Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena města Chřibská

17.4.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena města Chřibská
  • datum konání: 17.4.2011
  • zobrazeno již 9x
  • pořadatel: Město Chřibská

Sociální sítě

Místo konání

Chřibská - náměstí
10:00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin, Městský úřad Chřibská

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 6,1 km
převýšení: 397 m
popis terénu tratě: začátek 300 m asfalt, polní cesta, písčité lesní cesty, závěrečná stoupání kammenitá cesta

Ceny pro vítěze

Finanční: 500,- 300,- 200,- - obdrží první tři ve všech kategoriích. Další finanční ceny dle možností pořadatelů.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Město Chřibská
Jan Machač
mobil 723 360 458
Jiří Šulc
mobil 728 249 791

Propozice pořadatelů ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.chribska.cz

E-mailová adresa

jiri0207@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 19.04.2011, 07:27
  • zobrazeno 1390x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ413Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:27:2735
2MJ528Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:27:4331
3MJ634Papík RomanAC Česká Lípa9200:28:1227
4MJ1346Motl OndřejTJ Rumburk9400:30:3624
5MJ4854Schovánek JanFK Chřibská9300:49:2522
6MJ4952Doležal TomášFK Chřibská9300:49:4320
Juniorky 19 let a mladší (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4239Sismilichová KateřinaChřibská9900:44:3935
2ŽJ5140Sismilichová JitkaChřibská9500:53:1631
3ŽJ5338Sismilichová JiřinaChřibská9601:01:3127
Muži A 20-39 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:3235
2MA211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:5931
3MA935Zajac LeszekWalbrzych8300:29:04-
4MA1126Kožíšek PavelHořice7200:29:4327
5MA1237Pavlis AntonínValteřice8600:30:0524
6MA2348Ahrens SashaDresden7500:34:02-
7MA2743Kozler TomášTJ Rumburk9000:36:1422
8MA5053Pospíšil MilanChřibská8000:50:5320
Muži B 40-49 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB34Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1335
2MB1041Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:29:3831
3MB1544Novotný JiříKateřinky7100:31:0027
4MB1647Prause Silvio DrDresden7000:31:15-
5MB2030Valenta MichalHZS Praha6200:32:5824
6MB2223Měkota MartinDC panelák starák6900:33:3722
7MB2836Janík TomášSpona Teplice6800:36:2820
8MB2951Plaček TomášKENBAR Děčín6300:36:3819
9MB3124Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:37:3318
Muži C 50-59 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC712Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:1735
2MC1431Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:30:4631
3MC1717Kaván LubomírChřibská6100:31:2527
4MC2121Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:33:1024
5MC2410Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:2622
6MC2620Chroust JanKrásná Lípa6000:35:5620
7MC3319Mašek RomanNovis TK Praha6100:38:0119
8MC4422Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:44:5418
Muži D 60-69 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD187Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:32:2135
2MD2533Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:34:3731
3MD3260Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:4427
4MD359Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:38:5724
5MD401Tučný JanMK Pardubice4700:44:1522
6MD4549Ahrens RolfFHD Studený4800:45:4420
Muži E 70 let a starší (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME433Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:44:4435
Ženy A 20-34 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA827Schorná Matyášová PavlaCZE8000:28:3035
2ZA3614Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:0431
3ZA3742Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:41:2427
4ZA385Frühbauerová IvanaLiberec8500:42:3224
Ženy B 35-44 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3450Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:38:3435
2ZB3932Šírová ŠárkaSpartak Rokytnice nad Jizerou7300:42:5331
Ženy C 45-54 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC306Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:36:4935
2ŽC4725Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:46:1031
3ŽC5216Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:3627
Ženy D 55 let a starší (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1929Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:4235
2ZD4115Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:3531
3ZD468Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:45:5027
Trať 6,1 km, 397 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:3235
2MA211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:5931
1MB34Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1335
1MJ413Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:27:2735
2MJ528Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:27:4331
3MJ634Papík RomanAC Česká Lípa9200:28:1227
1MC712Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:1735
1ZA827Schorná Matyášová PavlaCZE8000:28:3035
3MA935Zajac LeszekWalbrzych8300:29:04-
2MB1041Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:29:3831
4MA1126Kožíšek PavelHořice7200:29:4327
5MA1237Pavlis AntonínValteřice8600:30:0524
4MJ1346Motl OndřejTJ Rumburk9400:30:3624
2MC1431Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:30:4631
3MB1544Novotný JiříKateřinky7100:31:0027
4MB1647Prause Silvio DrDresden7000:31:15-
3MC1717Kaván LubomírChřibská6100:31:2527
1MD187Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:32:2135
1ZD1929Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:4235
5MB2030Valenta MichalHZS Praha6200:32:5824
4MC2121Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:33:1024
6MB2223Měkota MartinDC panelák starák6900:33:3722
6MA2348Ahrens SashaDresden7500:34:02-
5MC2410Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:2622
2MD2533Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:34:3731
6MC2620Chroust JanKrásná Lípa6000:35:5620
7MA2743Kozler TomášTJ Rumburk9000:36:1422
7MB2836Janík TomášSpona Teplice6800:36:2820
8MB2951Plaček TomášKENBAR Děčín6300:36:3819
1ŽC306Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:36:4935
9MB3124Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:37:3318
3MD3260Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:4427
7MC3319Mašek RomanNovis TK Praha6100:38:0119
1ZB3450Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:38:3435
4MD359Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:38:5724
2ZA3614Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:0431
3ZA3742Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:41:2427
4ZA385Frühbauerová IvanaLiberec8500:42:3224
2ZB3932Šírová ŠárkaSpartak Rokytnice nad Jizerou7300:42:5331
5MD401Tučný JanMK Pardubice4700:44:1522
2ZD4115Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:3531
1ŽJ4239Sismilichová KateřinaChřibská9900:44:3935
1ME433Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:44:4435
8MC4422Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:44:5418
6MD4549Ahrens RolfFHD Studený4800:45:4420
3ZD468Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:45:5027
2ŽC4725Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:46:1031
5MJ4854Schovánek JanFK Chřibská9300:49:2522
6MJ4952Doležal TomášFK Chřibská9300:49:4320
8MA5053Pospíšil MilanChřibská8000:50:5320
2ŽJ5140Sismilichová JitkaChřibská9500:53:1631
3ŽC5216Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:3627
3ŽJ5338Sismilichová JiřinaChřibská9601:01:3127
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:3235
2MA211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:5931
3MB34Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1327
4MJ413Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:27:2724
5MJ528Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:27:4322
6MJ634Papík RomanAC Česká Lípa9200:28:1220
7MC712Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:1719
8MB1041Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:29:3818
9MA1126Kožíšek PavelHořice7200:29:4317
10MA1237Pavlis AntonínValteřice8600:30:0516
11MJ1346Motl OndřejTJ Rumburk9400:30:3615
12MC1431Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:30:4614
13MB1544Novotný JiříKateřinky7100:31:0013
14MC1717Kaván LubomírChřibská6100:31:2512
15MD187Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:32:2111
16MB2030Valenta MichalHZS Praha6200:32:5810
17MC2121Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:33:109
18MB2223Měkota MartinDC panelák starák6900:33:378
19MC2410Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:267
20MD2533Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:34:376
21MC2620Chroust JanKrásná Lípa6000:35:565
22MA2743Kozler TomášTJ Rumburk9000:36:144
23MB2836Janík TomášSpona Teplice6800:36:283
24MB2951Plaček TomášKENBAR Děčín6300:36:382
25MB3124Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:37:331
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA827Schorná Matyášová PavlaCZE8000:28:3035
2ZD1929Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:4231
3ŽC306Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:36:4927
4ZB3450Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:38:3424
5ZA3614Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:0422
6ZA3742Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:41:2420
7ZA385Frühbauerová IvanaLiberec8500:42:3219
8ZB3932Šírová ŠárkaSpartak Rokytnice nad Jizerou7300:42:5318
9ZD4115Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:3517
10ŽJ4239Sismilichová KateřinaChřibská9900:44:3916
11ZD468Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:45:5015
12ŽC4725Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:46:1014
13ŽJ5140Sismilichová JitkaChřibská9500:53:1613
14ŽC5216Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:3612
15ŽJ5338Sismilichová JiřinaChřibská9601:01:3111

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Na Studenec jsem doběhl (došel) těsně před Mílou Keprtovou v čase 44 min. a něco - prosím o opravu ! Děkuji, Jan Tučný, Pardubice.
anatrotto
Dobrý závod terénem v málo známé krajině. Opět náročná prověrka na různých površích cest i necest. Nechtěl bych to běžet v dešti, nebo za většího mokra. Dobrá atmosféra v celém prostoru konání závodu. I dolů se musí po svých. Díky pořadatelům.
Děkuji pořadatelům i rozhodčím, závod se mi stejně jako loni moc líbil a stejně skvělá byla i tombola. Jestli mi zdraví dovolí budu se s vámi těšit i na další ročník. SSP
pstrossovam
Dobrý večer, děkuju pořadatelům za oba závody, byly zase parádní! Prosím však o doplnění "t" v mém jménu, abych správně zapadla do výsledků poháru :-) Díky moc, Evina Kollertová
evakollertova
opraveno
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód