Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh Damníkov

4.12.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh Damníkov
  • datum konání: 4.12.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.15 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč

Popis tratě

délka 4,2 km
Celý úsek vede po silnici. Po startu asi po 400 m se odbočí na silnici směrem Moravská Třebová a po dalších 2 km se odbočí na Anenskou Studánku. Cíl v Anensk0 Studánce po prudkém stoupání hned na počátku malého obecního náměstí.

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 7.000 Kč
finanční v hodnotě 4.200 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ SOKOL DAMNÍKOV
Jiří Machytka
Damníkov 23
561 23 Damníkov
tel. 723 398 817

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://kurty.xv.cz

E-mailová adresa

machytkova.jana@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Čertovský běh Damníkov

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ842Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:38-
2MJ148Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:17:19105,84
3MJ1861Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:18:10-
4MJ191Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:18:2294,16
5MJ257Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:19:08-
6MJ3371Ptáček JakubAnenská Studánka9600:19:53-
7MJ4659Šípek JakubTJ Damníkov9900:21:40-
8MJ4732Balcar TomášAnenská Studánka9200:22:16-
9MJ634Stříhavka JindřichAC Choceň0000:25:11-
10MJ6756Motl PetrAnenská Studánka9800:27:17-
Muži B 40-49 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB543Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:58-
2MB928Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:16:49-
3MB2066Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:24-
4MB2250Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:36-
5MB2660Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:17-
6MB2869Král PetrSPS Sázava6600:19:34-
7MB3055Doležal MartinSPS Sázava7000:19:44-
8MB3938Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:21:03-
9MB4162Wendlig JosefASPV Těchonín6100:21:11-
10MB5437Tribula JiříLanškroun6900:24:13-
11MB6644Stolarik Libor-6900:25:45-
12MB6968Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:00-
Muži C 50-59 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC646Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:59-
2MC115Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:16:57-
3MC2431Bombera JiříMoravská Třebová5500:19:05-
4MC3121Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:45-
5MC4249Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:19-
6MC5518Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:14-
7MC6830Wendlig MiroslavLuková5300:27:38-
8MC7136Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:29:28-
Muži D 60 let a starší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3557Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:31-
2MD5120Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:19-
3MD586Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:41-
4MD7040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:07-
5MD7327Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:01-
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2958Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:19:38-
2ŽJ4533Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:21:34100,00
3ŽJ529Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:26-
4ŽJ5315Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:06-
Ženy A 20-34 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1534Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:17:41-
2ZA3753Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:46-
3ZA4010Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:06-
4ZA482Stříhavková PetraAC Choceň7900:22:20-
5ZA5972Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:24:42-
6ZA6048Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:44-
7ZA6163Wendligová Anna152 ŽPR Rakovník8500:25:10-
Ženy B 35 let a starší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3273Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:53-
2ZB4445Mikulecká MarcelaSloupnice7300:21:33-
3ZB5013Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:12-
4ZB5625Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:24:17-
5ZB5735Oszwaldová PavlínaSokol Damníkov7400:24:20-
6ZB6454Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:18-
7ZB6512Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:25:22-
8ZB7224Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:03-
Trať 4,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Řemínek MatějAC Choceň8600:15:00-
2MA265Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:15:17-
3MA352Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:15:23-
4MA447Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:54-
1MB543Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:58-
1MC646Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:59-
5MA767Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:12-
1MJ842Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:38-
2MB928Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:16:49-
6MA1023Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:54-
2MC115Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:16:57-
7MA1222Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:17:02-
8MA1311Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:17:04-
2MJ148Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:17:19105,84
1ZA1534Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:17:41-
9MA1619Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:17:50-
10MA1726Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:18:03-
3MJ1861Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:18:10-
4MJ191Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:18:2294,16
3MB2066Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:24-
11MA2139Kestler AlešYogi racing Ostrava8100:18:25-
4MB2250Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:36-
12MA2351Buriánek TomášČeská Třebová8900:18:36-
3MC2431Bombera JiříMoravská Třebová5500:19:05-
5MJ257Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:19:08-
5MB2660Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:17-
13MA2717Dehner RobertActivity Lanškroun7500:19:26-
6MB2869Král PetrSPS Sázava6600:19:34-
1ŽJ2958Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:19:38-
7MB3055Doležal MartinSPS Sázava7000:19:44-
4MC3121Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:45-
1ZB3273Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:53-
6MJ3371Ptáček JakubAnenská Studánka9600:19:53-
14MA3429Krmela PavelRychnov na Moravě7800:19:54-
1MD3557Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:31-
15MA3664Kujínek TomášPavlov8400:20:38-
2ZA3753Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:46-
16MA3814Krsek PavkaLanškroun7200:20:56-
8MB3938Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:21:03-
3ZA4010Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:06-
9MB4162Wendlig JosefASPV Těchonín6100:21:11-
5MC4249Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:19-
17MA4370Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:21:22-
2ZB4445Mikulecká MarcelaSloupnice7300:21:33-
2ŽJ4533Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:21:34100,00
7MJ4659Šípek JakubTJ Damníkov9900:21:40-
8MJ4732Balcar TomášAnenská Studánka9200:22:16-
4ZA482Stříhavková PetraAC Choceň7900:22:20-
18MA4916Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:32-
3ZB5013Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:12-
2MD5120Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:19-
3ŽJ529Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:26-
4ŽJ5315Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:06-
10MB5437Tribula JiříLanškroun6900:24:13-
6MC5518Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:14-
4ZB5625Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:24:17-
5ZB5735Oszwaldová PavlínaSokol Damníkov7400:24:20-
3MD586Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:41-
5ZA5972Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:24:42-
6ZA6048Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:44-
7ZA6163Wendligová Anna152 ŽPR Rakovník8500:25:10-
19MA623Stříhavka JindřichAC Choceň7100:25:11-
9MJ634Stříhavka JindřichAC Choceň0000:25:11-
6ZB6454Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:18-
7ZB6512Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:25:22-
11MB6644Stolarik Libor-6900:25:45-
10MJ6756Motl PetrAnenská Studánka9800:27:17-
7MC6830Wendlig MiroslavLuková5300:27:38-
12MB6968Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:00-
4MD7040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:07-
8MC7136Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:29:28-
8ZB7224Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:03-
5MD7327Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:01-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Vážení, tato připomínka by měla spíše směřovat k pořadateli, ale už léta mi to leží v hlavě - Damníkov (360 m.nm.) Anennská Studánka (510 m.nm.). kde se bere těch 220 m převýšení? A jak dokládá fotogalerie - závodník č. 44 (ket. B) by měl být DQ pro porušení pravidla 144.2 - ta sluchátka já prostě "nepřekousnu" (zvlášť na silnici). Honza Zajíc
jan.zajic
Trať jsem měřil hodinkami a převýšení je podle záznamu 150m. Zde si můžete prohlédnout záznam: http://connect.garmin.com/activity/58753373 . O povolení sluchátek sváděli boj i cyklisté na Tour de France a funkcionáři nakonec rezignovali a jezdí s nimi. Možná, že jsou povolené jen do jednoho ucha, protože neslyšet na silnici, to je fakt hazard. V tomto případě se navíc určitě nejedná o spojení s doprovodným vozem a předávání taktických pokynů, takže jsou úplně zbytečná.... Á propos... čertovský rohy doufám zakázaný nejsou, to snad není na DQ, to bych v tom byl taky namočenej...To jen na odlehčení diskuze, Honza má samozřejmě pravdu.
ales.stransky
Záznam je možné si vpravo nahoře na modré liště přepnout do metrické soustavy :-)
stransky.ales
DQ na základě fotografie, tak to je trošku na hlavu. Každý učastník je si sám odpovědný za své zdraví. Tak si svoje emoce o diskvalifikacích ventilujte někde jinde!!! A proto se pro příště radši znúčastněte a podávejte Vaše případné humorné návrhy na DQ na místě... Jinak hezký závod ;-)
mat.morous
Pane Zajíc,priste sve namitky radsi reste na miste s poradateli,nez aby jste to ventiloval nekde na webu...a jestli usuzujete pouze z fotografii,tak e to smesne,radsi by jste se mel pristiho rocniku zucastnit,nez neco komentovat od „stolu”!
machytkova.jana

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód