Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný pohár 2009

30.8.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný pohár 2009
  • datum konání: 30.8.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: EkoBi Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace


Po kliknutí na obrázek - originál plakátu v PDF

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=74
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný pohár 2009

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci a junioři 15-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD62Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:16:34121,04
2MD143Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:18:4497,63
3MD234Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:20:1581,33
4MD275Živný MarekOrel Orlice9100:20:2679,32
Muži A 20-39 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:45104,38
2MA27Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:0899,54
3MA38Řemínek MatějAC Choceň8600:16:2596,08
4MA59Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:16:3194,70
5MA810Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:3182,31
6MA1111Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:0575,35
7MA1212Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:18:2670,89
8MA1313Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:18:2870,49
9MA1514Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:18:4866,27
10MA1815Štichauer MiroslavPeklák team7100:19:3257,18
11MA1916Marhold PetrChoceň7800:19:3556,64
12MA2017Kalous PetrSK Žamberk7700:19:4155,29
13MA2118Stříhavka JindřichAC Choceň7100:19:4853,85
14MA2219Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:0749,99
15MA2520Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:2246,82
16MA2821Homola PetrČeská Třebová7800:20:4442,38
17MA3022Marhold LubošChoceň7700:20:5540,05
18MA3323Vávra ZdeněkPeklák team7600:21:5527,53
19MA3524Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:22:1224,04
Muži B 40-49 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB425Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:28107,03
2MB726Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:59100,92
3MB927Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:4592,05
4MB1628Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:5877,69
5MB1729Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:2971,69
6MB2430Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:20:1762,23
7MB2631Krátký LubošLanškroun6200:20:2660,55
8MB4432Křivohlávek Miroslav-6700:24:3012,96
Muži C 50-59 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1033Filip LubošAC Choceň5900:17:51128,31
2MC3434Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:22:1086,66
3MC3735Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:2085,03
4MC4636Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:3154,47
5MC4737Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:26:4243,09
6MC4938Rejman ZdeněkVVSC Česká Třebová5500:27:1138,34
Muži D 60 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3139Leszkow PetrMK Hlinsko4400:21:05109,39
2MD3640Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:1698,65
3MD4041Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:0091,96
4MD5042Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:4549,00
5MD5143Bielčik JindřichLichkov4000:28:0046,78
Dorostenky a juniorky 15-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD3244Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:37121,45
2ŽD4845Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:26:4878,55
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2946Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:20:55110,45
2ZA3847Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:2197,45
3ZA3948Stříhavková PetraAC Choceň7900:22:5692,09
4ZA4349Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:0082,53
5ZA4550Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:25:3068,91
Ženy B 35-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4251Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:55119,52
2ZB5452Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:29:0680,48
Ženy C 45 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4153Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:44129,87
2ŽC5254Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:28:3794,88
3ŽC5355Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:49100,00
4ŽC5556Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:2175,25
5ŽC5657Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:3973,10
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:45104,38
2MA27Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:0899,54
3MA38Řemínek MatějAC Choceň8600:16:2596,08
1MB425Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:28107,03
4MA59Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:16:3194,70
1MD62Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:16:34121,04
2MB726Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:59100,92
5MA810Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:3182,31
3MB927Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:4592,05
1MC1033Filip LubošAC Choceň5900:17:51128,31
6MA1111Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:0575,35
7MA1212Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:18:2670,89
8MA1313Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:18:2870,49
2MD143Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:18:4497,63
9MA1514Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:18:4866,27
4MB1628Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:5877,69
5MB1729Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:2971,69
10MA1815Štichauer MiroslavPeklák team7100:19:3257,18
11MA1916Marhold PetrChoceň7800:19:3556,64
12MA2017Kalous PetrSK Žamberk7700:19:4155,29
13MA2118Stříhavka JindřichAC Choceň7100:19:4853,85
14MA2219Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:0749,99
3MD234Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:20:1581,33
6MB2430Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:20:1762,23
15MA2520Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:2246,82
7MB2631Krátký LubošLanškroun6200:20:2660,55
4MD275Živný MarekOrel Orlice9100:20:2679,32
16MA2821Homola PetrČeská Třebová7800:20:4442,38
1ZA2946Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:20:55110,45
17MA3022Marhold LubošChoceň7700:20:5540,05
1MD3139Leszkow PetrMK Hlinsko4400:21:05109,39
1ŽD3244Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:37121,45
18MA3323Vávra ZdeněkPeklák team7600:21:5527,53
2MC3434Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:22:1086,66
19MA3524Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:22:1224,04
2MD3640Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:1698,65
3MC3735Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:2085,03
2ZA3847Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:2197,45
3ZA3948Stříhavková PetraAC Choceň7900:22:5692,09
3MD4041Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:0091,96
1ŽC4153Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:44129,87
1ZB4251Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:55119,52
4ZA4349Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:0082,53
8MB4432Křivohlávek Miroslav-6700:24:3012,96
5ZA4550Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:25:3068,91
4MC4636Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:3154,47
5MC4737Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:26:4243,09
2ŽD4845Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:26:4878,55
6MC4938Rejman ZdeněkVVSC Česká Třebová5500:27:1138,34
4MD5042Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:4549,00
5MD5143Bielčik JindřichLichkov4000:28:0046,78
2ŽC5254Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:28:3794,88
3ŽC5355Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:49100,00
2ZB5452Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:29:0680,48
4ŽC5556Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:2175,25
5ŽC5657Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:3973,10

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód