Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dobrošovská osmička

4.8.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Dobrošovská osmička
  • datum konání: 4.8.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SC Dobrošov Josef Kolísko

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2009Dobrošovská osmička58

Statistika závodu Dobrošovská osmička

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 58

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kučera Zdeněk552
Linhart Miloš442
Pechek František532
Šrůtek David802
Zelený Luděk612
Jirásková Eva642
Frinta Petr582
Kubrová Dagmar632
Králíček Aleš602
Javůrek Jiří482
Culka Václav352
Vorel Milan402
Vacková Hana562
Havlíček Zdeněk352
Bubeníček Jiří512
Beran Jan832
Groh Stanislav462
Hudcovic Tomáš652
Metelková Táňa722
Klimeš Jiří612
Krunka Kamil862
Trejbal Karel512
Nečas Josef582

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:26:49-
2MA23Horyna OndřejDukla Liberec8700:27:52-
3MA54Beran JanSpartak Police nad Metují8300:30:03-
4MA65Šrůtek DavidBKL Machov8000:30:55-
5MA86Čejka BořivojKRB Chrudim8000:31:19-
6MA127Pohl VáclavHKO Police n/M.8000:32:21-
7MA178Hauschke OndřejŠarkán8700:33:03-
Muži 35-39 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB152Polej JiříHronov7100:33:01-
2MB183Horváth Davidneregistrován7300:33:11-
3MB274Šulc RadekTJ Milovice7500:34:58-
4MB315Štefek RichardSKI Solnice7400:36:36-
Muži 40-44 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC32Martinek JaroslavTRISK Olomouc6900:28:59-
Muži 45-49 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD72Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:30:59-
2MD103Klimeš JiříAC Náchod6100:31:49-
3MD114Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:32:02-
4MD145Vanta JosefTC Dobruška6200:32:48-
5MD196Zelený LuděkAC Náchod6100:33:24-
6MD217P. M.SC Dobrošov6200:33:59-
Muži 50-54 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME132Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:32-
2ME203Menšík JanJablonec nad Nisou5600:33:49-
3ME234Frinta PetrAC Náchod5800:34:28-
4ME255Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:34:42-
5ME266Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:34:48-
6ME327Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:37:08-
Muži 55-59 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF92Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:31:23-
2MF283Brožek RadmilKRB Chrudim5400:35:19-
3MF294Kučera ZdeněkAC Náchod5500:35:26-
4MF305Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:13-
5MF376Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:24-
Muži 60-64 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MG242Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:34:39-
2MG353Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:05-
Muži 65-69 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH342Šteinc LudvíkVrchlabí4100:37:44-
2MH423Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:45:47-
Muži 70-74 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MI412Bielčik JindřichLichkov4000:43:59-
2MI453Vorel MilanSlatiňany4000:47:23-
Muži 75-79 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ382Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:42:09-
2MJ433Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:45:49-
3MJ444Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:46:14-
Ženy 34 let a mladší (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA162Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:33:02-
2ZA223Čejková VěraKRB Chrudim8100:34:12-
Ženy 35-44 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB42Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:29:10-
Ženy 45-54 let (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC332Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:26-
2ŽC363Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:40:16-
3ŽC394Vacková HanaSK Hronov5600:42:40-
Ženy 55 let a starší (trať 8 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD402Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:43:03-
Trať 8 km, 240 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:26:49-
2MA23Horyna OndřejDukla Liberec8700:27:52-
1MC32Martinek JaroslavTRISK Olomouc6900:28:59-
1ZB42Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:29:10-
3MA54Beran JanSpartak Police nad Metují8300:30:03-
4MA65Šrůtek DavidBKL Machov8000:30:55-
1MD72Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:30:59-
5MA86Čejka BořivojKRB Chrudim8000:31:19-
1MF92Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:31:23-
2MD103Klimeš JiříAC Náchod6100:31:49-
3MD114Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:32:02-
6MA127Pohl VáclavHKO Police n/M.8000:32:21-
1ME132Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:32-
4MD145Vanta JosefTC Dobruška6200:32:48-
1MB152Polej JiříHronov7100:33:01-
1ZA162Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:33:02-
7MA178Hauschke OndřejŠarkán8700:33:03-
2MB183Horváth Davidneregistrován7300:33:11-
5MD196Zelený LuděkAC Náchod6100:33:24-
2ME203Menšík JanJablonec nad Nisou5600:33:49-
6MD217P. M.SC Dobrošov6200:33:59-
2ZA223Čejková VěraKRB Chrudim8100:34:12-
3ME234Frinta PetrAC Náchod5800:34:28-
1MG242Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:34:39-
4ME255Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:34:42-
5ME266Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:34:48-
3MB274Šulc RadekTJ Milovice7500:34:58-
2MF283Brožek RadmilKRB Chrudim5400:35:19-
3MF294Kučera ZdeněkAC Náchod5500:35:26-
4MF305Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:13-
4MB315Štefek RichardSKI Solnice7400:36:36-
6ME327Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:37:08-
1ŽC332Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:26-
1MH342Šteinc LudvíkVrchlabí4100:37:44-
2MG353Groh StanislavAC Vrchlabí4600:40:05-
2ŽC363Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:40:16-
5MF376Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:24-
1MJ382Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:42:09-
3ŽC394Vacková HanaSK Hronov5600:42:40-
1ZD402Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:43:03-
1MI412Bielčik JindřichLichkov4000:43:59-
2MH423Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:45:47-
2MJ433Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:45:49-
3MJ444Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:46:14-
2MI453Vorel MilanSlatiňany4000:47:23-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Náročný kros se značným převýšením v krásném prostředí Dobrošova. Je to dobrošovské potěšeníčko. Díky pořadatelům.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód