Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Q. Štěpánka

25.4.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 25.4.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 9:45 hodin (dospělí do 10:30 hodin) v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

délka: 7,5 km a méně
lesní a polní cesty v členitém terénu

Ceny pro vítěze

dospělí peněžité, ostatní věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Jablonné nad Orlicí
Tomáš Hermann
Lubník 713
561 64 Jablonné nad Orlicí
Mobil: 724 084 239

Propozice ve formátu PDF

E-mailová adresa

tjh@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka177
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234
23.4.2000Memoriál Q. Štěpánka149

Statistika závodu Memoriál Q. Štěpánka

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3739

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Krátký František4318
Hübl Radek8817
Dostálek Petr6717
Bielčik Jindřich4016
Novotný Luděk6216
Mannlová Jana8015
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Vítek Miroslav7214
Matyášová Jana6514
Hrdina Pavel8813
Nechvíl Petr9113
Fajfr František7213
Jirásková Eva6413
Krupička Miroslav5313
Kalous Petr7713
Hanuš Petr6412
Ženčák Jaroslav6112
Stránská Adéla9112
Dostál Ladislav5612
Šimůnek Jan8212
Krejčí Stanislav6311
Červ Miloslav5011
Sontáková Lenka9111
Razým Jan5711
Purkert Martin9010
Moravec Jiří9610
Živný Marek9110
Řemínek Matěj8610
Bogdał Roman7910
Borek Petr7010
Sejkorová Lenka6310
Borková Agáta0210
Keprtová Miloslava4810
Razým Lukáš7910
Borek Viktor049
Vévodová Martina909
Abrahám Luděk029
Kozáková Denisa799
Boháč Bonifác019
Gregora Filip029
Ing. Moravec Martin849
Pešava Jan009
Martincová Kristýna939
Smolák Petr949
Dobšíček Pavel808
Abrahám Luděk758
Šimůnková Pavla778
Pešavová Eliška038

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 7-9 let (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21508Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:00:41-
2Ž26430Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:43-
3Ž2993Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:44-
4Ž211471Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:45-
5Ž213542Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:00:45-
6Ž215547Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:00:46-
7Ž219403Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:47-
8Ž221456Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:48-
9Ž222457Jirbíková SofieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:48-
10Ž224489Horníková DominikaSokol Dvůr Králové0100:00:48-
11Ž226525Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:00:49-
12Ž228402Schusterová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:49-
13Ž229453Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:49-
14Ž232472Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:50-
15Ž234495Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:00:51-
16Ž235475Jakešová TerezaASPV Těchonín0100:00:51-
17Ž237527Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:51-
18Ž241469Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:52-
19Ž243509Klusáková KateřinaTJ - Svitavy0100:00:53-
20Ž246511Bednářová MarkétaTJ - Svitavy0200:00:55-
21Ž25384Hamanová ZuzanaPráskačka 2210300:00:57-
22Ž255510Králová ZuzanaTJ Svitavy0200:00:57-
23Ž2594Mikysková BarboraJablonné nad Orlicí0200:00:59-
24Ž2638Foglová EvaJablonné nad Orlicí0300:01:03-
25Ž26595Hlaváčová DorotaTJ Svitavy0300:01:05-
Žáci nejmladší 7-9 let (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21448Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:41-
2M23474Boháč BonifácAC Choceň0100:00:42-
3M24443Schubert MiroslavOlympia Bruntál0100:00:42-
4M25447Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:43-
5M26491Toman AdamSokol Žamberk0100:00:43-
6M28413Metelka OndřejHradec Králové0100:00:44-
7M29417Fišer JiříSk Nové Město nad Metují HK0200:00:44-
8M212548Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:45-
9M213473Boháč ServácAC Choceň0200:00:45-
10M21629Balšánek DavidJablonné nad Orlicí0100:00:46-
11M217533Němec JanAtletika Jaroměř0200:00:47-
12M218490Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:47-
13M219505Navrátil JonášTJ Svitavy0100:00:47-
14M22289Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:48-
15M224507Komínek VítTJ - Svitavy0200:00:48-
16M227529Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:00:49-
17M230477Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:00:50-
18M231482Mikyska JakubSokol Dvůr Králové0100:00:50-
19M232494Procházka AdamAtletika Žamberk0100:00:50-
20M236483Hojný DanielSokol Dvůr Králové0100:00:51-
21M23826Šudoma JanAtletika Svitavy0300:00:51-
22M239506Svojanovský JanTJ - Svitavy0100:00:52-
23M240504Mára DavidTJ - Svitavy0100:00:52-
24M242478Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:53-
25M243484Vlček FilipSokol Dvůr Králové0300:00:53-
26M245496Čáp MatějAtletika Žamberk0300:00:54-
27M247549Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:00:55-
28M24879Pauk MarekJablonné nad Orlicí0100:00:55-
29M249493Sychra MatoušSokol Žamberk0100:00:56-
30M250460Tuček MartinSK Nové Město nad Metují0100:00:56-
31M251171Šilar MarekJablonné nad Orlicí0100:00:56-
32M252492Prokopec MarekTJ Sokol Žamberk0200:00:56-
33M254445Hubálek MilanAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:57-
34M25528Šudoma MatějAtletika Svitavy0300:00:57-
35M25785Valenta KarelJablonné nad Orlicí0300:00:58-
36M258602Hortlík M.Ústí nad Orlicí0100:00:58-
37M259546Vondra JanČeská Třebová0200:00:59-
38M261429Novák MatějVysoké Mýto0300:00:59-
39M262192Boreš MartinTJ - Svitavy0300:01:00-
40M264470Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:04-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž32530Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:01:19-
2Ž33455Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:20-
3Ž37537Rudolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:01:21-
4Ž3995Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:22-
5Ž312416Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:25-
6Ž313519Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:01:25-
7Ž315539Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:01:26-
8Ž318458Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:27-
9Ž323498Andová NatálieTJ Sokol Žamberk0000:01:29-
10Ž326516Šebelová KateřinaTJ - Svitavy9900:01:30-
11Ž329437Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:31-
12Ž330487Hynková JanaSokol Dvůr Králové9900:01:32-
13Ž331528Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:01:32-
14Ž332452Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:33-
15Ž33418Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:34-
16Ž33588Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:34-
17Ž338451Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:37-
18Ž340515Jansová LucieTJ Svitavy9900:01:38-
19Ž342454Jánešová BarboraAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:39-
20Ž343432Vavříková AnetaTJ Jiskra Králíky9900:01:40-
21Ž345431Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:01:41-
22Ž346488Černá SáraSokol Dvůr Králové9900:01:41-
23Ž348485Špatenková EvaSokol Dvůr Králové9900:01:43-
24Ž349518Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:01:44-
25Ž350499Čápová BarboraAtletika Žamberk9900:01:46-
26Ž352517Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:01:51-
27Ž354422Škodová TerezaSk Nové Město nad Metují9900:03:11-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31439Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:01:15-
2M34536Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:01:20-
3M35449Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:21-
4M36535Pecháček JiříTJ Sokol Jaroměř9900:01:21-
5M3810Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:01:22-
6M310418Meier KryštofSk Nové Město nad Metují HK9900:01:23-
7M311534Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:01:24-
8M313450Pešava JanAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:25-
9M315459Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:26-
10M317412Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:27-
11M319501Sviták PavelSokol Žamberk9900:01:27-
12M320419Mrázek JosefSk Nové Město nad Metují HK0000:01:28-
13M32111Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:01:28-
14M322500Procházka VojtěchSK Žamberk9900:01:28-
15M323476Procházka MichalAC Choceň9900:01:29-
16M325490Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:30-
17M32725Baláž MatějJablonné nad Orlicí9900:01:31-
18M328512Kučera MartinTJ - Svitavy9900:01:31-
19M332444Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:33-
20M336497Vanický MartinAtletika Žamberk0000:01:35-
21M337479Vlček PavelSokol Dvůr Králové9900:01:36-
22M338531Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:01:37-
23M340438Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:38-
24M343480Hojný VojtěchSokol Dvůr Králové9900:01:40-
25M347434Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:41-
26M35014Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:46-
27M353481Erben NikolasSokol Dvůr Králové0000:01:53-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1544Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:40-
2ŽM2462Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:45-
3ŽM3440Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:48-
4ŽM417Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:58-
5ŽM5486Vítková ZuzanaSokol Dvůr Králové9700:02:59-
6ŽM66Ledvinová ViktorieAtletika Chrudim9700:03:03-
7ŽM7463Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:05-
8ŽM8502Martincová TerezaAtletika Žamberk9800:03:16-
9ŽM9180Hrdinová AdélaAtletika Albrechtice9700:03:20-
10ŽM10521Márová JanaTJ - Svitavy9700:03:26-
11ŽM11423Králíčková NikolaSk Nové Město nad Metují9800:03:30-
12ŽM12424Tojnarová MonikaSk Nové Město nad Metují9800:03:33-
13ŽM13433Nosková SáraTJ Jiskra Králíky9700:03:44-
14ŽM14522Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:03:45-
15ŽM15503Martincová KrystýnaSokol Žamberk9800:03:49-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM113Růžička AdamOK 99 Hradec Králové9700:05:06-
2MM25Zrůst DanielAtletika Chrudim9700:05:07-
3MM380Doskočil JanJiskra Litomyšl9700:05:22-
4MM6545Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:26-
5MM7532Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:05:27-
6MM82Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:05:48-
7MM109Mužík JanAtletika Polička9800:05:49-
8MM12524Jakeš TomášASPV Těchonín9800:05:56-
9MM13465Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:59-
10MM15421Remeš VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:06:04-
11MM16464Lichtág MichalAC Choceň9700:06:05-
12MM17193Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:06:07-
13MM18420Soukup JosefSk Nové Město nad Metují9800:06:20-
14MM21538Sychra PetrTJ Sokol Jaroměř9800:06:50-
15MM23513Král JanTJ - Svitavy9800:07:11-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4523Průšová RadkaTJ Svitavy9600:05:24-
2ŽS534Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:05:25-
3ŽS831Hajduk NatáliaČerena Gora9500:05:48-
4ŽS11548Fáberová ZuzanaSpartak Letohrad9600:05:55-
5ŽS13461Pešková AdélaAC Choceň9600:05:59-
6ŽS19441Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:33-
7ŽS20425Rýdlová DianaSk Nové Město nad Metují9600:06:41-
8ŽS22550Krátká HanaLanškroun9500:07:06-
9ŽS2442Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:08:33-
Žáci starší 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS2435Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:21-
2MS3466Lakota AntonínAC Choceň9500:06:30-
3MS4409Tomáš MartinTJ Sokol Hradec Králové9500:06:42-
4MS6442Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:07:00-
5MS1039Schmidt RudolfHasiči Dolní Dobrouč9600:07:07-
6MS12541Schejbal JaroslavAtletika Jaroměř9500:07:18-
7MS13411Večeř MilanSpartak Letohrad9600:07:22-
8MS18100Dušek JozefDolní Čermná9500:08:13-
Dorostenky 16-17 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1424Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:07:2491,06
2ŽD2147Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:1638,35
Dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD171Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:10:33-
2MD246Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:43-
3MD3540Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:11:15-
4MD46Jirásek Janneregistrován9400:12:29-
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ767Vařeka MartinAC Pardubice9100:27:30107,36
2MJ13468Nikl LukášAC Choceň9100:29:0196,73
3MJ15467Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:0895,91
4MJ2431Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:30:0489,38
5MJ3033Vliasz JacekLKS ISKRA Jaszkowa9200:30:5084,00
6MJ4159Hajduk DavidULKS Bystrzyca Klodzka9100:33:1267,43
7MJ4650Živný MarekOrel Orlice9100:33:4563,57
8MJ7068Mikula PetrStudené CREW9100:40:0619,09
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:25:20105,63
2MA281Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:25:52101,53
3MA561Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:0092,84
4MA835Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:3388,62
5MA930Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:28:0384,78
6MA1082Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:28:3380,95
7MA1120Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:28:4579,41
8MA1480Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:29:0676,73
9MA1615Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:1675,45
10MA1883Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí7300:29:2174,81
11MA1960Pusz PawelBystryca Klodzka8100:29:2474,42
12MA2018Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:29:2574,30
13MA2296Hejl JakubLetohrad8900:29:2973,79
14MA2366Mařík JiříMP Žamberk7200:29:4871,36
15MA2716Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:3065,98
16MA2952Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:30:4264,45
17MA3232Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7400:31:0062,15
18MA338Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:31:2558,95
19MA34109Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:31:5355,37
20MA40111Kalous PetrSK Žamberk7700:33:0246,55
21MA4391Krsek PavkaLanškroun7200:33:3841,94
22MA4494Marhold PetrChoceň7800:33:3941,82
23MA4937Gregora ZdenekLanškroun7300:34:0838,11
24MA5065Boháč JaroslavSK Polička8500:34:2535,93
25MA5413Vanický PetrAtletika Žamberk7300:35:0231,20
26MA577Rozlívka RadekSvitavy7300:35:3526,98
27MA6189Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:37:2512,92
28MA63108Marhold LubošChoceň7700:37:588,70
29MA6462Purkert MartinStudené CREW9000:38:215,75
30MA6553Beránek JanVerměřovice7500:38:294,73
31MA6717Prokopec PavelTransitions France7300:38:383,58
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB377Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:37106,50
2MB639Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:09102,63
3MB1255Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:28:4690,87
4MB1774Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:29:2086,75
5MB25102Hanuš MartinChoceň7000:30:2179,36
6MB2851Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:4176,94
7MB3126Krátký LubošLanškroun6200:30:5375,48
8MB35105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:5667,85
9MB3672Vařeka KarelŽamberk6500:32:2863,97
10MB37112Dostálek PetrViking Králiky6700:32:3663,00
11MB4263Novotný LuděkSK Žamberk6200:33:1358,52
12MB4586Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:33:4354,89
13MB4725Tichý Martinneregistrován6900:33:5054,04
14MB5521Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:0544,95
15MB5849Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:35:5439,01
16MB6244Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:37:4525,57
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC427Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:49121,35
2MC26113Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:30:2996,93
3MC3878Dostál LadislavMoravská Třebová5600:32:4681,72
4MC3975Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:32:5380,94
5MC5129Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:34:3369,84
6MC531Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:0166,73
7MC5676Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:35:3463,06
8MC66114Sedlák JiříPřelouč5800:38:3143,41
9MC6885Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:38:5540,75
10MC69101Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:3935,86
11MC7340Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:41:4421,98
Muži D 60 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2136Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:29:27120,18
2MD4864Skalický JiříŽamberk5000:34:0691,79
3MD5241Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:4388,03
4MD5957Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:0473,68
5MD6012Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:37:1272,86
6MD7187Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:40:3052,71
7MD7298Bielčik JindřichLichkov4000:41:11153,08
8MD7479Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:10:5546,92
Juniorky 18-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5426Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:06:47108,47
2ŽJ928Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:04100,47
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA788Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:07:01101,27
2ZA823Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:03100,76
3ZA11106Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:0897,97
4ZA1942Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2462,10
5ZA2099Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:0642,27
6ZA2314Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:2533,30
Ženy B 35 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:20136,68
2ZB1554Růžičková KamilaOK 99 Hradec Králové7100:07:39102,72
3ZB1669Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:59113,50
4ZB1797Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:07110,38
5ZB2245Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:1760,60
6ZB2490Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:09:2955,44
7ZB253Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:3055,01
8ZB2611Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:3576,12
9ZB2793Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:09:5667,94
10ZB2810Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:0142,63
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21508Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:00:41-
1M21448Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:41-
2M23474Boháč BonifácAC Choceň0100:00:42-
3M24443Schubert MiroslavOlympia Bruntál0100:00:42-
4M25447Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:43-
2Ž26430Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:43-
5M26491Toman AdamSokol Žamberk0100:00:43-
6M28413Metelka OndřejHradec Králové0100:00:44-
3Ž2993Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:44-
7M29417Fišer JiříSk Nové Město nad Metují HK0200:00:44-
4Ž211471Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:45-
8M212548Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:45-
5Ž213542Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:00:45-
9M213473Boháč ServácAC Choceň0200:00:45-
6Ž215547Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:00:46-
10M21629Balšánek DavidJablonné nad Orlicí0100:00:46-
11M217533Němec JanAtletika Jaroměř0200:00:47-
12M218490Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:47-
7Ž219403Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:47-
13M219505Navrátil JonášTJ Svitavy0100:00:47-
8Ž221456Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:48-
14M22289Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:48-
9Ž222457Jirbíková SofieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:48-
15M224507Komínek VítTJ - Svitavy0200:00:48-
10Ž224489Horníková DominikaSokol Dvůr Králové0100:00:48-
11Ž226525Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:00:49-
16M227529Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:00:49-
12Ž228402Schusterová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:49-
13Ž229453Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:49-
17M230477Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:00:50-
18M231482Mikyska JakubSokol Dvůr Králové0100:00:50-
19M232494Procházka AdamAtletika Žamberk0100:00:50-
14Ž232472Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:50-
15Ž234495Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:00:51-
16Ž235475Jakešová TerezaASPV Těchonín0100:00:51-
20M236483Hojný DanielSokol Dvůr Králové0100:00:51-
17Ž237527Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:51-
21M23826Šudoma JanAtletika Svitavy0300:00:51-
22M239506Svojanovský JanTJ - Svitavy0100:00:52-
23M240504Mára DavidTJ - Svitavy0100:00:52-
18Ž241469Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:52-
24M242478Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:53-
19Ž243509Klusáková KateřinaTJ - Svitavy0100:00:53-
25M243484Vlček FilipSokol Dvůr Králové0300:00:53-
26M245496Čáp MatějAtletika Žamberk0300:00:54-
20Ž246511Bednářová MarkétaTJ - Svitavy0200:00:55-
27M247549Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:00:55-
28M24879Pauk MarekJablonné nad Orlicí0100:00:55-
29M249493Sychra MatoušSokol Žamberk0100:00:56-
30M250460Tuček MartinSK Nové Město nad Metují0100:00:56-
31M251171Šilar MarekJablonné nad Orlicí0100:00:56-
32M252492Prokopec MarekTJ Sokol Žamberk0200:00:56-
21Ž25384Hamanová ZuzanaPráskačka 2210300:00:57-
33M254445Hubálek MilanAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:57-
22Ž255510Králová ZuzanaTJ Svitavy0200:00:57-
34M25528Šudoma MatějAtletika Svitavy0300:00:57-
35M25785Valenta KarelJablonné nad Orlicí0300:00:58-
36M258602Hortlík M.Ústí nad Orlicí0100:00:58-
23Ž2594Mikysková BarboraJablonné nad Orlicí0200:00:59-
37M259546Vondra JanČeská Třebová0200:00:59-
38M261429Novák MatějVysoké Mýto0300:00:59-
39M262192Boreš MartinTJ - Svitavy0300:01:00-
24Ž2638Foglová EvaJablonné nad Orlicí0300:01:03-
40M264470Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:04-
25Ž26595Hlaváčová DorotaTJ Svitavy0300:01:05-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31439Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:01:15-
1Ž32530Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:01:19-
2Ž33455Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:20-
2M34536Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:01:20-
3M35449Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:21-
4M36535Pecháček JiříTJ Sokol Jaroměř9900:01:21-
3Ž37537Rudolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:01:21-
5M3810Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:01:22-
4Ž3995Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:22-
6M310418Meier KryštofSk Nové Město nad Metují HK9900:01:23-
7M311534Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:01:24-
5Ž312416Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:25-
8M313450Pešava JanAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:25-
6Ž313519Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:01:25-
9M315459Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:26-
7Ž315539Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:01:26-
10M317412Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:27-
8Ž318458Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:27-
11M319501Sviták PavelSokol Žamberk9900:01:27-
12M320419Mrázek JosefSk Nové Město nad Metují HK0000:01:28-
13M32111Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:01:28-
14M322500Procházka VojtěchSK Žamberk9900:01:28-
15M323476Procházka MichalAC Choceň9900:01:29-
9Ž323498Andová NatálieTJ Sokol Žamberk0000:01:29-
16M325490Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:30-
10Ž326516Šebelová KateřinaTJ - Svitavy9900:01:30-
17M32725Baláž MatějJablonné nad Orlicí9900:01:31-
18M328512Kučera MartinTJ - Svitavy9900:01:31-
11Ž329437Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:31-
12Ž330487Hynková JanaSokol Dvůr Králové9900:01:32-
13Ž331528Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:01:32-
19M332444Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:33-
14Ž332452Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:33-
15Ž33418Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:34-
16Ž33588Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:34-
20M336497Vanický MartinAtletika Žamberk0000:01:35-
21M337479Vlček PavelSokol Dvůr Králové9900:01:36-
22M338531Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:01:37-
17Ž338451Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:37-
23M340438Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:38-
18Ž340515Jansová LucieTJ Svitavy9900:01:38-
19Ž342454Jánešová BarboraAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:39-
20Ž343432Vavříková AnetaTJ Jiskra Králíky9900:01:40-
24M343480Hojný VojtěchSokol Dvůr Králové9900:01:40-
21Ž345431Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:01:41-
22Ž346488Černá SáraSokol Dvůr Králové9900:01:41-
25M347434Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:41-
23Ž348485Špatenková EvaSokol Dvůr Králové9900:01:43-
24Ž349518Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:01:44-
25Ž350499Čápová BarboraAtletika Žamberk9900:01:46-
26M35014Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:46-
26Ž352517Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:01:51-
27M353481Erben NikolasSokol Dvůr Králové0000:01:53-
27Ž354422Škodová TerezaSk Nové Město nad Metují9900:03:11-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1544Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:40-
2ŽM2462Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:45-
3ŽM3440Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:48-
4ŽM417Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:58-
5ŽM5486Vítková ZuzanaSokol Dvůr Králové9700:02:59-
6ŽM66Ledvinová ViktorieAtletika Chrudim9700:03:03-
7ŽM7463Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:05-
8ŽM8502Martincová TerezaAtletika Žamberk9800:03:16-
9ŽM9180Hrdinová AdélaAtletika Albrechtice9700:03:20-
10ŽM10521Márová JanaTJ - Svitavy9700:03:26-
11ŽM11423Králíčková NikolaSk Nové Město nad Metují9800:03:30-
12ŽM12424Tojnarová MonikaSk Nové Město nad Metují9800:03:33-
13ŽM13433Nosková SáraTJ Jiskra Králíky9700:03:44-
14ŽM14522Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:03:45-
15ŽM15503Martincová KrystýnaSokol Žamberk9800:03:49-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:20136,68
1MS2435Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:21-
2MS3466Lakota AntonínAC Choceň9500:06:30-
3MS4409Tomáš MartinTJ Sokol Hradec Králové9500:06:42-
1ŽJ5426Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:06:47108,47
4MS6442Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:07:00-
1ZA788Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:07:01101,27
2ZA823Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:03100,76
2ŽJ928Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:04100,47
5MS1039Schmidt RudolfHasiči Dolní Dobrouč9600:07:07-
3ZA11106Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:0897,97
6MS12541Schejbal JaroslavAtletika Jaroměř9500:07:18-
7MS13411Večeř MilanSpartak Letohrad9600:07:22-
1ŽD1424Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:07:2491,06
2ZB1554Růžičková KamilaOK 99 Hradec Králové7100:07:39102,72
3ZB1669Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:59113,50
4ZB1797Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:07110,38
8MS18100Dušek JozefDolní Čermná9500:08:13-
4ZA1942Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2462,10
5ZA2099Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:0642,27
2ŽD2147Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:1638,35
5ZB2245Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:1760,60
6ZA2314Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:2533,30
6ZB2490Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:09:2955,44
7ZB253Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:3055,01
8ZB2611Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:3576,12
9ZB2793Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:09:5667,94
10ZB2810Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:0142,63
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD171Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:10:33-
2MD246Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:43-
3MD3540Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:11:15-
4MD46Jirásek Janneregistrován9400:12:29-
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:25:20105,63
2MA281Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:25:52101,53
1MB377Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:37106,50
1MC427Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:49121,35
3MA561Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:0092,84
2MB639Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:09102,63
1MJ767Vařeka MartinAC Pardubice9100:27:30107,36
4MA835Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:3388,62
5MA930Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:28:0384,78
6MA1082Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:28:3380,95
7MA1120Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:28:4579,41
3MB1255Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:28:4690,87
2MJ13468Nikl LukášAC Choceň9100:29:0196,73
8MA1480Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:29:0676,73
3MJ15467Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:0895,91
9MA1615Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:1675,45
4MB1774Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:29:2086,75
10MA1883Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí7300:29:2174,81
11MA1960Pusz PawelBystryca Klodzka8100:29:2474,42
12MA2018Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:29:2574,30
1MD2136Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:29:27120,18
13MA2296Hejl JakubLetohrad8900:29:2973,79
14MA2366Mařík JiříMP Žamberk7200:29:4871,36
4MJ2431Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:30:0489,38
5MB25102Hanuš MartinChoceň7000:30:2179,36
2MC26113Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:30:2996,93
15MA2716Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:3065,98
6MB2851Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:4176,94
16MA2952Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:30:4264,45
5MJ3033Vliasz JacekLKS ISKRA Jaszkowa9200:30:5084,00
7MB3126Krátký LubošLanškroun6200:30:5375,48
17MA3232Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7400:31:0062,15
18MA338Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:31:2558,95
19MA34109Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:31:5355,37
8MB35105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:5667,85
9MB3672Vařeka KarelŽamberk6500:32:2863,97
10MB37112Dostálek PetrViking Králiky6700:32:3663,00
3MC3878Dostál LadislavMoravská Třebová5600:32:4681,72
4MC3975Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:32:5380,94
20MA40111Kalous PetrSK Žamberk7700:33:0246,55
6MJ4159Hajduk DavidULKS Bystrzyca Klodzka9100:33:1267,43
11MB4263Novotný LuděkSK Žamberk6200:33:1358,52
21MA4391Krsek PavkaLanškroun7200:33:3841,94
22MA4494Marhold PetrChoceň7800:33:3941,82
12MB4586Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:33:4354,89
7MJ4650Živný MarekOrel Orlice9100:33:4563,57
13MB4725Tichý Martinneregistrován6900:33:5054,04
2MD4864Skalický JiříŽamberk5000:34:0691,79
23MA4937Gregora ZdenekLanškroun7300:34:0838,11
24MA5065Boháč JaroslavSK Polička8500:34:2535,93
5MC5129Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:34:3369,84
3MD5241Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:4388,03
6MC531Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:0166,73
25MA5413Vanický PetrAtletika Žamberk7300:35:0231,20
14MB5521Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:0544,95
7MC5676Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:35:3463,06
26MA577Rozlívka RadekSvitavy7300:35:3526,98
15MB5849Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:35:5439,01
4MD5957Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:0473,68
5MD6012Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:37:1272,86
27MA6189Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:37:2512,92
16MB6244Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:37:4525,57
28MA63108Marhold LubošChoceň7700:37:588,70
29MA6462Purkert MartinStudené CREW9000:38:215,75
30MA6553Beránek JanVerměřovice7500:38:294,73
8MC66114Sedlák JiříPřelouč5800:38:3143,41
31MA6717Prokopec PavelTransitions France7300:38:383,58
9MC6885Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:38:5540,75
10MC69101Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:3935,86
8MJ7068Mikula PetrStudené CREW9100:40:0619,09
6MD7187Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:40:3052,71
7MD7298Bielčik JindřichLichkov4000:41:11153,08
11MC7340Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:41:4421,98
8MD7479Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:10:5546,92
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:25:20104,67
2MA281Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:25:52100,56
3MB377Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3794,77
4MC427Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:4993,23
5MA561Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:0091,82
6MB639Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:0990,66
7MJ767Vařeka MartinAC Pardubice9100:27:3087,96
8MA835Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:3387,58
9MA930Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:28:0383,72
10MA1082Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:28:3379,87
11MA1120Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:28:4578,33
12MB1255Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:28:4678,20
13MJ13468Nikl LukášAC Choceň9100:29:0176,27
14MA1480Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:29:0675,63
15MJ15467Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:0875,37
16MA1615Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:1674,34
17MB1774Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:29:2073,83
18MA1883Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí7300:29:2173,70
19MA1960Pusz PawelBystryca Klodzka8100:29:2473,31
20MA2018Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:29:2573,18
21MD2136Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:29:2772,93
22MA2296Hejl JakubLetohrad8900:29:2972,67
23MA2366Mařík JiříMP Žamberk7200:29:4870,23
24MJ2431Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:30:0468,17
25MB25102Hanuš MartinChoceň7000:30:2165,99
26MC26113Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:30:2964,96
27MA2716Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:3064,83
28MB2851Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:4163,42
29MA2952Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:30:4263,29
30MJ3033Vliasz JacekLKS ISKRA Jaszkowa9200:30:5062,26
31MB3126Krátký LubošLanškroun6200:30:5361,88
32MA3232Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7400:31:0060,98
33MA338Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:31:2557,76
34MA34109Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:31:5354,17
35MB35105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:5653,78
36MB3672Vařeka KarelŽamberk6500:32:2849,67
37MB37112Dostálek PetrViking Králiky6700:32:3648,64
38MC3878Dostál LadislavMoravská Třebová5600:32:4647,35
39MC3975Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:32:5346,46
40MA40111Kalous PetrSK Žamberk7700:33:0245,30
41MJ4159Hajduk DavidULKS Bystrzyca Klodzka9100:33:1244,01
42MB4263Novotný LuděkSK Žamberk6200:33:1343,89
43MA4391Krsek PavkaLanškroun7200:33:3840,67
44MA4494Marhold PetrChoceň7800:33:3940,54
45MB4586Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:33:4340,03
46MJ4650Živný MarekOrel Orlice9100:33:4539,77
47MB4725Tichý Martinneregistrován6900:33:5039,13
48MD4864Skalický JiříŽamberk5000:34:0637,07
49MA4937Gregora ZdenekLanškroun7300:34:0836,82
50MA5065Boháč JaroslavSK Polička8500:34:2534,63
51MC5129Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:34:3333,60
52MD5241Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:4332,32
53MC531Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:0130,01
54MA5413Vanický PetrAtletika Žamberk7300:35:0229,88
55MB5521Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:0529,49
56MC5676Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:35:3425,77
57MA577Rozlívka RadekSvitavy7300:35:3525,64
58MB5849Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:35:5423,20
59MD5957Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:0414,20
60MD6012Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:37:1213,17
61MA6189Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:37:2511,50
62MB6244Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:37:458,93
63MA63108Marhold LubošChoceň7700:37:587,26
64MA6462Purkert MartinStudené CREW9000:38:214,30
65MA6553Beránek JanVerměřovice7500:38:293,28
66MC66114Sedlák JiříPřelouč5800:38:313,02
67MA6717Prokopec PavelTransitions France7300:38:383,00
68MC6885Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:38:553,00
69MC69101Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:393,00
70MJ7068Mikula PetrStudené CREW9100:40:063,00
71MD7187Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:40:303,00
72MD7298Bielčik JindřichLichkov4000:41:113,00
73MC7340Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:41:443,00
74MD7479Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:10:553,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:20111,26
2ŽJ5426Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:06:4797,85
3ZA788Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:07:0190,89
4ZA823Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:0390,35
5ŽJ928Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:0489,40
6ZA11106Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:0887,42
7ŽD1424Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:07:2479,47
8ZB1554Růžičková KamilaOK 99 Hradec Králové7100:07:3972,02
9ZB1669Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:5962,09
10ZB1797Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:0758,11
11ZA1942Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2449,67
12ZA2099Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:0628,81
13ŽD2147Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:1623,84
14ZB2245Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:1723,34
15ZA2314Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:2519,37
16ZB2490Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:09:2917,38
17ZB253Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:3016,89
18ZB2611Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:3514,40
19ZB2793Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:09:563,97
20ZB2810Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:013,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 68%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 88%
Vyhlášení výsledků: 78%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 76%

Závod hodnotilo celkem 16 návštěvníků.
Celkové hodnocení
82%

Názory na závod

Lukáš Razým neběhá za ISCAREX ale za Jiskru Ústí nad Orlicí respektivě VENCL tým Ústí nad Orlicí, prosím o opravení. Děkuji Pan H.
maorh
Opraveno. Pan K.
kebrle
Reklamuji výsledky závodu. S časem 28:46 podle mého měření jsem měl v kategorii Muži A skončit na 7. místě. E-mailem na kebrle@iscarex.cz jsem poslal záznamy ze sporttesteru. Prosím o prověření a opravu výsledků. Děkuji. Miroslav Mrklovský
mirek100
Reklamace byla predana poradatelum zavodu.
team
Já nechtěl se svýma 9 vteřinama otravovat, zvláště, nemají-li vliv na pořadí, ale i moje hodinky ukázaly jiný čas, než mi byl přiřazen pořadatelem. Já si naměřil 33:30, ve výsledcích mám 33:39. Píšu to hlavně pro podporu pana Mrklovského, že časomíra zřejmě měla drobné technické problémy. Petr Marhold
marhold
Že má závodník Mrklovský oprávněnou reklamaci, dokazuje i přiložená fotogalerie. Nějaké chybičky ve zpracování výsledků se opravdu vyskytly, ale jinak závod super! Můj čas souhlasí a to i přesto, že na mě museli časoměřiči čekat hodně dlouho... :)
lubos.marhold
Aha ! Tak vadná časomíra. A mi se hned zdálo,že podle času nějak blbě běžím ! Budu chtít uznat reklamaci po všech dosavadních závodech,kde všude jsem tam někde teďka běžel. No a je to !
turistickybezec
S časomírou mají v Jablonném pořád problémy, zřejmě každý rok dojdou baterky ve stopkách, ono je těžký zvládnout stopkama pár lidiček:)...viz ostuda v předešlých letech. U malých dětí to sekají od oka, u dospělých vteřina sem, vteřina tam. Opravdu nechápu, proč to nedokážou změřit pořádně! Ostuda.
sfadsfa
A chlapci z UO si "vytvořili" nový tým, který určitě napsali do registračního papírku, tak proč jim do výsledlů píšou Jiskra Ústí nad Orlicí? Asi se to některým pánům nelíbí.
chovanecjosef
Opraven cas a body Miroslava Mrklovskeho.
iscarex
Závodníci u Ústí si opravdu vytvořili nový tým s tím, že za něj budou startovat v nemistrovských závodech (všichni jsou registrováni). Závod v Jablonném byl současně Krajský přebor, takže všichni měli v přihlášce Jiskra UO.
eva.hublova
Na tomto závodě jsem byl poprvé a moc se mi líbil, lepší trať drsná než nudná, a značení bylo perfektní (nevím proč je v hodnocení 75%). Příjemně mě překvapilo vyhlašování do 6 místa. Nelíbí se mi připomínky bez uvedení jména např. "turistickybezec" to jsou jen tlachy. Roman Buriánek
roman.burianek
Zdravím Vás pane "Chovanec", jen pro Vaše pochopení:. Chlapci z UO si opravdu vytvořili nový tým, který jak správně píšete vyplnili do přihlášky, problém byl v tom že pořadatel zřejmně čerpal z loňské databáze kde byl uveden jiný oddíl. Druhá možnost je taková že pokud se jedná o krajský přebor nebo závod který se započítává do tabulek (nedávná Hodinovka v Pardubicích) chlapci stále běhají za Jiskru Ústí nad Orlicí. Z "právního" hlediska v tom není žádný problém. Závěrem bych se rád zeptal jaké "pány" v poslední věte myslíte? Přeji pěkný den Pan H.
maorh
...k samotnému závodu bez připomínek, vždyť jde především o to dobře si zazávodit, nicméně velice pozdravuji p. Josefa Chovance ( pokud je to jeho skutečné jméno - viz. e-mail) a vážím si jeho bystrého úsudku ohledně vyplňování registračních lístků a i když jsem plně nepochopil účel jeho dotazu, tak za sebe ho mohu pouze ujistit, že ještě nejsem úplně senilní děd a naprosto přesně vím CO tam vyplňuji a za koho chci v daném závodě startovat. Lubomír Jadrný
Lubomir.Jadrny
Závody ok, ale organizace měření a startu opravdu pokulhávala. Nejmladší žákyně na startu přes 10 minut a ještě zmatek se startovací pistolí a nakonec start na tlesknutí, kdy polovina dětí vyběhla pozdě!!! Tak to jsem ještě nezažil. Snad to bude příště ok. Jinak ceny a trať super. Jiří Pour atletika Jaroměř trenér
jiri.pour
Dodatek k J. Pourovi - nehledě na zmatek při doběhu nejmladších žáků i žákyň. Pořadí na dalších místech (cca od 10. místa) byla spíš náhodně nastavená - posun i o tři pozice! ;-) Petr Borek
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč