Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh demokracie O POHÁR ING. HANY ORGONÍKOVÉ

30.5.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh demokracie O POHÁR ING. HANY ORGONÍKOVÉ
  • datum konání: 30.5.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTJ Hradec Králové a TJ LIGA 100 Hradec Krá

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.5.2014Běh demokracie o pohár Ing. Hany Orgoníkové97

Statistika závodu Běh demokracie O POHÁR ING. HANY ORGONÍKOVÉ

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 97

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Frýdl Miroslav642
Culka Václav352
Jantsch Vítězslav352
Doležal Stanislav382
Čivrný Jiří802
Nečas Josef582
Kraus Václav642
Kozáková Denisa792
Sedlák Jiří582
Javůrek Jiří482
Pechek František532
Groh Stanislav462
Klimeš Jiří612
Kalenda Otakar842
Jirásková Eva642
Goldbach Václav502
Khom Lukáš802
Vacková Hana562
Jelínek Matěj422
Krajč Zdeněk542
Čepelka Oldřich482
Vašíček Martin712
Ďoubal Stanislav752

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 4)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Čivrný JiříSK Nové Město8000:33:20-
2MA321Havelka JanTJ Maratonstavc Úpice7900:34:11-
3MA565Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:35:04-
4MA839Čejka BořivojKRB Chrudim8000:38:09-
5MA1055Drbal VáclavSlavkov u Brna8500:38:22-
6MA2357Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:42:01-
7MA2831Habr LukášKoha Náchod7800:43:25-
8MA3550Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:45:29-
9MA4836Holan PetrDDOJP Praha8000:50:53-
10MA5363Kalenda OtakarČSSD Hradec Králové8400:54:53-
11MA5735Holanová BarboraDDOJP Praha8200:58:22-
12MA6052Khom LukášHradec Králové8001:02:57-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB214Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:34:03-
2MB420Uchytil MilanKPA Pardubice7400:34:28-
3MB63Doucha JiříStart Náchod7100:37:12-
4MB1527Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:39:52-
5MB2530Kraus JiříKoha Náchod7500:42:52-
6MB2762Lisý PavelHradec Králové6600:43:14-
7MB298Valtera PetrHradec Králové6700:43:42-
8MB4060Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:47:20-
9MB4345Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:48:26-
10MB5951Ďoubal StanislavHradec Králové7501:01:05-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1118Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:38:28-
2MC124Vanta JiříTC Dobruška6200:38:40-
3MC1419Klimeš JiříAC Náchod6100:39:41-
4MC1622Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:57-
5MC226Křováček JaromírTJ Liga 100 Hradec Králové6000:41:45-
6MC3643Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:45:56-
7MC3956Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:16-
8MC4244Sedlák JiříCycloKraus Přelouč5800:47:50-
9MC5067Macek IvanHradec Králové6500:52:17-
10MC6264Frýdl MiroslavHradec Králové6401:15:30-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD925Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:14-
2MD1317Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:39:24-
3MD1728Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:40:06-
4MD1910Bříza VladimírKRB Chrudim5100:40:14-
5MD2016Brožek RadmilKRB Chrudim5400:41:31-
6MD2146Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:34-
7MD2633Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:42:56-
8MD325Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:53-
9MD3454Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:45:26-
10MD3861Krajč ZdeněkTrutnov5400:46:28-
11MD4458Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:48:45-
12MD457Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:52-
13MD5853Čepelka OldřichTima Liberec4800:58:57-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME332Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:45:22-
2ME3729Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:57-
3ME4723Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:08-
4ME5211Vorel MilanSlatiňany4000:53:20-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF5415Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:55:10-
2MF5637Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:55:35-
3MF6112Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3501:05:04-
4MF6340Soukup JiříLiga 100 Hradec Kálové2701:18:35-
Ženy A let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1859Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:40:11-
2ZA2424Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:42:39-
3ZA3041Čejková VěraKRB Chrudim8100:44:14-
4ZA4113Češíková EliškaSK Slatiňany8800:47:21-
5ZA4934Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:51:25-
Ženy B 35 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB748Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:30-
2ZB3132Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:25-
3ZB4647Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:49:01-
4ZB511Vacková HanaSK Hronov5600:52:38-
5ZB5538Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:55:11-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Čivrný JiříSK Nové Město8000:33:20-
1MB214Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:34:03-
2MA321Havelka JanTJ Maratonstavc Úpice7900:34:11-
2MB420Uchytil MilanKPA Pardubice7400:34:28-
3MA565Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:35:04-
3MB63Doucha JiříStart Náchod7100:37:12-
1ZB748Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:30-
4MA839Čejka BořivojKRB Chrudim8000:38:09-
1MD925Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:14-
5MA1055Drbal VáclavSlavkov u Brna8500:38:22-
1MC1118Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:38:28-
2MC124Vanta JiříTC Dobruška6200:38:40-
2MD1317Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:39:24-
3MC1419Klimeš JiříAC Náchod6100:39:41-
4MB1527Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:39:52-
4MC1622Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:57-
3MD1728Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:40:06-
1ZA1859Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:40:11-
4MD1910Bříza VladimírKRB Chrudim5100:40:14-
5MD2016Brožek RadmilKRB Chrudim5400:41:31-
6MD2146Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:34-
5MC226Křováček JaromírTJ Liga 100 Hradec Králové6000:41:45-
6MA2357Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:42:01-
2ZA2424Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:42:39-
5MB2530Kraus JiříKoha Náchod7500:42:52-
7MD2633Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:42:56-
6MB2762Lisý PavelHradec Králové6600:43:14-
7MA2831Habr LukášKoha Náchod7800:43:25-
7MB298Valtera PetrHradec Králové6700:43:42-
3ZA3041Čejková VěraKRB Chrudim8100:44:14-
2ZB3132Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:25-
8MD325Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:53-
1ME332Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:45:22-
9MD3454Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:45:26-
8MA3550Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:45:29-
6MC3643Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:45:56-
2ME3729Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:45:57-
10MD3861Krajč ZdeněkTrutnov5400:46:28-
7MC3956Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:16-
8MB4060Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:47:20-
4ZA4113Češíková EliškaSK Slatiňany8800:47:21-
8MC4244Sedlák JiříCycloKraus Přelouč5800:47:50-
9MB4345Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:48:26-
11MD4458Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:48:45-
12MD457Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:52-
3ZB4647Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:49:01-
3ME4723Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:08-
9MA4836Holan PetrDDOJP Praha8000:50:53-
5ZA4934Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:51:25-
9MC5067Macek IvanHradec Králové6500:52:17-
4ZB511Vacková HanaSK Hronov5600:52:38-
4ME5211Vorel MilanSlatiňany4000:53:20-
10MA5363Kalenda OtakarČSSD Hradec Králové8400:54:53-
1MF5415Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:55:10-
5ZB5538Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:55:11-
2MF5637Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:55:35-
11MA5735Holanová BarboraDDOJP Praha8200:58:22-
13MD5853Čepelka OldřichTima Liberec4800:58:57-
10MB5951Ďoubal StanislavHradec Králové7501:01:05-
12MA6052Khom LukášHradec Králové8001:02:57-
3MF6112Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3501:05:04-
10MC6264Frýdl MiroslavHradec Králové6401:15:30-
4MF6340Soukup JiříLiga 100 Hradec Kálové2701:18:35-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód