Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr 2010

25.8.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr 2010
  • datum konání: 25.8.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Eko Bi s. r. o., Česká Třebová ve spolupráci s ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný kilometr 2010

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD121Divíšek JanNový Věk TT9300:19:26103,33
2MD132Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:20:0696,67
Dorostenky (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD211Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:15130,74
2ŽD392Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:27:4788,66
3ŽD403Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:28:5180,60
4ŽD414Krátká HanaLanškroun9500:28:5779,80
Muži A (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:45104,48
2MA22Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:51103,24
3MA43Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:4492,28
4MA54Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:16:4791,70
5MA95Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:18:3369,85
6MA106Starý TomášPlastic Cocks8700:18:5066,32
7MA117Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:19:1162,02
8MA148Gregora ZdenekLanškroun7300:20:2147,43
9MA169Kalous PetrSK Žamberk7700:20:3344,97
10MA1910Gregora MilanLanškroun7100:21:5228,62
11MA2211Marhold LubošChoceň7700:22:5016,55
Muži B (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:37109,08
2MB72Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:17:4296,70
3MB83Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:17:5594,22
4MB154Krátký LubošLanškroun6200:20:2365,83
5MB285Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:4826,51
6MB316Křivohlávek MiroslavOrlice6700:24:1521,43
Muži C (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC61Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:16134,15
2MC202Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:22:0088,75
3MC253Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:23:1277,09
4MC274Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:3174,17
5MC325Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:3364,22
6MC366Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:5950,38
Muži D (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD261Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:23:23103,00
2MD292Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:5498,74
3MD303Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:5798,27
4MD424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:4649,22
5MD445Bielčik JindřichLichkov4000:29:59100,00
Ženy A (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA171Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:43115,38
2ZA182Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:18110,24
3ZA333Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:1974,38
4ZA344Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:2273,94
Ženy B (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB351Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:25:23106,36
2ZB372Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:27:0393,64
Ženy C (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC231Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:51113,96
2ŽC242Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:06112,01
3ŽC383Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:27:4574,03
4ŽC434Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:55100,00
5ŽC455Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:2935,47
Trať 1 km, 150 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:45104,48
2MA22Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:51103,24
1MB31Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:37109,08
3MA43Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:4492,28
4MA54Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:16:4791,70
1MC61Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:16134,15
2MB72Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:17:4296,70
3MB83Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:17:5594,22
5MA95Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:18:3369,85
6MA106Starý TomášPlastic Cocks8700:18:5066,32
7MA117Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:19:1162,02
1MD121Divíšek JanNový Věk TT9300:19:26103,33
2MD132Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:20:0696,67
8MA148Gregora ZdenekLanškroun7300:20:2147,43
4MB154Krátký LubošLanškroun6200:20:2365,83
9MA169Kalous PetrSK Žamberk7700:20:3344,97
1ZA171Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:43115,38
2ZA182Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:18110,24
10MA1910Gregora MilanLanškroun7100:21:5228,62
2MC202Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:22:0088,75
1ŽD211Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:15130,74
11MA2211Marhold LubošChoceň7700:22:5016,55
1ŽC231Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:51113,96
2ŽC242Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:06112,01
3MC253Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:23:1277,09
1MD261Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:23:23103,00
4MC274Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:3174,17
5MB285Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:4826,51
2MD292Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:5498,74
3MD303Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:5798,27
6MB316Křivohlávek MiroslavOrlice6700:24:1521,43
5MC325Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:3364,22
3ZA333Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:1974,38
4ZA344Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:2273,94
1ZB351Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:25:23106,36
6MC366Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:5950,38
2ZB372Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:27:0393,64
3ŽC383Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:27:4574,03
2ŽD392Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:27:4788,66
3ŽD403Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:28:5180,60
4ŽD414Krátká HanaLanškroun9500:28:5779,80
4MD424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:4649,22
4ŽC434Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:55100,00
5MD445Bielčik JindřichLichkov4000:29:59100,00
5ŽC455Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:2935,47
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:45103,98
2MA22Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:51102,75
3MB31Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:3793,27
4MA43Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:4491,75
5MA54Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:16:4791,18
6MC61Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:1685,16
7MB72Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:17:4279,86
8MB83Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:17:5577,18
9MA95Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:18:3369,26
10MA106Starý TomášPlastic Cocks8700:18:5065,73
11MA117Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:19:1161,42
12MD121Divíšek JanNový Věk TT9300:19:2658,17
13MD132Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:20:0649,97
14MA148Gregora ZdenekLanškroun7300:20:2146,79
15MB154Krátký LubošLanškroun6200:20:2346,44
16MA169Kalous PetrSK Žamberk7700:20:3344,32
17MA1910Gregora MilanLanškroun7100:21:5227,93
18MC202Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:22:0026,35
19MA2211Marhold LubošChoceň7700:22:5015,83
20MC253Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:23:1211,25
21MD261Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:23:238,95
22MC274Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:317,46
23MB285Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:483,86
24MD292Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:543,00
25MD303Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:573,00
26MB316Křivohlávek MiroslavOrlice6700:24:153,00
27MC325Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:333,00
28MC366Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:593,00
29MD424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:463,00
30MD445Bielčik JindřichLichkov4000:29:593,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA171Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:43106,58
2ZA182Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:18101,19
3ŽD211Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:1592,23
4ŽC231Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:5186,65
5ŽC242Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:0684,41
6ZA333Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:1963,62
7ZA344Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:2263,16
8ZB351Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:25:2362,99
9ZB372Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:27:0347,40
10ŽC383Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:27:4540,86
11ŽD392Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:27:4740,57
12ŽD403Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:28:5130,67
13ŽD414Krátká HanaLanškroun9500:28:5729,69
14ŽC434Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:5520,73
15ŽC455Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:293,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód