Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME

28.5.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME
  • datum konání: 28.5.2011
  • zobrazeno již 11x
  • pořadatel: X-AIR Ostrava

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště v Ostravici, okr. Frýdek-Místek (start juniorek a Mužů E u dolní stanice SKI Ostrá)
11:00 hodin

Přihlášky

předem na níže uvedeném webu nebo na místě od 8:00 do 10:00 hodin

Startovné

150 Kč

Popis tratě

délka: 9,2 km (5,4 km - juniorky a muži nad 70 let)
převýšení: 927 m (693 m - juniorky a muži nad 70 let)

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Sportovní klub X-AIR Ostrava
Libor Bednarz
Otakara Jeremiáše 6000/33
708 00 Ostrava - Poruba
mobil 737 708 958

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnalysou.cz

E-mailová adresa

sport@x-air.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 10.06.2011, 13:54
  • zobrazeno 1779x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7805Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:50:51105
2MJ8593Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9200:51:4293
3MJ10756Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:51:5781
4MJ14564Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:52:2772
5MJ16547Lichý TomášSK SKIALP Beskydy9400:52:3866
6MJ19836Štochl JanAK Bílina9200:53:3460
7MJ24566Chlada MartinMílaři Domažlice9300:54:0957
7MJ24693Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:54:0957
9MJ26859Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:54:2651
10MJ27857Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:54:3548
11MJ39583Voják MartinMílaři Domažlice9300:56:1545
12MJ43530Fojtík VáclavX-AIR Ostrava9400:56:2042
13MJ44837Čech JanAC Mladá Boleslav9300:56:4139
14MJ46803Teplý JanSK Nové Město na Moravě9300:56:5636
15MJ48819Nyč DavidDukla Liberec9300:57:1633
16MJ57565Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:57:4530
17MJ61691Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9300:58:1827
18MJ69804Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:59:1924
19MJ82833Žniva OndřejTJ Favorit Brno9301:01:4521
20MJ93629Vítek Lukáš-9301:02:4118
21MJ120755Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:06:0815
22MJ167854Polášek Vítwww.horyshora.cz9401:10:5512
23MJ243718Gola Patrik-9601:20:359
24MJ245717Gola Robin-9501:20:486
Muži A (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1574Havlíček JanASK Slavia Praha7900:47:35105
2MA2582Voják JiříMílaři Domažlice8800:48:2293
3MA3726Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:49:5681
4MA5725Frei MartinAK Kroměříž - Triexpert8600:50:1072
5MA6643Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:50:1266
6MA9669Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:51:5260
7MA11631Poklop MartinFortex Moravský Beroun8800:52:0057
8MA12549Frühauf PetrPSK Olymp Praha9100:52:1254
8MA12807Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:52:1254
10MA14692Kautz MichalAK Šumperk8900:52:2748
11MA17557Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:53:1845
12MA18609Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:2842
13MA22814Gerych DavidAK Kroměříž7700:53:4839
14MA23536Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:53:5836
15MA28763Žaludek PřemyslMS Cyklogat racing7700:54:4533
16MA29856Polášek JanAO Slavia Havířov8000:54:5030
17MA33543Herda JanU.A.C.8300:55:2027
18MA35702Kasalík RadimSSK Vítkovice8100:55:3724
19MA36727Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:55:4121
20MA37559Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:55:4718
21MA38818Friček MartinPlzeň7900:56:0115
22MA45595Wrobel TomaszMKS Centrum Dziegelow7300:56:50-
23MA48562Buryška TomášLoschmit Laboratories 8800:57:1612
23MA48528Čapek LubomírKŮC Bike sport Ústí nad Labem7400:57:1612
23MA48689Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:57:1612
26MA55786Sehnal TomášKHB Radegast7300:57:303
27MA56623Ponek TiborPonek sk7600:57:37-
28MA60644Cypra ZbyněkSK Valašského království7400:58:143
29MA62545Gajdušek Jakub-9100:58:203
30MA63733Pytlík JiříPrajzska s.r.o.9100:58:223
31MA70731Vyhnička KamilMANÍN Považská Bystrica7900:59:25-
32MA71604Staniek MartinVZS Ostrava7400:59:263
33MA72738Šindelek PavelPržno7801:00:053
34MA73723Kučera PetrKES BUKTEAM7201:00:113
35MA74522Fousek JanMK Seitl Ostrava9101:00:173
36MA75670Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:01:033
37MA76739Řídel Jakub-7501:01:123
38MA79550Kimla JanNo Stress8401:01:263
39MA80516Jurča PetrSKOB Zlín8101:01:273
40MA81690Pavlík VítGalaxy Team Hranice7301:01:373
41MA82762Hrubý Vojtěch-7401:01:453
42MA86722Bartík PatrikKES BUKTEAM7601:02:003
43MA88785Suchánek LukášKHB Radegast7901:02:113
44MA90682Pálka JiříValašská Bystřice8501:02:243
45MA91599Žajdlík FilipTřinec7701:02:303
46MA92849Levinsky LukášMatrix Team7401:02:403
47MA96624Šitka JosefDrnovice u Vyškova8601:03:153
48MA97535Blabla TomášBystré8201:03:203
49MA98765Sichálek TomášHO Holešov7301:03:303
50MA99876Michna RomanStudiosolaris.cz7801:03:313
51MA100586Petr JiříValmont7901:03:343
52MA101853Ketner Karelwww.horyshora.cz9001:03:353
53MA104632Lipták RadimPepa Team F-M7901:04:063
54MA105581Trubač DavidSK Valašské Království7501:04:203
55MA107544Friedel JanMarathon team Klimkovice7901:04:453
56MA108869Šplíchal JanTJ Starkoč8301:05:063
57MA109709Letko MiroslavMANÍN Považská Bystrica8101:05:16-
58MA111750Polášek TomášKopřivnice8401:05:233
58MA111707Choleva PetrSK Neudorf7401:05:233
60MA116505Halfar Jan-8501:05:403
61MA118526Kempa JanFialové kobry7901:05:573
62MA119860Brož PetrMK Seitl8501:06:073
63MA121502Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:06:093
64MA122681Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:06:103
65MA123633Kohut RadekStudénka8401:06:113
66MA125761Berger JiříAminostar-Tilak-Devocd7901:06:403
67MA127678Pilař LukášBaláž Extrem Team Ostrava8001:06:423
68MA129832Bocek DavidCoffee Team7501:06:443
69MA131598Nebesník ĽubošMichalovce8001:06:45-
70MA132560Goláň JosefGOGY Team7701:06:463
71MA135674Mezera MartinBackaldrin Team7601:07:073
72MA137531Moravec KarelMUSIL, HYBSKÁ - architekti Brno8801:07:323
73MA138533Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:07:333
74MA140672Petros MichalVZS Ostrava7801:08:063
75MA142645Kašpařík Milanneregistrován7901:08:203
76MA143657Majchrzak Adam-7601:08:34-
77MA146555Fiala Petr-8201:08:363
78MA147850Oswald PavelMatrix Team7301:08:383
78MA147680Blačinský PetrX-AIR Ostrava7501:08:383
80MA149637Dinter JiříLučina7301:08:563
81MA150571Novák Tomáš-8701:08:573
82MA151627Raška ZbyněkCK Frenštát pod Radhoštěm7501:08:583
83MA154715Karásek LiborLe solitaire7301:09:153
84MA158679Chmela TomášX-AIR Ostrava7401:09:273
85MA160816Sokol KarelMK Seitl7201:10:003
85MA160517Havránek LukášMetan trials8701:10:003
87MA163509Ehler Tomáš-8101:10:223
88MA165813Odstrčilík Roman-7501:10:543
89MA169514Gřeš JanDěcko po prvním kari8601:10:563
90MA170607Sikora MartinTřinec7301:11:203
91MA172579Odstrčilík TomášMartinice8301:11:303
92MA176503Babjak AdamKryžom Kražom8401:12:153
93MA179650Stoszek JanVZS Ostrava7601:12:253
94MA182520Jašek RomanAO Kobeřice7301:12:583
95MA184749Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:13:003
96MA187688Bolek JanOrel Zašová8001:13:403
97MA193508Hegedüs RobertVZS Ostrava7901:13:453
98MA195613Rečka KarelPepa Team8901:14:053
99MA200515Lanc MartinOmezovač rychlosti8301:14:383
100MA201640Tvrdý TomášFrýdek Místek7801:14:393
101MA210548Krejčí TomášFBC Redwolfs Ostrava8201:15:483
102MA212734Sukač VladanItalyprodukt.eu8901:15:503
103MA214634Janků PetrSokol Chomoutov7401:16:063
104MA217546Kouřil JaroslavProlhaná Radnice Ostrava8001:16:303
105MA218842Thomas Matthieu-8201:16:483
106MA220630Tomajko TomášKrýžom Krážom8401:17:103
107MA222708Filipko AlešPřerov8401:17:323
108MA223651Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:17:483
109MA230618Pospěch JánXRNNRS.CZ8301:18:253
110MA232835Škabraha Pavel-8301:18:293
111MA237570Balog Lukáš-9001:19:343
112MA238699Vondráček Tomáš-8501:19:353
113MA242866Pešák JanMH Atelier architekti8101:20:083
114MA246855Šumbera JanRPG RE Running Team7401:21:023
115MA252592Žídek Robert-7801:21:503
116MA254572Kopecký Michalhockclimbing.com7301:22:073
117MA256675Filip RichardBackaldrin team7501:22:203
118MA262748Zgabaj MiroslavMIK Vsetín7301:23:143
119MA263684Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7701:23:283
120MA264862Doležal FilipVZS Ostrava8601:23:433
121MA265744Řeháček MichalKancelářské krysy7501:23:573
122MA267615Smutný MartinPorubští rafani7401:24:243
123MA269540Burda Vojtěch-8701:24:413
124MA270686Krátký Tomáš-8501:24:433
125MA273513Medvec Pavel-8401:25:363
126MA276628Seibt David-7501:25:573
127MA284612Šusta Jakub-8301:27:333
128MA286683Wagner PetrMTK Klimkovice8301:27:503
129MA288646Kubacak JiriTT Ostrava8301:29:163
130MA289606Stahalík PetrKancelářské krysy7601:29:183
131MA291605Talač Michal-8801:29:543
132MA303865Orlík PavelVZS Ostrava7701:33:303
133MA305626Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:36:593
134MA306541Gabryš Jiříjabbim.cz team8301:38:213
135MA311647Linhart Karel(TJ Slavia)- Havířov8601:48:163
136MA312658Brabec Pavel-8702:06:323
Muži B (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4806Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:50:08105
2MB20710Kováčik ĽubomírSúlov6600:53:42-
3MB21608Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:4593
4MB30847Soukup RadomírAC Tábor6800:54:5981
5MB31578Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:55:1872
6MB32843Rakus KornelKS Kandahar7000:55:19-
7MB34757Zajíc AlešTT EmmaStella Opava6900:55:2166
8MB41764Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:56:1660
9MB42737Šindelek VladanTIS Vilhelm6700:56:1757
10MB47808Buchal VladimírMŠK AK Žiar nad Hronom6300:57:15-
11MB63713Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:58:2254
12MB65760Wala PetrBK SAK Karviná7100:58:3751
13MB66736Šmíd PetrLoučná 9566900:58:5848
14MB78741Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:01:2045
15MB82821Cienciala TomášNávsí-Záhoří7001:01:4542
15MB82711Jabůrek VáclavPraha Kunratice6901:01:4542
17MB89588Nožka JiříDinosport Ivančice6301:02:2036
18MB95721Hanke DavidMK Kopřivnice7101:03:1333
19MB102616Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:04:0030
20MB106523Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:04:4327
21MB110704Klapka VlastíkBK SAK Karviná6601:05:2024
22MB114735Šimek MilanKES BUKTEAM6901:05:3621
23MB124746Tončík PetrMultip Nový Jičín7101:06:1218
24MB136673Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:07:3015
25MB139822Ježek MartinPlzeň Újezd6401:08:0512
26MB145527Maršálek TomášRacing Olešná6401:08:359
27MB152639Vojkůvka JanEkofas Ostrava6801:09:006
28MB156703Mojžíšek PavelMK Seitl6501:09:183
29MB162620Wojtyla JaromírVZS Ostrava7001:10:213
30MB167844Lichý DušanGuty6701:10:553
31MB171758Fabián JiříBrawo Gumárni6901:11:273
32MB173858Dobeš VlastimilTJ Valašské Meziříčí7001:11:353
33MB174532Kellner LiborMUSIL, HYBSKÁ - architekti Brno7101:11:553
34MB177521Bardaševský LubomírLudgeřovice6201:12:223
35MB183576Luberda PetrDVtech.cz České Budějovice6501:12:593
36MB185506Kotek MartinVZS Ostrava6801:13:153
37MB188827Řezáč VěroslavŘSC Olomouc6501:13:413
38MB202558Hurta TomášBK Vsetín6801:14:403
39MB204617Rudický RadovanMK Seitl Ostrava6901:15:143
39MB204867Čáp JindřichMK Seitl Ostrava6601:15:143
41MB207575Gregor RosťaGW Nítovice6501:15:283
42MB213563Cupek JiříCoffee Team7001:16:003
43MB221677Ryška MartinX-Cobras7001:17:283
44MB224587Patočka PetrDinosport Ivančice6301:17:553
45MB233825Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:18:333
46MB235714Beránek RomanEkofas Ostrava6301:19:063
47MB238716Mikulenka TomášOstrava - Poruba7001:19:353
48MB247740Olejník Dalibor-6501:21:113
49MB249872Valica DušanTeam 696901:21:203
50MB274840Bartoš Edvin-6801:25:383
51MB278752Slíž Martin-6901:26:363
52MB280601Zbořil JosefKroměříž6201:26:403
53MB290697Šnýra Tomáše.prim Ostravice6701:29:203
54MB293512Křižák MartinVřesina u Hlučína6901:30:123
55MB294525Gabriel Evžen-6501:30:223
56MB295569Kostovič Petrwww.behy.cz6201:30:343
57MB301751Snopko PeterAB TEAM Slovensko6601:32:20-
Muži C (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC48743Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:57:16105
2MC54724Bukovjan VlastimilKES BUKTEAM6100:57:2093
3MC57556Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:4581
4MC67698Vaněk PetrAC Praha6100:59:0572
5MC77642Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:1766
6MC94848Kaván LubomírChřibská6101:03:1160
7MC103501Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:04:0257
8MC115720Gombita JosefLoučná 9565801:05:3854
9MC126649Škrabánek Petr-6001:06:4151
10MC129719Kacíř ZdeněkLoučná 9565601:06:4448
11MC134812Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:0045
12MC143577Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:08:3442
13MC175705Kravčík MiroslavBK SAK Karviná5301:12:1039
14MC181594Skomorowski StanisławRybnik-Polska5701:12:57-
15MC186829Tománek PavelLKVE Veřovice5501:13:3936
16MC189830Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:13:4233
17MC192622Slivka JanKKM Čadca5701:13:44-
18MC197635Collen Malcolm-6001:14:0730
19MC199701Walek BronislavHrádek ve Slezsku5701:14:1027
20MC203591Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5601:14:4824
21MC210648Malatín ŠtefanAAC Brno5501:15:4821
22MC225861Brož JiříMK Seitl5401:17:5918
23MC226851Mikloš LiborRaškovice6001:18:0315
24MC244551Krofta JiříLiga 100 Praha5501:20:4112
25MC253636Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5301:22:009
26MC266826Průcha JosefJiskra Tanvald6001:24:146
27MC271831Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:24:453
28MC279875Švrček Jiří-5301:26:383
29MC285539Lysák Radimthird bang !!!6001:27:403
30MC292880Novotný JiříBK SAK Karviná5901:30:053
31MC309687Mařík JiříEkofas Ostrava5501:43:143
Muži D (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD128871Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:06:43105
2MD133846Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:06:4793
3MD155823Královec JiříMílaři Domažlice5101:09:1781
4MD165652Kulyk OleksiyFenix, Lviv, Ukraine4901:10:54-
5MD180685Vodička JanMK Radslavice4501:12:3972
6MD189834Kvita JosefMK Kopřivnice5101:13:4266
7MD196603Smola JosefMK Seitl5101:14:0660
8MD206753Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:15:2057
9MD208828Zahula JanČD Tanvald5001:15:2954
10MD231809Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:18:2651
11MD234811Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:19:0548
12MD241602Balko PeterDrevjanka u Zbuja4601:20:0345
13MD251671Beskydský DědekKlub důchodců4501:21:3242
14MD260745Tučný JanMK Pardubice4701:23:0139
15MD304874Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4801:33:4136
16MD308511Farský ŠtefanDom srdca Martin4601:42:29-
17MD310552Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:43:5533
Muži E (trať 5,4 km, 693 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8596Podžorný ErvinČeský Těšín4100:49:36105
2ME13728Volskyi OleksandrKlub Masterov Kiev, Ukraine4000:52:06-
3ME14529Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:57:2093
4ME15600Volný JaromírHO Vítkovice3500:58:3781
Muži F (trať 5,4 km, 693 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF17729Zikeš FrantišekTJ Slezan2801:28:5872
Juniorky (trať 5,4 km, 693 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1567Hinterholzingerová JanaMílaři Domažlice9400:40:55105
2ZJ2839Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:43:0693
3ZJ3537Klaclová ŠárkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:43:1881
4ZJ4820Rosenbergová MichaelaFenix Ski Team Jeseník9300:45:1572
5ZJ5553Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:45:5066
6ZJ6584Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha9500:47:4060
7ZJ7585Šambergerová BarboraPSK Olymp Praha9700:48:5857
8ZJ9747Procházková MichaelaUSK Praha9500:49:5454
9ZJ10824Chladová EvaMílaři Domažlice9300:49:5551
10ZJ11568Brantlová JanaMílaři Doamžlice9500:50:4548
11ZJ12730Stokowy AmandaUKS Diament Jedynka Wodzislaw Slaski9400:51:12-
12ZJ16838Vanclová Michala-9501:14:0845
Ženy A (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA39742Schorná Matyášová PavlaCZE8000:56:15105
2ZA48656Skalníková EvaSK Nové Město na Moravě8500:57:1693
3ZA68817Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:59:1081
4ZA87766Pastorová PetraMK Seitl7701:02:1072
5ZA117700Hlavatá MichaelaAK Olymp Brno9101:05:4766
6ZA140712Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8801:08:0660
7ZA152815Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové8201:09:0057
8ZA156524Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:09:1854
9ZA159611Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:09:3351
10ZA177518Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:12:2248
11ZA191590Zbořilová IvanaBaláž EXTREME team Ostrava8201:13:4345
12ZA193589Vévodová MartinaAK Perná9001:13:4542
13ZA228877Waloszková MichaelaBK SAK Karviná8301:18:1339
14ZA229610Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:18:2236
15ZA250868Bachroníková RenataTT Ostrava8201:21:2333
16ZA255852Strháková Zuzanawww.horyshora.cz9001:22:1230
17ZA256507Marková Lenka-8501:22:2027
18ZA261519Markéta MáchováHukvaldy7701:23:0624
19ZA275655Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:25:4521
20ZA277841Karlová EvaOstrava-Poruba8501:26:2218
21ZA287561Hromádková PetraBlansko8201:28:5715
22ZA296538Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:31:0812
23ZA297878Solczyková RenataBK SAK Karviná7701:31:149
24ZA299864Chromiaková PavlaVZS Ostrava8501:31:506
Ženy B (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB57706Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:57:45105
2ZB113759Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7501:05:3293
3ZB164621Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7001:10:4081
4ZB198597Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:14:0972
5ZB209510Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:15:3066
6ZB215694Kočárová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:16:2860
7ZB227695Hyánková EvaNew Balance team7401:18:1057
8ZB236504Hájková LenkaBaláž Extreme Team Ostrava6901:19:0754
9ZB272870Malečíková Jaroslava-7201:25:0951
10ZB283879Javorská Karin-7301:27:2348
11ZB307845Šubertová Marcela-7501:40:4545
Ženy C (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC216810Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:16:29105
2ZC240614Procházková IrenaTJ Háje5701:19:4893
3ZC248619Škrdová DanušeMK Seitl Ostrava6501:21:1681
4ZC258534Bajerová IlonaPIM Women´s Challenge5801:22:3072
5ZC268554Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6401:24:4066
6ZC281573Geletičová AnnaKolík TJ Bohumín6401:26:4960
7ZC300873Miturová RadkaMK Seitl Ostrava6501:32:1257
8ZC302542Antošová Radomilanezávislá jednotka:-)5801:32:2754
Ženy D (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD219641Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:17:00105
2ZD259754Šokalová LudmilaSlezan Frýdek Místek5601:22:5293
3ZD282863Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:26:5881
4ZD298580Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:31:4272
Trať 5,4 km, 693 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1567Hinterholzingerová JanaMílaři Domažlice9400:40:55105
2ZJ2839Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:43:0693
3ZJ3537Klaclová ŠárkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:43:1881
4ZJ4820Rosenbergová MichaelaFenix Ski Team Jeseník9300:45:1572
5ZJ5553Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:45:5066
6ZJ6584Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha9500:47:4060
7ZJ7585Šambergerová BarboraPSK Olymp Praha9700:48:5857
1ME8596Podžorný ErvinČeský Těšín4100:49:36105
8ZJ9747Procházková MichaelaUSK Praha9500:49:5454
9ZJ10824Chladová EvaMílaři Domažlice9300:49:5551
10ZJ11568Brantlová JanaMílaři Doamžlice9500:50:4548
11ZJ12730Stokowy AmandaUKS Diament Jedynka Wodzislaw Slaski9400:51:12-
2ME13728Volskyi OleksandrKlub Masterov Kiev, Ukraine4000:52:06-
3ME14529Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:57:2093
4ME15600Volný JaromírHO Vítkovice3500:58:3781
12ZJ16838Vanclová Michala-9501:14:0845
1MF17729Zikeš FrantišekTJ Slezan2801:28:5872
Trať 9,2 km, 927 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1574Havlíček JanASK Slavia Praha7900:47:35105
2MA2582Voják JiříMílaři Domažlice8800:48:2293
3MA3726Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:49:5681
1MB4806Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:50:08105
4MA5725Frei MartinAK Kroměříž - Triexpert8600:50:1072
5MA6643Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:50:1266
1MJ7805Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:50:51105
2MJ8593Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9200:51:4293
6MA9669Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:51:5260
3MJ10756Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:51:5781
7MA11631Poklop MartinFortex Moravský Beroun8800:52:0057
8MA12807Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:52:1254
8MA12549Frühauf PetrPSK Olymp Praha9100:52:1254
4MJ14564Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:52:2772
10MA14692Kautz MichalAK Šumperk8900:52:2748
5MJ16547Lichý TomášSK SKIALP Beskydy9400:52:3866
11MA17557Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:53:1845
12MA18609Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:2842
6MJ19836Štochl JanAK Bílina9200:53:3460
2MB20710Kováčik ĽubomírSúlov6600:53:42-
3MB21608Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:4593
13MA22814Gerych DavidAK Kroměříž7700:53:4839
14MA23536Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:53:5836
7MJ24693Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:54:0957
7MJ24566Chlada MartinMílaři Domažlice9300:54:0957
9MJ26859Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:54:2651
10MJ27857Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:54:3548
15MA28763Žaludek PřemyslMS Cyklogat racing7700:54:4533
16MA29856Polášek JanAO Slavia Havířov8000:54:5030
4MB30847Soukup RadomírAC Tábor6800:54:5981
5MB31578Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:55:1872
6MB32843Rakus KornelKS Kandahar7000:55:19-
17MA33543Herda JanU.A.C.8300:55:2027
7MB34757Zajíc AlešTT EmmaStella Opava6900:55:2166
18MA35702Kasalík RadimSSK Vítkovice8100:55:3724
19MA36727Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:55:4121
20MA37559Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:55:4718
21MA38818Friček MartinPlzeň7900:56:0115
11MJ39583Voják MartinMílaři Domažlice9300:56:1545
1ZA39742Schorná Matyášová PavlaCZE8000:56:15105
8MB41764Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:56:1660
9MB42737Šindelek VladanTIS Vilhelm6700:56:1757
12MJ43530Fojtík VáclavX-AIR Ostrava9400:56:2042
13MJ44837Čech JanAC Mladá Boleslav9300:56:4139
22MA45595Wrobel TomaszMKS Centrum Dziegelow7300:56:50-
14MJ46803Teplý JanSK Nové Město na Moravě9300:56:5636
10MB47808Buchal VladimírMŠK AK Žiar nad Hronom6300:57:15-
23MA48562Buryška TomášLoschmit Laboratories 8800:57:1612
2ZA48656Skalníková EvaSK Nové Město na Moravě8500:57:1693
1MC48743Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:57:16105
23MA48528Čapek LubomírKŮC Bike sport Ústí nad Labem7400:57:1612
15MJ48819Nyč DavidDukla Liberec9300:57:1633
23MA48689Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:57:1612
2MC54724Bukovjan VlastimilKES BUKTEAM6100:57:2093
26MA55786Sehnal TomášKHB Radegast7300:57:303
27MA56623Ponek TiborPonek sk7600:57:37-
3MC57556Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:4581
1ZB57706Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:57:45105
16MJ57565Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:57:4530
28MA60644Cypra ZbyněkSK Valašského království7400:58:143
17MJ61691Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9300:58:1827
29MA62545Gajdušek Jakub-9100:58:203
30MA63733Pytlík JiříPrajzska s.r.o.9100:58:223
11MB63713Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:58:2254
12MB65760Wala PetrBK SAK Karviná7100:58:3751
13MB66736Šmíd PetrLoučná 9566900:58:5848
4MC67698Vaněk PetrAC Praha6100:59:0572
3ZA68817Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:59:1081
18MJ69804Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:59:1924
31MA70731Vyhnička KamilMANÍN Považská Bystrica7900:59:25-
32MA71604Staniek MartinVZS Ostrava7400:59:263
33MA72738Šindelek PavelPržno7801:00:053
34MA73723Kučera PetrKES BUKTEAM7201:00:113
35MA74522Fousek JanMK Seitl Ostrava9101:00:173
36MA75670Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:01:033
37MA76739Řídel Jakub-7501:01:123
5MC77642Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:1766
14MB78741Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:01:2045
38MA79550Kimla JanNo Stress8401:01:263
39MA80516Jurča PetrSKOB Zlín8101:01:273
40MA81690Pavlík VítGalaxy Team Hranice7301:01:373
15MB82711Jabůrek VáclavPraha Kunratice6901:01:4542
41MA82762Hrubý Vojtěch-7401:01:453
15MB82821Cienciala TomášNávsí-Záhoří7001:01:4542
19MJ82833Žniva OndřejTJ Favorit Brno9301:01:4521
42MA86722Bartík PatrikKES BUKTEAM7601:02:003
4ZA87766Pastorová PetraMK Seitl7701:02:1072
43MA88785Suchánek LukášKHB Radegast7901:02:113
17MB89588Nožka JiříDinosport Ivančice6301:02:2036
44MA90682Pálka JiříValašská Bystřice8501:02:243
45MA91599Žajdlík FilipTřinec7701:02:303
46MA92849Levinsky LukášMatrix Team7401:02:403
20MJ93629Vítek Lukáš-9301:02:4118
6MC94848Kaván LubomírChřibská6101:03:1160
18MB95721Hanke DavidMK Kopřivnice7101:03:1333
47MA96624Šitka JosefDrnovice u Vyškova8601:03:153
48MA97535Blabla TomášBystré8201:03:203
49MA98765Sichálek TomášHO Holešov7301:03:303
50MA99876Michna RomanStudiosolaris.cz7801:03:313
51MA100586Petr JiříValmont7901:03:343
52MA101853Ketner Karelwww.horyshora.cz9001:03:353
19MB102616Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:04:0030
7MC103501Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:04:0257
53MA104632Lipták RadimPepa Team F-M7901:04:063
54MA105581Trubač DavidSK Valašské Království7501:04:203
20MB106523Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:04:4327
55MA107544Friedel JanMarathon team Klimkovice7901:04:453
56MA108869Šplíchal JanTJ Starkoč8301:05:063
57MA109709Letko MiroslavMANÍN Považská Bystrica8101:05:16-
21MB110704Klapka VlastíkBK SAK Karviná6601:05:2024
58MA111707Choleva PetrSK Neudorf7401:05:233
58MA111750Polášek TomášKopřivnice8401:05:233
2ZB113759Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7501:05:3293
22MB114735Šimek MilanKES BUKTEAM6901:05:3621
8MC115720Gombita JosefLoučná 9565801:05:3854
60MA116505Halfar Jan-8501:05:403
5ZA117700Hlavatá MichaelaAK Olymp Brno9101:05:4766
61MA118526Kempa JanFialové kobry7901:05:573
62MA119860Brož PetrMK Seitl8501:06:073
21MJ120755Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:06:0815
63MA121502Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:06:093
64MA122681Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:06:103
65MA123633Kohut RadekStudénka8401:06:113
23MB124746Tončík PetrMultip Nový Jičín7101:06:1218
66MA125761Berger JiříAminostar-Tilak-Devocd7901:06:403
9MC126649Škrabánek Petr-6001:06:4151
67MA127678Pilař LukášBaláž Extrem Team Ostrava8001:06:423
1MD128871Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:06:43105
68MA129832Bocek DavidCoffee Team7501:06:443
10MC129719Kacíř ZdeněkLoučná 9565601:06:4448
69MA131598Nebesník ĽubošMichalovce8001:06:45-
70MA132560Goláň JosefGOGY Team7701:06:463
2MD133846Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:06:4793
11MC134812Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:0045
71MA135674Mezera MartinBackaldrin Team7601:07:073
24MB136673Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:07:3015
72MA137531Moravec KarelMUSIL, HYBSKÁ - architekti Brno8801:07:323
73MA138533Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:07:333
25MB139822Ježek MartinPlzeň Újezd6401:08:0512
6ZA140712Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8801:08:0660
74MA140672Petros MichalVZS Ostrava7801:08:063
75MA142645Kašpařík Milanneregistrován7901:08:203
76MA143657Majchrzak Adam-7601:08:34-
12MC143577Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:08:3442
26MB145527Maršálek TomášRacing Olešná6401:08:359
77MA146555Fiala Petr-8201:08:363
78MA147850Oswald PavelMatrix Team7301:08:383
78MA147680Blačinský PetrX-AIR Ostrava7501:08:383
80MA149637Dinter JiříLučina7301:08:563
81MA150571Novák Tomáš-8701:08:573
82MA151627Raška ZbyněkCK Frenštát pod Radhoštěm7501:08:583
27MB152639Vojkůvka JanEkofas Ostrava6801:09:006
7ZA152815Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové8201:09:0057
83MA154715Karásek LiborLe solitaire7301:09:153
3MD155823Královec JiříMílaři Domažlice5101:09:1781
28MB156703Mojžíšek PavelMK Seitl6501:09:183
8ZA156524Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:09:1854
84MA158679Chmela TomášX-AIR Ostrava7401:09:273
9ZA159611Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:09:3351
85MA160517Havránek LukášMetan trials8701:10:003
85MA160816Sokol KarelMK Seitl7201:10:003
29MB162620Wojtyla JaromírVZS Ostrava7001:10:213
87MA163509Ehler Tomáš-8101:10:223
3ZB164621Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7001:10:4081
4MD165652Kulyk OleksiyFenix, Lviv, Ukraine4901:10:54-
88MA165813Odstrčilík Roman-7501:10:543
30MB167844Lichý DušanGuty6701:10:553
22MJ167854Polášek Vítwww.horyshora.cz9401:10:5512
89MA169514Gřeš JanDěcko po prvním kari8601:10:563
90MA170607Sikora MartinTřinec7301:11:203
31MB171758Fabián JiříBrawo Gumárni6901:11:273
91MA172579Odstrčilík TomášMartinice8301:11:303
32MB173858Dobeš VlastimilTJ Valašské Meziříčí7001:11:353
33MB174532Kellner LiborMUSIL, HYBSKÁ - architekti Brno7101:11:553
13MC175705Kravčík MiroslavBK SAK Karviná5301:12:1039
92MA176503Babjak AdamKryžom Kražom8401:12:153
34MB177521Bardaševský LubomírLudgeřovice6201:12:223
10ZA177518Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:12:2248
93MA179650Stoszek JanVZS Ostrava7601:12:253
5MD180685Vodička JanMK Radslavice4501:12:3972
14MC181594Skomorowski StanisławRybnik-Polska5701:12:57-
94MA182520Jašek RomanAO Kobeřice7301:12:583
35MB183576Luberda PetrDVtech.cz České Budějovice6501:12:593
95MA184749Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:13:003
36MB185506Kotek MartinVZS Ostrava6801:13:153
15MC186829Tománek PavelLKVE Veřovice5501:13:3936
96MA187688Bolek JanOrel Zašová8001:13:403
37MB188827Řezáč VěroslavŘSC Olomouc6501:13:413
6MD189834Kvita JosefMK Kopřivnice5101:13:4266
16MC189830Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:13:4233
11ZA191590Zbořilová IvanaBaláž EXTREME team Ostrava8201:13:4345
17MC192622Slivka JanKKM Čadca5701:13:44-
12ZA193589Vévodová MartinaAK Perná9001:13:4542
97MA193508Hegedüs RobertVZS Ostrava7901:13:453
98MA195613Rečka KarelPepa Team8901:14:053
7MD196603Smola JosefMK Seitl5101:14:0660
18MC197635Collen Malcolm-6001:14:0730
4ZB198597Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:14:0972
19MC199701Walek BronislavHrádek ve Slezsku5701:14:1027
99MA200515Lanc MartinOmezovač rychlosti8301:14:383
100MA201640Tvrdý TomášFrýdek Místek7801:14:393
38MB202558Hurta TomášBK Vsetín6801:14:403
20MC203591Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5601:14:4824
39MB204617Rudický RadovanMK Seitl Ostrava6901:15:143
39MB204867Čáp JindřichMK Seitl Ostrava6601:15:143
8MD206753Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:15:2057
41MB207575Gregor RosťaGW Nítovice6501:15:283
9MD208828Zahula JanČD Tanvald5001:15:2954
5ZB209510Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:15:3066
21MC210648Malatín ŠtefanAAC Brno5501:15:4821
101MA210548Krejčí TomášFBC Redwolfs Ostrava8201:15:483
102MA212734Sukač VladanItalyprodukt.eu8901:15:503
42MB213563Cupek JiříCoffee Team7001:16:003
103MA214634Janků PetrSokol Chomoutov7401:16:063
6ZB215694Kočárová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:16:2860
1ZC216810Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:16:29105
104MA217546Kouřil JaroslavProlhaná Radnice Ostrava8001:16:303
105MA218842Thomas Matthieu-8201:16:483
1ZD219641Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:17:00105
106MA220630Tomajko TomášKrýžom Krážom8401:17:103
43MB221677Ryška MartinX-Cobras7001:17:283
107MA222708Filipko AlešPřerov8401:17:323
108MA223651Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:17:483
44MB224587Patočka PetrDinosport Ivančice6301:17:553
22MC225861Brož JiříMK Seitl5401:17:5918
23MC226851Mikloš LiborRaškovice6001:18:0315
7ZB227695Hyánková EvaNew Balance team7401:18:1057
13ZA228877Waloszková MichaelaBK SAK Karviná8301:18:1339
14ZA229610Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:18:2236
109MA230618Pospěch JánXRNNRS.CZ8301:18:253
10MD231809Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:18:2651
110MA232835Škabraha Pavel-8301:18:293
45MB233825Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:18:333
11MD234811Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:19:0548
46MB235714Beránek RomanEkofas Ostrava6301:19:063
8ZB236504Hájková LenkaBaláž Extreme Team Ostrava6901:19:0754
111MA237570Balog Lukáš-9001:19:343
112MA238699Vondráček Tomáš-8501:19:353
47MB238716Mikulenka TomášOstrava - Poruba7001:19:353
2ZC240614Procházková IrenaTJ Háje5701:19:4893
12MD241602Balko PeterDrevjanka u Zbuja4601:20:0345
113MA242866Pešák JanMH Atelier architekti8101:20:083
23MJ243718Gola Patrik-9601:20:359
24MC244551Krofta JiříLiga 100 Praha5501:20:4112
24MJ245717Gola Robin-9501:20:486
114MA246855Šumbera JanRPG RE Running Team7401:21:023
48MB247740Olejník Dalibor-6501:21:113
3ZC248619Škrdová DanušeMK Seitl Ostrava6501:21:1681
49MB249872Valica DušanTeam 696901:21:203
15ZA250868Bachroníková RenataTT Ostrava8201:21:2333
13MD251671Beskydský DědekKlub důchodců4501:21:3242
115MA252592Žídek Robert-7801:21:503
25MC253636Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5301:22:009
116MA254572Kopecký Michalhockclimbing.com7301:22:073
16ZA255852Strháková Zuzanawww.horyshora.cz9001:22:1230
117MA256675Filip RichardBackaldrin team7501:22:203
17ZA256507Marková Lenka-8501:22:2027
4ZC258534Bajerová IlonaPIM Women´s Challenge5801:22:3072
2ZD259754Šokalová LudmilaSlezan Frýdek Místek5601:22:5293
14MD260745Tučný JanMK Pardubice4701:23:0139
18ZA261519Markéta MáchováHukvaldy7701:23:0624
118MA262748Zgabaj MiroslavMIK Vsetín7301:23:143
119MA263684Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7701:23:283
120MA264862Doležal FilipVZS Ostrava8601:23:433
121MA265744Řeháček MichalKancelářské krysy7501:23:573
26MC266826Průcha JosefJiskra Tanvald6001:24:146
122MA267615Smutný MartinPorubští rafani7401:24:243
5ZC268554Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6401:24:4066
123MA269540Burda Vojtěch-8701:24:413
124MA270686Krátký Tomáš-8501:24:433
27MC271831Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:24:453
9ZB272870Malečíková Jaroslava-7201:25:0951
125MA273513Medvec Pavel-8401:25:363
50MB274840Bartoš Edvin-6801:25:383
19ZA275655Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:25:4521
126MA276628Seibt David-7501:25:573
20ZA277841Karlová EvaOstrava-Poruba8501:26:2218
51MB278752Slíž Martin-6901:26:363
28MC279875Švrček Jiří-5301:26:383
52MB280601Zbořil JosefKroměříž6201:26:403
6ZC281573Geletičová AnnaKolík TJ Bohumín6401:26:4960
3ZD282863Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:26:5881
10ZB283879Javorská Karin-7301:27:2348
127MA284612Šusta Jakub-8301:27:333
29MC285539Lysák Radimthird bang !!!6001:27:403
128MA286683Wagner PetrMTK Klimkovice8301:27:503
21ZA287561Hromádková PetraBlansko8201:28:5715
129MA288646Kubacak JiriTT Ostrava8301:29:163
130MA289606Stahalík PetrKancelářské krysy7601:29:183
53MB290697Šnýra Tomáše.prim Ostravice6701:29:203
131MA291605Talač Michal-8801:29:543
30MC292880Novotný JiříBK SAK Karviná5901:30:053
54MB293512Křižák MartinVřesina u Hlučína6901:30:123
55MB294525Gabriel Evžen-6501:30:223
56MB295569Kostovič Petrwww.behy.cz6201:30:343
22ZA296538Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:31:0812
23ZA297878Solczyková RenataBK SAK Karviná7701:31:149
4ZD298580Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:31:4272
24ZA299864Chromiaková PavlaVZS Ostrava8501:31:506
7ZC300873Miturová RadkaMK Seitl Ostrava6501:32:1257
57MB301751Snopko PeterAB TEAM Slovensko6601:32:20-
8ZC302542Antošová Radomilanezávislá jednotka:-)5801:32:2754
132MA303865Orlík PavelVZS Ostrava7701:33:303
15MD304874Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4801:33:4136
133MA305626Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:36:593
134MA306541Gabryš Jiříjabbim.cz team8301:38:213
11ZB307845Šubertová Marcela-7501:40:4545
16MD308511Farský ŠtefanDom srdca Martin4601:42:29-
31MC309687Mařík JiříEkofas Ostrava5501:43:143
17MD310552Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:43:5533
135MA311647Linhart Karel(TJ Slavia)- Havířov8601:48:163
136MA312658Brabec Pavel-8702:06:323
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1574Havlíček JanASK Slavia Praha7900:47:35105
2MA2582Voják JiříMílaři Domažlice8800:48:2293
3MA3726Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:49:5681
4MB4806Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:50:0872
5MA5725Frei MartinAK Kroměříž - Triexpert8600:50:1066
6MA6643Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:50:1260
7MJ7805Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:50:5157
8MJ8593Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9200:51:4254
9MA9669Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:51:5251
10MJ10756Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:51:5748
11MA11631Poklop MartinFortex Moravský Beroun8800:52:0045
12MA12807Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:52:1242
12MA12549Frühauf PetrPSK Olymp Praha9100:52:1242
14MJ14564Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:52:2736
14MA14692Kautz MichalAK Šumperk8900:52:2736
16MJ16547Lichý TomášSK SKIALP Beskydy9400:52:3830
17MA17557Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:53:1827
18MA18609Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:2824
19MJ19836Štochl JanAK Bílina9200:53:3421
20MB21608Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:4518
21MA22814Gerych DavidAK Kroměříž7700:53:4815
22MA23536Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:53:5812
23MJ24693Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:54:099
23MJ24566Chlada MartinMílaři Domažlice9300:54:099
25MJ26859Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:54:263
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA39742Schorná Matyášová PavlaCZE8000:56:15105
2ZA48656Skalníková EvaSK Nové Město na Moravě8500:57:1693
3ZB57706Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:57:4581
4ZA68817Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:59:1072
5ZA87766Pastorová PetraMK Seitl7701:02:1066
6ZB113759Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7501:05:3260
7ZA117700Hlavatá MichaelaAK Olymp Brno9101:05:4757
8ZA140712Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8801:08:0654
9ZA152815Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové8201:09:0051
10ZA156524Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:09:1848
11ZA159611Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:09:3345
12ZB164621Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7001:10:4042
13ZA177518Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:12:2239
14ZA191590Zbořilová IvanaBaláž EXTREME team Ostrava8201:13:4336
15ZA193589Vévodová MartinaAK Perná9001:13:4533
16ZB198597Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:14:0930
17ZB209510Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:15:3027
18ZB215694Kočárová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:16:2824
19ZC216810Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:16:2921
20ZD219641Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:17:0018
21ZB227695Hyánková EvaNew Balance team7401:18:1015
22ZA228877Waloszková MichaelaBK SAK Karviná8301:18:1312
23ZA229610Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:18:229
24ZB236504Hájková LenkaBaláž Extreme Team Ostrava6901:19:076
25ZC240614Procházková IrenaTJ Háje5701:19:483

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Perfektní běh a vše okolo, patří tradičně k běhu na Lysou a k X-AIRákům. Lukáš
khbradegast

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód