Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

12.9.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 12.9.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Společenské centrum Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

13 km dlouhá trať s celkovým převýšením 785 m. Po 2 km asf. silnice. Následuje běh v terénu s, kde se střídá polní a lesní cesta a asfaltovým povrchem. Na trati jsou 2 výrazmá stoupání na 2km a nsa 11 km. Oboje v délce 2 km. Trat 4,5 km má start na 8,5 km hlavního závodu. Zpočátku trat mírně stoupe a pak poslední 2 km náročné stoupání.

Ceny pro vítěze

finanční v hodnotě 10.000 Kč
věcné v hodnotě 5.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SKI Skuhrov nad Bělou
Pavel Krunčík
Skuhrov nad Bělou 139
517 03 Skuhrov Nad Bělou
tel. 608 519 061

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.ski.skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.7.2016Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!-
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1022

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Ulich Petr688
Sedláček František408
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Sadílek Ota467
Flegl Vlastimil537
Kollertová Eva837
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Kučera Zdeněk556
Stránský Aleš606
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Kubrová Dagmar636
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Kapl Libor656
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715
Valenta Michal625
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Svatoš Otakar345
Mertová Michaela765

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1629Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9201:06:10117,34
2MJ3860Votava MichalVrchlabí9001:14:4793,57
3MJ4558Dvořáček PavelSokol Lupenice9101:16:2489,10
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1103Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:29:22107,69
2ŽJ2105Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:4392,31
Muži A 20-39 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:56:38103,88
2MA28Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:57:00102,61
3MA335Janata MilanMaratonstav Úpice8500:59:3893,51
4MA550Kunst MichalHappy world Špindlerův Mlýn8001:00:0491,99
5MA96Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:3286,90
6MA1424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:04:5575,21
7MA1554Svoboda TomášVšechovice7001:05:4172,51
8MA1941Benák JanHradec Králové8201:07:3965,69
9MA2036Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7701:07:5864,62
10MA252Šplíchal JanTJ Starkoč8301:09:4658,41
11MA2751Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:10:3255,72
12MA293Jirka JanSTAMP Náchod8301:11:3851,92
13MA3242Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:12:1849,62
14MA331Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:13:0247,08
15MA3665Svoboda PavelJeníkovice7601:13:5643,98
16MA4264Mach ŠtěpánSŠ AK Hradec Králové7601:15:1939,18
17MA5132Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:21:0419,27
Muži B 40-49 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB410Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:45101,28
2MB653Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:1299,80
3MB728Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:00:2798,92
4MB847Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6301:01:1096,58
5MB1146Krejčí JaromírČeské Meziříčí6601:04:1986,07
6MB2126Kaván LubomírChřibská6101:08:1672,92
7MB2616Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:09:5467,52
8MB3149Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:12:0360,34
9MB3457Magdziak ZbigniewTS OLIMPIA Poznan6901:13:2955,57
10MB3525Beznoska KamilČermná6301:13:4954,49
11MB3923Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:14:5650,79
12MB4059Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:15:1449,76
13MB4163Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:15:1649,66
14MB4744Krátký TomášSK LOS Lobos6701:17:1742,94
15MB4861Tomšů PetrMlýn Janderov6401:18:2239,34
16MB5648Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:26:0013,95
17MB5745Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:26:2212,71
Muži C 50-59 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1213Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:04:24106,19
2MC175Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:07:2996,93
3MC1815Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:07:2996,89
4MC234Flegl VlastimilBrtev5301:09:2091,32
5MC3014Černý VladimírHAC Praha5201:11:4883,91
6MC4322Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:15:2672,99
7MC4411Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:15:5471,56
8MC4662Hrdina VilémPRAHA 85601:16:2969,81
Muži D 60-69 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2227Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:09:07112,64
2MD2834Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:10:57107,71
3MD5231Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4501:21:1879,65
4MD6037Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:28:4559,46
5MD6117Tučný JanMK Pardubice4701:29:0358,61
Muži E 70 let a starší (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:49106,91
2ME4104Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:35:34102,77
3ME5121Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:37:4990,32
Ženy A 20-34 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1333Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:04:25114,58
2ZA2443Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:09:25100,16
3ZA3719Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:14:3685,26
4ZA5039Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:20:1868,85
5ZA5456Kozłowska KatarzynaGTT DIAMENT Gniezno8601:22:5761,22
6ZA5820Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:26:3750,68
7ZA5938Stříhavková PetraAC Choceň7901:28:4044,76
8ZA6452Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:34:2328,30
Ženy B 35-49 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB109Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:03:58130,73
2ZB4918Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:19:4189,16
3ZB5312Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:21:36109,75
4ZB5540Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:0680,11
5ZB6330Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:33:0753,62
Ženy C 50 let a starší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC627Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:29:5890,25
2ŽC6521Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:38:44100,00
Trať 4,5 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1103Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:29:22107,69
2ŽJ2105Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:4392,31
1ME3101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:49106,91
2ME4104Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:35:34102,77
3ME5121Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:37:4990,32
Trať 13 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:56:38103,88
2MA28Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:57:00102,61
3MA335Janata MilanMaratonstav Úpice8500:59:3893,51
1MB410Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:45101,28
4MA550Kunst MichalHappy world Špindlerův Mlýn8001:00:0491,99
2MB653Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:1299,80
3MB728Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:00:2798,92
4MB847Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6301:01:1096,58
5MA96Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:3286,90
1ZB109Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:03:58130,73
5MB1146Krejčí JaromírČeské Meziříčí6601:04:1986,07
1MC1213Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:04:24106,19
1ZA1333Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:04:25114,58
6MA1424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:04:5575,21
7MA1554Svoboda TomášVšechovice7001:05:4172,51
1MJ1629Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9201:06:10117,34
2MC175Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:07:2996,93
3MC1815Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:07:2996,89
8MA1941Benák JanHradec Králové8201:07:3965,69
9MA2036Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7701:07:5864,62
6MB2126Kaván LubomírChřibská6101:08:1672,92
1MD2227Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:09:07112,64
4MC234Flegl VlastimilBrtev5301:09:2091,32
2ZA2443Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:09:25100,16
10MA252Šplíchal JanTJ Starkoč8301:09:4658,41
7MB2616Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:09:5467,52
11MA2751Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:10:3255,72
2MD2834Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:10:57107,71
12MA293Jirka JanSTAMP Náchod8301:11:3851,92
5MC3014Černý VladimírHAC Praha5201:11:4883,91
8MB3149Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:12:0360,34
13MA3242Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:12:1849,62
14MA331Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:13:0247,08
9MB3457Magdziak ZbigniewTS OLIMPIA Poznan6901:13:2955,57
10MB3525Beznoska KamilČermná6301:13:4954,49
15MA3665Svoboda PavelJeníkovice7601:13:5643,98
3ZA3719Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:14:3685,26
2MJ3860Votava MichalVrchlabí9001:14:4793,57
11MB3923Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:14:5650,79
12MB4059Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:15:1449,76
13MB4163Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:15:1649,66
16MA4264Mach ŠtěpánSŠ AK Hradec Králové7601:15:1939,18
6MC4322Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:15:2672,99
7MC4411Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:15:5471,56
3MJ4558Dvořáček PavelSokol Lupenice9101:16:2489,10
8MC4662Hrdina VilémPRAHA 85601:16:2969,81
14MB4744Krátký TomášSK LOS Lobos6701:17:1742,94
15MB4861Tomšů PetrMlýn Janderov6401:18:2239,34
2ZB4918Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:19:4189,16
4ZA5039Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:20:1868,85
17MA5132Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:21:0419,27
3MD5231Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4501:21:1879,65
3ZB5312Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:21:36109,75
5ZA5456Kozłowska KatarzynaGTT DIAMENT Gniezno8601:22:5761,22
4ZB5540Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:0680,11
16MB5648Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:26:0013,95
17MB5745Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:26:2212,71
6ZA5820Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:26:3750,68
7ZA5938Stříhavková PetraAC Choceň7901:28:4044,76
4MD6037Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:28:4559,46
5MD6117Tučný JanMK Pardubice4701:29:0358,61
1ŽC627Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:29:5890,25
5ZB6330Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:33:0753,62
8ZA6452Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:34:2328,30
2ŽC6521Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:38:44100,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Pěkný závod s příjemnou atmosférou, vynikající po organizační stránce - organizátoři se snažili a za startovné pouhých 50Kč připravili nám, závodníkům, nejen krásný sportovní zážitek, ale i výborné občerstvení v podobě tradičních domácích buchet a uzeného kuřete. Prosím, opravte prosím chybu ve výsledcích u mého jména. Normálně svým ročníkem 1963 spadám do kategorie 45-54, zde však byly vypsány jen kategorie 35-49 a 50+. Na závodě jsem byla vyhlášena správně jako 3.žena v kat.ŽV35, ale zde jsem uvedena mylně v 50+!!Díky. Dáša Kubrová
Dagmar.Kubrova
Opraveno.
kebrle
kde jsou nejaky fotky?
mikespikes
Fotky ze závodu: http://pasapk.rajce.idnes.cz/Beh_do_vrchu_12.9._2009/
pavel.kruncik

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód