11ZA7840Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:14:3530
12ZA8697Dokoupilová KateřinaBrno7801:19:1828
Ženy B (trať 9 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3338Doubková KateřinaAK Perná7200:54:0570
2ZB4428Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:58:1862
3ZB4675Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:58:5854
4ZB5180Matulová MartinaBarnex sport Brno7200:59:5048
5ZB5959Jančaříková LenkaAAC Brno7001:02:0844
Ženy C (trať 9 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4274Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:1070
2ZC4749Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:59:3062
3ZC62103Slabáková LenkaOlymp Brno6601:03:2354
4ZC7452Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:12:5748
5ZC7933Vocílková JanaCitonice6601:14:3644
6ZC8730Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:22:5040
Ženy D (trať 9 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2921Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:3970
2ZD5669Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:0562
3ZD7029Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:3654
4ZD7378Kašová HanaBarnex sport Brno5401:12:3748
5ZD7550Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:3644
6ZD8171Dvořáčková DagmarTK Brno5001:16:0940
7ZD8454Kociánová MarieKřenovice4601:17:2938
Lidový běh (trať 4,4 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB993Klimovičová EvaBřeclav5900:49:25-
Trať 4,4 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME161Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:30:5770
2ME223Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:5262
3ME355Sedláček JosefBoleráz3900:35:1754
4ME410Hána KvětoslavSvatobořice3700:35:4748
5ME518Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:36:1144
6ME69Machala JaroslavHluk3800:36:4440
1ZJ785Šitková TerezieDrnovice9200:38:4070
7ME887Kubík JosefPtačina Adamov3800:44:1638
1LB993Klimovičová EvaBřeclav5900:49:25-
Trať 9 km, 691 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:1870
2MA216Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:42:2862
3MA341Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:4554
1MB472Palko AlešVSK UNI Brno7100:43:0870
2MB53Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:3362
1MJ613Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:43:5570
4MA742Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5848
3MB835Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:2354
4MB994Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5048
5MB10102Soukup RadomírAC Tábor6800:45:0544
1MC1136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:1670
1ZA1266Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:5970
5MA1314Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:0844
2MC141Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:1462
6MB1548Jančík BořekSvartes Hořice6400:46:2340
6MA1681Sehnal TomášKHB Radegast7300:46:2440
7MB1786Svoboda TomášVšechovice7000:46:5838
7MA1846Gajdušek Jakub-9100:47:2538
8MB1932Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:1136
3MC2047Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:5154
8MA2137Čermák David-7600:50:1136
9MA2282Sichálek TomášHO Holešov7300:50:2734
4MC2311Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:50:4548
5MC2465Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:5744
9MB2577Nožka JiříDinosport Ivančice6300:51:1834
10MA2690Suchánek LukášKHB Radegast7900:51:2132
6MC2727Vévoda IvanAK Perná6000:51:3940
2ZA2867Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:51:4662
1ZD2921Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:3970
1MD3051Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:0070
7MC317Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:2838
10MB3222Valenta MichalHZS Praha6200:53:5432
1ZB3338Doubková KateřinaAK Perná7200:54:0570
11MA3484Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:54:0630
3ZA3517Vévodová MartinaAK Perná9000:54:3854
12MA3656Šindelka AntonínRadioklub Brno7200:55:3228
11MB3791Ling MilanBřeclav6800:56:3230
13MA3844Baják MarekTJ Sokol V. B.7200:56:3726
4ZA3926Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:4048
12MB40101Bubeník JiříLRS Vyškov6900:56:4828
14MA4198Kurečka Radomír-7600:56:4924
1ZC4274Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:1070
13MB4360Jančařík PetrAAC Brno6800:57:5226
2ZB4428Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:58:1862
14MB4543Jurča Jaroslav;-)6200:58:4924
3ZB4675Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:58:5854
2ZC4749Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:59:3062
2MD484Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:59:3162
8MC492Marek LudvíkPopocatepetl5800:59:4036
15MA5088Urbánek JiříHo Slávie Liberec8700:59:4622
4ZB5180Matulová MartinaBarnex sport Brno7200:59:5048
9MC5276Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:59:5434
5ZA5319Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:1144
3MD5445Vodička JanMK Radslavice4501:00:2454
10MC5539Měřínský JaroslavDinosport Ivančice6101:00:5232
2ZD5669Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:0562
6ZA5796Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:0040
4MD58100Mareš BohumilLEAR Brno5101:02:0748
5ZB5959Jančaříková LenkaAAC Brno7001:02:0844
16MA6073Štogl Karel-7301:02:4820
7ZA6124Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:0138
3ZC62103Slabáková LenkaOlymp Brno6601:03:2354
8ZA6368Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8601:03:2936
11MC6462Macháček MartinRC Brno5501:04:4030
17MA6583Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:05:0318
15MB6658Kresta RomanZetor Brno6501:05:0922
12MC678Palaš ZdeněkSSSR Prdlavka Modřice6101:05:1328
13MC6899Gajdoš JaroslavAK Perná5601:07:5526
14MC6997Lach Thomas-5701:08:1624
3ZD7029Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:3654
9ZA7165Sedláčková AlžbětaBrno7801:10:3234
15MC7289Horákovský PetrMS Brno5201:11:4422
4ZD7378Kašová HanaBarnex sport Brno5401:12:3748
4ZC7452Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:12:5748
5ZD7550Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:3644
18MA7692Klimovič AdamBřeclav9001:13:4216
10ZA7770Kuglerová JitkaRadostice7701:14:1732
11ZA7840Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:14:3530
5ZC7933Vocílková JanaCitonice6601:14:3644
16MC8057Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5201:14:5320
6ZD8171Dvořáčková DagmarTK Brno5001:16:0940
16MB8231Halbrštat PetrTK Znojmo6701:16:5020
5MD8353Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:17:0244
7ZD8454Kociánová MarieKřenovice4601:17:2938
6MD8525Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:17:5440
12ZA8697Dokoupilová KateřinaBrno7801:19:1828
6ZC8730Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:22:5040
19MA8820Tenk TomášAK Perná7501:27:1214
20MA8934Holík ŠimonPopocatepetl9001:29:4412
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:1870
2MA216Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:42:2862
3MA341Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:4554
4MB472Palko AlešVSK UNI Brno7100:43:0848
5MB53Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:3344
6MJ613Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:43:5540
7MA742Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:5838
8MB835Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:2336
9MB994Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5034
10MB10102Soukup RadomírAC Tábor6800:45:0532
11MC1136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:1630
12MA1314Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:0828
13MC141Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:1426
14MB1548Jančík BořekSvartes Hořice6400:46:2324
15MA1681Sehnal TomášKHB Radegast7300:46:2422
16MB1786Svoboda TomášVšechovice7000:46:5820
17MA1846Gajdušek Jakub-9100:47:2518
18MB1932Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:1116
19MC2047Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:5114
20MA2137Čermák David-7600:50:1112
21MA2282Sichálek TomášHO Holešov7300:50:2710
22MC2311Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:50:458
23MC2465Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:576
24MB2577Nožka JiříDinosport Ivančice6300:51:184
25MA2690Suchánek LukášKHB Radegast7900:51:212

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Děkuji panu Kolínkovi a jeho kolektivu za perfektní závod. Krásná krajina, perfektní pořádání (jako vždy v Perné), perfektní trať, skvělé občerstvení a v neposlední řadě nádherné počasí. Jen někteří turisti, kteří nepochopili, že člověk nemá čas jim vysvětlovat "zdovolením" namísto unaveného "pozor" trochu rušili kulisu. To je ale o hlouposti lidí (diváků), ne pořadatelů. Příště rád přijedu. Jarek ;-)
jurca.jaroslav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód