Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Městem Jarmily Kratochvílové

15.4.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Městem Jarmily Kratochvílové
  • datum konání: 15.4.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: NADAČNÍ FOND BMJK Golčův Jeníkov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.4.2010Městem Jarmily Kratochvílové133

Statistika závodu Městem Jarmily Kratochvílové

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 133

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Jaroslav462
Novák Pavel702
Váňa Karel752
Horyna Miroslav542
Zejda Ivo562
Bílek Luboš642
Klimeš Petr582
Fousková Petra812
Čivrný Jiří802
Berky Jiří622
Vodička Jiří532
Novotný Jiří662
Procházka Jaroslav612
Kratochvíl Miloš752
Martincová Ivana632
Ševčík Luděk592
Klimešová Jana702

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15,000 km, 130,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Vanko MiroslavDukla Banská Bystrica7300:45:47-
2MA222Faschingbauer PavelUSK Praha7300:45:58-
3MA347Ezayedi Ali M.Puma ČR7800:46:52-
4MA452Novák PavelKTCH Chotěboř7000:47:21-
5MA548Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:47:41-
6MA653Dudr PavelTJ JE Dukovany7300:47:46-
7MA738Tschotov IvanBulharsko6600:48:00-
8MA827Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:48:10-
9MA1139Havlíček JanASK Slavia Praha7900:48:29-
10MA121Bláha JanTJ Sokol České Budějovice7100:49:16-
11MA136Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:49:21-
12MA1444Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:49:36-
13MA155Váňa KarelAC Čáslav7500:49:51-
14MA1618Hajzler JiříAHA Vyškov6300:50:29-
15MA1823Hajda RadekAC Domažlice7200:51:17-
16MA2251Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:52:29-
17MA2450Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:53:00-
18MA2636Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:54-
19MA2835Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:54:43-
20MA3014Pichl JanAC Čáslav8200:54:58-
21MA3162Čivrný JiříSemily8000:55:09-
22MA3231Hellmich TomášChemopetrol Litvínov7500:55:10-
23MA354Kratochvíl MartinAC Čáslav7000:55:28-
24MA363Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:55:32-
25MA3716Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:55:42-
26MA3854Kudrna DavidTJ Slavoj Čáslav7700:55:57-
27MA39223Velinský RadekAFK Chrudim5300:56:10-
28MA419Semrád LadislavVilémov6700:56:18-
29MA4464Piskač OndřejPPP UH Příbram8300:57:29-
30MA4657Vabr Jiří Praha 87100:58:34-
31MA5310Firych ZdeněkChotěboř7700:59:58-
32MA5565Michalíček JanATC Žďár nad Sázavou8101:00:13-
33MA5659Štefek JaroslavŽďár nad Sázavou6201:00:38-
34MA5928Pavel TomášCyklomax Hradec Králové7601:01:15-
35MA6012Matyáš SvatoplukSvětlá nad Sázavou7601:01:26-
36MA6129Hotař PavelDatalusk Jihlava6301:01:35-
37MA6658Smola JanPardubice6701:01:55-
38MA7511Hroch MichalSvětlá nad Sázavou7901:03:42-
39MA767Tuček VáclavChotěboř7701:03:51-
40MA7960Novotný JiříAtletika Chotěboř6601:04:25-
41MA8042Šnobl TomášJiskra Havlíčkův Brod8301:04:31-
42MA8130Zanda JanSK Chotěboř6701:04:38-
43MA8413Fišter ŠtefanAC Čáslav6401:05:01-
44MA878Kincl JanKolín7101:05:36-
45MA9046Luftner KarelVyšší Brod6801:06:45-
46MA942Berky JiříHavlíčkův Brod6201:07:49-
47MA9563Ander DavidSK Chotěboř8201:07:53-
48MA9925Tůma JiříRC Vlašim6301:08:55-
49MA10149Krátký JosefLTC Hradec Králové6501:09:25-
50MA10245Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6201:09:32-
51MA10620Bílek LubošHavlíčkův Brod6401:10:11-
52MA10856Novotný RadekHavlíčkův Brod6901:11:00-
53MA11332Janeček ZdeněkSkalák Chlístovice7401:12:36-
54MA11815Rajdl JosefLedeč nad Sázavou8201:13:19-
55MA12061Rolenec PetrHostovlice6401:13:34-
56MA12855Zajpt MartinMarkovice8201:20:42-
57MA13033Dibelka JaroslavHabry8101:22:21-
58MA13166Kajínek MilanChotěboř8001:24:38-
59MA13541Horčička ZdeněkGolčův Jeníkov6501:42:27-
Muži B (trať 15,000 km, 130,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9131Klimeš PetrDukla Praha5800:48:13-
2MB10110Klimeš PavelTJ Čejkovice5800:48:18-
3MB17126Petroňuk ViktorTJ ČZV Praha 00:50:37-
4MB19128Bičian JanTechnet Jablonec5900:51:22-
5MB20112Čivrný JiříSlovan Liberec5300:51:32-
6MB21132Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:52:20-
7MB23129Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:52:37-
8MB25125Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:50-
9MB33130Lomoz JanAFK CHrudim6000:55:19-
10MB34133Pechek VladimírVlásenice, Kamenice5700:55:22-
11MB39121Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:56:10-
12MB47113Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:58:44-
12MB47124Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:58:44-
14MB50114Doležal StanislavTJ JE Dukovany5800:59:06-
15MB57120Slivka MilošTJ Veselí nad Moravou5701:00:54-
16MB67107Ševčík Luděk Liga 2000 Havlíčkův Brod5901:02:10-
17MB68127Ambrož JaroslavAC Praha5401:02:11-
18MB69108Emmer JanLokomotiva Veselí nad Lužnicí5701:02:16-
19MB72103Alexa JiříKRB Chrudim5301:03:05-
20MB74115Motálek PetrTJ JE Dukovany6101:03:37-
21MB77135Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6101:04:00-
22MB82104Vodička JiříSokol Maleč5301:04:42-
23MB98123Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:08:39-
24MB100136Macek FrantišekChotěboř5801:09:15-
25MB105134Kos LadislavSlavia Praha5801:09:57-
26MB109100Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:11:49-
27MB112116Třasák MilanLokomotiva Pardubice5201:12:26-
28MB117102Páriš AttilaKRB Chrudim6001:12:47-
29MB121122Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:14:19-
30MB129111Horyna MiroslavZahradní Město5401:21:32-
31MB132106Zejda IvoMoravská Slávia Brno5601:24:43-
Muži C (trať 15,000 km, 130,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC27215Stolařík JosefACOH Praha5100:54:15-
2MC29222Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:54:50-
3MC43220Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:56:53-
4MC45223Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:57:56-
5MC51202Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:59:19-
6MC62201Ján JanRC Vlašim5101:01:40-
7MC63217Opitz JaromírHradec Králové5101:01:44-
8MC70221Zeman PavelKRB Chrudim4301:02:44-
9MC71213Málek JaroslavTJ CHS Chotěboř4601:02:55-
10MC83211Vosyka LadislavSB Světlá nad Sázavou5001:04:49-
11MC86204Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:05:18-
12MC96205Čížek FrantišekHavlíčkův Brod4201:07:55-
13MC97216Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:08:16-
14MC110218Krumer MiroslavOstrov4901:11:53-
15MC111208Stejskal FrantišekZetor Havlíčkův Brod4301:12:04-
16MC114224Pšenička JiříTesla Pardubice4601:12:37-
17MC115219Tučný JanMK Pardubice4701:12:41-
18MC123209Novák KarelUnion Praha4701:15:39-
19MC124206Strnad BohumilAC Čáslav4301:15:41-
20MC125200Poříz MilanSOUT Chotěboř5101:20:00-
21MC126203Kajínek MilanFeroplast Chotěboř4901:20:40-
22MC127212Běhal JaromírSabzo Praha4801:20:41-
Muži D (trať 15,000 km, 130,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD52254Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:59:54-
2MD64251Merunka JanASK MK Kladno4001:01:50-
3MD73250Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:03:32-
4MD78252Nechvátal JanAC Maraton Třebíč3501:04:04-
5MD116257Doležal StanislavBK Pardubice3801:12:42-
6MD119256Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:13:33-
7MD122255Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:15:21-
Ženy A (trať 15,000 km, 130,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA42303Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:56:26-
2ZA49306Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:58:51-
3ZA54307Hanáková MiroslavaACP Olymp Brno6601:00:10-
4ZA84302Fousková PetraAC Čáslav8101:05:01-
5ZA92323Klimešová JanaVSK Praha7001:07:25-
6ZA103308Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7701:09:35-
7ZA107309Hronová JanaARC Brno8501:10:13-
8ZA133304Ranecká MarieXXX6801:26:37-
9ZA134301Holubová KamilaGolčův Jeníkov7601:28:47-
Ženy B (trať 15,000 km, 130,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB58327Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6301:00:55-
2ZB65328Bičianová JitkaTechnet Jablonec6301:01:53-
3ZB88325Kopřivová JanaDatalusk Jihlava6601:05:50-
4ZB89326Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:06:25-
5ZB91329Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6401:07:01-
6ZB92324Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:07:25-
7ZB104322Topolová JanaAC Čáslav5601:09:54-
Trať 15,000 km, 130,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Vanko MiroslavDukla Banská Bystrica7300:45:47-
2MA222Faschingbauer PavelUSK Praha7300:45:58-
3MA347Ezayedi Ali M.Puma ČR7800:46:52-
4MA452Novák PavelKTCH Chotěboř7000:47:21-
5MA548Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:47:41-
6MA653Dudr PavelTJ JE Dukovany7300:47:46-
7MA738Tschotov IvanBulharsko6600:48:00-
8MA827Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:48:10-
1MB9131Klimeš PetrDukla Praha5800:48:13-
2MB10110Klimeš PavelTJ Čejkovice5800:48:18-
9MA1139Havlíček JanASK Slavia Praha7900:48:29-
10MA121Bláha JanTJ Sokol České Budějovice7100:49:16-
11MA136Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:49:21-
12MA1444Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:49:36-
13MA155Váňa KarelAC Čáslav7500:49:51-
14MA1618Hajzler JiříAHA Vyškov6300:50:29-
3MB17126Petroňuk ViktorTJ ČZV Praha 00:50:37-
15MA1823Hajda RadekAC Domažlice7200:51:17-
4MB19128Bičian JanTechnet Jablonec5900:51:22-
5MB20112Čivrný JiříSlovan Liberec5300:51:32-
6MB21132Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:52:20-
16MA2251Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:52:29-
7MB23129Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:52:37-
17MA2450Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:53:00-
8MB25125Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:50-
18MA2636Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:54-
1MC27215Stolařík JosefACOH Praha5100:54:15-
19MA2835Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:54:43-
2MC29222Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:54:50-
20MA3014Pichl JanAC Čáslav8200:54:58-
21MA3162Čivrný JiříSemily8000:55:09-
22MA3231Hellmich TomášChemopetrol Litvínov7500:55:10-
9MB33130Lomoz JanAFK CHrudim6000:55:19-
10MB34133Pechek VladimírVlásenice, Kamenice5700:55:22-
23MA354Kratochvíl MartinAC Čáslav7000:55:28-
24MA363Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:55:32-
25MA3716Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:55:42-
26MA3854Kudrna DavidTJ Slavoj Čáslav7700:55:57-
11MB39121Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:56:10-
27MA39223Velinský RadekAFK Chrudim5300:56:10-
28MA419Semrád LadislavVilémov6700:56:18-
1ZA42303Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:56:26-
3MC43220Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:56:53-
29MA4464Piskač OndřejPPP UH Příbram8300:57:29-
4MC45223Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:57:56-
30MA4657Vabr Jiří Praha 87100:58:34-
12MB47124Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:58:44-
12MB47113Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:58:44-
2ZA49306Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:58:51-
14MB50114Doležal StanislavTJ JE Dukovany5800:59:06-
5MC51202Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:59:19-
1MD52254Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:59:54-
31MA5310Firych ZdeněkChotěboř7700:59:58-
3ZA54307Hanáková MiroslavaACP Olymp Brno6601:00:10-
32MA5565Michalíček JanATC Žďár nad Sázavou8101:00:13-
33MA5659Štefek JaroslavŽďár nad Sázavou6201:00:38-
15MB57120Slivka MilošTJ Veselí nad Moravou5701:00:54-
1ZB58327Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6301:00:55-
34MA5928Pavel TomášCyklomax Hradec Králové7601:01:15-
35MA6012Matyáš SvatoplukSvětlá nad Sázavou7601:01:26-
36MA6129Hotař PavelDatalusk Jihlava6301:01:35-
6MC62201Ján JanRC Vlašim5101:01:40-
7MC63217Opitz JaromírHradec Králové5101:01:44-
2MD64251Merunka JanASK MK Kladno4001:01:50-
2ZB65328Bičianová JitkaTechnet Jablonec6301:01:53-
37MA6658Smola JanPardubice6701:01:55-
16MB67107Ševčík Luděk Liga 2000 Havlíčkův Brod5901:02:10-
17MB68127Ambrož JaroslavAC Praha5401:02:11-
18MB69108Emmer JanLokomotiva Veselí nad Lužnicí5701:02:16-
8MC70221Zeman PavelKRB Chrudim4301:02:44-
9MC71213Málek JaroslavTJ CHS Chotěboř4601:02:55-
19MB72103Alexa JiříKRB Chrudim5301:03:05-
3MD73250Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:03:32-
20MB74115Motálek PetrTJ JE Dukovany6101:03:37-
38MA7511Hroch MichalSvětlá nad Sázavou7901:03:42-
39MA767Tuček VáclavChotěboř7701:03:51-
21MB77135Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6101:04:00-
4MD78252Nechvátal JanAC Maraton Třebíč3501:04:04-
40MA7960Novotný JiříAtletika Chotěboř6601:04:25-
41MA8042Šnobl TomášJiskra Havlíčkův Brod8301:04:31-
42MA8130Zanda JanSK Chotěboř6701:04:38-
22MB82104Vodička JiříSokol Maleč5301:04:42-
10MC83211Vosyka LadislavSB Světlá nad Sázavou5001:04:49-
43MA8413Fišter ŠtefanAC Čáslav6401:05:01-
4ZA84302Fousková PetraAC Čáslav8101:05:01-
11MC86204Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:05:18-
44MA878Kincl JanKolín7101:05:36-
3ZB88325Kopřivová JanaDatalusk Jihlava6601:05:50-
4ZB89326Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:06:25-
45MA9046Luftner KarelVyšší Brod6801:06:45-
5ZB91329Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6401:07:01-
5ZA92323Klimešová JanaVSK Praha7001:07:25-
6ZB92324Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:07:25-
46MA942Berky JiříHavlíčkův Brod6201:07:49-
47MA9563Ander DavidSK Chotěboř8201:07:53-
12MC96205Čížek FrantišekHavlíčkův Brod4201:07:55-
13MC97216Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:08:16-
23MB98123Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:08:39-
48MA9925Tůma JiříRC Vlašim6301:08:55-
24MB100136Macek FrantišekChotěboř5801:09:15-
49MA10149Krátký JosefLTC Hradec Králové6501:09:25-
50MA10245Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6201:09:32-
6ZA103308Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7701:09:35-
7ZB104322Topolová JanaAC Čáslav5601:09:54-
25MB105134Kos LadislavSlavia Praha5801:09:57-
51MA10620Bílek LubošHavlíčkův Brod6401:10:11-
7ZA107309Hronová JanaARC Brno8501:10:13-
52MA10856Novotný RadekHavlíčkův Brod6901:11:00-
26MB109100Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:11:49-
14MC110218Krumer MiroslavOstrov4901:11:53-
15MC111208Stejskal FrantišekZetor Havlíčkův Brod4301:12:04-
27MB112116Třasák MilanLokomotiva Pardubice5201:12:26-
53MA11332Janeček ZdeněkSkalák Chlístovice7401:12:36-
16MC114224Pšenička JiříTesla Pardubice4601:12:37-
17MC115219Tučný JanMK Pardubice4701:12:41-
5MD116257Doležal StanislavBK Pardubice3801:12:42-
28MB117102Páriš AttilaKRB Chrudim6001:12:47-
54MA11815Rajdl JosefLedeč nad Sázavou8201:13:19-
6MD119256Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:13:33-
55MA12061Rolenec PetrHostovlice6401:13:34-
29MB121122Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:14:19-
7MD122255Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:15:21-
18MC123209Novák KarelUnion Praha4701:15:39-
19MC124206Strnad BohumilAC Čáslav4301:15:41-
20MC125200Poříz MilanSOUT Chotěboř5101:20:00-
21MC126203Kajínek MilanFeroplast Chotěboř4901:20:40-
22MC127212Běhal JaromírSabzo Praha4801:20:41-
56MA12855Zajpt MartinMarkovice8201:20:42-
30MB129111Horyna MiroslavZahradní Město5401:21:32-
57MA13033Dibelka JaroslavHabry8101:22:21-
58MA13166Kajínek MilanChotěboř8001:24:38-
31MB132106Zejda IvoMoravská Slávia Brno5601:24:43-
8ZA133304Ranecká MarieXXX6801:26:37-
9ZA134301Holubová KamilaGolčův Jeníkov7601:28:47-
59MA13541Horčička ZdeněkGolčův Jeníkov6501:42:27-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód