Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

15.8.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 15.8.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Morava, obecní úřad, 11:00 hod. (start juniorek a lidového běhu na 8. km trati hlavního závodu)

Přihlášky

9:00 - 10:30 hodin v Areálu Snů Dolní Morava

Startovné

300,- (předem přihlášení 200,-)
100,- (lidový běh)

Popis tratě

smíšený povrch, převážně terén, posledních 5 km značné převýšení
délka 13 km, převýšení 968 m (juniorky a lidový běh 5 km / 520 m)

Ceny pro vítěze

finanční v cekové hodnotě 80.000,- Kč
tombola v hodnotě 50.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex, s.r.o.
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3510

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4915
Jirásková Eva6415
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Pechek František5314
Tempír František4914
Kebrle Milan7513
Šimůnek Jan8213
Vacek Martin6913
Červ Miloslav5013
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Mertová Michaela7612
Stránská Adéla9111
Hrdina Pavel8811
Šír Václav4811
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Leszkow Petr4411
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Blaha Tomáš7610
Pilgr Luděk7610
Kolínek František5610
Pucholt Jiří5910
Šimůnková Zdena5810
Poduška Josef6210
Klášterecký Tomáš8110
Merta Jaroslav3510
Pečenka Libor6110
Nečas Josef589
Jančařík Petr689
Horáček Michal759
Pucholt Tomáš949
Krejčí Stanislav639
Král Jindřich739
Volf Břetislav529
Šafář Jaroslav519
Krupka Milan569
Šalplachta Jindřich479
Žák Jiří719
Ožana Václav649
Suchánek Lukáš799
Mannlová Jana809
Šebek Jindřich568
Macíček Miroslav618
Farář Jaroslav508
Mališová Karla608
Vymazal Petr758

Fotogalerie ze závodu

zobrazit další fotogalerie (celkem 7)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 4)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ387Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:59:48121,86
2MJ41211Záveský FilipOrel Česká Třebová9301:10:3589,74
3MJ43292Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9101:11:0288,40
4MJ9531Krejčí StanislavJiskra Ústí n.O.9101:19:4062,71
5MJ96212Záveský MarekOrel Česká Třebová9001:19:5262,09
6MJ104127Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9001:21:1957,79
7MJ14878Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:29:2433,68
8MJ158249Pucholt TomášSokol Unhošť9401:31:4726,57
Muži A 20-39 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Magál JiříDukla Liberec7700:57:07104,07
2MA2299Losman PetrKER Team7900:57:34102,52
3MA4118Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:00:1393,41
4MA5300Novotný MojmírFenix Ski Team Jeseník8201:01:1489,95
5MA68Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:01:3988,51
6MA8264Havelka JanEkondice.cz7901:02:1386,54
7MA9219Janata MilanMaratonstav Úpice8501:02:5384,26
8MA1169Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:03:4781,18
9MA17216Kunst MichalŠpindlerův Mlýn8001:05:0976,51
10MA1928Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:05:2975,38
11MA20281Řemínek MatějAC Choceň8601:05:5873,69
12MA22195Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7501:06:5570,44
13MA25276Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7401:07:2268,88
14MA27209Král VáclavSeverka Šumperk8201:08:0566,43
15MA29265Štěrba ZbyněkHvězda Pardubice8301:08:2465,35
16MA3226Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:09:3461,34
17MA3438Zahrádka TomášZHORTEAM7101:09:4260,91
18MA3675Buryška TomášVSK Univerzita Brno8801:09:5560,16
19MA37114Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:09:5660,11
20MA44159Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:11:1255,74
21MA46266Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:11:3954,22
22MA4917Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:12:1552,16
23MA5388Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7301:12:5949,62
24MA55151Košárek PavelSK Jamnice7101:13:1748,59
25MA56298Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:13:2148,35
26MA57283Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7001:13:3547,56
27MA6085Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7401:14:0845,65
28MA62263Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:14:2944,46
29MA64147Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:14:5443,04
30MA70285Wyszkoň FranciszekForma Wodzislaw Slaski8101:15:4939,93
31MA71133Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:15:4939,90
32MA7489Šrůtek DavidBKL Machov8001:16:3137,48
33MA7560Cigler LuděkAC Kovošrot Praha8301:16:3337,38
34MA77290Hejl JakubWild Climb8901:16:3537,27
35MA78191Šplíchal JanSokol Starkoč8301:16:3637,21
36MA81158Chlubna JanAO TJ Nové Město na Moravě8401:16:4736,58
37MA84293Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:17:3134,09
38MA8736Škapa MarekX-Air Ostrava7101:17:4333,36
39MA88286Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7001:18:0132,36
40MA92278Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:18:5129,48
41MA9396Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:19:1328,21
42MA94192Hrubý VojtěchBystřička7401:19:3127,19
43MA10321Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:0521,85
44MA107203Jendrišák Milan-8201:21:3919,91
45MA108116Šlanhof Josefžádný7401:21:4319,67
46MA111221Zeman TomášPísek7801:22:0118,62
47MA114140Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:22:1218,02
48MA12581Cigler JiříAC Kovošrot Praha8501:25:097,86
49MA12635Marhold LubošChoceň7701:25:326,58
50MA130144Michalský RichardNeorganizován7701:26:094,43
51MA136256Houska Jindřich-7601:26:472,29
52MA14113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:28:100,00
53MA15134Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:30:090,00
54MA154142Nytra MatějAC MS Brno8801:30:330,00
55MA157205Sejkora PatrikLanškroun7801:31:440,00
56MA16174Kraus JiříJindřichův Hradec7301:32:090,00
57MA162135Neset TomášHo Horal Rýmařov7701:32:200,00
58MA165214Sobczak HubertRawicz8701:33:480,00
59MA16995Žídek RomanKravaře7701:34:410,00
60MA171273Kubíček LukášLitomyšl7701:34:580,00
61MA172157Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:35:100,00
62MA1762Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:35:410,00
63MA17762Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:36:080,00
64MA180217Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:36:580,00
65MA18133Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:36:590,00
66MA18542Nikodým LukášTJ Šumperk8001:37:470,00
67MA198128Vodák JiříSmart team Olomouc7101:45:350,00
68MA204289Mildorf LukášHO Start Ostrava7901:48:070,00
69MA210100Stradej ZdenekZahrada Praha8201:58:510,00
70MA213258Rygielski MarcinTS Corsa Torun7302:14:120,00
-MA-76Marhold PetrChoceň78DNF-
-MA-274Kubíček JanJiskra Litomyšl87DNF-
Muži B 40-49 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB763Soukup RadomírAC Tábor6801:01:52103,89
2MB10152Poduška JosefMK Kladno6201:03:3198,66
3MB1223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:5497,45
4MB13297Kynčl StanislavOK Jilemnice6401:04:1396,48
5MB1627Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5494,28
6MB18113Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:1793,07
7MB21291Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:06:5188,12
8MB24186Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6601:07:0987,17
9MB26126Valenta MichalAVC Praha6201:07:4985,03
10MB28284Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6301:08:1183,89
11MB39197Holický MilanPardubice6501:10:1577,32
12MB51150Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:12:3969,73
13MB58261Dziergas MirosławStarostwo Żywiec6001:13:4466,29
14MB61271Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:14:1064,93
15MB6690Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:15:0262,17
16MB67146Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:15:1661,42
17MB68105Tichý PavelAC Náchod6301:15:4160,09
18MB73155Sychrovský PavelPoříčany6701:16:1358,39
19MB79288Hrubý AntonínCyklo Mokřinka Dolní Lhota6401:16:3757,16
20MB8086Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:16:3757,13
21MB85268Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:17:3754,00
22MB91149Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:18:3550,94
23MB9755Szwed KrzysztofW WKB META LUBLINIEC6501:19:5946,46
24MB98229Březina Radomír-6701:20:0446,20
25MB99275Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:20:0746,08
26MB101270Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6401:20:5143,75
27MB105143Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:21:2142,14
28MB113122Fencl PetrOK Loko Pardubice6901:22:0739,71
29MB117132Beznoska KamilČermná6301:22:5837,02
30MB119138Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:23:1935,91
31MB12472Krátký LubošLanškroun6201:25:0930,12
32MB132224Gregor Rosťa-6501:26:2126,30
33MB133165Myšák MilanSokol Jehnědí6601:26:3025,83
34MB134101Luberda PetrDVtech.cz České Budějovice6501:26:3225,72
35MB137277Heger JiříSMART Team6901:27:0424,01
36MB14432Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:28:4918,49
37MB147168Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:28:5917,92
38MB160160Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:32:008,39
39MB16473Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:32:485,83
40MB173237Žerníček RadekKráliky6901:35:300,00
41MB174213Záveský RichardOrel Česká Třebová6301:35:340,00
42MB187141Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6901:38:530,00
43MB188189Pečenka LiborKHB Radegast6101:39:400,00
44MB195136Ranš SlavojCB Černošice6201:44:020,00
Muži C 50-59 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14112Smrčka MilošBK Říčany5401:04:31106,73
2MC2398Kolínek FrantišekAK Perná5601:07:0099,31
3MC30238Filip LubošAC Choceň5901:08:4793,96
4MC35262Jasek TadeuszEko-Instal Żywiec5101:09:5090,80
5MC40106Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:10:1789,47
6MC4271Kocyba HenrykWKB Meta Lubliniec5501:10:4488,12
7MC4761Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:12:0184,29
8MC5046Gombita JosefLoučná 9565801:12:2483,12
9MC5468Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:13:1080,85
10MC59121Siegel JosefAC Choceň5801:14:0478,14
11MC76196Hamerník JanÚvaly5501:16:3570,62
12MC8253Kaše JaroslavAgricomp Brno5301:16:5569,59
13MC8377Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:17:3067,87
14MC8645Černý VladimírHAC Praha5201:17:3967,42
15MC112131Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:22:0454,18
16MC115166Hrdina VilémPRAHA 85601:22:2753,04
17MC116178Straka SamuelSBK Nový Vestec5801:22:5251,76
18MC11892Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:23:0651,09
19MC120235Pur VáclavŠumperk5501:24:2347,24
20MC121109Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:24:5445,70
21MC12266Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:24:5845,48
22MC123102Růžička KarelČeská Ves5601:25:0245,30
23MC12839Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:25:5242,79
24MC12984Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5501:26:0742,04
25MC135161Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:26:3640,61
26MC14080Jelínek KarelRadlík5101:28:0336,27
27MC14556Kordziński KazimierzWKB META LUBLINIEC5801:28:5533,66
28MC14997Smola JosefMK Seitl5101:29:2931,97
29MC15320Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:30:1329,75
30MC155120Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:31:0027,44
31MC15667Krupka MilanTJ Rumburk5601:31:0527,18
32MC167125Eppert RomanCanis Team5901:33:5018,92
33MC184117Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:37:307,96
34MC186139Pucholt JiříMK Kladno5901:38:493,99
35MC19199Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:40:410,00
36MC19759Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:44:370,00
37MC20250Krejsa VáclavRentia Praha5201:46:170,00
38MC203295Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:46:450,00
39MC20722Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:53:250,00
-MC-18Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59DNF-
Muži D 60-69 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD45154Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:11:20104,68
2MD5291Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:12:49100,59
3MD65163Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:14:5894,73
4MD6937Tempír FrantišekSokol Štíty4901:15:4392,67
5MD100296Biemann GötzSKI klub Harrachov4301:20:1180,42
6MD109225Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:21:4776,03
7MD14249Vodička JanMK Radslavice4501:28:3257,57
8MD15043Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4501:29:4454,27
9MD16841Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:34:0442,38
10MD17812Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:36:1336,49
11MD17982Hlavsa FrantišekABK 99 Pohorelice4701:36:1936,26
12MD190111Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:39:4826,71
13MD193173Říha MiroslavSokol Sadská4501:42:0020,65
14MD196153Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:44:1514,53
15MD206294Linhart MilošSK Hronov4401:52:290,00
16MD2081Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:53:260,00
-MD-40Kubíček FrantišekBest Car Dobré Pole46DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME18164Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:44:26112,94
2ME2429Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:44107,45
3ME4258Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:52:2179,61
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3267Novotná TerezaSokol Hradec Králové9200:35:05115,11
2ZJ870Vévodová MartinaAK Perná9000:39:2392,47
3ZJ9110Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:39:2492,42
4ZJ1024Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:0189,11
5ZJ1325Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:41:3980,54
6ZJ2519Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:46:2555,46
7ZJ54245Říhová PetraSMART team9601:03:140,00
Ženy A 20-34 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3114Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:08:59108,42
2ZA48123Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:1499,38
3ZA63176Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:14:4992,20
4ZA909Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:18:1582,65
5ZA102115Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:20:5975,06
6ZA1064Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:21:2773,75
7ZA110107Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:21:5472,51
8ZA131130Košárková IvaOK Sparta Praha8101:26:1660,40
9ZA138124Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:27:2057,42
10ZA159220Zemanová DagmarAtletika Písek7701:31:5344,77
11ZA17010Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:34:4936,62
12ZA1755Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:35:3834,38
13ZA18952Stříhavková PetraAC Choceň7901:39:4223,09
Ženy B 35-44 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15179Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7301:04:47110,10
2ZB33129Šádková IrenaX-AIR Ostrava6901:09:4195,75
3ZB3815Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:1394,16
4ZB89137Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:18:0571,14
5ZB14393Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:28:3640,28
6ZB152162Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:30:1135,63
7ZB166134Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:33:5024,96
8ZB18348Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:37:2314,54
9ZB20147Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:46:070,00
Ženy C 45-54 let (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC127156Mališová KarlaZentiva Praha6001:25:38103,94
2ZC139108Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:27:2999,67
3ZC146167Valentová KvětaAVC Praha5601:28:5696,39
4ZC163234Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6401:32:2788,30
5ZC18211Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:37:1977,19
6ZC19230Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:41:1668,14
7ZC20544Breburdová HanaMK Kladno6101:51:2344,96
8ZC2126Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:07:318,01
9ZC215218Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:21:020,00
Ženy D 55 let a starší (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD72119Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:15:53140,34
2ZD19416Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:43:3981,91
3ZD19957Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:45:3877,75
4ZD20054Kašová HanaBarnex sport Brno5401:45:3877,74
5ZD20994Cupalová EvaSokol Bučovice4701:54:1559,63
6ZD211148Hrozová MilenaOrel Vyškov5302:06:4733,22
7ZD21451Gruberová VěraHorní Počernice5202:15:0315,84
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1228Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:34:17-
2LB2227Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:21-
3LB4208Macíček MiroslavKHB Radegast6100:35:09-
4LB5230Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:35:20-
5LB6206Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:38:26-
6LB7232Pospíšil PetrCH3 Šumperk7900:38:55-
7LB11190Brebera Martin-7600:40:57-
8LB12287Hrubý KryštofAtletika Poruba9600:41:38-
9LB14233Tempír JiříSokol Štíty7500:42:42-
10LB15180Kuběnka VladislavLokomotiva Česká Třebová4700:42:47-
11LB16282Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:54-
12LB17241Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:43:31-
13LB19236Siegerová MagdaAC Choceň5600:44:49-
14LB203Brzobohatý VáclavPlavecký oddíl Autoškoda Mladá Boleslav9800:45:15-
15LB21185Čenský JanSK Nohyb6100:45:16-
16LB22269Hudetz Michael-7300:45:29-
17LB23231Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:45:42-
18LB26172Králová BarboraSKP Nymburk9800:46:59-
19LB27177Novák Aleš-7400:47:03-
20LB28207Hrušková Darina-7500:47:20-
21LB29175Dufek TomášPardubice7200:48:11-
22LB30204Dittrichová AlexaSK Šumvald6800:49:02-
23LB31274Šichová Radka-8000:49:23-
24LB32182Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:49:42-
25LB33193Kučera TomášAC Tepo Kladno9400:49:56-
26LB34257Blaženec VojtěchTIOKA9300:50:02-
27LB35240Weisner JiříSP. Police n. Metují9500:50:38-
28LB36181Špindlerová DagmarÚstí nad Orlicí6400:50:59-
29LB37260Švec PavelTJ SVitavy4900:51:17-
30LB38202Stradějová VěraKychová team5600:51:28-
31LB39184Brusenbauchová HanaSKI Klub Česká Třebová4500:51:44-
32LB40198Haničáková LenkaDHL PRAHA8100:51:49-
33LB41239Weisner JiříSP. Police n. Metují5600:52:14-
34LB43222Pešek KamilKameničky8000:52:34-
35LB44188Krátká HanaLanškroun9500:54:40-
36LB45201Straděj ZeněkKychová team5600:54:58-
37LB46250Tioka DaliborTIOKA7100:55:56-
38LB47171Jireček VratislavKOlín7600:56:08-
39LB48226Růžičková HanaČeská Ves5600:56:44-
40LB49210Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:58:17-
41LB50244Hrdina JaroslavČernovír4700:58:38-
42LB51280Jersonová Yvona-5401:01:06-
43LB52247Pokluda JakubMOkrá Hora9801:02:58-
44LB53248Vodáková SabinaSmart team Olomouc9701:03:08-
45LB55246Říha PetrSmart Team Olomouc6801:03:15-
46LB56254Tioková ZuzanaTIOKA9301:04:20-
47LB57215Pilgrová AnnaŘetová5101:04:33-
48LB58103Šulcová JanaTEAM-PAVLIŠOV8801:06:22-
49LB59194Kučerová LucieKOB Kladno9101:06:53-
50LB60174Pokludová BarboraMokrá Hora0201:08:15-
51LB61242Pokludová LucieMokrá Hora7001:08:57-
52LB62243Pokluda TomášMokrá Hora7001:08:57-
53LB63169Vejrek RadanNáchod6901:11:29-
54LB64170Vejrek Tomáš-9701:11:32-
55LB65183Vytlačilová MarieKolík5701:14:25-
56LB66252Tioková JanaTIOKA0101:18:53-
57LB67200Motyčková VlastaISCAREX TEAM5601:20:53-
58LB68199Hoblerová HanaISCAREX Česká Třebová8101:20:53-
59LB69255Tioková ŠárkaTIOKA7201:32:44-
60LB70259Blaženec DavidTioka6901:32:56-
61LB71223Vodičková MiladaRadslavice4701:37:36-
62LB72251MUžíková VladkaTIOKA7201:37:38-
63LB73253Tioková PetraTIOKA9501:37:39-
-LB-187Cholujová MarcelaTJ Slovan Skalité79DNF-
-LB-279Jerson Leoš-48DNF-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1228Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:34:17-
2LB2227Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:21-
1ZJ3267Novotná TerezaSokol Hradec Králové9200:35:05115,11
3LB4208Macíček MiroslavKHB Radegast6100:35:09-
4LB5230Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:35:20-
5LB6206Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:38:26-
6LB7232Pospíšil PetrCH3 Šumperk7900:38:55-
2ZJ870Vévodová MartinaAK Perná9000:39:2392,47
3ZJ9110Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:39:2492,42
4ZJ1024Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:0189,11
7LB11190Brebera Martin-7600:40:57-
8LB12287Hrubý KryštofAtletika Poruba9600:41:38-
5ZJ1325Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:41:3980,54
9LB14233Tempír JiříSokol Štíty7500:42:42-
10LB15180Kuběnka VladislavLokomotiva Česká Třebová4700:42:47-
11LB16282Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:54-
12LB17241Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:43:31-
1ME18164Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:44:26112,94
13LB19236Siegerová MagdaAC Choceň5600:44:49-
14LB203Brzobohatý VáclavPlavecký oddíl Autoškoda Mladá Boleslav9800:45:15-
15LB21185Čenský JanSK Nohyb6100:45:16-
16LB22269Hudetz Michael-7300:45:29-
17LB23231Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:45:42-
2ME2429Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:44107,45
6ZJ2519Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:46:2555,46
18LB26172Králová BarboraSKP Nymburk9800:46:59-
19LB27177Novák Aleš-7400:47:03-
20LB28207Hrušková Darina-7500:47:20-
21LB29175Dufek TomášPardubice7200:48:11-
22LB30204Dittrichová AlexaSK Šumvald6800:49:02-
23LB31274Šichová Radka-8000:49:23-
24LB32182Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:49:42-
25LB33193Kučera TomášAC Tepo Kladno9400:49:56-
26LB34257Blaženec VojtěchTIOKA9300:50:02-
27LB35240Weisner JiříSP. Police n. Metují9500:50:38-
28LB36181Špindlerová DagmarÚstí nad Orlicí6400:50:59-
29LB37260Švec PavelTJ SVitavy4900:51:17-
30LB38202Stradějová VěraKychová team5600:51:28-
31LB39184Brusenbauchová HanaSKI Klub Česká Třebová4500:51:44-
32LB40198Haničáková LenkaDHL PRAHA8100:51:49-
33LB41239Weisner JiříSP. Police n. Metují5600:52:14-
3ME4258Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:52:2179,61
34LB43222Pešek KamilKameničky8000:52:34-
35LB44188Krátká HanaLanškroun9500:54:40-
36LB45201Straděj ZeněkKychová team5600:54:58-
37LB46250Tioka DaliborTIOKA7100:55:56-
38LB47171Jireček VratislavKOlín7600:56:08-
39LB48226Růžičková HanaČeská Ves5600:56:44-
40LB49210Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:58:17-
41LB50244Hrdina JaroslavČernovír4700:58:38-
42LB51280Jersonová Yvona-5401:01:06-
43LB52247Pokluda JakubMOkrá Hora9801:02:58-
44LB53248Vodáková SabinaSmart team Olomouc9701:03:08-
7ZJ54245Říhová PetraSMART team9601:03:140,00
45LB55246Říha PetrSmart Team Olomouc6801:03:15-
46LB56254Tioková ZuzanaTIOKA9301:04:20-
47LB57215Pilgrová AnnaŘetová5101:04:33-
48LB58103Šulcová JanaTEAM-PAVLIŠOV8801:06:22-
49LB59194Kučerová LucieKOB Kladno9101:06:53-
50LB60174Pokludová BarboraMokrá Hora0201:08:15-
51LB61242Pokludová LucieMokrá Hora7001:08:57-
52LB62243Pokluda TomášMokrá Hora7001:08:57-
53LB63169Vejrek RadanNáchod6901:11:29-
54LB64170Vejrek Tomáš-9701:11:32-
55LB65183Vytlačilová MarieKolík5701:14:25-
56LB66252Tioková JanaTIOKA0101:18:53-
57LB67200Motyčková VlastaISCAREX TEAM5601:20:53-
58LB68199Hoblerová HanaISCAREX Česká Třebová8101:20:53-
59LB69255Tioková ŠárkaTIOKA7201:32:44-
60LB70259Blaženec DavidTioka6901:32:56-
61LB71223Vodičková MiladaRadslavice4701:37:36-
62LB72251MUžíková VladkaTIOKA7201:37:38-
63LB73253Tioková PetraTIOKA9501:37:39-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Magál JiříDukla Liberec7700:57:07104,07
2MA2299Losman PetrKER Team7900:57:34102,52
1MJ387Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:59:48121,86
3MA4118Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8901:00:1393,41
4MA5300Novotný MojmírFenix Ski Team Jeseník8201:01:1489,95
5MA68Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:01:3988,51
1MB763Soukup RadomírAC Tábor6801:01:52103,89
6MA8264Havelka JanEkondice.cz7901:02:1386,54
7MA9219Janata MilanMaratonstav Úpice8501:02:5384,26
2MB10152Poduška JosefMK Kladno6201:03:3198,66
8MA1169Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:03:4781,18
3MB1223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:5497,45
4MB13297Kynčl StanislavOK Jilemnice6401:04:1396,48
1MC14112Smrčka MilošBK Říčany5401:04:31106,73
1ZB15179Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7301:04:47110,10
5MB1627Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5494,28
9MA17216Kunst MichalŠpindlerův Mlýn8001:05:0976,51
6MB18113Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:1793,07
10MA1928Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:05:2975,38
11MA20281Řemínek MatějAC Choceň8601:05:5873,69
7MB21291Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:06:5188,12
12MA22195Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7501:06:5570,44
2MC2398Kolínek FrantišekAK Perná5601:07:0099,31
8MB24186Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6601:07:0987,17
13MA25276Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7401:07:2268,88
9MB26126Valenta MichalAVC Praha6201:07:4985,03
14MA27209Král VáclavSeverka Šumperk8201:08:0566,43
10MB28284Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6301:08:1183,89
15MA29265Štěrba ZbyněkHvězda Pardubice8301:08:2465,35
3MC30238Filip LubošAC Choceň5901:08:4793,96
1ZA3114Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:08:59108,42
16MA3226Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:09:3461,34
2ZB33129Šádková IrenaX-AIR Ostrava6901:09:4195,75
17MA3438Zahrádka TomášZHORTEAM7101:09:4260,91
4MC35262Jasek TadeuszEko-Instal Żywiec5101:09:5090,80
18MA3675Buryška TomášVSK Univerzita Brno8801:09:5560,16
19MA37114Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:09:5660,11
3ZB3815Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:1394,16
11MB39197Holický MilanPardubice6501:10:1577,32
5MC40106Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:10:1789,47
2MJ41211Záveský FilipOrel Česká Třebová9301:10:3589,74
6MC4271Kocyba HenrykWKB Meta Lubliniec5501:10:4488,12
3MJ43292Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9101:11:0288,40
20MA44159Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:11:1255,74
1MD45154Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:11:20104,68
21MA46266Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:11:3954,22
7MC4761Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:12:0184,29
2ZA48123Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:1499,38
22MA4917Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:12:1552,16
8MC5046Gombita JosefLoučná 9565801:12:2483,12
12MB51150Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:12:3969,73
2MD5291Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4801:12:49100,59
23MA5388Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7301:12:5949,62
9MC5468Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:13:1080,85
24MA55151Košárek PavelSK Jamnice7101:13:1748,59
25MA56298Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:13:2148,35
26MA57283Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7001:13:3547,56
13MB58261Dziergas MirosławStarostwo Żywiec6001:13:4466,29
10MC59121Siegel JosefAC Choceň5801:14:0478,14
27MA6085Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7401:14:0845,65
14MB61271Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:14:1064,93
28MA62263Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:14:2944,46
3ZA63176Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:14:4992,20
29MA64147Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:14:5443,04
3MD65163Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:14:5894,73
15MB6690Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:15:0262,17
16MB67146Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:15:1661,42
17MB68105Tichý PavelAC Náchod6301:15:4160,09
4MD6937Tempír FrantišekSokol Štíty4901:15:4392,67
30MA70285Wyszkoň FranciszekForma Wodzislaw Slaski8101:15:4939,93
31MA71133Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:15:4939,90
1ZD72119Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:15:53140,34
18MB73155Sychrovský PavelPoříčany6701:16:1358,39
32MA7489Šrůtek DavidBKL Machov8001:16:3137,48
33MA7560Cigler LuděkAC Kovošrot Praha8301:16:3337,38
11MC76196Hamerník JanÚvaly5501:16:3570,62
34MA77290Hejl JakubWild Climb8901:16:3537,27
35MA78191Šplíchal JanSokol Starkoč8301:16:3637,21
19MB79288Hrubý AntonínCyklo Mokřinka Dolní Lhota6401:16:3757,16
20MB8086Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:16:3757,13
36MA81158Chlubna JanAO TJ Nové Město na Moravě8401:16:4736,58
12MC8253Kaše JaroslavAgricomp Brno5301:16:5569,59
13MC8377Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:17:3067,87
37MA84293Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:17:3134,09
21MB85268Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:17:3754,00
14MC8645Černý VladimírHAC Praha5201:17:3967,42
38MA8736Škapa MarekX-Air Ostrava7101:17:4333,36
39MA88286Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7001:18:0132,36
4ZB89137Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:18:0571,14
4ZA909Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:18:1582,65
22MB91149Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:18:3550,94
40MA92278Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:18:5129,48
41MA9396Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:19:1328,21
42MA94192Hrubý VojtěchBystřička7401:19:3127,19
4MJ9531Krejčí StanislavJiskra Ústí n.O.9101:19:4062,71
5MJ96212Záveský MarekOrel Česká Třebová9001:19:5262,09
23MB9755Szwed KrzysztofW WKB META LUBLINIEC6501:19:5946,46
24MB98229Březina Radomír-6701:20:0446,20
25MB99275Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:20:0746,08
5MD100296Biemann GötzSKI klub Harrachov4301:20:1180,42
26MB101270Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6401:20:5143,75
5ZA102115Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:20:5975,06
43MA10321Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:0521,85
6MJ104127Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9001:21:1957,79
27MB105143Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:21:2142,14
6ZA1064Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:21:2773,75
44MA107203Jendrišák Milan-8201:21:3919,91
45MA108116Šlanhof Josefžádný7401:21:4319,67
6MD109225Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:21:4776,03
7ZA110107Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:21:5472,51
46MA111221Zeman TomášPísek7801:22:0118,62
15MC112131Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:22:0454,18
28MB113122Fencl PetrOK Loko Pardubice6901:22:0739,71
47MA114140Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:22:1218,02
16MC115166Hrdina VilémPRAHA 85601:22:2753,04
17MC116178Straka SamuelSBK Nový Vestec5801:22:5251,76
29MB117132Beznoska KamilČermná6301:22:5837,02
18MC11892Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:23:0651,09
30MB119138Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:23:1935,91
19MC120235Pur VáclavŠumperk5501:24:2347,24
20MC121109Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:24:5445,70
21MC12266Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:24:5845,48
22MC123102Růžička KarelČeská Ves5601:25:0245,30
31MB12472Krátký LubošLanškroun6201:25:0930,12
48MA12581Cigler JiříAC Kovošrot Praha8501:25:097,86
49MA12635Marhold LubošChoceň7701:25:326,58
1ZC127156Mališová KarlaZentiva Praha6001:25:38103,94
23MC12839Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:25:5242,79
24MC12984Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5501:26:0742,04
50MA130144Michalský RichardNeorganizován7701:26:094,43
8ZA131130Košárková IvaOK Sparta Praha8101:26:1660,40
32MB132224Gregor Rosťa-6501:26:2126,30
33MB133165Myšák MilanSokol Jehnědí6601:26:3025,83
34MB134101Luberda PetrDVtech.cz České Budějovice6501:26:3225,72
25MC135161Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:26:3640,61
51MA136256Houska Jindřich-7601:26:472,29
35MB137277Heger JiříSMART Team6901:27:0424,01
9ZA138124Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:27:2057,42
2ZC139108Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:27:2999,67
26MC14080Jelínek KarelRadlík5101:28:0336,27
52MA14113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:28:100,00
7MD14249Vodička JanMK Radslavice4501:28:3257,57
5ZB14393Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:28:3640,28
36MB14432Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:28:4918,49
27MC14556Kordziński KazimierzWKB META LUBLINIEC5801:28:5533,66
3ZC146167Valentová KvětaAVC Praha5601:28:5696,39
37MB147168Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:28:5917,92
7MJ14878Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:29:2433,68
28MC14997Smola JosefMK Seitl5101:29:2931,97
8MD15043Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4501:29:4454,27
53MA15134Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:30:090,00
6ZB152162Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:30:1135,63
29MC15320Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:30:1329,75
54MA154142Nytra MatějAC MS Brno8801:30:330,00
30MC155120Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:31:0027,44
31MC15667Krupka MilanTJ Rumburk5601:31:0527,18
55MA157205Sejkora PatrikLanškroun7801:31:440,00
8MJ158249Pucholt TomášSokol Unhošť9401:31:4726,57
10ZA159220Zemanová DagmarAtletika Písek7701:31:5344,77
38MB160160Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:32:008,39
56MA16174Kraus JiříJindřichův Hradec7301:32:090,00
57MA162135Neset TomášHo Horal Rýmařov7701:32:200,00
4ZC163234Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6401:32:2788,30
39MB16473Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:32:485,83
58MA165214Sobczak HubertRawicz8701:33:480,00
7ZB166134Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:33:5024,96
32MC167125Eppert RomanCanis Team5901:33:5018,92
9MD16841Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:34:0442,38
59MA16995Žídek RomanKravaře7701:34:410,00
11ZA17010Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:34:4936,62
60MA171273Kubíček LukášLitomyšl7701:34:580,00
61MA172157Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:35:100,00
40MB173237Žerníček RadekKráliky6901:35:300,00
41MB174213Záveský RichardOrel Česká Třebová6301:35:340,00
12ZA1755Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:35:3834,38
62MA1762Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:35:410,00
63MA17762Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:36:080,00
10MD17812Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:36:1336,49
11MD17982Hlavsa FrantišekABK 99 Pohorelice4701:36:1936,26
64MA180217Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:36:580,00
65MA18133Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:36:590,00
5ZC18211Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:37:1977,19
8ZB18348Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:37:2314,54
33MC184117Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:37:307,96
66MA18542Nikodým LukášTJ Šumperk8001:37:470,00
34MC186139Pucholt JiříMK Kladno5901:38:493,99
42MB187141Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6901:38:530,00
43MB188189Pečenka LiborKHB Radegast6101:39:400,00
13ZA18952Stříhavková PetraAC Choceň7901:39:4223,09
12MD190111Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:39:4826,71
35MC19199Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:40:410,00
6ZC19230Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:41:1668,14
13MD193173Říha MiroslavSokol Sadská4501:42:0020,65
2ZD19416Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:43:3981,91
44MB195136Ranš SlavojCB Černošice6201:44:020,00
14MD196153Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:44:1514,53
36MC19759Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:44:370,00
67MA198128Vodák JiříSmart team Olomouc7101:45:350,00
3ZD19957Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:45:3877,75
4ZD20054Kašová HanaBarnex sport Brno5401:45:3877,74
9ZB20147Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:46:070,00
37MC20250Krejsa VáclavRentia Praha5201:46:170,00
38MC203295Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:46:450,00
68MA204289Mildorf LukášHO Start Ostrava7901:48:070,00
7ZC20544Breburdová HanaMK Kladno6101:51:2344,96
15MD206294Linhart MilošSK Hronov4401:52:290,00
39MC20722Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:53:250,00
16MD2081Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:53:260,00
5ZD20994Cupalová EvaSokol Bučovice4701:54:1559,63
69MA210100Stradej ZdenekZahrada Praha8201:58:510,00
6ZD211148Hrozová MilenaOrel Vyškov5302:06:4733,22
8ZC2126Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:07:318,01
70MA213258Rygielski MarcinTS Corsa Torun7302:14:120,00
7ZD21451Gruberová VěraHorní Počernice5202:15:0315,84
9ZC215218Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:21:020,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 99%
Zvolená trasa závodu: 99%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 92%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Velice si letošní Králičák pochvaluji. Zmíním hlavně dobře zvolenou trasu závodu a její bezchybné značení. A dále uděluji pochvalu za bravůrně zvládnutou organizaci a perfektní zázemí běžcům. Jen tak dál. Za rok na Dolní Moravě ahoj.
runner
Jsem velmi potěšen z tak krásného závodu. Organizace na jedničku, nedá se nic vytknout. Jen tak dál. Za rok zdar :)
rzidek
10.ročník stejně jako všechny před ním(byť jsem 10 Kraličáků opajdal, nemoku si ani při své někdy nadměrně zvýšené kritičnosti na žadnou chybičku vzpomenout)musím zahrnout jedině slovy chvály!!!!!!!!!Celému Iscarecu včetně jeho šéfa přeji vše nejlepší k jejich několika nynějším výročím!!!!!!!a ostatní pořadatelé závodů ať berou příklad!!!!!!!díky!!!!!!!za trošku menší vrchařský tým"ogar"Libor P.
khbradegast
Závod se nám velmi líbil a těšíme se na další ročník.hobíci ze smart teamu olomouc.
vodak.jurasek
Taky se musím přidat a poděkovat pořadatelům za skvěle zvládnutou organizaci a dobře domluvené počasí. A ten meloun na občerstvovačce byl už jen taková dobrá třešnička na dortu :-) Luďa z X-AIRu
ludek.bednarz
Chci pochválit a nevím co dřív, tak to snad vystihnou tato slova: byl to úžasný sobotní den tam na začátku Moravy, děkuji pořadatelům
ludek.pilgr
krásná sobota to byla:-), celkový dojem : 110%
lubos.sulc

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód