Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

2.6.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 2.6.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Eko Bi s.r.o. Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://iscarex.cz/propozice.php?poharindex=80

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 14)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:35-
2D122Marhold StanislavChoceň0400:00:50-
3D133Marholdová AnetaChoceň0700:01:33-
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:22-
2M2216Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:31-
3M233Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:31-
4M242Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:33-
5M278Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:35-
6M2817Fedra FrantišekKlepačov0000:01:36-
7M2914Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:38-
8M21011Štichauer JakubPeklák team0300:01:43-
9M2161Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:18-
10M21712Pávek ColinPeklák team0300:02:32-
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž255Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:34-
2Ž2613Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:34-
3Ž2119Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:46-
4Ž2124Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:46-
5Ž21310Zachová MarkétaPeklák team0100:01:56-
6Ž2146Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:56-
7Ž2157Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:57-
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M316Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:03:26-
2M341Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:06-
3M367Fedra JakubKlepačov9800:04:53-
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž322Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:51-
2Ž335Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:02-
3Ž353Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:49-
4Ž374Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:55-
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:19-
2MA341Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:41-
3MA436Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:46-
4MA533Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:48-
5MA912Starý TomášPlastic Cocks8700:06:14-
6MA1025Novotný JakubPlastic Cocks8800:06:21-
7MA1143Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:22-
8MA1329Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:37-
9MA1437Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:40-
10MA1710Gregora ZdenekLanškroun7300:07:02-
11MA209Krsek PavkaLanškroun7200:07:20-
12MA218Gregora MilanLanškroun7100:07:28-
13MA2539Kalous PetrSK Žamberk7700:07:54-
14MA3113Marhold LubošChoceň7700:08:15-
15MA333Pirkl Michal-8100:08:19-
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB232Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:37-
2MB723Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:06:10-
3MB822Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:06:13-
4MB1238Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:34-
5MB1542Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:48-
6MB167Pávek JiříPeklák team6900:06:52-
7MB2227Křivohlávek Miroslav-6700:07:29-
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC619Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
2MC2416Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:38-
3MC2734Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:08:03-
4MC3024Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:13-
5MC3628Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:42-
6MC4211Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:31-
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2640Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:58-
2MD2931Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:06-
3MD3235Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:18-
4MD4126Bielčik JindřichLichkov4000:10:08-
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2321Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:33-
2ŽJ376Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:11-
3ŽJ404Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:58-
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1817Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:06-
2ZA1930Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:15-
3ZA3418Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:24-
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3520Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:30-
2ZB385Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:12-
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2844Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:04-
2ŽC391Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:43-
3ŽC432Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:06-
4ŽC4414Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:02-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:35-
2D122Marhold StanislavChoceň0400:00:50-
3D133Marholdová AnetaChoceň0700:01:33-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M316Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:03:26-
1Ž322Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:51-
2Ž335Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:02-
2M341Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:06-
3Ž353Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:49-
3M367Fedra JakubKlepačov9800:04:53-
4Ž374Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:55-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:19-
1MB232Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:37-
2MA341Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:41-
3MA436Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:46-
4MA533Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:48-
1MC619Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
2MB723Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:06:10-
3MB822Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:06:13-
5MA912Starý TomášPlastic Cocks8700:06:14-
6MA1025Novotný JakubPlastic Cocks8800:06:21-
7MA1143Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:22-
4MB1238Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:34-
8MA1329Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:37-
9MA1437Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:40-
5MB1542Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:48-
6MB167Pávek JiříPeklák team6900:06:52-
10MA1710Gregora ZdenekLanškroun7300:07:02-
1ZA1817Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:06-
2ZA1930Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:15-
11MA209Krsek PavkaLanškroun7200:07:20-
12MA218Gregora MilanLanškroun7100:07:28-
7MB2227Křivohlávek Miroslav-6700:07:29-
1ŽJ2321Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:33-
2MC2416Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:38-
13MA2539Kalous PetrSK Žamberk7700:07:54-
1MD2640Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:58-
3MC2734Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:08:03-
1ŽC2844Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:04-
2MD2931Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:06-
4MC3024Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:13-
14MA3113Marhold LubošChoceň7700:08:15-
3MD3235Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:18-
15MA333Pirkl Michal-8100:08:19-
3ZA3418Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:24-
1ZB3520Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:30-
5MC3628Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:42-
2ŽJ376Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:11-
2ZB385Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:12-
2ŽC391Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:43-
3ŽJ404Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:58-
4MD4126Bielčik JindřichLichkov4000:10:08-
6MC4211Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:31-
3ŽC432Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:06-
4ŽC4414Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:02-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

2.6 dnes to je nebo ne prosim ne vzdyt prsi bude se to klouzat.slitujte se nad nami prosim pochopte to.
I když pršelo(jenom hodně malinko) a klouzalo tak to nakonec bylo fajn. S přihlášením jsem chvíli váhal ale pak jsem nelitoval :-))). Sice nerad ale přesto musím upozornit pořadatele na chybičku ve výsledkovce a to u mého času. Já si dnes naměřil 8,28 a ve výsledcích je to o minutku lepší. Ne že by mě to nelichotilo ale raději potrénuju a zaběhnu si to poctivě. Zdar snad příště Míra Křivohlávek.
mira.krivohlavek
tak to je trapný....se musím dát do formy protože prázdná kategorie dorostenci-junioři mi trhá srdce ;-)
ZavesakFilip
vysledky opraveny
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód