Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Olomouckými sady

17.3.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Olomouckými sady
  • datum konání: 17.3.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK MILO Olomouc

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.3.2005Běh Olomouckými sady-
22.3.2003Běh olomouckými sady80

Statistika závodu Běh Olomouckými sady

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 80

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schrötter Jiří452
Horák Ondřej842
Kolmaš Oldřich522
Filip Václav602
Dobrý Jaroslav392
Skyva Ladislav532
Kovář Rostislav512
Křížová Lucie872
Balcarová Petra812
Zabloudilová Lenka822
Krempaský Filip852
Vaněk Petr702
Šimůnek Jan822
Fritscher Adam752
Král Josef402
Horák Ondřej752
Jirásková Eva642
Ženčák Jaroslav612
Rončák Jan672
Minařík Martin672
Lerch Vladislav482
Čechal Milan592
Dvořák Miroslav732

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 1,300 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žačky (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽŽ339KaštilXXX8500:09:40-
2ŽŽ435Krempaský FilipAK MILO Olomouc8500:10:12-
3ŽŽ729Steigl MarekFORTEX Moravský Beroun8500:11:04-
4ŽŽ3955Horák OndřejDSD - Dostal a.s8400:39:34-
Dorostenci 16-17 let (trať 2,600 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 2,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ169Stožek LiborAK MILO Olomouc8300:08:46-
2MJ234Polášek JanTatran Všechovice8300:08:51-
3MJ1459Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:25-
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1134Maceček VladoAK Kroměříž7500:31:49-
2MA252Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:32:13-
3MA4110Horák OndřejKHB Radegast7500:33:24-
4MA615Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:02-
5MA819Kovář RomanTJ Granitol Moravský Beroun7700:35:01-
6MA9102Přidal MarekŠternberk7600:35:32-
7MA1018Zatloukal MarekKopečkáři6500:35:33-
8MA1166Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:35:59-
9MA13106Rončák JanAK MILO Olomouc6700:36:22-
10MA1656Koreček SlavomírAK MILO Olomouc8000:36:49-
11MA17100Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:36:56-
12MA1938Rapčan LukášDSD - Dostal a.s7800:37:05-
13MA2070Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:37:07-
14MA2477Suchánek LukášKHB Radegast7900:37:45-
15MA2660Tomek JozefAC Čáslav7900:38:01-
16MA2731Tomečka LiborTatran Všechovice6200:38:04-
17MA297Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:12-
17MA29104Sehnal TomášHO Holešov7300:38:12-
19MA31128Brázdil OndřejUP Olomouc - ATV8100:38:25-
20MA3217Pavlík JosefFORTEX Mor.Beroun7900:38:29-
21MA3484Javorský MartinLOS RAPIDOS Olomouc7300:38:52-
22MA3597Klimek TomášTriatlet Šternberk6800:38:53-
23MA3645Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:38:57-
24MA40132Peřina MichalAŠK DA Olomouc7800:39:48-
25MA4350Antoš JakubYPELANT Úštěk6400:40:23-
26MA4654Pok PavelDSD - Dostal a.s7400:40:47-
27MA5346Kolář PavelELEKTRO KVAPIL Olomouc6200:41:57-
28MA5487Dvořák MiroslavHorka na Moravě7300:42:34-
29MA5562Schneider MiroslavFORTEX Moravský Beroun7500:42:48-
30MA5899Frühauf PetrVTT Olomouc7000:43:23-
31MA6063Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:43:31-
32MA6568Vodička JanSkokan Olomouc6800:44:28-
33MA6882Zedník PetrSK Velká Bystřice7500:44:57-
34MA6976Mlynář MiroslavXXX6700:44:58-
35MA7067Minařík MartinSkokan Olomouc6700:45:03-
36MA7969Rašner TomášOlomouc6900:46:52-
37MA82170Vaněk PetrXXX7000:47:59-
38MA87162Nerušil RobertUničov6200:48:23-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB361Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:33:01-
2MB5107Filip VáclavAK Kroměříž6000:33:59-
3MB711Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:59-
4MB1883Popelka JosefAK Olomouc5800:37:04-
5MB2369Václavek JiříSKI OB Šternberk5700:37:44-
6MB25136Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:37:52-
7MB2726Siwczyk AndrezejEnergetyk Rybnik5700:38:04-
8MB42115Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:40:08-
9MB4375Složil PavelTJ Tovačov5300:40:23-
10MB45131Jašek VladislavOK Olomouc5400:40:37-
11MB4723Bluszcz StefanPolsko5200:40:48-
12MB5096Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:41:26-
13MB6732Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:55-
14MB7467Kolmaš OldřichECOTĚS Olomouc5200:45:53-
15MB75127Tomášek JindřichPřerov5400:46:33-
16MB8439Polach IvoTJ LIGA 100 Olomouc5500:48:08-
17MB8848Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:48:39-
18MB9178Štverák JaroslavTJ LIGA 100 Olomouc5900:50:01-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1221Kalus KarolŽory PL4900:36:17-
2MC1522Grzonka HenrykEnergetyk Rybnik4700:36:43-
3MC2147Čižmár PetrSKP Nový Jičín8500:37:37-
4MC2251Koštoval JiříJeseník5100:37:40-
5MC3348Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:38:49-
6MC3841Vodička JanŠela Sport Přerov4500:39:13-
7MC4964Kovář RostislavAK Olomouc5100:41:17-
8MC50151Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:41:26-
9MC57130Lerch VladislavMILO Olomouc4800:43:20-
10MC6345Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:43:59-
10MC6390Šenk JaroslavUNEX Uničov4800:43:59-
12MC6694Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:44:51-
13MC7795Novák JiříAK Olomouc4500:46:37-
14MC7872Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4800:46:44-
15MC8185Hladík AntonínHlubočky4600:47:37-
16MC83134Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:48:06-
17MC93129Lužný LadislavTJ LIGA 100 Olomouc4600:51:48-
18MC94116Kořístek MilanBukovany5000:56:34-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3765Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:39:07-
2MD4892Lajčík AloisAK Milo Olomouc4000:40:51-
3MD7381Zedník PetrSK Velká Bystřice4100:45:28-
4MD8016Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:46:57-
5MD8691Rončák JanAK Olomouc3900:48:15-
6MD8913Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:49:08-
7MD92109Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3900:50:18-
8MD9579Veženský DušanUniverzita Olomouc2501:20:48-
Juniorky (trať 2,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ132Křížová LucieOlympia Bruntál8700:04:28-
2ŽJ133Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:04:29-
3ŽJ131Schubertová DominikaOlympia Bruntál8600:04:31-
4ŽJ127Příhodová LucieFORTEX Moravský Beroun8900:04:40-
5ŽJ136Pípalová LenkaAK MILO Olomouc8800:04:48-
6ŽJ176Pokorná ZuzanaMariánské Údolí8700:04:49-
7ŽJ126Vojtíková BáraFORTEX Moravský Beroun9000:05:13-
8ŽJ125Svobodová LenkaFORTEX Moravský Beroun9100:05:19-
9ŽJ137Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:54-
10ŽJ177Žlutířová VeronikaŠternberk9100:06:21-
11ŽJ173Minaříková KamilaOlomouc9400:08:41-
12ŽJ558Jakubíková PetraAK MILO Olomouc8400:10:33-
13ŽJ640Váňová KateřinaAK MILO Olomouc8300:11:01-
Žáci (trať 1,300 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41302Jiroušková JanaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:40:05-
2ZA52308Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:41:41-
3ZA59307Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:43:25-
4ZA71304Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:45:05-
5ZA75303Říhová GabrielaFORTEX Moravský Beroun7900:46:33-
6ZA85301Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:48:11-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB56311Petříková IrenaČESKÁ ŽIVOTNÍ a.s. Olomouc6600:43:00-
2ZB60310Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6400:43:31-
3ZB62309Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:43:42-
4ZB71312Kadlecová JanaPROFIT Olomouc5400:45:05-
5ZB90305Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:24-
Trať 2,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ169Stožek LiborAK MILO Olomouc8300:08:46-
2MJ234Polášek JanTatran Všechovice8300:08:51-
1ŽŽ339KaštilXXX8500:09:40-
2ŽŽ435Krempaský FilipAK MILO Olomouc8500:10:12-
12ŽJ558Jakubíková PetraAK MILO Olomouc8400:10:33-
13ŽJ640Váňová KateřinaAK MILO Olomouc8300:11:01-
3ŽŽ729Steigl MarekFORTEX Moravský Beroun8500:11:04-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1134Maceček VladoAK Kroměříž7500:31:49-
2MA252Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:32:13-
1MB361Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:33:01-
3MA4110Horák OndřejKHB Radegast7500:33:24-
2MB5107Filip VáclavAK Kroměříž6000:33:59-
4MA615Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:02-
3MB711Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:59-
5MA819Kovář RomanTJ Granitol Moravský Beroun7700:35:01-
6MA9102Přidal MarekŠternberk7600:35:32-
7MA1018Zatloukal MarekKopečkáři6500:35:33-
8MA1166Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:35:59-
1MC1221Kalus KarolŽory PL4900:36:17-
9MA13106Rončák JanAK MILO Olomouc6700:36:22-
3MJ1459Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:25-
2MC1522Grzonka HenrykEnergetyk Rybnik4700:36:43-
10MA1656Koreček SlavomírAK MILO Olomouc8000:36:49-
11MA17100Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:36:56-
4MB1883Popelka JosefAK Olomouc5800:37:04-
12MA1938Rapčan LukášDSD - Dostal a.s7800:37:05-
13MA2070Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:37:07-
3MC2147Čižmár PetrSKP Nový Jičín8500:37:37-
4MC2251Koštoval JiříJeseník5100:37:40-
5MB2369Václavek JiříSKI OB Šternberk5700:37:44-
14MA2477Suchánek LukášKHB Radegast7900:37:45-
6MB25136Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:37:52-
15MA2660Tomek JozefAC Čáslav7900:38:01-
16MA2731Tomečka LiborTatran Všechovice6200:38:04-
7MB2726Siwczyk AndrezejEnergetyk Rybnik5700:38:04-
17MA297Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:12-
17MA29104Sehnal TomášHO Holešov7300:38:12-
19MA31128Brázdil OndřejUP Olomouc - ATV8100:38:25-
20MA3217Pavlík JosefFORTEX Mor.Beroun7900:38:29-
5MC3348Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:38:49-
21MA3484Javorský MartinLOS RAPIDOS Olomouc7300:38:52-
22MA3597Klimek TomášTriatlet Šternberk6800:38:53-
23MA3645Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:38:57-
1MD3765Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:39:07-
6MC3841Vodička JanŠela Sport Přerov4500:39:13-
4ŽŽ3955Horák OndřejDSD - Dostal a.s8400:39:34-
24MA40132Peřina MichalAŠK DA Olomouc7800:39:48-
1ZA41302Jiroušková JanaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:40:05-
8MB42115Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:40:08-
9MB4375Složil PavelTJ Tovačov5300:40:23-
25MA4350Antoš JakubYPELANT Úštěk6400:40:23-
10MB45131Jašek VladislavOK Olomouc5400:40:37-
26MA4654Pok PavelDSD - Dostal a.s7400:40:47-
11MB4723Bluszcz StefanPolsko5200:40:48-
2MD4892Lajčík AloisAK Milo Olomouc4000:40:51-
7MC4964Kovář RostislavAK Olomouc5100:41:17-
12MB5096Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:41:26-
8MC50151Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:41:26-
2ZA52308Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:41:41-
27MA5346Kolář PavelELEKTRO KVAPIL Olomouc6200:41:57-
28MA5487Dvořák MiroslavHorka na Moravě7300:42:34-
29MA5562Schneider MiroslavFORTEX Moravský Beroun7500:42:48-
1ZB56311Petříková IrenaČESKÁ ŽIVOTNÍ a.s. Olomouc6600:43:00-
9MC57130Lerch VladislavMILO Olomouc4800:43:20-
30MA5899Frühauf PetrVTT Olomouc7000:43:23-
3ZA59307Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:43:25-
31MA6063Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:43:31-
2ZB60310Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6400:43:31-
3ZB62309Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:43:42-
10MC6390Šenk JaroslavUNEX Uničov4800:43:59-
10MC6345Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:43:59-
32MA6568Vodička JanSkokan Olomouc6800:44:28-
12MC6694Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:44:51-
13MB6732Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:55-
33MA6882Zedník PetrSK Velká Bystřice7500:44:57-
34MA6976Mlynář MiroslavXXX6700:44:58-
35MA7067Minařík MartinSkokan Olomouc6700:45:03-
4ZA71304Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:45:05-
4ZB71312Kadlecová JanaPROFIT Olomouc5400:45:05-
3MD7381Zedník PetrSK Velká Bystřice4100:45:28-
14MB7467Kolmaš OldřichECOTĚS Olomouc5200:45:53-
5ZA75303Říhová GabrielaFORTEX Moravský Beroun7900:46:33-
15MB75127Tomášek JindřichPřerov5400:46:33-
13MC7795Novák JiříAK Olomouc4500:46:37-
14MC7872Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4800:46:44-
36MA7969Rašner TomášOlomouc6900:46:52-
4MD8016Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:46:57-
15MC8185Hladík AntonínHlubočky4600:47:37-
37MA82170Vaněk PetrXXX7000:47:59-
16MC83134Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:48:06-
16MB8439Polach IvoTJ LIGA 100 Olomouc5500:48:08-
6ZA85301Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:48:11-
5MD8691Rončák JanAK Olomouc3900:48:15-
38MA87162Nerušil RobertUničov6200:48:23-
17MB8848Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:48:39-
6MD8913Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:49:08-
5ZB90305Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:24-
18MB9178Štverák JaroslavTJ LIGA 100 Olomouc5900:50:01-
7MD92109Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3900:50:18-
17MC93129Lužný LadislavTJ LIGA 100 Olomouc4600:51:48-
18MC94116Kořístek MilanBukovany5000:56:34-
8MD9579Veženský DušanUniverzita Olomouc2501:20:48-
Trať 14,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ132Křížová LucieOlympia Bruntál8700:04:28-
9ŽJ137Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:54-
8ŽJ125Svobodová LenkaFORTEX Moravský Beroun9100:05:19-
7ŽJ126Vojtíková BáraFORTEX Moravský Beroun9000:05:13-
6ŽJ176Pokorná ZuzanaMariánské Údolí8700:04:49-
5ŽJ136Pípalová LenkaAK MILO Olomouc8800:04:48-
4ŽJ127Příhodová LucieFORTEX Moravský Beroun8900:04:40-
3ŽJ131Schubertová DominikaOlympia Bruntál8600:04:31-
1MA130Vodehnal JanLABE TRI CLUB HK7300:47:23-
2ŽJ133Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:04:29-
11ŽJ173Minaříková KamilaOlomouc9400:08:41-
1MA139Stožek MartinAK MILO Olomouc8600:04:25-
6MA172Minařík RobertOlomouc9100:06:05-
7MA178Žlutíř MatějŠternberk9400:07:08-
5MA130Klimeš MartinOlympia Bruntál8900:05:50-
4MA170Gromus LukášAK MILO Olomouc8900:04:59-
3MA128Vojtík PetrFORTEX Moravský Beroun8700:04:56-
8MA191Jašek MartinZŠ Komenium Olomouc9100:08:11-
10ŽJ177Žlutířová VeronikaŠternberk9100:06:21-
2MA138Šiška DavidAK MILO Olomouc8600:04:30-
2MA214Mazač JaroslavSK Hronov6800:47:29-
3MA352Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:47:38-
1MB418Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:47:45-
2MB57Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:08-
4MA621Musil JiříMK Hlinsko7200:48:51-
5MA748Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:48:57-
6MA837Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:49:33-
7MA910Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:49:38-
3MB1033Kašpárek PavelIronmam Sudoměř team6100:50:00-
4MB1111Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:50:02-
8MA124Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:07-
9MA1354Hanuš MartinFort Stavoartikel7000:50:21-
10MA1453Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:50:27-
11MA1544Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:50:33-
12MA1642Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:50:46-
13MA1738Kala MilanDTC Litomyšl7800:51:24-
1MC1815Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:51:33-
5MB1912Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:52:40-
14MA2025Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:52:42-
2MC2116Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:53:33-
6MB2236Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:53:40-
7MB2332Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:53:54-
3MC2422Vodička JanŠela Sport Přerov4500:54:13-
8MB2541Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:54:51-
4MC2620Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:55:19-
9MB2713Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:30-
15MA2834Lukeš MiroslavAxiom Orbit Žďár nad Sázavou8000:55:54-
16MA2958Bláha JanLitomyšl7400:56:54-
5MC3024Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:57:25-
17MA3128Vašina JakubSKI Řetová8000:57:35-
18MA3227Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:57:48-
1ZA3323Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:57:54-
1MD3451Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:58:06-
6MC3550Krajtl SvatoplukPardubice4900:58:40-
2ZA3635Jiroušková JanaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:59:16-
19MA3759Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:00-
7MC382Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:00:09-
8MC3957Němec JanTJ Sokol Osík5101:00:38-
1ZB405Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:01:12-
10MB4140Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:01:29-
2ZB4231Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:02:20-
2MD4346Bielčík JindřichObec Lichkov 01:02:21-
11MB441Páriš AttilaKRB Chrudim6001:03:21-
20MA4556Hurych AntonínXXX7601:04:47-
21MA4645Cagwe JohnLTC Hradec Králové6501:05:55-
3ZA4747Šedová JanaAC Choceň7301:06:18-
22MA4826Doleček JiříSK Řetová8001:06:36-
12MB493Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:07:05-
3MD5019Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:07:15-
4ZA5143Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7701:07:38-
5ZA526Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:08:41-
9MC538Krumer MiroslavOstrov4901:09:20-
13MB549Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:10:18-
4MD5549Doležal StanislavBK Pardubice3801:11:14-
10MC5639Tučný JanMK Pardubice4701:11:27-
3ZB5717Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:26-
4ZB5860Koukalová DanaSokol Proseč5601:19:40-
5MD5955Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:23:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód