Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh rodným krajem Emila Zátopka

18.9.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh rodným krajem Emila Zátopka
  • datum konání: 18.9.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh rodným krajem Emila Zátopka

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 22,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Chirchir Henry KipsigeiKericho8801:12:590,00
2MA25Kibet Ernest KiprutoMarakwet8401:13:390,00
3MA33Ashenafi ErkoloBENEDEK-TEAM8401:14:000,00
4MA431Gerych DavidAK Kroměříž7701:16:210,00
5MA52Hegyaljai AttilaBENEDEK-TEAM7401:17:570,00
6MA652Ondráček TomášTriexpert Brno7701:17:590,00
7MA950Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:20:240,00
8MA1022Čivrný JiříSK Semily8001:20:280,00
9MA1112Magiera PiotrMyszkow8201:21:230,00
10MA1375Galovic RastislavMK Rajec8201:23:350,00
11MA1840Wróbel TomaszMKS Centrum Dzięgielów7301:25:120,00
12MA1982Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:25:340,00
13MA2444Kučera PetrAK Kroměříž7501:26:580,00
14MA269Pavlík VítGalaxy Team Hranice7301:28:330,00
15MA2932Kruml KamilSpálené7201:29:250,00
16MA3014Židlík PavelSANITA Car Holešov7701:29:300,00
17MA3248Neradil TomášAK Kroměříž7401:29:560,00
18MA3615Hudák JurajAK Spartak Dubnica n.Váhom7301:31:030,00
19MA408Hanke DavidMK Kopřivnice7101:32:040,00
20MA4169Dvořák PavelFosa Prostějov8201:32:100,00
21MA4449Staniek MartinOrlová - Lutyně7401:32:350,00
22MA4521Lipták RadimPepa Team Frýdek-Místek7901:32:400,00
23MA4643Wesse TonyZwönitz8801:32:560,00
24MA4876Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:33:180,00
25MA5125Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:34:320,00
26MA5261Keller MartinMK Kopřivnice7801:35:030,00
27MA5380Zátopek StanislavNový Jičín7201:36:020,00
28MA5571Brož PetrMK Seitl Ostrava8501:36:100,00
29MA5723Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:36:490,00
30MA5827Grečnar FrantišekAK Žilina Reklamax7201:36:580,00
31MA5928Raida PavelP&R LAB Nový Jičín7401:36:590,00
32MA60130Hrubý VojtěchBystřička7401:37:000,00
33MA6124Pargač DušanGalaxy team Hranice7401:37:410,00
34MA6365Man JanJeseník nad Odrou7401:38:050,00
35MA6717Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:38:360,00
36MA707Bubeníček RomanTorpédo Radlice7901:39:100,00
37MA7216Vrága FilipAK Kroměříž8801:39:480,00
38MA7534Tobiáš Adamadystrener.cz, Veřovice8501:40:260,00
39MA7847Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7101:41:090,00
40MA8079Benčák RomanNový Jičín7801:41:220,00
41MA8174Matejička FrantišekAK Žilina7101:41:450,00
42MA8366Čvančara PavelLiveStrong8701:42:500,00
43MA8413Gil LukaszMyszkow8301:42:580,00
44MA8618Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:43:100,00
45MA8958Březina RomanBrno7601:43:530,00
46MA9453Pokluda JiříPJR, Štramberk7901:45:510,00
47MA9519Odstrčilík TomášMARTINICE, Holešov8301:45:560,00
48MA10356Reček JanVlčovice, Kopřivnice9001:47:100,00
49MA10654Kesler RenéTJ Rožnov pod Radhoštěm9401:48:030,00
50MA10763Havlík PetrLiveStrong Nový Jičín8601:49:090,00
51MA10859Koval RadimFrýdek Místek7401:49:330,00
52MA10983Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7701:49:370,00
53MA11172Bělohlávek RadimOstrava7101:49:550,00
54MA11462Mandula HynekRoyal Pellets Team, Vidče8001:52:010,00
55MA11510Dedek KamilMK Seitl Ostrava7501:52:160,00
56MA11660Kuncek JaroslavMK Seitl Ostrava7901:52:360,00
57MA11781Korábečný JakubVeselá8001:52:420,00
58MA11846Chudomel OndřejBrušperk7901:52:480,00
59MA11970Bolek JanZašová8001:52:510,00
60MA12120Vajda RomanRacková7901:53:160,00
61MA12238Karásek LiborFrýdlant nad Ostravicí7301:53:200,00
62MA12539Lubojacki Kamil1. běžecký Jablunkov7101:54:550,00
63MA12868Kuna JiříSlavičín7901:55:040,00
64MA12978Kovaluk MiroslavTT Ostrava7701:55:460,00
65MA13035Škurek ViktorBrantice7101:56:310,00
66MA13257Kalas JanPraha 97701:56:550,00
67MA13373Krejčí Tomášwww.redwolfs.eu, Ostrava8201:57:120,00
68MA13467Kryške RenéKopřivnice7301:57:140,00
69MA13537Varsányi MarioKarviná7301:57:270,00
70MA14055Ondřej TomášPraha7301:59:280,00
71MA14941Nowak LukášKarviná8402:01:310,00
72MA15042Ahlheim MartinZwönitz8802:02:080,00
73MA15426Mozdřen TomášOstrava7502:06:260,00
74MA15530Holíček JiříPIM RC Praha7902:06:420,00
75MA16029Litschmann AlešKrmelín7302:08:560,00
76MA16451Bernard PetrBystrovany7202:09:520,00
77MA17136Haladěj TomášKrnov8202:15:340,00
78MA17345Cigánek MartinBrušperk7902:16:010,00
79MA17511Altenburger TomášMK Seitl Ostrava8102:23:530,00
80MA17733Vlach RadovanKopřivnice8002:25:560,00
-MA-77Šarman JanKrnov83DNF-
-MA-64Macíček MilošLašský běžecký klub74DNF-
Muži B (trať 22,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7108Križák JánAŠK Grafobal Skalica7001:18:090,00
2MB12105Poduška JosefMK Kladno6201:22:040,00
3MB14119Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:23:470,00
4MB15128Železov Konstantin42195.Kiev.ua6901:24:020,00
5MB16123Čotov IvanSC Marathon Plzeň6601:24:380,00
6MB17127Kuchárik JánŽSR-Žst. Trenčín6501:24:510,00
7MB21121Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7001:25:460,00
8MB22109Šindelek VladanTIS Vilhelm6701:26:170,00
9MB23126Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Ostrava6501:26:450,00
10MB27118Szebesta PavelDresy Buřík, Rychvald6801:29:020,00
11MB31112Šindelek DanielOA Frýdek-Místek6501:29:530,00
12MB33124Blaha OndřejKerteam7001:30:330,00
13MB37110Minařík MartinTTC Olomouc6701:31:150,00
14MB50101Rýdl PavelStudénka6701:34:030,00
15MB56117Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6101:36:120,00
16MB64103Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:38:250,00
17MB65104Salamon MarekValaští bajkeři6601:38:280,00
18MB77107Miléř PetrSpur-Zlín6301:41:040,00
19MB87115Jorníček PetrMoravská Ostrava6501:43:330,00
20MB88129Lazar PeterAK Žilina6501:43:470,00
21MB101111Vodička JanTTC Olomouc6801:46:310,00
22MB104114Pitel PavelVeřovice7001:47:370,00
23MB126116Šimko VincentLašský běžecký klub6401:54:580,00
24MB127102Szynkowski MarekMyszkow6801:54:590,00
25MB131122Fabián JiříTJ GUMÁRNY Zubří6901:56:500,00
26MB137120Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6901:57:570,00
27MB140125Gavenda MarekHavířov6701:59:280,00
28MB180113Chocholatý PetrKopřivnice6402:27:280,00
29MB181106Zeman ZdeněkVšechovice6802:31:150,00
Muži C (trať 22,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8170Smrčka MilošBK Říčany5401:19:530,00
2MC19181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:25:340,00
3MC25168Filip VáclavKVS Náměšť na Hané6001:28:120,00
4MC28172Zátopek JiříMK Kopřivnice6001:29:180,00
5MC34165Martynek VladislavSKI Mosty5901:30:430,00
6MC35171Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:30:520,00
7MC39151Jasek TadeuszRadziechowy5101:31:280,00
8MC42167Slowioczek RomanMK Seitl Ostrava5901:32:150,00
9MC49176Galovič BartolomejMK Rajec5701:33:540,00
10MC79155Kollárik PavolStříbrnice5801:41:190,00
11MC90174Kvita JosefMK Kopřivnice5101:44:140,00
12MC93175Hendrych PetrValašské Meziříčí6001:45:200,00
13MC96154Mielnik AndrzejMyszkow5901:46:010,00
14MC99166Tvrzník Petr1. běžecký Jablunkov5601:46:220,00
15MC102163Tománek PavelLKVE Veřovice5501:47:030,00
16MC110169Prokop JiříCS Tyres Zlín5601:49:380,00
17MC112157Švihel MiroslavBS Slopné5801:51:410,00
18MC113173Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:51:480,00
19MC120153Jiřík ZdeněkPříbor5901:53:080,00
20MC139162Doubek ZdeněkHrádek nad Nisou5601:58:540,00
21MC142177Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:59:320,00
22MC145158Profous PetrBaláž EXTREME Team Ostrava5802:00:040,00
23MC146159Švrček JiříOstrava-Zábřeh5302:00:140,00
24MC147156Kovář RostislavAK Olomouc5102:00:270,00
25MC158160Bil JaroslavVA Vyškov5902:08:110,00
26MC162164Novotný JiříBK SAK Karviná5902:09:070,00
27MC166161Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5902:10:260,00
28MC169180Vidlař JosefBang&Olufsen, Kopřivnice5602:11:090,00
29MC170152Macura MilanAK-Štandl-Frýdek-Místek5302:13:230,00
30MC178178Místecký EduardTJ Sokol Bynina5202:25:590,00
-MC-179Stroka MiroslavAK Žilina53DNF-
Muži D (trať 22,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD43244Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5001:32:320,00
2MD62240Sviták StanislavAK Žilina5001:38:000,00
3MD71201Sikora StefanTKKF - Beskidek Bielsko-Biała4901:39:260,00
4MD73242Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:40:120,00
5MD74204Španihel JosefTJ Liga 100 Praha5001:40:160,00
6MD82232Vytisk AlfonsMK SEITL Ostrava4901:42:280,00
7MD85207Husár FerdinandTrenčín4401:43:030,00
8MD91221Demeter JánBS ZVOLEN4301:44:190,00
9MD98227Vodička JanSK salix Grymov4501:46:170,00
10MD124228Podžorný ErvinČeský Těšín4101:54:230,00
11MD138206Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4701:58:520,00
12MD151234Fogaš PavolMK Kopřivnice4102:02:220,00
13MD153208Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4802:05:020,00
14MD156235Navara PetrMK Kopřivnice4502:07:470,00
15MD159241Požár IvanAK Žilina3702:08:280,00
16MD172243Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4102:16:000,00
17MD174230Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4902:23:410,00
18MD176229Kabelík JaroslavSlovácká Slávia, Uherské Hradiště4102:24:230,00
19MD182203Engliš JiříCVK Opava3802:37:040,00
20MD183205Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2802:42:560,00
Ženy E (trať 22,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE47211Klimešová JanaVSK Praha7001:33:11-
2ZE54219Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:36:080,00
3ZE68238Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8801:38:480,00
4ZE69233Dorazilová JanaAK Kroměříž7801:38:540,00
5ZE76222Pastorová PetraTJ Slezan FM7701:40:350,00
6ZE92236Jerglíková VeronikaŠtěpánkovice7801:44:200,00
7ZE97218Novotná MartinaPraha 58801:46:020,00
8ZE105239Krstevová AndreaLašský běžecký klub8501:47:530,00
9ZE123237Olosová LudmilaNový Jičín8101:54:200,00
10ZE148224Waloszková MichaelaBK SAK Karviná8302:01:180,00
11ZE157226Wieloch AgnieszkaMyszkow8402:07:580,00
12ZE160217Mozdřenová LucieOstrava7802:08:560,00
13ZE162225Solczyková RenátaBK SAK Ložiska Karviná7702:09:070,00
14ZE167215Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8802:10:310,00
-ZE-213Chocholatá JitkaKopřivnice91DNF-
Ženy F (trať 22,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZF38209FARKAS KatalinBENEDEK-TEAM7401:31:240,00
2ZF65220Balošáková AnnaŠKP-Čadca6101:38:280,00
3ZF100210Hudáková JitkaAK Spartak Dubnica n.Váhom7101:46:280,00
4ZF135223Javorská KarinBK SAK Ložiska Karviná7301:57:270,00
5ZF143231Bajerová IlonaTupesy5801:59:430,00
6ZF144214Pachtová IvaOstrava7001:59:520,00
7ZF152245Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava6202:03:440,00
8ZF165212Minaříková JanaTJ Liga 100 Olomouc6602:10:110,00
9ZF168202Smolíková JarmilaSokol Přísnotice6302:10:49-
10ZF179216Doubková DarinaHrádek nad Nisou5702:26:510,00
Trať 22,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Chirchir Henry KipsigeiKericho8801:12:590,00
2MA25Kibet Ernest KiprutoMarakwet8401:13:390,00
3MA33Ashenafi ErkoloBENEDEK-TEAM8401:14:000,00
4MA431Gerych DavidAK Kroměříž7701:16:210,00
5MA52Hegyaljai AttilaBENEDEK-TEAM7401:17:570,00
6MA652Ondráček TomášTriexpert Brno7701:17:590,00
1MB7108Križák JánAŠK Grafobal Skalica7001:18:090,00
1MC8170Smrčka MilošBK Říčany5401:19:530,00
7MA950Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:20:240,00
8MA1022Čivrný JiříSK Semily8001:20:280,00
9MA1112Magiera PiotrMyszkow8201:21:230,00
2MB12105Poduška JosefMK Kladno6201:22:040,00
10MA1375Galovic RastislavMK Rajec8201:23:350,00
3MB14119Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:23:470,00
4MB15128Železov Konstantin42195.Kiev.ua6901:24:020,00
5MB16123Čotov IvanSC Marathon Plzeň6601:24:380,00
6MB17127Kuchárik JánŽSR-Žst. Trenčín6501:24:510,00
11MA1840Wróbel TomaszMKS Centrum Dzięgielów7301:25:120,00
12MA1982Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:25:340,00
2MC19181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:25:340,00
7MB21121Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7001:25:460,00
8MB22109Šindelek VladanTIS Vilhelm6701:26:170,00
9MB23126Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Ostrava6501:26:450,00
13MA2444Kučera PetrAK Kroměříž7501:26:580,00
3MC25168Filip VáclavKVS Náměšť na Hané6001:28:120,00
14MA269Pavlík VítGalaxy Team Hranice7301:28:330,00
10MB27118Szebesta PavelDresy Buřík, Rychvald6801:29:020,00
4MC28172Zátopek JiříMK Kopřivnice6001:29:180,00
15MA2932Kruml KamilSpálené7201:29:250,00
16MA3014Židlík PavelSANITA Car Holešov7701:29:300,00
11MB31112Šindelek DanielOA Frýdek-Místek6501:29:530,00
17MA3248Neradil TomášAK Kroměříž7401:29:560,00
12MB33124Blaha OndřejKerteam7001:30:330,00
5MC34165Martynek VladislavSKI Mosty5901:30:430,00
6MC35171Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:30:520,00
18MA3615Hudák JurajAK Spartak Dubnica n.Váhom7301:31:030,00
13MB37110Minařík MartinTTC Olomouc6701:31:150,00
1ZF38209FARKAS KatalinBENEDEK-TEAM7401:31:240,00
7MC39151Jasek TadeuszRadziechowy5101:31:280,00
19MA408Hanke DavidMK Kopřivnice7101:32:040,00
20MA4169Dvořák PavelFosa Prostějov8201:32:100,00
8MC42167Slowioczek RomanMK Seitl Ostrava5901:32:150,00
1MD43244Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5001:32:320,00
21MA4449Staniek MartinOrlová - Lutyně7401:32:350,00
22MA4521Lipták RadimPepa Team Frýdek-Místek7901:32:400,00
23MA4643Wesse TonyZwönitz8801:32:560,00
1ZE47211Klimešová JanaVSK Praha7001:33:11-
24MA4876Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:33:180,00
9MC49176Galovič BartolomejMK Rajec5701:33:540,00
14MB50101Rýdl PavelStudénka6701:34:030,00
25MA5125Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:34:320,00
26MA5261Keller MartinMK Kopřivnice7801:35:030,00
27MA5380Zátopek StanislavNový Jičín7201:36:020,00
2ZE54219Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:36:080,00
28MA5571Brož PetrMK Seitl Ostrava8501:36:100,00
15MB56117Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6101:36:120,00
29MA5723Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:36:490,00
30MA5827Grečnar FrantišekAK Žilina Reklamax7201:36:580,00
31MA5928Raida PavelP&R LAB Nový Jičín7401:36:590,00
32MA60130Hrubý VojtěchBystřička7401:37:000,00
33MA6124Pargač DušanGalaxy team Hranice7401:37:410,00
2MD62240Sviták StanislavAK Žilina5001:38:000,00
34MA6365Man JanJeseník nad Odrou7401:38:050,00
16MB64103Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:38:250,00
2ZF65220Balošáková AnnaŠKP-Čadca6101:38:280,00
17MB65104Salamon MarekValaští bajkeři6601:38:280,00
35MA6717Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:38:360,00
3ZE68238Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8801:38:480,00
4ZE69233Dorazilová JanaAK Kroměříž7801:38:540,00
36MA707Bubeníček RomanTorpédo Radlice7901:39:100,00
3MD71201Sikora StefanTKKF - Beskidek Bielsko-Biała4901:39:260,00
37MA7216Vrága FilipAK Kroměříž8801:39:480,00
4MD73242Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:40:120,00
5MD74204Španihel JosefTJ Liga 100 Praha5001:40:160,00
38MA7534Tobiáš Adamadystrener.cz, Veřovice8501:40:260,00
5ZE76222Pastorová PetraTJ Slezan FM7701:40:350,00
18MB77107Miléř PetrSpur-Zlín6301:41:040,00
39MA7847Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7101:41:090,00
10MC79155Kollárik PavolStříbrnice5801:41:190,00
40MA8079Benčák RomanNový Jičín7801:41:220,00
41MA8174Matejička FrantišekAK Žilina7101:41:450,00
6MD82232Vytisk AlfonsMK SEITL Ostrava4901:42:280,00
42MA8366Čvančara PavelLiveStrong8701:42:500,00
43MA8413Gil LukaszMyszkow8301:42:580,00
7MD85207Husár FerdinandTrenčín4401:43:030,00
44MA8618Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:43:100,00
19MB87115Jorníček PetrMoravská Ostrava6501:43:330,00
20MB88129Lazar PeterAK Žilina6501:43:470,00
45MA8958Březina RomanBrno7601:43:530,00
11MC90174Kvita JosefMK Kopřivnice5101:44:140,00
8MD91221Demeter JánBS ZVOLEN4301:44:190,00
6ZE92236Jerglíková VeronikaŠtěpánkovice7801:44:200,00
12MC93175Hendrych PetrValašské Meziříčí6001:45:200,00
46MA9453Pokluda JiříPJR, Štramberk7901:45:510,00
47MA9519Odstrčilík TomášMARTINICE, Holešov8301:45:560,00
13MC96154Mielnik AndrzejMyszkow5901:46:010,00
7ZE97218Novotná MartinaPraha 58801:46:020,00
9MD98227Vodička JanSK salix Grymov4501:46:170,00
14MC99166Tvrzník Petr1. běžecký Jablunkov5601:46:220,00
3ZF100210Hudáková JitkaAK Spartak Dubnica n.Váhom7101:46:280,00
21MB101111Vodička JanTTC Olomouc6801:46:310,00
15MC102163Tománek PavelLKVE Veřovice5501:47:030,00
48MA10356Reček JanVlčovice, Kopřivnice9001:47:100,00
22MB104114Pitel PavelVeřovice7001:47:370,00
8ZE105239Krstevová AndreaLašský běžecký klub8501:47:530,00
49MA10654Kesler RenéTJ Rožnov pod Radhoštěm9401:48:030,00
50MA10763Havlík PetrLiveStrong Nový Jičín8601:49:090,00
51MA10859Koval RadimFrýdek Místek7401:49:330,00
52MA10983Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7701:49:370,00
16MC110169Prokop JiříCS Tyres Zlín5601:49:380,00
53MA11172Bělohlávek RadimOstrava7101:49:550,00
17MC112157Švihel MiroslavBS Slopné5801:51:410,00
18MC113173Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:51:480,00
54MA11462Mandula HynekRoyal Pellets Team, Vidče8001:52:010,00
55MA11510Dedek KamilMK Seitl Ostrava7501:52:160,00
56MA11660Kuncek JaroslavMK Seitl Ostrava7901:52:360,00
57MA11781Korábečný JakubVeselá8001:52:420,00
58MA11846Chudomel OndřejBrušperk7901:52:480,00
59MA11970Bolek JanZašová8001:52:510,00
19MC120153Jiřík ZdeněkPříbor5901:53:080,00
60MA12120Vajda RomanRacková7901:53:160,00
61MA12238Karásek LiborFrýdlant nad Ostravicí7301:53:200,00
9ZE123237Olosová LudmilaNový Jičín8101:54:200,00
10MD124228Podžorný ErvinČeský Těšín4101:54:230,00
62MA12539Lubojacki Kamil1. běžecký Jablunkov7101:54:550,00
23MB126116Šimko VincentLašský běžecký klub6401:54:580,00
24MB127102Szynkowski MarekMyszkow6801:54:590,00
63MA12868Kuna JiříSlavičín7901:55:040,00
64MA12978Kovaluk MiroslavTT Ostrava7701:55:460,00
65MA13035Škurek ViktorBrantice7101:56:310,00
25MB131122Fabián JiříTJ GUMÁRNY Zubří6901:56:500,00
66MA13257Kalas JanPraha 97701:56:550,00
67MA13373Krejčí Tomášwww.redwolfs.eu, Ostrava8201:57:120,00
68MA13467Kryške RenéKopřivnice7301:57:140,00
4ZF135223Javorská KarinBK SAK Ložiska Karviná7301:57:270,00
69MA13537Varsányi MarioKarviná7301:57:270,00
26MB137120Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6901:57:570,00
11MD138206Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4701:58:520,00
20MC139162Doubek ZdeněkHrádek nad Nisou5601:58:540,00
27MB140125Gavenda MarekHavířov6701:59:280,00
70MA14055Ondřej TomášPraha7301:59:280,00
21MC142177Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:59:320,00
5ZF143231Bajerová IlonaTupesy5801:59:430,00
6ZF144214Pachtová IvaOstrava7001:59:520,00
22MC145158Profous PetrBaláž EXTREME Team Ostrava5802:00:040,00
23MC146159Švrček JiříOstrava-Zábřeh5302:00:140,00
24MC147156Kovář RostislavAK Olomouc5102:00:270,00
10ZE148224Waloszková MichaelaBK SAK Karviná8302:01:180,00
71MA14941Nowak LukášKarviná8402:01:310,00
72MA15042Ahlheim MartinZwönitz8802:02:080,00
12MD151234Fogaš PavolMK Kopřivnice4102:02:220,00
7ZF152245Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava6202:03:440,00
13MD153208Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4802:05:020,00
73MA15426Mozdřen TomášOstrava7502:06:260,00
74MA15530Holíček JiříPIM RC Praha7902:06:420,00
14MD156235Navara PetrMK Kopřivnice4502:07:470,00
11ZE157226Wieloch AgnieszkaMyszkow8402:07:580,00
25MC158160Bil JaroslavVA Vyškov5902:08:110,00
15MD159241Požár IvanAK Žilina3702:08:280,00
12ZE160217Mozdřenová LucieOstrava7802:08:560,00
75MA16029Litschmann AlešKrmelín7302:08:560,00
26MC162164Novotný JiříBK SAK Karviná5902:09:070,00
13ZE162225Solczyková RenátaBK SAK Ložiska Karviná7702:09:070,00
76MA16451Bernard PetrBystrovany7202:09:520,00
8ZF165212Minaříková JanaTJ Liga 100 Olomouc6602:10:110,00
27MC166161Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5902:10:260,00
14ZE167215Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8802:10:310,00
9ZF168202Smolíková JarmilaSokol Přísnotice6302:10:49-
28MC169180Vidlař JosefBang&Olufsen, Kopřivnice5602:11:090,00
29MC170152Macura MilanAK-Štandl-Frýdek-Místek5302:13:230,00
77MA17136Haladěj TomášKrnov8202:15:340,00
16MD172243Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4102:16:000,00
78MA17345Cigánek MartinBrušperk7902:16:010,00
17MD174230Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4902:23:410,00
79MA17511Altenburger TomášMK Seitl Ostrava8102:23:530,00
18MD176229Kabelík JaroslavSlovácká Slávia, Uherské Hradiště4102:24:230,00
80MA17733Vlach RadovanKopřivnice8002:25:560,00
30MC178178Místecký EduardTJ Sokol Bynina5202:25:590,00
10ZF179216Doubková DarinaHrádek nad Nisou5702:26:510,00
28MB180113Chocholatý PetrKopřivnice6402:27:280,00
29MB181106Zeman ZdeněkVšechovice6802:31:150,00
19MD182203Engliš JiříCVK Opava3802:37:040,00
20MD183205Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2802:42:560,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód