Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

14. ročník, Městský běh - Pardubice

22.5.2001, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: 14. ročník, Městský běh - Pardubice
  • datum konání: 22.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BK Pardubice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 14. ročník, Městský běh - Pardubice

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 13,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vodehnal JanLabe Tri Club Hradec Králové7300:43:30-
2MA22Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:43:36-
3MA33Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:44:43-
4MA44Pozler TomášAC Pardubice7600:45:13-
5MA1010Maloch AlešCyklo Pardubice7900:50:15-
6MA1515Bláha KamilAB Sped7200:53:28-
7MA1818Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:54:47-
8MA2020Vyskočil Jiříneregistrován6400:55:48-
9MA2323Fridrich PetrLoko OB Pardubice7300:56:50-
10MA2424Schaffer JanMlýn Janderov6200:57:07-
11MA2727Jirásko LubomírSrch7100:57:27-
12MA2929Topenčík LuborPrušánky7900:57:33-
13MA3030Nešetřil TomášPardubice6800:57:35-
14MA3434Zuzaňák JosefPardubice7501:00:01-
15MA3535Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:11-
16MA3636Richter MiroslavCR6501:00:18-
17MA3838Jirásko DušanSrch7301:02:16-
18MA3939Dubský VlastimilSTS Chvojkovice6401:03:01-
19MA4040Rumpík IvanPardubice7201:04:09-
20MA4141Hromádka JaroslavPardubice7101:04:26-
21MA4343Pekárek MiroslavCR HC8401:09:00-
21MA4344Svoboda MartinCR HC8401:09:00-
Muži B (trať 13,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Kašpárek PavelIronman Sudoměř team6100:45:56-
2MB66Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:40-
3MB77Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:46:49-
4MB88Kopáček MiroslavBK Pardubice6000:48:54-
5MB99Nývlt MilanSKI Radvanice6100:49:28-
6MB1111Schaffer PetrMlýn Janderov6000:50:20-
7MB1313Jirák JiříBK Pardubice5500:52:38-
8MB1414Broulík MilošKOB Pardubice6000:53:07-
9MB2222Rýzner JanPřelouč5900:56:33-
10MB2425Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:57:07-
11MB2626Zdeněk BílýMK Pardubice5900:57:13-
12MB2828Páriš AttilaKRB Chrudim6000:57:30-
13MB3232Zajíc JanKRB Chrudim5300:59:21-
Muži C (trať 13,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1212Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:52:22-
2MC1717Němec JanTJ Sokol Osík5100:54:28-
3MC1919Čapský FrantišekFRČÁK Pardubice4900:55:19-
4MC3131Sýkora VladimírSK Pardubice5100:57:58-
5MC4545Tuček JosefPardubice4401:09:44-
Muži D (trať 13,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1616Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:54:11-
2MD3333Doležal StanislavBK Pardubice3800:59:38-
Ženy (neomezeno) (trať 13,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2121Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:56:32-
2Ž3737Linhartová SimonaPardubice6401:00:29-
3Ž4242Fabiánová Barbora Pardubice TT7901:05:53-
4Ž4646Georgievová RenataBK Pardubice5701:10:32-
Trať 13,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vodehnal JanLabe Tri Club Hradec Králové7300:43:30-
2MA22Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:43:36-
3MA33Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:44:43-
4MA44Pozler TomášAC Pardubice7600:45:13-
1MB55Kašpárek PavelIronman Sudoměř team6100:45:56-
2MB66Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:40-
3MB77Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:46:49-
4MB88Kopáček MiroslavBK Pardubice6000:48:54-
5MB99Nývlt MilanSKI Radvanice6100:49:28-
5MA1010Maloch AlešCyklo Pardubice7900:50:15-
6MB1111Schaffer PetrMlýn Janderov6000:50:20-
1MC1212Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:52:22-
7MB1313Jirák JiříBK Pardubice5500:52:38-
8MB1414Broulík MilošKOB Pardubice6000:53:07-
6MA1515Bláha KamilAB Sped7200:53:28-
1MD1616Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:54:11-
2MC1717Němec JanTJ Sokol Osík5100:54:28-
7MA1818Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:54:47-
3MC1919Čapský FrantišekFRČÁK Pardubice4900:55:19-
8MA2020Vyskočil Jiříneregistrován6400:55:48-
1Ž2121Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:56:32-
9MB2222Rýzner JanPřelouč5900:56:33-
9MA2323Fridrich PetrLoko OB Pardubice7300:56:50-
10MB2425Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:57:07-
10MA2424Schaffer JanMlýn Janderov6200:57:07-
11MB2626Zdeněk BílýMK Pardubice5900:57:13-
11MA2727Jirásko LubomírSrch7100:57:27-
12MB2828Páriš AttilaKRB Chrudim6000:57:30-
12MA2929Topenčík LuborPrušánky7900:57:33-
13MA3030Nešetřil TomášPardubice6800:57:35-
4MC3131Sýkora VladimírSK Pardubice5100:57:58-
13MB3232Zajíc JanKRB Chrudim5300:59:21-
2MD3333Doležal StanislavBK Pardubice3800:59:38-
14MA3434Zuzaňák JosefPardubice7501:00:01-
15MA3535Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:11-
16MA3636Richter MiroslavCR6501:00:18-
2Ž3737Linhartová SimonaPardubice6401:00:29-
17MA3838Jirásko DušanSrch7301:02:16-
18MA3939Dubský VlastimilSTS Chvojkovice6401:03:01-
19MA4040Rumpík IvanPardubice7201:04:09-
20MA4141Hromádka JaroslavPardubice7101:04:26-
3Ž4242Fabiánová Barbora Pardubice TT7901:05:53-
21MA4343Pekárek MiroslavCR HC8401:09:00-
21MA4344Svoboda MartinCR HC8401:09:00-
5MC4545Tuček JosefPardubice4401:09:44-
4Ž4646Georgievová RenataBK Pardubice5701:10:32-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód