Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svin(n)ský kros

22.8.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Svin(n)ský kros
  • datum konání: 22.8.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk TT, sportsite.cz, ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Horní hřiště ve Svinné (Zhoř 59)

Přihlášky

v místě startu od 9:00 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

mládež 20 Kč
dospělí 50 Kč

Popis tratě

délka: 200 m - 6 km
smíšený povrch

Ceny pro vítěze

dle možností organizátorů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Dudek
tel. 723 532 673
email milandudek@holice.net

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.sportsite.cz

E-mailová adresa

info@sportsite.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Svin(n)ský kros

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší (trať 60 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2279Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:00:12105,62
2Ž2331Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:00:12105,27
3Ž2070Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:1289,10
4Ž2750Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:1388,05
5Ž2922Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:00:1387,52
6Ž21165Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:1471,35
7Ž21362Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:1469,95
8Ž21439Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:1553,60
9Ž2044Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:1717,93
10Ž2010Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:1717,40
11Ž201Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:180,35
12Ž2043Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:210,00
Žáci nejmladší (trať 60 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2167Hovorka VojtěchAtletika Jaroměř0100:00:11111,48
2M2464Kavín MichaelSebranice0100:00:1294,34
3M2546Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:1394,17
4M2611Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:00:1393,66
5M2856Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:1393,14
6M2980Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:00:1392,80
7M21133Němec JanAtletika Jaroměř0200:00:1477,04
8M207Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:00:1476,18
9M2014Martinec OndřejTT Nový Věk0300:00:1476,01
10M208Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:1559,55
11M2042Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:1558,53
12M2066Hovorka MatoušAtletika Jaroměř0400:00:1642,42
13M2057Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:1642,07
14M205Gabeiš Dominik ArturHelvíkovice0500:00:1641,56
15M21520Vondra JanČeská Třebová0200:00:1725,62
16M2061Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:1724,76
17M2073Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:187,46
18M2078Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:200,00
19M2076Brychta JakubChoceň0800:00:210,00
Žáci mladší (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:01:32113,65
2M3455Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:4293,20
3M353Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:01:4293,14
4M3630Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:01:4391,12
5M384Sviták PavelŽamberk9900:01:4684,91
6M3971Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:4782,85
7M31128Miler AdamAtletika Jaroměř0000:01:4978,73
8M31338Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:5174,72
9M3156Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:5370,56
10M3162Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:01:5468,62
11M31929Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:01:5566,45
12M32086Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:5664,46
13M32136Kolomý AdamLanškroun0000:01:5860,31
Žákyně mladší (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3254Faltusová KateřinaAtletika Jablonné9900:01:36108,06
2Ž3326Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:01:4298,04
3Ž3724Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:01:4493,90
4Ž31023Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:01:4885,92
5Ž31269Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:5082,01
6Ž31445Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:5277,97
7Ž31751Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:5473,89
8Ž31827Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:01:5571,93
9Ž32288Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:5963,99
10Ž32353Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:0062,05
11Ž32452Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:0061,91
Žákyně mladší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM219Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:12110,84
2ŽM496Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:18104,93
3ŽM889Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:3984,24
4ŽM948Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:5766,50
Žáci mladší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM132Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:07107,88
2MM347Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:1797,60
3MM521Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:2094,52
4MM674Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:3183,22
5MM734Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:03:3282,19
Žákyně starší (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS582Průšová RadkaTJ Svitavy9600:07:59115,77
2ŽS618Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Podkrkonoší9600:08:4697,69
3ŽS785Krátká HanaLanškroun9500:09:1586,54
Žáci starší (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS198Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:31107,07
2MS29Lakota AntonínAC Choceň9500:06:4799,18
3MS337Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:06:5893,75
4MS459Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:0590,30
Dorostenci (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD191Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:39103,38
2MD249Divíšek JanNový Věk TT9300:11:0196,62
Dorostenky (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD315Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:12:22118,58
2ŽD490Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:14:5481,42
Junioři (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ594Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:20:12-
2MJ18150Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:21:55-
3MJ2677Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:53-
4MJ29128Živný MarekOrel Orlice9100:23:48-
Muži B (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6115Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:16-
2MB8105Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:39-
3MB14124Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:06-
4MB15134Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:15-
5MB17145Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:52-
6MB30149Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:58-
7MB4513Metelka PavelSokol Hradec Králové6800:26:40-
8MB5375Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:28:27-
9MB5963Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:49-
Muži C (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1097Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:48-
2MC25119Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:22:15-
3MC32120Bombera JiříMoravská Třebová5500:24:19-
4MC36113Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:52-
5MC44140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:35-
6MC48106Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:45-
7MC51107Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:20-
8MC58132Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:29:36-
9MC6460Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:30:35-
Muži D (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD28101Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:18-
2MD37108Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:20-
3MD40121Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:07-
4MD720Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:17-
Muži E (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5584Janeček JaroslavSABZO Praha4000:29:04-
2ME6035Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:07-
3ME61116Bielčik JindřichLichkov4000:30:10-
4ME76126Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:06-
Juniorky (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4695Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:06-
2ŽJ5625Hrdličková NelaLomnice nad Popelkou9100:29:06-
3ŽJ6858Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:32:18-
Ženy A (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA31111Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:03-
2ZA34146Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:24:36-
3ZA52103Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:21-
4ZA54117Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:28:40-
5ZA5740Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:30-
6ZA65122Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:30:43-
7ZA73136Leszczynska DominikaULKS Bystrzica Klodzka8400:34:50-
8ZA74148Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:35:01-
Ženy B (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1312Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:56-
2ZB49133Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:55-
3ZB5068Šuberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:09-
4ZB6692Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:34-
5ZB70141Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:55-
Ženy C (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC41129Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:12-
2ŽC6283Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:15-
3ŽC6799Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:32:03-
4ŽC69112Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:32:51-
5ŽC71114Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:33:19-
6ŽC7587Šternerová HanaHradec Králové6300:38:47-
Trať 60 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2167Hovorka VojtěchAtletika Jaroměř0100:00:11111,48
1Ž2279Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:00:12105,62
2Ž2331Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:00:12105,27
2M2464Kavín MichaelSebranice0100:00:1294,34
3M2546Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:1394,17
4M2611Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:00:1393,66
4Ž2750Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:1388,05
5M2856Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:1393,14
5Ž2922Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:00:1387,52
6M2980Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:00:1392,80
7M21133Němec JanAtletika Jaroměř0200:00:1477,04
6Ž21165Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:1471,35
7Ž21362Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:1469,95
8Ž21439Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:1553,60
15M21520Vondra JanČeská Třebová0200:00:1725,62
Trať 450 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:01:32113,65
1Ž3254Faltusová KateřinaAtletika Jablonné9900:01:36108,06
2Ž3326Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:01:4298,04
2M3455Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:4293,20
3M353Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:01:4293,14
4M3630Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:01:4391,12
3Ž3724Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:01:4493,90
5M384Sviták PavelŽamberk9900:01:4684,91
6M3971Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:4782,85
4Ž31023Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:01:4885,92
7M31128Miler AdamAtletika Jaroměř0000:01:4978,73
5Ž31269Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:5082,01
8M31338Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:5174,72
6Ž31445Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:5277,97
9M3156Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:5370,56
10M3162Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:01:5468,62
7Ž31751Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:5473,89
8Ž31827Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:01:5571,93
11M31929Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:01:5566,45
12M32086Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:5664,46
13M32136Kolomý AdamLanškroun0000:01:5860,31
9Ž32288Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:5963,99
10Ž32353Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:0062,05
11Ž32452Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:0061,91
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM132Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:07107,88
1ŽM219Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:12110,84
2MM347Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:1797,60
2ŽM496Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:18104,93
3MM521Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:2094,52
4MM674Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:3183,22
5MM734Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:03:3282,19
3ŽM889Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:3984,24
4ŽM948Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:5766,50
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS198Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:31107,07
2MS29Lakota AntonínAC Choceň9500:06:4799,18
3MS337Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:06:5893,75
4MS459Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:0590,30
1ŽS582Průšová RadkaTJ Svitavy9600:07:59115,77
2ŽS618Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Podkrkonoší9600:08:4697,69
3ŽS785Krátká HanaLanškroun9500:09:1586,54
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD191Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:39103,38
2MD249Divíšek JanNový Věk TT9300:11:0196,62
1ŽD315Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:12:22118,58
2ŽD490Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:14:5481,42
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:57-
2MA293Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:11-
3MA3143Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:28-
4MA4123Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:45-
1MJ594Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:20:12-
1MB6115Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:16-
5MA7127Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:20:26-
2MB8105Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:39-
6MA9135Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:20:45-
1MC1097Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:48-
7MA11139Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:20:51-
8MA12144Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:20:53-
1ZB1312Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:56-
3MB14124Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:06-
4MB15134Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:15-
9MA16102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:36-
5MB17145Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:52-
2MJ18150Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:21:55-
10MA19130Bielčik PetrISRT7100:21:59-
11MA20125Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:00-
12MA2116Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:01-
13MA22131Maťátko DanielBOAT Club Dolní Čermná8600:22:10-
14MA23110Doleček JosefVencl Tým7900:22:13-
15MA24109Mrklovský MiroslavStalak Rychnov nad Kněžnou7200:22:14-
2MC25119Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:22:15-
3MJ2677Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:53-
16MA27104Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:22:54-
1MD28101Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:18-
4MJ29128Živný MarekOrel Orlice9100:23:48-
6MB30149Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:58-
1ZA31111Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:03-
3MC32120Bombera JiříMoravská Třebová5500:24:19-
17MA33137Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:24:23-
2ZA34146Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:24:36-
18MA3541Stříhavka JindřichAC Choceň7100:24:44-
4MC36113Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:52-
2MD37108Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:20-
19MA3881Boháč JaroslavPolička8500:25:28-
20MA39138Gregora ZdenekLanškroun7300:25:36-
3MD40121Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:07-
1ŽC41129Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:12-
21MA42142Marhold LubošChoceň7700:26:19-
22MA4372Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:20-
5MC44140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:35-
7MB4513Metelka PavelSokol Hradec Králové6800:26:40-
1ŽJ4695Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:06-
23MA47100Jaško MichalSDH Svinná7500:27:27-
6MC48106Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:45-
2ZB49133Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:55-
3ZB5068Šuberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:09-
7MC51107Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:20-
3ZA52103Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:21-
8MB5375Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:28:27-
4ZA54117Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:28:40-
1ME5584Janeček JaroslavSABZO Praha4000:29:04-
2ŽJ5625Hrdličková NelaLomnice nad Popelkou9100:29:06-
5ZA5740Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:30-
8MC58132Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:29:36-
9MB5963Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:49-
2ME6035Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:07-
3ME61116Bielčik JindřichLichkov4000:30:10-
2ŽC6283Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:15-
24MA63147Kuďousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:30:17-
9MC6460Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:30:35-
6ZA65122Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:30:43-
4ZB6692Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:34-
3ŽC6799Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:32:03-
3ŽJ6858Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:32:18-
4ŽC69112Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:32:51-
5ZB70141Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:55-
5ŽC71114Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:33:19-
4MD720Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:17-
7ZA73136Leszczynska DominikaULKS Bystrzica Klodzka8400:34:50-
8ZA74148Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:35:01-
6ŽC7587Šternerová HanaHradec Králové6300:38:47-
4ME76126Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:06-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 10%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 30%
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
64%

Názory na závod

Zdravím,nemohu nereagovat na bodové hodnocení nejml.děvčat a to poměr bodů prvních dvou závodnic a pak dále ostatních závodnic.........
kvetapa

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód