Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

22.5.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 22.5.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Zámecký vrch u Lanškrouna
Start první kategorie 9:30 hodin
Start hlavní kategorie 11:30 hodin

Přihlášky

v místě startu
od 8:30 do 9:25 hodin (děti)
od 8:30 do 11:00 hodin (dospělí)

Startovné

dospělí 50 Kč děti zdarma

Popis tratě

členitá trať v terénu seběhy - výběhy - závěrečný výběh 600 m
délka hlavního závodu 6,3 km, dětské tratě 100 - 600 m

Ceny pro vítěze

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Activity Lanškroun
Svojsíkov 1088
563 01 Lanškroun
telefon: 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2020Běh do Zámeckého vrchu-
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu239
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 4633

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Vacek Martin6915
Matyášová Jana6515
Fajfr František7214
Gregora Jan0013
Král Jindřich7313
Šafář Jaroslav5113
Mannlová Jana8013
Bielčik Jindřich4013
Krátký František4312
Borek Viktor0412
Krátká Hana9512
Vinduška Petr9312
Dostál Ladislav5612
Borková Agáta0212
Volf Břetislav5211
Wendlig Miroslav5311
Gregora Filip0210
Stránský Aleš6010
Sadílek Jakub0510
Horáček Michal7510
Pavlas Jan9610
Ženčák Jaroslav6110
Dostálek Petr6710
Dostálová Viktorie0310
Koblížek Jindřich4810
Ožana Václav6410
Vondra Jan0710
Stránská Michaela9710
Dobšíček Pavel8010
Krátký Luboš6210
Brychta Jakub089
Borek Petr709
Resler Filip099
Jirásková Eva649
Mertová Michaela769
Gregora Jakub989
Nechvíl Petr919
Červ Miloslav509
Kačerovský Michal989
Svatoš Otakar349
Ondrišek Josef649
Gregorová Monika009
Vindušková Barbara019
Sontáková Lenka919
Krupička Miroslav538
Ducháček Bedřich598
Hanáková Klára028
Sedláček Roman648

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 11)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1128Martincová AdélaLanškroun0300:00:01-
2Ž1339Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
3Ž1546Skalická GabrielaLanškroun0300:00:01-
4Ž171Bergerová VendulkaLubník0400:00:01-
5Ž1938Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
6Ž11134Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:01-
7Ž11347Klabanová MagdalénaLanškroun0400:00:01-
8Ž11516Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:01-
9Ž11732Pokorná BarboraLanškroun0500:00:01-
10Ž11919Vlčková AnnaLanškroun0400:00:01-
11Ž12133Krušinová JanaTJ - Svitavy0300:00:01-
12Ž12369Kubešová EliškaLanškroun0300:00:01-
13Ž12517Jurečková AnetaSokol Strážná0400:00:01-
14Ž12751Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:01-
15Ž12962Kuťáková KláraLanškroun0500:00:01-
16Ž13145Prokopová EllaHorní Třešňovec0500:00:01-
17Ž13326Křenková AdélaLanškroun0600:00:01-
18Ž13520Vlčková ŠtěpánkaLanškroun0700:00:01-
19Ž13775Olenočinová AndreaLanškroun0500:00:01-
20Ž13967Dvořáková KateřinaLuková0600:00:01-
21Ž14113Jandejsková MarkétaVlašim0700:00:01-
22Ž14325Chládková ViolaLanškroun0700:00:01-
23Ž14544Ptáčková LucieHorní Čermná0700:00:01-
24Ž14729Martincová EliškaLanškroun0800:00:01-
25Ž14923Pazderková JustýnaSázava0800:00:01-
Předžáci (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1124Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:01-
2M1368Dvořák FilipLuková0300:00:01-
3M1521Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:00:01-
4M1718Kolomý JonášRudoltice0400:00:01-
5M1971Szlama MarekRudoltice0400:00:01-
6M11149Jurča TomášLanškroun0300:00:01-
7M11374Marhold StanislavChoceň0400:00:01-
8M11512Záleský LukášMoravská Třebová0300:00:01-
9M11741Svatoš MiroslavRudoltice0500:00:01-
10M11944Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:01-
11M12159Janek MatyášLanškroun0400:00:01-
12M12378Hlavsa AlexRudoltice0400:00:01-
13M1258Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:01-
14M12754Jáneš MartinLanškroun0500:00:01-
15M1299Leier ŠimonMoravská Třebová0500:00:01-
16M13152Zedníček AloisLanškroun0400:00:01-
17M13364Takáč DavidLanškroun0700:00:01-
18M13561Seidl LukášRudoltice0600:00:01-
19M13736Dostál TadeášLanškroun0600:00:01-
20M13931Martinec MiroslavLanškroun0600:00:01-
21M14122Wölfel MatyášMoravská Třebová0600:00:01-
22M14350Jurča FilipLanškroun0600:00:01-
23M14514Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:00:01-
24M14748Sejkora SebastiánLanškroun0600:00:01-
25M14965Doleček TadeášLuková0600:00:01-
26M15163Brychta JakubChoceň0800:00:01-
27M15272Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:01-
28M15360Vondra JanLanškroun0700:00:01-
29M15473Jobák AdamLuková0700:00:01-
30M15576Marhold JanChoceň0800:00:01-
31M15653Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:00:01-
32M15711Leier TheodorMoravská Třebová0800:00:01-
33M15855Čada MatějLanškroun0800:00:01-
34M15957Komrska BartolomějNymburk0800:00:01-
35M16058Komrska BenediktNymburk0800:00:01-
36M16156Stejskal HynekLanškroun0800:00:01-
37M16277Kollert KryštofLanškroun0800:00:01-
38M16335Bůžek TomášLanškroun0800:00:01-
39M16415Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:01-
-M1-70Jureček RadovanSokol Strážna 07DNF-
1. třída - dívky (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2133Dostálová ViktorieLanškroun0300:00:01-
2Ž2331Chládková AnetaLanškroun0200:00:01-
3Ž2553Šťastná EvaSPS Sázava0200:00:01-
4Ž2735Svatošová JulieRudoltice0300:00:01-
5Ž2934Bůžková EliškaLanškroun0200:00:01-
6Ž21194Langerová SabinaRudoltice0200:00:01-
7Ž21392Vávrová SáraLanškroun0300:00:01-
8Ž21488Dolečková EliškaLuková0200:00:01-
9Ž21589Olenočinová KláraLanškroun0200:00:01-
10Ž21626Pazderková NicoleSázava0200:00:01-
11Ž21722Wetterová KateřinaSokol Strážná0300:00:01-
12Ž21811Čerejová IlonaDětský Horní Čermná0200:00:01-
13Ž21958Sejkorová VeronikaLanškroun0300:00:01-
14Ž22016Klírová KateřinaRudoltice0300:00:01-
1. třída - chlapci (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M213Boháč ServácAC Choceň0200:00:01-
2M2361Kollert PetrRudoltice0300:00:01-
3M2564Kopecký RadimRudoltice0300:00:01-
4M271Oszwald AdamPraha0300:00:01-
5M2947Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
6M2116Leier TobiášMoravská Třebová0300:00:01-
2. třída - dívky (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3142Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:01-
2Ž3296Škrabalová KristýnaLinhartice0200:00:01-
3Ž3355Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
4Ž3465Jánešová MichaelaLanškroun0100:00:01-
5Ž3540Kuttichová KateřinaLanškroun0100:00:01-
6Ž3662Janků MíšaLanškroun0100:00:01-
7Ž3715Šetulová MarieRudoltice0200:00:01-
8Ž3848Kulhánková NikolaLanškroun0200:00:01-
9Ž3949Kollertová NellaLanškroun0100:00:01-
10Ž31080Buriánová IsabelaDD Horní Čermná0000:00:01-
11Ž31129Kantorová MíšaLanškroun0200:00:01-
12Ž31270Vacková AlenaLanškroun0200:00:01-
2. třída - chlapci (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3136Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:01-
2M3332Pokorný OndřejLanškroun0200:00:01-
3M3546Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:01-
4M3750Doleček JanLanškroun0200:00:01-
5M392Skala DanLanškroun0100:00:01-
6M3115Syrový PetrAtletika Albrechtice0200:00:01-
7M31326Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:01-
8M315100Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:00:01-
9M3166Hepnar JiříLanškroun0200:00:01-
10M3171Berger TomášLubník0100:00:01-
11M318500Ptáček MarcelRudoltice0200:00:01-
3. třída - dívky (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4184Havránková DarjaSvitavy0100:00:01-
2Ž4379Chrobáková KarolínaLanškroun0000:00:01-
3Ž4520Vacková TerezaLanškroun0100:00:01-
4Ž4793Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:01-
5Ž4981Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:01-
6Ž41197Lebišová AdélaMoravská Třebová0000:00:01-
7Ž41314Čerejová EvaDD Horní Čermná0000:00:01-
3. třída - chlapci (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Boháč BonifácAC Choceň0100:00:01-
2M437Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:01-
3M4576Chrobák AdamLanškroun0000:00:01-
4M4728Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:01-
5M4956Skalický ZdeněkLanškroun0000:00:01-
6M41154Šťastný FilipSPS Sázava0000:00:01-
7M41266Navrátil JonášTJ Svitavy0100:00:01-
8M41327Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:00:01-
9M41486Takáč FilipLanškroun0000:00:01-
4. třída - dívky (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5139Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:00:01-
2Ž5341Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:01-
3Ž5545Obstová KateřinaLanškroun9900:00:01-
4Ž579Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:00:01-
5Ž5971Kotková KateřinaOpatov0000:00:01-
4. třída - chlapci (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5190Jursa MiroslavRudoltice9900:00:01-
2M5343Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:01-
3M5513Burián MiroslavHorní Čermná9900:00:01-
4M5778Čury DušanDolní Čermná9800:00:01-
5M5963Konušík PavelRudoltice0000:00:01-
5.-6. třída - dívky (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM185Jursová NatálieRudoltice9700:00:01-
2ŽM377Chrobáková AnetaLanškroun9700:00:01-
3ŽM560Kuběnková MarkétaZŠ Rudoltice9800:00:01-
4ŽM725Lolková AdélaSKI Klub Česká Třebová9800:00:01-
5ŽM920Kolomá KarolínaRudoltice9900:00:01-
6ŽM1169Pavlasová MarieLanškroun9900:00:01-
7ŽM1283Čurinová EvaDD Horní Čermná9600:00:01-
8ŽM1375Kuťáková ŠárkaLanškroun9900:00:01-
9ŽM1421Klusáková DenisaSokol Strážná9900:00:01-
5.-6. třída - chlapci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM130Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:00:01-
2MM368Marek MatyášLanškroun9900:00:01-
3MM538Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:00:01-
4MM767Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:00:01-
5MM917Kačerovský MichalLanškroun9800:00:01-
6MM1140Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:01-
7MM133Oszwald DanielPraha9900:00:01-
8MM1559Urban DanielRudoltice9800:00:01-
9MM1623Vlček TomášDobřichovice9800:00:01-
10MM1719Finger AdamSokol Strážná9900:00:01-
11MM1818Prokop PetrSokol Strážná9900:00:01-
7.-9. třída - dívky (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS191Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:01-
2ŽS351Průšová RadkaTJ Svitavy9600:00:01-
3ŽS572Krátká HanaLanškroun9500:00:01-
4ŽS787Glaserová EliškaSki klub Česká Třebová9700:00:01-
5ŽS999Szlamová LucieRudoltice9400:00:01-
6ŽS1170Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:00:01-
7ŽS1398Linková MarkétaLanškroun9400:00:01-
7.-9. třída - chlapci (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS157Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:00:01-
2MS273Pavlas JanLanškroun9600:00:01-
3MS395Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:00:01-
4MS482Zechovský JanLanškroun9500:00:01-
5MS574Chládek MartinLanškroun9400:00:01-
6MS652Šťastný MartinSPS Sázava9600:00:01-
Dorostenci 16-17 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD228Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:27:47100,56
2MD375Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:29:4586,44
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ99Nechvíl PetrAC Choceň9100:26:03113,00
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:49105,54
2MA246Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:23:28100,00
3MA364Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:0794,46
4MA624Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:0686,08
5MA774Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:25:2683,24
6MA1245Chlubna JanAC Nové Město na Moravě8400:26:1476,42
7MA131Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:26:3174,01
8MA1558Barvínek LadislavČeská Třebová7700:27:2067,05
9MA1876Mařík JiříMP Žamberk7200:27:4064,20
10MA2020Maťátko DanielBoat Club Dolní Čermná8600:27:4363,78
10MA2083Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8500:27:4363,78
12MA2485Šutera JosefAtletika Polička7900:28:0560,65
13MA2579Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:28:1359,52
14MA2687Krmela PavelRychnov na Moravě7800:28:2158,38
15MA3147Gregora ZdenekLanškroun7300:29:0751,85
16MA344Krsek PavkaLanškroun7200:29:2848,86
17MA3531Boháč JaroslavJarek tým Polička8500:29:3747,59
18MA3921Marhold PetrChoceň7800:30:0343,89
19MA4012Korejtko PetrLanškroun7600:30:1342,47
20MA4181Netušil MichalLanškroun7600:30:1941,62
21MA4443Pavlas JakubLanškroun8700:30:4537,93
22MA4513Kotas MilošLanškroun7200:31:0035,80
23MA4736Gregora MilanLanškroun7100:31:1533,66
24MA5017Sejkora PatrikLanškroun7800:31:3131,39
25MA6071Teichman FrantišekTG Tisk Lanškroun7400:33:2315,48
26MA6137Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:4312,64
27MA6238Klaban Pavel-7400:34:236,96
28MA7159Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:36:463,00
29MA7869Záleský MiroslavMT Snails Moravská Třebová7300:39:413,00
30MA8518Motyčka RichardDamníkov7100:44:013,00
31MA8780Dehner RobertActivity Lanškroun7500:47:113,00
-MA-86Dobšíček PavelSK Hronov80DNF-
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB427Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:12111,10
2MB854Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:25:32100,69
3MB1470Buriánek RomanČeská Třebová6500:27:0888,20
4MB169Hanuš MartinChoceň7000:27:2785,73
5MB1733Stránský TomášAC Sparta Praha6500:27:3384,95
6MB1940Krátký LubošLanškroun6200:27:4283,78
7MB2763Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:2478,32
8MB2889Ondrišek JosefLanškroun6400:28:4176,11
9MB3675Novotný LuděkSK Žamberk6200:29:4368,04
10MB422Král PetrSPS Sázava6600:30:3661,14
11MB493Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:2754,51
12MB5652Richter PavelSOŠ a SOU Lanškroun6400:32:5043,71
13MB5742Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:32:5243,45
14MB5856Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:32:5642,93
15MB6610Leier AlanMT Snails Moravská Třebová7000:35:3721,99
16MB687Oszwald GünterSokol Damníkov6800:36:0318,60
17MB7388Vacek VítVITIS TEAM Lanškroun6900:37:514,55
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:34116,25
2MC1130Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:13103,91
3MC3382Bombera JiříMoravská Třebová5500:29:2679,85
4MC3848Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:30:0175,48
5MC4355Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:4170,50
6MC5416Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:1958,28
7MC5968Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:0752,30
8MC6365Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:34:3741,08
9MC7419Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:37:5216,77
10MC8034Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:41:173,00
11MC8432Wendlig MiroslavLuková5300:43:283,00
Muži D 60 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2325Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:27:59115,22
2MD4684Červ MiloslavAtletika Polička5000:31:0894,42
3MD5273Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:31:4590,35
4MD5372Krumer MiroslavOstrov4900:32:0688,04
5MD6549Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:2366,36
6MD6777Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:35:3964,60
7MD6935Koblížek JindřichŽamberk4800:36:2459,65
8MD7057Bielčik JindřichLichkov4000:36:40155,26
9MD8953Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:04:4044,74
Dorostenky 16-17 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD8362Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:42:5590,44
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7729Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:39:00109,56
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1041Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:11113,94
2ZA3028Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:29:0193,80
3ZA3267Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:1492,26
4ZA5514Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:32:4067,86
5ZA7678Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:38:3525,82
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2961Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:28:45134,95
2ZB7223Oszwaldová PavlínaTJ Sokol Damníkov7400:37:2785,01
3ZB7515Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:38:1980,04
4ZB8290Konečná Miriam-7100:42:0858,12
Ženy C 45 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4851Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:22119,07
2ŽC5166Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:31:40117,34
3ŽC6444Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:35:03134,97
4ŽC7911Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:40:5963,60
5ŽC8160Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:41:55102,64
6ŽC8639Šternerová HanaHradec Králové6300:44:4941,48
7ŽC8850Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:50:2862,39
Podnikatelská míle (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM12Pechek FrantišekPivovar Krakonoš Trutnov5300:07:11-
2PM239Pavlas JanLanškroun9600:07:20-
3PM318Fryauf JanLanškroun8900:07:21-
4PM460Pavlas PetrLanškroun 00:07:42-
5PM55Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:09:04-
5PM58Mertová MichaelaHP7600:09:04-
7PM777Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:09:07-
8PM872Krumer MiroslavKamenictví Ostrov4900:09:31-
9PM96Jelínek MatějRevize elektřiny4200:09:50-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1128Martincová AdélaLanškroun0300:00:01-
1M1124Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:01-
2Ž1339Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
2M1368Dvořák FilipLuková0300:00:01-
3Ž1546Skalická GabrielaLanškroun0300:00:01-
3M1521Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:00:01-
4Ž171Bergerová VendulkaLubník0400:00:01-
4M1718Kolomý JonášRudoltice0400:00:01-
5M1971Szlama MarekRudoltice0400:00:01-
5Ž1938Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
6M11149Jurča TomášLanškroun0300:00:01-
6Ž11134Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:01-
7M11374Marhold StanislavChoceň0400:00:01-
7Ž11347Klabanová MagdalénaLanškroun0400:00:01-
8Ž11516Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:01-
8M11512Záleský LukášMoravská Třebová0300:00:01-
9Ž11732Pokorná BarboraLanškroun0500:00:01-
9M11741Svatoš MiroslavRudoltice0500:00:01-
10Ž11919Vlčková AnnaLanškroun0400:00:01-
10M11944Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:01-
11Ž12133Krušinová JanaTJ - Svitavy0300:00:01-
11M12159Janek MatyášLanškroun0400:00:01-
12Ž12369Kubešová EliškaLanškroun0300:00:01-
12M12378Hlavsa AlexRudoltice0400:00:01-
13M1258Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:01-
13Ž12517Jurečková AnetaSokol Strážná0400:00:01-
14M12754Jáneš MartinLanškroun0500:00:01-
14Ž12751Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:01-
15Ž12962Kuťáková KláraLanškroun0500:00:01-
15M1299Leier ŠimonMoravská Třebová0500:00:01-
16M13152Zedníček AloisLanškroun0400:00:01-
16Ž13145Prokopová EllaHorní Třešňovec0500:00:01-
17Ž13326Křenková AdélaLanškroun0600:00:01-
17M13364Takáč DavidLanškroun0700:00:01-
18Ž13520Vlčková ŠtěpánkaLanškroun0700:00:01-
18M13561Seidl LukášRudoltice0600:00:01-
19M13736Dostál TadeášLanškroun0600:00:01-
19Ž13775Olenočinová AndreaLanškroun0500:00:01-
20Ž13967Dvořáková KateřinaLuková0600:00:01-
20M13931Martinec MiroslavLanškroun0600:00:01-
21Ž14113Jandejsková MarkétaVlašim0700:00:01-
21M14122Wölfel MatyášMoravská Třebová0600:00:01-
22M14350Jurča FilipLanškroun0600:00:01-
22Ž14325Chládková ViolaLanškroun0700:00:01-
23Ž14544Ptáčková LucieHorní Čermná0700:00:01-
23M14514Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:00:01-
24M14748Sejkora SebastiánLanškroun0600:00:01-
24Ž14729Martincová EliškaLanškroun0800:00:01-
25Ž14923Pazderková JustýnaSázava0800:00:01-
25M14965Doleček TadeášLuková0600:00:01-
26M15163Brychta JakubChoceň0800:00:01-
27M15272Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:01-
28M15360Vondra JanLanškroun0700:00:01-
29M15473Jobák AdamLuková0700:00:01-
30M15576Marhold JanChoceň0800:00:01-
31M15653Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:00:01-
32M15711Leier TheodorMoravská Třebová0800:00:01-
33M15855Čada MatějLanškroun0800:00:01-
34M15957Komrska BartolomějNymburk0800:00:01-
35M16058Komrska BenediktNymburk0800:00:01-
36M16156Stejskal HynekLanškroun0800:00:01-
37M16277Kollert KryštofLanškroun0800:00:01-
38M16335Bůžek TomášLanškroun0800:00:01-
39M16415Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:01-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2133Dostálová ViktorieLanškroun0300:00:01-
1M213Boháč ServácAC Choceň0200:00:01-
2Ž2331Chládková AnetaLanškroun0200:00:01-
2M2361Kollert PetrRudoltice0300:00:01-
3Ž2553Šťastná EvaSPS Sázava0200:00:01-
3M2564Kopecký RadimRudoltice0300:00:01-
4Ž2735Svatošová JulieRudoltice0300:00:01-
4M271Oszwald AdamPraha0300:00:01-
5Ž2934Bůžková EliškaLanškroun0200:00:01-
5M2947Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
6M2116Leier TobiášMoravská Třebová0300:00:01-
6Ž21194Langerová SabinaRudoltice0200:00:01-
7Ž21392Vávrová SáraLanškroun0300:00:01-
8Ž21488Dolečková EliškaLuková0200:00:01-
9Ž21589Olenočinová KláraLanškroun0200:00:01-
10Ž21626Pazderková NicoleSázava0200:00:01-
11Ž21722Wetterová KateřinaSokol Strážná0300:00:01-
12Ž21811Čerejová IlonaDětský Horní Čermná0200:00:01-
13Ž21958Sejkorová VeronikaLanškroun0300:00:01-
14Ž22016Klírová KateřinaRudoltice0300:00:01-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3142Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:01-
2Ž3296Škrabalová KristýnaLinhartice0200:00:01-
3Ž3355Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
4Ž3465Jánešová MichaelaLanškroun0100:00:01-
5Ž3540Kuttichová KateřinaLanškroun0100:00:01-
6Ž3662Janků MíšaLanškroun0100:00:01-
7Ž3715Šetulová MarieRudoltice0200:00:01-
8Ž3848Kulhánková NikolaLanškroun0200:00:01-
9Ž3949Kollertová NellaLanškroun0100:00:01-
10Ž31080Buriánová IsabelaDD Horní Čermná0000:00:01-
11Ž31129Kantorová MíšaLanškroun0200:00:01-
12Ž31270Vacková AlenaLanškroun0200:00:01-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4184Havránková DarjaSvitavy0100:00:01-
1M3136Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:01-
2Ž4379Chrobáková KarolínaLanškroun0000:00:01-
2M3332Pokorný OndřejLanškroun0200:00:01-
3M3546Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:01-
3Ž4520Vacková TerezaLanškroun0100:00:01-
4Ž4793Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:01-
4M3750Doleček JanLanškroun0200:00:01-
5M392Skala DanLanškroun0100:00:01-
5Ž4981Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:01-
6M3115Syrový PetrAtletika Albrechtice0200:00:01-
6Ž41197Lebišová AdélaMoravská Třebová0000:00:01-
7Ž41314Čerejová EvaDD Horní Čermná0000:00:01-
7M31326Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:01-
8M315100Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:00:01-
9M3166Hepnar JiříLanškroun0200:00:01-
10M3171Berger TomášLubník0100:00:01-
11M318500Ptáček MarcelRudoltice0200:00:01-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5139Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:00:01-
1M414Boháč BonifácAC Choceň0100:00:01-
2Ž5341Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:01-
2M437Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:01-
3M4576Chrobák AdamLanškroun0000:00:01-
3Ž5545Obstová KateřinaLanškroun9900:00:01-
4Ž579Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:00:01-
4M4728Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:01-
5Ž5971Kotková KateřinaOpatov0000:00:01-
5M4956Skalický ZdeněkLanškroun0000:00:01-
6M41154Šťastný FilipSPS Sázava0000:00:01-
7M41266Navrátil JonášTJ Svitavy0100:00:01-
8M41327Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:00:01-
9M41486Takáč FilipLanškroun0000:00:01-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM185Jursová NatálieRudoltice9700:00:01-
1M5190Jursa MiroslavRudoltice9900:00:01-
2ŽM377Chrobáková AnetaLanškroun9700:00:01-
2M5343Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:01-
3ŽM560Kuběnková MarkétaZŠ Rudoltice9800:00:01-
3M5513Burián MiroslavHorní Čermná9900:00:01-
4ŽM725Lolková AdélaSKI Klub Česká Třebová9800:00:01-
4M5778Čury DušanDolní Čermná9800:00:01-
5M5963Konušík PavelRudoltice0000:00:01-
5ŽM920Kolomá KarolínaRudoltice9900:00:01-
6ŽM1169Pavlasová MarieLanškroun9900:00:01-
7ŽM1283Čurinová EvaDD Horní Čermná9600:00:01-
8ŽM1375Kuťáková ŠárkaLanškroun9900:00:01-
9ŽM1421Klusáková DenisaSokol Strážná9900:00:01-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS191Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:01-
1MM130Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:00:01-
2ŽS351Průšová RadkaTJ Svitavy9600:00:01-
2MM368Marek MatyášLanškroun9900:00:01-
3MM538Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:00:01-
3ŽS572Krátká HanaLanškroun9500:00:01-
4ŽS787Glaserová EliškaSki klub Česká Třebová9700:00:01-
4MM767Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:00:01-
5MM917Kačerovský MichalLanškroun9800:00:01-
5ŽS999Szlamová LucieRudoltice9400:00:01-
6MM1140Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:01-
6ŽS1170Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:00:01-
7ŽS1398Linková MarkétaLanškroun9400:00:01-
7MM133Oszwald DanielPraha9900:00:01-
8MM1559Urban DanielRudoltice9800:00:01-
9MM1623Vlček TomášDobřichovice9800:00:01-
10MM1719Finger AdamSokol Strážná9900:00:01-
11MM1818Prokop PetrSokol Strážná9900:00:01-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS157Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:00:01-
2MS273Pavlas JanLanškroun9600:00:01-
3MS395Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:00:01-
4MS482Zechovský JanLanškroun9500:00:01-
5MS574Chládek MartinLanškroun9400:00:01-
6MS652Šťastný MartinSPS Sázava9600:00:01-
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM12Pechek FrantišekPivovar Krakonoš Trutnov5300:07:11-
2PM239Pavlas JanLanškroun9600:07:20-
3PM318Fryauf JanLanškroun8900:07:21-
4PM460Pavlas PetrLanškroun 00:07:42-
5PM55Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:09:04-
5PM58Mertová MichaelaHP7600:09:04-
7PM777Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:09:07-
8PM872Krumer MiroslavKamenictví Ostrov4900:09:31-
9PM96Jelínek MatějRevize elektřiny4200:09:50-
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:49105,54
2MA246Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:23:28100,00
3MA364Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:0794,46
1MB427Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:12111,10
1MC526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:34116,25
4MA624Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:0686,08
5MA774Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:25:2683,24
2MB854Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:25:32100,69
1MJ99Nechvíl PetrAC Choceň9100:26:03113,00
1ZA1041Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:11113,94
2MC1130Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:13103,91
6MA1245Chlubna JanAC Nové Město na Moravě8400:26:1476,42
7MA131Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:26:3174,01
3MB1470Buriánek RomanČeská Třebová6500:27:0888,20
8MA1558Barvínek LadislavČeská Třebová7700:27:2067,05
4MB169Hanuš MartinChoceň7000:27:2785,73
5MB1733Stránský TomášAC Sparta Praha6500:27:3384,95
9MA1876Mařík JiříMP Žamberk7200:27:4064,20
6MB1940Krátký LubošLanškroun6200:27:4283,78
10MA2020Maťátko DanielBoat Club Dolní Čermná8600:27:4363,78
10MA2083Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8500:27:4363,78
1MD228Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:27:47100,56
1MD2325Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:27:59115,22
12MA2485Šutera JosefAtletika Polička7900:28:0560,65
13MA2579Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:28:1359,52
14MA2687Krmela PavelRychnov na Moravě7800:28:2158,38
7MB2763Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:2478,32
8MB2889Ondrišek JosefLanškroun6400:28:4176,11
1ZB2961Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:28:45134,95
2ZA3028Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:29:0193,80
15MA3147Gregora ZdenekLanškroun7300:29:0751,85
3ZA3267Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:1492,26
3MC3382Bombera JiříMoravská Třebová5500:29:2679,85
16MA344Krsek PavkaLanškroun7200:29:2848,86
17MA3531Boháč JaroslavJarek tým Polička8500:29:3747,59
9MB3675Novotný LuděkSK Žamberk6200:29:4368,04
2MD375Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:29:4586,44
4MC3848Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:30:0175,48
18MA3921Marhold PetrChoceň7800:30:0343,89
19MA4012Korejtko PetrLanškroun7600:30:1342,47
20MA4181Netušil MichalLanškroun7600:30:1941,62
10MB422Král PetrSPS Sázava6600:30:3661,14
5MC4355Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:4170,50
21MA4443Pavlas JakubLanškroun8700:30:4537,93
22MA4513Kotas MilošLanškroun7200:31:0035,80
2MD4684Červ MiloslavAtletika Polička5000:31:0894,42
23MA4736Gregora MilanLanškroun7100:31:1533,66
1ŽC4851Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:22119,07
11MB493Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:2754,51
24MA5017Sejkora PatrikLanškroun7800:31:3131,39
2ŽC5166Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:31:40117,34
3MD5273Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:31:4590,35
4MD5372Krumer MiroslavOstrov4900:32:0688,04
6MC5416Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:1958,28
4ZA5514Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:32:4067,86
12MB5652Richter PavelSOŠ a SOU Lanškroun6400:32:5043,71
13MB5742Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:32:5243,45
14MB5856Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:32:5642,93
7MC5968Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:0752,30
25MA6071Teichman FrantišekTG Tisk Lanškroun7400:33:2315,48
26MA6137Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:4312,64
27MA6238Klaban Pavel-7400:34:236,96
8MC6365Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:34:3741,08
3ŽC6444Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:35:03134,97
5MD6549Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:2366,36
15MB6610Leier AlanMT Snails Moravská Třebová7000:35:3721,99
6MD6777Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:35:3964,60
16MB687Oszwald GünterSokol Damníkov6800:36:0318,60
7MD6935Koblížek JindřichŽamberk4800:36:2459,65
8MD7057Bielčik JindřichLichkov4000:36:40155,26
28MA7159Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:36:463,00
2ZB7223Oszwaldová PavlínaTJ Sokol Damníkov7400:37:2785,01
17MB7388Vacek VítVITIS TEAM Lanškroun6900:37:514,55
9MC7419Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:37:5216,77
3ZB7515Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:38:1980,04
5ZA7678Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:38:3525,82
1ŽJ7729Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:39:00109,56
29MA7869Záleský MiroslavMT Snails Moravská Třebová7300:39:413,00
4ŽC7911Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:40:5963,60
10MC8034Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:41:173,00
5ŽC8160Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:41:55102,64
4ZB8290Konečná Miriam-7100:42:0858,12
1ŽD8362Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:42:5590,44
11MC8432Wendlig MiroslavLuková5300:43:283,00
30MA8518Motyčka RichardDamníkov7100:44:013,00
6ŽC8639Šternerová HanaHradec Králové6300:44:4941,48
31MA8780Dehner RobertActivity Lanškroun7500:47:113,00
7ŽC8850Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:50:2862,39
9MD8953Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:04:4044,74
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:49105,54
2MA246Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:23:28100,00
3MA364Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:0794,46
4MB427Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:1293,75
5MC526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:3490,62
6MA624Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:0686,08
7MA774Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:25:2683,24
8MB854Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:25:3282,39
9MJ99Nechvíl PetrAC Choceň9100:26:0377,98
10MC1130Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:1376,56
11MA1245Chlubna JanAC Nové Město na Moravě8400:26:1476,42
12MA131Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:26:3174,01
13MB1470Buriánek RomanČeská Třebová6500:27:0868,75
14MA1558Barvínek LadislavČeská Třebová7700:27:2067,05
15MB169Hanuš MartinChoceň7000:27:2766,05
16MB1733Stránský TomášAC Sparta Praha6500:27:3365,20
17MA1876Mařík JiříMP Žamberk7200:27:4064,20
18MB1940Krátký LubošLanškroun6200:27:4263,92
19MA2020Maťátko DanielBoat Club Dolní Čermná8600:27:4363,78
19MA2083Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8500:27:4363,78
21MD228Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:27:4763,21
22MD2325Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:27:5961,51
23MA2485Šutera JosefAtletika Polička7900:28:0560,65
24MA2579Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:28:1359,52
25MA2687Krmela PavelRychnov na Moravě7800:28:2158,38
26MB2763Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:2457,95
27MB2889Ondrišek JosefLanškroun6400:28:4155,54
28MA3147Gregora ZdenekLanškroun7300:29:0751,85
29MC3382Bombera JiříMoravská Třebová5500:29:2649,15
30MA344Krsek PavkaLanškroun7200:29:2848,86
31MA3531Boháč JaroslavJarek tým Polička8500:29:3747,59
32MB3675Novotný LuděkSK Žamberk6200:29:4346,73
33MD375Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:29:4546,45
34MC3848Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:30:0144,18
35MA3921Marhold PetrChoceň7800:30:0343,89
36MA4012Korejtko PetrLanškroun7600:30:1342,47
37MA4181Netušil MichalLanškroun7600:30:1941,62
38MB422Král PetrSPS Sázava6600:30:3639,20
39MC4355Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:4138,49
40MA4443Pavlas JakubLanškroun8700:30:4537,93
41MA4513Kotas MilošLanškroun7200:31:0035,80
42MD4684Červ MiloslavAtletika Polička5000:31:0834,66
43MA4736Gregora MilanLanškroun7100:31:1533,66
44MB493Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:2731,96
45MA5017Sejkora PatrikLanškroun7800:31:3131,39
46MD5273Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:31:4529,40
47MD5372Krumer MiroslavOstrov4900:32:0626,42
48MC5416Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:1924,57
49MB5652Richter PavelSOŠ a SOU Lanškroun6400:32:5020,17
50MB5742Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:32:5219,89
51MB5856Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:32:5619,32
52MC5968Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:0717,76
53MA6071Teichman FrantišekTG Tisk Lanškroun7400:33:2315,48
54MA6137Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:4312,64
55MA6238Klaban Pavel-7400:34:236,96
56MC6365Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:34:374,97
57MD6549Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:35:233,00
58MB6610Leier AlanMT Snails Moravská Třebová7000:35:373,00
59MD6777Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:35:393,00
60MB687Oszwald GünterSokol Damníkov6800:36:033,00
61MD6935Koblížek JindřichŽamberk4800:36:243,00
62MD7057Bielčik JindřichLichkov4000:36:403,00
63MA7159Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:36:463,00
64MB7388Vacek VítVITIS TEAM Lanškroun6900:37:513,00
65MC7419Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:37:523,00
66MA7869Záleský MiroslavMT Snails Moravská Třebová7300:39:413,00
67MC8034Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:41:173,00
68MC8432Wendlig MiroslavLuková5300:43:283,00
69MA8518Motyčka RichardDamníkov7100:44:013,00
70MA8780Dehner RobertActivity Lanškroun7500:47:113,00
71MD8953Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:04:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1041Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:11112,86
2ZB2961Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:28:4594,52
3ZA3028Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:29:0192,61
4ZA3267Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:1491,07
5ŽC4851Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:2275,82
6ŽC5166Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:31:4073,67
7ZA5514Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:32:4066,53
8ŽC6444Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:35:0349,49
9ZB7223Oszwaldová PavlínaTJ Sokol Damníkov7400:37:2732,34
10ZB7515Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:38:1926,15
11ZA7678Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:38:3524,24
12ŽJ7729Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:39:0021,26
13ŽC7911Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:40:597,09
14ŽC8160Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:41:553,00
15ZB8290Konečná Miriam-7100:42:083,00
16ŽD8362Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:42:553,00
17ŽC8639Šternerová HanaHradec Králové6300:44:493,00
18ŽC8850Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:50:283,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód