10.10.2010, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.10.2013 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 176 |
6.10.2012 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 197 |
9.10.2011 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 171 |
18.10.2009 | Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!! | - |
19.10.2008 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 138 |
21.10.2007 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 156 |
22.10.2006 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 193 |
23.10.2005 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 153 |
23.10.2004 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 172 |
25.10.2003 | Ve stopě líšnické 15, 4. ročník | 136 |
26.10.2002 | 3. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky | 149 |
27.10.2001 | 2. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky | 64 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Strnad Adam | 00 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Suchodol Josef | 67 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Novotný Přemysl | 59 | 8 |
Fajfr František | 72 | 8 |
Strnad Tomáš | 69 | 8 |
Novotná Dora | 97 | 7 |
Šebek Michal | 84 | 7 |
Leicht Jiří | 49 | 7 |
Sontáková Lenka | 91 | 7 |
Novotný Luděk | 62 | 7 |
Moravec Jiří | 96 | 7 |
Večeř Petr | 99 | 7 |
Černá Kristýna | 93 | 7 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Vacek Martin | 69 | 6 |
Krejčí Stanislav | 63 | 6 |
Chmelíček Jordan | 97 | 6 |
Kalousek Jan | 41 | 6 |
Divíšek Jan | 93 | 6 |
Ducháček Bedřich | 59 | 6 |
Mařík Jiří | 72 | 6 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Krejčí Jaromír | 66 | 6 |
Klaclová Šárka | 93 | 6 |
Moravec Jan | 02 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Faltusová Simona | 98 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Pross David | 75 | 6 |
Kavka Lukáš | 97 | 6 |
Faltusová Kateřina | 99 | 6 |
Bílá Tereza | 92 | 6 |
Marek Jiří | 43 | 6 |
Vinduška Petr | 93 | 6 |
Svatoš Otakar | 34 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Exler Ondřej | 90 | 6 |
Borek Petr | 70 | 5 |
Faltusová Kristýna | 93 | 5 |
Krejsa Tomáš | 77 | 5 |
Adamec Marek | 93 | 5 |
Cimr Tomáš | 96 | 5 |
Jirásková Hanka | 89 | 5 |
Havlová Michaela | 91 | 5 |
Večeře Tomáš | 90 | 5 |
Krsek Jaroslav | 51 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 11 | Jonášová Martina | Fenix SKI Team Jeseník | 03 | 00:01:40 | - |
2 | Ž1 | 5 | 6 | Misková Svatava | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:01:45 | - |
3 | Ž1 | 7 | 5 | Mrklovská Magdalena | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:01:46 | - |
4 | Ž1 | 10 | 7 | Kánská Lucie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:56 | - |
5 | Ž1 | 12 | 12 | Špangerová Marie | Fenix SKI TeamJeseník | 03 | 00:01:58 | - |
6 | Ž1 | 14 | 9 | Marková Nikola | TJ Spartak OEZ Letohrad | 05 | 00:02:02 | - |
7 | Ž1 | 19 | 3 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:02:11 | - |
8 | Ž1 | 23 | 1 | Šímová Kamila | Sokol Líšnice | 06 | 00:02:39 | - |
9 | Ž1 | 24 | 2 | Burešová Natálka | Sokol Líšnice | 06 | 00:02:48 | - |
10 | Ž1 | 26 | 4 | Břízová Veronika | Sokol Líšnice | 06 | 00:03:10 | - |
11 | Ž1 | 29 | 8 | Šilarová Veronika | TJ Spartak OEZ Letohrad | 06 | 00:03:29 | - |
12 | Ž1 | 30 | 10 | Lánová Aneta | Česká Třebová | 07 | 00:03:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 23 | Kalous Zdeněk | Sokol Klášterec | 04 | 00:01:42 | - |
2 | M1 | 3 | 29 | Költö Matěj | XCT.cz Horní Heřmanice | 03 | 00:01:43 | - |
3 | M1 | 4 | 24 | Král Štěpán | Fenix SKI Team Jeseník | 03 | 00:01:44 | - |
4 | M1 | 5 | 26 | Čáp Matěj | Atletika TJ Sokol Žamberk | 03 | 00:01:45 | - |
5 | M1 | 8 | 17 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:50 | - |
6 | M1 | 9 | 21 | Rybka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:52 | - |
7 | M1 | 10 | 25 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:01:56 | - |
8 | M1 | 13 | 27 | Procházka Tomáš | Sokol Hnátnice | 04 | 00:02:01 | - |
9 | M1 | 14 | 16 | Uličný Jiří | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:02:02 | - |
10 | M1 | 16 | 19 | Suchodol Vít | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:02:03 | - |
11 | M1 | 17 | 13 | Jedlička Tomáš | Sokol Líšnice | 03 | 00:02:04 | - |
12 | M1 | 18 | 15 | Truhlář Jan | Atletika Jaroměř | 03 | 00:02:06 | - |
13 | M1 | 19 | 18 | Kerschbaum Jáchym | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:02:11 | - |
14 | M1 | 21 | 20 | Punt Stanislav | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:02:16 | - |
15 | M1 | 22 | 22 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:02:23 | - |
16 | M1 | 25 | 14 | Jedlička Tadeáš | Sokol Líšnice | 06 | 00:02:59 | - |
17 | M1 | 27 | 28 | Divíšek Radim | Atletika TJ Sokol Žamberk | 07 | 00:03:16 | - |
18 | M1 | 28 | 66 | Brychta Jakub | - | 08 | 00:03:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 4 | 5 | Mikulová Karolína | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:03:17 | - |
2 | Ž2 | 5 | 1 | Navrátilová Darja | TJ Svitavy | 01 | 00:03:25 | - |
3 | Ž2 | 6 | 14 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:03:26 | - |
4 | Ž2 | 7 | 11 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:03:27 | - |
5 | Ž2 | 8 | 3 | Pourová Alžběta | Atletika Jaroměř | 02 | 00:03:32 | - |
6 | Ž2 | 9 | 6 | Šilarová Michaela | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:03:35 | - |
7 | Ž2 | 10 | 9 | Kubíčková Nikita | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:03:38 | - |
8 | Ž2 | 11 | 15 | Kařínková Mirka | Atletika TJ Sokol Žbk | 01 | 00:03:39 | - |
8 | Ž2 | 11 | 4 | Kroulíková Žaneta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:03:39 | - |
10 | Ž2 | 14 | 13 | Mičkerová Karla | Fenix SKI Team Jeseník | 02 | 00:03:44 | - |
11 | Ž2 | 15 | 8 | Peřinová Adéla | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:03:47 | - |
12 | Ž2 | 17 | 17 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:03:50 | - |
13 | Ž2 | 18 | 2 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:03:53 | - |
14 | Ž2 | 19 | 16 | Vanická Kateřina | Atletika TJ Sokol Žamberk | 02 | 00:03:54 | - |
15 | Ž2 | 21 | 12 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:03:55 | - |
16 | Ž2 | 27 | 7 | Filipovová Natálie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:04:09 | - |
17 | Ž2 | 28 | 10 | Kerschbaumová Adéla | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 21 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:03:13 | - |
2 | M2 | 2 | 30 | Procházka Adam | Atletika TJ Sokol Žamberk | 01 | 00:03:14 | - |
3 | M2 | 3 | 29 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:03:16 | - |
4 | M2 | 13 | 23 | Svatoš Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:03:40 | - |
5 | M2 | 16 | 31 | Škůrek Štěpán | Ski Club Pastviny | 02 | 00:03:48 | - |
6 | M2 | 19 | 28 | Medek Jakub | Fenix SKI Team Jeseník | 02 | 00:03:54 | - |
7 | M2 | 22 | 27 | Švercl Adam | TS Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:00 | - |
8 | M2 | 23 | 32 | Kalous Patrik | Atletika TJ Sokol Žamberk | 01 | 00:04:01 | - |
9 | M2 | 24 | 26 | Marek Lukáš | TS Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:02 | - |
10 | M2 | 25 | 25 | Hynek Lukáš | TS Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:08 | - |
10 | M2 | 25 | 22 | Němec Jan | Atletika Jaroměř | 02 | 00:04:08 | - |
12 | M2 | 28 | 134 | Borovek Mirek | - | 00 | 00:04:10 | - |
13 | M2 | 30 | 24 | Moravec Jan | TS Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 506 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:07:55 | - |
2 | ŽM | 7 | 505 | Poulíková Tereza | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:08:58 | - |
3 | ŽM | 8 | 499 | Novotná Dora | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:09:02 | - |
4 | ŽM | 10 | 502 | Janočková Petra | Fenix SKI Team Jeseník | 98 | 00:09:04 | - |
5 | ŽM | 12 | 503 | Koukalová Tereza | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:09:05 | - |
5 | ŽM | 12 | 504 | Tylová Hana | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:09:05 | - |
7 | ŽM | 21 | 494 | Mikulová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:09:31 | - |
8 | ŽM | 22 | 495 | Koclířová Adéla | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:09:36 | - |
9 | ŽM | 29 | 496 | Joštová Kristýna | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:10:08 | - |
10 | ŽM | 30 | 500 | Kopecká Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:10:14 | - |
11 | ŽM | 36 | 501 | Pacalová Karolína | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:10:58 | - |
12 | ŽM | 37 | 498 | Fajfrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:11:09 | - |
- | ŽM | - | 497 | Faltusová Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 40 | Pechoušek Jan | Fenix Ski Team Jeseník | 97 | 00:11:12 | - |
2 | MM | 2 | 36 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:11:18 | - |
3 | MM | 3 | 32 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:11:23 | - |
4 | MM | 4 | 41 | Medek Filip | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:11:44 | - |
5 | MM | 5 | 37 | Mojžíš Dominik | Atletika Jaroměř | 97 | 00:11:58 | - |
6 | MM | 6 | 38 | Bráblík Michal | Fenix SKI Team Jeseník | 98 | 00:12:04 | - |
7 | MM | 7 | 30 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:12:17 | - |
8 | MM | 8 | 39 | Jonáš Matěj | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:12:35 | - |
9 | MM | 9 | 31 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:12:58 | - |
10 | MM | 10 | 35 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:13:07 | - |
11 | MM | 12 | 33 | Valenta Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:13:37 | - |
12 | MM | 13 | 34 | Suchomel Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:13:55 | - |
13 | MM | 15 | 42 | Suchodol Mikuláš | SK Žamberk | 98 | 00:16:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 11 | 36 | Fáberová Zuzana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:13:15 | - |
2 | ŽS | 14 | 37 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:14:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 511 | Pavel Jan | Loko Trutnov | 95 | 00:14:29 | - |
2 | MS | 3 | 509 | Večeř Milan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:15:30 | - |
2 | MS | 3 | 510 | Moravec Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:15:30 | - |
4 | MS | 5 | 515 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:15:31 | - |
5 | MS | 6 | 514 | Pěkný Martin | Fenix SKI Team Jeseník | 95 | 00:15:57 | - |
6 | MS | 7 | 513 | Schreier Jakub | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:16:25 | - |
7 | MS | 9 | 512 | Profous Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:17:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 10 | 42 | Martincová Kristýna | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:17:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 49 | Pňáček Tomáš | Fenix SKI Team Jeseník | 94 | 00:21:25 | - |
2 | MD | 5 | 48 | Košňar František | Atletika Polička | 93 | 00:22:37 | - |
3 | MD | 8 | 47 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:22:57 | - |
4 | MD | 9 | 50 | Kašpar Olin | Ústí nad Orlicí | 93 | 00:23:00 | - |
5 | MD | 13 | 46 | Hřivna Jan | Atletika Jaroměř | 93 | 00:23:38 | - |
6 | MD | 16 | 51 | Divíšek Jan | Nový Věk triatlon Trusnov | 93 | 00:24:24 | - |
7 | MD | 31 | 45 | Macháček Vít | - | 93 | 00:30:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 67 | Krejčí Jaromír | SKI Pastviny | 66 | 00:21:49 | 102,71 |
2 | MB | 3 | 73 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 00:22:05 | 100,30 |
3 | MB | 4 | 66 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:22:27 | 96,99 |
4 | MB | 6 | 72 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:22:41 | 94,88 |
5 | MB | 7 | 60 | Buriánek Roman | SKI Klub Česká Třebová | 65 | 00:22:46 | 94,12 |
6 | MB | 11 | 61 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:23:25 | 88,24 |
7 | MB | 14 | 70 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:23:57 | 83,42 |
8 | MB | 15 | 65 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:24:09 | 81,61 |
9 | MB | 17 | 63 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:24:58 | 74,23 |
10 | MB | 18 | 64 | Fáber Viliam | Jablonné nad Orlicí | 62 | 00:26:00 | 64,88 |
11 | MB | 21 | 71 | Suchodol Josef | SK Žamberk | 67 | 00:26:53 | 56,90 |
12 | MB | 23 | 62 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:27:20 | 52,83 |
13 | MB | 24 | 68 | Kaška Pavel | SK Kyšperk | 67 | 00:28:18 | 44,08 |
14 | MB | 29 | 69 | Kaška Zdeňek | Líšnice | 64 | 00:30:05 | 27,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 10 | 192 | Bombera Jiří | Moravská Třebová | 55 | 00:23:04 | 110,02 |
2 | MC | 12 | 193 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:23:30 | 106,45 |
3 | MC | 20 | 196 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:26:17 | 83,53 |
4 | MC | 25 | 197 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:28:23 | 66,23 |
5 | MC | 27 | 198 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:29:31 | 56,90 |
6 | MC | 32 | 194 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:31:07 | 43,72 |
7 | MC | 35 | 195 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:33:40 | 22,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 19 | 1 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:26:06 | 109,72 |
2 | MD | 22 | 8 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:27:07 | 102,31 |
3 | MD | 26 | 6 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:29:05 | 87,97 |
4 | MD | 28 | 5 | Koblížek Jindřich | Líšnice | 48 | 00:29:54 | 82,02 |
5 | MD | 30 | 7 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:30:31 | 106,55 |
6 | MD | 33 | 3 | Brádle Václav | Sokol Chuchelna | 37 | 00:31:44 | 98,84 |
7 | MD | 34 | 2 | Tomíšek Jindřich | Střechy Macháček | 39 | 00:32:24 | 94,61 |
8 | MD | 36 | 9 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:35:32 | 40,95 |
9 | MD | 37 | 4 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:57:49 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 2 | 35 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:14:46 | 120,16 |
2 | ZA | 8 | 36 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:16:31 | 98,85 |
3 | ZA | 11 | 38 | Góźdż Marta | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 91 | 00:17:55 | 120,33 |
4 | ZA | 12 | 37 | Vacková Alice | Výprachtice | 82 | 00:17:59 | 80,99 |
5 | ZA | 13 | 31 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:18:19 | 76,93 |
6 | ZA | 14 | 33 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:19:30 | 104,46 |
7 | ZA | 16 | 39 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:19:46 | 59,27 |
8 | ZA | 19 | 32 | Děkanová Hana | Žamberk | 90 | 00:20:49 | 46,48 |
9 | ZA | 22 | 34 | Halbrštátová Anna | Atletika TJ Žamberk | 92 | 00:22:25 | 75,21 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 15 | 207 | Vanická Blanka | Atletika TJ Žamberk | 72 | 00:19:45 | 104,13 |
2 | ZB | 17 | 210 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:19:57 | 100,00 |
3 | ZB | 18 | 211 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:20:35 | 95,87 |
4 | ZB | 20 | 209 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:20:53 | 108,90 |
5 | ZB | 21 | 212 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 00:21:32 | 102,95 |
6 | ZB | 23 | 213 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:23:09 | 88,15 |
7 | ZB | 24 | 208 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:24:06 | 79,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 40 | Pechoušek Jan | Fenix Ski Team Jeseník | 97 | 00:11:12 | - |
2 | MM | 2 | 36 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:11:18 | - |
3 | MM | 3 | 32 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:11:23 | - |
4 | MM | 4 | 41 | Medek Filip | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:11:44 | - |
5 | MM | 5 | 37 | Mojžíš Dominik | Atletika Jaroměř | 97 | 00:11:58 | - |
6 | MM | 6 | 38 | Bráblík Michal | Fenix SKI Team Jeseník | 98 | 00:12:04 | - |
7 | MM | 7 | 30 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:12:17 | - |
8 | MM | 8 | 39 | Jonáš Matěj | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:12:35 | - |
9 | MM | 9 | 31 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:12:58 | - |
10 | MM | 10 | 35 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:13:07 | - |
1 | ŽS | 11 | 36 | Fáberová Zuzana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:13:15 | - |
11 | MM | 12 | 33 | Valenta Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:13:37 | - |
12 | MM | 13 | 34 | Suchomel Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:13:55 | - |
2 | ŽS | 14 | 37 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:14:55 | - |
13 | MM | 15 | 42 | Suchodol Mikuláš | SK Žamberk | 98 | 00:16:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 2 | 35 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:14:46 | 119,92 |
2 | ZA | 8 | 36 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:16:31 | 98,58 |
3 | ZA | 11 | 38 | Góźdż Marta | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 91 | 00:17:55 | 81,50 |
4 | ZA | 12 | 37 | Vacková Alice | Výprachtice | 82 | 00:17:59 | 80,69 |
5 | ZA | 13 | 31 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:18:19 | 76,63 |
6 | ZA | 14 | 33 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:19:30 | 62,20 |
7 | ZB | 15 | 207 | Vanická Blanka | Atletika TJ Žamberk | 72 | 00:19:45 | 59,15 |
8 | ZA | 16 | 39 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:19:46 | 58,94 |
9 | ZB | 17 | 210 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:19:57 | 56,71 |
10 | ZB | 18 | 211 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:20:35 | 48,98 |
11 | ZA | 19 | 32 | Děkanová Hana | Žamberk | 90 | 00:20:49 | 46,14 |
12 | ZB | 20 | 209 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:20:53 | 45,33 |
13 | ZB | 21 | 212 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 00:21:32 | 37,40 |
14 | ZA | 22 | 34 | Halbrštátová Anna | Atletika TJ Žamberk | 92 | 00:22:25 | 26,63 |
15 | ZB | 23 | 213 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:23:09 | 17,68 |
16 | ZB | 24 | 208 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:24:06 | 6,10 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.