Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Městem Jarmily Kratochvílové

4.4.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Městem Jarmily Kratochvílové
  • datum konání: 4.4.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A do 39 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA333Blasinski ArturJM Demolex Bardejov7400:49:22-
2MA426Švarc PřemyslAC Baník Stříbro8500:50:11-
3MA542Pelouch LeošISRT7500:50:40-
4MA623Čivrný JiříAC Semily8000:51:16-
5MA740Brychta JiříISRT7400:51:43-
6MA914Uchytil MilanKPA Pardubice7400:52:14-
7MA1015Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:52:38-
8MA1156Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:52:39-
9MA1441Chmelík JosefISRT7300:54:04-
10MA1530Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:54:18-
11MA172Bláha TomášAC Praha 18908100:54:52-
12MA196Beránek JiříISRT B8300:54:56-
13MA209Musil JiříMK Hlinsko7200:55:09-
14MA2155Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:55:26-
15MA2232Váňa KarelAC Čáslav7500:55:28-
16MA2529Herda JanMytreneek cz8300:56:52-
17MA2639Vábr JiříBK Kobyla7100:57:10-
18MA2716Štěpánek MichalProrun Jihlava8000:57:21-
19MA2844Koreček SlavomírAtletika Jihlava8000:57:25-
20MA2931Juřička JiříHK Skála Štoky7600:57:29-
21MA327Bielčik PetrISRT C7100:58:33-
22MA335Čejka BořivojKRB Chrudim8000:59:14-
23MA3557Řípa OndřejPraha8100:59:39-
24MA3936Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7901:00:20-
25MA4237Novák Jan PavelHorní Studenec9101:01:23-
26MA4345Culka VítězslavTurbo Chotěboř8601:01:38-
27MA4511Maier LukášKRB Chrudim7801:02:03-
28MA5013Kyral JanSK Třebechovice p. O.8901:03:10-
29MA5122Malátek AntonínKeňa revival7701:03:11-
30MA534Vavák MichalBK Suchdolští Chtíči8001:03:24-
31MA548Friček JanAC Golčův Jeníkov8001:03:25-
32MA6034Dubský RomanPřibyslav7801:04:20-
33MA6248Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7901:06:01-
34MA6310Novák PavelKRB Chrudim8101:06:35-
35MA6435Kamarád MartinEVIHA NASIA Přibyslav7501:06:41-
36MA6758Král AlešSK Chotěboř7801:07:30-
37MA6812Lebeda JakubIronstars Beroun7201:07:41-
38MA7143Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:08:25-
39MA7451Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7801:08:47-
40MA7546Piskač OndřejSpartak Slatiňany8301:09:17-
41MA7925Valášek OndřejKenia revival7801:10:16-
42MA8019Pojmon LeošPardubice7601:10:31-
43MA8249Taufer JanPardubice7601:11:17-
44MA8654Vavák JindřichKutná Hora7801:12:19-
45MA8750Blabolil JiříGolčův Jeníkov8201:13:02-
46MA9617Vokurka JanTatran Jablonec nad Nisou7501:14:24-
47MA97209Jačková KateřinaSherpa Cumb Praha8101:14:35-
48MA9838Dogaru VasilAC Česká Lípa8101:14:38-
49MA99102Petžílek ZdeněkKRB Chrudim 01:14:58-
50MA10028Dytrych JakubTJ Sokol Golčův Jeníkov9101:16:06-
51MA10152Borský MichalBoot camp8201:16:09-
52MA1041Zvolánek JanChrtíč8501:16:25-
53MA10624Remler JiříKolín7701:17:11-
54MA10753Šmída OldřichTJ Sokol Podlibčany7601:17:12-
55MA1093Sedláček DavidSDH Frýdnava8301:17:19-
56MA11121Ryba AlešPardubice8401:18:58-
58MA11560Ivasienko PetrHK Avir Praha8301:21:24-
59MA11847Luňáček JaroslavMaleč7801:23:48-
60MA12720Brzák JanPolepy7701:32:08-
Muži B 40-49 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB173Štefko RobertAK Kroměříž6800:48:17-
2MB277Novák PavelISRT7000:48:41-
3MB1262Tichý FrantišekVelo servis TeamH. Brod6600:52:59-
4MB1772Fořt MartinSokol Kolín6800:54:52-
5MB3179Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:58:15-
6MB4683Kocourek JanTatran Prachatice6601:02:23-
7MB4776Žanda JanSK Chotěboř6701:02:43-
8MB4875Horný PetrCentrum DDM Ledeč nad Sázavou6901:02:46-
9MB5869Berky JiříSDH Termesivy6201:04:13-
10MB6170Paroulek JaroslavSKP Nymburk7001:04:41-
11MB7282Houžvička IvanTTC Český Brod6801:08:32-
12MB8468Miler VáclavSokol Kolín6201:11:32-
13MB8564Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:11:47-
14MB8961Kovařík Jan-6601:13:07-
15MB9474Kašparec PetrČeská Lípa6201:14:14-
16MB10880Staněk MilanLKenast Pečky6601:17:13-
17MB11063Fenyk PavelPraha6501:17:25-
18MB11378Vlasák OttoKřesetice6201:19:18-
19MB124226Uhlířová Barbora IsatoČeské Budějovice6801:27:00-
20MB12881Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:33:58-
21MB13265Bílek LubošHavlíčkův Brod6401:46:42-
Muži C 50-59 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8103Smrčka MilošBK Říčany5400:51:57-
2MC13117Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5800:53:17-
3MC16119Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:54:27-
4MC23110Siegel JosefAC Choceň5800:56:10-
5MC34126Schaffer PetrMlýn Janderov6000:59:16-
6MC37108Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:00:11-
7MC41106Fiedler JanMoravská Slávia Brno5601:00:53-
8MC44122Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:02:00-
9MC49120Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:03:07-
10MC59107Brožek RadmilKRB Chrudim5401:04:17-
11MC65125Vodička JiříSokol Maleč5301:06:47-
12MC69113Chaloupka JiříOrbitt Praha5801:07:58-
13MC70127Havránek VladislavČáslav5601:08:07-
14MC76123Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5901:09:18-
15MC78109Solnička PetrAC Česká Lípa6001:09:54-
16MC81124Kyral ZbyněkSK Třebechovice p. O.6001:11:07-
17MC91167Machálek JosefSokol Vilémovice5001:13:39-
18MC92114Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:13:56-
19MC103115Dunda VáclavPraha 156001:16:24-
20MC117111Horyna MiroslavZahradní Město5401:23:39-
21MC119237Zejda IvoMoravská Slávia Brno5601:24:08-
22MC121104Sobotka BohumilSokol Kolín5401:26:10-
23MC122116Čerešňa DušanKrajné5201:26:51-
24MC131118Krejsa VáclavRentia Praha5201:38:44-
Muži D 60 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD57176Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:04:05-
2MD73175Říha MiroslavSokol Sadská4501:08:42-
3MD95168Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4801:14:22-
4MD105166Doležal VáclavBK Pardubice3801:16:59-
5MD114173Bielčik JindřichLichkov4001:20:49-
6MD116171Řípa MilanAC Čáslav4801:22:55-
7MD120156Vorel MilanSlatiňany4001:25:16-
8MD123169Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:26:58-
9MD126154Doleček FrantišekSlavoj Stará Boleslav4301:29:48-
10MD129177Plešinger StanislavSokol Kolín3801:35:16-
11MD133174Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:58:45-
Ženy A do 34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36202Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:59:48-
2ZA52204Fousková PetraAC Čáslav8101:03:15-
3ZA66206Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8301:07:23-
4ZA77210Králová MichaelaSK Chotěboř7901:09:27-
5ZA90230Čejková VěraKRB Chrudim8101:13:10-
6ZA92208Novotná DagmarTURBO Chotěboř9001:13:56-
7ZA102207Havránková DanielaPSK Olymp Praha8201:16:14-
8ZA125211Vokurková MartaTatran Jablonec nad Nisou7901:27:51-
Ženy B 35 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24223Kamínková PetraAK Olomouc7300:56:27-
2ZB30228Klimešová JanaVSK Praha7000:57:41-
3ZB38224Loskotová GabrielaTimex Multisport Team7501:00:17-
4ZB40229Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6301:00:36-
5ZB55227Fořtová IvetaSokol Kolín7201:03:45-
6ZB56225Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:04-
7ZB83233Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:11:22-
8ZB88222Kováříková PavlaKRB Chrudim5501:13:06-
9ZB130230Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7301:35:56-
57ZB112236Šimánková LenkaJanovec7501:19:17-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB173Štefko RobertAK Kroměříž6800:48:17-
2MB277Novák PavelISRT7000:48:41-
1MA333Blasinski ArturJM Demolex Bardejov7400:49:22-
2MA426Švarc PřemyslAC Baník Stříbro8500:50:11-
3MA542Pelouch LeošISRT7500:50:40-
4MA623Čivrný JiříAC Semily8000:51:16-
5MA740Brychta JiříISRT7400:51:43-
1MC8103Smrčka MilošBK Říčany5400:51:57-
6MA914Uchytil MilanKPA Pardubice7400:52:14-
7MA1015Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:52:38-
8MA1156Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:52:39-
3MB1262Tichý FrantišekVelo servis TeamH. Brod6600:52:59-
2MC13117Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5800:53:17-
9MA1441Chmelík JosefISRT7300:54:04-
10MA1530Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:54:18-
3MC16119Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:54:27-
4MB1772Fořt MartinSokol Kolín6800:54:52-
11MA172Bláha TomášAC Praha 18908100:54:52-
12MA196Beránek JiříISRT B8300:54:56-
13MA209Musil JiříMK Hlinsko7200:55:09-
14MA2155Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:55:26-
15MA2232Váňa KarelAC Čáslav7500:55:28-
4MC23110Siegel JosefAC Choceň5800:56:10-
1ZB24223Kamínková PetraAK Olomouc7300:56:27-
16MA2529Herda JanMytreneek cz8300:56:52-
17MA2639Vábr JiříBK Kobyla7100:57:10-
18MA2716Štěpánek MichalProrun Jihlava8000:57:21-
19MA2844Koreček SlavomírAtletika Jihlava8000:57:25-
20MA2931Juřička JiříHK Skála Štoky7600:57:29-
2ZB30228Klimešová JanaVSK Praha7000:57:41-
5MB3179Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:58:15-
21MA327Bielčik PetrISRT C7100:58:33-
22MA335Čejka BořivojKRB Chrudim8000:59:14-
5MC34126Schaffer PetrMlýn Janderov6000:59:16-
23MA3557Řípa OndřejPraha8100:59:39-
1ZA36202Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:59:48-
6MC37108Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:00:11-
3ZB38224Loskotová GabrielaTimex Multisport Team7501:00:17-
24MA3936Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7901:00:20-
4ZB40229Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6301:00:36-
7MC41106Fiedler JanMoravská Slávia Brno5601:00:53-
25MA4237Novák Jan PavelHorní Studenec9101:01:23-
26MA4345Culka VítězslavTurbo Chotěboř8601:01:38-
8MC44122Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:02:00-
27MA4511Maier LukášKRB Chrudim7801:02:03-
6MB4683Kocourek JanTatran Prachatice6601:02:23-
7MB4776Žanda JanSK Chotěboř6701:02:43-
8MB4875Horný PetrCentrum DDM Ledeč nad Sázavou6901:02:46-
9MC49120Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:03:07-
28MA5013Kyral JanSK Třebechovice p. O.8901:03:10-
29MA5122Malátek AntonínKeňa revival7701:03:11-
2ZA52204Fousková PetraAC Čáslav8101:03:15-
30MA534Vavák MichalBK Suchdolští Chtíči8001:03:24-
31MA548Friček JanAC Golčův Jeníkov8001:03:25-
5ZB55227Fořtová IvetaSokol Kolín7201:03:45-
6ZB56225Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:04-
1MD57176Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:04:05-
9MB5869Berky JiříSDH Termesivy6201:04:13-
10MC59107Brožek RadmilKRB Chrudim5401:04:17-
32MA6034Dubský RomanPřibyslav7801:04:20-
10MB6170Paroulek JaroslavSKP Nymburk7001:04:41-
33MA6248Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7901:06:01-
34MA6310Novák PavelKRB Chrudim8101:06:35-
35MA6435Kamarád MartinEVIHA NASIA Přibyslav7501:06:41-
11MC65125Vodička JiříSokol Maleč5301:06:47-
3ZA66206Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8301:07:23-
36MA6758Král AlešSK Chotěboř7801:07:30-
37MA6812Lebeda JakubIronstars Beroun7201:07:41-
12MC69113Chaloupka JiříOrbitt Praha5801:07:58-
13MC70127Havránek VladislavČáslav5601:08:07-
38MA7143Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:08:25-
11MB7282Houžvička IvanTTC Český Brod6801:08:32-
2MD73175Říha MiroslavSokol Sadská4501:08:42-
39MA7451Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7801:08:47-
40MA7546Piskač OndřejSpartak Slatiňany8301:09:17-
14MC76123Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5901:09:18-
4ZA77210Králová MichaelaSK Chotěboř7901:09:27-
15MC78109Solnička PetrAC Česká Lípa6001:09:54-
41MA7925Valášek OndřejKenia revival7801:10:16-
42MA8019Pojmon LeošPardubice7601:10:31-
16MC81124Kyral ZbyněkSK Třebechovice p. O.6001:11:07-
43MA8249Taufer JanPardubice7601:11:17-
7ZB83233Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:11:22-
12MB8468Miler VáclavSokol Kolín6201:11:32-
13MB8564Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:11:47-
44MA8654Vavák JindřichKutná Hora7801:12:19-
45MA8750Blabolil JiříGolčův Jeníkov8201:13:02-
8ZB88222Kováříková PavlaKRB Chrudim5501:13:06-
14MB8961Kovařík Jan-6601:13:07-
5ZA90230Čejková VěraKRB Chrudim8101:13:10-
17MC91167Machálek JosefSokol Vilémovice5001:13:39-
6ZA92208Novotná DagmarTURBO Chotěboř9001:13:56-
18MC92114Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:13:56-
15MB9474Kašparec PetrČeská Lípa6201:14:14-
3MD95168Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4801:14:22-
46MA9617Vokurka JanTatran Jablonec nad Nisou7501:14:24-
47MA97209Jačková KateřinaSherpa Cumb Praha8101:14:35-
48MA9838Dogaru VasilAC Česká Lípa8101:14:38-
49MA99102Petžílek ZdeněkKRB Chrudim 01:14:58-
50MA10028Dytrych JakubTJ Sokol Golčův Jeníkov9101:16:06-
51MA10152Borský MichalBoot camp8201:16:09-
7ZA102207Havránková DanielaPSK Olymp Praha8201:16:14-
19MC103115Dunda VáclavPraha 156001:16:24-
52MA1041Zvolánek JanChrtíč8501:16:25-
4MD105166Doležal VáclavBK Pardubice3801:16:59-
53MA10624Remler JiříKolín7701:17:11-
54MA10753Šmída OldřichTJ Sokol Podlibčany7601:17:12-
16MB10880Staněk MilanLKenast Pečky6601:17:13-
55MA1093Sedláček DavidSDH Frýdnava8301:17:19-
17MB11063Fenyk PavelPraha6501:17:25-
56MA11121Ryba AlešPardubice8401:18:58-
57ZB112236Šimánková LenkaJanovec7501:19:17-
18MB11378Vlasák OttoKřesetice6201:19:18-
5MD114173Bielčik JindřichLichkov4001:20:49-
58MA11560Ivasienko PetrHK Avir Praha8301:21:24-
6MD116171Řípa MilanAC Čáslav4801:22:55-
20MC117111Horyna MiroslavZahradní Město5401:23:39-
59MA11847Luňáček JaroslavMaleč7801:23:48-
21MC119237Zejda IvoMoravská Slávia Brno5601:24:08-
7MD120156Vorel MilanSlatiňany4001:25:16-
22MC121104Sobotka BohumilSokol Kolín5401:26:10-
23MC122116Čerešňa DušanKrajné5201:26:51-
8MD123169Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:26:58-
19MB124226Uhlířová Barbora IsatoČeské Budějovice6801:27:00-
8ZA125211Vokurková MartaTatran Jablonec nad Nisou7901:27:51-
9MD126154Doleček FrantišekSlavoj Stará Boleslav4301:29:48-
60MA12720Brzák JanPolepy7701:32:08-
20MB12881Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:33:58-
10MD129177Plešinger StanislavSokol Kolín3801:35:16-
9ZB130230Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7301:35:56-
24MC131118Krejsa VáclavRentia Praha5201:38:44-
21MB13265Bílek LubošHavlíčkův Brod6401:46:42-
11MD133174Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:58:45-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB173Štefko RobertAK Kroměříž6800:48:17102,03
2MB277Novák PavelISRT7000:48:41100,39
3MA333Blasinski ArturJM Demolex Bardejov7400:49:2297,59
4MA426Švarc PřemyslAC Baník Stříbro8500:50:1194,24
5MA542Pelouch LeošISRT7500:50:4092,26
6MA623Čivrný JiříAC Semily8000:51:1689,79
7MA740Brychta JiříISRT7400:51:4387,95
8MC8103Smrčka MilošBK Říčany5400:51:5786,99
9MA914Uchytil MilanKPA Pardubice7400:52:1485,83
10MA1015Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:52:3884,19
11MA1156Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:52:3984,12
12MB1262Tichý FrantišekVelo servis TeamH. Brod6600:52:5982,76
13MC13117Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5800:53:1781,53
14MA1441Chmelík JosefISRT7300:54:0478,31
15MA1530Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:54:1877,36
16MC16119Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:54:2776,74
17MA172Bláha TomášAC Praha 18908100:54:5275,03
17MB1772Fořt MartinSokol Kolín6800:54:5275,03
19MA196Beránek JiříISRT B8300:54:5674,76
20MA209Musil JiříMK Hlinsko7200:55:0973,87
21MA2155Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:55:2672,71
22MA2232Váňa KarelAC Čáslav7500:55:2872,57
23MC23110Siegel JosefAC Choceň5800:56:1069,70
24MA2529Herda JanMytreneek cz8300:56:5266,83
25MA2639Vábr JiříBK Kobyla7100:57:1065,60
26MA2716Štěpánek MichalProrun Jihlava8000:57:2164,85
27MA2844Koreček SlavomírAtletika Jihlava8000:57:2564,58
28MA2931Juřička JiříHK Skála Štoky7600:57:2964,31
29MB3179Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:58:1561,16
30MA327Bielčik PetrISRT C7100:58:3359,93
31MA335Čejka BořivojKRB Chrudim8000:59:1457,13
32MC34126Schaffer PetrMlýn Janderov6000:59:1656,99
33MA3557Řípa OndřejPraha8100:59:3955,42
34MC37108Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:00:1153,23
35MA3936Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7901:00:2052,62
36MC41106Fiedler JanMoravská Slávia Brno5601:00:5350,36
37MA4237Novák Jan PavelHorní Studenec9101:01:2348,31
38MA4345Culka VítězslavTurbo Chotěboř8601:01:3847,29
39MC44122Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:02:0045,79
40MA4511Maier LukášKRB Chrudim7801:02:0345,58
41MB4683Kocourek JanTatran Prachatice6601:02:2344,21
42MB4776Žanda JanSK Chotěboř6701:02:4342,85
43MB4875Horný PetrCentrum DDM Ledeč nad Sázavou6901:02:4642,64
44MC49120Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:03:0741,21
45MA5013Kyral JanSK Třebechovice p. O.8901:03:1041,00
46MA5122Malátek AntonínKeňa revival7701:03:1140,93
47MA534Vavák MichalBK Suchdolští Chtíči8001:03:2440,05
48MA548Friček JanAC Golčův Jeníkov8001:03:2539,98
49MD57176Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:04:0537,24
50MB5869Berky JiříSDH Termesivy6201:04:1336,70
51MC59107Brožek RadmilKRB Chrudim5401:04:1736,42
52MA6034Dubský RomanPřibyslav7801:04:2036,22
53MB6170Paroulek JaroslavSKP Nymburk7001:04:4134,78
54MA6248Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7901:06:0129,32
55MA6310Novák PavelKRB Chrudim8101:06:3526,99
56MA6435Kamarád MartinEVIHA NASIA Přibyslav7501:06:4126,58
57MC65125Vodička JiříSokol Maleč5301:06:4726,17
58MA6758Král AlešSK Chotěboř7801:07:3023,23
59MA6812Lebeda JakubIronstars Beroun7201:07:4122,48
60MC69113Chaloupka JiříOrbitt Praha5801:07:5821,32
61MC70127Havránek VladislavČáslav5601:08:0720,71
62MA7143Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:08:2519,48
63MB7282Houžvička IvanTTC Český Brod6801:08:3219,00
64MD73175Říha MiroslavSokol Sadská4501:08:4218,31
65MA7451Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7801:08:4717,97
66MA7546Piskač OndřejSpartak Slatiňany8301:09:1715,92
67MC76123Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5901:09:1815,85
68MC78109Solnička PetrAC Česká Lípa6001:09:5413,39
69MA7925Valášek OndřejKenia revival7801:10:1611,89
70MA8019Pojmon LeošPardubice7601:10:3110,87
71MC81124Kyral ZbyněkSK Třebechovice p. O.6001:11:078,41
72MA8249Taufer JanPardubice7601:11:177,72
73MB8468Miler VáclavSokol Kolín6201:11:326,70
74MB8564Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:11:475,67
75MA8654Vavák JindřichKutná Hora7801:12:193,49
76MA8750Blabolil JiříGolčův Jeníkov8201:13:023,00
77MB8961Kovařík Jan-6601:13:073,00
78MC91167Machálek JosefSokol Vilémovice5001:13:393,00
79MC92114Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:13:563,00
80MB9474Kašparec PetrČeská Lípa6201:14:143,00
81MD95168Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4801:14:223,00
82MA9617Vokurka JanTatran Jablonec nad Nisou7501:14:243,00
83MA9838Dogaru VasilAC Česká Lípa8101:14:383,00
84MA99102Petžílek ZdeněkKRB Chrudim01:14:583,00
85MA10028Dytrych JakubTJ Sokol Golčův Jeníkov9101:16:063,00
86MA10152Borský MichalBoot camp8201:16:093,00
87MC103115Dunda VáclavPraha 156001:16:243,00
88MA1041Zvolánek JanChrtíč8501:16:253,00
89MD105166Doležal VáclavBK Pardubice3801:16:593,00
90MA10624Remler JiříKolín7701:17:113,00
91MA10753Šmída OldřichTJ Sokol Podlibčany7601:17:123,00
92MB10880Staněk MilanLKenast Pečky6601:17:133,00
93MA1093Sedláček DavidSDH Frýdnava8301:17:193,00
94MB11063Fenyk PavelPraha6501:17:253,00
95MA11121Ryba AlešPardubice8401:18:583,00
96MB11378Vlasák OttoKřesetice6201:19:183,00
97MD114173Bielčik JindřichLichkov4001:20:493,00
98MA11560Ivasienko PetrHK Avir Praha8301:21:243,00
99MD116171Řípa MilanAC Čáslav4801:22:553,00
100MC117111Horyna MiroslavZahradní Město5401:23:393,00
101MA11847Luňáček JaroslavMaleč7801:23:483,00
102MC119237Zejda IvoMoravská Slávia Brno5601:24:083,00
103MD120156Vorel MilanSlatiňany4001:25:163,00
104MC121104Sobotka BohumilSokol Kolín5401:26:103,00
105MC122116Čerešňa DušanKrajné5201:26:513,00
106MD123169Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:26:583,00
107MD126154Doleček FrantišekSlavoj Stará Boleslav4301:29:483,00
108MA12720Brzák JanPolepy7701:32:083,00
109MB12881Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:33:583,00
110MD129177Plešinger StanislavSokol Kolín3801:35:163,00
111MC131118Krejsa VáclavRentia Praha5201:38:443,00
112MB13265Bílek LubošHavlíčkův Brod6401:46:423,00
113MD133174Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:58:453,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24223Kamínková PetraAK Olomouc7300:56:27105,27
2ZB30228Klimešová JanaVSK Praha7000:57:41101,02
3ZA36202Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:59:4893,71
4ZB38224Loskotová GabrielaTimex Multisport Team7501:00:1792,05
5ZB40229Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6301:00:3690,95
6ZA52204Fousková PetraAC Čáslav8101:03:1581,81
7ZB55227Fořtová IvetaSokol Kolín7201:03:4580,09
8ZB56225Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:0478,99
9ZA66206Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8301:07:2367,55
10ZA77210Králová MichaelaSK Chotěboř7901:09:2760,43
11ZB83233Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:11:2253,81
12ZB88222Kováříková PavlaKRB Chrudim5501:13:0647,83
13ZA90230Čejková VěraKRB Chrudim8101:13:1047,60
14ZA92208Novotná DagmarTURBO Chotěboř9001:13:5644,96
15MA97209Jačková KateřinaSherpa Cumb Praha8101:14:3542,72
16ZA102207Havránková DanielaPSK Olymp Praha8201:16:1437,03
17ZB112236Šimánková LenkaJanovec7501:19:1726,50
18MB124226Uhlířová Barbora IsatoČeské Budějovice6801:27:003,00
19ZA125211Vokurková MartaTatran Jablonec nad Nisou7901:27:513,00
20ZB130230Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7301:35:563,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód