Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím řeky Bělé

14.8.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím řeky Bělé
  • datum konání: 14.8.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Po startu závodníci oběhnou okruh 400 m a pak se vydají po silnici 2. třídy směrem na Deštné v Orlických horách na obrátku pod hradem Klečkov, Trať má po celé délce asfaltový povrch. Značení bude provedeno na každém kilometru.

Ceny pro vítěze

Celkový vítěz získá na 1rok putovní pohár, první tři v každé kategorii obdrží diplom a věcnou nebo peněžitou odměnu. Děti obdrží diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SKI Skuhrov nad Bělou
Jiří Bubeníček
517 03 Skuhrov nad Bělou 150
mobil 732 294 553

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

jiri.bubenicek@skoda-auto.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děvčata 11 let a mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZL3151Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:49-
2ZL5154Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:04-
3ZL6155Hamerská MichaelaSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:11-
4ZL7153Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:04:17-
5ZL9161Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:04:40-
6ZL10165Stříhavková EliškaAC Choceň0200:04:52-
7ZL11160Milichovská DenisaSKI Skuhrov nad Bělou0200:05:02-
8ZL12163Metelková MichaelaHradec Králové0500:05:04-
9ZL13156Ulrichová PetraSKI Skuhrov nad Bělou0100:05:06-
10ZL14157Svobodová EliškaPardubice0300:05:08-
Chlapci 11 let a mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MK1152Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:03:45-
2MK2162Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:48-
3MK4164Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:50-
4MK8158Šabata VojtěchSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:19-
5MK15159Rigo RichardSKI Skuhrov nad Bělou0200:05:54-
Děvčata J 12-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2105Svobodová EditaPardubice9800:13:15-
2ZJ3106Pártlová DanielaAC Choceň9700:13:39-
3ZJ4104Ulrychová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:13:55-
4ZJ5103Seidlová ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9600:14:40-
5ZJ6102Cejnarová TerezaSKI Skuhrov nad Bělou9500:14:46-
Chlapci I 12-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MI1101Štajnrt JiříNáchod9800:13:02-
Muži A 16-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Vail RyanBrooks8600:32:45101,10
2MA237Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:33:0099,58
3MA338Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:0399,31
4MA762Titěra JanASK SG Jablonec9200:34:50100,00
5MA863Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:0287,26
6MA945Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:1386,17
7MA1064Pusz PawelULKS Bystrzyca Klodzka8100:35:3583,88
8MA1482Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:1979,45
9MA1790Čejka BořivojKRB Chrudim8000:36:4676,76
10MA2128Maťátko DanielBoat club Dolní Čermná8600:37:2672,70
11MA2324Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:3172,13
12MA41118Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:40:2254,87
13MA4699Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:0450,64
14MA4998Hrdina AntonínTJ ČZU Praha8600:41:3047,96
15MA5510Martínek StanislavOlešnice7700:42:1743,22
16MA6530Taufer JanSCPA Pardubice7600:44:0232,58
Muži B1 35-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B1493Bartoš DaliborKerda Liberec7500:33:2497,12
2B1534Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:3795,82
3B11115Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:5182,31
4B12570Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:38:0668,65
5B1273Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:38:1767,47
6B13236Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:39:0362,81
7B14442Kolář RichardBK Podchlum Čestice7100:40:5052,02
8B15876Šulc RadekTJ Milovice7500:42:4640,27
9B1649Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:43:2935,88
10B17461Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:46:5215,39
11B18292Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:51:173,00
12B18744Malý JiříBK Podchlum Čestice7200:53:103,00
Muži B2 40-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B21323Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:36:0797,42
2B21667Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:36:3394,91
3B22088Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:37:2190,47
4B24574Klepl FilipKlespol Praha6600:40:5970,05
5B2531Valtera PetrHradec Králové6700:42:0763,68
6B25740Dostálek PetrViking Králíky6700:42:3061,56
7B26175Lisý PavelHradec Králové6600:43:0258,61
Muži C1 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1652Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:34:24107,02
2C11532Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:2695,56
3C12233Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:37:2989,71
4C1244Klimeš JiříAC Náchod6100:37:5886,97
5C12678Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:38:0886,07
6C13557Tichý PavelAC Náchod6300:39:4676,92
7C14281Vanta JosefTC Dobruška6200:40:2873,01
8C14729Dvořák LadislavBALD CZ6200:41:1069,03
9C15994Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:42:5159,61
10C19226Krátký JosefTJ Svitavy6500:56:283,00
Muži C2 50-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2285Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:2994,93
2C23016Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:38:4093,93
3C23466Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:2889,72
4C24068Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:0386,56
5C25297Hrdina VilémPraha 85600:42:0275,99
6C25646Sedlák JiříPřelouč5800:42:2573,99
7C26887Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:45:1758,74
Muži D1 55-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11820Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:00102,81
2D11960Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:37:07102,25
3D13672Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:39:4987,86
4D14354Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:4482,91
5D1488Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:41:2179,70
6D16248Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:0670,37
7D16755Kučera ZdeněkAC Náchod5500:45:1059,36
8D17853Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:48:4440,33
9D17927Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:49:2037,13
10D1816Ehl JiříSKI Skuhrov nad Bělou5300:49:5434,07
11D184100Bajer MilanCafe Bajer5500:51:5323,55
Muži D2 60-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2312Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:38:55106,54
2D23731Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:52101,84
3D25186Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:5591,62
4D26395Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:1285,25
5D27249Groh StanislavAC Vrchlabí4600:46:2968,92
6D28635Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:2939,11
7D29369Čepelka OldřichTima Liberec4800:56:3318,90
Muži E1 65-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E16956Šteinc LudvíkVrchlabí4100:45:2574,19
2E17039Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:0371,03
Muži E2 70-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E27747Doležal StanislavBK Pardubice3800:48:21104,18
2E28317Bielčik JindřichLichkov4000:51:4690,33
3E28941Vorel MilanSlatiňany4000:53:4382,47
Muži E3 75-79 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E3767Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:48:02105,49
2E38843Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:53:2084,03
Muži E4 80 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E49983Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:16:110,00
Ženy F 16-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZF2984Vail EvaRodinov8400:38:34107,34
2ZF3991Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:01100,13
3ZF5089Čejková VěraKRB Chrudim8100:41:3292,53
4ZF5412Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:1588,92
5ZF7113Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:46:0869,56
6ZF7396Stříhavková PetraAC Choceň7900:46:3167,67
7ZF9565Leszczynska DominikaWroclaw8400:59:533,00
8ZF9777Soukupová KamilaHradec Králové7801:02:243,00
Ženy G1 35-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G11280Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:51113,34
2G13822Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:5991,88
3G19671Buriánková RadkaDB Labroxer7300:59:593,00
Ženy G2 40-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G23325Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:2594,78
2G28058Pachtová IvaOstrava7000:49:3441,92
Ženy A 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6059Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:56107,86
2ZA6611Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:13102,14
3ZA7573Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:46:5590,00
4ZA9421Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:57:3941,98
Ženy G4 50 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G48579Vacková HanaSK Hronov5600:51:5767,52
2G49019Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:2156,76
3G49114Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:02114,37
4G49850Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:4285,63
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MI1101Štajnrt JiříNáchod9800:13:02-
1ZJ2105Svobodová EditaPardubice9800:13:15-
2ZJ3106Pártlová DanielaAC Choceň9700:13:39-
3ZJ4104Ulrychová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:13:55-
4ZJ5103Seidlová ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9600:14:40-
5ZJ6102Cejnarová TerezaSKI Skuhrov nad Bělou9500:14:46-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Vail RyanBrooks8600:32:45101,10
2MA237Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:33:0099,58
3MA338Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:0399,31
1B1493Bartoš DaliborKerda Liberec7500:33:2497,12
2B1534Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:3795,82
1C1652Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:34:24107,02
4MA762Titěra JanASK SG Jablonec9200:34:50100,00
5MA863Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:0287,26
6MA945Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:1386,17
7MA1064Pusz PawelULKS Bystrzyca Klodzka8100:35:3583,88
3B11115Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:5182,31
1G11280Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:51113,34
1B21323Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:36:0797,42
8MA1482Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:1979,45
2C11532Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:2695,56
2B21667Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:36:3394,91
9MA1790Čejka BořivojKRB Chrudim8000:36:4676,76
1D11820Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:00102,81
2D11960Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:37:07102,25
3B22088Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:37:2190,47
10MA2128Maťátko DanielBoat club Dolní Čermná8600:37:2672,70
3C12233Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:37:2989,71
11MA2324Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:3172,13
4C1244Klimeš JiříAC Náchod6100:37:5886,97
4B12570Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:38:0668,65
5C12678Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:38:0886,07
5B1273Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:38:1767,47
1C2285Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:2994,93
1ZF2984Vail EvaRodinov8400:38:34107,34
2C23016Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:38:4093,93
1D2312Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:38:55106,54
6B13236Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:39:0362,81
1G23325Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:2594,78
3C23466Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:2889,72
6C13557Tichý PavelAC Náchod6300:39:4676,92
3D13672Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:39:4987,86
2D23731Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:52101,84
2G13822Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:5991,88
2ZF3991Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:01100,13
4C24068Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:0386,56
12MA41118Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:40:2254,87
7C14281Vanta JosefTC Dobruška6200:40:2873,01
4D14354Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:4482,91
7B14442Kolář RichardBK Podchlum Čestice7100:40:5052,02
4B24574Klepl FilipKlespol Praha6600:40:5970,05
13MA4699Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:0450,64
8C14729Dvořák LadislavBALD CZ6200:41:1069,03
5D1488Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:41:2179,70
14MA4998Hrdina AntonínTJ ČZU Praha8600:41:3047,96
3ZF5089Čejková VěraKRB Chrudim8100:41:3292,53
3D25186Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:5591,62
5C25297Hrdina VilémPraha 85600:42:0275,99
5B2531Valtera PetrHradec Králové6700:42:0763,68
4ZF5412Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:1588,92
15MA5510Martínek StanislavOlešnice7700:42:1743,22
6C25646Sedlák JiříPřelouč5800:42:2573,99
6B25740Dostálek PetrViking Králíky6700:42:3061,56
8B15876Šulc RadekTJ Milovice7500:42:4640,27
9C15994Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:42:5159,61
1ZA6059Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:56107,86
7B26175Lisý PavelHradec Králové6600:43:0258,61
6D16248Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:0670,37
4D26395Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:1285,25
9B1649Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:43:2935,88
16MA6530Taufer JanSCPA Pardubice7600:44:0232,58
2ZA6611Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:13102,14
7D16755Kučera ZdeněkAC Náchod5500:45:1059,36
7C26887Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:45:1758,74
1E16956Šteinc LudvíkVrchlabí4100:45:2574,19
2E17039Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:0371,03
5ZF7113Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:46:0869,56
5D27249Groh StanislavAC Vrchlabí4600:46:2968,92
6ZF7396Stříhavková PetraAC Choceň7900:46:3167,67
10B17461Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:46:5215,39
3ZA7573Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:46:5590,00
1E3767Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:48:02105,49
1E27747Doležal StanislavBK Pardubice3800:48:21104,18
8D17853Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:48:4440,33
9D17927Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:49:2037,13
2G28058Pachtová IvaOstrava7000:49:3441,92
10D1816Ehl JiříSKI Skuhrov nad Bělou5300:49:5434,07
11B18292Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:51:173,00
2E28317Bielčik JindřichLichkov4000:51:4690,33
11D184100Bajer MilanCafe Bajer5500:51:5323,55
1G48579Vacková HanaSK Hronov5600:51:5767,52
6D28635Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:2939,11
12B18744Malý JiříBK Podchlum Čestice7200:53:103,00
2E38843Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:53:2084,03
3E28941Vorel MilanSlatiňany4000:53:4382,47
2G49019Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:2156,76
3G49114Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:02114,37
10C19226Krátký JosefTJ Svitavy6500:56:283,00
7D29369Čepelka OldřichTima Liberec4800:56:3318,90
4ZA9421Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:57:3941,98
7ZF9565Leszczynska DominikaWroclaw8400:59:533,00
3G19671Buriánková RadkaDB Labroxer7300:59:593,00
8ZF9777Soukupová KamilaHradec Králové7801:02:243,00
4G49850Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:4285,63
1E49983Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:16:110,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Vail RyanBrooks8600:32:45101,10
2MA237Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:33:0099,58
3MA338Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:0399,31
4B1493Bartoš DaliborKerda Liberec7500:33:2497,12
5B1534Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:3795,82
6C1652Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:34:2491,10
7MA762Titěra JanASK SG Jablonec9200:34:5088,45
8MA863Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:0287,26
9MA945Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:1386,17
10MA1064Pusz PawelULKS Bystrzyca Klodzka8100:35:3583,88
11B11115Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:5182,31
12B21323Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:36:0780,70
13MA1482Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:1979,45
14C11532Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:2678,70
15B21667Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:36:3377,99
16MA1790Čejka BořivojKRB Chrudim8000:36:4676,76
17D11820Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:0075,27
18D11960Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:37:0774,63
19B22088Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:37:2173,18
20MA2128Maťátko DanielBoat club Dolní Čermná8600:37:2672,70
21C12233Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:37:2972,36
22MA2324Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:3172,13
23C1244Klimeš JiříAC Náchod6100:37:5869,40
24B12570Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:38:0668,65
25C12678Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:38:0868,42
26B1273Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:38:1767,47
27C2285Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:2966,29
28C23016Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:38:4065,14
29D2312Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:38:5563,67
30B13236Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:39:0362,81
31C23466Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:2860,35
32C13557Tichý PavelAC Náchod6300:39:4658,51
33D13672Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:39:4958,23
34D23731Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:5257,92
35C24068Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:0356,74
36MA41118Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:40:2254,87
37C14281Vanta JosefTC Dobruška6200:40:2854,28
38D14354Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:4452,58
39B14442Kolář RichardBK Podchlum Čestice7100:40:5052,02
40B24574Klepl FilipKlespol Praha6600:40:5951,08
41MA4699Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:0450,64
42C14729Dvořák LadislavBALD CZ6200:41:1049,98
43D1488Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:41:2148,93
44MA4998Hrdina AntonínTJ ČZU Praha8600:41:3047,96
45D25186Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:5545,43
46C25297Hrdina VilémPraha 85600:42:0244,70
47B2531Valtera PetrHradec Králové6700:42:0744,19
48MA5510Martínek StanislavOlešnice7700:42:1743,22
49C25646Sedlák JiříPřelouč5800:42:2542,42
50B25740Dostálek PetrViking Králíky6700:42:3041,89
51B15876Šulc RadekTJ Milovice7500:42:4640,27
52C15994Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:42:5139,78
53B26175Lisý PavelHradec Králové6600:43:0238,70
54D16248Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:0638,30
55D26395Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:1237,65
56B1649Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:43:2935,88
57MA6530Taufer JanSCPA Pardubice7600:44:0232,58
58D16755Kučera ZdeněkAC Náchod5500:45:1025,74
59C26887Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:45:1725,04
60E16956Šteinc LudvíkVrchlabí4100:45:2524,14
61E17039Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:0320,29
62D27249Groh StanislavAC Vrchlabí4600:46:2917,71
63B17461Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:46:5215,39
64E3767Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:48:028,29
65E27747Doležal StanislavBK Pardubice3800:48:216,33
66D17853Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:48:444,06
67D17927Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:49:203,00
68D1816Ehl JiříSKI Skuhrov nad Bělou5300:49:543,00
69B18292Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:51:173,00
70E28317Bielčik JindřichLichkov4000:51:463,00
71D184100Bajer MilanCafe Bajer5500:51:533,00
72D28635Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:293,00
73B18744Malý JiříBK Podchlum Čestice7200:53:103,00
74E38843Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:53:203,00
75E28941Vorel MilanSlatiňany4000:53:433,00
76C19226Krátký JosefTJ Svitavy6500:56:283,00
77D29369Čepelka OldřichTima Liberec4800:56:333,00
78E49983Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2701:16:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G11280Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:51111,03
2ZF2984Vail EvaRodinov8400:38:3496,73
3G23325Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:2592,25
4G13822Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:5989,30
5ZF3991Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:0189,12
6ZF5089Čejková VěraKRB Chrudim8100:41:3281,10
7ZF5412Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:1577,29
8ZA6059Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:5673,73
9ZA6611Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:1367,00
10ZF7113Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:46:0856,87
11ZF7396Stříhavková PetraAC Choceň7900:46:3154,87
12ZA7573Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:46:5552,69
13G28058Pachtová IvaOstrava7000:49:3438,73
14G48579Vacková HanaSK Hronov5600:51:5726,22
15G49019Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:2113,56
16G49114Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:024,72
17ZA9421Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:57:393,00
18ZF9565Leszczynska DominikaWroclaw8400:59:533,00
19G19671Buriánková RadkaDB Labroxer7300:59:593,00
20ZF9777Soukupová KamilaHradec Králové7801:02:243,00
21G49850Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:423,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Zdravím, jak může mít celkově čtvrtý pan Titěra Jan více bodů než druhý a třetí? Radek H.
RadekH.
Už vidím že se jedná o jinou kategorii, omlouvám se. Radek H.
RadekH2.
Není mi jasné, proč byla více oceněna, dostala jako bonus ještě věcné ceny, vítězka kategorie mladých, než absolutně nejlepší žena, bohužel pro ni je to veteránka. To bude asi i odpověď na moji připomínku. Taky by to chtělo ty kilometry na trati, značení, aktualizovat, některé tam bylo dvakrát z minulých ročníků. Ale jinak je tento závod super, zvláště zařazení do dvou poháru přineslo pěknou účast.
cagwe
Silniční běh za provozu motorových vozidel. Příroda kolem je ale pěkná a profil trati dobrý. Důležité je vidět výsledky po doběhu a mít možnost upozornit na nesrovnalosti. Pořadatele chválím.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód