Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dráha - hodinovka, Litomyšl

8.7.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Dráha - hodinovka, Litomyšl
  • datum konání: 8.7.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Litomyšl

Sociální sítě

Místo konání

Městský stadion v Litomyšli
první start - 17:00 hodin (předpoklad do 14 km)
druhý start - 18:30 hodin (předpoklad nad 14 km)

Přihlášky

od 16:00 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

dráha polytan

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 2.000 Kč
finanční v hodnotě 3.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ JISKRA Litomyšl
Jan Kubíček
P.Jilemnického 622
570 01 Litomyšl
tel. 777 249 816, 461 615 863

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jan.kubicek@skm-lit.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Dráha - hodinovka, Litomyšl

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2237Živný MarekOrel Orlice9113 593,00 m100,00
Muži A 20-39 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8416 900,00 m102,52
2MA321Bogdał RomanMiedzygorze7916 633,00 m99,32
3MA517Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8116 535,00 m98,15
4MA622Pusz PawelBystryca Klodzka8116 320,00 m95,57
5MA723Bogdał PawełMiedzygorze7615 797,00 m89,31
6MA938Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8215 155,00 m81,61
7MA106Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7015 045,00 m80,29
8MA1132Barvínek LadislavČeská Třebová7714 828,00 m77,69
9MA1318Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7514 645,00 m75,50
10MA1729Stříhavka JindřichAC Choceň7114 117,00 m69,17
11MA184Marhold PetrChoceň7814 080,00 m68,73
12MA197Hartman KarelÚstí nad Orlicí7713 932,00 m66,96
13MA2012Marhold LubošChoceň7713 870,00 m66,21
14MA2139Janů MarekLitomyšl7613 722,00 m64,44
15MA3042Kubíček LukášLitomyšl7712 860,00 m54,11
Muži B 40-49 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB233Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6016 712,00 m109,32
2MB434Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6416 612,00 m108,07
3MB1419Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6914 580,00 m82,62
4MB1630Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6414 416,00 m80,56
5MB269Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6313 254,00 m66,01
6MB4016Krátký JosefKP BKÚ Mělník6511 448,00 m43,39
Muži C 50-59 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC820Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5915 630,00 m114,02
2MC1234Razým JanISCAREX Česká Třebová5714 650,00 m100,60
3MC235Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5313 539,00 m85,39
4MC2414Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5913 524,00 m85,18
5MC2727Červ MiloslavAtletika Polička5013 100,00 m79,37
6MC352Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5412 240,00 m67,60
Muži D 60-69 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2541Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4813 410,00 m111,89
2MD3211Krumer MiroslavOstrov4912 756,00 m101,55
3MD3624Tučný JanMK Pardubice4711 807,00 m86,56
4MD3725Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4911 685,00 m84,63
Muži E 70 let a starší (trať Hodina)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 19 let a mladší (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ413Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná969 716,00 m100,00
Ženy A 20-34 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2915Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8413 000,00 m104,38
2ZA3126Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7712 810,00 m101,39
3ZA3428Stříhavková PetraAC Choceň7912 354,00 m94,22
4ZA3910Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8311 633,00 m82,89
Ženy B 35-44 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1513Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6914 456,00 m114,49
2ZB3340Matyášová JanaDolní Dobrouč6512 503,00 m85,51
Ženy C 45-54 let (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC288Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6413 001,00 m129,08
2ŽC421Kostřicová BlankaČeská Třebová619 700,00 m70,92
Ženy D 55 let a starší (trať Hodina)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3831Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4811 663,00 m100,00
Trať Hodina
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8416 900,00 m102,52
1MB233Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6016 712,00 m109,32
2MA321Bogdał RomanMiedzygorze7916 633,00 m99,32
2MB434Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6416 612,00 m108,07
3MA517Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8116 535,00 m98,15
4MA622Pusz PawelBystryca Klodzka8116 320,00 m95,57
5MA723Bogdał PawełMiedzygorze7615 797,00 m89,31
1MC820Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5915 630,00 m114,02
6MA938Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8215 155,00 m81,61
7MA106Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7015 045,00 m80,29
8MA1132Barvínek LadislavČeská Třebová7714 828,00 m77,69
2MC1234Razým JanISCAREX Česká Třebová5714 650,00 m100,60
9MA1318Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7514 645,00 m75,50
3MB1419Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6914 580,00 m82,62
1ZB1513Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6914 456,00 m114,49
4MB1630Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6414 416,00 m80,56
10MA1729Stříhavka JindřichAC Choceň7114 117,00 m69,17
11MA184Marhold PetrChoceň7814 080,00 m68,73
12MA197Hartman KarelÚstí nad Orlicí7713 932,00 m66,96
13MA2012Marhold LubošChoceň7713 870,00 m66,21
14MA2139Janů MarekLitomyšl7613 722,00 m64,44
1MJ2237Živný MarekOrel Orlice9113 593,00 m100,00
3MC235Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5313 539,00 m85,39
4MC2414Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5913 524,00 m85,18
1MD2541Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4813 410,00 m111,89
5MB269Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6313 254,00 m66,01
5MC2727Červ MiloslavAtletika Polička5013 100,00 m79,37
1ŽC288Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6413 001,00 m129,08
1ZA2915Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8413 000,00 m104,38
15MA3042Kubíček LukášLitomyšl7712 860,00 m54,11
2ZA3126Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7712 810,00 m101,39
2MD3211Krumer MiroslavOstrov4912 756,00 m101,55
2ZB3340Matyášová JanaDolní Dobrouč6512 503,00 m85,51
3ZA3428Stříhavková PetraAC Choceň7912 354,00 m94,22
6MC352Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5412 240,00 m67,60
3MD3624Tučný JanMK Pardubice4711 807,00 m86,56
4MD3725Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4911 685,00 m84,63
1ZD3831Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4811 663,00 m100,00
4ZA3910Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8311 633,00 m82,89
6MB4016Krátký JosefKP BKÚ Mělník6511 448,00 m43,39
1ŽJ413Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná969 716,00 m100,00
2ŽC421Kostřicová BlankaČeská Třebová619 700,00 m70,92

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód