14.8.2011, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
11.8.2019 | Běh údolím řeky Bělé | 141 |
11.8.2018 | Běh údolím řeky Bělé | 127 |
12.8.2017 | Běh údolím řeky Bělé | 105 |
13.8.2016 | Běh údolím řeky Bělé | 97 |
1.8.2015 | Běh údolím řeky Bělé | 117 |
24.8.2014 | Běh údolím řeky Bělé | 117 |
4.8.2013 | Běh údolím řeky Bělé | 105 |
4.8.2012 | Běh údolím řeky Bělé | 97 |
14.8.2010 | Běh údolím řeky Bělé | 120 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Krunčík Pavel | 85 | 9 |
Vorel Milan | 40 | 9 |
Vašíček Martin | 71 | 8 |
Jirásko Dušan | 73 | 8 |
Krátká Anna | 69 | 8 |
Šolc Vítězslav | 57 | 8 |
Bříza Vladimír | 51 | 8 |
Nečas Josef | 58 | 8 |
Trejbal Karel | 51 | 8 |
Vacarda Vladimír | 59 | 8 |
Goldbach Václav | 50 | 8 |
Jelínek Matěj | 42 | 8 |
Jelínková Magdalena | 45 | 8 |
Sedlák Jiří | 58 | 7 |
Brožek Radmil | 54 | 7 |
Tarant Jiří | 58 | 7 |
Doležal Stanislav | 38 | 7 |
Jantsch Vítězslav | 35 | 7 |
Krupička Miroslav | 53 | 7 |
Borek Petr | 70 | 7 |
Krátký Josef | 65 | 7 |
Mazač Jaroslav | 68 | 7 |
Petržílek Zdeněk | 55 | 7 |
Šimák Jan | 83 | 7 |
Menšík Jan | 56 | 7 |
Metelková Táňa | 72 | 7 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Vacková Hana | 56 | 6 |
Svatoš Otakar | 34 | 6 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 6 |
Groh Stanislav | 46 | 6 |
Javůrek Jiří | 48 | 6 |
Friebelová Eva | 62 | 6 |
Flegl Bohumil | 60 | 6 |
Dostálek Petr | 67 | 6 |
Svoboda Mojmír | 66 | 5 |
Belobrad Ivan | 66 | 5 |
Šimáková Klára | 83 | 5 |
Kalousek Jan | 71 | 5 |
Tarant Ladislav | 60 | 5 |
Soukup Jiří | 27 | 5 |
Hejl Radek | 72 | 5 |
Krsek Miroslav | 49 | 5 |
Leszczynska Dominika | 84 | 5 |
Vanta Josef | 62 | 5 |
Matyášová Jana | 65 | 5 |
Klimeš Jiří | 61 | 5 |
Švorc Jan | 63 | 5 |
Kozáková Denisa | 79 | 5 |
Šabata Josef | 93 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CK | 1 | 117 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 00:03:44 | 105,69 |
2 | CK | 2 | 114 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:03:44 | 123,27 |
3 | CK | 3 | 101 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:03:49 | 100,90 |
4 | CK | 5 | 110 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:03:58 | 93,42 |
5 | CK | 9 | 107 | Vašátko Marek | SKi Skuhrov nad Bělou | 01 | 00:04:25 | 70,09 |
6 | CK | 10 | 103 | Chocholouš David | SKI Skuhrov nad Bělou | 02 | 00:04:28 | 88,60 |
7 | CK | 11 | 120 | Dostálek Vojtěch | ASPV Těchonín | 02 | 00:04:29 | 88,13 |
8 | CK | 12 | 108 | Vašátko Jan | SKI Skuhrov nad Bělou | 05 | 00:04:30 | 87,42 |
9 | CK | 15 | 105 | Maidl Štěpán | SKI Skuhrov nad Bělou | 04 | 00:04:46 | 74,55 |
10 | CK | 17 | 106 | Maidl Štěpán | SKI Skuhrov nad Bělou | 04 | 00:04:52 | 70,12 |
11 | CK | 19 | 104 | Chocholouš Martin | SKI Skuhrov nad Bělou | 04 | 00:05:10 | 55,75 |
12 | CK | 20 | 121 | Koblic Jan | OOB Vamberk | 04 | 00:05:28 | 41,70 |
- | CK | - | 118 | Januš Matěj | Týniště | 08 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DL | 4 | 111 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:03:55 | 109,06 |
2 | DL | 6 | 113 | Frydrychová Kateřina | SKI Skuhrov nad Bělou | 00 | 00:04:11 | 95,79 |
3 | DL | 7 | 115 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:04:12 | 95,14 |
4 | DL | 8 | 109 | Kulhánková Kristýna | SKI Skuhrov nad Bělou | 00 | 00:04:22 | 86,76 |
5 | DL | 13 | 102 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:04:36 | 104,86 |
6 | DL | 14 | 112 | Dohnálková Jana | SKI Skuhrov nad Bělou | 02 | 00:04:42 | 100,26 |
7 | DL | 16 | 116 | Metelková Michaela | Hradec Králové | 05 | 00:04:50 | 94,88 |
8 | DL | 18 | 119 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:04:52 | 93,32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CI | 2 | 153 | Martinec Ondřej | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:11:37 | 113,21 |
2 | CI | 4 | 160 | Remeš Vojtěch | SKI Skuhrov nad Bělou | 98 | 00:11:56 | 108,23 |
3 | CI | 9 | 157 | Šabata Vojtěch | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:13:47 | 78,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DJ | 1 | 155 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:11:26 | 115,63 |
2 | DJ | 3 | 152 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:11:47 | 113,66 |
3 | DJ | 5 | 151 | Holíková Zuzana | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:12:49 | 93,16 |
4 | DJ | 6 | 161 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:12:56 | 91,22 |
5 | DJ | 7 | 156 | Čerenkova Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:13:30 | 86,34 |
6 | DJ | 8 | 158 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:13:43 | 78,73 |
7 | DJ | 10 | 159 | Zemanová Nika | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:14:45 | 61,83 |
8 | DJ | 11 | 154 | Štefková Jitka | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:18:12 | 6,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B1 | 2 | 30 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:33:00 | 102,50 |
2 | B1 | 4 | 38 | Kratochvíl Miloš | Hvězda SKP Pardubice | 75 | 00:34:56 | 90,91 |
3 | B1 | 13 | 41 | Bogdał Paweł | ULKS Bystrzyca Klodzka | 76 | 00:35:59 | 84,64 |
4 | B1 | 16 | 200 | Pross David | SKI Skuhrov nad Bělou | 75 | 00:36:18 | 82,68 |
5 | B1 | 17 | 20 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 00:36:36 | 80,90 |
6 | B1 | 20 | 13 | Kábrt Michal | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:37:16 | 76,94 |
7 | B1 | 24 | 188 | Koblic Jan | OOB Vamberk | 76 | 00:37:40 | 74,51 |
8 | B1 | 35 | 6 | Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:39:02 | 66,38 |
9 | B1 | 48 | 19 | Zachař Jiří | Sruby | 72 | 00:40:58 | 54,74 |
10 | B1 | 52 | 186 | Horvat David | Hradec Králové | 73 | 00:41:25 | 52,08 |
11 | B1 | 80 | 25 | Jirásko Dušan | SK Srch Polabiny PA | 73 | 00:45:45 | 26,10 |
12 | B1 | 102 | 59 | Malý Jiří | BK Podchlum Čestice | 72 | 00:53:00 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B2 | 10 | 8 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 00:35:42 | 102,83 |
2 | B2 | 19 | 189 | Mazač Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 68 | 00:37:10 | 94,73 |
3 | B2 | 37 | 14 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:39:20 | 82,75 |
4 | B2 | 40 | 1 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:39:55 | 79,58 |
5 | B2 | 43 | 36 | Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 71 | 00:40:18 | 77,45 |
6 | B2 | 50 | 195 | Dostálek Petr | Viking Králíky | 67 | 00:41:12 | 72,44 |
7 | B2 | 64 | 44 | Metelka Pavel | Hradec Králové | 68 | 00:43:13 | 61,32 |
8 | B2 | 67 | 57 | Kolář Richard | BK Podchlum Čestice | 71 | 00:43:28 | 59,93 |
9 | B2 | 95 | 55 | Šimerda Jiří | Čestice | 69 | 00:51:06 | 17,83 |
10 | B2 | 100 | 26 | Jirásko Lubomír | SK Srch Polabiny PA | 71 | 00:51:51 | 13,65 |
11 | B2 | 109 | 32 | Pártl Roman | Pproma Choceň | 70 | 00:56:16 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 12 | 87 | Kynčl Stanislav | OK Jilemnice | 64 | 00:35:47 | 102,44 |
2 | C1 | 21 | 82 | Hudcovic Tomáš | SK Nové Město nad Metují | 65 | 00:37:23 | 93,60 |
3 | C1 | 44 | 65 | Michalec Roman | SP Čelákovice | 65 | 00:40:26 | 76,71 |
4 | C1 | 60 | 23 | Dvořák Ladislav | Bald CZ | 62 | 00:42:58 | 62,69 |
5 | C1 | 72 | 16 | Šimonek Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:43:53 | 57,65 |
6 | C1 | 76 | 91 | Kapl Libor | Rychnov nad Kněžnou | 65 | 00:44:58 | 51,69 |
7 | C1 | 79 | 71 | Hofman Oldřich | Tri Club Dobruška | 63 | 00:45:16 | 50,00 |
8 | C1 | 85 | 81 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 00:47:01 | 40,39 |
9 | C1 | 107 | 193 | Krátký Josef | TJ Svitavy | 65 | 00:54:44 | 3,00 |
- | C1 | - | 185 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 6 | 53 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:35:22 | 102,79 |
2 | C2 | 7 | 67 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:35:26 | 102,47 |
3 | C2 | 18 | 4 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:36:49 | 94,74 |
4 | C2 | 25 | 22 | Flegl Bohumil | Skiboby Dobruška | 60 | 00:37:49 | 89,13 |
5 | C2 | 28 | 37 | Horník Aleš | Dvůr Králové nad Labem | 61 | 00:38:10 | 87,17 |
6 | C2 | 29 | 75 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 00:38:12 | 86,97 |
7 | C2 | 33 | 100 | Šrámek Jaromír | KVS Šumperk | 58 | 00:38:51 | 83,41 |
8 | C2 | 42 | 3 | Nečas Josef | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:40:08 | 76,22 |
9 | C2 | 46 | 79 | Dvořáček Vlastimil | Doudleby nad Orlicí | 59 | 00:40:50 | 72,33 |
10 | C2 | 62 | 66 | Roháček Michal | SKI Skuhrov nad Bělou | 61 | 00:43:03 | 59,96 |
11 | C2 | 74 | 7 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:44:20 | 52,81 |
12 | C2 | 75 | 77 | Felkl Luděk | TJ Šumperk | 60 | 00:44:46 | 50,37 |
13 | C2 | 113 | 54 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 01:01:50 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 27 | 69 | Krupička Miroslav | Ústí nad Orlicí | 53 | 00:38:04 | 87,76 |
2 | D1 | 55 | 48 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 00:42:11 | 64,82 |
3 | D1 | 58 | 93 | Menšík Jan | Jablonec nad Nisou | 56 | 00:42:32 | 62,81 |
4 | D1 | 69 | 17 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:43:40 | 56,50 |
5 | D1 | 94 | 70 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:50:08 | 20,51 |
6 | D1 | 111 | 11 | Wendlig Miroslav | Luková 36 | 53 | 00:57:07 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 34 | 27 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:38:59 | 107,10 |
2 | D2 | 49 | 9 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:40:59 | 97,18 |
3 | D2 | 51 | 49 | Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 51 | 00:41:17 | 95,72 |
4 | D2 | 61 | 196 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:43:01 | 87,09 |
5 | D2 | 66 | 98 | Goldbach Václav | SK Týniště nad Orlicí | 50 | 00:43:23 | 85,29 |
6 | D2 | 77 | 83 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:45:06 | 76,85 |
7 | D2 | 108 | 99 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:54:59 | 27,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | E1 | 81 | 61 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:46:18 | 70,89 |
2 | E1 | 89 | 24 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:48:48 | 58,48 |
3 | E1 | 91 | 28 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:48:58 | 57,71 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | E2 | 83 | 63 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 00:46:40 | 104,15 |
2 | E2 | 84 | 56 | Marek František | SK Hronov | 41 | 00:46:55 | 103,12 |
3 | E2 | 98 | 47 | Tomíšek Jindřich | Obec Říkovice | 39 | 00:51:12 | 85,14 |
4 | E2 | 112 | 50 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 00:57:20 | 59,35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | E3 | 93 | 62 | Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec | 35 | 00:49:23 | 92,73 |
2 | E3 | 106 | 34 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:54:04 | 73,09 |
3 | E3 | 114 | 64 | Buchar Jan | Atletika Vrchlabí | 33 | 01:01:55 | 40,12 |
4 | E3 | 115 | 21 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:31:53 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZF | 47 | 46 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:40:55 | 106,20 |
2 | ZF | 57 | 90 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:42:24 | 99,17 |
3 | ZF | 65 | 197 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:43:22 | 94,63 |
4 | ZF | 70 | 191 | Mullerová Věra | OOB Vamberk | 90 | 00:43:44 | 92,87 |
5 | ZF | 71 | 198 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:43:49 | 92,52 |
6 | ZF | 87 | 2 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:48:08 | 72,02 |
7 | ZF | 92 | 31 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 00:49:16 | 66,66 |
8 | ZF | 96 | 192 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 00:51:10 | 57,68 |
9 | ZF | 101 | 180 | Smutná Pavla | OOB Vamberk | 86 | 00:52:10 | 52,97 |
10 | ZF | 103 | 42 | Leszczynska Dominika | Wroclaw | 84 | 00:53:09 | 48,25 |
11 | ZF | 104 | 187 | Štěpánová Dita | KOB Dobruška | 79 | 00:53:13 | 47,95 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | G1 | 8 | 45 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:35:27 | 112,14 |
2 | G1 | 26 | 85 | Vítová Eva | SK Nové Město nad Metují | 75 | 00:38:02 | 98,50 |
3 | G1 | 59 | 84 | Brumlichová Romana | Medvědí doupě | 76 | 00:42:56 | 72,49 |
4 | G1 | 73 | 92 | Kalná Jitka | Atletika Chrudim | 75 | 00:43:55 | 67,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | G2 | 39 | 194 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:39:45 | 89,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H1 | 68 | 182 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:43:39 | 112,51 |
2 | H1 | 86 | 97 | Smutná Jana | OOB Vamberk | 62 | 00:47:30 | 95,97 |
3 | H1 | 88 | 89 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:48:32 | 91,51 |
4 | H1 | 105 | 68 | Siegelová Magdalena | AC Choceň | 65 | 00:54:02 | 67,88 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H2 | 97 | 96 | Bártová Eva | OB Rychnov | 55 | 00:51:11 | 100,54 |
2 | H2 | 99 | 52 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:51:27 | 99,46 |
3 | H2 | 110 | 78 | Felklová Jarmila | TJ Šumperk | 60 | 00:56:36 | 56,88 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DJ | 1 | 155 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:11:26 | 115,63 |
1 | CI | 2 | 153 | Martinec Ondřej | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:11:37 | 113,21 |
2 | DJ | 3 | 152 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:11:47 | 113,66 |
2 | CI | 4 | 160 | Remeš Vojtěch | SKI Skuhrov nad Bělou | 98 | 00:11:56 | 108,23 |
3 | DJ | 5 | 151 | Holíková Zuzana | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:12:49 | 93,16 |
4 | DJ | 6 | 161 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:12:56 | 91,22 |
5 | DJ | 7 | 156 | Čerenkova Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:13:30 | 86,34 |
6 | DJ | 8 | 158 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:13:43 | 78,73 |
3 | CI | 9 | 157 | Šabata Vojtěch | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:13:47 | 78,56 |
7 | DJ | 10 | 159 | Zemanová Nika | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:14:45 | 61,83 |
8 | DJ | 11 | 154 | Štefková Jitka | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:18:12 | 6,15 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 90% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 98% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.