Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný - nahoru a dolů

10.9.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný - nahoru a dolů
  • datum konání: 10.9.2011
  • zobrazeno již 13x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

na místě do 30 minut před startem

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km (juniorky 7km)
Převýšení: 400 m (juniorky 235 m)
polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v hodnotě 15.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel Dolní Dobrouč
Vlastimil Mlynář
561 02 Dolní Dobrouč 318
mobil 724 288 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1140Pavel JanLoko Trutnov9500:49:39117,94
2MJ3553Dušek MartinOB Žamberk9600:59:2682,06
Muži A (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:44:25103,56
2MA219Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:45:3298,62
3MA342Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:45:4397,81
4MA546Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:46:5192,80
5MA729Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:47:2090,66
6MA830Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:47:3089,93
7MA932Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:4588,82
8MA139Mařík JiříMP Žamberk7200:49:5379,39
9MA1422Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:50:0578,50
10MA1748Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:51:2172,90
11MA1823Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:51:3471,94
12MA2026Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:52:3167,74
13MA2187Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:53:5961,25
14MA2334Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:54:4058,23
15MA2627Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:55:2255,14
16MA3252Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:57:4444,67
17MA3445Holubec MiroslavOstrov7600:58:2241,87
Muži B (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB611Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:57107,98
2MB1024Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:48:5599,93
3MB1621Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:5092,09
4MB1939Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:52:0187,25
5MB2435Dostálek PetrViking Králíky6700:54:4576,07
6MB3033Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:56:3568,58
7MB3157Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:4264,01
8MB3647Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:2856,78
9MB388Sedláček RomanLanškroun6401:01:1349,63
10MB4041Votava VladimírTTC Ústí nad Orlicí6301:02:3943,76
11MB4338Tomšů PetrMlýn Janderov6401:08:0321,68
Muži C (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC410Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:44116,85
2MC151Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:24102,48
3MC275Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:5880,67
4MC2956Hodek RomanSokol Kunvald6000:56:2978,64
5MC3750Jandejsek ZdeněkStudené6100:59:5165,45
6MC5249Sedlák JiříPřelouč5801:15:006,07
7MC5754Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:25:073,00
Muži D (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD412Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:22117,78
2MD4555Koblížek JindřichSK Žamberk4801:09:07101,25
3MD5320Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:1080,97
Muži E (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME443Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:37104,97
2ME4725Sedláček FrantišekSokol Jeneč4001:11:1297,63
3ME4843Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:11:1797,39
4ME567Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:21:0669,49
Juniorky (trať 7 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1301Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:20100,00
Ženy A (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1214Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:49:50114,84
2ZA2531Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:55:2194,34
3ZA2818Vévodová MartinaAK Perná9000:56:1890,81
4ZA424Stříhavková PetraAC Choceň7901:03:4563,13
5ZA5028Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:12:4829,51
6ZA5117Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:13:5925,11
Ženy B (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2212Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:14112,34
2ZB3916Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:01:2287,66
Ženy C (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3336Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:49118,16
2ZC4644Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:2281,84
Ženy D (trať 12 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4951Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:11:41108,94
2ZD5415Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:16:1596,77
3ZD556Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:1194,28
Trať 7 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1301Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:20100,00
Trať 12 km, 400 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:44:25103,56
2MA219Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:45:3298,62
3MA342Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:45:4397,81
1MC410Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:44116,85
4MA546Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:46:5192,80
1MB611Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:57107,98
5MA729Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:47:2090,66
6MA830Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:47:3089,93
7MA932Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:4588,82
2MB1024Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:48:5599,93
1MJ1140Pavel JanLoko Trutnov9500:49:39117,94
1ZA1214Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:49:50114,84
8MA139Mařík JiříMP Žamberk7200:49:5379,39
9MA1422Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:50:0578,50
2MC151Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:24102,48
3MB1621Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:5092,09
10MA1748Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:51:2172,90
11MA1823Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:51:3471,94
4MB1939Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:52:0187,25
12MA2026Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:52:3167,74
13MA2187Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:53:5961,25
1ZB2212Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:14112,34
14MA2334Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:54:4058,23
5MB2435Dostálek PetrViking Králíky6700:54:4576,07
2ZA2531Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:55:2194,34
15MA2627Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:55:2255,14
3MC275Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:5880,67
3ZA2818Vévodová MartinaAK Perná9000:56:1890,81
4MC2956Hodek RomanSokol Kunvald6000:56:2978,64
6MB3033Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:56:3568,58
7MB3157Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:4264,01
16MA3252Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:57:4444,67
1ZC3336Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:49118,16
17MA3445Holubec MiroslavOstrov7600:58:2241,87
2MJ3553Dušek MartinOB Žamberk9600:59:2682,06
8MB3647Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:2856,78
5MC3750Jandejsek ZdeněkStudené6100:59:5165,45
9MB388Sedláček RomanLanškroun6401:01:1349,63
2ZB3916Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:01:2287,66
10MB4041Votava VladimírTTC Ústí nad Orlicí6301:02:3943,76
1MD412Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:22117,78
4ZA424Stříhavková PetraAC Choceň7901:03:4563,13
11MB4338Tomšů PetrMlýn Janderov6401:08:0321,68
1ME443Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:37104,97
2MD4555Koblížek JindřichSK Žamberk4801:09:07101,25
2ZC4644Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:2281,84
2ME4725Sedláček FrantišekSokol Jeneč4001:11:1297,63
3ME4843Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:11:1797,39
1ZD4951Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:11:41108,94
5ZA5028Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:12:4829,51
6ZA5117Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:13:5925,11
6MC5249Sedlák JiříPřelouč5801:15:006,07
3MD5320Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:1080,97
2ZD5415Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:16:1596,77
3ZD556Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:1194,28
4ME567Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:21:0669,49
7MC5754Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:25:073,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:44:25103,56
2MA219Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:45:3298,62
3MA342Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:45:4397,81
4MC410Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4493,32
5MA546Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:46:5192,80
6MB611Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:5792,36
7MA729Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:47:2090,66
8MA830Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:47:3089,93
9MA932Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:4588,82
10MB1024Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:48:5583,66
11MJ1140Pavel JanLoko Trutnov9500:49:3980,42
12MA139Mařík JiříMP Žamberk7200:49:5379,39
13MA1422Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:50:0578,50
14MC151Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:2477,10
15MB1621Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:5075,18
16MA1748Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:51:2172,90
17MA1823Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:51:3471,94
18MB1939Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:52:0169,95
19MA2026Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:52:3167,74
20MA2187Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:53:5961,25
21MA2334Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:54:4058,23
22MB2435Dostálek PetrViking Králíky6700:54:4557,86
23MA2627Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:55:2255,14
24MC275Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:5852,48
25MC2956Hodek RomanSokol Kunvald6000:56:2950,20
26MB3033Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:56:3549,75
27MB3157Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:4244,82
28MA3252Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:57:4444,67
29MA3445Holubec MiroslavOstrov7600:58:2241,87
30MJ3553Dušek MartinOB Žamberk9600:59:2637,15
31MB3647Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:2837,00
32MC3750Jandejsek ZdeněkStudené6100:59:5135,31
33MB388Sedláček RomanLanškroun6401:01:1329,26
34MB4041Votava VladimírTTC Ústí nad Orlicí6301:02:3922,92
35MD412Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:2219,75
36MB4338Tomšů PetrMlýn Janderov6401:08:033,00
37ME443Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:373,00
38MD4555Koblížek JindřichSK Žamberk4801:09:073,00
39ME4725Sedláček FrantišekSokol Jeneč4001:11:123,00
40ME4843Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:11:173,00
41MC5249Sedlák JiříPřelouč5801:15:003,00
42MD5320Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:103,00
43ME567Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:21:063,00
44MC5754Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:25:073,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1214Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:49:50112,44
2ZB2212Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:1495,88
3ZA2531Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:55:2191,68
4ZA2818Vévodová MartinaAK Perná9000:56:1888,10
5ZC3336Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:4982,39
6ZB3916Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:01:2269,03
7ZA424Stříhavková PetraAC Choceň7901:03:4560,06
8ZC4644Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:2238,92
9ZD4951Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:11:4130,20
10ZA5028Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:12:4826,00
11ZA5117Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:13:5921,55
12ZD5415Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:16:1513,02
13ZD556Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:119,50

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Díky za nový a velmi pěkný závod.Těstovinový salát po závodě neměl chybu.
vacekma
Ať žije Orel Dolní Dobrouč. Díky moc za vše.
vladimir.vacarda
Organizátoři mysleli na všechno. Příjemný závod na zajímavé trati a dobré jídlo. Řetůvanka jako bonus na závěr. Díky.
ok5ra

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód