Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

10. WMMR, Korbielów, Poland 2010

28.8.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 10. WMMR, Korbielów, Poland 2010
  • datum konání: 28.8.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.wmmrc2010.org/en/
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 10. WMMR, Korbielów, Poland 2010

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 15)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

W35 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W355854Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:52:58-
2W3510461Carl MonicaLG Welfen7100:57:31-
3W3511859Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:58:18-
4W351401Gacoń KarolinaLKB Rudnik7500:59:34-
5W3516546Białorczyk-Jarzębowska MagdalenaTORK Wilkowice7201:00:48-
6W3521152Paulínyová KatarínaAK ZŤS Martin7501:03:48-
7W3523660Calorio MaraSupeRunners team7201:05:25-
8W3527156Willey GinnyMiddleton Harriers7501:08:02-
9W3532963Worek MagdalenaŻabnica7301:12:31-
10W3535862Orian AnnaSzT \ORIAN-SHOW\ Zdzieszowice7501:15:56-
W40 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4049133Mudge AngelaCarnethy HRC7000:51:51-
2W4085127Ursella LauraASD Dolce Nord Est6900:55:49-
3W4095147Czuta-Pakosz IrenaMLUKS TECHNIK KOMORNO6600:56:40-
4W40114126Haertl AnkeTV 1848 Coburg6600:58:01-
5W40161149Trobec UršaTK Kobarid6701:00:35-
6W40176125Petrova OksanaFenix Lwów7001:01:28-
7W40218130Zugnoni CinziaGS CSI Morbegno7001:04:20-
8W40243128Wegele AngelaTSG Schnaitheim6601:05:57-
9W40262129Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:07:29-
10W40304121Komar IzabelaLKB Rudnik6901:09:59-
11W40387120Bochenek MariaLKS Pogórze /Skoczów6501:20:05-
12W40397123Biasolo NathaleAtletica Mariano6501:22:09-
13W40436124Fiur HeikeTSG Schnaitheim7001:34:59-
14W40437122Piłatowska BeataKRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój6801:35:01-
W45 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4578263Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:55:06-
2W45116276White HelenSportsworld6500:58:11-
3W45139272Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:59:33-
4W45206269Dugdale EvelynKendall AC6401:03:18-
5W45214268Davies SusanCroft Ambrey Running Club6401:04:03-
6W45255262Sandford AnneNewcastle AC6501:06:55-
7W45310275Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:10:25-
8W45339266Blomfield AnnaRochdale Harriers & A.C.6501:13:56-
9W45343273Podhradská JanaDaňová6301:14:19-
10W45344267Buck Lindsay JeanCumberland Fell Runners6001:14:20-
11W45370274Ivanovičová JarkoKKM-Čadca6101:16:54-
12W45401265Cichopek BożenaTKKF HADES Mikołów6401:23:03-
13W45403271Larmour PaulineCosmic Hillbashers6501:23:20-
14W45412279Pleasance JoanneThirsk and Sowerby Harriers6401:24:42-
15W45415174Zaręba JolantaRzeszów6501:25:28-
16W45434264Chyłek JolantaSzkoła Tańca Orian Show6101:34:31-
17W45458277Meffan WendyAthletics Nelson6001:58:35-
W50 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W50171668Greenan MagsClonliffe Harriers5701:01:06-
2W50196666Bergler UschiLG Welfen5801:02:48-
3W50224684Zalisko OksanaSK NU Lvivska Politechnika5601:04:42-
4W50229285Hobbs NancyAmerican Trail Running Association6001:04:59-
5W50242669Diskin MajellaKerry5501:05:56-
6W50247653Kerschbaumer SigrunLSV Kitzbühel5701:06:29-
7W50253660Fuhrmann CarmenTeam Klinikum Nuernberg5901:06:52-
8W50270664Sachs ChristineTV Geiselhöring5701:07:53-
9W50272667Budinská EvaILJIN a.s.Pravenec5601:08:06-
10W50278661Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:08:29-
11W50282663Koledová Zideková JanaMaraton klub Rajec6001:08:36-
12W50287603Hrivnaková AnnaBS Tatran Turany6001:09:04-
13W50290662Beaty KathleenCumberland Fell Runners5801:09:12-
14W50323665Sommer ErikaLG Welfen5701:11:42-
15W50328680Stewart ElaineCosmic Hill Bashers5701:12:24-
16W50352659Szmel EwaK.S. Lechia Piechowice5801:15:33-
17W50354658Stankiewicz IwonaWKB Piast Wrocław5901:15:41-
18W50381656Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:43-
19W50388651Płotek HalinaZDW Głubczyce5801:20:16-
20W50390670Pletzer BettinaTSV Frickenhausen6001:20:25-
21W50391681Zucchi AnnaMandello-gptalamona5601:20:53-
22W50400602Żmudzka GrażynaAWF Gdańsk5901:22:47-
23W50456657Skoneczny DanutaKRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój5801:54:06-
W55 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W5596374Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:56:42-
2W55222383Fischer AnneATS Cuxhaven5501:04:35-
3W55246375Ostrovska MariyaFenix Lwów5501:06:16-
4W55248373Banasiak AlicjaTKKF Beskidek Bielsko-Biała5201:06:32-
5W55257384Kerridge JaneDeeside Runners5401:07:14-
6W55303381Solmi RenataPodistica Formiginese Mo 1135401:09:58-
7W55360378Stone AnneCosmic Hill Bashers5201:16:04-
8W55367418Vrbnjak JelkaTS Radenska5101:16:45-
9W55385382Jäger GertrudTV Geiselhöring5501:19:38-
10W55393376Mottram JaneCumberland Fell Runners5401:21:10-
11W55410377Rogantini ZitaGP Valchiavenna5001:24:28-
12W55414379Spišková ValériaPegas Remata5401:25:06-
13W55428385Majdan HelenaSzczecin5201:28:56-
14W55444416Cattelan GrazianaIdeal Door Libertas Gen. Biagio5401:38:24-
15W55452419Slavica NetaVETERAN5001:45:37-
W60 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W60264422Spronk MarianneSV Viktoria-Goch4801:07:34-
2W60279423Staroňová AnnaLK Opalisko Závažna Poruba4801:08:33-
3W60325421Olma IrmgardLG Welfen4801:11:54-
4W60371424Grabska RenataRuch dla zdrowia Rzeszów5001:17:14-
5W60405425Turowska KrystynaJelenia Góra4601:23:37-
W65 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W65364515Schmittner GerlindeTV Ochsenfurt4501:16:26-
2W65374512Bauer LeniLC Aichach4501:17:30-
3W65378514Prymakowska BarbaraSokół Tarnów4301:18:09-
4W65422571Pączko Lidiaski-Kraków4301:26:40-
5W65442511Robinson BrendaRochdale Harriers4301:36:59-
6W65446513Anderson Annosmic Podstrunnic Club Aberdeen Scotlan4401:38:47-
7W65459572Hocevar-Tronteli SilvaAK Koper4302:08:30-
W70 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W70347576Bratusa LoszkaTS Radenska3901:15:05-
2W70382554Turosz ZofiaLeżajsk3801:19:17-
W75 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W75416555Marcibálová MáriaSlovakia Mountain Running Team3401:25:31-
W80 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W80461534Nicolaev XeniaChisinau2703:02:36-
M35 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35223Matanin Konečný MarcelMŠK Vranov7300:46:26-
2M35519Triulzi FabrizioGP Valchiavenna7500:47:23-
3M35632Koleda ZdenoMK Rajec7100:47:26-
4M351025Badini CristianAtletica Paratico7100:47:57-
5M351339Brzeski TomaszVisegrad Maraton Rytro7200:48:18-
6M351564Rakus KornelKisielów7000:48:23-
7M352316O'Farrell PeterRathfarnham7500:49:10-
8M352930Brychta JiříIS Running Team7400:50:02-
9M353927Malseed RobertMayo AC7100:51:05-
10M355722Mc Cauley RichardSli Cualann7100:52:55-
11M356233Terebun EdwardBielsk Podlaski7400:53:38-
12M356729Buzzetti Giuseppegs csi morbegno7100:54:14-
13M357224Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7300:54:44-
14M358131Bertoni MassimoAtletica Paratico7400:55:14-
15M359035Lewicki PiotrLKS ISKRA -BAGIETKA Jaszkowa7400:56:04-
16M359728Gottifredi DavideVerceia7300:56:45-
17M3510351Maślanka TomaszBytom7200:57:22-
18M3515140Orian PiotrSzT \ORIAN-SHOW\ Zdzieszowice7100:59:59-
19M3519145Buczyński ArkadiuszMOSiR Bukowno7401:02:29-
20M3523120Wörrle GerdTSG Schnaitheim7101:05:04-
21M3526043Faron DariuszVisegrad Maraton Rytro -Nowy Sącz7301:07:19-
22M3526836Banach KrzysztofLublin7201:07:42-
23M3528037Hulin SebastianYachts Satum Team7401:08:34-
24M3530234Tomasiak JanVisegrad Maraton Rytro7201:09:54-
25M3531244Słaby AdamBierna7201:10:34-
26M3536349Krajewski ArturWild Runner Team.pl7401:16:24-
27M3538041Byczek MarcinLublin7201:18:35-
M40 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M401183Gerlei TamasHUN6900:47:59-
2M401282Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:48:09-
3M4016104Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7000:48:28-
4M4019150Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:45-
5M4020113Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:48:50-
6M402181Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7000:49:00-
7M4040116Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:51:11-
8M4046118Meyer SteffenRennsteiglaufverein/LG Süd6600:51:37-
9M4047106Alexander DavidWest Cheshire A.C.6800:51:45-
10M4053112Jurčik JánKKM Čadca6800:52:20-
11M405480Kennedy DesDublin6900:52:38-
12M406378Conroy CormacSli Cualann6900:53:41-
13M4076119Murray Leotir chonnaill6800:54:58-
14M408067Uliasz JerzyL.K.S.Iskra Bagietka Jaszkowa6900:55:10-
15M408697Moszkowicz PawełNavigator/Kraków6700:55:53-
16M40112105Gatti AlbertoAtletica Paratico6600:57:50-
17M40113108Junga MariánBK Lysá pod Makytou6900:57:53-
18M4012893Przybytkowski AdamIskra Bagietka Jaszkowa7000:58:54-
19M4014699Tomasiak RobertVISEGRAD MARATON RYTRO7000:59:50-
20M4015090Olszowski WładysławMiędzybrodzie Bialskie6700:59:55-
21M4015798Konik GrzegorzZadyszka Oświęcim6901:00:23-
22M4016389Czupryna KrzysztofKatowice7001:00:38-
23M4017274Brioni GiorgioAtletica Paratico6901:01:10-
24M40177109Janík TomášSpona Teplice6801:01:34-
25M4018672Köhler RomanVfL Waldkaiburg6901:02:04-
26M40194107Jančařík PetrAAC Brno6801:02:46-
27M4019876Čanecký IvanŠKP Skalité6801:02:51-
28M40203148Tomaszek JarosławŻywiec6901:03:11-
29M40207136Balychev AleksandrDUNA6601:03:22-
30M4020866Piłatowski MirosławKRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój6601:03:24-
31M4021670Lopez CarlosCITGO Petroleum Corporation6801:04:11-
32M4021995Jędrysik BogdanTKKF HADES Mikołów6601:04:20-
33M4025871Pogorzelski MarekBGK Warszawa6601:07:17-
34M40286111Käder JürgenTSG Schnaitheim6701:08:50-
35M40293115Walker MarkRochdale Harriers & A.C.6601:09:18-
36M4030185Sawczyński EugeniuszMołoczki7001:09:52-
37M4032184Frysztacki WojciechOświęcimski Klub Biegacza Zadyszka6701:11:38-
38M4032477Ciaccia CarloAtl. San Martino Coop Casarsa6501:11:49-
39M4033186Markowski ZbigniewWKB META Lubliniec7001:12:43-
40M4033287Śmieszek ZbigniewK.S.Forest Limanowa6801:12:51-
41M4034079Di Blasi ManfredGS CSI Morbegno6901:13:58-
42M40439100Bochenek JacekSkoczów6801:36:13-
43M40445144Grznar MilošSK Bziny6701:38:35-
M45 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M451257Sichermann Paul26 Kreis Ansbach6500:45:18-
2M453220Milesi DavideG.S. Orobie6400:46:38-
3M454211Grob ArminTeam Switzerland6200:46:48-
4M457246Roberts CraigKendal6300:47:31-
5M458251Bowness AlanCumberland Fell Runners6400:47:40-
6M459179Hunt RayDeer Lodge6500:47:53-
7M4514217McNeilly DeonNewcastle AC6200:48:19-
8M4517209Bowman CliffAthletics Nelson6200:48:30-
9M4522162Marzec StanisławLKB Rudnik6200:49:09-
10M4525160Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:49:35-
11M4531214Foley SeanWaterford6200:50:04-
12M4532235Jančík BořekSvartes Hořice6400:50:06-
13M4534224Magiera JanuszForma Wodzisław Śląski6300:50:22-
14M4535240Bayer StephanSC Mengersgereuth-Hämmern6100:50:26-
15M4536255Celerin MilanTAT Martin6500:50:33-
16M4538208Buchal VladimirMSK AK Ziar nad Hronom6300:51:03-
17M4541175Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:51:13-
18M4542203Kulczyk JerzyGłaz Tychowo6200:51:20-
19M4545233Dugdale PaulKendal AC6500:51:32-
20M4548247Moser KurtTeam Switzerland6400:51:49-
21M4550230Sventek LadislavŠKP Čadca6500:51:54-
22M4552258Lenihan JohnAn Riocht6000:52:02-
23M4555259Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6000:52:41-
24M4561171Brzeski PiotrVisegrad Maraton Rytro6400:53:09-
25M4566237Páleník ErvínTrenčín6200:54:01-
26M4574256Gisler BeatTeam Switzerland6300:54:51-
27M4577170Flora Pier MarioU.S.Aldo Moro6200:55:00-
28M4587218Stevenson JohnOchil Hill Runners6100:55:54-
29M4593193Tokarczyk Marek isegrad Maraton Rytro/hotel Perła Połudn6200:56:27-
30M4599254Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:56:53-
31M45100198Król DariuszTowarzystwo Aktywny Relaks Wołomin6400:57:06-
32M45102212Madaj ĽubomírBK Ráztočno6200:57:16-
33M45106182Dudek SylwesterLKB Rudnik6300:57:35-
34M45110178Żebrowski PiotrWejherowo Straż Pożarna6400:57:47-
35M45117177Lauzer ZbigniewBielsko Biała6500:58:18-
36M45121227Hrivnak JánAK Banik Prievidza6000:58:31-
37M45123242Valenta MichalAVC Praha6200:58:34-
38M45126248Larmour ColinCosmic Hillbashers6500:58:48-
39M45135221Paviour MarkCroft Ambrey Running Club6200:59:10-
40M45136261Zawadzki StanisławLKS Iskra-Bagietka Jaszkowa6200:59:19-
41M45142234Gardelliano GiovanniASD Dolce Nord Est6400:59:38-
42M45144201Jacyszyn LechosławUKS \Orlik\ SP3 Bytom6300:59:41-
43M45146239Ambrisi NicoTSG Schnaitheim6000:59:50-
44M45149202Szwed KrzysztofMontrail CW-X TEAM Lubliniec6500:59:52-
45M45152260Gajewski MarekPGE Rzeszów6300:59:59-
46M45164241Sovran PaoloAtl. San Martino Coop Casarsa6401:00:42-
47M45178226Wiącek MarekWKB Piast Wrocław6201:01:37-
48M45197210Jaroš JánKKM-Čadca6101:02:50-
49M45204196Celak DariuszSucha Beskidzka6301:03:12-
50M45209249Lazar PeterAK Zilina6501:03:36-
51M45212229Wozny EricCrac6501:03:48-
52M45217163Lasota AndrzejLKB Rudnik6301:04:18-
53M45220181Kozhin PetrSt. Petersburg6101:04:27-
54M45227197Piłatowski AndrzejŁodygowice6401:04:55-
55M45233252Bothár IvanZvolen6201:05:09-
56M45240238Jarosz MarekJW 3841 Rzeszów6301:05:54-
57M45251243Tomečka LiborCetris Hranice6201:06:49-
58M45267245Roseano AttilioAtl. San Martino Coop Casarsa6201:07:40-
59M45288216Mayall JohnRochdale Harriers & A.C.6201:09:07-
60M45292200Kramarz StanisławPolni6201:09:15-
61M45296195Gałosz LesławPolni6101:09:32-
62M45305222Pavlík RomanKBBS Turčianske Teplice6501:10:01-
63M45306207Beránek RomanEKOFAS Ostrava6301:10:05-
64M45313225Płaskoński PiotrRusinów6501:10:38-
65M45326194Wysowski StanisławPtaszkowa6201:11:54-
66M45346253Cristofoli FrancoAtl. San Martino Coop Casarsa6201:14:41-
67M45349250Mondello CarloAtl. San Martino Coop Casarsa6101:15:20-
68M45353236Roberts AlanVale of Aylesbury6401:15:34-
69M45355213Maras LadislavJAMES6301:15:45-
70M45368205Cierzniewski DariuszLegnica6501:16:47-
71M45389228Tengattini EzioAtletica Paratico6101:20:17-
72M45394244Tovar LuisCANTV6301:21:17-
73M45398164Faron Januszvisegrad Maraton Rytro6501:22:13-
74M45406206Sondej WiesławCARS-POL Sokołów Małopolski6201:23:43-
75M45407204Kudełka JanuszBydgoszcz6301:23:45-
76M45421199Buczak JarosławKL Pondzie Pińczów6201:26:28-
M50 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5018606Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:37-
2M5024630Ciaponi Fabiogptalamona5900:49:23-
3M5026307McDonald MartinNorth Laois5600:49:44-
4M5027604Ruminski ThomasSVE Hiddestorf6000:49:58-
5M5028633Brugnacchi BrunoGrenoble6000:49:58-
6M5030607Meffan PatrickAthletics Nelson5900:50:02-
7M5037292Earwaker ColinLake City Rotorua5600:50:37-
8M5043628Kolínek FrantišekAK Perná5600:51:21-
9M5044304Prager FranzLG Passau5700:51:32-
10M5051671Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:51:58-
11M5056302Normandale AndyYork Acorn Running Club5600:52:45-
12M5059609Vrábel MikulášMŠK Vranov nad Topľou5900:53:01-
13M5070632Brady GaryClonliffe5500:54:35-
14M5079294Urh IvanKGT Papež5600:55:07-
15M5082617Balošák VladimírŠKP Čadca5900:55:29-
16M5084637Barański BogusławMLUKS Trzebiatów5800:55:37-
17M5089283Laing MartinFife Athletic Club5600:55:59-
18M5091646Pytel Januszj.p. Sosnowiec5800:56:07-
19M5092300Sobek MiroslavMatterhorn Puchov5600:56:11-
20M50101676Wysiński WiesławLKB Rudnik5600:57:14-
21M50105623Levis ArwelEryri Harriers5800:57:32-
22M50111635Dojčár JurajKBBS Turčianske Teplice5800:57:47-
23M50124610McCavana PatDublin5900:58:40-
24M50127624Jankech PavolSlovakia Mountain Running Team5700:58:50-
25M50129608Tracanelli GiovanniAtl. San Martino Coop Casarsa6000:58:58-
26M50132305Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:05-
27M50141297Pugnetti Maurizioa.s.d.carniatletica5500:59:35-
28M50143679Krywult MirosławBielsko Biała5900:59:41-
29M50145639Behounek Leszekowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopan5900:59:47-
30M50154306Patterson MalcolmGlasgow5801:00:15-
31M50160644Gaweł BogdanMił.Sportu i Rek.Oświęcim-Zaborze5601:00:34-
32M50166618Beaty AndrewCumberland Fell Runners5801:00:52-
33M50167620Duleba AndrejPovodie Púchov5801:00:52-
34M50174616Fuhrmann GünterTeam Klinikum Nürnberg5601:01:21-
35M50182301Stifter RudolfLVR Geiselhöring5701:01:56-
36M50184634Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5601:02:03-
37M50201627Kubiatko MilanKKM-Čadca5701:03:00-
38M50210303Slivka JanKKM Čadca5701:03:40-
39M50225648Motyka TadeuszCisiec5501:04:49-
40M50226698Oleksy JarosławTKD Tymbark5901:04:51-
41M50235643Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:05:16-
42M50238281Pięta KrzysztofBIEG BIELAWA5601:05:39-
43M50245650Łabudzki DariuszSandomierz6001:06:08-
44M50249626Krupka MilanTJ Maratonstav Úpice5601:06:37-
45M50252299Urban JosefSABZO Praha5601:06:50-
46M50266605Šurik TomášKKM-Čadca6001:07:37-
47M50284309Uhlárik PavolMaraton klub Rajec5901:08:45-
48M50295629Krám MiroslavMaratonstav Úpice5601:09:31-
49M50297615Pollák MilanKKM-Čadca5501:09:33-
50M50308678Read David CThirsk and Sowerby Harriers5701:10:20-
51M50314641Wańczyk PawełVISEGRAD MARATON RYTRO6001:10:48-
52M50317296Greenan SeamusClonliffe Harriers5701:11:12-
53M50318291Eppert RomanCanis team5901:11:25-
54M50320619Gajdošík MiroslavBanská Bystrica6001:11:29-
55M50333308Skala VladimirKBBS Turčianske Teplice5801:13:13-
56M50338636Doležal JaromírSABZO Praha5701:13:49-
57M50356642Słomka AndrzejTKKF HADES Mikołów6001:15:50-
58M50357611Rebroš JánKKM Čadca5901:15:51-
59M50361645Pytkowski MarekLechici Zielonka5601:16:08-
60M50375621Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostele5901:17:40-
61M50392614Nesfeder MarkTeam USA5801:20:59-
62M50399231Litvaj PavolBS Tatran Turany6401:22:29-
63M50418622Mařík JiříEKOFAS Ostrava5501:26:01-
64M50419298Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:26:09-
65M50423282Haśkiewicz StanisławKrs Mors Jastrzębie Zdrój5501:26:58-
66M50453110Regner ManuelTSG Schnaitheim5601:45:38-
67M50455638Masłyk JanKraków5701:51:34-
68M5045726Kučera PetrSK salix Grymov5701:54:53-
M55 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5533331Smrčka MilošBK Říčany5400:50:14-
2M5560313Borowski KrzysztofBlachownia5400:53:04-
3M5564327Victoria JohnColorado Springs5400:53:44-
4M5565317Jasek TadeuszŻywiec5100:53:45-
5M5568329Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:54:16-
6M5569335Fries ElmarTV Geiselhöring5300:54:28-
7M5571341Goldammer KlausOSC Berlin5200:54:42-
8M5573343Kováč MiroslavTrenčín5200:54:48-
9M5588326Winn JohnEllenborough AC5100:55:57-
10M55109347Burn RobertThirsk and Sowerby Harriers5300:57:47-
11M55119351Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:22-
12M55125320Walton BrianRC Horwich5300:58:43-
13M55130322Neumann HelmutOSC Berlin5300:59:01-
14M55131359Sznapka EugeniuszTKKF HADES Mikołów5500:59:05-
15M55134339Líška ĽubomírAK Žilina5300:59:09-
16M55137354Barewski BogdanOTK Rzeźnik5400:59:21-
17M55154357Warszawski JerzyPGNiG Zielona Góra5301:00:15-
18M55156348Bresciani GiuseppeAtletica Paratico5301:00:21-
19M55159337Malatín ŠtefanAAC Brno5501:00:34-
20M55162361Skrzypski MarianKRS TKKF\jastrząb\Ruda Śląska5001:00:37-
21M55169371Pająk TadeuszŚwiętochłowice5101:00:55-
22M55175332Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:01:24-
23M55181368Radomski ZbigniewTKKF Beskidek Bielsko-Biała5101:01:47-
24M55188420Blair-Fish JohnCarnethy Hill Runners5001:02:17-
25M55192323Reichert AndrzejUjazd5101:02:39-
26M55213349Bonassi LucianoAtletica Paratakso5301:04:01-
27M55215358Dudzik JacekLKS ISKRA -BAGIETKA Jaszkowa5501:04:08-
28M55221325Hýroš PavolLokomotíva Vrútky5101:04:30-
29M55228330Spölgen JoachimTeam Voreifel5401:04:57-
30M55237333Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5301:05:26-
31M55241342Karak ŠtefanSlovenské elektrárne5101:05:55-
32M55244415Piekut StefanBOP TKKF Płock5301:06:00-
33M55249353Dziekoński TadeuszMKS Juvenia Białystok5001:06:37-
34M55254364Piątek BogdanLechici Zielonka5301:06:53-
35M55259344Koal GerdNLLB Cottbus5201:07:18-
36M55263352Pospiech KarolForma Wodzisław Śląski5401:07:33-
37M55274338Maniago BrunoAtl. San Martino Coop Casarsa5301:08:11-
38M55289328Leszkow JosefMK Hlinsko5101:09:07-
39M55294350Biasin FulvioAtl. San Martino Coop Casarsa5101:09:31-
40M55300346Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:09:39-
41M55322366Kruczyński MarianŻywiec5301:11:42-
42M55334355Heinrich HenrykLKS-POGÓRZE5101:13:15-
43M55336367Kordyaczny KrzysztofForma Wodzisław Śląski5301:13:33-
44M55337356Bałka JerzyWejherowskie Towarzystwo Cyklistów5101:13:43-
45M55348321Tichý FrantišekSlovakia Mountain Running Team5501:15:08-
46M55369369Madej JózefZadyszka Oświęcim5101:16:47-
47M55372336Marko PavolKKM-Čadca5301:17:18-
48M55373362Ptak ZbigniewPK Therma Bielsko-Biała5201:17:27-
49M55395365Wardęga HieronimLechici Zielonka5201:21:48-
50M55396318Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:22:07-
51M55402360Płotek KrzysztofKRUS Głubczyce5201:23:18-
52M55425363Wiśniewski MarianSzczecin5401:27:19-
53M55429345Cortinovis MicheleAtletica Paratico5301:30:03-
54M55449370Bajer AndrzejKRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój5401:43:25-
M60 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6075456Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:52-
2M6083443Sviták StanislavAK Zilina5000:55:32-
3M6094460Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:28-
4M6098462Pletzer RudolfTSV Frickenhausen4900:56:49-
5M60107469Poles VittorioG.P. Livenza -Sacile5000:57:43-
6M60115455Spangaro AmedeoAltoFriuli4800:58:07-
7M60120449Walsh MichaelKendal AAc4900:58:29-
8M60121482Blum SiegfriedFC Alemania Unterkirnach5000:58:31-
9M60138438Donadoni LivioAtletica Paratico4900:59:32-
10M60148444Tempír FrantišekSokol Štíty4900:59:51-
11M60153481Sikora StefanTKKF Beskidek Bielsko-Biała4901:00:06-
12M60158473Ustowski ZdzisławGdańsk5001:00:24-
13M60167484Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:52-
14M60173452Vladar JanKB Turčianské Teplice4801:01:11-
15M60179459Rajec PavolZTS Kabel Dubnica nad Váhom4601:01:43-
16M60185431Konrad JosefLG Baar4801:02:04-
17M60187467Evans RichardCardiff A.A.C.4601:02:17-
18M60190479Witkowski ZygmuntKB Kąty Wrocławskie4901:02:27-
19M60193442Scharbert BerndTSV Solingen4901:02:39-
20M60200453Van Noten OmerRoba4701:03:00-
21M60205464Kulyk OleksiyFenix Lwów4901:03:13-
22M60223427Hulme MartinCorstorphine AAC4901:04:39-
23M60230446Herington SteveHereford Couriers4801:05:03-
24M60232457Spiška JozefPegas Remata5001:05:07-
25M60234436Bukowski MarianKTA PASAT Końskie4801:05:13-
26M60261458Romele AdamoAtletica Paratico4501:07:21-
27M60269472Cholewa JanSucha Beskidzka4801:07:43-
28M60275468Engert ReinhardtStahl Hennigsdorf5001:08:13-
29M60283428Hetherton MichaelYork Acorn Running Club4601:08:43-
30M60285450Violin GiuseppeAtl. San Martino Coop Casarsa4601:08:48-
31M60291480Skapski RyszardSZWLA Stargard4601:09:14-
32M60298441Lordi BenedettoAtletica Paratico4701:09:37-
33M60309470Chytil VladimírDD Všechovice5001:10:23-
34M60316461Shemilt JamesYork Acorn4701:11:03-
35M60319475Kachel ZdzisławŻywiec5001:11:29-
36M60330465Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:12:42-
37M60335466Gatta AttilioG.P.A. Lughesina4601:13:18-
38M60362471Czysty Zenonksmaraton Ostrów Wielkopolski4701:16:24-
39M60384439Nolz GüntherUnion Traismauer4801:19:24-
40M60404474Żywioł TomaszCieszyn4601:23:26-
41M60408454Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:23:56-
42M60413447Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:24:47-
43M60417478Zasada MichałWarszawa4901:25:31-
44M60420476Łogiewa AndrzejKB Jóżefinka Katowice5001:26:18-
45M60435440Setunský OldřichŠK Houštka4801:34:32-
46M60440477Zieliński KazimierzWSB Cytadela4801:36:24-
M65 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M65108519Innocente BrunoG.S.A. Valsesia4300:57:46-
2M65133570De Crignis GrazianoU.S. Aldo Moro-Paluzza4300:59:05-
3M65170528Ford MartinCheltenham & County Harriers4301:00:59-
4M65183523Imbrosci VincenzoG.S.A. Valsesia4401:02:03-
5M65189518Gruber AloisUnion Rohrbach / Berg Austria4401:02:21-
6M65199517Vodička JanMK Radslavice4501:02:54-
7M65239533Leszkow PetrMK Hlinsko4401:05:42-
8M65281529Burns KeithCarnethy Hill Runners4201:08:36-
9M65299532Zięba StanisławSzczecin4401:09:38-
10M65307530Buckle KennethCheltenham and county Harriers4101:10:15-
11M65327520Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:11:56-
12M65366575Florjancic IvanSD Medicus-Ljubljana4101:16:44-
13M65379525Fiamin IvanA O Slavia STU Bratislava4101:18:26-
14M65383524Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:19:17-
15M65386522Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4401:19:45-
16M65426521Morgan DavidCumberland Fell Runners4401:27:31-
17M65447531Pikulski MieczysławKL Pondzie Pińczów4301:38:51-
18M65454526Dzuroška VladimírKTK Liptovsky Mikuláš4201:47:10-
M70 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M70180541Gross GeorgSVO LA Germaringen3801:01:47-
2M70195550Bush NormanIlkley Harriers4001:02:46-
3M70202543Menghi NinoAtltletica Mameli Ravenna3801:03:05-
4M70256547Krupskiy VasylFenix Lwów4001:06:57-
5M70265549Covey PeterBingley Harriers3901:07:37-
6M70273553Chwastyk KarolKB Kąty Wrocławskie3801:08:08-
7M70277551Blum WilhelmSK VOEST3801:08:27-
8M70341545Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:14:07-
9M70342546Robinson ColinRochdale Harriers4001:14:13-
10M70350544Hlusička JosefLiga 100 Sokolov3801:15:29-
11M70359552Kurek EdwardSaturn Katowice3901:15:59-
12M70376537Zippenfenig FranzSKVG Pottenbrunn3701:18:03-
13M70377539Taylor PeterCumberland Fell Runners3901:18:06-
14M70409542McAndrews RobertColorado Springs3901:24:23-
15M70427540Watson StephenCumberland Fell Runners4001:27:39-
16M70430548Deuss PeterVfL Waldkaiburg3701:30:58-
17M70432574Trontelj MiroAK Koper4001:31:25-
M75 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M75276561Baggia BrunoValli di Non Sole3401:08:22-
2M75311564Cerello AngeloAtletica Cosorate3401:10:32-
3M75315536Unterkircher AmbrosWSV Heiligenblut3501:10:51-
4M75345562Amarell LudwigGMRLV Laufgruppe Süd3501:14:38-
5M75351563Číž FrantišekOrol Prievidza3501:15:31-
6M75365558Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:16:31-
7M75411569Łopatka KazimierzChorzów3501:24:37-
8M75424556Vlada StevanovicVETERAN3401:26:59-
9M75431560Menarry AlexanderDurham Fell Runners3201:31:06-
10M75433578Hajro AntonBaník Sebedražie3501:34:19-
11M75437557Duffy PeterNorthern Veterans AC3501:35:01-
12M75441566Krämer TheodorSV Ramsthal3501:36:33-
13M75443559Horst LinkeNLLB Cottbus3201:37:43-
14M75448567Węgrzycki WiesławKL Pondzie Pińczów3301:38:58-
15M75450573Dolenc PoldeTS Radenska3101:44:33-
16M75451568Babiak WładysławLKS Iskra -Bagietka Jaszkowa Dolna3401:44:57-
M80 (trať 8 km, 960 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M80460535Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Kálové2702:11:08-
Trať 8 km, 960 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M451257Sichermann Paul26 Kreis Ansbach6500:45:18-
1M35223Matanin Konečný MarcelMŠK Vranov7300:46:26-
2M453220Milesi DavideG.S. Orobie6400:46:38-
3M454211Grob ArminTeam Switzerland6200:46:48-
2M35519Triulzi FabrizioGP Valchiavenna7500:47:23-
3M35632Koleda ZdenoMK Rajec7100:47:26-
4M457246Roberts CraigKendal6300:47:31-
5M458251Bowness AlanCumberland Fell Runners6400:47:40-
6M459179Hunt RayDeer Lodge6500:47:53-
4M351025Badini CristianAtletica Paratico7100:47:57-
1M401183Gerlei TamasHUN6900:47:59-
2M401282Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:48:09-
5M351339Brzeski TomaszVisegrad Maraton Rytro7200:48:18-
7M4514217McNeilly DeonNewcastle AC6200:48:19-
6M351564Rakus KornelKisielów7000:48:23-
3M4016104Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7000:48:28-
8M4517209Bowman CliffAthletics Nelson6200:48:30-
1M5018606Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:37-
4M4019150Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:45-
5M4020113Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:48:50-
6M402181Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7000:49:00-
9M4522162Marzec StanisławLKB Rudnik6200:49:09-
7M352316O'Farrell PeterRathfarnham7500:49:10-
2M5024630Ciaponi Fabiogptalamona5900:49:23-
10M4525160Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:49:35-
3M5026307McDonald MartinNorth Laois5600:49:44-
4M5027604Ruminski ThomasSVE Hiddestorf6000:49:58-
5M5028633Brugnacchi BrunoGrenoble6000:49:58-
8M352930Brychta JiříIS Running Team7400:50:02-
6M5030607Meffan PatrickAthletics Nelson5900:50:02-
11M4531214Foley SeanWaterford6200:50:04-
12M4532235Jančík BořekSvartes Hořice6400:50:06-
1M5533331Smrčka MilošBK Říčany5400:50:14-
13M4534224Magiera JanuszForma Wodzisław Śląski6300:50:22-
14M4535240Bayer StephanSC Mengersgereuth-Hämmern6100:50:26-
15M4536255Celerin MilanTAT Martin6500:50:33-
7M5037292Earwaker ColinLake City Rotorua5600:50:37-
16M4538208Buchal VladimirMSK AK Ziar nad Hronom6300:51:03-
9M353927Malseed RobertMayo AC7100:51:05-
7M4040116Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:51:11-
17M4541175Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:51:13-
18M4542203Kulczyk JerzyGłaz Tychowo6200:51:20-
8M5043628Kolínek FrantišekAK Perná5600:51:21-
9M5044304Prager FranzLG Passau5700:51:32-
19M4545233Dugdale PaulKendal AC6500:51:32-
8M4046118Meyer SteffenRennsteiglaufverein/LG Süd6600:51:37-
9M4047106Alexander DavidWest Cheshire A.C.6800:51:45-
20M4548247Moser KurtTeam Switzerland6400:51:49-
1W4049133Mudge AngelaCarnethy HRC7000:51:51-
21M4550230Sventek LadislavŠKP Čadca6500:51:54-
10M5051671Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:51:58-
22M4552258Lenihan JohnAn Riocht6000:52:02-
10M4053112Jurčik JánKKM Čadca6800:52:20-
11M405480Kennedy DesDublin6900:52:38-
23M4555259Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6000:52:41-
11M5056302Normandale AndyYork Acorn Running Club5600:52:45-
10M355722Mc Cauley RichardSli Cualann7100:52:55-
1W355854Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:52:58-
12M5059609Vrábel MikulášMŠK Vranov nad Topľou5900:53:01-
2M5560313Borowski KrzysztofBlachownia5400:53:04-
24M4561171Brzeski PiotrVisegrad Maraton Rytro6400:53:09-
11M356233Terebun EdwardBielsk Podlaski7400:53:38-
12M406378Conroy CormacSli Cualann6900:53:41-
3M5564327Victoria JohnColorado Springs5400:53:44-
4M5565317Jasek TadeuszŻywiec5100:53:45-
25M4566237Páleník ErvínTrenčín6200:54:01-
12M356729Buzzetti Giuseppegs csi morbegno7100:54:14-
5M5568329Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:54:16-
6M5569335Fries ElmarTV Geiselhöring5300:54:28-
13M5070632Brady GaryClonliffe5500:54:35-
7M5571341Goldammer KlausOSC Berlin5200:54:42-
13M357224Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7300:54:44-
8M5573343Kováč MiroslavTrenčín5200:54:48-
26M4574256Gisler BeatTeam Switzerland6300:54:51-
1M6075456Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:52-
13M4076119Murray Leotir chonnaill6800:54:58-
27M4577170Flora Pier MarioU.S.Aldo Moro6200:55:00-
1W4578263Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:55:06-
14M5079294Urh IvanKGT Papež5600:55:07-
14M408067Uliasz JerzyL.K.S.Iskra Bagietka Jaszkowa6900:55:10-
14M358131Bertoni MassimoAtletica Paratico7400:55:14-
15M5082617Balošák VladimírŠKP Čadca5900:55:29-
2M6083443Sviták StanislavAK Zilina5000:55:32-
16M5084637Barański BogusławMLUKS Trzebiatów5800:55:37-
2W4085127Ursella LauraASD Dolce Nord Est6900:55:49-
15M408697Moszkowicz PawełNavigator/Kraków6700:55:53-
28M4587218Stevenson JohnOchil Hill Runners6100:55:54-
9M5588326Winn JohnEllenborough AC5100:55:57-
17M5089283Laing MartinFife Athletic Club5600:55:59-
15M359035Lewicki PiotrLKS ISKRA -BAGIETKA Jaszkowa7400:56:04-
18M5091646Pytel Januszj.p. Sosnowiec5800:56:07-
19M5092300Sobek MiroslavMatterhorn Puchov5600:56:11-
29M4593193Tokarczyk Marek isegrad Maraton Rytro/hotel Perła Połudn6200:56:27-
3M6094460Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:28-
3W4095147Czuta-Pakosz IrenaMLUKS TECHNIK KOMORNO6600:56:40-
1W5596374Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:56:42-
16M359728Gottifredi DavideVerceia7300:56:45-
4M6098462Pletzer RudolfTSV Frickenhausen4900:56:49-
30M4599254Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:56:53-
31M45100198Król DariuszTowarzystwo Aktywny Relaks Wołomin6400:57:06-
20M50101676Wysiński WiesławLKB Rudnik5600:57:14-
32M45102212Madaj ĽubomírBK Ráztočno6200:57:16-
17M3510351Maślanka TomaszBytom7200:57:22-
2W3510461Carl MonicaLG Welfen7100:57:31-
21M50105623Levis ArwelEryri Harriers5800:57:32-
33M45106182Dudek SylwesterLKB Rudnik6300:57:35-
5M60107469Poles VittorioG.P. Livenza -Sacile5000:57:43-
1M65108519Innocente BrunoG.S.A. Valsesia4300:57:46-
10M55109347Burn RobertThirsk and Sowerby Harriers5300:57:47-
34M45110178Żebrowski PiotrWejherowo Straż Pożarna6400:57:47-
22M50111635Dojčár JurajKBBS Turčianske Teplice5800:57:47-
16M40112105Gatti AlbertoAtletica Paratico6600:57:50-
17M40113108Junga MariánBK Lysá pod Makytou6900:57:53-
4W40114126Haertl AnkeTV 1848 Coburg6600:58:01-
6M60115455Spangaro AmedeoAltoFriuli4800:58:07-
2W45116276White HelenSportsworld6500:58:11-
35M45117177Lauzer ZbigniewBielsko Biała6500:58:18-
3W3511859Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:58:18-
11M55119351Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:22-
7M60120449Walsh MichaelKendal AAc4900:58:29-
8M60121482Blum SiegfriedFC Alemania Unterkirnach5000:58:31-
36M45121227Hrivnak JánAK Banik Prievidza6000:58:31-
37M45123242Valenta MichalAVC Praha6200:58:34-
23M50124610McCavana PatDublin5900:58:40-
12M55125320Walton BrianRC Horwich5300:58:43-
38M45126248Larmour ColinCosmic Hillbashers6500:58:48-
24M50127624Jankech PavolSlovakia Mountain Running Team5700:58:50-
18M4012893Przybytkowski AdamIskra Bagietka Jaszkowa7000:58:54-
25M50129608Tracanelli GiovanniAtl. San Martino Coop Casarsa6000:58:58-
13M55130322Neumann HelmutOSC Berlin5300:59:01-
14M55131359Sznapka EugeniuszTKKF HADES Mikołów5500:59:05-
26M50132305Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:05-
2M65133570De Crignis GrazianoU.S. Aldo Moro-Paluzza4300:59:05-
15M55134339Líška ĽubomírAK Žilina5300:59:09-
39M45135221Paviour MarkCroft Ambrey Running Club6200:59:10-
40M45136261Zawadzki StanisławLKS Iskra-Bagietka Jaszkowa6200:59:19-
16M55137354Barewski BogdanOTK Rzeźnik5400:59:21-
9M60138438Donadoni LivioAtletica Paratico4900:59:32-
3W45139272Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:59:33-
4W351401Gacoń KarolinaLKB Rudnik7500:59:34-
27M50141297Pugnetti Maurizioa.s.d.carniatletica5500:59:35-
41M45142234Gardelliano GiovanniASD Dolce Nord Est6400:59:38-
28M50143679Krywult MirosławBielsko Biała5900:59:41-
42M45144201Jacyszyn LechosławUKS \Orlik\ SP3 Bytom6300:59:41-
29M50145639Behounek Leszekowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopan5900:59:47-
19M4014699Tomasiak RobertVISEGRAD MARATON RYTRO7000:59:50-
43M45146239Ambrisi NicoTSG Schnaitheim6000:59:50-
10M60148444Tempír FrantišekSokol Štíty4900:59:51-
44M45149202Szwed KrzysztofMontrail CW-X TEAM Lubliniec6500:59:52-
20M4015090Olszowski WładysławMiędzybrodzie Bialskie6700:59:55-
18M3515140Orian PiotrSzT \ORIAN-SHOW\ Zdzieszowice7100:59:59-
45M45152260Gajewski MarekPGE Rzeszów6300:59:59-
11M60153481Sikora StefanTKKF Beskidek Bielsko-Biała4901:00:06-
17M55154357Warszawski JerzyPGNiG Zielona Góra5301:00:15-
30M50154306Patterson MalcolmGlasgow5801:00:15-
18M55156348Bresciani GiuseppeAtletica Paratico5301:00:21-
21M4015798Konik GrzegorzZadyszka Oświęcim6901:00:23-
12M60158473Ustowski ZdzisławGdańsk5001:00:24-
19M55159337Malatín ŠtefanAAC Brno5501:00:34-
31M50160644Gaweł BogdanMił.Sportu i Rek.Oświęcim-Zaborze5601:00:34-
5W40161149Trobec UršaTK Kobarid6701:00:35-
20M55162361Skrzypski MarianKRS TKKF\jastrząb\Ruda Śląska5001:00:37-
22M4016389Czupryna KrzysztofKatowice7001:00:38-
46M45164241Sovran PaoloAtl. San Martino Coop Casarsa6401:00:42-
5W3516546Białorczyk-Jarzębowska MagdalenaTORK Wilkowice7201:00:48-
32M50166618Beaty AndrewCumberland Fell Runners5801:00:52-
13M60167484Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:52-
33M50167620Duleba AndrejPovodie Púchov5801:00:52-
21M55169371Pająk TadeuszŚwiętochłowice5101:00:55-
3M65170528Ford MartinCheltenham & County Harriers4301:00:59-
1W50171668Greenan MagsClonliffe Harriers5701:01:06-
23M4017274Brioni GiorgioAtletica Paratico6901:01:10-
14M60173452Vladar JanKB Turčianské Teplice4801:01:11-
34M50174616Fuhrmann GünterTeam Klinikum Nürnberg5601:01:21-
22M55175332Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:01:24-
6W40176125Petrova OksanaFenix Lwów7001:01:28-
24M40177109Janík TomášSpona Teplice6801:01:34-
47M45178226Wiącek MarekWKB Piast Wrocław6201:01:37-
15M60179459Rajec PavolZTS Kabel Dubnica nad Váhom4601:01:43-
1M70180541Gross GeorgSVO LA Germaringen3801:01:47-
23M55181368Radomski ZbigniewTKKF Beskidek Bielsko-Biała5101:01:47-
35M50182301Stifter RudolfLVR Geiselhöring5701:01:56-
4M65183523Imbrosci VincenzoG.S.A. Valsesia4401:02:03-
36M50184634Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5601:02:03-
16M60185431Konrad JosefLG Baar4801:02:04-
25M4018672Köhler RomanVfL Waldkaiburg6901:02:04-
17M60187467Evans RichardCardiff A.A.C.4601:02:17-
24M55188420Blair-Fish JohnCarnethy Hill Runners5001:02:17-
5M65189518Gruber AloisUnion Rohrbach / Berg Austria4401:02:21-
18M60190479Witkowski ZygmuntKB Kąty Wrocławskie4901:02:27-
19M3519145Buczyński ArkadiuszMOSiR Bukowno7401:02:29-
25M55192323Reichert AndrzejUjazd5101:02:39-
19M60193442Scharbert BerndTSV Solingen4901:02:39-
26M40194107Jančařík PetrAAC Brno6801:02:46-
2M70195550Bush NormanIlkley Harriers4001:02:46-
2W50196666Bergler UschiLG Welfen5801:02:48-
48M45197210Jaroš JánKKM-Čadca6101:02:50-
27M4019876Čanecký IvanŠKP Skalité6801:02:51-
6M65199517Vodička JanMK Radslavice4501:02:54-
20M60200453Van Noten OmerRoba4701:03:00-
37M50201627Kubiatko MilanKKM-Čadca5701:03:00-
3M70202543Menghi NinoAtltletica Mameli Ravenna3801:03:05-
28M40203148Tomaszek JarosławŻywiec6901:03:11-
49M45204196Celak DariuszSucha Beskidzka6301:03:12-
21M60205464Kulyk OleksiyFenix Lwów4901:03:13-
4W45206269Dugdale EvelynKendall AC6401:03:18-
29M40207136Balychev AleksandrDUNA6601:03:22-
30M4020866Piłatowski MirosławKRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój6601:03:24-
50M45209249Lazar PeterAK Zilina6501:03:36-
38M50210303Slivka JanKKM Čadca5701:03:40-
6W3521152Paulínyová KatarínaAK ZŤS Martin7501:03:48-
51M45212229Wozny EricCrac6501:03:48-
26M55213349Bonassi LucianoAtletica Paratakso5301:04:01-
5W45214268Davies SusanCroft Ambrey Running Club6401:04:03-
27M55215358Dudzik JacekLKS ISKRA -BAGIETKA Jaszkowa5501:04:08-
31M4021670Lopez CarlosCITGO Petroleum Corporation6801:04:11-
52M45217163Lasota AndrzejLKB Rudnik6301:04:18-
7W40218130Zugnoni CinziaGS CSI Morbegno7001:04:20-
32M4021995Jędrysik BogdanTKKF HADES Mikołów6601:04:20-
53M45220181Kozhin PetrSt. Petersburg6101:04:27-
28M55221325Hýroš PavolLokomotíva Vrútky5101:04:30-
2W55222383Fischer AnneATS Cuxhaven5501:04:35-
22M60223427Hulme MartinCorstorphine AAC4901:04:39-
3W50224684Zalisko OksanaSK NU Lvivska Politechnika5601:04:42-
39M50225648Motyka TadeuszCisiec5501:04:49-
40M50226698Oleksy JarosławTKD Tymbark5901:04:51-
54M45227197Piłatowski AndrzejŁodygowice6401:04:55-
29M55228330Spölgen JoachimTeam Voreifel5401:04:57-
4W50229285Hobbs NancyAmerican Trail Running Association6001:04:59-
23M60230446Herington SteveHereford Couriers4801:05:03-
20M3523120Wörrle GerdTSG Schnaitheim7101:05:04-
24M60232457Spiška JozefPegas Remata5001:05:07-
55M45233252Bothár IvanZvolen6201:05:09-
25M60234436Bukowski MarianKTA PASAT Końskie4801:05:13-
41M50235643Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:05:16-
7W3523660Calorio MaraSupeRunners team7201:05:25-
30M55237333Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5301:05:26-
42M50238281Pięta KrzysztofBIEG BIELAWA5601:05:39-
7M65239533Leszkow PetrMK Hlinsko4401:05:42-
56M45240238Jarosz MarekJW 3841 Rzeszów6301:05:54-
31M55241342Karak ŠtefanSlovenské elektrárne5101:05:55-
5W50242669Diskin MajellaKerry5501:05:56-
8W40243128Wegele AngelaTSG Schnaitheim6601:05:57-
32M55244415Piekut StefanBOP TKKF Płock5301:06:00-
43M50245650Łabudzki DariuszSandomierz6001:06:08-
3W55246375Ostrovska MariyaFenix Lwów5501:06:16-
6W50247653Kerschbaumer SigrunLSV Kitzbühel5701:06:29-
4W55248373Banasiak AlicjaTKKF Beskidek Bielsko-Biała5201:06:32-
33M55249353Dziekoński TadeuszMKS Juvenia Białystok5001:06:37-
44M50249626Krupka MilanTJ Maratonstav Úpice5601:06:37-
57M45251243Tomečka LiborCetris Hranice6201:06:49-
45M50252299Urban JosefSABZO Praha5601:06:50-
7W50253660Fuhrmann CarmenTeam Klinikum Nuernberg5901:06:52-
34M55254364Piątek BogdanLechici Zielonka5301:06:53-
6W45255262Sandford AnneNewcastle AC6501:06:55-
4M70256547Krupskiy VasylFenix Lwów4001:06:57-
5W55257384Kerridge JaneDeeside Runners5401:07:14-
33M4025871Pogorzelski MarekBGK Warszawa6601:07:17-
35M55259344Koal GerdNLLB Cottbus5201:07:18-
21M3526043Faron DariuszVisegrad Maraton Rytro -Nowy Sącz7301:07:19-
26M60261458Romele AdamoAtletica Paratico4501:07:21-
9W40262129Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:07:29-
36M55263352Pospiech KarolForma Wodzisław Śląski5401:07:33-
1W60264422Spronk MarianneSV Viktoria-Goch4801:07:34-
5M70265549Covey PeterBingley Harriers3901:07:37-
46M50266605Šurik TomášKKM-Čadca6001:07:37-
58M45267245Roseano AttilioAtl. San Martino Coop Casarsa6201:07:40-
22M3526836Banach KrzysztofLublin7201:07:42-
27M60269472Cholewa JanSucha Beskidzka4801:07:43-
8W50270664Sachs ChristineTV Geiselhöring5701:07:53-
8W3527156Willey GinnyMiddleton Harriers7501:08:02-
9W50272667Budinská EvaILJIN a.s.Pravenec5601:08:06-
6M70273553Chwastyk KarolKB Kąty Wrocławskie3801:08:08-
37M55274338Maniago BrunoAtl. San Martino Coop Casarsa5301:08:11-
28M60275468Engert ReinhardtStahl Hennigsdorf5001:08:13-
1M75276561Baggia BrunoValli di Non Sole3401:08:22-
7M70277551Blum WilhelmSK VOEST3801:08:27-
10W50278661Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:08:29-
2W60279423Staroňová AnnaLK Opalisko Závažna Poruba4801:08:33-
23M3528037Hulin SebastianYachts Satum Team7401:08:34-
8M65281529Burns KeithCarnethy Hill Runners4201:08:36-
11W50282663Koledová Zideková JanaMaraton klub Rajec6001:08:36-
29M60283428Hetherton MichaelYork Acorn Running Club4601:08:43-
47M50284309Uhlárik PavolMaraton klub Rajec5901:08:45-
30M60285450Violin GiuseppeAtl. San Martino Coop Casarsa4601:08:48-
34M40286111Käder JürgenTSG Schnaitheim6701:08:50-
12W50287603Hrivnaková AnnaBS Tatran Turany6001:09:04-
59M45288216Mayall JohnRochdale Harriers & A.C.6201:09:07-
38M55289328Leszkow JosefMK Hlinsko5101:09:07-
13W50290662Beaty KathleenCumberland Fell Runners5801:09:12-
31M60291480Skapski RyszardSZWLA Stargard4601:09:14-
60M45292200Kramarz StanisławPolni6201:09:15-
35M40293115Walker MarkRochdale Harriers & A.C.6601:09:18-
39M55294350Biasin FulvioAtl. San Martino Coop Casarsa5101:09:31-
48M50295629Krám MiroslavMaratonstav Úpice5601:09:31-
61M45296195Gałosz LesławPolni6101:09:32-
49M50297615Pollák MilanKKM-Čadca5501:09:33-
32M60298441Lordi BenedettoAtletica Paratico4701:09:37-
9M65299532Zięba StanisławSzczecin4401:09:38-
40M55300346Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:09:39-
36M4030185Sawczyński EugeniuszMołoczki7001:09:52-
24M3530234Tomasiak JanVisegrad Maraton Rytro7201:09:54-
6W55303381Solmi RenataPodistica Formiginese Mo 1135401:09:58-
10W40304121Komar IzabelaLKB Rudnik6901:09:59-
62M45305222Pavlík RomanKBBS Turčianske Teplice6501:10:01-
63M45306207Beránek RomanEKOFAS Ostrava6301:10:05-
10M65307530Buckle KennethCheltenham and county Harriers4101:10:15-
50M50308678Read David CThirsk and Sowerby Harriers5701:10:20-
33M60309470Chytil VladimírDD Všechovice5001:10:23-
7W45310275Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:10:25-
2M75311564Cerello AngeloAtletica Cosorate3401:10:32-
25M3531244Słaby AdamBierna7201:10:34-
64M45313225Płaskoński PiotrRusinów6501:10:38-
51M50314641Wańczyk PawełVISEGRAD MARATON RYTRO6001:10:48-
3M75315536Unterkircher AmbrosWSV Heiligenblut3501:10:51-
34M60316461Shemilt JamesYork Acorn4701:11:03-
52M50317296Greenan SeamusClonliffe Harriers5701:11:12-
53M50318291Eppert RomanCanis team5901:11:25-
35M60319475Kachel ZdzisławŻywiec5001:11:29-
54M50320619Gajdošík MiroslavBanská Bystrica6001:11:29-
37M4032184Frysztacki WojciechOświęcimski Klub Biegacza Zadyszka6701:11:38-
41M55322366Kruczyński MarianŻywiec5301:11:42-
14W50323665Sommer ErikaLG Welfen5701:11:42-
38M4032477Ciaccia CarloAtl. San Martino Coop Casarsa6501:11:49-
3W60325421Olma IrmgardLG Welfen4801:11:54-
65M45326194Wysowski StanisławPtaszkowa6201:11:54-
11M65327520Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:11:56-
15W50328680Stewart ElaineCosmic Hill Bashers5701:12:24-
9W3532963Worek MagdalenaŻabnica7301:12:31-
36M60330465Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:12:42-
39M4033186Markowski ZbigniewWKB META Lubliniec7001:12:43-
40M4033287Śmieszek ZbigniewK.S.Forest Limanowa6801:12:51-
55M50333308Skala VladimirKBBS Turčianske Teplice5801:13:13-
42M55334355Heinrich HenrykLKS-POGÓRZE5101:13:15-
37M60335466Gatta AttilioG.P.A. Lughesina4601:13:18-
43M55336367Kordyaczny KrzysztofForma Wodzisław Śląski5301:13:33-
44M55337356Bałka JerzyWejherowskie Towarzystwo Cyklistów5101:13:43-
56M50338636Doležal JaromírSABZO Praha5701:13:49-
8W45339266Blomfield AnnaRochdale Harriers & A.C.6501:13:56-
41M4034079Di Blasi ManfredGS CSI Morbegno6901:13:58-
8M70341545Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:14:07-
9M70342546Robinson ColinRochdale Harriers4001:14:13-
9W45343273Podhradská JanaDaňová6301:14:19-
10W45344267Buck Lindsay JeanCumberland Fell Runners6001:14:20-
4M75345562Amarell LudwigGMRLV Laufgruppe Süd3501:14:38-
66M45346253Cristofoli FrancoAtl. San Martino Coop Casarsa6201:14:41-
1W70347576Bratusa LoszkaTS Radenska3901:15:05-
45M55348321Tichý FrantišekSlovakia Mountain Running Team5501:15:08-
67M45349250Mondello CarloAtl. San Martino Coop Casarsa6101:15:20-
10M70350544Hlusička JosefLiga 100 Sokolov3801:15:29-
5M75351563Číž FrantišekOrol Prievidza3501:15:31-
16W50352659Szmel EwaK.S. Lechia Piechowice5801:15:33-
68M45353236Roberts AlanVale of Aylesbury6401:15:34-
17W50354658Stankiewicz IwonaWKB Piast Wrocław5901:15:41-
69M45355213Maras LadislavJAMES6301:15:45-
57M50356642Słomka AndrzejTKKF HADES Mikołów6001:15:50-
58M50357611Rebroš JánKKM Čadca5901:15:51-
10W3535862Orian AnnaSzT \ORIAN-SHOW\ Zdzieszowice7501:15:56-
11M70359552Kurek EdwardSaturn Katowice3901:15:59-
7W55360378Stone AnneCosmic Hill Bashers5201:16:04-
59M50361645Pytkowski MarekLechici Zielonka5601:16:08-
38M60362471Czysty Zenonksmaraton Ostrów Wielkopolski4701:16:24-
26M3536349Krajewski ArturWild Runner Team.pl7401:16:24-
1W65364515Schmittner GerlindeTV Ochsenfurt4501:16:26-
6M75365558Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:16:31-
12M65366575Florjancic IvanSD Medicus-Ljubljana4101:16:44-
8W55367418Vrbnjak JelkaTS Radenska5101:16:45-
70M45368205Cierzniewski DariuszLegnica6501:16:47-
46M55369369Madej JózefZadyszka Oświęcim5101:16:47-
11W45370274Ivanovičová JarkoKKM-Čadca6101:16:54-
4W60371424Grabska RenataRuch dla zdrowia Rzeszów5001:17:14-
47M55372336Marko PavolKKM-Čadca5301:17:18-
48M55373362Ptak ZbigniewPK Therma Bielsko-Biała5201:17:27-
2W65374512Bauer LeniLC Aichach4501:17:30-
60M50375621Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostele5901:17:40-
12M70376537Zippenfenig FranzSKVG Pottenbrunn3701:18:03-
13M70377539Taylor PeterCumberland Fell Runners3901:18:06-
3W65378514Prymakowska BarbaraSokół Tarnów4301:18:09-
13M65379525Fiamin IvanA O Slavia STU Bratislava4101:18:26-
27M3538041Byczek MarcinLublin7201:18:35-
18W50381656Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:43-
2W70382554Turosz ZofiaLeżajsk3801:19:17-
14M65383524Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:19:17-
39M60384439Nolz GüntherUnion Traismauer4801:19:24-
9W55385382Jäger GertrudTV Geiselhöring5501:19:38-
15M65386522Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4401:19:45-
11W40387120Bochenek MariaLKS Pogórze /Skoczów6501:20:05-
19W50388651Płotek HalinaZDW Głubczyce5801:20:16-
71M45389228Tengattini EzioAtletica Paratico6101:20:17-
20W50390670Pletzer BettinaTSV Frickenhausen6001:20:25-
21W50391681Zucchi AnnaMandello-gptalamona5601:20:53-
61M50392614Nesfeder MarkTeam USA5801:20:59-
10W55393376Mottram JaneCumberland Fell Runners5401:21:10-
72M45394244Tovar LuisCANTV6301:21:17-
49M55395365Wardęga HieronimLechici Zielonka5201:21:48-
50M55396318Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:22:07-
12W40397123Biasolo NathaleAtletica Mariano6501:22:09-
73M45398164Faron Januszvisegrad Maraton Rytro6501:22:13-
62M50399231Litvaj PavolBS Tatran Turany6401:22:29-
22W50400602Żmudzka GrażynaAWF Gdańsk5901:22:47-
12W45401265Cichopek BożenaTKKF HADES Mikołów6401:23:03-
51M55402360Płotek KrzysztofKRUS Głubczyce5201:23:18-
13W45403271Larmour PaulineCosmic Hillbashers6501:23:20-
40M60404474Żywioł TomaszCieszyn4601:23:26-
5W60405425Turowska KrystynaJelenia Góra4601:23:37-
74M45406206Sondej WiesławCARS-POL Sokołów Małopolski6201:23:43-
75M45407204Kudełka JanuszBydgoszcz6301:23:45-
41M60408454Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:23:56-
14M70409542McAndrews RobertColorado Springs3901:24:23-
11W55410377Rogantini ZitaGP Valchiavenna5001:24:28-
7M75411569Łopatka KazimierzChorzów3501:24:37-
14W45412279Pleasance JoanneThirsk and Sowerby Harriers6401:24:42-
42M60413447Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:24:47-
12W55414379Spišková ValériaPegas Remata5401:25:06-
15W45415174Zaręba JolantaRzeszów6501:25:28-
1W75416555Marcibálová MáriaSlovakia Mountain Running Team3401:25:31-
43M60417478Zasada MichałWarszawa4901:25:31-
63M50418622Mařík JiříEKOFAS Ostrava5501:26:01-
64M50419298Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:26:09-
44M60420476Łogiewa AndrzejKB Jóżefinka Katowice5001:26:18-
76M45421199Buczak JarosławKL Pondzie Pińczów6201:26:28-
4W65422571Pączko Lidiaski-Kraków4301:26:40-
65M50423282Haśkiewicz StanisławKrs Mors Jastrzębie Zdrój5501:26:58-
8M75424556Vlada StevanovicVETERAN3401:26:59-
52M55425363Wiśniewski MarianSzczecin5401:27:19-
16M65426521Morgan DavidCumberland Fell Runners4401:27:31-
15M70427540Watson StephenCumberland Fell Runners4001:27:39-
13W55428385Majdan HelenaSzczecin5201:28:56-
53M55429345Cortinovis MicheleAtletica Paratico5301:30:03-
16M70430548Deuss PeterVfL Waldkaiburg3701:30:58-
9M75431560Menarry AlexanderDurham Fell Runners3201:31:06-
17M70432574Trontelj MiroAK Koper4001:31:25-
10M75433578Hajro AntonBaník Sebedražie3501:34:19-
16W45434264Chyłek JolantaSzkoła Tańca Orian Show6101:34:31-
45M60435440Setunský OldřichŠK Houštka4801:34:32-
13W40436124Fiur HeikeTSG Schnaitheim7001:34:59-
11M75437557Duffy PeterNorthern Veterans AC3501:35:01-
14W40437122Piłatowska BeataKRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój6801:35:01-
42M40439100Bochenek JacekSkoczów6801:36:13-
46M60440477Zieliński KazimierzWSB Cytadela4801:36:24-
12M75441566Krämer TheodorSV Ramsthal3501:36:33-
5W65442511Robinson BrendaRochdale Harriers4301:36:59-
13M75443559Horst LinkeNLLB Cottbus3201:37:43-
14W55444416Cattelan GrazianaIdeal Door Libertas Gen. Biagio5401:38:24-
43M40445144Grznar MilošSK Bziny6701:38:35-
6W65446513Anderson Annosmic Podstrunnic Club Aberdeen Scotlan4401:38:47-
17M65447531Pikulski MieczysławKL Pondzie Pińczów4301:38:51-
14M75448567Węgrzycki WiesławKL Pondzie Pińczów3301:38:58-
54M55449370Bajer AndrzejKRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój5401:43:25-
15M75450573Dolenc PoldeTS Radenska3101:44:33-
16M75451568Babiak WładysławLKS Iskra -Bagietka Jaszkowa Dolna3401:44:57-
15W55452419Slavica NetaVETERAN5001:45:37-
66M50453110Regner ManuelTSG Schnaitheim5601:45:38-
18M65454526Dzuroška VladimírKTK Liptovsky Mikuláš4201:47:10-
67M50455638Masłyk JanKraków5701:51:34-
23W50456657Skoneczny DanutaKRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój5801:54:06-
68M5045726Kučera PetrSK salix Grymov5701:54:53-
17W45458277Meffan WendyAthletics Nelson6001:58:35-
7W65459572Hocevar-Tronteli SilvaAK Koper4302:08:30-
1M80460535Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Kálové2702:11:08-
1W80461534Nicolaev XeniaChisinau2703:02:36-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód