Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Nasavrk

11.4.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Nasavrk
  • datum konání: 11.4.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 15-39 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA197Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:51:13-
2MA22Čivrný JiříSK Semily8000:51:18-
3MA41Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:52:24-
4MA5129Havelka JanMaratonstav Úpice7900:53:12-
5MA83Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:53:38-
6MA104Musil JiříMK Hlinsko7200:54:31-
7MA1135Beránek JiříISRT8300:55:39-
8MA12103Vařeka MartinAC Pardubice9100:56:31-
9MA1319Mocek TomášAC Pardubice7900:57:54-
10MA147Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:58:26-
11MA1716Lorenčík AlešChrudim7300:59:24-
12MA1832Doucha JiříTJ Start Náchod7100:59:29-
13MA198Čejka BořivojKRB Chrudim8000:59:31-
14MA2434Alexa JaroslavMFT7401:01:03-
15MA25125Kalvoda JanKlánovice7701:02:19-
16MA2620Maier LukášKRB Chrudim7801:02:29-
17MA276Kulhavý DavidAFK Ostřešany7701:02:44-
18MA28114Heller TomášHradec Králové8101:02:52-
19MA2995Pokorný JosefHodonín9201:03:07-
20MA325Moučka MarekSK Znouzecnost7501:03:58-
21MA339Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7201:04:08-
22MA3499Bubáček FilipVSK FTVS8101:04:40-
23MA3531Dubský RomanSK Přibyslav7801:04:42-
24MA3615Zavacký FilipDolní Smokovec8801:05:22-
25MA4624Novák PavelKRB Chrudim8101:06:34-
26MA4813Moravec KamilSK Kyšperk7601:07:22-
27MA4929Sedlmayer JiříBílý Kostelec nad Nisou7201:07:35-
28MA5025Lísa MiroslavBezděkov8001:07:58-
29MA5126Sedláček TomášBT2000 Moravská Třebová7101:08:23-
30MA5296Malý OndřejKroměříž8501:08:29-
31MA5494Siročák MarekMK Seitl Ostrava7201:08:56-
32MA6098Furman AlexandrTeplice8101:11:29-
33MA6423Cach JosefHO Škrovád7301:12:44-
34MA65119Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7801:12:50-
35MA6830Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7101:13:15-
36MA7112Novák PetrChrudim7801:14:03-
37MA7814Kříž JanPardubice7101:15:40-
38MA80115Zita DušanŠkrtiči z východu7601:15:54-
39MA85120Bečka MartinCafe Bajer Pardubice7801:17:47-
40MA91124Vlasák RadekChrudim8901:19:12-
41MA96126Dymák PavelBošov7601:22:38-
42MA9717Maier RichardSKP Kutná Hora7301:23:12-
42MA9733Maier PetrCirlibaba Šumperk7401:23:12-
44MA10011Nasku PetrVeselí nad Moravou7501:25:12-
45MA107118Heřmánek PavelTJ Dobrovolní hasiči Hradiště8001:32:16-
46MA11136Ilavský Milan \ing.Pardubice7101:48:22-
Muži B 40-49 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB637Čotov IvanSC Marathon Plzeň6600:53:31-
2MB738Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:53:35-
3MB947Tichý FrantišekVelo servis Team Havlíčkuv Brod6600:53:43-
4MB15121Flaks JanAC Nýřany6200:58:31-
5MB2041Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:59:44-
6MB2340Šourek KarelJR Running sport6501:00:27-
7MB30111Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6301:03:29-
8MB39127Šetefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6201:05:51-
9MB4550Benda OldřichIvančice6101:06:24-
10MB57108Vařeka KarelŽamberk6501:10:45-
11MB63109Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:12:24-
12MB66130Šilar TomášSK Staročernsko6301:12:51-
13MB6942Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:13:20-
14MB7648Rigler MartinČebín6701:15:16-
15MB7944Dočkal PetrLipec7001:15:49-
16MB8639Frýdl MiroslavHradec Králové6401:17:57-
17MB9343Šolc Martin-6801:21:32-
18MB10346Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:26:31-
19MB105122Masařík PetrČD Bohumín6601:27:44-
20MB10849Petráň MichalJR Running Sport Nasavrky6601:32:49-
Muži C 50-59 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC352Smrčka MilošBK Říčany5400:52:11-
2MC16112Civrný JiříSlovan Liberec5300:59:09-
3MC21128Schaffer PetrMlýn Janderov6000:59:55-
4MC2293Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:00:18-
5MC3158Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:03:44-
6MC3763Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:05:35-
7MC4060Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:05:57-
8MC4168Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:06:12-
9MC42104Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:06:15-
10MC4364Vodička JiříTJ Sokol Maleč5301:06:23-
11MC5567Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:09:03-
12MC5661Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:09:10-
13MC6755Albrecht VáclavSK ČNB Hradec Králové5901:13:06-
14MC7262Lechner JanVLK Samotář5801:14:15-
15MC7365Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:14:25-
16MC7454Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:14:40-
17MC8492Baloun MilanSokol Lípa5501:17:22-
18MC87100Duben LubošKvětinov6001:18:11-
19MC89131Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:18:59-
20MC94113Leszkow JosefMK Hlinsko5101:21:36-
21MC10156Horák VáclavLipčany5601:26:05-
22MC10491Wiener OtakarBike club Dobříš5601:27:08-
23MC106132Bujnoch OldřichHotel Bujnoch5601:31:41-
24MC108107Brouček LiborSlatiňany5901:32:49-
25MC11059Bernardy JanBrno5701:40:22-
Muži D 60-69 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3871Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:05:43-
2MD4770Vodička JanMK Radslavice4501:06:40-
3MD5369Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:08:43-
4MD62102Červ MiloslavAtletika Polička5001:12:16-
5MD7572Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:14:48-
6MD83110Machálek JosefSokol Vilémovice5001:17:14-
7MD9273Boháč KarelLigo 2000 Tábor4701:19:46-
Muži E 70 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME70117Novák ZdeněkBV Jihlava3901:13:48-
2ME9078Doležal StanislavBK Pardubice3801:19:05-
3ME9577Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3501:21:40-
4ME9976Kousal OldřichSK Přerov3801:23:40-
5ME10275Vorel MilanSlatiňany4001:26:26-
6ME11279Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:51:18-
7ME113116Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:52:56-
8ME114133Cahel PavelSokol Brno3801:54:06-
Ženy A 15-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5982Čejková VěraKRB Chrudim8101:11:08-
2ZA6183Müllerová SoňaSC Marathon Plzeň8901:11:35-
3ZA8284Novotná DagmarTURBO Chotěboř9001:16:17-
Ženy B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5885Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:10:49-
Ženy C 45 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC43106Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:23-
2ŽC7787Kováříková PavlaKRB Chrudim5501:15:23-
3ŽC8190Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:16:05-
4ŽC8888Breburdová HanaMK Kladno6101:18:46-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA197Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:51:13-
2MA22Čivrný JiříSK Semily8000:51:18-
1MC352Smrčka MilošBK Říčany5400:52:11-
3MA41Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:52:24-
4MA5129Havelka JanMaratonstav Úpice7900:53:12-
1MB637Čotov IvanSC Marathon Plzeň6600:53:31-
2MB738Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:53:35-
5MA83Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:53:38-
3MB947Tichý FrantišekVelo servis Team Havlíčkuv Brod6600:53:43-
6MA104Musil JiříMK Hlinsko7200:54:31-
7MA1135Beránek JiříISRT8300:55:39-
8MA12103Vařeka MartinAC Pardubice9100:56:31-
9MA1319Mocek TomášAC Pardubice7900:57:54-
10MA147Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:58:26-
4MB15121Flaks JanAC Nýřany6200:58:31-
2MC16112Civrný JiříSlovan Liberec5300:59:09-
11MA1716Lorenčík AlešChrudim7300:59:24-
12MA1832Doucha JiříTJ Start Náchod7100:59:29-
13MA198Čejka BořivojKRB Chrudim8000:59:31-
5MB2041Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:59:44-
3MC21128Schaffer PetrMlýn Janderov6000:59:55-
4MC2293Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:00:18-
6MB2340Šourek KarelJR Running sport6501:00:27-
14MA2434Alexa JaroslavMFT7401:01:03-
15MA25125Kalvoda JanKlánovice7701:02:19-
16MA2620Maier LukášKRB Chrudim7801:02:29-
17MA276Kulhavý DavidAFK Ostřešany7701:02:44-
18MA28114Heller TomášHradec Králové8101:02:52-
19MA2995Pokorný JosefHodonín9201:03:07-
7MB30111Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6301:03:29-
5MC3158Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:03:44-
20MA325Moučka MarekSK Znouzecnost7501:03:58-
21MA339Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7201:04:08-
22MA3499Bubáček FilipVSK FTVS8101:04:40-
23MA3531Dubský RomanSK Přibyslav7801:04:42-
24MA3615Zavacký FilipDolní Smokovec8801:05:22-
6MC3763Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:05:35-
1MD3871Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:05:43-
8MB39127Šetefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6201:05:51-
7MC4060Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:05:57-
8MC4168Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:06:12-
9MC42104Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:06:15-
10MC4364Vodička JiříTJ Sokol Maleč5301:06:23-
1ŽC43106Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:23-
9MB4550Benda OldřichIvančice6101:06:24-
25MA4624Novák PavelKRB Chrudim8101:06:34-
2MD4770Vodička JanMK Radslavice4501:06:40-
26MA4813Moravec KamilSK Kyšperk7601:07:22-
27MA4929Sedlmayer JiříBílý Kostelec nad Nisou7201:07:35-
28MA5025Lísa MiroslavBezděkov8001:07:58-
29MA5126Sedláček TomášBT2000 Moravská Třebová7101:08:23-
30MA5296Malý OndřejKroměříž8501:08:29-
3MD5369Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:08:43-
31MA5494Siročák MarekMK Seitl Ostrava7201:08:56-
11MC5567Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:09:03-
12MC5661Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:09:10-
10MB57108Vařeka KarelŽamberk6501:10:45-
1ZB5885Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:10:49-
1ZA5982Čejková VěraKRB Chrudim8101:11:08-
32MA6098Furman AlexandrTeplice8101:11:29-
2ZA6183Müllerová SoňaSC Marathon Plzeň8901:11:35-
4MD62102Červ MiloslavAtletika Polička5001:12:16-
11MB63109Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:12:24-
33MA6423Cach JosefHO Škrovád7301:12:44-
34MA65119Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7801:12:50-
12MB66130Šilar TomášSK Staročernsko6301:12:51-
13MC6755Albrecht VáclavSK ČNB Hradec Králové5901:13:06-
35MA6830Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7101:13:15-
13MB6942Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:13:20-
1ME70117Novák ZdeněkBV Jihlava3901:13:48-
36MA7112Novák PetrChrudim7801:14:03-
14MC7262Lechner JanVLK Samotář5801:14:15-
15MC7365Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:14:25-
16MC7454Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:14:40-
5MD7572Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:14:48-
14MB7648Rigler MartinČebín6701:15:16-
2ŽC7787Kováříková PavlaKRB Chrudim5501:15:23-
37MA7814Kříž JanPardubice7101:15:40-
15MB7944Dočkal PetrLipec7001:15:49-
38MA80115Zita DušanŠkrtiči z východu7601:15:54-
3ŽC8190Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:16:05-
3ZA8284Novotná DagmarTURBO Chotěboř9001:16:17-
6MD83110Machálek JosefSokol Vilémovice5001:17:14-
17MC8492Baloun MilanSokol Lípa5501:17:22-
39MA85120Bečka MartinCafe Bajer Pardubice7801:17:47-
16MB8639Frýdl MiroslavHradec Králové6401:17:57-
18MC87100Duben LubošKvětinov6001:18:11-
4ŽC8888Breburdová HanaMK Kladno6101:18:46-
19MC89131Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:18:59-
2ME9078Doležal StanislavBK Pardubice3801:19:05-
40MA91124Vlasák RadekChrudim8901:19:12-
7MD9273Boháč KarelLigo 2000 Tábor4701:19:46-
17MB9343Šolc Martin-6801:21:32-
20MC94113Leszkow JosefMK Hlinsko5101:21:36-
3ME9577Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3501:21:40-
41MA96126Dymák PavelBošov7601:22:38-
42MA9733Maier PetrCirlibaba Šumperk7401:23:12-
42MA9717Maier RichardSKP Kutná Hora7301:23:12-
4ME9976Kousal OldřichSK Přerov3801:23:40-
44MA10011Nasku PetrVeselí nad Moravou7501:25:12-
21MC10156Horák VáclavLipčany5601:26:05-
5ME10275Vorel MilanSlatiňany4001:26:26-
18MB10346Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:26:31-
22MC10491Wiener OtakarBike club Dobříš5601:27:08-
19MB105122Masařík PetrČD Bohumín6601:27:44-
23MC106132Bujnoch OldřichHotel Bujnoch5601:31:41-
45MA107118Heřmánek PavelTJ Dobrovolní hasiči Hradiště8001:32:16-
24MC108107Brouček LiborSlatiňany5901:32:49-
20MB10849Petráň MichalJR Running Sport Nasavrky6601:32:49-
25MC11059Bernardy JanBrno5701:40:22-
46MA11136Ilavský Milan \ing.Pardubice7101:48:22-
6ME11279Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:51:18-
7ME113116Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:52:56-
8ME114133Cahel PavelSokol Brno3801:54:06-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód