Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rohálovská 10

27.2.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rohálovská 10
  • datum konání: 27.2.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

kulturní dům, Prusinovice u Holešova
start hlavního závodu - 12:00 hodin

Přihlášky

hlavní závod - 9:00 - 11:15 hodin - tělocvična Prusinovice

Startovné

hlavní závod - 100,- Kč (4 Eura)
mládež - zdarma

Popis tratě

délka: 10 km
obrátková trať po asfaltové silnici

Ceny pro vítěze

finanční viz. propozice

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ondřej Němec
768 42 Prusinovice 397
tel.: 602 427 505, 573 386 236

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.rohalovskadesitka.cz

E-mailová adresa

rohalovskadesitka@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mladší kluci r. 2001-2003 (trať 0,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21150Beshir RobinSK Zdice0100:00:51-
2M22148Holub LukášSlezan F-M0100:00:52-
3M23164Macek RadekAK Hodonín0100:00:55-
28M228173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:20-
Žákyně mladší r. 1997-1998 (trať 0,68 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM187Kolajová NatálieAK Kyjov9700:02:13-
2ŽM256Benčová HelenaSlezan F-M9800:02:14-
3ŽM362Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:16-
Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ23129Kaminski PetrOA Slavia Havířov9200:34:29-
2MJ45298Hubáček MichalTJ SLOVAN Luhačovice9300:36:52-
3MJ46293Valenta JiříTJ SLOVAN Luhačovice9200:36:58-
4MJ47203Karnufek RadekAK SSK Vítkovice9300:37:08-
5MJ83209Nečas JiříSKOB Zlín9100:39:27-
6MJ95250Kopečný FrantišekTJ SOKOL Osek9100:39:56-
7MJ97299Vavrys JohanTJ SLOVAN Luhačovice9300:40:04-
8MJ15496Orság LubomírCK Stará Ves9100:43:06-
9MJ158102Slovák MartinCyklogat Malenovice9100:43:14-
10MJ162302Hubáček JonášSlovan Luhačovice9500:43:21-
11MJ16679Makowski JacekNYSA Biega9100:43:41-
12MJ184171Vrzal Dominikneregistrován9400:44:45-
13MJ187244Schäfer JanSKOB Zlín9300:45:09-
14MJ217284Hanák Alešneregistrován9400:46:22-
15MJ240110Jurčík JanČUFA Team9300:47:20-
16MJ29638Bucňák OndřejCYKLO MXM Hulín9100:50:36-
17MJ309141Krejčí LukesSEVER.cz9300:51:13-
18MJ330232Bezděk KarelHasiči Olšovec9200:53:04-
19MJ36734Utěkal Josefneregistrován9400:57:24-
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Sarwat Pascal MomboTanzanie8900:29:37-
2MA22Kreisinger JanAK ASICS Kroměříž8400:30:13-
3MA39Burghardt JakubJM Demolex Bardějov8100:30:21-
4MA511Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:31:03-
5MA613Toth LászloBENEDEK Team8700:31:16-
6MA74Kocourek MilanAK Kroměříž8700:31:22-
7MA812Toth TamášBENEDEK Team7800:31:42-
8MA916Kučera MartinVSK UNI Brno8000:31:57-
9MA1015Blasinski ArturJM Demolex Bardejov7400:32:03-
10MA115Frei MartinAK Kroměříž8600:32:07-
11MA127Bajza JakubAK Kroměříž9000:32:18-
12MA138Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:32:37-
13MA146Blaha TomášAK Kroměříž7600:33:00-
14MA1598Magyar ImrichAMK Nové Zámky8400:33:26-
15MA16283Miko AlešSSK Vítkovice8400:33:31-
16MA17104Janečka SvatoplukCyklogat Malenovice7200:33:34-
17MA18238Bitala VáclavLašský běžecký klub7700:33:53-
18MA1954Polášek JanSK Hranice8300:34:02-
19MA2014Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:34:07-
20MA2191Steiner TomášAHA Vyškov8600:34:08-
21MA2293Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:34:18-
22MA2568Žaludek PřemyslCyklogat Zlín7700:34:37-
23MA27319Rehuš LubomírAŠK Grafobal Skalica8500:34:47-
24MA28291Cahel MarekTJ SLOVAN Luhačovice8800:34:50-
25MA30323Šíbl RadoslavEKODRILL Zlín8000:35:11-
26MA31324Vabroušek PetrAUTHOR TUFO Zlín7300:35:25-
27MA32269Kučera PetrSK Salix Grymov7500:35:30-
28MA34297Luhový MichalAŠK GRAFOBAL Skalica8400:35:44-
29MA36138Brožík JiříBěžecký klub Hodonín7100:36:03-
30MA3851Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:12-
31MA39210Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín8500:36:26-
32MA41139Neradil TomášASPOT Hulín7400:36:38-
33MA42257Tomčal DušanAK Hodonín7300:36:45-
34MA44294Poklop MartinFORTEX Moravský Beroun8800:36:51-
35MA49304Pelíšek DavidFortex Moravský Beroun9000:37:14-
36MA51197Plevák MilanBK Lysá pod Makytou7200:37:23-
37MA55222Hřib JakubNěmčice8800:37:35-
38MA56118Sehnal TomášKHB Radegast7300:37:37-
39MA57223Hajzler JanVsetín8200:37:38-
40MA59306Lajčín TomášSlávia STU-BA8800:37:44-
41MA60176Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:37:45-
42MA61313Škrdla JanTJ Sokol Velká8200:37:46-
43MA6284Hečko MartinAK Zlín8700:37:58-
44MA6352Židlík PavelSANITA Car Holešov7700:38:03-
45MA65177Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:38:07-
46MA70270Vrba IvoSK Salix Grymov8000:38:30-
47MA7127Zahrádka TomášZHORTEAM7100:38:32-
48MA73262Svačina KarelPampeliška Olomouc8500:38:33-
49MA7439Koplík MartinVesani.cz8400:38:42-
50MA7577Kokodzie TomaszNYSA Biega7700:38:47-
51MA8119Maceček VladoAK Kroměříž7500:39:18-
52MA87275Pernický MartinSCMT Zlín7500:39:33-
53MA89117Hanke DavidMK Kopřivnice7100:39:42-
54MA90282Suchánek LukášKHB Radegast7900:39:44-
55MA91161Perknovský RadimOB SK Prostějov8200:39:45-
56MA92225Jasenský OldřichAK ASICS Kroměříţ8200:39:45-
57MA96162Sedlář DaliborPřerov7400:40:01-
58MA99320Vrága FilipAK ASICS Koměříž8800:40:06-
59MA100194Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:40:15-
60MA102305Rosina Romanneregistrován7400:40:30-
61MA103314Váňa VáclavRMC Lipník nad Bečvou8400:40:32-
62MA10685Tomaštík AntonínVyškov7700:40:48-
63MA108221Bellay PeterSkalica8800:41:04-
64MA111277Zavadil TomášAŠK Grafobal Skalica8100:41:10-
65MA114149Daněk SimonSLAVOJ Všetuly7100:41:28-
66MA11676Droždzik PawelNYSA Biega7700:41:31-
67MA118170Lipták RadimMidar Team F-M7900:41:45-
68MA119278Horák OndřejRocktechnik Hranice8400:41:46-
69MA120187Perutka TomášLitrpůl7500:41:47-
70MA12126Rapčan LukášDRACY Team Bystřice7800:41:47-
71MA122327Krybus DavidKFC ŠH Zlín8200:41:51-
72MA126173Šitka JosefDrnovice8600:41:59-
73MA128346Bárta MarekSAK Loţiska Karviná7400:42:06-
74MA129261Doležal MarekNEW BALANCE Team7300:42:11-
75MA131286Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:42:16-
76MA13269Veselka OldřichCyklogat Zlín7600:42:17-
77MA13688Osina PetrAK Kroměříž8500:42:24-
78MA138169Frydrych MartinLíšná8300:42:28-
79MA139316Míka RadanRMC Lipník nad Bečvou7700:42:29-
80MA142600Pánek LiborV+P Chropyně7900:42:37-
81MA14432Slinták PetrVSK Univerzita Brno8600:42:38-
82MA145268Vaněk PavelAUSTIN Detonator7800:42:42-
83MA14755Staněk PetrVelké Těšany7400:42:44-
84MA149159Večerka JiříOtrokovice7700:42:47-
85MA157113Bartík PatrikDRÁSAL Team Holešov7600:43:08-
86MA160165Dědič MichalDRÁSAL Team Holešov8400:43:20-
87MA165241Dohnal PetrTTS Osek nad Bečvou8100:43:37-
88MA169164Kocman TomášTovačov8100:43:57-
89MA170200Pavlíček MartinAC Sparta Praha8300:43:59-
90MA17222Janalík JiříVesani.cz7800:44:08-
91MA177137Haluzík MarekDracy7400:44:17-
92MA178208Holíček JanKO Brno8600:44:18-
93MA181224Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:44:31-
94MA188168Neradil SvatoplukOrel Líšná8000:45:10-
95MA192281Novotný PetrDTJ Prostějov8000:45:22-
96MA193333Stehlík Radimneregistrován7500:45:28-
97MA19437Lutonský Alešneregistrován8500:45:31-
98MA19583Žídek RomanBK Kravaře7700:45:38-
99MA19653Ottomanský Jiříneregistrován8200:45:42-
100MA199190Nakládal PetrKroměříž8500:45:50-
101MA202205Frankovič JanGARÁŢ Team Lipník7600:45:55-
102MA203285Bezchleba PetrK3 Sport Žďár nad Sázavou7800:45:59-
103MA204163Vičar KarelPřerov7600:46:00-
104MA205279Bednář ZbyněkTišnov - Jamné7300:46:02-
105MA206328Palla RadovanBystřice p.H.8000:46:03-
106MA210191Janda JiříTJ Němčice7400:46:09-
107MA215120Smolicha DavidNový Malín7800:46:20-
108MA216237Minařík MiroslavEPS Kunovice7100:46:21-
109MA224256Bolek JanOrel Zašová8000:46:40-
110MA225134Kňáva RadekLOS RAPIDOS Olomouc7300:46:49-
111MA230274Sáras PavolSCMT Zlín7600:46:57-
112MA231107Lubojacki Kamil1. běžecký Jablunkov7100:47:00-
113MA232124Hostaša KarelPřerov7100:47:06-
114MA233154Strnad Richardneregistrován7400:47:11-
115MA241218Jelínek LiborHranice9000:47:26-
116MA24280Gerec JaroslavSKP Přerov7400:47:32-
117MA24440Zahradník Karelneregistrován7600:47:35-
118MA24729Odstrčilík TomášMARTINICE8300:47:43-
119MA249133Jurčík LadislavTJ Horní Lapač7500:47:52-
120MA250260Kostelanský PavelVHS PLUS Veselí n.M.7200:47:53-
121MA25471Žůrek JiříOstrava8300:48:04-
122MA255230Navrátil MichalHasiči Olšovec8300:48:14-
123MA258119Hasilík VáclavRV BIKE Holešov7500:48:22-
124MA264127Klimecký Janneregistrován9000:48:35-
125MA265126Zatloukal Zdeněkneregistrován8500:48:36-
126MA27582Zabloudil JanPřerov7600:48:59-
127MA276220Bellay JánSkalica8200:49:00-
128MA281140Andres Marekneregistrován7400:49:25-
129MA28230Fiurášek PavelMARTINICE8100:49:26-
130MA288116Stoklásek RobertRV BK Holešov7300:49:49-
131MA29745Vančura Martinneregistrován7700:50:37-
132MA299123Laitoch DavidTTS Osek nad Bečvou7500:50:39-
133MA301188Symerský PetrLitrpůl7600:50:44-
134MA303105Mastný Jiříneregistrován7900:50:46-
135MA304132Smetana Jaroslavneregistrován7900:50:54-
136MA307245Hrazdira MartinTTS Osek nad Bečvou7100:50:58-
137MA308207Holíček JiříPIM RC Praha7900:51:02-
138MA313135Navrátil MichalDRACY7400:51:32-
139MA314144Smetana JiříThaiboxinggym Zlín9000:51:34-
140MA316321Lenhart VítSKP Přerov8200:51:52-
141MA317303Urbánek TomášRMC Lipník8300:52:14-
142MA32266Nábělek AlešTJ Prusinovice7300:52:27-
143MA323229Lukačka JozefLRS Vyškov7100:52:28-
144MA326231Navrátil AlešHasiči Olšovec8500:52:43-
145MA333317Procházka PetrRMC Lipník8900:53:17-
146MA33625Kasaj Michalneregistrován8200:53:49-
147MA33846Mrázek PetrVesani.cz8400:53:58-
148MA339322Dončák JosefPoličná8500:54:01-
149MA34024Gahura PetrVesani.cz7900:54:04-
150MA342172Vodák JiříSmart team Olomouc7100:54:11-
151MA34899Rozsypal Zbyněkneregistrován7700:55:12-
152MA358307Adámek ZdeněkPrusinovice7600:56:21-
153MA359186Winkler AlešLitrpůl7500:56:36-
154MA361122Polák MartinASPOT Hulín7600:56:58-
155MA36623Gahura MartinVesani.cz8100:57:23-
156MA36943Nevařil Martinneregistrován7500:57:33-
157MA37242Janda Alešneregistrován7400:57:53-
158MA376114Jež LadislavŠPÍČEK Team7400:58:55-
159MA37944Pernička Michalneregistrován7701:00:15-
160MA387148Najdekr Radekneregistrován7301:12:48-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB43Štefko RobertAK Kroměříž6800:30:57-
2MB2475Ryszewski JacekNYSA Biega7000:34:31-
3MB2617Kotyza PetrVSK UNI Brno7000:34:40-
4MB2947Beshir ErvinAdidas Team6700:34:57-
5MB3590Horák PavelAHA Vyškov6100:35:46-
6MB40266Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:36:31-
7MB50145Dlabaja RomanAUTHOR Tufo7000:37:18-
8MB5267Sadílek MartinOB Vizovice6900:37:28-
9MB54301Hubáček JosefSlovan Luhačovice6100:37:34-
10MB58254Miškeřík JanLipov6700:37:43-
11MB64330Nenička PavelVlkoš6300:38:06-
12MB66150Bezrouk JiříBoki6200:38:17-
13MB67111Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6100:38:19-
14MB86296Dvorský MichalSMSF SPLAVSKO6800:39:31-
15MB9449Žabíček VáclavSK Hranice6700:39:53-
16MB98103Keller AntonínAK ASICS Kroměříž6300:40:05-
17MB105108Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:40:41-
18MB109310Junga MariánBK Lysá pod Makytou6900:41:05-
19MB110109Jurčík PavelČUFA Team6500:41:08-
20MB124202Menšík PetrASPOT Hulín7000:41:57-
21MB127252Dvořák LadislavBK Ostrava Dubina6200:42:02-
22MB133329Krejzl HenrichBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 6600:42:21-
23MB134300Vavrys PetrTJ SLOVAN Luhačovice6400:42:22-
24MB140213Tůma JiříSpartak Vlašim6300:42:31-
25MB155217Frank PavelFORTEX Moravský Beroun6800:43:07-
26MB164166Řeha RomanARON team6600:43:30-
27MB167101Hansgut RudolfTRISK Olomouc6800:43:52-
28MB168243Schäfer MichalSKOB Zlín6300:43:54-
29MB17192Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:44:06-
30MB174258Bezucha JiříOS POHYB Zdraví6200:44:10-
31MB176181Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6500:44:14-
32MB179125Rudický RadovanDiamo - Odra Ostrava6900:44:21-
33MB18036Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:44:30-
34MB18594Černoch JiříTRISK Olomouc6700:44:58-
35MB191249Harabiš ZbyněkAuthor Tufo Zlín6500:45:20-
36MB198136Zemánek PetrDRACY Team Dřevohostice6800:45:45-
37MB213189Hánečka RenéŽalkovice6700:46:16-
38MB218146Orth MilanIRISH Pub Břeclav6100:46:23-
39MB22659Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6900:46:51-
40MB22997Hakke VladimirAMK Nové Zámky6600:46:56-
41MB23635Hyánek AlešNew Balance Team7000:47:12-
42MB239219Jelínek ZbyněkHranice6300:47:19-
43MB243212Bubeník JiříLRS Vyškov6900:47:34-
44MB246167Polišenský RichardTřebětice6500:47:41-
45MB24895Strčínek KarelCK Stará Ves6400:47:51-
46MB26074Haničinec IvoBS Slopné6700:48:24-
47MB262295Střílka StanislavV3t6600:48:31-
48MB266112Hrdlička JaroslavObchodní dům Morava Hol.6300:48:39-
49MB274242Zdráhal JaroslavTTS Osek nad Bečvou6300:48:56-
50MB277233Doboš MiroslavSlavičín6600:49:05-
51MB28058Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané6800:49:15-
52MB283247Janovský ZdeněkStrání6500:49:27-
53MB290326Konečný JaroslavTri LAMY Brno6900:50:01-
54MB291248Skýpala KarelTJ Frenštát p. R.6900:50:02-
55MB311131Gremlica VáclavHulín6400:51:17-
56MB317251Kopečný FrantišekTTS Osek nad Bečvou6200:52:14-
57MB324331Dostál PavelDracy7000:52:30-
58MB332152Zycháček Václavneregistrován6900:53:12-
59MB38321Strnad JiříVrbno pod Pradědem6401:03:10-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3350Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:34-
2MC3764Filip VáclavAK ASICS Kroměříž6000:36:04-
3MC53289Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:37:33-
4MC68265Martinek VladislavSKI Mosty5900:38:25-
5MC72264Slowioczek RomanMK SEITL Ostrava5900:38:33-
6MC76121Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:55-
7MC7787Jasek TadeuszZYWIEC Polska5100:39:00-
8MC7960Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:08-
9MC83160Guliš VáclavDolní Bojanovice5900:39:27-
10MC85157Veverka JosefAC Čejkovice5800:39:28-
11MC88288Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:39:34-
12MC104267Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:40:37-
13MC107318Čulek IvanAŠK Grafobal Skalica6000:40:54-
14MC112174Karlikowski AndrzejUSK TECHNIK RADOM Polska5600:41:18-
15MC12372Kollárik PavolStříbrnice5800:41:55-
16MC141246Švihel MiroslavBS Sloupné5800:42:32-
17MC14886Kruczynski MarianZYWIEC Polska5300:42:46-
18MC151211Gromus PetrAK Olomouc5600:42:49-
19MC15362Hrabec BohumilVK Kroměříž6000:43:02-
20MC175276Kunc JosefLRS Vyškov6000:44:13-
21MC190156Bartál LubomírBK Hodonín5100:45:18-
22MC20041Tovaryš JiříORL5800:45:53-
23MC201151Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:45:54-
24MC20781Gerec MiroslavAČR Přerov5300:46:05-
25MC208259Juránek StanislavOREL Ţidenice5600:46:06-
26MC219182Smolicha Josefneregistrován5600:46:24-
27MC221178Kyjanka DušanTTC Olomouc5700:46:33-
28MC227142Hradil StanislavBK Hodonín5800:46:52-
29MC24540Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:47:39-
30MC252192Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:47:56-
31MC259193Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:48:23-
32MC263155Gogolín Petrneregistrován5700:48:33-
33MC267311Kožíšek DušanAŠK Grafobal Skalica5500:48:40-
34MC27078Tasarek RyszardNYSA Biega5200:48:45-
35MC272128Vašalovský VítězslavPrusinovice5900:48:49-
36MC279273Budík KarelTJ SOKOL Míškovice5600:49:08-
37MC284147Penelka VladimírOB Vizovice5900:49:29-
38MC285175Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:49:32-
39MC291198Bařinka AntonínKroměříž5800:50:02-
40MC295185Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:50:32-
41MC300287Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5500:50:40-
42MC30270Kovář RostislavAK Olomouc5100:50:45-
43MC31961Profous PetrBET Ostrava5800:52:16-
44MC321263Svačina KarelPampeliška Olomouc5200:52:25-
45MC344280Šimara PavelVsetín5400:54:37-
46MC345153Chrástek PavelBěžecký klub Hodonín5100:55:04-
47MC35763Mraček RostislavSOKOL Rokytnice5400:55:59-
48MC360228Kroutilík JaroslavLRS Vyškov5500:56:44-
49MC370235Koutný VojtěchPřerov5800:57:45-
50MC378290Novotný JiříBK SAK Ložiska5901:00:07-
51MC38265Kálazy JozefAMK Nové Zámky5701:01:41-
Muži D 60-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD80226Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:39:16-
2MD101309Sviták StanislavAK Žilina5000:40:26-
3MD115100Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:41:29-
4MD117215Kalus KarolZORY Polsko4900:41:34-
5MD130143Varmuža VladimírBK Hodonín5000:42:13-
6MD137227Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:42:26-
7MD143183Vytisk AlfonsMK SEITL Ostrava4900:42:38-
8MD182335Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:44:33-
9MD286201Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4600:49:41-
10MD293206Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4900:50:16-
11MD312179Peška AntonínTJ Sokol Holešov4800:51:25-
12MD329204Tučný JanMK Pardubice4700:52:54-
13MD337312Hajossý MiroslavKoválov4600:53:50-
14MD353325Vabroušek Pavelneregistrován4800:55:40-
15MD355130Lerch VladislavOlomouc4800:55:50-
16MD36556Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:57:14-
17MD38489Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:07:07-
Muži E 65-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME18933Vodička JanMK Radslavice4500:45:17-
2ME209239Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:46:08-
3ME214292Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:46:18-
4ME220158Karas KarelBěžecký klub Hodonín4500:46:25-
5ME222315Janota Michalneregistrován4500:46:34-
6ME234271Podžorný ErvinČeský Těšín4100:47:12-
7ME237308Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:47:13-
8ME261236Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:48:29-
9ME315216Bubeník JiříLRS Vyškov4400:51:43-
10ME320115Navara PetrMK Kopřivnice4500:52:21-
11ME35431Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:55:43-
Muži F 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF124180Jerakas JorgosSAK Ložiska Karviná4000:41:57-
2MF257214Lajčík AloisAK Olomouc4000:48:20-
3MF269240Piskoř KarelTichá3800:48:44-
4MF294253Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3700:50:22-
5MF310272Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:51:16-
6MF33457Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:22-
7MF343196Kusenda AndrejBK Lysá pod Makytou3700:54:26-
8MF349234Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:55:15-
9MF352106Kousal OldřichSK Přerov3800:55:33-
10MF36348Stuchlík KarelBK Kravaře3700:57:10-
11MF368195Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:57:25-
12MF37528Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:58:47-
13MF38073Dostálík VáclavAK Olomouc4001:01:03-
14MF386184Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:08:05-
Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ78406Beshirová CarmenSK Zdice9800:39:04-
2ŽJ186450Vrágová AnežkaAK ASICS Kroměříţ9100:44:59-
3ŽJ256446Kukolová ŠárkaTJ SLOVAN Luhačovice9200:48:18-
4ŽJ381348Skácelová AndreaRMC Lipník nad Bečvou9201:01:40-
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA48400Bátai RékaBENEDEK Team8300:37:09-
2ZA82350Kociánová JiřinaAHA Vyškov8100:39:21-
3ZA93424Jiříčková LenkaAHA Vyškov8300:39:46-
4ZA113411Jakobová AdélaAK Šternberk9000:41:19-
5ZA146403Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:43-
6ZA150418Hynštová IvetaAHA Vyškov8800:42:48-
7ZA161421Kadlecová JanaAK Hodonín7700:43:21-
8ZA173404Pastorová PetraDobrá7700:44:09-
9ZA197445Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:45:43-
10ZA211436Pawtel AgataRYBNIK Polska8100:46:11-
11ZA212433Novotná MartinaBrusné8800:46:12-
12ZA235419Szotkovská Lucie1. běžecký Jablunkov7700:47:12-
13ZA271442Hrušková JitkaPampeliška Olomouc8400:48:45-
14ZA278420Staňková Pavlaneregistrována7900:49:06-
15ZA341448Coufalová MartaRMC Lipník7600:54:05-
16ZA346413Rudolfová EvaPacetluky8300:55:06-
17ZA347431Rudolfová LenkaPacetluky8700:55:07-
18ZA356428Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:55:54-
19ZA371407Jandová Ilonaneregistrován7600:57:52-
20ZA373443Neckářová Pavlaneregistrována8100:58:14-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4310Kamínková PetraAK Olomouc7300:36:49-
2ZB69416Janečková DankaASICS Slovakia7300:38:28-
3ZB135412Doubková KateřinaAHA Vyškov7200:42:23-
4ZB159414Neubauerová BlankaAHA Vyškov7400:43:16-
5ZB223409Pokorová JaroslavaHAC Praha7200:46:38-
6ZB238423Straková LadislavaTJ Otrokovice7300:47:15-
7ZB251410Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7500:47:55-
8ZB273422Večerková HanaOtrokovice6900:48:52-
9ZB328439Jandová JitkaTJ Prusinovice7100:52:48-
10ZB331347Nábělková KateřinaV+P Chropyně7400:53:09-
Ženy C 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC152435Fliegert EwaRYBNIK Polska6500:42:56-
2ŽC163402Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:26-
3ŽC183444Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:44:36-
4ŽC228425Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:46:53-
5ŽC253434Škubalová JanaPLDD Kroměříţ6100:47:57-
6ŽC268449Hubáčková DagmarTJ SLOVAN Luhačovice6500:48:43-
7ŽC287440Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6400:49:44-
8ŽC298441Klimešová JanaSBK Wiky Kyjov6300:50:38-
9ŽC305447Poklopová IvanaSK UP Olomouc6400:50:55-
10ŽC325432Gromusová AlexandraOlymp Brno6200:52:31-
11ŽC327427Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:52:47-
Ženy D 50 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD156417Hynštová MarieAHA Vyškov5700:43:08-
2ZD289426Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:49:54-
3ZD306429Bajerová IlonaTupesy5800:50:56-
4ZD335438Stackeová AnnaSLOVAN Luhačovice5500:53:45-
5ZD350430Budinská HanaMoravská Slávia Brno6000:55:16-
6ZD351401Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:19-
7ZD362405Tvrdá ZdeňkaSK Hranice5600:57:01-
8ZD364415Cupalová EvaSokol Bučovice4700:57:12-
9ZD374408Glovčíková MarieSBK Wiky Kyjov5500:58:34-
10ZD377349Kociánová MarieKřenovice4600:59:13-
11ZD385437Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:07:13-
Trať 0,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21150Beshir RobinSK Zdice0100:00:51-
2M22148Holub LukášSlezan F-M0100:00:52-
3M23164Macek RadekAK Hodonín0100:00:55-
28M228173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:20-
Trať 0,68 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM187Kolajová NatálieAK Kyjov9700:02:13-
2ŽM256Benčová HelenaSlezan F-M9800:02:14-
3ŽM362Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:16-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Sarwat Pascal MomboTanzanie8900:29:37-
2MA22Kreisinger JanAK ASICS Kroměříž8400:30:13-
3MA39Burghardt JakubJM Demolex Bardějov8100:30:21-
1MB43Štefko RobertAK Kroměříž6800:30:57-
4MA511Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:31:03-
5MA613Toth LászloBENEDEK Team8700:31:16-
6MA74Kocourek MilanAK Kroměříž8700:31:22-
7MA812Toth TamášBENEDEK Team7800:31:42-
8MA916Kučera MartinVSK UNI Brno8000:31:57-
9MA1015Blasinski ArturJM Demolex Bardejov7400:32:03-
10MA115Frei MartinAK Kroměříž8600:32:07-
11MA127Bajza JakubAK Kroměříž9000:32:18-
12MA138Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:32:37-
13MA146Blaha TomášAK Kroměříž7600:33:00-
14MA1598Magyar ImrichAMK Nové Zámky8400:33:26-
15MA16283Miko AlešSSK Vítkovice8400:33:31-
16MA17104Janečka SvatoplukCyklogat Malenovice7200:33:34-
17MA18238Bitala VáclavLašský běžecký klub7700:33:53-
18MA1954Polášek JanSK Hranice8300:34:02-
19MA2014Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:34:07-
20MA2191Steiner TomášAHA Vyškov8600:34:08-
21MA2293Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:34:18-
1MJ23129Kaminski PetrOA Slavia Havířov9200:34:29-
2MB2475Ryszewski JacekNYSA Biega7000:34:31-
22MA2568Žaludek PřemyslCyklogat Zlín7700:34:37-
3MB2617Kotyza PetrVSK UNI Brno7000:34:40-
23MA27319Rehuš LubomírAŠK Grafobal Skalica8500:34:47-
24MA28291Cahel MarekTJ SLOVAN Luhačovice8800:34:50-
4MB2947Beshir ErvinAdidas Team6700:34:57-
25MA30323Šíbl RadoslavEKODRILL Zlín8000:35:11-
26MA31324Vabroušek PetrAUTHOR TUFO Zlín7300:35:25-
27MA32269Kučera PetrSK Salix Grymov7500:35:30-
1MC3350Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:34-
28MA34297Luhový MichalAŠK GRAFOBAL Skalica8400:35:44-
5MB3590Horák PavelAHA Vyškov6100:35:46-
29MA36138Brožík JiříBěžecký klub Hodonín7100:36:03-
2MC3764Filip VáclavAK ASICS Kroměříž6000:36:04-
30MA3851Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:12-
31MA39210Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín8500:36:26-
6MB40266Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:36:31-
32MA41139Neradil TomášASPOT Hulín7400:36:38-
33MA42257Tomčal DušanAK Hodonín7300:36:45-
1ZB4310Kamínková PetraAK Olomouc7300:36:49-
34MA44294Poklop MartinFORTEX Moravský Beroun8800:36:51-
2MJ45298Hubáček MichalTJ SLOVAN Luhačovice9300:36:52-
3MJ46293Valenta JiříTJ SLOVAN Luhačovice9200:36:58-
4MJ47203Karnufek RadekAK SSK Vítkovice9300:37:08-
1ZA48400Bátai RékaBENEDEK Team8300:37:09-
35MA49304Pelíšek DavidFortex Moravský Beroun9000:37:14-
7MB50145Dlabaja RomanAUTHOR Tufo7000:37:18-
36MA51197Plevák MilanBK Lysá pod Makytou7200:37:23-
8MB5267Sadílek MartinOB Vizovice6900:37:28-
3MC53289Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:37:33-
9MB54301Hubáček JosefSlovan Luhačovice6100:37:34-
37MA55222Hřib JakubNěmčice8800:37:35-
38MA56118Sehnal TomášKHB Radegast7300:37:37-
39MA57223Hajzler JanVsetín8200:37:38-
10MB58254Miškeřík JanLipov6700:37:43-
40MA59306Lajčín TomášSlávia STU-BA8800:37:44-
41MA60176Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:37:45-
42MA61313Škrdla JanTJ Sokol Velká8200:37:46-
43MA6284Hečko MartinAK Zlín8700:37:58-
44MA6352Židlík PavelSANITA Car Holešov7700:38:03-
11MB64330Nenička PavelVlkoš6300:38:06-
45MA65177Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:38:07-
12MB66150Bezrouk JiříBoki6200:38:17-
13MB67111Vrobel MiroslavMK Kopřivnice6100:38:19-
4MC68265Martinek VladislavSKI Mosty5900:38:25-
2ZB69416Janečková DankaASICS Slovakia7300:38:28-
46MA70270Vrba IvoSK Salix Grymov8000:38:30-
47MA7127Zahrádka TomášZHORTEAM7100:38:32-
5MC72264Slowioczek RomanMK SEITL Ostrava5900:38:33-
48MA73262Svačina KarelPampeliška Olomouc8500:38:33-
49MA7439Koplík MartinVesani.cz8400:38:42-
50MA7577Kokodzie TomaszNYSA Biega7700:38:47-
6MC76121Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:55-
7MC7787Jasek TadeuszZYWIEC Polska5100:39:00-
1ŽJ78406Beshirová CarmenSK Zdice9800:39:04-
8MC7960Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:08-
1MD80226Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:39:16-
51MA8119Maceček VladoAK Kroměříž7500:39:18-
2ZA82350Kociánová JiřinaAHA Vyškov8100:39:21-
5MJ83209Nečas JiříSKOB Zlín9100:39:27-
9MC83160Guliš VáclavDolní Bojanovice5900:39:27-
10MC85157Veverka JosefAC Čejkovice5800:39:28-
14MB86296Dvorský MichalSMSF SPLAVSKO6800:39:31-
52MA87275Pernický MartinSCMT Zlín7500:39:33-
11MC88288Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:39:34-
53MA89117Hanke DavidMK Kopřivnice7100:39:42-
54MA90282Suchánek LukášKHB Radegast7900:39:44-
55MA91161Perknovský RadimOB SK Prostějov8200:39:45-
56MA92225Jasenský OldřichAK ASICS Kroměříţ8200:39:45-
3ZA93424Jiříčková LenkaAHA Vyškov8300:39:46-
15MB9449Žabíček VáclavSK Hranice6700:39:53-
6MJ95250Kopečný FrantišekTJ SOKOL Osek9100:39:56-
57MA96162Sedlář DaliborPřerov7400:40:01-
7MJ97299Vavrys JohanTJ SLOVAN Luhačovice9300:40:04-
16MB98103Keller AntonínAK ASICS Kroměříž6300:40:05-
58MA99320Vrága FilipAK ASICS Koměříž8800:40:06-
59MA100194Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:40:15-
2MD101309Sviták StanislavAK Žilina5000:40:26-
60MA102305Rosina Romanneregistrován7400:40:30-
61MA103314Váňa VáclavRMC Lipník nad Bečvou8400:40:32-
12MC104267Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:40:37-
17MB105108Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:40:41-
62MA10685Tomaštík AntonínVyškov7700:40:48-
13MC107318Čulek IvanAŠK Grafobal Skalica6000:40:54-
63MA108221Bellay PeterSkalica8800:41:04-
18MB109310Junga MariánBK Lysá pod Makytou6900:41:05-
19MB110109Jurčík PavelČUFA Team6500:41:08-
64MA111277Zavadil TomášAŠK Grafobal Skalica8100:41:10-
14MC112174Karlikowski AndrzejUSK TECHNIK RADOM Polska5600:41:18-
4ZA113411Jakobová AdélaAK Šternberk9000:41:19-
65MA114149Daněk SimonSLAVOJ Všetuly7100:41:28-
3MD115100Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:41:29-
66MA11676Droždzik PawelNYSA Biega7700:41:31-
4MD117215Kalus KarolZORY Polsko4900:41:34-
67MA118170Lipták RadimMidar Team F-M7900:41:45-
68MA119278Horák OndřejRocktechnik Hranice8400:41:46-
69MA120187Perutka TomášLitrpůl7500:41:47-
70MA12126Rapčan LukášDRACY Team Bystřice7800:41:47-
71MA122327Krybus DavidKFC ŠH Zlín8200:41:51-
15MC12372Kollárik PavolStříbrnice5800:41:55-
1MF124180Jerakas JorgosSAK Ložiska Karviná4000:41:57-
20MB124202Menšík PetrASPOT Hulín7000:41:57-
72MA126173Šitka JosefDrnovice8600:41:59-
21MB127252Dvořák LadislavBK Ostrava Dubina6200:42:02-
73MA128346Bárta MarekSAK Loţiska Karviná7400:42:06-
74MA129261Doležal MarekNEW BALANCE Team7300:42:11-
5MD130143Varmuža VladimírBK Hodonín5000:42:13-
75MA131286Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:42:16-
76MA13269Veselka OldřichCyklogat Zlín7600:42:17-
22MB133329Krejzl HenrichBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 6600:42:21-
23MB134300Vavrys PetrTJ SLOVAN Luhačovice6400:42:22-
3ZB135412Doubková KateřinaAHA Vyškov7200:42:23-
77MA13688Osina PetrAK Kroměříž8500:42:24-
6MD137227Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:42:26-
78MA138169Frydrych MartinLíšná8300:42:28-
79MA139316Míka RadanRMC Lipník nad Bečvou7700:42:29-
24MB140213Tůma JiříSpartak Vlašim6300:42:31-
16MC141246Švihel MiroslavBS Sloupné5800:42:32-
80MA142600Pánek LiborV+P Chropyně7900:42:37-
7MD143183Vytisk AlfonsMK SEITL Ostrava4900:42:38-
81MA14432Slinták PetrVSK Univerzita Brno8600:42:38-
82MA145268Vaněk PavelAUSTIN Detonator7800:42:42-
5ZA146403Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:43-
83MA14755Staněk PetrVelké Těšany7400:42:44-
17MC14886Kruczynski MarianZYWIEC Polska5300:42:46-
84MA149159Večerka JiříOtrokovice7700:42:47-
6ZA150418Hynštová IvetaAHA Vyškov8800:42:48-
18MC151211Gromus PetrAK Olomouc5600:42:49-
1ŽC152435Fliegert EwaRYBNIK Polska6500:42:56-
19MC15362Hrabec BohumilVK Kroměříž6000:43:02-
8MJ15496Orság LubomírCK Stará Ves9100:43:06-
25MB155217Frank PavelFORTEX Moravský Beroun6800:43:07-
1ZD156417Hynštová MarieAHA Vyškov5700:43:08-
85MA157113Bartík PatrikDRÁSAL Team Holešov7600:43:08-
9MJ158102Slovák MartinCyklogat Malenovice9100:43:14-
4ZB159414Neubauerová BlankaAHA Vyškov7400:43:16-
86MA160165Dědič MichalDRÁSAL Team Holešov8400:43:20-
7ZA161421Kadlecová JanaAK Hodonín7700:43:21-
10MJ162302Hubáček JonášSlovan Luhačovice9500:43:21-
2ŽC163402Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:26-
26MB164166Řeha RomanARON team6600:43:30-
87MA165241Dohnal PetrTTS Osek nad Bečvou8100:43:37-
11MJ16679Makowski JacekNYSA Biega9100:43:41-
27MB167101Hansgut RudolfTRISK Olomouc6800:43:52-
28MB168243Schäfer MichalSKOB Zlín6300:43:54-
88MA169164Kocman TomášTovačov8100:43:57-
89MA170200Pavlíček MartinAC Sparta Praha8300:43:59-
29MB17192Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:44:06-
90MA17222Janalík JiříVesani.cz7800:44:08-
8ZA173404Pastorová PetraDobrá7700:44:09-
30MB174258Bezucha JiříOS POHYB Zdraví6200:44:10-
20MC175276Kunc JosefLRS Vyškov6000:44:13-
31MB176181Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6500:44:14-
91MA177137Haluzík MarekDracy7400:44:17-
92MA178208Holíček JanKO Brno8600:44:18-
32MB179125Rudický RadovanDiamo - Odra Ostrava6900:44:21-
33MB18036Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:44:30-
93MA181224Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:44:31-
8MD182335Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:44:33-
3ŽC183444Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:44:36-
12MJ184171Vrzal Dominikneregistrován9400:44:45-
34MB18594Černoch JiříTRISK Olomouc6700:44:58-
2ŽJ186450Vrágová AnežkaAK ASICS Kroměříţ9100:44:59-
13MJ187244Schäfer JanSKOB Zlín9300:45:09-
94MA188168Neradil SvatoplukOrel Líšná8000:45:10-
1ME18933Vodička JanMK Radslavice4500:45:17-
21MC190156Bartál LubomírBK Hodonín5100:45:18-
35MB191249Harabiš ZbyněkAuthor Tufo Zlín6500:45:20-
95MA192281Novotný PetrDTJ Prostějov8000:45:22-
96MA193333Stehlík Radimneregistrován7500:45:28-
97MA19437Lutonský Alešneregistrován8500:45:31-
98MA19583Žídek RomanBK Kravaře7700:45:38-
99MA19653Ottomanský Jiříneregistrován8200:45:42-
9ZA197445Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:45:43-
36MB198136Zemánek PetrDRACY Team Dřevohostice6800:45:45-
100MA199190Nakládal PetrKroměříž8500:45:50-
22MC20041Tovaryš JiříORL5800:45:53-
23MC201151Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:45:54-
101MA202205Frankovič JanGARÁŢ Team Lipník7600:45:55-
102MA203285Bezchleba PetrK3 Sport Žďár nad Sázavou7800:45:59-
103MA204163Vičar KarelPřerov7600:46:00-
104MA205279Bednář ZbyněkTišnov - Jamné7300:46:02-
105MA206328Palla RadovanBystřice p.H.8000:46:03-
24MC20781Gerec MiroslavAČR Přerov5300:46:05-
25MC208259Juránek StanislavOREL Ţidenice5600:46:06-
2ME209239Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:46:08-
106MA210191Janda JiříTJ Němčice7400:46:09-
10ZA211436Pawtel AgataRYBNIK Polska8100:46:11-
11ZA212433Novotná MartinaBrusné8800:46:12-
37MB213189Hánečka RenéŽalkovice6700:46:16-
3ME214292Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:46:18-
107MA215120Smolicha DavidNový Malín7800:46:20-
108MA216237Minařík MiroslavEPS Kunovice7100:46:21-
14MJ217284Hanák Alešneregistrován9400:46:22-
38MB218146Orth MilanIRISH Pub Břeclav6100:46:23-
26MC219182Smolicha Josefneregistrován5600:46:24-
4ME220158Karas KarelBěžecký klub Hodonín4500:46:25-
27MC221178Kyjanka DušanTTC Olomouc5700:46:33-
5ME222315Janota Michalneregistrován4500:46:34-
5ZB223409Pokorová JaroslavaHAC Praha7200:46:38-
109MA224256Bolek JanOrel Zašová8000:46:40-
110MA225134Kňáva RadekLOS RAPIDOS Olomouc7300:46:49-
39MB22659Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6900:46:51-
28MC227142Hradil StanislavBK Hodonín5800:46:52-
4ŽC228425Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:46:53-
40MB22997Hakke VladimirAMK Nové Zámky6600:46:56-
111MA230274Sáras PavolSCMT Zlín7600:46:57-
112MA231107Lubojacki Kamil1. běžecký Jablunkov7100:47:00-
113MA232124Hostaša KarelPřerov7100:47:06-
114MA233154Strnad Richardneregistrován7400:47:11-
6ME234271Podžorný ErvinČeský Těšín4100:47:12-
12ZA235419Szotkovská Lucie1. běžecký Jablunkov7700:47:12-
41MB23635Hyánek AlešNew Balance Team7000:47:12-
7ME237308Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:47:13-
6ZB238423Straková LadislavaTJ Otrokovice7300:47:15-
42MB239219Jelínek ZbyněkHranice6300:47:19-
15MJ240110Jurčík JanČUFA Team9300:47:20-
115MA241218Jelínek LiborHranice9000:47:26-
116MA24280Gerec JaroslavSKP Přerov7400:47:32-
43MB243212Bubeník JiříLRS Vyškov6900:47:34-
117MA24440Zahradník Karelneregistrován7600:47:35-
29MC24540Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:47:39-
44MB246167Polišenský RichardTřebětice6500:47:41-
118MA24729Odstrčilík TomášMARTINICE8300:47:43-
45MB24895Strčínek KarelCK Stará Ves6400:47:51-
119MA249133Jurčík LadislavTJ Horní Lapač7500:47:52-
120MA250260Kostelanský PavelVHS PLUS Veselí n.M.7200:47:53-
7ZB251410Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7500:47:55-
30MC252192Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:47:56-
5ŽC253434Škubalová JanaPLDD Kroměříţ6100:47:57-
121MA25471Žůrek JiříOstrava8300:48:04-
122MA255230Navrátil MichalHasiči Olšovec8300:48:14-
3ŽJ256446Kukolová ŠárkaTJ SLOVAN Luhačovice9200:48:18-
2MF257214Lajčík AloisAK Olomouc4000:48:20-
123MA258119Hasilík VáclavRV BIKE Holešov7500:48:22-
31MC259193Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:48:23-
46MB26074Haničinec IvoBS Slopné6700:48:24-
8ME261236Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:48:29-
47MB262295Střílka StanislavV3t6600:48:31-
32MC263155Gogolín Petrneregistrován5700:48:33-
124MA264127Klimecký Janneregistrován9000:48:35-
125MA265126Zatloukal Zdeněkneregistrován8500:48:36-
48MB266112Hrdlička JaroslavObchodní dům Morava Hol.6300:48:39-
33MC267311Kožíšek DušanAŠK Grafobal Skalica5500:48:40-
6ŽC268449Hubáčková DagmarTJ SLOVAN Luhačovice6500:48:43-
3MF269240Piskoř KarelTichá3800:48:44-
34MC27078Tasarek RyszardNYSA Biega5200:48:45-
13ZA271442Hrušková JitkaPampeliška Olomouc8400:48:45-
35MC272128Vašalovský VítězslavPrusinovice5900:48:49-
8ZB273422Večerková HanaOtrokovice6900:48:52-
49MB274242Zdráhal JaroslavTTS Osek nad Bečvou6300:48:56-
126MA27582Zabloudil JanPřerov7600:48:59-
127MA276220Bellay JánSkalica8200:49:00-
50MB277233Doboš MiroslavSlavičín6600:49:05-
14ZA278420Staňková Pavlaneregistrována7900:49:06-
36MC279273Budík KarelTJ SOKOL Míškovice5600:49:08-
51MB28058Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané6800:49:15-
128MA281140Andres Marekneregistrován7400:49:25-
129MA28230Fiurášek PavelMARTINICE8100:49:26-
52MB283247Janovský ZdeněkStrání6500:49:27-
37MC284147Penelka VladimírOB Vizovice5900:49:29-
38MC285175Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:49:32-
9MD286201Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4600:49:41-
7ŽC287440Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6400:49:44-
130MA288116Stoklásek RobertRV BK Holešov7300:49:49-
2ZD289426Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:49:54-
53MB290326Konečný JaroslavTri LAMY Brno6900:50:01-
54MB291248Skýpala KarelTJ Frenštát p. R.6900:50:02-
39MC291198Bařinka AntonínKroměříž5800:50:02-
10MD293206Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4900:50:16-
4MF294253Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3700:50:22-
40MC295185Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:50:32-
16MJ29638Bucňák OndřejCYKLO MXM Hulín9100:50:36-
131MA29745Vančura Martinneregistrován7700:50:37-
8ŽC298441Klimešová JanaSBK Wiky Kyjov6300:50:38-
132MA299123Laitoch DavidTTS Osek nad Bečvou7500:50:39-
41MC300287Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5500:50:40-
133MA301188Symerský PetrLitrpůl7600:50:44-
42MC30270Kovář RostislavAK Olomouc5100:50:45-
134MA303105Mastný Jiříneregistrován7900:50:46-
135MA304132Smetana Jaroslavneregistrován7900:50:54-
9ŽC305447Poklopová IvanaSK UP Olomouc6400:50:55-
3ZD306429Bajerová IlonaTupesy5800:50:56-
136MA307245Hrazdira MartinTTS Osek nad Bečvou7100:50:58-
137MA308207Holíček JiříPIM RC Praha7900:51:02-
17MJ309141Krejčí LukesSEVER.cz9300:51:13-
5MF310272Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:51:16-
55MB311131Gremlica VáclavHulín6400:51:17-
11MD312179Peška AntonínTJ Sokol Holešov4800:51:25-
138MA313135Navrátil MichalDRACY7400:51:32-
139MA314144Smetana JiříThaiboxinggym Zlín9000:51:34-
9ME315216Bubeník JiříLRS Vyškov4400:51:43-
140MA316321Lenhart VítSKP Přerov8200:51:52-
141MA317303Urbánek TomášRMC Lipník8300:52:14-
56MB317251Kopečný FrantišekTTS Osek nad Bečvou6200:52:14-
43MC31961Profous PetrBET Ostrava5800:52:16-
10ME320115Navara PetrMK Kopřivnice4500:52:21-
44MC321263Svačina KarelPampeliška Olomouc5200:52:25-
142MA32266Nábělek AlešTJ Prusinovice7300:52:27-
143MA323229Lukačka JozefLRS Vyškov7100:52:28-
57MB324331Dostál PavelDracy7000:52:30-
10ŽC325432Gromusová AlexandraOlymp Brno6200:52:31-
144MA326231Navrátil AlešHasiči Olšovec8500:52:43-
11ŽC327427Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:52:47-
9ZB328439Jandová JitkaTJ Prusinovice7100:52:48-
12MD329204Tučný JanMK Pardubice4700:52:54-
18MJ330232Bezděk KarelHasiči Olšovec9200:53:04-
10ZB331347Nábělková KateřinaV+P Chropyně7400:53:09-
58MB332152Zycháček Václavneregistrován6900:53:12-
145MA333317Procházka PetrRMC Lipník8900:53:17-
6MF33457Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:22-
4ZD335438Stackeová AnnaSLOVAN Luhačovice5500:53:45-
146MA33625Kasaj Michalneregistrován8200:53:49-
13MD337312Hajossý MiroslavKoválov4600:53:50-
147MA33846Mrázek PetrVesani.cz8400:53:58-
148MA339322Dončák JosefPoličná8500:54:01-
149MA34024Gahura PetrVesani.cz7900:54:04-
15ZA341448Coufalová MartaRMC Lipník7600:54:05-
150MA342172Vodák JiříSmart team Olomouc7100:54:11-
7MF343196Kusenda AndrejBK Lysá pod Makytou3700:54:26-
45MC344280Šimara PavelVsetín5400:54:37-
46MC345153Chrástek PavelBěžecký klub Hodonín5100:55:04-
16ZA346413Rudolfová EvaPacetluky8300:55:06-
17ZA347431Rudolfová LenkaPacetluky8700:55:07-
151MA34899Rozsypal Zbyněkneregistrován7700:55:12-
8MF349234Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:55:15-
5ZD350430Budinská HanaMoravská Slávia Brno6000:55:16-
6ZD351401Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:19-
9MF352106Kousal OldřichSK Přerov3800:55:33-
14MD353325Vabroušek Pavelneregistrován4800:55:40-
11ME35431Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:55:43-
15MD355130Lerch VladislavOlomouc4800:55:50-
18ZA356428Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:55:54-
47MC35763Mraček RostislavSOKOL Rokytnice5400:55:59-
152MA358307Adámek ZdeněkPrusinovice7600:56:21-
153MA359186Winkler AlešLitrpůl7500:56:36-
48MC360228Kroutilík JaroslavLRS Vyškov5500:56:44-
154MA361122Polák MartinASPOT Hulín7600:56:58-
7ZD362405Tvrdá ZdeňkaSK Hranice5600:57:01-
10MF36348Stuchlík KarelBK Kravaře3700:57:10-
8ZD364415Cupalová EvaSokol Bučovice4700:57:12-
16MD36556Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:57:14-
155MA36623Gahura MartinVesani.cz8100:57:23-
19MJ36734Utěkal Josefneregistrován9400:57:24-
11MF368195Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:57:25-
156MA36943Nevařil Martinneregistrován7500:57:33-
49MC370235Koutný VojtěchPřerov5800:57:45-
19ZA371407Jandová Ilonaneregistrován7600:57:52-
157MA37242Janda Alešneregistrován7400:57:53-
20ZA373443Neckářová Pavlaneregistrována8100:58:14-
9ZD374408Glovčíková MarieSBK Wiky Kyjov5500:58:34-
12MF37528Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:58:47-
158MA376114Jež LadislavŠPÍČEK Team7400:58:55-
10ZD377349Kociánová MarieKřenovice4600:59:13-
50MC378290Novotný JiříBK SAK Ložiska5901:00:07-
159MA37944Pernička Michalneregistrován7701:00:15-
13MF38073Dostálík VáclavAK Olomouc4001:01:03-
4ŽJ381348Skácelová AndreaRMC Lipník nad Bečvou9201:01:40-
51MC38265Kálazy JozefAMK Nové Zámky5701:01:41-
59MB38321Strnad JiříVrbno pod Pradědem6401:03:10-
17MD38489Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:07:07-
11ZD385437Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:07:13-
14MF386184Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:08:05-
160MA387148Najdekr Radekneregistrován7301:12:48-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód