Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

3.9.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 3.9.2011
  • zobrazeno již 16x

Sociální sítě

Místo konání

Společenské centrum Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

80 Kč

Popis tratě

délka: 13 km
převýšení: 750 m
Od startu 2 km po silnici 2. třídy směrem na Deštné v O. h.. Dále následuje náročné stoupání po zpevněné cestě v délce asi 2 km. Potom po polních cestách přes Pádolský kopec na Zámeček. Dále následuje mírné stoupání po lesní asfaltové cestě na Luisino Údolí. Začátek závěrečného obtížného stoupání vede po lesní asfaltové cestě, poté přejde do lesní cesty až k vrcholu Velké Deštné.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SKI Skuhrov s.o.
Pavel Krunčík
517 03 Skuhrov nad Bělou
mobil 734 494 373

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.7.2016Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!-
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1014

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Sedláček František408
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Flegl Vlastimil537
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Stránský Aleš606
Kučera Zdeněk556
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Kapl Libor656
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Svatoš Otakar345
Mertová Michaela765
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1653Pavel JanLoko Trutnov9501:08:08122,66
2MJ4045Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9301:19:4892,32
3MJ4837Krátký ŠtěpánSK Los Lobos9501:22:3685,02
Muži A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:55:31109,26
2MA249Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:04100,51
3MA369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:0390,23
4MA527Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:02:0586,73
5MA742Herda JanU.A.C.8301:02:4584,41
6MA833Abrahám LuděkSK Hronov7501:03:0883,09
7MA1272Schejbal OldřichOlfin Car Vella - Trutnov9101:06:0872,81
8MA1762Kalný PetrAtletika Chrudim8101:08:5463,26
9MA2443Zachař JiříSruby7201:12:3150,86
10MA2613Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:12:5249,68
11MA2766Benák JanHradec Králové8201:13:0149,17
12MA3546Kalous PetrSK Žamberk7701:16:3037,15
13MA3659Křoustek MartinSKI Skuhrov nad Bělou7801:18:0231,89
14MA3931Martínek StanislavOlešnice7701:19:2826,97
15MA6017Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:28:143,00
16MA6156Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:28:513,00
Muži B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB610Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:02:34111,68
2MB1422Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:07:1297,70
3MB1836Krátký TomášSK LOS Lobos6701:09:3390,62
4MB2052Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:10:2887,87
5MB2319Stříhavka JindřichAC Choceň7101:12:3181,73
6MB3021Valenta MichalHZS Praha6201:14:1876,35
7MB3374Ambrož RadomírLanškroun6301:15:1573,45
8MB3448Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:15:4771,86
9MB4571Myšák MilanSokol Jehnědí6601:21:5653,36
10MB5058Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:23:2748,78
11MB5723Beznoska KamilČermná nad Orlicí6301:27:3236,51
12MB5935Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:28:0534,85
Muži C (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC464Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:01:53106,83
2MC1057Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:05:0696,79
3MC1155Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5301:05:1396,39
4MC133Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:06:1393,28
5MC1912Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:09:4982,04
6MC215Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:3276,70
7MC251Flegl VlastimilBrtev5301:12:4972,67
8MC2938Brožek RadmilKRB Chrudim5401:13:5669,19
9MC3711Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:18:2855,04
10MC4351Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6101:20:5347,50
11MC5244Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:24:5934,70
12MC5863Kučera ZdeněkAC Náchod5501:28:0125,22
Muži D (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3126Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:30111,13
2MD4134Hájek FrantišekFGT Stolany4901:19:5997,24
3MD4673Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:22:1191,64
4MD477Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:22:2790,95
5MD538Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:25:3782,95
6MD546Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:25:3882,88
7MD5628Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:26:1181,51
8MD6654Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:37:3452,62
9MD7075Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:43:3237,50
Muži E (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4925Marek FrantišekSK Hronov4101:22:59110,52
2ME512Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:24:34106,91
3ME6429Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:35:1382,57
4ME6567Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:36:0980,46
5ME6939Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:42:5165,14
Juniorky (trať 4,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5132Ulrychová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:34:21100,00
Ženy A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2815Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:13:28114,64
2ZA3260Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:14:48111,28
3ZA6218Stříhavková PetraAC Choceň7901:29:3274,07
Ženy B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB924Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:03:48119,76
2ZB1516Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:07:57108,05
3ZB4250Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:20:3972,19
4ZB4447Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:21:3769,43
Ženy C (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3865Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:18:57116,17
2ZC6332Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:32:5183,83
-ZC-68Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58DNF-
Ženy D (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2220Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:12:09132,27
2ZD5514Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:25:38100,91
3ZD6761Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:40:1866,82
4ZD6870Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:40:4665,73
5ZD714Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:44:3356,97
Lidový běh muži (trať 4,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1131Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:28:17-
2LBM2133Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:29:41-
3LBM341Šimák JanHradec Králové8300:30:13-
Lidový běh ženy (trať 4,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ440Šimáková KláraHradec Králové8300:34:17-
2LBZ6134Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:39:46-
Trať 4,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1131Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:28:17-
2LBM2133Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:29:41-
3LBM341Šimák JanHradec Králové8300:30:13-
1LBZ440Šimáková KláraHradec Králové8300:34:17-
1ZJ5132Ulrychová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:34:21100,00
2LBZ6134Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:39:46-
Trať 13 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:55:31109,26
2MA249Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:04100,51
3MA369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:0390,23
1MC464Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:01:53106,83
4MA527Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:02:0586,73
1MB610Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:02:34111,68
5MA742Herda JanU.A.C.8301:02:4584,41
6MA833Abrahám LuděkSK Hronov7501:03:0883,09
1ZB924Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:03:48119,76
2MC1057Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:05:0696,79
3MC1155Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5301:05:1396,39
7MA1272Schejbal OldřichOlfin Car Vella - Trutnov9101:06:0872,81
4MC133Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:06:1393,28
2MB1422Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:07:1297,70
2ZB1516Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:07:57108,05
1MJ1653Pavel JanLoko Trutnov9501:08:08122,66
8MA1762Kalný PetrAtletika Chrudim8101:08:5463,26
3MB1836Krátký TomášSK LOS Lobos6701:09:3390,62
5MC1912Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:09:4982,04
4MB2052Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:10:2887,87
6MC215Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:3276,70
1ZD2220Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:12:09132,27
5MB2319Stříhavka JindřichAC Choceň7101:12:3181,73
9MA2443Zachař JiříSruby7201:12:3150,86
7MC251Flegl VlastimilBrtev5301:12:4972,67
10MA2613Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:12:5249,68
11MA2766Benák JanHradec Králové8201:13:0149,17
1ZA2815Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:13:28114,64
8MC2938Brožek RadmilKRB Chrudim5401:13:5669,19
6MB3021Valenta MichalHZS Praha6201:14:1876,35
1MD3126Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:30111,13
2ZA3260Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:14:48111,28
7MB3374Ambrož RadomírLanškroun6301:15:1573,45
8MB3448Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:15:4771,86
12MA3546Kalous PetrSK Žamberk7701:16:3037,15
13MA3659Křoustek MartinSKI Skuhrov nad Bělou7801:18:0231,89
9MC3711Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:18:2855,04
1ZC3865Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:18:57116,17
14MA3931Martínek StanislavOlešnice7701:19:2826,97
2MJ4045Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9301:19:4892,32
2MD4134Hájek FrantišekFGT Stolany4901:19:5997,24
3ZB4250Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:20:3972,19
10MC4351Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6101:20:5347,50
4ZB4447Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:21:3769,43
9MB4571Myšák MilanSokol Jehnědí6601:21:5653,36
3MD4673Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:22:1191,64
4MD477Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:22:2790,95
3MJ4837Krátký ŠtěpánSK Los Lobos9501:22:3685,02
1ME4925Marek FrantišekSK Hronov4101:22:59110,52
10MB5058Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:23:2748,78
2ME512Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:24:34106,91
11MC5244Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:24:5934,70
5MD538Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:25:3782,95
6MD546Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:25:3882,88
2ZD5514Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:25:38100,91
7MD5628Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:26:1181,51
11MB5723Beznoska KamilČermná nad Orlicí6301:27:3236,51
12MC5863Kučera ZdeněkAC Náchod5501:28:0125,22
12MB5935Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:28:0534,85
15MA6017Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:28:143,00
16MA6156Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:28:513,00
3ZA6218Stříhavková PetraAC Choceň7901:29:3274,07
2ZC6332Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:32:5183,83
3ME6429Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:35:1382,57
4ME6567Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:36:0980,46
8MD6654Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:37:3452,62
3ZD6761Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:40:1866,82
4ZD6870Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:40:4665,73
5ME6939Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:42:5165,14
9MD7075Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:43:3237,50
5ZD714Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:44:3356,97
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:55:31109,26
2MA249Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:04100,51
3MA369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:0390,23
4MC464Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:01:5387,41
5MA527Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:02:0586,73
6MB610Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:02:3485,07
7MA742Herda JanU.A.C.8301:02:4584,41
8MA833Abrahám LuděkSK Hronov7501:03:0883,09
9MC1057Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:05:0676,36
10MC1155Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5301:05:1375,92
11MA1272Schejbal OldřichOlfin Car Vella - Trutnov9101:06:0872,81
12MC133Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:06:1372,50
13MB1422Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:07:1269,11
14MJ1653Pavel JanLoko Trutnov9501:08:0865,90
15MA1762Kalný PetrAtletika Chrudim8101:08:5463,26
16MB1836Krátký TomášSK LOS Lobos6701:09:3361,04
17MC1912Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:09:4960,13
18MB2052Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:10:2857,90
19MC215Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:3254,25
20MB2319Stříhavka JindřichAC Choceň7101:12:3150,88
21MA2443Zachař JiříSruby7201:12:3150,86
22MC251Flegl VlastimilBrtev5301:12:4949,81
23MA2613Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:12:5249,68
24MA2766Benák JanHradec Králové8201:13:0149,17
25MC2938Brožek RadmilKRB Chrudim5401:13:5645,98
26MB3021Valenta MichalHZS Praha6201:14:1844,75
27MD3126Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:3044,04
28MB3374Ambrož RadomírLanškroun6301:15:1541,44
29MB3448Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:15:4739,62
30MA3546Kalous PetrSK Žamberk7701:16:3037,15
31MA3659Křoustek MartinSKI Skuhrov nad Bělou7801:18:0231,89
32MC3711Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:18:2830,41
33MA3931Martínek StanislavOlešnice7701:19:2826,97
34MJ4045Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9301:19:4825,84
35MD4134Hájek FrantišekFGT Stolany4901:19:5925,22
36MC4351Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6101:20:5322,12
37MB4571Myšák MilanSokol Jehnědí6601:21:5618,51
38MD4673Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:22:1117,63
39MD477Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:22:2716,70
40MJ4837Krátký ŠtěpánSK Los Lobos9501:22:3616,20
41ME4925Marek FrantišekSK Hronov4101:22:5914,90
42MB5058Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:23:2713,28
43ME512Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:24:349,46
44MC5244Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:24:598,03
45MD538Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:25:375,86
46MD546Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:25:385,77
47MD5628Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:26:113,91
48MB5723Beznoska KamilČermná nad Orlicí6301:27:323,00
49MC5863Kučera ZdeněkAC Náchod5501:28:013,00
50MB5935Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:28:053,00
51MA6017Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:28:143,00
52MA6156Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:28:513,00
53ME6429Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:35:133,00
54ME6567Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:36:093,00
55MD6654Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:37:343,00
56ME6939Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:42:513,00
57MD7075Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:43:323,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB924Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:03:48112,25
2ZB1516Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:07:57100,05
3ZD2220Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:12:0987,69
4ZA2815Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:13:2883,83
5ZA3260Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:14:4879,92
6ZC3865Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:18:5767,66
7ZB4250Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:20:3962,69
8ZB4447Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:21:3759,83
9ZD5514Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:25:3848,00
10ZA6218Stříhavková PetraAC Choceň7901:29:3236,52
11ZC6332Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:32:5126,79
12ZD6761Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:40:184,84
13ZD6870Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:40:463,47
14ZD714Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:44:333,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Fascinuje mě ta jistota u závodů Iscarexu , se kterou vím - když večer se nudím, že když ten den proběhne jeho závod, pak už ten večer jsou k dispozici velice přehledné výsledky a kvalitní houf fotek. Prostě takové malé Bavorsko v Česku ! Viva !
turistickybezec
Konečně jsem se odvážil na náročnou trať do Orlických hor. Pořadatelům se to vydařilo, panoramata krásná. Výborné občerstvení. Začátek po silnici s provozem je nejhorší. Kouřící a zapáchající autobus pořadatele mohl počkat a neotravovat závodníky.
vynikající závod, všechno klapalo, trať náročná - škoda slabší účasti vzhledem k tomu, že to byl suprák. Autobusu škoda, měl jet před běžci, jinak 100% vydařená akce.
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód