Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

27.6.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 27.6.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BKVM Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Knířov u Vysokého Mýta
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

mírně zvlněný střídavý terén
délka 200 m - 6,5 km

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 10.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

BKVM Vysoké Mýto
Jiráskova 482
566 01 Vysoké Mýto
tel. 777 051 225

E-mailová adresa

smolak.petr@email.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh123

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2390

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4314
Smoláková Alexandra9811
Smoláková Dominika0011
Kopecký Libor5611
Sadílek Ota4610
Gregora Filip0210
Jirásková Eva6410
Šafář Jaroslav5110
Šimůnek Jan039
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Smolák Šimon089
Vacek Martin699
Smolák Petr949
Smolák Bedřich039
Stránský Aleš609
Boháč Bonifác019
Bielčik Jindřich409
Stránská Michaela979
Smoláková Valérie939
Šimůnková Pavla779
Šimůnek Jan829
Nechvílová Miroslava609
Boháč Pankrác069
Kopecký Jan909
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Razým Jan578
Gregorová Michaela048
Tomíšek Jindřich398
Borek Petr708
Kouřil Karel728
Keprtová Miloslava488
Brychta Jakub088
Buriánek Roman657
Vaňková Eva677
Mlynář Vojtěch987
Červ Miloslav507
Štanclová Eliška947
Gregora Jakub987
Svatoš Otakar347
Sejkorová Lenka637
Limburský Jan017
Zachař Jiří727
Gregorová Monika007
Štyndl Miroslav577
Vondra Vojtěch987
Frydrychová Eliška017
Ducháček Bedřich597
Jiskrová Anežka967

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2002 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1258Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:32-
2Ž1424Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:34-
3Ž1552Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:34-
4Ž1870Šedová TerezaSruby0300:00:38-
5Ž1998Svobodová EliškaPardubice0300:00:38-
6Ž11132Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:40-
7Ž11463Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:44-
8Ž11545Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:47-
9Ž11862Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:00-
Chlapci r. 2002 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1165Gregora FilipLanškroun0200:00:32-
2M1318Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:33-
3M164Boháč ServácAC Choceň0200:00:35-
4M1750Novák JanFotbal Vysoké Mýto0300:00:36-
5M11064Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:39-
6M11278Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:42-
7M11342Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:43-
8M11651Borek ViktorHorní Čermná0400:00:51-
9M1173Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:59-
10M11971Jetmar IvanSokol Hylváty0600:01:08-
11M12034Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:01:20-
12M12173Divíšek Radimneregistrován0700:01:21-
Žákyně nejmladší II r. 00-01 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2136Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:46-
2Ž2256Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:51-
3Ž2368Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:53-
4Ž2422Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:59-
5Ž2575Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:00-
6Ž266Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:02-
7Ž2720Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:08-
8Ž2839Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:15-
9Ž2941Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:29-
Žáci nejmladší II r. 00-01 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2821Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:14-
2M2953Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:15-
3M21026Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:16-
4M2125Boháč BonifácAC Choceň0100:03:19-
5M21637Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:24-
6M21714Divíšek JanSokol Žamberk0000:03:32-
7M21855Hájek FilipOrel Vysoké Mýto0000:03:34-
8M21979Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:35-
9M22010Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:53-
10M22135Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:03:56-
11M22240Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:04-
12M22367Hagemann IngmarRegensburg -D0100:04:11-
Žákyně nejmladší I r. 98-99 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3372Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:02:59-
2Ž358Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:08-
3Ž3627Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:10-
4Ž31025Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:16-
5Ž31498Svobodová EditaPardubice9800:03:21-
6Ž32419Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:12-
Žáci nejmladší I r. 98-99 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:02:50-
2M3231Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:58-
3M3369Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:02:59-
4M3648Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:10-
5M31286Habiger VojtěchSK Líšeň9800:03:19-
6M31588Cihlář AdamSokol Hylváty9800:03:22-
Žákyně mladší r. 96-97 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM438Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:07-
2ŽM576Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:26-
3ŽM629Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:07:05-
4ŽM773Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:07:36-
Žáci mladší r. 96-97 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM16Václavek JanDlouhá Třebová9600:05:37-
2MM249Gregar JanChoceň9700:05:44-
3MM312Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:06:04-
Žákyně starší r. 94-95 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS817Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:12:59-
2ŽS915Krátká HanaLanškroun9500:13:24-
Žáci starší r. 94-95 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS17Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:24-
2MS289Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:09:27-
3MS367Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:09:33-
4MS443Lakota AntonínAC Choceň9500:09:47-
Dorostenky r. 92-93 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD579Švecová MagdalénaOrel Orlice9200:11:30-
2ŽD69Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:40-
3ŽD792Holubová IvaVysoké Mýto9300:12:52-
4ŽD1083Pilnáčková KláraBK Vysoké Mýto9200:13:30-
Dorostenci r. 92-93 (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2388Kalvoda VítAtletika Polička9300:25:4288,24
2MD5313Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:30:0552,12
Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ861Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:22:48112,13
2MJ1410Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:1999,63
3MJ2841Večeře TomášAtletika Polička9000:26:1284,12
4MJ4056Živný MarekOrel Orlice9100:27:1875,05
Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA194Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:21:00104,85
2MA240Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:21:28100,52
3MA368Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:22:0694,63
4MA412Bogdał RomanMiedzygorze7900:22:1892,77
5MA638Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:22:3889,67
6MA1076Pusz PawelBystryca Klodzka8100:23:1084,72
7MA1169Fajfr FrantišekŽamberk7200:23:2183,01
8MA1271Šutera JosefAtletika Polička7900:23:5877,28
9MA136Bogdał PawełMiedzygorze7600:23:5977,13
10MA1549Bogdał LukaszMiedzygorze8200:24:2473,26
11MA1787Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:24:3072,33
12MA1982Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:4869,54
13MA2229Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:3063,04
14MA2430Stříhavka JindřichAC Choceň7100:25:4660,56
15MA268Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:26:0158,23
16MA2972Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:26:1655,91
17MA3111Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:26:4950,80
18MA3373Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:26:5250,34
19MA3536Marhold LubošChoceň7700:26:5649,72
20MA364Kalous PetrSK Žamberk7700:27:1247,24
21MA3739Marhold PetrChoceň7800:27:1347,08
22MA4362Gregora ZdenekLanškroun7300:28:1237,95
23MA4559Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:3634,23
24MA4757Borek PetrHorní Čermná7000:29:2726,33
25MA5280Dvorský Filipneregistrován8000:30:0220,91
26MA5584Munster Tomášneregistrován8400:30:4015,02
27MA6354Nasku PetrVeselí nad Moravou7500:34:500,00
28MA6574Munster Ludvíkneregistrován7400:35:260,00
Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB597Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:26106,47
2MB790Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:22:40104,46
3MB1642Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:24:2789,07
4MB1878Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:24:3987,35
5MB201Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:5684,90
6MB2516Krátký LubošLanškroun6200:25:5176,99
7MB2785Pavel JanAtletika Rtyně6700:26:0974,41
8MB3060Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:26:3670,52
9MB3237Voleský JiříDžbánov6900:26:5168,37
10MB3455Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:26:5467,94
11MB4148Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:3062,76
12MB5033Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:5741,62
13MB5686Štancl LadislavBK Vysoké Mýto6200:31:1430,55
Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC991Filip LubošAC Choceň5900:22:54117,77
2MC2127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:1499,20
3MC3843Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:1683,02
4MC3996Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:1782,89
5MC4234Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:27:4179,71
6MC4631Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:5569,89
7MC5819Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:31:3648,54
8MC6714Wendlig MiroslavSokol Luková5300:39:070,00
Muži D 60 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4458Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:28:30105,39
2MD4877Hruša ZdeněkJerčany4600:29:3398,22
3MD4925Krumer MiroslavOstrov4900:29:4996,40
4MD5451Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:30:1293,78
5MD5770Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:2485,58
6MD5998Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:31:5082,63
7MD6075Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:1273,29
8MD6163Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:18145,54
9MD6822Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:5654,46
Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6244Kůtová EliškaAC Choceň9000:34:08103,27
2ŽJ6446Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:35:1696,73
Ženy A 20-34 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2393Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:53102,89
2ZA2421Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:27:05101,43
3ZA25100Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:27:5295,68
4ZA2620Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:28:3490,55
5ZA2781Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:4581,87
6ZA2928Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:4774,30
7ZA3026Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:0671,98
8ZA3124Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:32:1963,05
9ZA325Marholdová LucieChoceň8300:33:0457,56
Ženy B 35-44 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2247Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:23:50138,57
2ZB2864Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:2793,75
3ZB3395Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:34:1867,68
Ženy C 45 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5153Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:58118,15
2ŽC6635Nechvílová MiroslavaChoceň6000:35:5781,85
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1165Gregora FilipLanškroun0200:00:32-
1Ž1258Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:32-
2M1318Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:33-
2Ž1424Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:34-
3Ž1552Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:34-
3M164Boháč ServácAC Choceň0200:00:35-
4M1750Novák JanFotbal Vysoké Mýto0300:00:36-
4Ž1870Šedová TerezaSruby0300:00:38-
5Ž1998Svobodová EliškaPardubice0300:00:38-
5M11064Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:39-
6Ž11132Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:40-
6M11278Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:42-
7M11342Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:43-
7Ž11463Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:44-
8Ž11545Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:47-
8M11651Borek ViktorHorní Čermná0400:00:51-
9M1173Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:59-
9Ž11862Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:00-
10M11971Jetmar IvanSokol Hylváty0600:01:08-
11M12034Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:01:20-
12M12173Divíšek Radimneregistrován0700:01:21-
1ZB2247Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:23:50138,57
1ZA2393Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:53102,89
2ZA2421Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:27:05101,43
3ZA25100Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:27:5295,68
4ZA2620Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:28:3490,55
5ZA2781Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:4581,87
2ZB2864Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:2793,75
6ZA2928Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:4774,30
7ZA3026Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:0671,98
8ZA3124Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:32:1963,05
9ZA325Marholdová LucieChoceň8300:33:0457,56
3ZB3395Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:34:1867,68
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2136Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:46-
2Ž2256Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:51-
3Ž2368Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:53-
4Ž2422Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:59-
5Ž2575Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:00-
6Ž266Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:02-
7Ž2720Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:08-
8Ž2839Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:15-
9Ž2941Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:29-
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM16Václavek JanDlouhá Třebová9600:05:37-
2MM249Gregar JanChoceň9700:05:44-
3MM312Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:06:04-
1ŽM438Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:07-
2ŽM576Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:26-
3ŽM629Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:07:05-
4ŽM773Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:07:36-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS17Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:24-
2MS289Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:09:27-
3MS367Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:09:33-
4MS443Lakota AntonínAC Choceň9500:09:47-
1ŽD579Švecová MagdalénaOrel Orlice9200:11:30-
2ŽD69Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:40-
3ŽD792Holubová IvaVysoké Mýto9300:12:52-
1ŽS817Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:12:59-
2ŽS915Krátká HanaLanškroun9500:13:24-
4ŽD1083Pilnáčková KláraBK Vysoké Mýto9200:13:30-
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA194Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:21:00104,85
2MA240Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:21:28100,52
3MA368Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:22:0694,63
4MA412Bogdał RomanMiedzygorze7900:22:1892,77
1MB597Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:26106,47
5MA638Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:22:3889,67
2MB790Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:22:40104,46
1MJ861Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:22:48112,13
1MC991Filip LubošAC Choceň5900:22:54117,77
6MA1076Pusz PawelBystryca Klodzka8100:23:1084,72
7MA1169Fajfr FrantišekŽamberk7200:23:2183,01
8MA1271Šutera JosefAtletika Polička7900:23:5877,28
9MA136Bogdał PawełMiedzygorze7600:23:5977,13
2MJ1410Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:1999,63
10MA1549Bogdał LukaszMiedzygorze8200:24:2473,26
3MB1642Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:24:2789,07
11MA1787Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:24:3072,33
4MB1878Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:24:3987,35
12MA1982Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:4869,54
5MB201Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:5684,90
2MC2127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:1499,20
13MA2229Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:3063,04
1MD2388Kalvoda VítAtletika Polička9300:25:4288,24
14MA2430Stříhavka JindřichAC Choceň7100:25:4660,56
6MB2516Krátký LubošLanškroun6200:25:5176,99
15MA268Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:26:0158,23
7MB2785Pavel JanAtletika Rtyně6700:26:0974,41
3MJ2841Večeře TomášAtletika Polička9000:26:1284,12
16MA2972Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:26:1655,91
8MB3060Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:26:3670,52
17MA3111Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:26:4950,80
9MB3237Voleský JiříDžbánov6900:26:5168,37
18MA3373Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:26:5250,34
10MB3455Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:26:5467,94
19MA3536Marhold LubošChoceň7700:26:5649,72
20MA364Kalous PetrSK Žamberk7700:27:1247,24
21MA3739Marhold PetrChoceň7800:27:1347,08
3MC3843Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:1683,02
4MC3996Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:1782,89
4MJ4056Živný MarekOrel Orlice9100:27:1875,05
11MB4148Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:3062,76
5MC4234Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:27:4179,71
22MA4362Gregora ZdenekLanškroun7300:28:1237,95
1MD4458Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:28:30105,39
23MA4559Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:3634,23
6MC4631Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:5569,89
24MA4757Borek PetrHorní Čermná7000:29:2726,33
2MD4877Hruša ZdeněkJerčany4600:29:3398,22
3MD4925Krumer MiroslavOstrov4900:29:4996,40
12MB5033Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:5741,62
1ŽC5153Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:58118,15
25MA5280Dvorský Filipneregistrován8000:30:0220,91
2MD5313Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:30:0552,12
4MD5451Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:30:1293,78
26MA5584Munster Tomášneregistrován8400:30:4015,02
13MB5686Štancl LadislavBK Vysoké Mýto6200:31:1430,55
5MD5770Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:2485,58
7MC5819Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:31:3648,54
6MD5998Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:31:5082,63
7MD6075Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:1273,29
8MD6163Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:18145,54
1ŽJ6244Kůtová EliškaAC Choceň9000:34:08103,27
27MA6354Nasku PetrVeselí nad Moravou7500:34:500,00
2ŽJ6446Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:35:1696,73
28MA6574Munster Ludvíkneregistrován7400:35:260,00
2ŽC6635Nechvílová MiroslavaChoceň6000:35:5781,85
8MC6714Wendlig MiroslavSokol Luková5300:39:070,00
9MD6822Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:5654,46

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Velmi dobrý závod a hezké ceny...supr závod
jangregar
Byl to skvělej závod a hlavně supr atmosféra, za což moc děkuju!:)
chvm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód