Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

50. Cena Metuje, Memoriál M. J. Horáčka v běhu na 10 km

9.10.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 50. Cena Metuje, Memoriál M. J. Horáčka v běhu na 10 km
  • datum konání: 9.10.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:28-
2MA261Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:33:36-
3MA459Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:34:26-
4MA746Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:35:02-
5MA1025Krejsa TomášRenovak Rensport Kostelec nad Orlicí7700:36:17-
6MA1147Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:36:43-
7MA1337Čejka BořivojKRB Chrudim8000:37:33-
8MA1782Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8600:37:51-
9MA2215Kozlík LukášSK Nové Město nad Metují8900:38:31-
10MA2636Marek PavelHOVRCH8100:39:22-
11MA2732Bartoš MartinCYKLO Tony8000:39:26-
12MA3168Kyral Jan-8900:39:40-
13MA4142Jirka JanSTAMP Náchod8300:41:14-
14MA4956Laštůvka MartinGamatec8000:42:04-
15MA5328Krásný OtaHOVRCH8300:42:45-
16MA5429Martinek MichalHOVRCH8000:42:46-
17MA5689Zelený Matějbez oddílové příslušnosti8900:43:09-
18MA7163Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:47:36-
19MA7414Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:49:42-
20MA7778Petr Emanuel-7800:50:49-
21MA7891Darebník MartinSK Nové Město nad Metují8600:51:38-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB322Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:43-
2MB562Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:34:33-
3MB834Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:35:36-
4MB1576Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:37:41-
5MB194Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:17-
6MB2484Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:39:07-
7MB3288Horvat DavidHradec Králové7300:39:53-
8MB3526Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:34-
9MB476Valtera PetrHradec Králové6700:41:54-
10MB4827Hacker PetrHOVRCH6800:42:00-
11MB5170Švec RadekTJ Milovice7500:42:06-
12MB5877Skalský MilošAC Náchod6700:43:34-
13MB682David VáclavJaroměř7400:46:31-
14MB729Turek JanHO Trutnov7500:49:20-
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC658Jančík BořekSvartes Hořice6400:34:39-
2MC1290Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:37:15-
3MC2141Klimeš JiříAC Náchod6100:38:25-
4MC2351Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:38:35-
5MC253Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:15-
6MC2874Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:31-
7MC2992Tichý PavelAC Náchod6300:39:33-
8MC3624Dvořák LadislavBALD6200:40:48-
9MC3864Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:55-
10MC3954Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:40:56-
11MC438Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:41:25-
12MC4680Frinta PetrAC Náchod5900:41:53-
13MC5055Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:42:05-
14MC6257Tomšů PetrMlýn Janderov6400:43:55-
15MC6371Osladil VáclavTJ Sokol V. Jesenice6000:44:13-
16MC6420Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:20-
17MC6567Kyral ZbyněkSK Třebechovice pod Orebem6000:44:33-
18MC8213Hejduk Jiří-6400:56:13-
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1645Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:37:42-
2MD3343Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:08-
3MD3739Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:53-
4MD4030Šlégr JiříSK Autorest5400:41:10-
5MD4266Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:20-
6MD4452Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:41:45-
7MD4549Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:49-
8MD5572Šulc MiroslavTJ Sokol Potštejn5200:42:47-
9MD5719Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:26-
10MD5921Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:35-
11MD6035Stein KarelNáchod4700:43:38-
11MD6040Doležal LubošAXIT Doldy5400:43:38-
13MD6675Kučera ZdeněkAC Náchod5500:44:36-
14MD7017Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:13-
15MD8416Miewald JanTJ Sokol Stárkov4800:57:49-
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1910Krátký FrantišekViking Králíky4300:38:17-
2ME6718Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:46:29-
3ME7323Jantsch VítězslavTJ LIAZ Jablonec nad Nisou3500:49:30-
4ME7585Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:24-
5ME7673Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:25-
6ME8053Proněk StanislavTJ Liga 100 Hradec Králové4500:54:26-
7ME8187Palguta EmilTJ Dobruška4400:54:47-
8ME8333Vorel MilanSlatiňany4000:57:15-
9ME8583Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:18:56-
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1469Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:37:37-
2ZA3079Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:35-
3ZA5238Čejková VěraKRB Chrudim8100:42:11-
4ZA6911Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:46:43-
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB931Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:12-
2ZB1881Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:59-
3ZB34187Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:11-
4ZB044Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:16-
5ZB065Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:46:32-
6ZB060Vacková HanaSK Hronov5600:50:56-
7ZB797Filipcová Iveta-7400:53:34-
8ZB048Ambrožová MagdaSK Nové Město nad Metují6200:57:18-
9ZB012Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:57:22-
10ZB086Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:23-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:28-
2MA261Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:33:36-
1MB322Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:43-
3MA459Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:34:26-
2MB562Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:34:33-
1MC658Jančík BořekSvartes Hořice6400:34:39-
4MA746Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:35:02-
3MB834Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:35:36-
1ZB931Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:12-
5MA1025Krejsa TomášRenovak Rensport Kostelec nad Orlicí7700:36:17-
6MA1147Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:36:43-
2MC1290Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:37:15-
7MA1337Čejka BořivojKRB Chrudim8000:37:33-
1ZA1469Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:37:37-
4MB1576Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:37:41-
1MD1645Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:37:42-
8MA1782Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8600:37:51-
2ZB1881Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:59-
5MB194Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:17-
1ME1910Krátký FrantišekViking Králíky4300:38:17-
3MC2141Klimeš JiříAC Náchod6100:38:25-
9MA2215Kozlík LukášSK Nové Město nad Metují8900:38:31-
4MC2351Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:38:35-
6MB2484Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:39:07-
5MC253Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:15-
10MA2636Marek PavelHOVRCH8100:39:22-
11MA2732Bartoš MartinCYKLO Tony8000:39:26-
6MC2874Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:31-
7MC2992Tichý PavelAC Náchod6300:39:33-
2ZA3079Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:35-
12MA3168Kyral Jan-8900:39:40-
7MB3288Horvat DavidHradec Králové7300:39:53-
2MD3343Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:08-
3ZB34187Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:11-
8MB3526Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:34-
8MC3624Dvořák LadislavBALD6200:40:48-
3MD3739Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:53-
9MC3864Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:55-
10MC3954Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:40:56-
4MD4030Šlégr JiříSK Autorest5400:41:10-
13MA4142Jirka JanSTAMP Náchod8300:41:14-
5MD4266Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:20-
11MC438Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:41:25-
6MD4452Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:41:45-
7MD4549Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:49-
12MC4680Frinta PetrAC Náchod5900:41:53-
9MB476Valtera PetrHradec Králové6700:41:54-
10MB4827Hacker PetrHOVRCH6800:42:00-
14MA4956Laštůvka MartinGamatec8000:42:04-
13MC5055Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:42:05-
11MB5170Švec RadekTJ Milovice7500:42:06-
3ZA5238Čejková VěraKRB Chrudim8100:42:11-
15MA5328Krásný OtaHOVRCH8300:42:45-
16MA5429Martinek MichalHOVRCH8000:42:46-
8MD5572Šulc MiroslavTJ Sokol Potštejn5200:42:47-
17MA5689Zelený Matějbez oddílové příslušnosti8900:43:09-
9MD5719Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:26-
12MB5877Skalský MilošAC Náchod6700:43:34-
10MD5921Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:35-
11MD6040Doležal LubošAXIT Doldy5400:43:38-
11MD6035Stein KarelNáchod4700:43:38-
14MC6257Tomšů PetrMlýn Janderov6400:43:55-
15MC6371Osladil VáclavTJ Sokol V. Jesenice6000:44:13-
16MC6420Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:20-
17MC6567Kyral ZbyněkSK Třebechovice pod Orebem6000:44:33-
13MD6675Kučera ZdeněkAC Náchod5500:44:36-
2ME6718Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:46:29-
13MB682David VáclavJaroměř7400:46:31-
4ZA6911Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:46:43-
14MD7017Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:13-
18MA7163Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:47:36-
14MB729Turek JanHO Trutnov7500:49:20-
3ME7323Jantsch VítězslavTJ LIAZ Jablonec nad Nisou3500:49:30-
19MA7414Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:49:42-
4ME7585Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:24-
5ME7673Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:25-
20MA7778Petr Emanuel-7800:50:49-
21MA7891Darebník MartinSK Nové Město nad Metují8600:51:38-
7ZB797Filipcová Iveta-7400:53:34-
6ME8053Proněk StanislavTJ Liga 100 Hradec Králové4500:54:26-
7ME8187Palguta EmilTJ Dobruška4400:54:47-
18MC8213Hejduk Jiří-6400:56:13-
8ME8333Vorel MilanSlatiňany4000:57:15-
15MD8416Miewald JanTJ Sokol Stárkov4800:57:49-
9ME8583Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:18:56-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód