Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

2.6.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 2.6.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Eko Bi s.r.o. Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://iscarex.cz/propozice.php?poharindex=80

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.6.20203. Pekelný kilometr-
5.6.20193. Pekelný kilometr133
30.5.20183. Pekelný kilometr93
31.5.20173. Pekelný kilometr130
1.6.20163. Pekelný kilometr141
3.6.20153. Pekelný kilometr108
18.6.20143. Pekelný kilometr114
5.6.20133. Pekelný kilometr104
6.6.20123. Pekelný kilometr149
1.6.20113. Pekelný kilometr98
17.6.20093. Pekelný kilometr91
2.7.20083. Pekelný kilometr70

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1231

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6312
Sadílek Ota4612
Šimůnek Jan8211
Šimůnková Pavla7710
Stránský Aleš609
Kostřicová Blanka618
Serbousková Sára048
Borek Petr708
Keprtová Miloslava488
Buriánek Roman658
Vacek Martin698
Borek Viktor048
Šimůnková Zdena587
Bureš Josef067
Preislerová Agáta Nela097
Matyášová Jana657
Šimůnek Jan037
Borková Agáta027
Černá Markéta707
Šafář Jaroslav517
Kubišta Oto537
Gregorová Monika006
Kalous Petr776
Pávek Jiří696
Bielčik Jindřich406
Lánová Aneta076
Gregora Filip026
Pocsai Sándor706
Stránská Adéla916
Stránská Michaela976
Červ Miloslav506
Gregora Jan006
Pilgr Luděk765
Pirklová Markéta795
Burešová Markéta045
Dejdarová Tereza105
Sucháčková Karolína085
Hanáková Klára025
Preislerová Elena065
Turek Martin805
Kačerovský Michal985
Vytlačilová Lenka845
Vebr Dominik035
Krátká Hana955
Adamec Lukáš875
Tlapák Jaroslav875
Volf Břetislav525
Gregorová Michaela045
Vávra Jan075
Šimůnek Jan495

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 14)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:35-
2D122Marhold StanislavChoceň0400:00:50-
3D133Marholdová AnetaChoceň0700:01:33-
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:22-
2M2216Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:31-
3M233Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:31-
4M242Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:33-
5M278Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:35-
6M2817Fedra FrantišekKlepačov0000:01:36-
7M2914Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:38-
8M21011Štichauer JakubPeklák team0300:01:43-
9M2161Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:18-
10M21712Pávek ColinPeklák team0300:02:32-
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž255Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:34-
2Ž2613Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:34-
3Ž2119Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:46-
4Ž2124Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:46-
5Ž21310Zachová MarkétaPeklák team0100:01:56-
6Ž2146Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:56-
7Ž2157Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:57-
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M316Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:03:26-
2M341Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:06-
3M367Fedra JakubKlepačov9800:04:53-
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž322Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:51-
2Ž335Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:02-
3Ž353Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:49-
4Ž374Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:55-
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:19-
2MA341Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:41-
3MA436Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:46-
4MA533Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:48-
5MA912Starý TomášPlastic Cocks8700:06:14-
6MA1025Novotný JakubPlastic Cocks8800:06:21-
7MA1143Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:22-
8MA1329Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:37-
9MA1437Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:40-
10MA1710Gregora ZdenekLanškroun7300:07:02-
11MA209Krsek PavkaLanškroun7200:07:20-
12MA218Gregora MilanLanškroun7100:07:28-
13MA2539Kalous PetrSK Žamberk7700:07:54-
14MA3113Marhold LubošChoceň7700:08:15-
15MA333Pirkl Michal-8100:08:19-
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB232Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:37-
2MB723Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:06:10-
3MB822Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:06:13-
4MB1238Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:34-
5MB1542Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:48-
6MB167Pávek JiříPeklák team6900:06:52-
7MB2227Křivohlávek Miroslav-6700:07:29-
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC619Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
2MC2416Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:38-
3MC2734Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:08:03-
4MC3024Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:13-
5MC3628Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:42-
6MC4211Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:31-
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2640Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:58-
2MD2931Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:06-
3MD3235Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:18-
4MD4126Bielčik JindřichLichkov4000:10:08-
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2321Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:33-
2ŽJ376Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:11-
3ŽJ404Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:58-
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1817Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:06-
2ZA1930Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:15-
3ZA3418Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:24-
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3520Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:30-
2ZB385Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:12-
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2844Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:04-
2ŽC391Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:43-
3ŽC432Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:06-
4ŽC4414Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:02-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:35-
2D122Marhold StanislavChoceň0400:00:50-
3D133Marholdová AnetaChoceň0700:01:33-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M316Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:03:26-
1Ž322Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:51-
2Ž335Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:02-
2M341Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:06-
3Ž353Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:49-
3M367Fedra JakubKlepačov9800:04:53-
4Ž374Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:55-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:19-
1MB232Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:37-
2MA341Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:41-
3MA436Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:46-
4MA533Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:48-
1MC619Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56-
2MB723Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:06:10-
3MB822Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:06:13-
5MA912Starý TomášPlastic Cocks8700:06:14-
6MA1025Novotný JakubPlastic Cocks8800:06:21-
7MA1143Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:22-
4MB1238Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:34-
8MA1329Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:37-
9MA1437Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:40-
5MB1542Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:48-
6MB167Pávek JiříPeklák team6900:06:52-
10MA1710Gregora ZdenekLanškroun7300:07:02-
1ZA1817Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:06-
2ZA1930Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:15-
11MA209Krsek PavkaLanškroun7200:07:20-
12MA218Gregora MilanLanškroun7100:07:28-
7MB2227Křivohlávek Miroslav-6700:07:29-
1ŽJ2321Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:33-
2MC2416Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:38-
13MA2539Kalous PetrSK Žamberk7700:07:54-
1MD2640Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:58-
3MC2734Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:08:03-
1ŽC2844Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:04-
2MD2931Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:06-
4MC3024Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:13-
14MA3113Marhold LubošChoceň7700:08:15-
3MD3235Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:18-
15MA333Pirkl Michal-8100:08:19-
3ZA3418Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:24-
1ZB3520Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:30-
5MC3628Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:42-
2ŽJ376Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:11-
2ZB385Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:12-
2ŽC391Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:43-
3ŽJ404Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:58-
4MD4126Bielčik JindřichLichkov4000:10:08-
6MC4211Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:31-
3ŽC432Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:06-
4ŽC4414Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:02-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

2.6 dnes to je nebo ne prosim ne vzdyt prsi bude se to klouzat.slitujte se nad nami prosim pochopte to.
I když pršelo(jenom hodně malinko) a klouzalo tak to nakonec bylo fajn. S přihlášením jsem chvíli váhal ale pak jsem nelitoval :-))). Sice nerad ale přesto musím upozornit pořadatele na chybičku ve výsledkovce a to u mého času. Já si dnes naměřil 8,28 a ve výsledcích je to o minutku lepší. Ne že by mě to nelichotilo ale raději potrénuju a zaběhnu si to poctivě. Zdar snad příště Míra Křivohlávek.
mira.krivohlavek
tak to je trapný....se musím dát do formy protože prázdná kategorie dorostenci-junioři mi trhá srdce ;-)
ZavesakFilip
vysledky opraveny
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód