Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

54. Memoriál Q. Štěpánka

29.4.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 54. Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 29.4.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2020Memoriál Q. Štěpánka-
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka177
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217

Statistika závodu 54. Memoriál Q. Štěpánka

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3620

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Dostálek Petr6717
Krátký František4317
Bielčik Jindřich4016
Novotný Luděk6216
Hübl Radek8816
Mannlová Jana8015
Matyášová Jana6514
Vítek Miroslav7213
Hrdina Pavel8813
Krupička Miroslav5313
Stránský Aleš6013
Sadílek Ota4613
Jirásková Eva6413
Nechvíl Petr9112
Ženčák Jaroslav6112
Hanuš Petr6412
Fajfr František7212
Kalous Petr7712
Stránská Adéla9112
Krejčí Stanislav6311
Sontáková Lenka9111
Dostál Ladislav5611
Šimůnek Jan8211
Borek Petr7010
Sejkorová Lenka6310
Keprtová Miloslava4810
Borková Agáta0210
Razým Jan5710
Živný Marek9110
Červ Miloslav5010
Bogdał Roman7910
Moravec Jiří9610
Smolák Petr949
Vévodová Martina909
Řemínek Matěj869
Borek Viktor049
Purkert Martin909
Gregora Filip029
Abrahám Luděk029
Razým Lukáš799
Boháč Bonifác019
Martincová Kristýna939
Pešava Jan009
Abrahám Luděk758
Novotný Přemysl598
Johanidesová Lea898
Kopecký Libor568
Fáber Viliam628
Šimůnková Pavla778

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší 11 let a mladší (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NM275Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:01:26-
2NM410Fábek RobertAtletika Jablonné9100:01:27-
2NM414Nechvíl PetrAC Choceň9100:01:27-
4NM758Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:01:28-
5NM1144Hock MarianJablonné nad Orlicí9200:01:32-
6NM1578Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:01:35-
6NM1563Chaura VítAFK SKP Pardubice9100:01:35-
8NM1873Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:01:36-
9NM202Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:01:40-
9NM2087Ulbrich MarekJablonné nad Orlicí9000:01:40-
9NM2048Mikula PetrTJ Jablonné n. Orlicí9100:01:40-
12NM2483Novotný JanSokol Žamberk9000:01:41-
12NM246Kosek VítAtletika Jablonné nad Orlicí9000:01:41-
14NM2743Kyllar JanTJ Jablonné n. Orlicí9200:01:42-
14NM2785Hanuš PetrChoceň9200:01:42-
14NM2789Rubeš DavidJablonné nad Orlicí9200:01:42-
17NM3264Bobal FrantišekAFK SKP Pardubice9000:01:43-
17NM3276Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:01:43-
19NM359Černohous DavidJamné nad Orlicí9100:01:44-
19NM3556Řehák AdamSK Žamberk9200:01:44-
21NM3880Exler OndřejŽamberk9000:01:46-
21NM3840Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:46-
23NM4049Šeda JanSruby9300:01:47-
24NM4174Jeníček RadekJablonné nad Orlicí9100:01:48-
24NM4162Habas MiroslavAFK SKP Pardubice9000:01:48-
24NM4153Šulc MilanJamné nad Orlicí9100:01:48-
27NM4477Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:01:49-
27NM4461Tomek JakubAtletika Jablonné nad Orlicí9300:01:49-
29NM4715Štěpánek QuidoZŠ Letohrad9100:01:50-
29NM478Vaníček PetrBystřec9100:01:50-
31NM5054Faltus MarcelJamné nad Orlicí9300:01:51-
32NM5141Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:52-
33NM5455Kolomý TomášJamné nad Orlicí9200:01:57-
33NM5486Mlynarčík MichalJablonné nad Orlicí9200:01:57-
35NM5760Hrdina DavidJablonné nad Orlicí9300:01:58-
36NM6047Bříza VáclavŽamberk9300:01:59-
37NM6184Novotný ŠtěpánSokol Žamberk9200:02:00-
38NM645Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:02:02-
39NM7245Vyhnálek JanJablonné nad Orlicí9100:02:08-
40NM7516Suchodol JiříŽamberk9200:02:12-
41NM7657Korba FilipJablonné nad Orlicí9400:02:15-
42NM7746Vaníček PetrJablonné nad Orlicí9400:02:20-
43NM7852Faltus MichalJamné nad Orlicí9300:02:21-
Žákyně nejmladší 11 let a mladší (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NZ132Koreneková RadkaZŠ Bruntál9000:01:24-
2NZ219Holčáková SabrinaOlympia Bruntál9100:01:26-
3NZ413Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:01:27-
4NZ863Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:29-
5NZ964Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:30-
5NZ961Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:01:30-
7NZ1131Kočařová BarboraZŠ Bruntál9000:01:32-
8NZ1380Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:01:33-
9NZ1428Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:34-
10NZ1583Hepnarová MichaelaZŠ A. Jiráska Lanškroun9100:01:35-
11NZ1969Tomková PetraAtletika Jablonné nad Orlicí9000:01:39-
12NZ2057Černá KristýnaSKI ISCAREX Česká Třebová9300:01:40-
13NZ2458Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:41-
14NZ273Halbrštátová SoňaAtletika Albrechtice9100:01:42-
14NZ2771Vaníčková PavlaBystřec9200:01:42-
16NZ3225Kurková MarikaAC Choceň9000:01:43-
17NZ3518Němcová ZuzanaOlympia Bruntál9200:01:44-
18NZ4462Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:01:49-
19NZ4714Kůtová EliškaAC Choceň9000:01:50-
20NZ5259Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:01:54-
21NZ539Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:01:55-
22NZ5468Hrdinová GabrielaAC Jablonné nad Orlicí9000:01:57-
23NZ5760Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:58-
23NZ5774Purkertová BarboraJablonné nad Orlicí9100:01:58-
25NZ616Scheibalová AlenaSpartak Skuhrov nad Bělou9300:02:00-
25NZ618Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné nad Orlicí 00:02:00-
27NZ6416Luxová AnnaJablonné nad Orlicí9000:02:02-
27NZ6410Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:02:02-
27NZ6417Barnatová AlenaJablonné nad Orlicí 00:02:02-
30NZ681Dobšíčková JanaAtletika Jablonné nad Orlicí9100:02:04-
31NZ697Řeháková MichaelaJablonné nad Orlicí9300:02:06-
32NZ7053Netušilová JanaJamné nad Orlicí9200:02:07-
32NZ7052Moravcová HelenaJamné nad Orlicí9200:02:07-
34NZ7254Černohousová KristýnaJamné nad Orlicí9300:02:08-
35NZ7450Vyhnálková PetraJablonné nad Orlicí9300:02:10-
36NZ7984Pirklová DenisaTřebešov9400:03:50-
Předškolní děti (trať 0,050 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM120Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:02:48-
2ŽM245Zvařičová VeronikaZŠ Bruntál8800:02:52-
3ŽM344Kováčová MarkétaZŠ Bruntál8800:02:53-
4ŽM421Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:02:54-
5ŽM55Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:02:58-
6ŽM635Pavlíčková PavlaZŠ Bruntál8900:03:00-
7ŽM765Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:02-
8ŽM838Prokešová IvanaZŠ Bruntál8800:03:05-
9ŽM937Pánková IvanaZŠ Bruntál8800:03:08-
10ŽM1039Kolaříková LucieZŠ Bruntál8800:03:11-
11ŽM1177Bartová AndreaAFK SKP Pardubice8800:03:12-
12ŽM1211Mačátová LucieAC Choceň8900:03:15-
13ŽM1341Hackenbergerová KatrinZŠ Bruntál8800:03:20-
14ŽM1482Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:03:22-
15ŽM1566Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:03:25-
16ŽM1615Kyllarová AnetaJablonné nad Orlicí8900:03:28-
17ŽM1740Pifková ŠárkaZŠ Bruntál8800:03:35-
18ŽM1836Kopcová JanaZŠ Bruntál8800:03:37-
19ŽM1972Dušková MartinaTJ Jablonné nad Orlicí8800:03:50-
20ŽM2029Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:03:52-
21ŽM2176Hlavsová LucieAFK SKP Pardubice8800:03:58-
22ŽM2247Chalupová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí8900:03:59-
22ŽM2242Ondrušková RůženaZŠ Bruntál8800:03:59-
24ŽM2446Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:04:00-
24ŽM2433Klesnilová LenkaZŠ Bruntál8900:04:00-
26ŽM2675Hloušková DenisaAFK SKP Pardubice8900:04:01-
27ŽM2734Tuhá OlgaZŠ Bruntál8800:04:02-
28ŽM2855Černohousová ZuzanaJamné nad Orlicí8900:04:03-
29ŽM2981Míčková ŠárkaOrel Česká Třebová8900:04:05-
29ŽM2990Körberová AngelaPrama8900:04:05-
31ŽM3112Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:04:07-
32ŽM3251Vyhnálková LucieJablonné nad Orlicí8900:04:10-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM226Bodlák AlešZŠ Bruntál8800:05:14-
2MM37Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:05:17-
3MM425Sobotka JaroslavZŠ Bruntál8800:05:21-
4MM623Vach OtoZŠ Bruntál8900:05:26-
5MM721Konopka LadislavZŠ Bruntál8900:05:27-
6MM836Orság ZdeněkOlympia Bruntál8800:05:30-
7MM959Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:05:31-
8MM1281Kristejn LukášLetohrad8900:05:49-
9MM1351Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:05:52-
10MM1424Grečma TomášZŠ Bruntál8800:05:55-
11MM1520Kurečka AlešZŠ Bruntál8900:06:00-
12MM1613Sygeryč DanielAC Choceň8900:06:01-
13MM1727Vaculík JakubZŠ Bruntál8800:06:04-
14MM1922Hlista FilipZŠ Bruntál8900:06:08-
15MM2011Mačát JakubAC Choceň8900:06:09-
16MM2166Brádl IvoLetohrad8900:06:10-
17MM2218Bobek TomášZŠ Bruntál8900:06:11-
18MM2337Zlámal JaromírOlympia Bruntál8800:06:12-
19MM2412Janouch KarelAC Choceň8900:06:16-
20MM2819Klimeš MartinZŠ Bruntál8900:06:41-
21MM293Hejzlar DavidJablonné nad Orlicí8900:06:45-
22MM3017Střestík OndřejZŠ Bruntál8900:06:48-
23MM3165Kutil RadekAFK SKP Pardubice8900:07:00-
24MM3282Ženčák JakubŠumperk8800:07:14-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS124Křížová LucieOlympia Bruntál8700:05:06-
2ŽS523Schubertová DominikaOlympia Bruntál8600:05:25-
3ŽS1079Nastoupilová PetraMistrovice8600:05:40-
4ŽS1167Bílá MarkétaSKI Česká Třebová8700:05:48-
5ŽS1830Čechalová HanaTS Letohrad8600:06:06-
6ŽS2526Kurková AndreaAC Choceň8700:06:23-
7ŽS2688Ženčáková HanaŠumperk8700:06:24-
8ŽS2778Štědroňová JitkaAFK SKP Pardubice8700:06:28-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS242Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:06:29-
2MS339Urban JanOlympia Bruntál8600:06:39-
3MS41Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:06:42-
4MS534Vitásek AdamZŠ Bruntál8700:06:49-
5MS679Novotný MichalNekoř8700:06:56-
5MS629Kühna MartinZŠ Bruntál8700:06:56-
7MS850Řemínek MatějAC Choceň8600:07:04-
8MS1067Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:07:11-
9MS1368Čáp MichalAFK SKP Pardubice8700:07:27-
10MS1432Procházka MiroslavZŠ Bruntál8600:07:34-
11MS1928Hanus MichalZŠ Bruntál8700:07:49-
12MS204Jošt LiborJablonné nad Orlicí8700:08:01-
13MS2133Jaroš JakubZŠ Bruntál8600:08:13-
14MS2331Sílka MichalZŠ Bruntál8700:08:23-
15MS2669Souček LukášAFK SKP Pardubice8600:08:45-
16MS2870Osvald OndřejAFK SKP Pardubice8600:09:05-
17MS2930Tkačík MarekZŠ Bruntál8700:10:09-
Dorostenci 16-17 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD188Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:09:53-
2MD290Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:10:01-
3MD391Berger JanAK Moravská Třebová8400:10:18-
4MD435Kroutil JiříZŠ Bruntál8500:10:28-
5MD572Kudláček JosefAFK SKP Pardubice8500:12:04-
6MD671Burkoň JanAFK SKP Pardubice8500:12:05-
-MD-79Novotný MichalNekoř87DNF-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1549Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:35-
2ŽD1789Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:07:41-
3ŽD2127Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:13-
Muži A (trať 7,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:08101,96
2MA250Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:24:15101,00
3MA364Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:24:4497,04
4MA471Abrahám LuděkKUS Jablonné nad Orlicí7500:25:1992,25
5MA592Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:25:2891,02
6MA63Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:25:3290,47
7MA997Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:26:16122,62
8MA1031Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:2683,09
9MA1225Adamec JosefNekoř8100:27:1676,25
10MA1410Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:27:4072,97
11MA1632Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:27:5570,91
12MA208Kovařík PetrLanškroun6900:28:2666,67
13MA2361Faltus JiříBiatlon OEZ Letohrad8100:28:5063,39
14MA2469Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:28:5362,98
15MA2754Koclíř MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí7200:29:3057,92
16MA2917Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:30:0053,82
17MA3057Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:30:2051,08
18MA316Novotný LuděkŽamberk6200:30:3648,89
19MA3280Martínek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7400:30:4048,35
20MA3374Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7400:31:0644,79
21MA3419Strnad Tomᚎamberk6900:31:1443,70
22MA3553Suchodol JosefBorec Žamberk6700:31:4639,32
23MA3711Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:32:0436,86
24MA3859Dostálek PetrTěchonín6700:32:1235,76
25MA3918Vařeka KarelŽamberk6500:32:3632,48
26MA4213Exler PavelSokol Žamberk8200:32:5877,38
27MA4852Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:594,72
28MA4983Filip MilošKUS Jablonné nad Orlicí7000:37:110,00
-MA-99Vacek TomášAtletika Jablonné83DNF-
Muži B (trať 7,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB746Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:42105,26
2MB814Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:01102,86
3MB1396Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:27:2891,88
4MB1892Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:1386,19
5MB1966Toman JiříHZS Hradec Králové6100:28:2185,18
6MB2174Kylar IvoJiskra Králíky5400:28:3183,92
7MB2255Papáček JanOseva Choceň5400:28:3982,91
8MB2678Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:1778,11
9MB2895Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:3575,84
10MB3549Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:31:4659,29
11MB4480Netušil PavelŽamberk5200:33:2546,79
12MB5144Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:37:4813,58
13MB5281Exler PavelZEZ Žamberk5800:40:180,00
14MB5310Novotný PřemyslPastviny5900:41:150,00
Muži C (trať 7,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1141Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:27:03104,61
2MC1577Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:27:4999,08
3MC179Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:28:1296,31
4MC2594Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:29:0989,45
5MC4093Leicht JiříTJ Těchonín4900:32:4163,92
6MC4154Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:32:4563,44
7MC4340Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:0860,67
8MC4558Koblížek JindřichŽamberk4800:33:5255,38
9MC4653Bielčík JindřichLichkov 00:33:58123,85
10MC4775Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:35:5440,69
11MC5056Krumer MiroslavOstrov4900:37:2130,22
12MC5469Kalousek JanSokol Žamberk4100:43:1076,15
Ženy (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA193Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:06:22116,20
2ŽA987Faltusová RadkaKUS Jablonné nad Orlicí7200:07:0993,58
3ŽA1191Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:07:1690,22
4ŽA1286Kubínová JaroslavaJablonné nad Orlicí7300:07:2585,89
5ŽA1585Vojtová JanaSokol Žamberk7900:07:3581,07
6ŽA1894Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:07:4576,26
7ŽA2496Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:30103,66
8ŽA257Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:08:3850,76
9ŽA2798Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:08:4996,34
Trať 0,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NZ132Koreneková RadkaZŠ Bruntál9000:01:24-
2NZ219Holčáková SabrinaOlympia Bruntál9100:01:26-
1NM275Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:01:26-
2NM410Fábek RobertAtletika Jablonné9100:01:27-
3NZ413Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:01:27-
2NM414Nechvíl PetrAC Choceň9100:01:27-
4NM758Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:01:28-
4NZ863Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:29-
5NZ961Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:01:30-
5NZ964Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:30-
5NM1144Hock MarianJablonné nad Orlicí9200:01:32-
7NZ1131Kočařová BarboraZŠ Bruntál9000:01:32-
8NZ1380Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:01:33-
9NZ1428Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:34-
6NM1563Chaura VítAFK SKP Pardubice9100:01:35-
6NM1578Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:01:35-
10NZ1583Hepnarová MichaelaZŠ A. Jiráska Lanškroun9100:01:35-
8NM1873Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:01:36-
11NZ1969Tomková PetraAtletika Jablonné nad Orlicí9000:01:39-
9NM2087Ulbrich MarekJablonné nad Orlicí9000:01:40-
9NM202Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:01:40-
12NZ2057Černá KristýnaSKI ISCAREX Česká Třebová9300:01:40-
9NM2048Mikula PetrTJ Jablonné n. Orlicí9100:01:40-
12NM246Kosek VítAtletika Jablonné nad Orlicí9000:01:41-
12NM2483Novotný JanSokol Žamberk9000:01:41-
13NZ2458Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:41-
14NZ2771Vaníčková PavlaBystřec9200:01:42-
14NZ273Halbrštátová SoňaAtletika Albrechtice9100:01:42-
14NM2743Kyllar JanTJ Jablonné n. Orlicí9200:01:42-
14NM2785Hanuš PetrChoceň9200:01:42-
14NM2789Rubeš DavidJablonné nad Orlicí9200:01:42-
16NZ3225Kurková MarikaAC Choceň9000:01:43-
17NM3276Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:01:43-
17NM3264Bobal FrantišekAFK SKP Pardubice9000:01:43-
19NM3556Řehák AdamSK Žamberk9200:01:44-
19NM359Černohous DavidJamné nad Orlicí9100:01:44-
17NZ3518Němcová ZuzanaOlympia Bruntál9200:01:44-
21NM3840Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:46-
21NM3880Exler OndřejŽamberk9000:01:46-
23NM4049Šeda JanSruby9300:01:47-
24NM4162Habas MiroslavAFK SKP Pardubice9000:01:48-
24NM4153Šulc MilanJamné nad Orlicí9100:01:48-
24NM4174Jeníček RadekJablonné nad Orlicí9100:01:48-
27NM4477Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:01:49-
18NZ4462Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:01:49-
27NM4461Tomek JakubAtletika Jablonné nad Orlicí9300:01:49-
29NM4715Štěpánek QuidoZŠ Letohrad9100:01:50-
19NZ4714Kůtová EliškaAC Choceň9000:01:50-
29NM478Vaníček PetrBystřec9100:01:50-
31NM5054Faltus MarcelJamné nad Orlicí9300:01:51-
32NM5141Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:52-
20NZ5259Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:01:54-
21NZ539Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:01:55-
33NM5486Mlynarčík MichalJablonné nad Orlicí9200:01:57-
33NM5455Kolomý TomášJamné nad Orlicí9200:01:57-
22NZ5468Hrdinová GabrielaAC Jablonné nad Orlicí9000:01:57-
35NM5760Hrdina DavidJablonné nad Orlicí9300:01:58-
23NZ5760Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:58-
23NZ5774Purkertová BarboraJablonné nad Orlicí9100:01:58-
36NM6047Bříza VáclavŽamberk9300:01:59-
37NM6184Novotný ŠtěpánSokol Žamberk9200:02:00-
25NZ616Scheibalová AlenaSpartak Skuhrov nad Bělou9300:02:00-
25NZ618Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné nad Orlicí 00:02:00-
38NM645Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:02:02-
27NZ6417Barnatová AlenaJablonné nad Orlicí 00:02:02-
27NZ6410Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:02:02-
27NZ6416Luxová AnnaJablonné nad Orlicí9000:02:02-
30NZ681Dobšíčková JanaAtletika Jablonné nad Orlicí9100:02:04-
31NZ697Řeháková MichaelaJablonné nad Orlicí9300:02:06-
32NZ7053Netušilová JanaJamné nad Orlicí9200:02:07-
32NZ7052Moravcová HelenaJamné nad Orlicí9200:02:07-
34NZ7254Černohousová KristýnaJamné nad Orlicí9300:02:08-
39NM7245Vyhnálek JanJablonné nad Orlicí9100:02:08-
35NZ7450Vyhnálková PetraJablonné nad Orlicí9300:02:10-
40NM7516Suchodol JiříŽamberk9200:02:12-
41NM7657Korba FilipJablonné nad Orlicí9400:02:15-
42NM7746Vaníček PetrJablonné nad Orlicí9400:02:20-
43NM7852Faltus MichalJamné nad Orlicí9300:02:21-
36NZ7984Pirklová DenisaTřebešov9400:03:50-
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM120Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:02:48-
2ŽM245Zvařičová VeronikaZŠ Bruntál8800:02:52-
3ŽM344Kováčová MarkétaZŠ Bruntál8800:02:53-
4ŽM421Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:02:54-
5ŽM55Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:02:58-
6ŽM635Pavlíčková PavlaZŠ Bruntál8900:03:00-
7ŽM765Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:02-
8ŽM838Prokešová IvanaZŠ Bruntál8800:03:05-
9ŽM937Pánková IvanaZŠ Bruntál8800:03:08-
10ŽM1039Kolaříková LucieZŠ Bruntál8800:03:11-
11ŽM1177Bartová AndreaAFK SKP Pardubice8800:03:12-
12ŽM1211Mačátová LucieAC Choceň8900:03:15-
13ŽM1341Hackenbergerová KatrinZŠ Bruntál8800:03:20-
14ŽM1482Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:03:22-
15ŽM1566Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:03:25-
16ŽM1615Kyllarová AnetaJablonné nad Orlicí8900:03:28-
17ŽM1740Pifková ŠárkaZŠ Bruntál8800:03:35-
18ŽM1836Kopcová JanaZŠ Bruntál8800:03:37-
19ŽM1972Dušková MartinaTJ Jablonné nad Orlicí8800:03:50-
20ŽM2029Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:03:52-
21ŽM2176Hlavsová LucieAFK SKP Pardubice8800:03:58-
22ŽM2247Chalupová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí8900:03:59-
22ŽM2242Ondrušková RůženaZŠ Bruntál8800:03:59-
24ŽM2446Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:04:00-
24ŽM2433Klesnilová LenkaZŠ Bruntál8900:04:00-
26ŽM2675Hloušková DenisaAFK SKP Pardubice8900:04:01-
27ŽM2734Tuhá OlgaZŠ Bruntál8800:04:02-
28ŽM2855Černohousová ZuzanaJamné nad Orlicí8900:04:03-
29ŽM2981Míčková ŠárkaOrel Česká Třebová8900:04:05-
29ŽM2990Körberová AngelaPrama8900:04:05-
31ŽM3112Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:04:07-
32ŽM3251Vyhnálková LucieJablonné nad Orlicí8900:04:10-
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS124Křížová LucieOlympia Bruntál8700:05:06-
1MM226Bodlák AlešZŠ Bruntál8800:05:14-
2MM37Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:05:17-
3MM425Sobotka JaroslavZŠ Bruntál8800:05:21-
2ŽS523Schubertová DominikaOlympia Bruntál8600:05:25-
4MM623Vach OtoZŠ Bruntál8900:05:26-
5MM721Konopka LadislavZŠ Bruntál8900:05:27-
6MM836Orság ZdeněkOlympia Bruntál8800:05:30-
7MM959Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:05:31-
3ŽS1079Nastoupilová PetraMistrovice8600:05:40-
4ŽS1167Bílá MarkétaSKI Česká Třebová8700:05:48-
8MM1281Kristejn LukášLetohrad8900:05:49-
9MM1351Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:05:52-
10MM1424Grečma TomášZŠ Bruntál8800:05:55-
11MM1520Kurečka AlešZŠ Bruntál8900:06:00-
12MM1613Sygeryč DanielAC Choceň8900:06:01-
13MM1727Vaculík JakubZŠ Bruntál8800:06:04-
5ŽS1830Čechalová HanaTS Letohrad8600:06:06-
14MM1922Hlista FilipZŠ Bruntál8900:06:08-
15MM2011Mačát JakubAC Choceň8900:06:09-
16MM2166Brádl IvoLetohrad8900:06:10-
17MM2218Bobek TomášZŠ Bruntál8900:06:11-
18MM2337Zlámal JaromírOlympia Bruntál8800:06:12-
19MM2412Janouch KarelAC Choceň8900:06:16-
6ŽS2526Kurková AndreaAC Choceň8700:06:23-
7ŽS2688Ženčáková HanaŠumperk8700:06:24-
8ŽS2778Štědroňová JitkaAFK SKP Pardubice8700:06:28-
20MM2819Klimeš MartinZŠ Bruntál8900:06:41-
21MM293Hejzlar DavidJablonné nad Orlicí8900:06:45-
22MM3017Střestík OndřejZŠ Bruntál8900:06:48-
23MM3165Kutil RadekAFK SKP Pardubice8900:07:00-
24MM3282Ženčák JakubŠumperk8800:07:14-
Trať 2,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA193Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:06:22116,20
1MS242Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:06:29-
2MS339Urban JanOlympia Bruntál8600:06:39-
3MS41Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:06:42-
4MS534Vitásek AdamZŠ Bruntál8700:06:49-
5MS679Novotný MichalNekoř8700:06:56-
5MS629Kühna MartinZŠ Bruntál8700:06:56-
7MS850Řemínek MatějAC Choceň8600:07:04-
2ŽA987Faltusová RadkaKUS Jablonné nad Orlicí7200:07:0993,58
8MS1067Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:07:11-
3ŽA1191Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:07:1690,22
4ŽA1286Kubínová JaroslavaJablonné nad Orlicí7300:07:2585,89
9MS1368Čáp MichalAFK SKP Pardubice8700:07:27-
10MS1432Procházka MiroslavZŠ Bruntál8600:07:34-
5ŽA1585Vojtová JanaSokol Žamberk7900:07:3581,07
1ŽD1549Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:35-
2ŽD1789Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:07:41-
6ŽA1894Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:07:4576,26
11MS1928Hanus MichalZŠ Bruntál8700:07:49-
12MS204Jošt LiborJablonné nad Orlicí8700:08:01-
13MS2133Jaroš JakubZŠ Bruntál8600:08:13-
3ŽD2127Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:13-
14MS2331Sílka MichalZŠ Bruntál8700:08:23-
7ŽA2496Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:30103,66
8ŽA257Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:08:3850,76
15MS2669Souček LukášAFK SKP Pardubice8600:08:45-
9ŽA2798Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:08:4996,34
16MS2870Osvald OndřejAFK SKP Pardubice8600:09:05-
17MS2930Tkačík MarekZŠ Bruntál8700:10:09-
Trať 3,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD188Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:09:53-
2MD290Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:10:01-
3MD391Berger JanAK Moravská Třebová8400:10:18-
4MD435Kroutil JiříZŠ Bruntál8500:10:28-
5MD572Kudláček JosefAFK SKP Pardubice8500:12:04-
6MD671Burkoň JanAFK SKP Pardubice8500:12:05-
Trať 7,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:08101,96
2MA250Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:24:15101,00
3MA364Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:24:4497,04
4MA471Abrahám LuděkKUS Jablonné nad Orlicí7500:25:1992,25
5MA592Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:25:2891,02
6MA63Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:25:3290,47
1MB746Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:42105,26
2MB814Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:01102,86
7MA997Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:26:16122,62
8MA1031Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:2683,09
1MC1141Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:27:03104,61
9MA1225Adamec JosefNekoř8100:27:1676,25
3MB1396Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:27:2891,88
10MA1410Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:27:4072,97
2MC1577Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:27:4999,08
11MA1632Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:27:5570,91
3MC179Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:28:1296,31
4MB1892Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:1386,19
5MB1966Toman JiříHZS Hradec Králové6100:28:2185,18
12MA208Kovařík PetrLanškroun6900:28:2666,67
6MB2174Kylar IvoJiskra Králíky5400:28:3183,92
7MB2255Papáček JanOseva Choceň5400:28:3982,91
13MA2361Faltus JiříBiatlon OEZ Letohrad8100:28:5063,39
14MA2469Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:28:5362,98
4MC2594Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:29:0989,45
8MB2678Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:1778,11
15MA2754Koclíř MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí7200:29:3057,92
9MB2895Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:3575,84
16MA2917Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:30:0053,82
17MA3057Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:30:2051,08
18MA316Novotný LuděkŽamberk6200:30:3648,89
19MA3280Martínek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7400:30:4048,35
20MA3374Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7400:31:0644,79
21MA3419Strnad Tomᚎamberk6900:31:1443,70
10MB3549Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:31:4659,29
22MA3553Suchodol JosefBorec Žamberk6700:31:4639,32
23MA3711Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:32:0436,86
24MA3859Dostálek PetrTěchonín6700:32:1235,76
25MA3918Vařeka KarelŽamberk6500:32:3632,48
5MC4093Leicht JiříTJ Těchonín4900:32:4163,92
6MC4154Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:32:4563,44
26MA4213Exler PavelSokol Žamberk8200:32:5877,38
7MC4340Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:0860,67
11MB4480Netušil PavelŽamberk5200:33:2546,79
8MC4558Koblížek JindřichŽamberk4800:33:5255,38
9MC4653Bielčík JindřichLichkov 00:33:58123,85
10MC4775Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:35:5440,69
27MA4852Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:594,72
28MA4983Filip MilošKUS Jablonné nad Orlicí7000:37:110,00
11MC5056Krumer MiroslavOstrov4900:37:2130,22
12MB5144Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:37:4813,58
13MB5281Exler PavelZEZ Žamberk5800:40:180,00
14MB5310Novotný PřemyslPastviny5900:41:150,00
12MC5469Kalousek JanSokol Žamberk4100:43:1076,15

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód