Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MČR veteránů v běhu na 10 km, Úpice

7.3.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: MČR veteránů v běhu na 10 km, Úpice
  • datum konání: 7.3.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Úpici
13:00 hodin

Přihlášky

10:00 - 12:00 hodin, sportovní hala ZŠ bří Čapků

Startovné

80 Kč (120 Kč na místě)

Popis tratě

Přesně změřená obrátková trať má start a cíl na náměstí v Úpici, běží se směrem na Havlovice do Ratibořického údolí a zpět. Celá trať vede po silnici s asfaltovým povrchem kromě městské části v Úpici, která je dlážděná. Trat je rovinatá, posledních 150m stoupání do náměstí.

Ceny pro vítěze

První 3 v každé kategorii – financní ceny, všichni startující obdrží upomínkovou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba, tel.: 602 152 296

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu MČR veteránů v běhu na 10 km, Úpice

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1887Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:35:49-
2MJ2688Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:36:58-
3MJ3289Woś Michalneregistrován9100:38:14-
4MJ3390Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:38:20-
5MJ5191Hajduk DavidULKS Bystrzyca Klodzka9100:40:31-
Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ821Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:44-
2ŽJ862Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:46:08-
Muži A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:12-
2MA293Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:33:02-
3MA794Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:34:06-
4MA995Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:34:23-
5MA1096Janata MilanMaratonstav Úpice8500:34:26-
6MA1597Beran MarcelAK Škoda Plzeň7700:34:59-
7MA1798Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:35-
8MA2099Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8600:36:01-
9MA40100Ježek MartinStará Paka8300:39:15-
10MA60101Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:34-
11MA61102Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:41:41-
12MA94103Beneš JiříRtyně8000:49:19-
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA623Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:53-
2ZA844Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:45:56-
3ZA935Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:49:05-
4ZA996Tržilová IvaMaratonstav Úpice8600:49:52-
M35 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33104Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:08-
2M34105Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:33:22-
3M36106Brychta JiříIS Running Team7400:34:04-
4M312107Frelich MartinSOKOL České Budějovic7100:34:49-
5M313108Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:34:51-
6M321109Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:07-
7M325110Bielčik PetrISRT C7100:36:52-
8M327111Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:13-
9M330112Doucha JiříStart Náchod7100:37:52-
10M338113Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:38:51-
11M346114Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:52-
12M347115Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7100:39:53-
13M349116Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:05-
14M364117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:42:09-
15M365118Štrof MichalTenis Úpice7300:42:13-
16M367119Lhota AlešPivovar Miletín7800:42:19-
17M372120Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7500:43:14-
W35 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W3237Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:30-
2W3588Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:41:16-
3W3759Škorpilová JanaUSK Praha7400:43:55-
4W38010Víchová JanaHSK Benecko7200:44:24-
M40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2577Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:33:53-
2M22278Jansa JiříAtletika Písek6600:36:20-
3M22479Malík VítSokol České Budějovice6900:36:41-
4M22980Koudelka JiříChvojkovice Brod6800:37:38-
5M23681Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:38:33-
6M24083Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:39:15-
6M24082Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:39:15-
8M24584Svoboda JiříTrisport teamPraha6600:39:45-
9M27385Przybytkovski AdamJiskra jazkova7000:43:23-
10M29086Hořínek PavelÚpice6900:47:50-
W40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W45311Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:37-
2W46912Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:42:27-
3W49613Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:49:23-
4W410514Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6600:52:54-
M45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31664Jančík BořekSVARTES Hořice6400:35:01-
2M31965Louda PetrSynerTurnov6400:35:51-
3M32866Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:37:27-
4M33167Bartoš DušanAtletika Písek6400:38:12-
5M33468Vanta JosefTC Dobruška6200:38:22-
6M33569Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:38:30-
7M33770Klimeš JiříAC Náchod6100:38:35-
8M35071Zawadzki StanislavMaratonstav Úpice6200:40:15-
9M35672Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:41:02-
10M35773Zelený LuděkAC Náchod6100:41:12-
11M35874Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:41:16-
12M37875Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:44:23-
12M37876Vondráček Jiříxxx6400:44:23-
W45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W56315Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:01-
2W57616Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:01-
3W59717Němečková MartinaPraha 96500:49:24-
4W511118Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:56:31-
M50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41157Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:35-
2M41458Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:34:53-
3M44359Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:29-
4M45160Trnka MilanLoko Trutnov5600:40:31-
5M47061Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:30-
6M47762Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:44:19-
7M410363Hruška MilanSportovní spolek Radost5900:51:16-
W50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W610019Vacková HanaSK Hronov5600:50:15-
2W610720Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:55:22-
M55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5846Smrčka MilošBK Říčany5400:34:18-
2M53947Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:11-
3M55548Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:40:53-
4M56649Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:17-
5M56850Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:42:22-
6M57151Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5300:42:48-
7M58152Krajč ZdeněkTrutnov5400:44:31-
8M58753Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:46:09-
9M510154Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:50:46-
10M511355Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:59:51-
11M511456Hájíček FrantišekAVC Praha5101:01:49-
W55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W78521Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:46:03-
2W711222Pláničková EvaAtletika Tábor5400:59:50-
M60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M604439Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:36-
2M604740Kovárník StanislavACOH Praha4800:39:53-
3M605341Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:40:37-
4M607442Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:41-
5M608343Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:45:24-
6M609244Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:48:55-
7M609545Tučný JanMK Pardubice4700:49:22-
W60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W810423Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:52:44-
2W810824Cupalová EvaSokol Bučovice4700:55:31-
M65 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M68834Šteinc LudvíkVrchlabí4100:46:28-
2M68935Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:22-
3M69136Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:47:53-
4M610937Linhart MilošTC Dobrošov4400:55:58-
5M611738Ponikelský OldřichHořice4201:12:28-
W65+ (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W911025Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:56:30-
2W911526Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:01-
M70 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M79733Bielčik JindřichLichkov4000:49:24-
M75 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M710231Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:51:04-
2M710632Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:54:04-
M80+ (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M811627Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:07:25-
2M811828Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:14:24-
3M811929Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:15:21-
4M812030Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:18:24-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:12-
2MA293Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:33:02-
1M33104Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:08-
2M34105Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:33:22-
1M2577Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:33:53-
3M36106Brychta JiříIS Running Team7400:34:04-
3MA794Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:34:06-
1M5846Smrčka MilošBK Říčany5400:34:18-
4MA995Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:34:23-
5MA1096Janata MilanMaratonstav Úpice8500:34:26-
1M41157Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:35-
4M312107Frelich MartinSOKOL České Budějovic7100:34:49-
5M313108Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:34:51-
2M41458Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:34:53-
6MA1597Beran MarcelAK Škoda Plzeň7700:34:59-
1M31664Jančík BořekSVARTES Hořice6400:35:01-
7MA1798Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:35-
1MJ1887Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:35:49-
2M31965Louda PetrSynerTurnov6400:35:51-
8MA2099Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8600:36:01-
6M321109Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:07-
2M22278Jansa JiříAtletika Písek6600:36:20-
1W3237Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:30-
3M22479Malík VítSokol České Budějovice6900:36:41-
7M325110Bielčik PetrISRT C7100:36:52-
2MJ2688Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:36:58-
8M327111Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:13-
3M32866Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:37:27-
4M22980Koudelka JiříChvojkovice Brod6800:37:38-
9M330112Doucha JiříStart Náchod7100:37:52-
4M33167Bartoš DušanAtletika Písek6400:38:12-
3MJ3289Woś Michalneregistrován9100:38:14-
4MJ3390Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:38:20-
5M33468Vanta JosefTC Dobruška6200:38:22-
6M33569Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:38:30-
5M23681Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:38:33-
7M33770Klimeš JiříAC Náchod6100:38:35-
10M338113Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:38:51-
2M53947Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:11-
6M24083Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:39:15-
6M24082Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:39:15-
9MA40100Ježek MartinStará Paka8300:39:15-
3M44359Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:29-
1M604439Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:36-
8M24584Svoboda JiříTrisport teamPraha6600:39:45-
11M346114Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:52-
12M347115Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7100:39:53-
2M604740Kovárník StanislavACOH Praha4800:39:53-
13M349116Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:05-
8M35071Zawadzki StanislavMaratonstav Úpice6200:40:15-
4M45160Trnka MilanLoko Trutnov5600:40:31-
5MJ5191Hajduk DavidULKS Bystrzyca Klodzka9100:40:31-
3M605341Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:40:37-
1W45311Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:37-
3M55548Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:40:53-
9M35672Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:41:02-
10M35773Zelený LuděkAC Náchod6100:41:12-
11M35874Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:41:16-
2W3588Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:41:16-
10MA60101Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:34-
11MA61102Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:41:41-
1ZA623Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:53-
1W56315Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:01-
14M364117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:42:09-
15M365118Štrof MichalTenis Úpice7300:42:13-
4M56649Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:17-
16M367119Lhota AlešPivovar Miletín7800:42:19-
5M56850Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:42:22-
2W46912Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:42:27-
5M47061Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:30-
6M57151Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5300:42:48-
17M372120Schmidt RomanRtyně v Podkrkonoší7500:43:14-
9M27385Przybytkovski AdamJiskra jazkova7000:43:23-
4M607442Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:41-
3W3759Škorpilová JanaUSK Praha7400:43:55-
2W57616Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:01-
6M47762Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:44:19-
12M37875Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:44:23-
12M37876Vondráček Jiříxxx6400:44:23-
4W38010Víchová JanaHSK Benecko7200:44:24-
7M58152Krajč ZdeněkTrutnov5400:44:31-
1ŽJ821Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:44-
5M608343Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:45:24-
2ZA844Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:45:56-
1W78521Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:46:03-
2ŽJ862Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:46:08-
8M58753Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:46:09-
1M68834Šteinc LudvíkVrchlabí4100:46:28-
2M68935Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:22-
10M29086Hořínek PavelÚpice6900:47:50-
3M69136Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:47:53-
6M609244Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:48:55-
3ZA935Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:49:05-
12MA94103Beneš JiříRtyně8000:49:19-
7M609545Tučný JanMK Pardubice4700:49:22-
3W49613Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:49:23-
3W59717Němečková MartinaPraha 96500:49:24-
1M79733Bielčik JindřichLichkov4000:49:24-
4ZA996Tržilová IvaMaratonstav Úpice8600:49:52-
1W610019Vacková HanaSK Hronov5600:50:15-
9M510154Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:50:46-
1M710231Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:51:04-
7M410363Hruška MilanSportovní spolek Radost5900:51:16-
1W810423Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:52:44-
4W410514Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6600:52:54-
2M710632Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:54:04-
2W610720Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:55:22-
2W810824Cupalová EvaSokol Bučovice4700:55:31-
4M610937Linhart MilošTC Dobrošov4400:55:58-
1W911025Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:56:30-
4W511118Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:56:31-
2W711222Pláničková EvaAtletika Tábor5400:59:50-
10M511355Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:59:51-
11M511456Hájíček FrantišekAVC Praha5101:01:49-
2W911526Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:01-
1M811627Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:07:25-
5M611738Ponikelský OldřichHořice4201:12:28-
2M811828Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:14:24-
3M811929Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:15:21-
4M812030Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:18:24-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Vydařený závěr zimní běžecké ligy Úpicka. Pořadatele podpořilo slunečné počasí, na atletiku trochu chladné. Veteránů z jiných regionů přijelo málo, možná i pro příliš časný termín. Dobré šatny se sprchami. Pořadatelé by mohli vytisknout výsledkové listiny a zájemcům je rozdat.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód