Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou

20.9.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 20.9.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Vysoké Mýto, Jungmannovy sady, ZŠ Javornická
10:00 - 13:00 hodin

Přihlášky

od 9:20 hodin

Startovné

dospělí 70 Kč
mládež 40 Kč

Popis tratě

asfalt a dlažba
délka 5 km a méně

Ceny pro vítěze

finanční v hodnotě 6.000 Kč
věcné v hodnotě 4.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Vysoké Mýto
Jiráskova 245
566 01 Vysoké Mýto
tel. 608 449 476, 465 423 854, 606 609 501

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acvysokemyto.com

E-mailová adresa

lukasdejdar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108
22.9.20021. ročník, Královský běh Kujebinou10

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2274

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Marek Jiří4311
Frydrychová Eliška0111
Doskočil Jan9710
Vondra Vojtěch9810
Kopecký Libor5610
Šimůnková Pavla7710
Kouřil Tomáš9310
Kopecký Jan9010
Smolák Petr949
Matyášová Jana659
Nechvíl Petr919
Smoláková Alexandra989
Gregora Filip029
Kozáková Denisa799
Šafář Jaroslav519
Zachař Jiří728
Razým Jan578
Keprtová Miloslava488
Boháč Bonifác018
Smoláková Valérie938
Bielčik Jindřich408
Brychta Jakub088
Borková Agáta028
Mlynář Vojtěch988
Zenkl Adam958
Borek Viktor047
Smoláková Dominika007
Spilko Zdeněk647
Stránská Michaela977
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Nechvílová Miroslava607
Gregorová Monika007
Jirásková Eva647
Doskočilová Eliška007
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Razým Lukáš797
Pokorný Milan647
Šimůnek Jan827
Řemínek Matěj867
Borek Petr707
Dudycha Jakub057
Stránská Adéla917
Krátká Anna697
Marholdová Aneta077
Smoláková Jiřina697
Šimůnek Jan037
Sontáková Lenka916

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 04 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X2258Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:24-
2X2574Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:26-
3X2654Faltusová RenataSlatina0500:00:27-
4X2993Serbáková SofiaVysoké Mýto0500:00:32-
5X21094Serbáková DominikaVysoké Mýto0400:00:33-
6X2118Bělinová SimonaVysoké Mýto0600:00:34-
7X21434Dicková VeronikaPraha0600:00:39-
8X21673Bartošová NatálieBrno0500:00:42-
9X21963Marholdová AnetaChoceň0700:00:50-
10X22167Vodičková VeronikaSKP Hvězda Pardubice0600:00:52-
Chlapci r. 04 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X119Marhold StanislavChoceň0400:00:23-
2X1268Miler AdamSokol Klášterec nad Orlicí0400:00:24-
3X1453Mareš PatrikVysoké Mýto0400:00:25-
4X1664Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:27-
5X182Král AdamVysoké Mýto0400:00:31-
6X11243Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:35-
7X113100Hrdina JakubVysoké Mýto0600:00:36-
8X1141Divíšek RadimŽamberk0700:00:39-
9X11776Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:44-
10X11891Kouřim MatoušVysoké Mýto0600:00:48-
11X12078Kopecký MatějSokol Džbánov0600:00:51-
12X12211Kůrka OndřejZaháj0700:00:53-
13X12381Brychta JakubChoceň0800:00:55-
14X12472Bartoš KryštofBrno0700:01:14-
15X12583Novotný LukášTroscy-Club0800:01:15-
Dívky r. 02-03 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1449Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:43-
2Ž1532Dicková ViktoriePraha0200:00:44-
3Ž1765Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:46-
4Ž1851Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:47-
5Ž1980Kulhavá AnnaVysoké Mýto0200:00:47-
6Ž11095Tmejová EliškaVysoké Mýto0200:00:47-
7Ž11620Beránková TerezaVysoké Mýto0300:00:54-
8Ž11966Vodičková JohankaSKP Hvězda Pardubice0300:01:06-
Chlapci r. 02-03 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1159Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:40-
2M1244Boháč ServácAC Choceň0200:00:41-
3M1312Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:42-
4M1535Vopršálek TomášVysoké Mýto0200:00:44-
5M11010Škoda ŠimonBýšť0200:00:47-
6M11257Rybka LukášČeská Třebová0200:00:48-
7M1139Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:00:50-
8M11492Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:52-
9M11525Vondra JanČeská Třebová0200:00:53-
10M11627Novák JanSK Vysoké Mýto0300:00:54-
11M11843Votřel TomášVysoké Mýto0300:00:58-
Dívky r. 00-01 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2550Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:02:40-
2Ž2619Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:02:45-
3Ž2796Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:46-
4Ž2915Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:47-
5Ž21093Bauerová LenkaPříluka0000:02:50-
6Ž21260Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:53-
7Ž21590Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:57-
8Ž21638Šplíchalová EliškaBučina0100:03:00-
9Ž21713Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:01-
10Ž21858Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:03:02-
11Ž21926Duchoslavová SabinaAC Vysoké Mýto0000:03:06-
12Ž22170Hýblová KateřinaDžbánov0100:03:58-
Chlapci r. 00-01 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2145Boháč BonifácAC Choceň0100:02:34-
2M2214Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:36-
3M2311Divíšek JanSokol Žamberk0000:02:38-
4M2475Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:02:39-
5M2852Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:46-
6M21021Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:02:50-
7M21348Gregora JanAtletika Albrechtice0000:02:54-
8M21417Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:56-
9M22055Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:03:10-
Dívky r. 98-99 (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3362Duchoňová AndreaASK Slavia Praha9900:03:18-
2Ž3697Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:23-
3Ž3779Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:25-
4Ž3839Svobodová EditaPardubice9800:03:31-
5Ž3989Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:34-
6Ž31173Valášková TerezaAC Vysoké Mýto9800:03:50-
7Ž3127Voleská KláraDžbánov9800:03:52-
8Ž31422Beránková KristýnaVysoké Mýto9800:04:17-
9Ž31531Jelenová KateřinaVysoké Mýto9900:04:24-
Chlapci r. 98-99 (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3116Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:10-
2M3277Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:15-
3M3324Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:18-
4M3561Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:19-
5M3930Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:34-
6M31329Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:04-
7M31671Hýbl JanDžbánov9900:04:30-
Žákyně mladší r. 96-97 (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM384Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:25-
2ŽM437Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:05:27-
3ŽM523Průšová RadkaTJ Svitavy9600:05:34-
4ŽM669Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:05:40-
5ŽM89Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:06:49-
Žáci mladší r. 96-97 (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM110Le Viet MilanAtletika Polička9600:05:07-
2MM294Doskočil JanJiskra Litomyšl9700:05:11-
3MM733Dick AdamPraha9700:06:41-
Žákyně starší r. 94-95 (trať 1,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS121Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:14-
2ŽS285Tesařová HedvikaAC Choceň9400:05:32-
3ŽS347Krátká HanaLanškroun9500:06:17-
4ŽS442Kučerová LenkaAC Vysoké Mýto9500:06:18-
5ŽS541Truhlářová KateřinaVysoké Mýto9500:06:19-
6ŽS640Doubková AndreaAC Vysoké Mýto9500:06:20-
Žáci starší r. 94-95 (trať 2,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS146Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:08:27-
2MS286Lakota AntonínAC Choceň9500:08:34-
3MS318Pavel JanLoko Trutnov9500:08:37-
4MS499Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:41-
5MS55Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:08:42-
6MS612Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:09:29-
Dorostenky r. 92-93 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD12Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:09:40107,63
2ŽD61Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:11:2572,80
2ŽD620Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:11:2572,80
4ŽD811Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:11:5762,19
Dorostenci r. 92-93 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD192Kalvoda VítAtletika Polička9300:09:33-
2MD215Valko TomᚊAK Chrudim9300:09:38-
3MD37Košňar FrantišekAtletika Polička9300:10:10-
4MD456Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:10:51-
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ710Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:50112,77
2MJ1840Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:0998,95
3MJ2523Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:1088,28
4MJ2635Večeře TomášAtletika Polička9000:20:1188,26
5MJ3047Živný MarekOrel Orlice9100:20:4681,98
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Blaha TomášAK Kroměříž7600:16:24104,05
2MA255Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:42100,46
3MA346Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:0795,49
4MA438Uchytil MilanKPA Pardubice7400:17:1593,89
5MA528Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:17:3090,91
6MA625Řemínek MatějAC Choceň8600:17:4088,91
7MA958Kořínek TomášVysoké Mýto8200:18:0783,54
8MA1030Bogdał PawełMiedzygorze7600:18:2480,15
9MA1134Šutera JosefAtletika Polička7900:18:2679,75
10MA1320Münster PavelVysoké Mýto7800:18:3777,56
11MA166Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:4975,17
12MA1936Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:1869,40
13MA2021Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:19:2268,60
14MA2257Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:4065,02
15MA2418Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:20:0859,44
16MA3516Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2033,16
17MA4344Münster TomášVysoké Mýto8400:23:4516,23
18MA5162Bier Lukášjednokolka.cz8000:25:240,00
19MA5643Münster LudvíkVysoké Mýto7000:28:440,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB815Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:52111,32
2MB1732Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:19:0598,47
3MB2337Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:5290,20
4MB282Krátký LubošLanškroun6200:20:1785,80
5MB311Voleský JiříDžbánov6900:21:1276,12
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1264Filip LubošAC Choceň5900:18:30108,35
2MC1529Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:47105,41
3MC2952Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:3886,24
4MC3345Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:0970,53
5MC3753Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:1559,14
6MC4759Votava RadomilPraha5800:24:1049,64
7MC4854Roček FrantišekDobříkov5500:24:1548,78
8MC5017Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:0839,63
9MC5919Wendlig MiroslavKnířov5300:29:420,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2114Krsek MiroslavMK Luková4900:19:28120,77
2MD3460Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:1595,14
3MD4067Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:2784,09
4MD5568Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:4054,48
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME545Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:26:30114,40
2ME5824Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:29:0096,89
3ME6027Frinta VladimírLuže3800:30:1088,72
4ME6239Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:170,00
Juniorky 18-19 let (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ234Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:09:55102,65
2ŽJ332Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:3489,72
3ŽJ488Kůtová EliškaAC Choceň9000:10:5582,75
4ŽJ587Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:11:0280,43
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA367Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:01102,43
2ZA3749Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:23:15100,43
3ZA4142Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:23:3897,14
4ZA423Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:4196,71
5ZA4433Marešová MichaelaAC Pardubice8900:23:5594,71
6ZA4651Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:24:0992,70
7ZA4966Marholdová LucieChoceň8300:24:4587,55
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB144Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:45112,97
2ZB2748Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:1198,67
3ZB3231Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:21:1388,36
4ZB3941Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:1967,41
5ZB5363Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:26:2935,83
Ženy C 45 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4565Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:00129,33
2ŽC5212Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:26112,70
3ŽC5713Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:28:5387,30
4ŽC6150Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:1570,67
Ženy HOBBY (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZH584Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:16:53-
2ZH683Milerová VěraVysoké Mýto7800:17:01-
3ZH797Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:17:10-
4ZH886Nechvílová MiroslavaChoceň6000:17:13-
5ZH985Brychtová RomanaChoceň7900:17:16-
6ZH1093Papoušková EvaBěh pro zdraví7000:17:27-
7ZH1191Dejdarová LenkaBěh pro zdraví6900:17:28-
8ZH1288Kašparová BohumilaBěh pro zdraví6900:17:28-
9ZH16100Votřelová JitkaVysoké Mýto7900:19:53-
10ZH1790Rabe SageBěh pro zdraví9400:20:08-
Muži HOBBY (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH199Zachař JiříSruby7200:12:57-
2MH289Spilko ZdeněkBK Vysoké Mýto6400:13:20-
3MH380Miler MichalKlášterec nad Orlicí7400:14:09-
4MH487Kašpar VojtěchBěh pro zdraví9500:15:36-
5MH1295Tomek JiříBěh pro zdraví8200:17:28-
6MH1496Tomek StanislavBěh pro zdraví5600:17:29-
7MH1594Kašpar RadomilBěh pro zdraví6500:17:29-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X119Marhold StanislavChoceň0400:00:23-
1X2258Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:24-
2X1268Miler AdamSokol Klášterec nad Orlicí0400:00:24-
3X1453Mareš PatrikVysoké Mýto0400:00:25-
2X2574Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:26-
4X1664Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:27-
3X2654Faltusová RenataSlatina0500:00:27-
5X182Král AdamVysoké Mýto0400:00:31-
4X2993Serbáková SofiaVysoké Mýto0500:00:32-
5X21094Serbáková DominikaVysoké Mýto0400:00:33-
6X2118Bělinová SimonaVysoké Mýto0600:00:34-
6X11243Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:35-
7X113100Hrdina JakubVysoké Mýto0600:00:36-
8X1141Divíšek RadimŽamberk0700:00:39-
7X21434Dicková VeronikaPraha0600:00:39-
8X21673Bartošová NatálieBrno0500:00:42-
9X11776Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:44-
10X11891Kouřim MatoušVysoké Mýto0600:00:48-
9X21963Marholdová AnetaChoceň0700:00:50-
11X12078Kopecký MatějSokol Džbánov0600:00:51-
10X22167Vodičková VeronikaSKP Hvězda Pardubice0600:00:52-
12X12211Kůrka OndřejZaháj0700:00:53-
13X12381Brychta JakubChoceň0800:00:55-
14X12472Bartoš KryštofBrno0700:01:14-
15X12583Novotný LukášTroscy-Club0800:01:15-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1159Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:40-
2M1244Boháč ServácAC Choceň0200:00:41-
3M1312Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:42-
1Ž1449Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:43-
4M1535Vopršálek TomášVysoké Mýto0200:00:44-
2Ž1532Dicková ViktoriePraha0200:00:44-
3Ž1765Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:46-
4Ž1851Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:47-
5Ž1980Kulhavá AnnaVysoké Mýto0200:00:47-
6Ž11095Tmejová EliškaVysoké Mýto0200:00:47-
5M11010Škoda ŠimonBýšť0200:00:47-
6M11257Rybka LukášČeská Třebová0200:00:48-
7M1139Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:00:50-
8M11492Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:52-
9M11525Vondra JanČeská Třebová0200:00:53-
7Ž11620Beránková TerezaVysoké Mýto0300:00:54-
10M11627Novák JanSK Vysoké Mýto0300:00:54-
11M11843Votřel TomášVysoké Mýto0300:00:58-
8Ž11966Vodičková JohankaSKP Hvězda Pardubice0300:01:06-
Trať 0,98 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3116Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:10-
2M3277Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:15-
1Ž3362Duchoňová AndreaASK Slavia Praha9900:03:18-
3M3324Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:18-
4M3561Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:19-
2Ž3697Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:23-
3Ž3779Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:25-
4Ž3839Svobodová EditaPardubice9800:03:31-
5M3930Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:34-
5Ž3989Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:34-
6Ž31173Valášková TerezaAC Vysoké Mýto9800:03:50-
7Ž3127Voleská KláraDžbánov9800:03:52-
6M31329Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:04-
8Ž31422Beránková KristýnaVysoké Mýto9800:04:17-
9Ž31531Jelenová KateřinaVysoké Mýto9900:04:24-
7M31671Hýbl JanDžbánov9900:04:30-
Trať 1,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM110Le Viet MilanAtletika Polička9600:05:07-
2MM294Doskočil JanJiskra Litomyšl9700:05:11-
1ŽM384Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:25-
2ŽM437Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:05:27-
3ŽM523Průšová RadkaTJ Svitavy9600:05:34-
4ŽM669Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:05:40-
3MM733Dick AdamPraha9700:06:41-
5ŽM89Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:06:49-
Trať 1,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS121Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:14-
2ŽS285Tesařová HedvikaAC Choceň9400:05:32-
3ŽS347Krátká HanaLanškroun9500:06:17-
4ŽS442Kučerová LenkaAC Vysoké Mýto9500:06:18-
5ŽS541Truhlářová KateřinaVysoké Mýto9500:06:19-
6ŽS640Doubková AndreaAC Vysoké Mýto9500:06:20-
Trať 2,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS146Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:08:27-
2MS286Lakota AntonínAC Choceň9500:08:34-
3MS318Pavel JanLoko Trutnov9500:08:37-
4MS499Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:41-
5MS55Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:08:42-
6MS612Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:09:29-
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD12Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:09:40107,63
1ŽJ234Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:09:55102,65
2ŽJ332Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:3489,72
3ŽJ488Kůtová EliškaAC Choceň9000:10:5582,75
4ŽJ587Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:11:0280,43
2ŽD61Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:11:2572,80
2ŽD620Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:11:2572,80
4ŽD811Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:11:5762,19
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD192Kalvoda VítAtletika Polička9300:09:33-
2MD215Valko TomᚊAK Chrudim9300:09:38-
3MD37Košňar FrantišekAtletika Polička9300:10:10-
4MD456Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:10:51-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH199Zachař JiříSruby7200:12:57-
2MH289Spilko ZdeněkBK Vysoké Mýto6400:13:20-
3MH380Miler MichalKlášterec nad Orlicí7400:14:09-
4MH487Kašpar VojtěchBěh pro zdraví9500:15:36-
1ZH584Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:16:53-
2ZH683Milerová VěraVysoké Mýto7800:17:01-
3ZH797Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:17:10-
4ZH886Nechvílová MiroslavaChoceň6000:17:13-
5ZH985Brychtová RomanaChoceň7900:17:16-
6ZH1093Papoušková EvaBěh pro zdraví7000:17:27-
7ZH1191Dejdarová LenkaBěh pro zdraví6900:17:28-
5MH1295Tomek JiříBěh pro zdraví8200:17:28-
8ZH1288Kašparová BohumilaBěh pro zdraví6900:17:28-
6MH1496Tomek StanislavBěh pro zdraví5600:17:29-
7MH1594Kašpar RadomilBěh pro zdraví6500:17:29-
9ZH16100Votřelová JitkaVysoké Mýto7900:19:53-
10ZH1790Rabe SageBěh pro zdraví9400:20:08-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Blaha TomášAK Kroměříž7600:16:24104,05
2MA255Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:42100,46
3MA346Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:0795,49
4MA438Uchytil MilanKPA Pardubice7400:17:1593,89
5MA528Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:17:3090,91
6MA625Řemínek MatějAC Choceň8600:17:4088,91
1MJ710Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:50112,77
1MB815Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:52111,32
7MA958Kořínek TomášVysoké Mýto8200:18:0783,54
8MA1030Bogdał PawełMiedzygorze7600:18:2480,15
9MA1134Šutera JosefAtletika Polička7900:18:2679,75
1MC1264Filip LubošAC Choceň5900:18:30108,35
10MA1320Münster PavelVysoké Mýto7800:18:3777,56
1ZB144Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:45112,97
2MC1529Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:47105,41
11MA166Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:4975,17
2MB1732Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:19:0598,47
2MJ1840Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:0998,95
12MA1936Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:1869,40
13MA2021Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:19:2268,60
1MD2114Krsek MiroslavMK Luková4900:19:28120,77
14MA2257Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:4065,02
3MB2337Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:5290,20
15MA2418Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:20:0859,44
3MJ2523Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:1088,28
4MJ2635Večeře TomášAtletika Polička9000:20:1188,26
2ZB2748Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:1198,67
4MB282Krátký LubošLanškroun6200:20:1785,80
3MC2952Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:3886,24
5MJ3047Živný MarekOrel Orlice9100:20:4681,98
5MB311Voleský JiříDžbánov6900:21:1276,12
3ZB3231Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:21:1388,36
4MC3345Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:0970,53
2MD3460Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:1595,14
16MA3516Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2033,16
1ZA367Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:01102,43
5MC3753Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:1559,14
2ZA3749Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:23:15100,43
4ZB3941Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:1967,41
3MD4067Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:2784,09
3ZA4142Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:23:3897,14
4ZA423Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:4196,71
17MA4344Münster TomášVysoké Mýto8400:23:4516,23
5ZA4433Marešová MichaelaAC Pardubice8900:23:5594,71
1ŽC4565Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:00129,33
6ZA4651Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:24:0992,70
6MC4759Votava RadomilPraha5800:24:1049,64
7MC4854Roček FrantišekDobříkov5500:24:1548,78
7ZA4966Marholdová LucieChoceň8300:24:4587,55
8MC5017Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:0839,63
18MA5162Bier Lukášjednokolka.cz8000:25:240,00
2ŽC5212Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:26112,70
5ZB5363Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:26:2935,83
1ME545Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:26:30114,40
4MD5568Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:4054,48
19MA5643Münster LudvíkVysoké Mýto7000:28:440,00
3ŽC5713Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:28:5387,30
2ME5824Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:29:0096,89
9MC5919Wendlig MiroslavKnířov5300:29:420,00
3ME6027Frinta VladimírLuže3800:30:1088,72
4ŽC6150Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:1570,67
4ME6239Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:170,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Prosím o opravu ročníku narození u Lucky Marholdové z mylných 88 na 83, aby se dostala zpět na svůj profil. Díky. Luboš Marhold
lubos.marhold
Diky za upozorneni, opraveno.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód