Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Loučná 956

21.5.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Loučná 956
  • datum konání: 21.5.2011
  • zobrazeno již 13x
  • pořadatel: Město Lom

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Republiky, Lom
11:00 hodin

Popis tratě

délka: 8,2 km
převýšení: 657 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Dietrich
mobil 602 709 503

Internetové stránky

http://www.loucna956.info

E-mailová adresa

loucna956@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.6.2009Loučná 95644
7.6.2008Loučná 95636
17.7.2004Loučná 95626

Statistika závodu Loučná 956

  • ročníků: 4
  • závodníků na všech ročnících: 106

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gombita Josef584
Červenka Karel414
Kacíř Zdeněk563
Ryska Pavel443
Vraštilová Miloslava563
Šmíd Petr693
Šír Václav483
Mical Tomáš853
Ulich Petr682
Titěra Jan922
Eppert Roman592
Řezáč Ivo412
Reichel Sten752
Pabišta Petr682
Novotný Jiří712
Kaván Lubomír612
Kollertová Eva832
Matoušek Ondřej882
Lehnert Gerd602
Vacarda Vladimír592
Žabenský Miroslav782
Wiesnerová Lenka692
Smeták Václav502
Poduška Josef622
Les Josef472
Varchola Milan512

Výsledky závodu

  • platné k 22.05.2011, 20:46
  • zobrazeno 1305x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ831Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:48:05105
Muži A (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA921Werner BenjaminTSV 1872 Pobershau8800:48:18-
2MA1228Stehlík RudolfHO Tisá7700:50:13105
3MA1543Mical TomášWarmpeace8500:51:0593
4MA1639Beránek JanLouka u Litvínova8800:52:0281
Muži B (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB113Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:39:56105
2MB237Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:0393
3MB324Šmíd PetrLoučná 9566900:45:1581
4MB642Novotný JiříKateřinky7100:47:1872
5MB1917Janík TomášSpona Teplice6800:53:3866
6MB357Kamenský PeterMost6901:05:2460
7MB3640Beránek MiroslavLouka u Litvínova6501:06:2757
8MB3933Pabišta PetrSKP Most6801:08:5454
Muži C (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC435Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:45:38105
2MC59Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:5493
3MC1026Kaván LubomírChřibská6100:48:4781
4MC1111Gombita JosefLoučná 9565800:49:4172
5MC1312Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:50:2066
6MC1720Lehnert GerdTSV 1872 Pobershau6000:52:25-
7MC2019Chroust JanKrásná Lípa6000:55:2060
Muži D (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD75Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:00105
2MD1430Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:50:3793
3MD1836Varchola MilanCuprum Povrly5100:53:2481
4MD2129Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:3572
5MD2232Groh StanislavAC Vrchlabí4600:57:0466
6MD312Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:02:2760
7MD3225Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:03:2757
8MD3314Tučný JanMK Pardubice4701:04:0154
9MD371Ryska PavelLoučná 9564401:07:1751
10MD4244Anděl MiroslavDNT Kadaň4201:14:0148
11MD4341Smeták VáclavMost5001:16:3445
Muži E (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME234Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:57:12105
2ME2410Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:57:5293
3ME383Červenka KarelHora Svaté Kateřiny4101:08:0481
Juniorky (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2716Procházková MichaelaUSK Praha9500:59:31105
2ZJ2822Ehnert JennyTSV 1872 Pobershau9400:59:47-
Ženy A (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3038Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:26105
2ZA3427Stehlíková Martina-7701:04:4293
3ZA4123Rupp ChristianeTSV 1872 Pobershau7801:12:02-
4ZA4418Semerádová Jiřina-7801:18:4181
Ženy B (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB258Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:55105
2ZB2634Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:58:3293
Ženy C (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2915Procházková IrenaTJ Háje5701:01:38105
Ženy D (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD406Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:04105
Trať 8,2 km, 657 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB113Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:39:56105
2MB237Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:0393
3MB324Šmíd PetrLoučná 9566900:45:1581
1MC435Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:45:38105
2MC59Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:5493
4MB642Novotný JiříKateřinky7100:47:1872
1MD75Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:00105
1MJ831Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:48:05105
1MA921Werner BenjaminTSV 1872 Pobershau8800:48:18-
3MC1026Kaván LubomírChřibská6100:48:4781
4MC1111Gombita JosefLoučná 9565800:49:4172
2MA1228Stehlík RudolfHO Tisá7700:50:13105
5MC1312Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:50:2066
2MD1430Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:50:3793
3MA1543Mical TomášWarmpeace8500:51:0593
4MA1639Beránek JanLouka u Litvínova8800:52:0281
6MC1720Lehnert GerdTSV 1872 Pobershau6000:52:25-
3MD1836Varchola MilanCuprum Povrly5100:53:2481
5MB1917Janík TomášSpona Teplice6800:53:3866
7MC2019Chroust JanKrásná Lípa6000:55:2060
4MD2129Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:3572
5MD2232Groh StanislavAC Vrchlabí4600:57:0466
1ME234Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:57:12105
2ME2410Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:57:5293
1ZB258Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:55105
2ZB2634Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:58:3293
1ZJ2716Procházková MichaelaUSK Praha9500:59:31105
2ZJ2822Ehnert JennyTSV 1872 Pobershau9400:59:47-
1ZC2915Procházková IrenaTJ Háje5701:01:38105
1ZA3038Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:26105
6MD312Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:02:2760
7MD3225Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:03:2757
8MD3314Tučný JanMK Pardubice4701:04:0154
2ZA3427Stehlíková Martina-7701:04:4293
6MB357Kamenský PeterMost6901:05:2460
7MB3640Beránek MiroslavLouka u Litvínova6501:06:2757
9MD371Ryska PavelLoučná 9564401:07:1751
3ME383Červenka KarelHora Svaté Kateřiny4101:08:0481
8MB3933Pabišta PetrSKP Most6801:08:5454
1ZD406Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:04105
3ZA4123Rupp ChristianeTSV 1872 Pobershau7801:12:02-
10MD4244Anděl MiroslavDNT Kadaň4201:14:0148
11MD4341Smeták VáclavMost5001:16:3445
4ZA4418Semerádová Jiřina-7801:18:4181
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB113Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:39:56105
2MB237Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:0393
3MB324Šmíd PetrLoučná 9566900:45:1581
4MC435Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:45:3872
5MC59Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:5466
6MB642Novotný JiříKateřinky7100:47:1860
7MD75Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:0057
8MJ831Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:48:0554
9MC1026Kaván LubomírChřibská6100:48:4751
10MC1111Gombita JosefLoučná 9565800:49:4148
11MA1228Stehlík RudolfHO Tisá7700:50:1345
12MC1312Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:50:2042
13MD1430Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:50:3739
14MA1543Mical TomášWarmpeace8500:51:0536
15MA1639Beránek JanLouka u Litvínova8800:52:0233
16MD1836Varchola MilanCuprum Povrly5100:53:2430
17MB1917Janík TomášSpona Teplice6800:53:3827
18MC2019Chroust JanKrásná Lípa6000:55:2024
19MD2129Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:3521
20MD2232Groh StanislavAC Vrchlabí4600:57:0418
21ME234Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:57:1215
22ME2410Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:57:5212
23MD312Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:02:279
24MD3225Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:03:276
25MD3314Tučný JanMK Pardubice4701:04:013
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB258Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:55105
2ZB2634Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:58:3293
3ZJ2716Procházková MichaelaUSK Praha9500:59:3181
4ZC2915Procházková IrenaTJ Háje5701:01:3872
5ZA3038Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:02:2666
6ZA3427Stehlíková Martina-7701:04:4260
7ZD406Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:0457
8ZA4418Semerádová Jiřina-7801:18:4154

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Co je to za pitomost ve výsledcích žen,Wiesnerová Lenka byla absolutní vítězkou i z juniorek.
wortega
Mezinárodní závod vydařený po všech stránkách. Občerstvení na trati i po závodě. Sprchy. Doprava závodníků zpět, vyhlašování bez komplikací. Veteráni zvítězili, protože přijeli, mladých bylo méně. Kvalitní trička na ocenění výkonu. V proměnlivém počasí bylo vidět i do kraje.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód